2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 NorthSouth1949-50 NorthSouth1939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 NorthSouth1948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 NorthSouth1957-58 NorthSouth1947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 NorthSouth1956-57 NorthSouth1946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 NorthSouth1955-56 NorthSouth1945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 NorthSouth1954-55 NorthSouth1944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 NorthSouth1953-54 NorthSouth1943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 NorthSouth1952-53 NorthSouth1942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 NorthSouth1951-52 NorthSouth1941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 NorthSouth1950-51 NorthSouth1940-41 NorthSouth

prev Europa League2009-10 next

Matches

Type Date Home Result Visitor
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2009 Slaven Koprivnica Birkirkara
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2009 Metalurgi Rustavi B36
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2009 Dinaburg Nõmme Kalju
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2009 Banants Široki Brijeg
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2009 Simurq Bnei Yehuda
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2009 Valletta Keflavík
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2009 Sutjeska Partizan Minsk
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2009 Trans Rudar Velenje
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2009 Zimbru Okzhetpes
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2009 Dinamo Minsk Renova
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2009 Randers Linfield
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2009 Spartak Trnava Inter Baku
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2009 Grevenmacher Vetra
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2009 Anorthosis Käerjéng
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2009 Lahti Dinamo Tirana
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2009 Haladás Irtysh
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2009 NSÍ Rosenborg
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2009 Budućnost Polonia Warszawa
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2009 Distillery Zestafoni
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2009 Helsingborg Mika
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2009 Fram The New Saints
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2009 Motherwell Llanelli Town
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2009 Sligo Rovers Vllaznia
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2009 Vllaznia Sligo Rovers
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2009 Rudar Velenje Trans
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2009 Llanelli Town Motherwell
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2009 Käerjéng Anorthosis
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2009 Široki Brijeg Banants
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2009 The New Saints Fram
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2009 Rosenborg NSÍ
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2009 Polonia Warszawa Budućnost
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2009 Linfield Randers
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2009 B36 Metalurgi Rustavi
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2009 Partizan Minsk Sutjeska
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2009 Vetra Grevenmacher
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2009 Dinamo Tirana Lahti
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2009 Birkirkara Slaven Koprivnica
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2009 Nõmme Kalju Dinaburg
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2009 Renova Dinamo Minsk
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2009 Inter Baku Spartak Trnava
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2009 Zestafoni Distillery
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2009 Okzhetpes Zimbru
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2009 Bnei Yehuda Simurq
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2009 Irtysh Haladás
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2009 Keflavík Valletta
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2009 Mika Helsingborg
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2009 Crusaders Rabotnički
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2009 Sliema Wanderers Maccabi Netanya
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Brøndby Flora
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Falkirk Vaduz
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Sarajevo Spartak Trnava
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Juvenes-Dogana Polonia Warszawa
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Dinamo Minsk Tromsø
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 NAC Breda Gandzasar
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 St Patrick's Valletta
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 KR Larissa
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Legia Warszawa Metalurgi Rustavi
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Rudar Velenje Crvena Zvezda
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Gorica Lahti
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Liepājas Metalurgs Dinamo Tbilisi
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Aalborg Slavija
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Sevojno Kaunas
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Honka Bangor
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Žilina Dacia Chișinău
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Tobol Galatasaray
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Milano Slaven Koprivnica
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Naftan Gent
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Zestafoni Helsingborg
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Metalurh Donetsk Partizan Minsk
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Zimbru Paços de Ferreira
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Skonto Derry City
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Vetra Helsinki
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Anorthosis Petrovac
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Elfsborg Haladás
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Bnei Yehuda Dinaburg
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Rosenborg Qarabağ
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Sigma Olomouc Fram
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Sūduva Randers
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Cherno More Iskra-Stal
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Sturm Graz Široki Brijeg
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Rapid Wien Vllaznia
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Steaua București Újpest
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Basel Santa Coloma
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Omonia HB
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Flamurtari Motherwell
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2009 Differdange Rijeka
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Petrovac Anorthosis
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Rabotnički Crusaders
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Partizan Minsk Metalurh Donetsk
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Qarabağ Rosenborg
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Dinamo Tbilisi Liepājas Metalurgs
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Metalurgi Rustavi Legia Warszawa
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Široki Brijeg Sturm Graz
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Lahti Gorica
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Helsingborg Zestafoni
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Motherwell Flamurtari
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Fram Sigma Olomouc
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Rijeka Differdange
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Bangor Honka
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Paços de Ferreira Zimbru
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Gandzasar NAC Breda
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Valletta St Patrick's
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Slavija Aalborg
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Slaven Koprivnica Milano
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Vllaznia Rapid Wien
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Galatasaray Tobol
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Gent Naftan
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 HB Omonia
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Derry City Skonto
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Újpest Steaua București
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Vaduz Falkirk
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Spartak Trnava Sarajevo
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Larissa KR
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Maccabi Netanya Sliema Wanderers
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Flora Brøndby
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Santa Coloma Basel
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Randers Sūduva
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Tromsø Dinamo Minsk
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Haladás Elfsborg
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Dacia Chișinău Žilina
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Helsinki Vetra
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Crvena Zvezda Rudar Velenje
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Polonia Warszawa Juvenes-Dogana
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Kaunas Sevojno
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Dinaburg Bnei Yehuda
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2009 Iskra-Stal Cherno More
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2009 Bnei Yehuda Paços de Ferreira
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 Rijeka Metalist
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 PSV Cherno More
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 Helsingborg Sarajevo
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 Roma Gent
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 Sevojno Lille
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 St Patrick's Krylya Sovetov
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 Maccabi Netanya Galatasaray
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 Athletic Club Young Boys
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 Braga Elfsborg
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 Tromsø Slaven Koprivnica
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 Vålerenga PAOK
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 Aberdeen Sigma Olomouc
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 Metalurh Donetsk IB Ljubljana
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 Fenerbahçe Budapest Honvéd
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 Steaua București Motherwell
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 Randers Hamburger
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 Club Brugge Lahti
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 Slavija Košice
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 KR Basel
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 Polonia Warszawa NAC Breda
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 Vaslui Omonia
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 Brøndby Legia Warszawa
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 CSKA Sofia Derry City
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 Žilina Hajduk Split
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 Vaduz Slovan Liberec
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 Rapid Wien APOP
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 Vojvodina Austria Wien
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 Göteborg Hapoel Tel Aviv
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 Fredrikstad Lech Poznań
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 Vetra Fulham
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 Honka Qarabağ
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 Petrovac Sturm Graz
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 Rabotnički Odense
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2009 Dinamo Tbilisi Crvena Zvezda
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2009 Omonia Vaslui
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 Budapest Honvéd Fenerbahçe
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 Young Boys Athletic Club
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 Austria Wien Vojvodina
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 APOP Rapid Wien
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 Basel KR
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 Galatasaray Maccabi Netanya
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 NAC Breda Polonia Warszawa
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 Sturm Graz Petrovac
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 PAOK Vålerenga
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 Legia Warszawa Brøndby
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 Elfsborg Braga
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 Sigma Olomouc Aberdeen
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 Derry City CSKA Sofia
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 IB Ljubljana Metalurh Donetsk
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 Metalist Rijeka
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 Lille Sevojno
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 Odense Rabotnički
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 Sarajevo Helsingborg
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 Gent Roma
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 Lahti Club Brugge
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 Paços de Ferreira Bnei Yehuda
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 Slaven Koprivnica Tromsø
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 Krylya Sovetov St Patrick's
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 Motherwell Steaua București
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 Crvena Zvezda Dinamo Tbilisi
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 Hapoel Tel Aviv Göteborg
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 Hajduk Split Žilina
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 Fulham Vetra
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 Qarabağ Honka
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 Košice Slavija
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 Cherno More PSV
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 Slovan Liberec Vaduz
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 Lech Poznań Fredrikstad
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2009 Hamburger Randers
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Maribor Sparta Praha
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Sarajevo Cluj
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Sion Fenerbahçe
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Brøndby Hertha Berliner
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Lech Poznań Club Brugge
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Lazio Elfsborg
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Genk Lille
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Ajax Slovan Bratislava
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Galatasaray Levadia Tallinn
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Benfica Vorskla
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Vaslui AEK
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Genoa Odense
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Fulham Amkar
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Dinamo Zagreb Heart of Midlothian
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Werder Bremen Aktobe
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Everton Sigma Olomouc
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Stabæk Valencia
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Partizan Žilina
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Sivasspor Shakhtar
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Twente Qarabağ
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Athletic Club Tromsø
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Košice Roma
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Bakı Basel
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Teplice Hapoel Tel Aviv
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 BATE Borisov Litex Lovech
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Bnei Yehuda PSV
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Trabzonspor Toulouse
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Guingamp Hamburger
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 CSKA Sofia Dynamo Moskva
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 NAC Breda Villarreal
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 PAOK Heerenveen
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Metalurh Donetsk Austria Wien
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Sturm Graz Metalist
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Rapid Wien Aston Villa
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Steaua București St Patrick's
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Slavia Praha Crvena Zvezda
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Nacional Zenit
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2009 Dinamo București Slovan Liberec
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2009 Shakhtar Sivasspor
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Basel Bakı
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Odense Genoa
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Hamburger Guingamp
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Crvena Zvezda Slavia Praha
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Villarreal NAC Breda
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Sparta Praha Maribor
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Litex Lovech BATE Borisov
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Levadia Tallinn Galatasaray
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 AEK Vaslui
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Žilina Partizan
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Slovan Liberec Dinamo București
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Austria Wien Metalurh Donetsk
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Metalist Sturm Graz
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Tromsø Athletic Club
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Elfsborg Lazio
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Lille Genk
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Heerenveen PAOK
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Cluj Sarajevo
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Zenit Nacional
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Slovan Bratislava Ajax
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Hertha Berliner Brøndby
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Sigma Olomouc Everton
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Dynamo Moskva CSKA Sofia
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Hapoel Tel Aviv Teplice
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Qarabağ Twente
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Amkar Fulham
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Aktobe Werder Bremen
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Fenerbahçe Sion
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Club Brugge Lech Poznań
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Heart of Midlothian Dinamo Zagreb
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Roma Košice
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 PSV Bnei Yehuda
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Vorskla Benfica
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 St Patrick's Steaua București
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Aston Villa Rapid Wien
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Toulouse Trabzonspor
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2009 Valencia Stabæk
Group phase game 1 17/09/2009 Club Brugge Shakhtar
Group phase game 1 17/09/2009 Partizan Toulouse
Group phase game 1 17/09/2009 Dinamo Zagreb Anderlecht
Group phase game 1 17/09/2009 Lille Valencia
Group phase game 1 17/09/2009 Benfica BATE Borisov
Group phase game 1 17/09/2009 Fenerbahçe Twente
Group phase game 1 17/09/2009 Steaua București Sheriff Tiraspol
Group phase game 1 17/09/2009 Villarreal Levski Sofia
Group phase game 1 17/09/2009 Lazio Red Bull Salzburg
Group phase game 1 17/09/2009 Sturm Graz Dinamo București
Group phase game 1 17/09/2009 Panathinaikos Galatasaray
Group phase game 1 17/09/2009 Basel Roma
Group phase game 1 17/09/2009 CSKA Sofia Fulham
Group phase game 1 17/09/2009 Heerenveen Sporting de Portugal
Group phase game 1 17/09/2009 Hertha Berliner Ventspils
Group phase game 1 17/09/2009 Rapid Wien Hamburger
Group phase game 1 17/09/2009 Hapoel Tel Aviv Celtic
Group phase game 1 17/09/2009 Genoa Slavia Praha
Group phase game 1 17/09/2009 Nacional Werder Bremen
Group phase game 1 17/09/2009 Athletic Club Austria Wien
Group phase game 1 17/09/2009 Cluj København
Group phase game 1 17/09/2009 Sparta Praha PSV
Group phase game 1 17/09/2009 Ajax Timișoara
Group phase game 1 17/09/2009 Everton AEK
Group phase game 2 01/10/2009 Shakhtar Partizan
Group phase game 2 01/10/2009 København Sparta Praha
Group phase game 2 01/10/2009 PSV Cluj
Group phase game 2 01/10/2009 Werder Bremen Athletic Club
Group phase game 2 01/10/2009 AEK Benfica
Group phase game 2 01/10/2009 Sheriff Tiraspol Fenerbahçe
Group phase game 2 01/10/2009 Toulouse Club Brugge
Group phase game 2 01/10/2009 Ventspils Heerenveen
Group phase game 2 01/10/2009 Roma CSKA Sofia
Group phase game 2 01/10/2009 Fulham Basel
Group phase game 2 01/10/2009 Austria Wien Nacional
Group phase game 2 01/10/2009 Dinamo București Panathinaikos
Group phase game 2 01/10/2009 Galatasaray Sturm Graz
Group phase game 2 01/10/2009 BATE Borisov Everton
Group phase game 2 01/10/2009 Red Bull Salzburg Villarreal
Group phase game 2 01/10/2009 Twente Steaua București
Group phase game 2 01/10/2009 Levski Sofia Lazio
Group phase game 2 01/10/2009 Sporting de Portugal Hertha Berliner
Group phase game 2 01/10/2009 Anderlecht Ajax
Group phase game 2 01/10/2009 Hamburger Hapoel Tel Aviv
Group phase game 2 01/10/2009 Valencia Genoa
Group phase game 2 01/10/2009 Celtic Rapid Wien
Group phase game 2 01/10/2009 Slavia Praha Lille
Group phase game 2 01/10/2009 Timișoara Dinamo Zagreb
Group phase game 3 22/10/2009 Timișoara Anderlecht
Group phase game 3 22/10/2009 Ajax Dinamo Zagreb
Group phase game 3 22/10/2009 Valencia Slavia Praha
Group phase game 3 22/10/2009 Red Bull Salzburg Levski Sofia
Group phase game 3 22/10/2009 Panathinaikos Sturm Graz
Group phase game 3 22/10/2009 Galatasaray Dinamo București
Group phase game 3 22/10/2009 CSKA Sofia Basel
Group phase game 3 22/10/2009 Fulham Roma
Group phase game 3 22/10/2009 Hertha Berliner Heerenveen
Group phase game 3 22/10/2009 Ventspils Sporting de Portugal
Group phase game 3 22/10/2009 Hapoel Tel Aviv Rapid Wien
Group phase game 3 22/10/2009 Celtic Hamburger
Group phase game 3 22/10/2009 Lille Genoa
Group phase game 3 22/10/2009 Athletic Club Nacional
Group phase game 3 22/10/2009 Austria Wien Werder Bremen
Group phase game 3 22/10/2009 Sparta Praha Cluj
Group phase game 3 22/10/2009 PSV København
Group phase game 3 22/10/2009 Club Brugge Partizan
Group phase game 3 22/10/2009 Shakhtar Toulouse
Group phase game 3 22/10/2009 Benfica Everton
Group phase game 3 22/10/2009 BATE Borisov AEK
Group phase game 3 22/10/2009 Steaua București Fenerbahçe
Group phase game 3 22/10/2009 Lazio Villarreal
Group phase game 3 22/10/2009 Sheriff Tiraspol Twente
Group phase game 4 05/11/2009 Anderlecht Timișoara
Group phase game 4 05/11/2009 Dinamo Zagreb Ajax
Group phase game 4 05/11/2009 Slavia Praha Valencia
Group phase game 4 05/11/2009 Partizan Club Brugge
Group phase game 4 05/11/2009 Cluj Sparta Praha
Group phase game 4 05/11/2009 København PSV
Group phase game 4 05/11/2009 Nacional Athletic Club
Group phase game 4 05/11/2009 Werder Bremen Austria Wien
Group phase game 4 05/11/2009 AEK BATE Borisov
Group phase game 4 05/11/2009 Fenerbahçe Steaua București
Group phase game 4 05/11/2009 Twente Sheriff Tiraspol
Group phase game 4 05/11/2009 Villarreal Lazio
Group phase game 4 05/11/2009 Levski Sofia Red Bull Salzburg
Group phase game 4 05/11/2009 Sturm Graz Panathinaikos
Group phase game 4 05/11/2009 Dinamo București Galatasaray
Group phase game 4 05/11/2009 Roma Fulham
Group phase game 4 05/11/2009 Basel CSKA Sofia
Group phase game 4 05/11/2009 Heerenveen Hertha Berliner
Group phase game 4 05/11/2009 Sporting de Portugal Ventspils
Group phase game 4 05/11/2009 Rapid Wien Hapoel Tel Aviv
Group phase game 4 05/11/2009 Hamburger Celtic
Group phase game 4 05/11/2009 Genoa Lille
Group phase game 4 05/11/2009 Everton Benfica
Group phase game 4 05/11/2009 Toulouse Shakhtar
Group phase game 5 02/12/2009 Celtic Hapoel Tel Aviv
Group phase game 5 02/12/2009 Valencia Lille
Group phase game 5 02/12/2009 AEK Everton
Group phase game 5 02/12/2009 BATE Borisov Benfica
Group phase game 5 02/12/2009 Timișoara Ajax
Group phase game 5 02/12/2009 Hamburger Rapid Wien
Group phase game 5 02/12/2009 Anderlecht Dinamo Zagreb
Group phase game 5 02/12/2009 Slavia Praha Genoa
Group phase game 5 02/12/2009 Twente Fenerbahçe
Group phase game 5 02/12/2009 Sheriff Tiraspol Steaua București
Group phase game 5 02/12/2009 Levski Sofia Villarreal
Group phase game 5 02/12/2009 Red Bull Salzburg Lazio
Group phase game 5 03/12/2009 Werder Bremen Nacional
Group phase game 5 03/12/2009 Roma Basel
Group phase game 5 03/12/2009 Austria Wien Athletic Club
Group phase game 5 03/12/2009 København Cluj
Group phase game 5 03/12/2009 PSV Sparta Praha
Group phase game 5 03/12/2009 Toulouse Partizan
Group phase game 5 03/12/2009 Shakhtar Club Brugge
Group phase game 5 03/12/2009 Dinamo București Sturm Graz
Group phase game 5 03/12/2009 Galatasaray Panathinaikos
Group phase game 5 03/12/2009 Sporting de Portugal Heerenveen
Group phase game 5 03/12/2009 Ventspils Hertha Berliner
Group phase game 5 03/12/2009 Fulham CSKA Sofia
Group phase game 6 16/12/2009 Nacional Austria Wien
Group phase game 6 16/12/2009 Athletic Club Werder Bremen
Group phase game 6 16/12/2009 Cluj PSV
Group phase game 6 16/12/2009 Sparta Praha København
Group phase game 6 16/12/2009 Partizan Shakhtar
Group phase game 6 16/12/2009 Club Brugge Toulouse
Group phase game 6 16/12/2009 Sturm Graz Galatasaray
Group phase game 6 16/12/2009 Panathinaikos Dinamo București
Group phase game 6 16/12/2009 Basel Fulham
Group phase game 6 16/12/2009 CSKA Sofia Roma
Group phase game 6 16/12/2009 Heerenveen Ventspils
Group phase game 6 16/12/2009 Hertha Berliner Sporting de Portugal
Group phase game 6 17/12/2009 Dinamo Zagreb Timișoara
Group phase game 6 17/12/2009 Benfica AEK
Group phase game 6 17/12/2009 Lazio Levski Sofia
Group phase game 6 17/12/2009 Lille Slavia Praha
Group phase game 6 17/12/2009 Genoa Valencia
Group phase game 6 17/12/2009 Hapoel Tel Aviv Hamburger
Group phase game 6 17/12/2009 Ajax Anderlecht
Group phase game 6 17/12/2009 Fenerbahçe Sheriff Tiraspol
Group phase game 6 17/12/2009 Steaua București Twente
Group phase game 6 17/12/2009 Villarreal Red Bull Salzburg
Group phase game 6 17/12/2009 Everton BATE Borisov
Group phase game 6 17/12/2009 Rapid Wien Celtic
Round of 32 (first leg) 16/02/2010 Everton Sporting de Portugal
Round of 32 (first leg) 18/02/2010 Atlético de Madrid Galatasaray
Round of 32 (first leg) 18/02/2010 Rubin Kazan Hapoel Tel Aviv
Round of 32 (first leg) 18/02/2010 Ajax Juventus
Round of 32 (first leg) 18/02/2010 Panathinaikos Roma
Round of 32 (first leg) 18/02/2010 København Olympique de Marseille
Round of 32 (first leg) 18/02/2010 Athletic Club Anderlecht
Round of 32 (first leg) 18/02/2010 Hamburger PSV
Round of 32 (first leg) 18/02/2010 Liverpool Unirea Urziceni
Round of 32 (first leg) 18/02/2010 Fulham Shakhtar
Round of 32 (first leg) 18/02/2010 Hertha Berliner Benfica
Round of 32 (first leg) 18/02/2010 Lille Fenerbahçe
Round of 32 (first leg) 18/02/2010 Twente Werder Bremen
Round of 32 (first leg) 18/02/2010 Standard Liège Red Bull Salzburg
Round of 32 (first leg) 18/02/2010 Villarreal Wolfsburg
Round of 32 (first leg) 18/02/2010 Club Brugge Valencia
Round of 32 (second leg) 23/02/2010 Benfica Hertha Berliner
Round of 32 (second leg) 25/02/2010 Anderlecht Athletic Club
Round of 32 (second leg) 25/02/2010 Werder Bremen Twente
Round of 32 (second leg) 25/02/2010 Sporting de Portugal Everton
Round of 32 (second leg) 25/02/2010 Shakhtar Fulham
Round of 32 (second leg) 25/02/2010 Unirea Urziceni Liverpool
Round of 32 (second leg) 25/02/2010 PSV Hamburger
Round of 32 (second leg) 25/02/2010 Fenerbahçe Lille
Round of 32 (second leg) 25/02/2010 Red Bull Salzburg Standard Liège
Round of 32 (second leg) 25/02/2010 Wolfsburg Villarreal
Round of 32 (second leg) 25/02/2010 Hapoel Tel Aviv Rubin Kazan
Round of 32 (second leg) 25/02/2010 Valencia Club Brugge
Round of 32 (second leg) 25/02/2010 Juventus Ajax
Round of 32 (second leg) 25/02/2010 Galatasaray Atlético de Madrid
Round of 32 (second leg) 25/02/2010 Roma Panathinaikos
Round of 32 (second leg) 25/02/2010 Olympique de Marseille København
Round of 16 (first leg) 11/03/2010 Atlético de Madrid Sporting de Portugal
Round of 16 (first leg) 11/03/2010 Panathinaikos Standard Liège
Round of 16 (first leg) 11/03/2010 Benfica Olympique de Marseille
Round of 16 (first leg) 11/03/2010 Valencia Werder Bremen
Round of 16 (first leg) 11/03/2010 Lille Liverpool
Round of 16 (first leg) 11/03/2010 Juventus Fulham
Round of 16 (first leg) 11/03/2010 Rubin Kazan Wolfsburg
Round of 16 (first leg) 11/03/2010 Hamburger Anderlecht
Round of 16 (second leg) 18/03/2010 Olympique de Marseille Benfica
Round of 16 (second leg) 18/03/2010 Standard Liège Panathinaikos
Round of 16 (second leg) 18/03/2010 Anderlecht Hamburger
Round of 16 (second leg) 18/03/2010 Werder Bremen Valencia
Round of 16 (second leg) 18/03/2010 Liverpool Lille
Round of 16 (second leg) 18/03/2010 Fulham Juventus
Round of 16 (second leg) 18/03/2010 Wolfsburg Rubin Kazan
Round of 16 (second leg) 18/03/2010 Sporting de Portugal Atlético de Madrid
Round of 8 (first leg) 01/04/2010 Benfica Liverpool
Round of 8 (first leg) 01/04/2010 Fulham Wolfsburg
Round of 8 (first leg) 01/04/2010 Hamburger Standard Liège
Round of 8 (first leg) 01/04/2010 Valencia Atlético de Madrid
Round of 8 (second leg) 08/04/2010 Liverpool Benfica
Round of 8 (second leg) 08/04/2010 Atlético de Madrid Valencia
Round of 8 (second leg) 08/04/2010 Standard Liège Hamburger
Round of 8 (second leg) 08/04/2010 Wolfsburg Fulham
Semifinal (first leg) 22/04/2010 Atlético de Madrid Liverpool
Semifinal (first leg) 22/04/2010 Hamburger Fulham
Semifinal (second leg) 29/04/2010 Liverpool Atlético de Madrid
Semifinal (second leg) 29/04/2010 Fulham Hamburger
Final 12/05/2010 Atlético de Madrid Fulham

Top 10

  Name Club Pos Goals GoalsPM
Pizarro Werder BremenWerder Bremen
121.20
Totti RomaRoma
111.83
Petrić HamburgerHamburger
100.67
Cardozo BenficaBenfica
100.77
Nikica Jelavić Rapid WienRapid Wien
90.75
Llorente Athletic ClubAthletic Club
80.73
Alexander Frei BaselBasel
80.80
Zamora FulhamFulham
80.47
Villa ValenciaValencia
70.64
Rúben Micael NacionalNacional
70.88
  Name Club Pos Minutes
Schwarzer FulhamFulham
1650
Gera FulhamFulham
1609
Mathijsen HamburgerHamburger
1530
Hughes FulhamFulham
1514
Hangeland FulhamFulham
1426
Jarolím HamburgerHamburger
1326
Zamora FulhamFulham
1289
Aogo HamburgerHamburger
1271
Etuhu FulhamFulham
1265
Rost HamburgerHamburger
1260
  Name Club Pos Yellows
Baird FulhamFulham
6
Cabaye LilleLille
5
Greening FulhamFulham
5
Jarolím HamburgerHamburger
5
Avihay Yadin Hapoel Tel AvivHapoel Tel Aviv
5
Manolev PSVPSV
5
Ousmane N'Doye Dinamo BucureștiDinamo București
4
Javi Martínez Athletic ClubAthletic Club
4
De Rossi RomaRoma
4
Yasin Pehlivan Rapid WienRapid Wien
4
  Name Club Pos Reds
Shota Babunashvili Metalurgi RustaviMetalurgi Rustavi
1
Igor Shitov BATE BorisovBATE Borisov
1
Baronio LazioLazio
1
Gonzalo Rodríguez VillarrealVillarreal
1
Georgi Sarmov Levski SofiaLevski Sofia
1
Ousmane N'Doye Dinamo BucureștiDinamo București
1
Nevland FulhamFulham
1
Konchesky FulhamFulham
1
Baraja ValenciaValencia
1
Zdeněk Šenkeřík Slavia PrahaSlavia Praha
1
Goals:
1320
Goals Per Match:
2.77
Yellow Cards:
1849
Bookings Per Match:
3.88
Red Cards:
103
Sent Offs Per Match:
0.22
Home wins:
229
Away wins:
149
Draws:
99
Widest home win:
Widest away win:
Longest winning run:
Bnei Yehuda: 6 Matches
Longest losing run:
CSKA Sofia: 5 Matches
Longest no losing run:
Galatasaray: 11 Matches
Longest no winning run:
Slavia Praga: 7 Matches

Clubs

Club M W D L % F A YC RD
Fulham 19 11 4 4
57%
21%
22%
31 18 28 4
Hamburger 18 10 2 6
55%
11%
34%
34 21 33 1
Valencia 14 6 7 1
42%
50%
8%
29 17 39 4
Galatasaray 14 8 4 2
57%
28%
15%
33 10 23 2
Lille 14 9 2 3
64%
14%
22%
29 17 30 1
Benfica 14 9 2 3
64%
14%
22%
29 13 28 0
Basel 12 8 1 3
66%
8%
26%
30 13 24 1
PSV 12 9 2 1
75%
16%
9%
15 6 24 2
Roma 12 7 2 3
58%
16%
26%
34 17 23 0
Athletic Club 12 5 3 4
41%
25%
34%
17 18 23 0
Fenerbahçe 12 7 3 2
58%
25%
17%
20 10 22 1
Club Brugge 12 6 3 3
50%
25%
25%
16 15 29 0
Hapoel Tel Aviv 12 6 3 3
50%
25%
25%
20 15 26 1
Sturm Graz 12 5 3 4
41%
25%
34%
15 10 20 0
Werder Bremen 12 8 3 1
66%
25%
9%
34 16 26 1
Rapid Wien 12 5 3 4
41%
25%
34%
22 19 28 0
Steaua București 12 6 4 2
50%
33%
17%
18 9 23 2
Hertha Berliner 10 4 2 4
40%
20%
40%
11 13 20 2
Ajax 10 5 3 2
50%
30%
20%
16 9 17 0
Austria Wien 10 2 4 4
20%
40%
40%
14 23 19 2
Anderlecht 10 5 3 2
50%
30%
20%
19 11 17 1
CSKA Sofia 10 2 3 5
20%
30%
50%
6 14 21 0
Panathinaikos 10 6 0 4
60%
40%
14 12 25 2
Sporting de Portugal 10 4 4 2
40%
40%
20%
14 10 22 3
Everton 10 5 1 4
50%
10%
40%
14 14 18 3
Shakhtar 10 6 2 2
60%
20%
20%
21 6 10 0
Twente 10 4 3 3
40%
30%
30%
10 11 15 0
Villarreal 10 5 1 4
50%
10%
40%
20 14 18 2
Atlético de Madrid 9 3 5 1
33%
55%
12%
11 9 15 0
Red Bull Salzburg 8 6 1 1
75%
12%
13%
11 5 13 0
Bnei Yehuda 8 6 0 2
75%
25%
11 2 19 0
Liverpool 8 5 0 3
62%
38%
14 7 15 1
København 8 3 1 4
37%
12%
51%
9 10 8 0
Sparta Praha 8 4 1 3
50%
12%
38%
10 9 18 1
Heerenveen 8 2 4 2
25%
50%
25%
12 8 14 1
Slavia Praha 8 1 3 4
12%
37%
51%
9 15 14 2
Lazio 8 3 0 5
37%
63%
12 11 26 3
Genoa 8 3 2 3
37%
25%
38%
12 12 18 0
Dinamo Zagreb 8 3 0 5
37%
63%
10 10 14 2
Dinamo București 8 3 0 5
37%
63%
7 15 19 2
Nacional 8 2 3 3
25%
37%
38%
16 16 22 1
Partizan 8 2 1 5
25%
12%
63%
9 15 23 1
BATE Borisov 8 3 1 4
37%
12%
51%
11 10 25 1
Toulouse 8 3 1 4
37%
12%
51%
9 13 15 0
Cluj 8 2 1 5
25%
12%
63%
7 12 19 2
AEK 8 2 1 5
25%
12%
63%
9 13 19 4
Qarabağ 6 3 2 1
50%
33%
17%
5 4 12 0
Sigma Olomouc 6 3 2 1
50%
33%
17%
12 7 9 0
Elfsborg 6 4 1 1
66%
16%
18%
8 4 13 0
Metalurh Donetsk 6 4 1 1
66%
16%
18%
14 6 6 1
Slaven Koprivnica 6 3 1 2
50%
16%
34%
14 6 8 0
Žilina 6 3 2 1
50%
33%
17%
6 4 15 0
Sheriff Tiraspol 6 1 2 3
16%
33%
51%
4 5 13 0
Levski Sofia 6 1 0 5
16%
84%
1 9 12 1
Ventspils 6 0 3 3
50%
50%
3 10 8 0
Celtic 6 1 3 2
16%
50%
34%
7 7 8 0
Timișoara 6 1 2 3
16%
33%
51%
4 9 15 2
Standard Liège 6 3 1 2
50%
16%
34%
9 8 19 0
Crvena Zvezda 6 4 0 2
66%
34%
12 8 11 1
Wolfsburg 6 2 2 2
33%
33%
34%
10 8 8 0
Brøndby 6 2 2 2
33%
33%
34%
10 9 9 0
Tromsø 6 3 2 1
50%
33%
17%
11 6 6 1
NAC Breda 6 4 0 2
66%
34%
14 10 10 0
St Patrick's 6 2 1 3
33%
16%
51%
6 9 6 1
Randers 6 4 1 1
66%
16%
18%
10 5 6 0
Vetra 6 3 0 3
50%
50%
9 8 8 0
Helsingborg 6 3 2 1
50%
33%
17%
11 8 9 0
Polonia Warszawa 6 3 0 3
50%
50%
8 5 8 1
Lahti 6 2 1 3
33%
16%
51%
9 8 9 0
Sarajevo 6 2 2 2
33%
33%
34%
7 7 12 1
Motherwell 6 2 0 4
33%
67%
12 9 4 0
Omonia 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 4 5 1
Zimbru 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 3 6 0
Rabotnički 4 1 1 2
25%
25%
50%
8 10 12 2
Dinamo Minsk 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 6 5 2
Rijeka 4 1 0 3
25%
75%
4 5 10 0
Rudar Velenje 4 2 0 2
50%
50%
6 6 6 0
Metalist 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 3 8 1
Vllaznia 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 10 9 2
Fram 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 8 0
Spartak Trnava 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 4 7 1
Maccabi Netanya 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 10 10 1
Košice 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 11 3 0
Vaslui 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 9 1
Slovan Liberec 4 3 0 1
75%
25%
6 3 9 0
Zestafoni 4 2 1 1
50%
25%
25%
14 5 8 0
Lech Poznań 4 2 0 2
50%
50%
8 4 9 0
Anorthosis 4 3 0 1
75%
25%
10 5 4 0
Odense 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 7 10 0
Rosenborg 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 2 9 0
PAOK 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 9 0
KR 4 1 2 1
25%
50%
25%
6 6 6 0
Haladás 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 5 6 0
Valletta 4 1 2 1
25%
50%
25%
6 4 7 0
Slavija 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 6 8 0
Dinamo Tbilisi 4 2 0 2
50%
50%
8 8 10 1
Juventus 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 6 8 3
Olympique de Marseille 4 2 1 1
50%
25%
25%
8 5 8 1
Honka 4 2 0 2
50%
50%
4 3 4 0
Široki Brijeg 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 4 8 0
Paços de Ferreira 4 1 1 2
25%
25%
50%
1 2 9 0
Sevojno 4 0 2 2
50%
50%
1 5 9 0
Gent 4 1 0 3
25%
75%
4 12 13 2
Rubin Kazan 4 1 2 1
25%
50%
25%
5 3 7 1
Metalurgi Rustavi 4 2 0 2
50%
50%
4 4 7 1
Legia Warszawa 4 2 2 0
50%
50%
7 3 7 0
Petrovac 4 1 0 3
25%
75%
5 10 10 0
Vaduz 4 1 0 3
25%
75%
2 4 14 1
Dinaburg 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 6 8 1
Partizan Minsk 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 7 8 0
Cherno More 4 2 0 2
50%
50%
4 2 8 0
Derry City 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 5 1
Stabæk 2 0 0 2
100%
1 7 0 0
Trans 2 0 0 2
100%
1 6 1 0
Heart of Midlothian 2 1 0 1
50%
50%
2 4 4 0
Birkirkara 2 0 1 1
50%
50%
0 1 9 0
Käerjéng 2 0 0 2
100%
1 7 2 0
Amkar 2 1 0 1
50%
50%
2 3 3 0
Unirea Urziceni 2 0 0 2
100%
1 4 5 0
Dinamo Tirana 2 1 0 1
50%
50%
3 4 4 0
Aktobe 2 0 0 2
100%
3 8 4 1
Grevenmacher 2 0 0 2
100%
0 6 5 0
Sivasspor 2 0 0 2
100%
0 5 6 1
B36 2 0 0 2
100%
0 4 5 0
Sutjeska 2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 0
Aston Villa 2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 0
Vorskla 2 1 0 1
50%
50%
2 5 7 0
Keflavík 2 0 1 1
50%
50%
2 5 2 0
Dynamo Moskva 2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Guingamp 2 0 0 2
100%
2 8 3 0
Renova 2 0 1 1
50%
50%
2 3 7 0
Inter Baku 2 0 0 2
100%
2 5 1 0
Trabzonspor 2 1 0 1
50%
50%
2 3 5 1
Simurq 2 0 0 2
100%
0 4 3 0
Teplice 2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Bakı 2 0 0 2
100%
2 8 3 0
Linfield 2 0 0 2
100%
0 7 2 0
Banants 2 1 0 1
50%
50%
1 2 3 0
Zenit 2 0 1 1
50%
50%
4 5 7 0
Nõmme Kalju 2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 1
Litex Lovech 2 1 0 1
50%
50%
1 4 5 0
Okzhetpes 2 1 0 1
50%
50%
2 3 1 1
Vojvodina 2 0 1 1
50%
50%
3 5 5 0
Slovan Bratislava 2 0 0 2
100%
1 7 5 0
HB 2 0 0 2
100%
1 8 2 0
Santa Coloma 2 0 0 2
100%
1 7 4 0
Sliema Wanderers 2 0 1 1
50%
50%
0 3 6 1
Flora 2 1 0 1
50%
50%
2 4 1 0
Iskra-Stal 2 0 0 2
100%
0 4 4 0
Sūduva 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Falkirk 2 1 0 1
50%
50%
1 2 9 1
Helsinki 2 1 0 1
50%
50%
2 3 1 0
Skonto 2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Juvenes-Dogana 2 0 0 2
100%
0 5 0 0
Naftan 2 1 0 1
50%
50%
2 2 1 0
Milano 2 0 0 2
100%
2 12 1 0
Tobol 2 0 1 1
50%
50%
1 3 3 0
Dacia Chișinău 2 0 0 2
100%
0 3 5 1
Bangor 2 0 0 2
100%
0 3 6 0
Kaunas 2 0 2 0
100%
1 1 5 0
Aalborg 2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 0
Liepājas Metalurgs 2 1 0 1
50%
50%
3 4 7 0
Gorica 2 1 0 1
50%
50%
1 2 2 0
Gandzasar 2 0 0 2
100%
0 8 5 1
Larissa 2 0 1 1
50%
50%
1 3 2 0
Flamurtari 2 1 0 1
50%
50%
2 8 3 0
Levadia Tallinn 2 0 1 1
50%
50%
1 6 1 0
Differdange 2 1 0 1
50%
50%
1 3 5 0
Sligo Rovers 2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 1
Irtysh 2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 0
Genk 2 0 0 2
100%
3 6 6 1
NSÍ 2 0 0 2
100%
1 6 3 0
Sion 2 0 1 1
50%
50%
2 4 3 0
Budućnost 2 1 0 1
50%
50%
1 2 8 1
Maribor 2 0 0 2
100%
0 3 3 0
Distillery 2 0 0 2
100%
1 11 3 0
Fredrikstad 2 1 0 1
50%
50%
3 7 5 0
Göteborg 2 0 1 1
50%
50%
2 4 6 0
APOP 2 0 1 1
50%
50%
3 4 9 0
Hajduk Split 2 0 1 1
50%
50%
1 2 7 0
Mika 2 0 1 1
50%
50%
2 4 2 0
The New Saints 2 0 0 2
100%
2 4 2 0
Budapest Honvéd 2 0 1 1
50%
50%
2 6 2 0
IB Ljubljana 2 0 0 2
100%
0 5 3 0
Aberdeen 2 0 0 2
100%
1 8 3 0
Vålerenga 2 1 0 1
50%
50%
2 2 2 0
Braga 2 0 0 2
100%
1 4 4 0
Young Boys 2 1 0 1
50%
50%
2 2 5 1
Llanelli Town 2 1 0 1
50%
50%
1 3 3 0
Krylya Sovetov 2 1 0 1
50%
50%
3 3 3 0
Crusaders 2 0 1 1
50%
50%
3 5 4 1
Újpest 2 0 0 2
100%
1 4 6 1
Notify error