2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31

prev Europa League2016-17 next

Matches

Type Date Home Result Visitor
Qualifying Fase 1 (first leg) 28/06/2016 St Patrick's Jeunesse d'Esch
Qualifying Fase 1 (first leg) 28/06/2016 Kapaz Dacia Chișinău
Qualifying Fase 1 (first leg) 28/06/2016 Rabotnički Budućnost
Qualifying Fase 1 (first leg) 28/06/2016 Partizani Slovan Bratislava
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Connah's Quay Stabæk
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Odd Mariehamn
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Maccabi Tel Aviv Gorica
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Beroe Radnik
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 NSÍ Shakhtyor Soligorsk
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Teuta Kairat
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Domžale Lusitans
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 La Fiorita Debrecen
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Spartak Trnava Hibernians
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Aktobe MTK Budapest
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Čukarički Ordabasy
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Aberdeen Fola
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Linfield Cork City
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Shkëndija Cracovia
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Heart of Midlothian FCI Tallinn
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Shamrock Rovers RoPS
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Breiðablik Jelgava
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 KR Glenavon
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Dila Shirak
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Ventspils Víkingur Gøta
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Admira Spartak Myjava
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Slavia Sofia Zagłębie
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Kukësi Rudar Pljevlja
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Qäbälä Samtredia
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Differdange Cliftonville
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Zimbru Chikhura Sachkhere
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Midtjylland Sūduva
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Široki Brijeg Birkirkara
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Göteborg Llandudno Town
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Europa FC Pyunik
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 AIK Solna Bala Town
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Dinamo Minsk Spartaks Jūrmala
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Vaduz Sileks
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Sloboda Beitar Jerusalem
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Atlantas Helsinki
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Balzan Neftçi
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Levadia Tallinn HB
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Videoton Zaria
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Banants Omonia
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Trakai Nõmme Kalju
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Bokelj Vojvodina
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 UE Santa Coloma Lokomotiva Zagreb
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 Valur Brøndby
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2016 AEK Larnaca Folgore
Qualifying Fase 1 (second leg) 05/07/2016 Jeunesse d'Esch St Patrick's
Qualifying Fase 1 (second leg) 05/07/2016 Chikhura Sachkhere Zimbru
Qualifying Fase 1 (second leg) 05/07/2016 Birkirkara Široki Brijeg
Qualifying Fase 1 (second leg) 06/07/2016 FCI Tallinn Heart of Midlothian
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Spartak Myjava Admira
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Llandudno Town Göteborg
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Zaria Videoton
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Bala Town AIK Solna
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Shakhtyor Soligorsk NSÍ
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Sileks Vaduz
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Vojvodina Bokelj
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Hibernians Spartak Trnava
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Víkingur Gøta Ventspils
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Cracovia Shkëndija
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Folgore AEK Larnaca
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Samtredia Qäbälä
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Lusitans Domžale
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Cork City Linfield
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Glenavon KR
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Cliftonville Differdange
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Pyunik Europa FC
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Kairat Teuta
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Shirak Dila
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Ordabasy Čukarički
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Sūduva Midtjylland
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Budućnost Rabotnički
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Stabæk Connah's Quay
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 HB Levadia Tallinn
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Rudar Pljevlja Kukësi
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Jelgava Breiðablik
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Neftçi Balzan
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Debrecen La Fiorita
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Helsinki Atlantas
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Radnik Beroe
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 MTK Budapest Aktobe
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Spartaks Jūrmala Dinamo Minsk
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Mariehamn Odd
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Zagłębie Slavia Sofia
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Lokomotiva Zagreb UE Santa Coloma
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Nõmme Kalju Trakai
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 RoPS Shamrock Rovers
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Fola Aberdeen
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Omonia Banants
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Dacia Chișinău Kapaz
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Beitar Jerusalem Sloboda
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Gorica Maccabi Tel Aviv
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2016 Brøndby Valur
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 Midtjylland Vaduz
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 Shirak Spartak Trnava
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 Kairat Maccabi Tel Aviv
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 Dinamo Minsk St Patrick's
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 Levadia Tallinn Slavia Praha
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 RoPS Lokomotiva Zagreb
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 Neftçi Shkëndija
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 Debrecen Torpedo Zhodino
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 Hibernian Brøndby
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 Maccabi Haifa Nõmme Kalju
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 Slovan Bratislava Jelgava
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 KR Grasshopper
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 Austria Wien Kukësi
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 Aberdeen Ventspils
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 Cliftonville AEK Larnaca
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 Piast Göteborg
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 Videoton Čukarički
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 MTK Budapest Qäbälä
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 Birkirkara Heart of Midlothian
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 Partizan Zagłębie
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 Giannina Odd
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 Admira Kapaz
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 Genk Budućnost
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 CSMS laşi Hajduk Split
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 Vojvodina Connah's Quay
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 Maribor Levski Sofia
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 Beroe Helsinki
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 Shakhtyor Soligorsk Domžale
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 SønderjyskE Strømsgodset
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 Beitar Jerusalem Omonia
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 Häcken Cork City
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 Zimbru Osmanlıspor
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2016 AIK Solna Europa FC
Qualifying Fase 2 (second leg) 20/07/2016 Kapaz Admira
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 Levski Sofia Maribor
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 Odd Giannina
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 Vaduz Midtjylland
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 Slavia Praha Levadia Tallinn
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 Grasshopper KR
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 AEK Larnaca Cliftonville
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 Omonia Beitar Jerusalem
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 Strømsgodset SønderjyskE
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 Göteborg Piast
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 Nõmme Kalju Maccabi Haifa
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 Lokomotiva Zagreb RoPS
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 Helsinki Beroe
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 Torpedo Zhodino Debrecen
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 Zagłębie Partizan
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 Maccabi Tel Aviv Kairat
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 Europa FC AIK Solna
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 Qäbälä MTK Budapest
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 Kukësi Austria Wien
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 Connah's Quay Vojvodina
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 Shkëndija Neftçi
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 Brøndby Hibernian
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 Osmanlıspor Zimbru
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 Spartak Trnava Shirak
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 Ventspils Aberdeen
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 Čukarički Videoton
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 Domžale Shakhtyor Soligorsk
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 Budućnost Genk
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 Cork City Häcken
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 St Patrick's Dinamo Minsk
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 Heart of Midlothian Birkirkara
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 Hajduk Split CSMS laşi
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2016 Jelgava Slovan Bratislava
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2016 Göteborg Helsinki
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2016 Grasshopper Apollon Limassol
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2016 Lille Qäbälä
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2016 Pandurii Maccabi Tel Aviv
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2016 Genk Cork City
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2016 Osmanlıspor Nõmme Kalju
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2016 Luzern Sassuolo
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2016 Jelgava Beitar Jerusalem
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2016 İstanbul Başakşehir Rijeka
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2016 Oleksandriya Hajduk Split
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2016 Torpedo Zhodino Rapid Wien
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2016 Birkirkara Krasnodar
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2016 Slavia Praha Rio Ave
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2016 Zagłębie SønderjyskE
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2016 Lokomotiva Zagreb Vorskla
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2016 Austria Wien Spartak Trnava
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2016 Heracles Arouca
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2016 Vojvodina Dinamo Minsk
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2016 AEK Larnaca Spartak Moskva
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2016 AZ Alkmaar Giannina
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2016 Admira Slovan Liberec
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2016 Shkëndija Mladá Boleslav
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2016 Saint-Étienne AEK
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2016 Aberdeen Maribor
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2016 Panathinaikos AIK Solna
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2016 Domžale West Ham
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2016 Hertha Berliner Brøndby
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2016 Gent Viitorul
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2016 Videoton Midtjylland
Qualifying Fase 3 (second leg) 03/08/2016 Slovan Liberec Admira
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2016 Viitorul Gent
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2016 SønderjyskE Zagłębie
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2016 Dinamo Minsk Vojvodina
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2016 AEK Saint-Étienne
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2016 Maribor Aberdeen
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2016 Brøndby Hertha Berliner
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2016 Cork City Genk
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2016 Rijeka İstanbul Başakşehir
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2016 Sassuolo Luzern
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2016 Hajduk Split Oleksandriya
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2016 Mladá Boleslav Shkëndija
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2016 West Ham Domžale
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2016 Giannina AZ Alkmaar
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2016 Beitar Jerusalem Jelgava
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2016 Qäbälä Lille
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2016 Arouca Heracles
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2016 AIK Solna Panathinaikos
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2016 Rapid Wien Torpedo Zhodino
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2016 Apollon Limassol Grasshopper
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2016 Vorskla Lokomotiva Zagreb
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2016 Krasnodar Birkirkara
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2016 Spartak Trnava Austria Wien
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2016 Spartak Moskva AEK Larnaca
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2016 Midtjylland Videoton
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2016 Helsinki Göteborg
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2016 Nõmme Kalju Osmanlıspor
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2016 Rio Ave Slavia Praha
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2016 Maccabi Tel Aviv Pandurii
Qualifying: Playoff (first leg) 17/08/2016 Beitar Jerusalem Saint-Étienne
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2016 Göteborg Qarabağ
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2016 Vojvodina AZ Alkmaar
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2016 Astra West Ham
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2016 Gent Shkëndija
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2016 Sassuolo Crvena Zvezda
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2016 Fenerbahçe Grasshopper
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2016 Panathinaikos Brøndby
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2016 Lokomotiva Zagreb Genk
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2016 İstanbul Başakşehir Shakhtar
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2016 AEK Larnaca Slovan Liberec
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2016 Austria Wien Rosenborg
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2016 Slavia Praha Anderlecht
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2016 Astana BATE Borisov
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2016 Qäbälä Maribor
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2016 Maccabi Tel Aviv Hajduk Split
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2016 Midtjylland Osmanlıspor
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2016 Krasnodar Partizani
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2016 SønderjyskE Sparta Praha
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2016 Dinamo Tbilisi PAOK
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2016 Trenčín Rapid Wien
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2016 Arouca Olympiacos
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2016 BATE Borisov Astana
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2016 West Ham Astra
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2016 Olympiacos Arouca
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2016 Crvena Zvezda Sassuolo
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2016 Hajduk Split Maccabi Tel Aviv
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2016 Maribor Qäbälä
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2016 Osmanlıspor Midtjylland
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2016 Genk Lokomotiva Zagreb
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2016 AZ Alkmaar Vojvodina
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2016 PAOK Dinamo Tbilisi
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2016 Shkëndija Gent
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2016 Rapid Wien Trenčín
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2016 Sparta Praha SønderjyskE
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2016 Anderlecht Slavia Praha
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2016 Partizani Krasnodar
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2016 Rosenborg Austria Wien
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2016 Brøndby Panathinaikos
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2016 Grasshopper Fenerbahçe
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2016 Slovan Liberec AEK Larnaca
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2016 Qarabağ Göteborg
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2016 Shakhtar İstanbul Başakşehir
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2016 Saint-Étienne Beitar Jerusalem
Group phase game 1 15/09/2016 Southampton Sparta Praha
Group phase game 1 15/09/2016 Osmanlıspor Steaua București
Group phase game 1 15/09/2016 Braga Gent
Group phase game 1 15/09/2016 Villarreal Zürich
Group phase game 1 15/09/2016 Zorya Fenerbahçe
Group phase game 1 15/09/2016 Viktoria Plzeň Roma
Group phase game 1 15/09/2016 AZ Alkmaar Dundalk
Group phase game 1 15/09/2016 Red Bull Salzburg Krasnodar
Group phase game 1 15/09/2016 PAOK Fiorentina
Group phase game 1 15/09/2016 Inter Hapoel Be'er Sheva
Group phase game 1 15/09/2016 Standard Liège Celta de Vigo
Group phase game 1 15/09/2016 Konyaspor Shakhtar
Group phase game 1 15/09/2016 Nice Schalke 04
Group phase game 1 15/09/2016 Panathinaikos Ajax
Group phase game 1 15/09/2016 Young Boys Olympiacos
Group phase game 1 15/09/2016 Rapid Wien Genk
Group phase game 1 15/09/2016 Qarabağ Slovan Liberec
Group phase game 1 15/09/2016 Feyenoord Manchester United
Group phase game 1 15/09/2016 Mainz 05 Saint-Étienne
Group phase game 1 15/09/2016 Maccabi Tel Aviv Zenit
Group phase game 1 15/09/2016 Astra Austria Wien
Group phase game 1 15/09/2016 Sassuolo Athletic Club
Group phase game 1 15/09/2016 Anderlecht Qäbälä
Group phase game 1 15/09/2016 APOEL Astana
Group phase game 2 29/09/2016 Zenit AZ Alkmaar
Group phase game 2 29/09/2016 Steaua București Villarreal
Group phase game 2 29/09/2016 Saint-Étienne Anderlecht
Group phase game 2 29/09/2016 Zürich Osmanlıspor
Group phase game 2 29/09/2016 Austria Wien Viktoria Plzeň
Group phase game 2 29/09/2016 Celta de Vigo Panathinaikos
Group phase game 2 29/09/2016 Hapoel Be'er Sheva Southampton
Group phase game 2 29/09/2016 Manchester United Zorya
Group phase game 2 29/09/2016 Olympiacos APOEL
Group phase game 2 29/09/2016 Roma Astra
Group phase game 2 29/09/2016 Astana Young Boys
Group phase game 2 29/09/2016 Ajax Standard Liège
Group phase game 2 29/09/2016 Gent Konyaspor
Group phase game 2 29/09/2016 Genk Sassuolo
Group phase game 2 29/09/2016 Shakhtar Braga
Group phase game 2 29/09/2016 Schalke 04 Red Bull Salzburg
Group phase game 2 29/09/2016 Krasnodar Nice
Group phase game 2 29/09/2016 Fiorentina Qarabağ
Group phase game 2 29/09/2016 Slovan Liberec PAOK
Group phase game 2 29/09/2016 Sparta Praha Inter
Group phase game 2 29/09/2016 Fenerbahçe Feyenoord
Group phase game 2 29/09/2016 Qäbälä Mainz 05
Group phase game 2 29/09/2016 Dundalk Maccabi Tel Aviv
Group phase game 2 29/09/2016 Athletic Club Rapid Wien
Group phase game 3 20/10/2016 Mainz 05 Anderlecht
Group phase game 3 20/10/2016 Olympiacos Astana
Group phase game 3 20/10/2016 Krasnodar Schalke 04
Group phase game 3 20/10/2016 Hapoel Be'er Sheva Sparta Praha
Group phase game 3 20/10/2016 Konyaspor Braga
Group phase game 3 20/10/2016 Standard Liège Panathinaikos
Group phase game 3 20/10/2016 Steaua București Zürich
Group phase game 3 20/10/2016 Shakhtar Gent
Group phase game 3 20/10/2016 Osmanlıspor Villarreal
Group phase game 3 20/10/2016 Celta de Vigo Ajax
Group phase game 3 20/10/2016 Qarabağ PAOK
Group phase game 3 20/10/2016 Red Bull Salzburg Nice
Group phase game 3 20/10/2016 Genk Athletic Club
Group phase game 3 20/10/2016 Slovan Liberec Fiorentina
Group phase game 3 20/10/2016 Inter Southampton
Group phase game 3 20/10/2016 Viktoria Plzeň Astra
Group phase game 3 20/10/2016 Dundalk Zenit
Group phase game 3 20/10/2016 Rapid Wien Sassuolo
Group phase game 3 20/10/2016 Feyenoord Zorya
Group phase game 3 20/10/2016 Roma Austria Wien
Group phase game 3 20/10/2016 Manchester United Fenerbahçe
Group phase game 3 20/10/2016 Saint-Étienne Qäbälä
Group phase game 3 20/10/2016 Young Boys APOEL
Group phase game 3 20/10/2016 AZ Alkmaar Maccabi Tel Aviv
Group phase game 4 03/11/2016 Qäbälä Saint-Étienne
Group phase game 4 03/11/2016 Athletic Club Genk
Group phase game 4 03/11/2016 PAOK Qarabağ
Group phase game 4 03/11/2016 Zenit Dundalk
Group phase game 4 03/11/2016 Gent Shakhtar
Group phase game 4 03/11/2016 Nice Red Bull Salzburg
Group phase game 4 03/11/2016 Maccabi Tel Aviv AZ Alkmaar
Group phase game 4 03/11/2016 Astra Viktoria Plzeň
Group phase game 4 03/11/2016 Astana Olympiacos
Group phase game 4 03/11/2016 Austria Wien Roma
Group phase game 4 03/11/2016 Fenerbahçe Manchester United
Group phase game 4 03/11/2016 APOEL Young Boys
Group phase game 4 03/11/2016 Anderlecht Mainz 05
Group phase game 4 03/11/2016 Sassuolo Rapid Wien
Group phase game 4 03/11/2016 Zorya Feyenoord
Group phase game 4 03/11/2016 Villarreal Osmanlıspor
Group phase game 4 03/11/2016 Braga Konyaspor
Group phase game 4 03/11/2016 Schalke 04 Krasnodar
Group phase game 4 03/11/2016 Southampton Inter
Group phase game 4 03/11/2016 Zürich Steaua București
Group phase game 4 03/11/2016 Ajax Celta de Vigo
Group phase game 4 03/11/2016 Panathinaikos Standard Liège
Group phase game 4 03/11/2016 Sparta Praha Hapoel Be'er Sheva
Group phase game 4 03/11/2016 Fiorentina Slovan Liberec
Group phase game 5 24/11/2016 Genk Rapid Wien
Group phase game 5 24/11/2016 Zürich Villarreal
Group phase game 5 24/11/2016 Manchester United Feyenoord
Group phase game 5 24/11/2016 Saint-Étienne Mainz 05
Group phase game 5 24/11/2016 Dundalk AZ Alkmaar
Group phase game 5 24/11/2016 Athletic Club Sassuolo
Group phase game 5 24/11/2016 Krasnodar Red Bull Salzburg
Group phase game 5 24/11/2016 Gent Braga
Group phase game 5 24/11/2016 Shakhtar Konyaspor
Group phase game 5 24/11/2016 Steaua București Osmanlıspor
Group phase game 5 24/11/2016 Celta de Vigo Standard Liège
Group phase game 5 24/11/2016 Fiorentina PAOK
Group phase game 5 24/11/2016 Olympiacos Young Boys
Group phase game 5 24/11/2016 Sparta Praha Southampton
Group phase game 5 24/11/2016 Ajax Panathinaikos
Group phase game 5 24/11/2016 Schalke 04 Nice
Group phase game 5 24/11/2016 Roma Viktoria Plzeň
Group phase game 5 24/11/2016 Hapoel Be'er Sheva Inter
Group phase game 5 24/11/2016 Zenit Maccabi Tel Aviv
Group phase game 5 24/11/2016 Fenerbahçe Zorya
Group phase game 5 24/11/2016 Astana APOEL
Group phase game 5 24/11/2016 Qäbälä Anderlecht
Group phase game 5 24/11/2016 Austria Wien Astra
Group phase game 5 24/11/2016 Slovan Liberec Qarabağ
Group phase game 6 08/12/2016 Rapid Wien Athletic Club
Group phase game 6 08/12/2016 Nice Krasnodar
Group phase game 6 08/12/2016 Braga Shakhtar
Group phase game 6 08/12/2016 Villarreal Steaua București
Group phase game 6 08/12/2016 Qarabağ Fiorentina
Group phase game 6 08/12/2016 Osmanlıspor Zürich
Group phase game 6 08/12/2016 Konyaspor Gent
Group phase game 6 08/12/2016 Mainz 05 Qäbälä
Group phase game 6 08/12/2016 Anderlecht Saint-Étienne
Group phase game 6 08/12/2016 Feyenoord Fenerbahçe
Group phase game 6 08/12/2016 APOEL Olympiacos
Group phase game 6 08/12/2016 Viktoria Plzeň Austria Wien
Group phase game 6 08/12/2016 Zorya Manchester United
Group phase game 6 08/12/2016 Young Boys Astana
Group phase game 6 08/12/2016 AZ Alkmaar Zenit
Group phase game 6 08/12/2016 Red Bull Salzburg Schalke 04
Group phase game 6 08/12/2016 Southampton Hapoel Be'er Sheva
Group phase game 6 08/12/2016 Panathinaikos Celta de Vigo
Group phase game 6 08/12/2016 Inter Sparta Praha
Group phase game 6 08/12/2016 Standard Liège Ajax
Group phase game 6 08/12/2016 PAOK Slovan Liberec
Group phase game 6 08/12/2016 Maccabi Tel Aviv Dundalk
Group phase game 6 08/12/2016 Astra Roma
Group phase game 6 09/12/2016 Sassuolo Genk
Round of 32 (first leg) 16/02/2017 Olympiacos Osmanlıspor
Round of 32 (first leg) 16/02/2017 Krasnodar Fenerbahçe
Round of 32 (first leg) 16/02/2017 Hapoel Be'er Sheva Beşiktaş
Round of 32 (first leg) 16/02/2017 Gent Tottenham
Round of 32 (first leg) 16/02/2017 Anderlecht Zenit
Round of 32 (first leg) 16/02/2017 Legia Warszawa Ajax
Round of 32 (first leg) 16/02/2017 PAOK Schalke 04
Round of 32 (first leg) 16/02/2017 Manchester United Saint-Étienne
Round of 32 (first leg) 16/02/2017 Villarreal Roma
Round of 32 (first leg) 16/02/2017 Rostov Sparta Praha
Round of 32 (first leg) 16/02/2017 Borussia Mönchengladbach Fiorentina
Round of 32 (first leg) 16/02/2017 Ludogorets København
Round of 32 (first leg) 16/02/2017 Celta de Vigo Shakhtar
Round of 32 (first leg) 16/02/2017 AZ Alkmaar Olympique Lyonnais
Round of 32 (first leg) 16/02/2017 Astra Genk
Round of 32 (first leg) 16/02/2017 Athletic Club APOEL
Round of 32 (second leg) 22/02/2017 Saint-Étienne Manchester United
Round of 32 (second leg) 22/02/2017 Fenerbahçe Krasnodar
Round of 32 (second leg) 22/02/2017 Schalke 04 PAOK
Round of 32 (second leg) 23/02/2017 Osmanlıspor Olympiacos
Round of 32 (second leg) 23/02/2017 Tottenham Gent
Round of 32 (second leg) 23/02/2017 APOEL Athletic Club
Round of 32 (second leg) 23/02/2017 Ajax Legia Warszawa
Round of 32 (second leg) 23/02/2017 Zenit Anderlecht
Round of 32 (second leg) 23/02/2017 Genk Astra
Round of 32 (second leg) 23/02/2017 København Ludogorets
Round of 32 (second leg) 23/02/2017 Shakhtar Celta de Vigo
Round of 32 (second leg) 23/02/2017 Roma Villarreal
Round of 32 (second leg) 23/02/2017 Sparta Praha Rostov
Round of 32 (second leg) 23/02/2017 Fiorentina Borussia Mönchengladbach
Round of 32 (second leg) 23/02/2017 Olympique Lyonnais AZ Alkmaar
Round of 32 (second leg) 23/02/2017 Beşiktaş Hapoel Be'er Sheva
Round of 16 (first leg) 09/03/2017 Rostov Manchester United
Round of 16 (first leg) 09/03/2017 København Ajax
Round of 16 (first leg) 09/03/2017 APOEL Anderlecht
Round of 16 (first leg) 09/03/2017 Celta de Vigo Krasnodar
Round of 16 (first leg) 09/03/2017 Olympiacos Beşiktaş
Round of 16 (first leg) 09/03/2017 Gent Genk
Round of 16 (first leg) 09/03/2017 Schalke 04 Borussia Mönchengladbach
Round of 16 (first leg) 09/03/2017 Olympique Lyonnais Roma
Round of 16 (second leg) 16/03/2017 Ajax København
Round of 16 (second leg) 16/03/2017 Borussia Mönchengladbach Schalke 04
Round of 16 (second leg) 16/03/2017 Beşiktaş Olympiacos
Round of 16 (second leg) 16/03/2017 Krasnodar Celta de Vigo
Round of 16 (second leg) 16/03/2017 Anderlecht APOEL
Round of 16 (second leg) 16/03/2017 Roma Olympique Lyonnais
Round of 16 (second leg) 16/03/2017 Manchester United Rostov
Round of 16 (second leg) 16/03/2017 Genk Gent
Round of 8 (first leg) 13/04/2017 Ajax Schalke 04
Round of 8 (first leg) 13/04/2017 Celta de Vigo Genk
Round of 8 (first leg) 13/04/2017 Olympique Lyonnais Beşiktaş
Round of 8 (first leg) 13/04/2017 Anderlecht Manchester United
Round of 8 (second leg) 20/04/2017 Genk Celta de Vigo
Round of 8 (second leg) 20/04/2017 Manchester United Anderlecht
Round of 8 (second leg) 20/04/2017 Beşiktaş Olympique Lyonnais
Round of 8 (second leg) 20/04/2017 Schalke 04 Ajax
Semifinal (first leg) 03/05/2017 Ajax Olympique Lyonnais
Semifinal (first leg) 04/05/2017 Celta de Vigo Manchester United
Semifinal (second leg) 11/05/2017 Manchester United Celta de Vigo
Semifinal (second leg) 11/05/2017 Olympique Lyonnais Ajax
Final 24/05/2017 Ajax Manchester United

Top 10

    Name Club Pos Goals GoalsPM
Kalifa Coulibaly GentGent
90.69
Giuliano ZenitZenit
81.00
Džeko RomaRoma
81.00
Leon Bailey GenkGenk
70.58
Aduriz Athletic ClubAthletic Club
71.17
Łukasz Teodorczyk AnderlechtAnderlecht
70.54
Lacazette Olympique LyonnaisOlympique Lyonnais
60.75
Dolberg AjaxAjax
60.46
Ivan Tričkovski AEK LarnacaAEK Larnaca
60.75
Fedor Smolov KrasnodarKrasnodar
60.75
    Name Club Pos Minutes
Mbwana Samatta GenkGenk
1384
Leander Dendoncker AnderlechtAnderlecht
1290
Predrag Rajković Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv
1290
Onana AjaxAjax
1290
Younes AjaxAjax
1287
Alejandro Pozuelo GenkGenk
1273
Pogba Manchester UnitedManchester United
1263
Ricardinho QäbäläQäbälä
1260
Dmytro Bezotosniy QäbäläQäbälä
1260
Haris Medunjanin Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv
1260
    Name Club Pos Yellows
Manuel da Costa OlympiacosOlympiacos
6
Mubarak Wakaso PanathinaikosPanathinaikos
6
Veltman AjaxAjax
6
Klaassen AjaxAjax
5
Ander Herrera Manchester UnitedManchester United
5
Júnior Morais AstraAstra
5
Alejandro Pozuelo GenkGenk
5
Raúl García Athletic ClubAthletic Club
5
Geraldo Alves AstraAstra
5
Alberto Botía OlympiacosOlympiacos
5
    Name Club Pos Reds
Eric Bailly Manchester UnitedManchester United
2
Igor Picuşciac ZariaZaria
1
Rashad Eyubov QäbäläQäbälä
1
Paul-José M'Poku PanathinaikosPanathinaikos
1
Nejc Skubic KonyasporKonyaspor
1
Mauro BragaBraga
1
Botteghin FeyenoordFeyenoord
1
Kevin Mbabu Young BoysYoung Boys
1
Roger Cañas AstanaAstana
1
Radim Breite Slovan LiberecSlovan Liberec
1
Goals:
1191
Goals Per Match:
2.54
Yellow Cards:
1985
Bookings Per Match:
4.24
Red Cards:
94
Sent Offs Per Match:
0.20
Home wins:
213
Away wins:
132
Draws:
123
Widest home win:
Widest away win:
Longest winning run:
Shakhtar: 9 Matches
Longest losing run:
Qäbälä: 7 Matches
Longest no losing run:
Manchester United: 11 Matches
Longest no winning run:
Qäbälä: 7 Matches

Clubs

Club M W D L % F A YC RD
Genk 18 10 4 4
55%
22%
23%
34 23 25 1
Manchester United 15 10 3 2
66%
20%
14%
25 8 23 2
Ajax 15 8 3 4
53%
20%
27%
24 17 44 4
Qäbälä 14 5 1 8
35%
7%
58%
20 21 23 2
Osmanlıspor 14 8 3 3
57%
21%
22%
23 12 27 1
Celta de Vigo 14 6 5 3
42%
35%
23%
21 14 26 2
Anderlecht 14 8 3 3
57%
21%
22%
29 14 31 0
Gent 14 6 5 3
42%
35%
23%
26 22 19 1
Krasnodar 14 6 3 5
42%
21%
37%
21 14 34 3
Maccabi Tel Aviv 14 8 2 4
57%
14%
29%
22 16 34 1
Austria Wien 12 6 2 4
50%
16%
34%
21 18 25 2
Schalke 04 12 7 3 2
58%
25%
17%
19 11 26 1
AZ Alkmaar 12 5 3 4
41%
25%
34%
14 22 17 0
Olympiacos 12 5 4 3
41%
33%
26%
15 12 30 1
Saint-Étienne 12 5 5 2
41%
41%
18%
11 10 15 1
Panathinaikos 10 3 2 5
30%
20%
50%
10 14 30 3
Rapid Wien 10 3 4 3
30%
40%
30%
14 10 20 0
Sassuolo 10 3 4 3
30%
40%
30%
17 13 19 0
Slovan Liberec 10 5 1 4
50%
10%
40%
15 13 25 1
Astra 10 3 4 3
30%
40%
30%
11 14 31 0
Fenerbahçe 10 6 2 2
60%
20%
20%
14 8 20 0
Shakhtar 10 9 0 1
90%
10%
26 8 26 1
Sparta Praha 10 5 2 3
50%
20%
30%
12 13 21 2
PAOK 10 5 2 3
50%
20%
30%
13 10 25 0
Roma 10 5 3 2
50%
30%
20%
24 13 18 1
APOEL 10 5 0 5
50%
50%
12 11 25 2
Qarabağ 8 3 1 4
37%
12%
51%
10 13 15 1
Göteborg 8 5 1 2
62%
12%
26%
14 6 13 0
Beitar Jerusalem 8 3 3 2
37%
37%
26%
9 6 20 0
Vojvodina 8 4 3 1
50%
37%
13%
12 6 12 0
Lokomotiva Zagreb 8 4 3 1
50%
37%
13%
16 9 14 0
AEK Larnaca 8 5 1 2
62%
12%
26%
13 8 13 2
Zenit 8 6 0 2
75%
25%
20 11 18 0
Midtjylland 8 4 2 2
50%
25%
25%
9 6 15 1
Hapoel Be'er Sheva 8 2 2 4
25%
25%
50%
8 11 16 0
Fiorentina 8 5 1 2
62%
12%
26%
18 10 14 1
Villarreal 8 3 3 2
37%
37%
26%
10 12 15 0
Astana 8 2 3 3
25%
37%
38%
9 13 26 1
Athletic Club 8 4 1 3
50%
12%
38%
13 15 17 1
Brøndby 8 4 1 3
50%
12%
38%
15 8 12 2
Olympique Lyonnais 8 5 0 3
62%
38%
23 14 19 0
Shkëndija 8 4 1 3
50%
12%
38%
8 8 19 0
Jelgava 6 2 3 1
33%
50%
17%
9 8 15 1
Nõmme Kalju 6 1 2 3
16%
33%
51%
7 8 15 0
Cork City 6 2 2 2
33%
33%
34%
5 5 13 0
Slavia Praha 6 1 2 3
16%
33%
51%
4 10 12 0
Grasshopper 6 2 2 2
33%
33%
34%
10 13 12 0
Hajduk Split 6 4 1 1
66%
16%
18%
13 7 12 0
Maribor 6 2 3 1
33%
50%
17%
5 5 17 0
SønderjyskE 6 2 3 1
33%
50%
17%
9 8 9 0
Spartak Trnava 6 4 1 1
66%
16%
18%
10 2 17 0
Domžale 6 4 1 1
66%
16%
18%
10 8 14 0
Southampton 6 2 2 2
33%
33%
34%
6 4 4 0
Steaua București 6 1 3 2
16%
50%
34%
5 7 13 2
Videoton 6 2 2 2
33%
33%
34%
7 5 15 2
Braga 6 1 3 2
16%
50%
34%
9 11 11 1
Zorya 6 0 2 4
33%
67%
2 8 8 1
Viktoria Plzeň 6 1 3 2
16%
50%
34%
7 10 20 1
Dundalk 6 1 1 4
16%
16%
68%
5 8 11 1
Red Bull Salzburg 6 2 1 3
33%
16%
51%
6 6 11 0
Inter 6 2 0 4
33%
67%
7 11 10 3
Standard Liège 6 1 4 1
16%
66%
18%
8 6 13 0
Konyaspor 6 0 1 5
16%
84%
2 12 11 1
Nice 6 2 0 4
33%
67%
5 11 15 0
Young Boys 6 2 2 2
33%
33%
34%
7 4 14 1
Feyenoord 6 2 1 3
33%
16%
51%
3 7 9 1
Mainz 05 6 2 3 1
33%
50%
17%
8 10 16 0
Beşiktaş 6 4 1 1
66%
16%
18%
13 7 9 1
Zürich 6 1 3 2
16%
50%
34%
5 7 15 0
Helsinki 6 3 2 1
50%
33%
17%
7 5 15 0
Aberdeen 6 3 1 2
50%
16%
34%
8 4 14 1
Dinamo Minsk 6 3 2 1
50%
33%
17%
7 5 12 2
Admira 6 3 1 2
50%
16%
34%
8 7 13 1
Birkirkara 6 2 2 2
33%
33%
34%
6 8 15 1
Zagłębie 6 1 3 2
16%
50%
34%
5 4 11 1
AIK Solna 6 4 0 2
66%
34%
6 3 12 0
St Patrick's 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 7 0
Ventspils 4 2 0 2
50%
50%
4 4 7 0
Torpedo Zhodino 4 2 1 1
50%
25%
25%
3 4 9 0
Connah's Quay 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 3 13 1
Shakhtyor Soligorsk 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 3 4 0
West Ham 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 4 11 0
Giannina 4 1 0 3
25%
75%
5 6 9 0
Odd 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 5 0
Kukësi 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 6 8 1
MTK Budapest 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 5 6 0
RoPS 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 5 12 2
Čukarički 4 1 2 1
25%
50%
25%
7 6 10 0
Cliftonville 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 6 13 1
İstanbul Başakşehir 4 0 2 2
50%
50%
3 6 12 0
København 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 11 1
Budućnost 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 8 0
Beroe 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 2 11 0
Shirak 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 4 11 0
Vaduz 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 7 7 0
Arouca 4 0 2 2
50%
50%
2 4 17 0
Debrecen 4 2 0 2
50%
50%
8 3 5 0
Borussia Mönchengladbach 4 1 2 1
25%
50%
25%
7 6 9 0
Heart of Midlothian 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 5 6 0
Kairat 4 2 1 1
50%
25%
25%
8 3 5 1
Omonia 4 3 0 1
75%
25%
8 4 11 0
Kapaz 4 1 1 2
25%
25%
50%
1 3 3 0
Rostov 4 1 2 1
25%
50%
25%
6 3 8 0
KR 4 2 1 1
50%
25%
25%
12 6 6 0
Levadia Tallinn 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 4 7 0
Europa FC 4 1 0 3
25%
75%
3 4 11 0
Neftçi 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 3 9 1
Zimbru 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 10 9 1
Partizani 3 0 2 1
66%
34%
0 4 3 0
Slovan Bratislava 3 0 2 1
66%
34%
0 3 7 0
Crvena Zvezda 2 0 1 1
50%
50%
1 4 3 0
Teuta 2 0 0 2
100%
0 6 1 0
BATE Borisov 2 0 1 1
50%
50%
2 4 4 1
Radnik 2 0 1 1
50%
50%
0 2 4 0
Rosenborg 2 0 0 2
100%
2 4 6 0
Dinamo Tbilisi 2 0 0 2
100%
0 5 5 0
Lusitans 2 0 0 2
100%
2 5 6 0
NSÍ 2 0 0 2
100%
0 7 7 1
Stabæk 2 0 1 1
50%
50%
0 1 1 1
Gorica 2 0 0 2
100%
0 4 1 0
Ludogorets 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Legia Warszawa 2 0 1 1
50%
50%
0 1 2 0
Tottenham 2 0 1 1
50%
50%
2 3 7 1
Jeunesse d'Esch 2 1 0 1
50%
50%
2 2 5 1
Dacia Chișinău 2 0 1 1
50%
50%
0 1 4 0
Glenavon 2 0 0 2
100%
1 8 7 0
Rabotnički 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 1
Dila 2 1 0 1
50%
50%
1 1 6 0
Víkingur Gøta 2 0 0 2
100%
0 4 9 2
Spartak Myjava 2 0 1 1
50%
50%
3 4 6 0
Slavia Sofia 2 1 0 1
50%
50%
1 3 3 0
Rudar Pljevlja 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Mariehamn 2 0 1 1
50%
50%
1 3 3 0
Samtredia 2 1 0 1
50%
50%
3 6 5 0
Differdange 2 0 1 1
50%
50%
1 3 7 1
Trenčín 2 1 0 1
50%
50%
2 4 5 1
Viitorul 2 0 1 1
50%
50%
0 5 3 0
Spartak Moskva 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Hertha Berliner 2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 0
Piast 2 0 1 1
50%
50%
0 3 5 0
Linfield 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Maccabi Haifa 2 0 2 0
100%
2 2 4 0
Hibernian 2 1 0 1
50%
50%
1 1 3 0
FCI Tallinn 2 0 0 2
100%
3 6 8 0
Folgore 2 0 0 2
100%
1 6 7 0
Llandudno Town 2 0 0 2
100%
1 7 3 0
Valur 2 0 0 2
100%
1 10 1 0
UE Santa Coloma 2 0 0 2
100%
2 7 4 0
Cracovia 2 0 0 2
100%
1 4 4 0
Bokelj 2 0 1 1
50%
50%
1 6 6 1
Pyunik 2 1 0 1
50%
50%
2 3 5 1
Trakai 2 1 0 1
50%
50%
3 5 3 0
Banants 2 0 0 2
100%
1 5 5 0
Zaria 2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 2
HB 2 0 1 1
50%
50%
1 3 7 0
Balzan 2 1 0 1
50%
50%
2 3 10 0
Bala Town 2 0 0 2
100%
0 4 2 0
Atlantas 2 0 1 1
50%
50%
1 3 5 0
Sloboda 2 0 1 1
50%
50%
0 1 6 1
Sileks 2 0 0 2
100%
2 5 3 0
Partizan 2 0 2 0
100%
0 0 5 0
La Fiorita 2 0 0 2
100%
0 7 8 0
Fola 2 1 0 1
50%
50%
2 3 7 0
Široki Brijeg 2 0 1 1
50%
50%
1 3 6 0
AEK 2 0 1 1
50%
50%
0 1 2 0
Chikhura Sachkhere 2 1 0 1
50%
50%
3 3 7 1
Mladá Boleslav 2 1 0 1
50%
50%
1 2 2 1
Hibernians 2 0 0 2
100%
0 6 4 0
Aktobe 2 0 1 1
50%
50%
1 3 2 0
Heracles 2 0 2 0
100%
1 1 5 0
Vorskla 2 0 1 1
50%
50%
2 3 2 0
Rio Ave 2 0 2 0
100%
1 1 6 1
Oleksandriya 2 0 0 2
100%
1 6 6 0
Rijeka 2 0 2 0
100%
2 2 4 0
Ordabasy 2 0 1 1
50%
50%
3 6 5 1
Luzern 2 0 1 1
50%
50%
1 4 3 1
Pandurii 2 0 0 2
100%
2 5 2 0
Lille 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Apollon Limassol 2 0 1 1
50%
50%
4 5 6 1
Breiðablik 2 0 1 1
50%
50%
4 5 1 0
Häcken 2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 1
Strømsgodset 2 0 1 1
50%
50%
3 4 6 0
Shamrock Rovers 2 0 1 1
50%
50%
1 3 1 0
Levski Sofia 2 0 2 0
100%
1 1 6 0
Sūduva 2 0 0 2
100%
0 2 5 0
CSMS laşi 2 0 1 1
50%
50%
3 4 4 0
Spartaks Jūrmala 2 0 0 2
100%
1 4 3 0
Notify error