2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 NorthSouth1949-50 NorthSouth1939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 NorthSouth1948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 NorthSouth1957-58 NorthSouth1947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 NorthSouth1956-57 NorthSouth1946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 NorthSouth1955-56 NorthSouth1945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 NorthSouth1954-55 NorthSouth1944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 NorthSouth1953-54 NorthSouth1943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 NorthSouth1952-53 NorthSouth1942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 NorthSouth1951-52 NorthSouth1941-42 123
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 NorthSouth1950-51 NorthSouth1940-41 NorthSouth

prev UEFA Cup1996-97 next

Matches

Type Date Home Result Visitor
Qualifying Fase 1 (first leg) 17/07/1996 Portadown Vojvodina
Qualifying Fase 1 (first leg) 17/07/1996 Kilikija Helsinki
Qualifying Fase 1 (first leg) 17/07/1996 Maccabi Haifa Partizan
Qualifying Fase 1 (first leg) 17/07/1996 Dinamo Tbilisi Grevenmacher
Qualifying Fase 1 (first leg) 17/07/1996 Hutnik Khazri
Qualifying Fase 1 (first leg) 17/07/1996 Dinamo 93 Tiligul
Qualifying Fase 1 (first leg) 17/07/1996 Slavia Sofia Inkaras
Qualifying Fase 1 (first leg) 17/07/1996 Teuta Košice
Qualifying Fase 1 (first leg) 17/07/1996 Beitar Jerusalem Floriana
Qualifying Fase 1 (first leg) 17/07/1996 Haka Flora
Qualifying Fase 1 (first leg) 17/07/1996 Jazz
Qualifying Fase 1 (first leg) 17/07/1996 Žalgiris Crusaders
Qualifying Fase 1 (first leg) 17/07/1996 Becej Mura
Qualifying Fase 1 (first leg) 17/07/1996 Zimbru Hajduk Split
Qualifying Fase 1 (first leg) 17/07/1996 Gorica Vardar
Qualifying Fase 1 (first leg) 17/07/1996 Anorthosis Shirak
Qualifying Fase 1 (first leg) 17/07/1996 Jeunesse d'Esch Legia Warszawa
Qualifying Fase 1 (first leg) 17/07/1996 Sliema Wanderers Margveti
Qualifying Fase 1 (first leg) 17/07/1996 B71 APOEL
Qualifying Fase 1 (first leg) 17/07/1996 Croatia Zagreb Tirana
Qualifying Fase 1 (first leg) 17/07/1996 Newtown Skonto
Qualifying Fase 1 (first leg) 17/07/1996 Bohemians Dinamo Minsk
Qualifying Fase 1 (first leg) 17/07/1996 Akraness Sileks
Qualifying Fase 1 (first leg) 17/07/1996 Neftçi Lokomotiv Sofia
Qualifying Fase 1 (first leg) 17/07/1996 Lantana ÍBV
Qualifying Fase 1 (first leg) 18/07/1996 Barry Town Dinaburg
Qualifying Fase 1 (first leg) 18/07/1996 St Patrick's Slovan Bratislava
Qualifying Fase 1 (second leg) 23/07/1996 Dinaburg Barry Town
Qualifying Fase 1 (second leg) 23/07/1996 Grevenmacher Dinamo Tbilisi
Qualifying Fase 1 (second leg) 24/07/1996 Slovan Bratislava St Patrick's
Qualifying Fase 1 (second leg) 24/07/1996 Partizan Maccabi Haifa
Qualifying Fase 1 (second leg) 24/07/1996 Khazri Hutnik
Qualifying Fase 1 (second leg) 24/07/1996 Margveti Sliema Wanderers
Qualifying Fase 1 (second leg) 24/07/1996 Shirak Anorthosis
Qualifying Fase 1 (second leg) 24/07/1996 Košice Teuta
Qualifying Fase 1 (second leg) 24/07/1996 Flora Haka
Qualifying Fase 1 (second leg) 24/07/1996 Dinamo Minsk Bohemians
Qualifying Fase 1 (second leg) 24/07/1996 Sileks Akraness
Qualifying Fase 1 (second leg) 24/07/1996 Tiligul Dinamo 93
Qualifying Fase 1 (second leg) 24/07/1996 Inkaras Slavia Sofia
Qualifying Fase 1 (second leg) 24/07/1996 Helsinki Kilikija
Qualifying Fase 1 (second leg) 24/07/1996 APOEL B71
Qualifying Fase 1 (second leg) 24/07/1996 Tirana Croatia Zagreb
Qualifying Fase 1 (second leg) 24/07/1996 Vojvodina Portadown
Qualifying Fase 1 (second leg) 24/07/1996 Skonto Newtown
Qualifying Fase 1 (second leg) 24/07/1996 Mura Becej
Qualifying Fase 1 (second leg) 24/07/1996 Floriana Beitar Jerusalem
Qualifying Fase 1 (second leg) 24/07/1996 Lokomotiv Sofia Neftçi
Qualifying Fase 1 (second leg) 24/07/1996 Legia Warszawa Jeunesse d'Esch
Qualifying Fase 1 (second leg) 24/07/1996 Hajduk Split Zimbru
Qualifying Fase 1 (second leg) 24/07/1996 Vardar Gorica
Qualifying Fase 1 (second leg) 24/07/1996 Jazz
Qualifying Fase 1 (second leg) 24/07/1996 ÍBV Lantana
Qualifying Fase 1 (second leg) 24/07/1996 Crusaders Žalgiris
1/48 Final (first leg) 06/08/1996 Grazer AK Vojvodina
1/48 Final (first leg) 06/08/1996 Slavia Sofia Tirol Innsbruck
1/48 Final (first leg) 06/08/1996 Slovan Bratislava Trabzonspor
1/48 Final (first leg) 06/08/1996 Halmstad Vardar
1/48 Final (first leg) 06/08/1996 Sigma Olomouc Hutnik
1/48 Final (first leg) 06/08/1996 Dinamo Tbilisi Molde
1/48 Final (first leg) 06/08/1996 Rapid București Lokomotiv Sofia
1/48 Final (first leg) 06/08/1996 Košice Celtic
1/48 Final (first leg) 06/08/1996 Skonto Malmö
1/48 Final (first leg) 06/08/1996 Helsinki Chernomorets Odessa
1/48 Final (first leg) 06/08/1996 Žalgiris Aberdeen
1/48 Final (first leg) 06/08/1996 Dynamo Moskva Jazz
1/48 Final (first leg) 06/08/1996 Dinamo Minsk Beşiktaş
1/48 Final (first leg) 06/08/1996 Partizan FC Naţional Bucureşti
1/48 Final (first leg) 06/08/1996 Sliema Wanderers Odense
1/48 Final (first leg) 06/08/1996 Anorthosis Neuchâtel
1/48 Final (first leg) 06/08/1996 Helsingborg Dinamo 93
1/48 Final (first leg) 06/08/1996 Lyngby Mura
1/48 Final (first leg) 06/08/1996 Legia Warszawa Haka
1/48 Final (first leg) 06/08/1996 Dreher Barry Town
1/48 Final (first leg) 06/08/1996 Aarau Lantana
1/48 Final (first leg) 06/08/1996 Hajduk Split Torpedo Moskva
1/48 Final (first leg) 06/08/1996 Beitar Jerusalem Bodø/Glimt
1/48 Final (first leg) 06/08/1996 Iraklis APOEL
1/48 Final (first leg) 06/08/1996 Croatia Zagreb Spartak Moskva
1/48 Final (first leg) 06/08/1996 Akraness CSKA Moskva
1/48 Final (second leg) 20/08/1996 Vojvodina Grazer AK
1/48 Final (second leg) 20/08/1996 Celtic Košice
1/48 Final (second leg) 20/08/1996 Aberdeen Žalgiris
1/48 Final (second leg) 20/08/1996 Barry Town Dreher
1/48 Final (second leg) 20/08/1996 Tirol Innsbruck Slavia Sofia
1/48 Final (second leg) 20/08/1996 Odense Sliema Wanderers
1/48 Final (second leg) 20/08/1996 Neuchâtel Anorthosis
1/48 Final (second leg) 20/08/1996 APOEL Iraklis
1/48 Final (second leg) 20/08/1996 CSKA Moskva Akraness
1/48 Final (second leg) 20/08/1996 Torpedo Moskva Hajduk Split
1/48 Final (second leg) 20/08/1996 Dinamo 93 Helsingborg
1/48 Final (second leg) 20/08/1996 Lokomotiv Sofia Rapid București
1/48 Final (second leg) 20/08/1996 Molde Dinamo Tbilisi
1/48 Final (second leg) 20/08/1996 Vardar Halmstad
1/48 Final (second leg) 20/08/1996 Chernomorets Odessa Helsinki
1/48 Final (second leg) 20/08/1996 Bodø/Glimt Beitar Jerusalem
1/48 Final (second leg) 20/08/1996 Trabzonspor Slovan Bratislava
1/48 Final (second leg) 20/08/1996 Spartak Moskva Croatia Zagreb
1/48 Final (second leg) 20/08/1996 Mura Lyngby
1/48 Final (second leg) 20/08/1996 Lantana Aarau
1/48 Final (second leg) 20/08/1996 Jazz Dynamo Moskva
1/48 Final (second leg) 20/08/1996 Hutnik Sigma Olomouc
1/48 Final (second leg) 20/08/1996 Haka Legia Warszawa
1/48 Final (second leg) 20/08/1996 FC Naţional Bucureşti Partizan
1/48 Final (second leg) 20/08/1996 Malmö Skonto
1/48 Final (second leg) 20/08/1996 Beşiktaş Dinamo Minsk
1/24 Final (first leg) 10/09/1996 Tenerife Maccabi Tel Aviv
1/24 Final (first leg) 10/09/1996 Chernomorets Odessa FC Naţional Bucureşti
1/24 Final (first leg) 10/09/1996 Torpedo Moskva Dinamo Tbilisi
1/24 Final (first leg) 10/09/1996 Alania Anderlecht
1/24 Final (first leg) 10/09/1996 Dynamo Kyiv Neuchâtel
1/24 Final (first leg) 10/09/1996 Schalke 04 Roda
1/24 Final (first leg) 10/09/1996 Germinal Ekeren Grazer AK
1/24 Final (first leg) 10/09/1996 Guingamp Inter
1/24 Final (first leg) 10/09/1996 Odense Boavista
1/24 Final (first leg) 10/09/1996 Malmö Slavia Praha
1/24 Final (first leg) 10/09/1996 Montpellier Sporting de Portugal
1/24 Final (first leg) 10/09/1996 Club Brugge Lyngby
1/24 Final (first leg) 10/09/1996 Celtic Hamburger
1/24 Final (first leg) 10/09/1996 Brøndby Aarau
1/24 Final (first leg) 10/09/1996 APOEL Espanyol
1/24 Final (first leg) 10/09/1996 Tirol Innsbruck Metz
1/24 Final (first leg) 10/09/1996 CSKA Moskva Feyenoord
1/24 Final (first leg) 10/09/1996 Arsenal Borussia Mönchengladbach
1/24 Final (first leg) 10/09/1996 Aberdeen Barry Town
1/24 Final (first leg) 10/09/1996 Ferencváros Olympiacos
1/24 Final (first leg) 10/09/1996 Parma Vitória de Guimarães
1/24 Final (first leg) 10/09/1996 Brussels Beşiktaş
1/24 Final (first leg) 10/09/1996 Lens Lazio
1/24 Final (first leg) 10/09/1996 Aston Villa Helsingborg
1/24 Final (first leg) 10/09/1996 Roma Dynamo Moskva
1/24 Final (first leg) 10/09/1996 Newcastle Halmstad
1/24 Final (first leg) 10/09/1996 Valencia Bayern München
1/24 Final (first leg) 10/09/1996 Bodø/Glimt Trabzonspor
1/24 Final (first leg) 11/09/1996 Spartak Moskva Silkeborg
1/24 Final (first leg) 11/09/1996 Hutnik Monaco
1/24 Final (first leg) 11/09/1996 Rapid București Karlsruher
1/24 Final (first leg) 11/09/1996 Panathinaikos Legia Warszawa
1/24 Final (second leg) 24/09/1996 Beşiktaş Brussels
1/24 Final (second leg) 24/09/1996 Boavista Odense
1/24 Final (second leg) 24/09/1996 Monaco Hutnik
1/24 Final (second leg) 24/09/1996 Dynamo Moskva Roma
1/24 Final (second leg) 24/09/1996 Metz Tirol Innsbruck
1/24 Final (second leg) 24/09/1996 Silkeborg Spartak Moskva
1/24 Final (second leg) 24/09/1996 Neuchâtel Dynamo Kyiv
1/24 Final (second leg) 24/09/1996 Bayern München Valencia
1/24 Final (second leg) 24/09/1996 Anderlecht Alania
1/24 Final (second leg) 24/09/1996 Grazer AK Germinal Ekeren
1/24 Final (second leg) 24/09/1996 Lyngby Club Brugge
1/24 Final (second leg) 24/09/1996 Halmstad Newcastle
1/24 Final (second leg) 24/09/1996 Olympiacos Ferencváros
1/24 Final (second leg) 24/09/1996 Aarau Brøndby
1/24 Final (second leg) 24/09/1996 Hamburger Celtic
1/24 Final (second leg) 24/09/1996 Legia Warszawa Panathinaikos
1/24 Final (second leg) 24/09/1996 Trabzonspor Bodø/Glimt
1/24 Final (second leg) 24/09/1996 Slavia Praha Malmö
1/24 Final (second leg) 24/09/1996 Dinamo Tbilisi Torpedo Moskva
1/24 Final (second leg) 24/09/1996 Karlsruher Rapid București
1/24 Final (second leg) 24/09/1996 FC Naţional Bucureşti Chernomorets Odessa
1/24 Final (second leg) 24/09/1996 Roda Schalke 04
1/24 Final (second leg) 24/09/1996 Feyenoord CSKA Moskva
1/24 Final (second leg) 24/09/1996 Vitória de Guimarães Parma
1/24 Final (second leg) 24/09/1996 Espanyol APOEL
1/24 Final (second leg) 24/09/1996 Helsingborg Aston Villa
1/24 Final (second leg) 24/09/1996 Sporting de Portugal Montpellier
1/24 Final (second leg) 24/09/1996 Lazio Lens
1/24 Final (second leg) 24/09/1996 Inter Guingamp
1/24 Final (second leg) 24/09/1996 Barry Town Aberdeen
1/24 Final (second leg) 25/09/1996 Maccabi Tel Aviv Tenerife
1/24 Final (second leg) 25/09/1996 Borussia Mönchengladbach Arsenal
Round of 32 (first leg) 15/10/1996 Helsingborg Neuchâtel
Round of 32 (first leg) 15/10/1996 Dinamo Tbilisi Boavista
Round of 32 (first leg) 15/10/1996 Schalke 04 Trabzonspor
Round of 32 (first leg) 15/10/1996 Metz Sporting de Portugal
Round of 32 (first leg) 15/10/1996 Karlsruher Roma
Round of 32 (first leg) 15/10/1996 Legia Warszawa Beşiktaş
Round of 32 (first leg) 15/10/1996 Slavia Praha Valencia
Round of 32 (first leg) 15/10/1996 Club Brugge FC Naţional Bucureşti
Round of 32 (first leg) 15/10/1996 Ferencváros Newcastle
Round of 32 (first leg) 15/10/1996 Lazio Tenerife
Round of 32 (first leg) 15/10/1996 Borussia Mönchengladbach Monaco
Round of 32 (first leg) 15/10/1996 Aberdeen Brøndby
Round of 32 (first leg) 15/10/1996 Espanyol Feyenoord
Round of 32 (first leg) 15/10/1996 Vitória de Guimarães Anderlecht
Round of 32 (first leg) 15/10/1996 Inter Grazer AK
Round of 32 (first leg) 16/10/1996 Hamburger Spartak Moskva
Round of 32 (second leg) 29/10/1996 Beşiktaş Legia Warszawa
Round of 32 (second leg) 29/10/1996 Boavista Dinamo Tbilisi
Round of 32 (second leg) 29/10/1996 Spartak Moskva Hamburger
Round of 32 (second leg) 29/10/1996 Trabzonspor Schalke 04
Round of 32 (second leg) 29/10/1996 Grazer AK Inter
Round of 32 (second leg) 29/10/1996 Brøndby Aberdeen
Round of 32 (second leg) 29/10/1996 Monaco Borussia Mönchengladbach
Round of 32 (second leg) 29/10/1996 Valencia Slavia Praha
Round of 32 (second leg) 29/10/1996 FC Naţional Bucureşti Club Brugge
Round of 32 (second leg) 29/10/1996 Neuchâtel Helsingborg
Round of 32 (second leg) 29/10/1996 Feyenoord Espanyol
Round of 32 (second leg) 29/10/1996 Sporting de Portugal Metz
Round of 32 (second leg) 29/10/1996 Anderlecht Vitória de Guimarães
Round of 32 (second leg) 29/10/1996 Tenerife Lazio
Round of 32 (second leg) 29/10/1996 Roma Karlsruher
Round of 32 (second leg) 29/10/1996 Newcastle Ferencváros
Round of 16 (first leg) 19/11/1996 Valencia Beşiktaş
Round of 16 (first leg) 19/11/1996 Brøndby Karlsruher
Round of 16 (first leg) 19/11/1996 Tenerife Feyenoord
Round of 16 (first leg) 19/11/1996 Metz Newcastle
Round of 16 (first leg) 19/11/1996 Inter Boavista
Round of 16 (first leg) 19/11/1996 Helsingborg Anderlecht
Round of 16 (first leg) 19/11/1996 Monaco Hamburger
Round of 16 (first leg) 19/11/1996 Club Brugge Schalke 04
Round of 16 (second leg) 03/12/1996 Boavista Inter
Round of 16 (second leg) 03/12/1996 Newcastle Metz
Round of 16 (second leg) 03/12/1996 Feyenoord Tenerife
Round of 16 (second leg) 03/12/1996 Anderlecht Helsingborg
Round of 16 (second leg) 03/12/1996 Beşiktaş Valencia
Round of 16 (second leg) 03/12/1996 Schalke 04 Club Brugge
Round of 16 (second leg) 03/12/1996 Karlsruher Brøndby
Round of 16 (second leg) 03/12/1996 Hamburger Monaco
Round of 8 (first leg) 04/03/1997 Anderlecht Inter
Round of 8 (first leg) 04/03/1997 Schalke 04 Valencia
Round of 8 (first leg) 04/03/1997 Newcastle Monaco
Round of 8 (first leg) 04/03/1997 Tenerife Brøndby
Round of 8 (second leg) 18/03/1997 Valencia Schalke 04
Round of 8 (second leg) 18/03/1997 Inter Anderlecht
Round of 8 (second leg) 18/03/1997 Monaco Newcastle
Round of 8 (second leg) 18/03/1997 Brøndby Tenerife
Semifinal (first leg) 08/04/1997 Tenerife Schalke 04
Semifinal (first leg) 08/04/1997 Inter Monaco
Semifinal (second leg) 22/04/1997 Schalke 04 Tenerife
Semifinal (second leg) 22/04/1997 Monaco Inter
Final (first leg) 07/05/1997 Schalke 04 Inter
Final (second leg) 21/05/1997 Inter Schalke 04

Top 10

  Name Club Pos Goals GoalsPM
Ganz InterInter
80.73
Ikpeba MonacoMonaco
70.70
Andreas Sotiriou APOELAPOEL
61.00
Peter Møller BrøndbyBrøndby
60.75
Herfried Sabitzer Grazer AKGrazer AK
51.00
Andrei Tikhonov Spartak MoskvaSpartak Moskva
50.83
Asprilla NewcastleNewcastle
50.83
Wilmots Schalke 04Schalke 04
50.45
Alexadros Alexandrou APOELAPOEL
40.67
Igor Cvitanović Croatia ZagrebCroatia Zagreb
41.00
  Name Club Pos Minutes
Němec Schalke 04Schalke 04
1140
Pagliuca InterInter
1140
Lehmann Schalke 04Schalke 04
1140
Zanetti InterInter
1115
Thon Schalke 04Schalke 04
1110
Paganin InterInter
1050
Látal Schalke 04Schalke 04
1047
Müller Schalke 04Schalke 04
1027
Linke Schalke 04Schalke 04
1017
Wilmots Schalke 04Schalke 04
1004
  Name Club Pos Yellows
Wilmots Schalke 04Schalke 04
4
Zviad Dzheladze Dinamo TbilisiDinamo Tbilisi
4
Richard John Jones Barry TownBarry Town
4
Müller Schalke 04Schalke 04
3
Ion Sburlea FC Naţional BucureştiFC Naţional Bucureşti
3
Liviu Ciobotariu FC Naţional BucureştiFC Naţional Bucureşti
3
Dmitri Khokhlov CSKA MoskvaCSKA Moskva
3
Erkan Avseren BeşiktaşBeşiktaş
3
Alpay Özalan BeşiktaşBeşiktaş
3
De Kock Schalke 04Schalke 04
3
  Name Club Pos Reds
Aydyn Alekberov NeftçiNeftçi
1
Sergei Shtaniuk Dynamo MoskvaDynamo Moskva
1
Zickler Bayern MünchenBayern München
1
Ruslan Nigmatullin Spartak MoskvaSpartak Moskva
1
Léonard MonacoMonaco
1
Jacek Bednarz Legia WarszawaLegia Warszawa
1
Gregor Pötscher Grazer AKGrazer AK
1
Schupp HamburgerHamburger
1
John Hughes CelticCeltic
1
Malkie MacKay CelticCeltic
1
Goals:
654
Goals Per Match:
2.82
Yellow Cards:
812
Bookings Per Match:
3.50
Red Cards:
61
Sent Offs Per Match:
0.26
Home wins:
119
Away wins:
59
Draws:
54
Widest home win:
Widest away win:
Longest winning run:
Apoel: 4 Matches
Longest losing run:
Akraness: 3 Matches
Longest no losing run:
Dinamo Tbilisi: 7 Matches
Longest no winning run:
Dinamo 93: 3 Matches

Clubs

Club M W D L % F A YC RD
Inter 12 7 2 3
58%
16%
26%
19 8 22 2
Schalke 04 12 6 3 3
50%
25%
25%
18 10 26 0
Tenerife 10 5 2 3
50%
20%
30%
16 12 16 3
Monaco 10 8 0 2
80%
20%
19 7 19 3
Beşiktaş 8 3 3 2
37%
37%
26%
12 9 17 3
Legia Warszawa 8 4 2 2
50%
25%
25%
17 10 8 2
Helsingborg 8 2 5 1
25%
62%
13%
8 4 11 0
Newcastle 8 3 1 4
37%
12%
51%
14 10 11 0
Valencia 8 3 3 2
37%
37%
26%
10 7 16 2
Anderlecht 8 2 4 2
25%
50%
25%
9 6 8 0
Dinamo Tbilisi 8 4 3 1
50%
37%
13%
11 9 17 1
Brøndby 8 5 1 2
62%
12%
26%
16 5 13 0
Karlsruher 6 3 0 3
50%
50%
11 10 12 0
APOEL 6 4 1 1
66%
16%
18%
14 7 16 0
Barry Town 6 2 2 2
33%
33%
34%
10 11 15 1
Boavista 6 2 0 4
33%
67%
10 12 7 1
Grazer AK 6 4 0 2
66%
34%
11 5 8 2
Hamburger 6 3 1 2
50%
16%
34%
9 7 10 2
Trabzonspor 6 3 1 2
50%
16%
34%
13 9 11 2
Metz 6 2 2 2
33%
33%
34%
5 5 8 1
Feyenoord 6 2 2 2
33%
33%
34%
7 6 15 0
Club Brugge 6 3 2 1
50%
33%
17%
8 5 13 0
Neuchâtel 6 3 2 1
50%
33%
17%
9 5 6 0
Spartak Moskva 6 3 1 2
50%
16%
34%
10 11 9 1
Aberdeen 6 2 2 2
33%
33%
34%
11 10 7 0
FC Naţional Bucureşti 6 2 3 1
33%
50%
17%
4 3 14 0
Hutnik 6 2 1 3
33%
16%
51%
15 8 13 0
CSKA Moskva 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 3 7 0
Bodø/Glimt 4 2 0 2
50%
50%
9 7 2 0
Lokomotiv Sofia 4 1 0 3
25%
75%
7 4 9 1
Lantana 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 5 4 0
Torpedo Moskva 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 3 10 0
Aarau 4 1 0 3
25%
75%
4 9 6 1
Lyngby 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 4 0
Sporting de Portugal 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 12 0
Slavia Praha 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 3 10 0
Odense 4 3 0 1
75%
25%
13 5 5 0
Slovan Bratislava 4 3 0 1
75%
25%
8 8 6 0
Tirol Innsbruck 4 1 2 1
25%
50%
25%
5 3 7 1
Dynamo Moskva 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 8 7 1
Halmstad 4 2 1 1
50%
25%
25%
3 5 6 0
Chernomorets Odessa 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 3 0
Rapid București 4 3 0 1
75%
25%
4 4 8 1
Malmö 4 1 1 2
25%
25%
50%
6 6 3 2
Celtic 4 1 1 2
25%
25%
50%
1 4 5 3
Skonto 4 2 1 1
50%
25%
25%
8 5 6 0
Dinamo Minsk 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 4 4 1
Slavia Sofia 4 1 2 1
25%
50%
25%
7 9 9 0
Roma 4 3 0 1
75%
25%
8 5 7 0
Partizan 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 2 6 1
Košice 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 10 1
Beitar Jerusalem 4 2 0 2
50%
50%
10 9 5 0
Lazio 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 6 11 1
Haka 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 6 6 0
Akraness 4 1 0 3
25%
75%
3 7 9 0
Jazz 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 3 1
Žalgiris 4 2 0 2
50%
50%
7 7 8 0
Vitória de Guimarães 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 3 11 1
Dinamo 93 4 1 2 1
25%
50%
25%
5 6 6 0
Helsinki 4 1 1 2
25%
25%
50%
8 9 6 1
Hajduk Split 4 3 0 1
75%
25%
7 3 7 0
Ferencváros 4 2 1 1
50%
25%
25%
8 9 10 0
Vardar 4 2 1 1
50%
25%
25%
3 2 6 1
Anorthosis 4 1 1 2
25%
25%
50%
7 8 8 1
Borussia Mönchengladbach 4 3 0 1
75%
25%
9 8 5 0
Vojvodina 4 2 0 2
50%
50%
6 8 7 1
Sliema Wanderers 4 1 0 3
25%
75%
5 12 6 0
Croatia Zagreb 4 3 0 1
75%
25%
13 5 3 0
Espanyol 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 5 8 0
Mura 4 1 2 1
25%
50%
25%
2 2 9 1
Bayern München 2 1 0 1
50%
50%
1 3 6 1
Germinal Ekeren 2 1 0 1
50%
50%
3 3 5 0
Roda 2 0 1 1
50%
50%
2 5 4 1
Silkeborg 2 0 0 2
100%
3 5 3 0
Lens 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Aston Villa 2 0 2 0
100%
1 1 1 0
Brussels 2 0 1 1
50%
50%
0 3 5 1
Parma 2 1 0 1
50%
50%
2 3 3 0
Olympiacos 2 0 1 1
50%
50%
3 5 4 0
Arsenal 2 0 0 2
100%
4 6 3 0
Montpellier 2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 1
Guingamp 2 0 1 1
50%
50%
1 4 8 1
Portadown 2 0 0 2
100%
1 5 3 0
Sigma Olomouc 2 1 0 1
50%
50%
2 3 2 0
Alania 2 1 0 1
50%
50%
2 5 7 0
Kilikija 2 1 0 1
50%
50%
5 6 4 1
Maccabi Haifa 2 0 0 2
100%
1 4 5 2
Grevenmacher 2 0 1 1
50%
50%
2 6 3 0
Khazri 2 0 1 1
50%
50%
2 11 5 0
Tiligul 2 0 1 1
50%
50%
2 4 4 0
Inkaras 2 0 1 1
50%
50%
4 5 4 0
Teuta 2 0 0 2
100%
2 6 7 0
Floriana 2 0 0 2
100%
2 8 3 0
Flora 2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
2 0 0 2
100%
1 4 0 0
Crusaders 2 1 0 1
50%
50%
2 3 5 1
Becej 2 0 1 1
50%
50%
0 2 1 0
Zimbru 2 0 0 2
100%
1 6 2 0
Gorica 2 0 0 2
100%
1 3 3 0
Dynamo Kyiv 2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 1
Shirak 2 0 1 1
50%
50%
2 6 3 0
Margveti 2 1 0 1
50%
50%
3 4 6 0
B71 2 0 0 2
100%
3 9 3 0
Tirana 2 0 0 2
100%
2 10 5 0
Newtown 2 0 0 2
100%
1 7 2 0
Bohemians 2 0 2 0
100%
1 1 3 1
Sileks 2 1 0 1
50%
50%
1 2 2 0
Neftçi 2 1 0 1
50%
50%
2 7 4 2
ÍBV 2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0
Dinaburg 2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 0
St Patrick's 2 0 0 2
100%
3 5 4 0
Molde 2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0
Dreher 2 1 0 1
50%
50%
4 4 1 0
Iraklis 2 0 0 2
100%
1 3 2 0
Maccabi Tel Aviv 2 0 1 1
50%
50%
3 4 5 1
Jeunesse d'Esch 2 0 0 2
100%
2 7 3 0
Panathinaikos 2 1 0 1
50%
50%
4 4 6 0
Notify error