2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Europa League2009-10 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2009 Slaven Koprivnica Birkirkara
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2009 Olimpi Rustavi B36
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2009 Dinaburg Nõmme Kalju
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2009 Banants Široki Brijeg
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2009 Simurq Bnei Yehuda
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2009 Valletta Keflavík
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2009 Sutjeska MTZ-RIPO Minsk
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2009 Trans Rudar Velenje
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2009 Zimbru Okzhetpes
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2009 Dinamo Minsk Renova
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2009 Randers Linfield
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2009 Spartak Trnava Inter Baku
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2009 Grevenmacher Vetra
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2009 Anorthosis Käerjéng
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2009 Lahti Dinamo Tirana
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2009 Haladás Irtysh
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2009 NSÍ Rosenborg
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2009 Budućnost Polonia Warszawa
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2009 Distillery Zestafoni
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2009 Helsingborg Mika
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2009 Fram The New Saints
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2009 Motherwell Llanelli Town
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2009 Sligo Rovers Vllaznia
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2009 Vllaznia Sligo Rovers
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2009 Rudar Velenje Trans
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2009 Llanelli Town Motherwell
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2009 Käerjéng Anorthosis
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2009 Široki Brijeg Banants
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2009 The New Saints Fram
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2009 Rosenborg NSÍ
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2009 Polonia Warszawa Budućnost
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2009 Linfield Randers
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2009 B36 Olimpi Rustavi
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2009 MTZ-RIPO Minsk Sutjeska
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2009 Vetra Grevenmacher
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2009 Dinamo Tirana Lahti
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2009 Birkirkara Slaven Koprivnica
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2009 Nõmme Kalju Dinaburg
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2009 Renova Dinamo Minsk
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2009 Inter Baku Spartak Trnava
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2009 Zestafoni Distillery
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2009 Okzhetpes Zimbru
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2009 Bnei Yehuda Simurq
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2009 Irtysh Haladás
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2009 Keflavík Valletta
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2009 Mika Helsingborg
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2009 Crusaders Rabotnički
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2009 Sliema Wanderers Maccabi Netanya
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Brøndby Flora
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Falkirk Vaduz
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Sarajevo Spartak Trnava
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Juvenes-Dogana Polonia Warszawa
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Dinamo Minsk Tromsø
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 NAC Breda Gandzasar
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 St Patrick's Valletta
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 KR Larissa
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Legia Warszawa Olimpi Rustavi
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Rudar Velenje Crvena Zvezda
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Gorica Lahti
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Liepājas Metalurgs Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Aalborg Slavija
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Sevojno Kaunas
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Honka Bangor City
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Žilina Dacia Chișinău
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Tobol Galatasaray
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Milano Slaven Koprivnica
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Naftan Gent
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Zestafoni Helsingborg
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Metalurh Donetsk MTZ-RIPO Minsk
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Zimbru Paços de Ferreira
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Skonto Derry City
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Vetra Helsinki
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Anorthosis Petrovac
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Elfsborg Haladás
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Bnei Yehuda Dinaburg
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Rosenborg Qarabağ
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Sigma Olomouc Fram
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Sūduva Randers
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Cherno More Iskra-Stal
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Sturm Graz Široki Brijeg
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Rapid Wien Vllaznia
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Steaua București Újpest
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Basel Santa Coloma
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Omonia HB
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Flamurtari Motherwell
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2009 Differdange Rijeka
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Petrovac Anorthosis
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Rabotnički Crusaders
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 MTZ-RIPO Minsk Metalurh Donetsk
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Qarabağ Rosenborg
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Dinamo Tbilisi Liepājas Metalurgs
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Olimpi Rustavi Legia Warszawa
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Široki Brijeg Sturm Graz
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Lahti Gorica
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Helsingborg Zestafoni
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Motherwell Flamurtari
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Fram Sigma Olomouc
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Rijeka Differdange
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Bangor City Honka
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Paços de Ferreira Zimbru
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Gandzasar NAC Breda
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Valletta St Patrick's
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Slavija Aalborg
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Slaven Koprivnica Milano
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Vllaznia Rapid Wien
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Galatasaray Tobol
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Gent Naftan
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 HB Omonia
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Derry City Skonto
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Újpest Steaua București
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Vaduz Falkirk
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Spartak Trnava Sarajevo
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Larissa KR
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Maccabi Netanya Sliema Wanderers
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Flora Brøndby
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Santa Coloma Basel
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Randers Sūduva
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Tromsø Dinamo Minsk
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Haladás Elfsborg
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Dacia Chișinău Žilina
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Helsinki Vetra
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Crvena Zvezda Rudar Velenje
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Polonia Warszawa Juvenes-Dogana
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Kaunas Sevojno
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Dinaburg Bnei Yehuda
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2009 Iskra-Stal Cherno More
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2009 Bnei Yehuda Paços de Ferreira
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 Rijeka Metalist
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 PSV Cherno More
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 Helsingborg Sarajevo
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 Roma Gent
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 Sevojno Lille
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 St Patrick's Krylya Sovetov
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 Maccabi Netanya Galatasaray
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 Athletic Club Young Boys
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 Braga Elfsborg
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 Tromsø Slaven Koprivnica
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 Vålerenga PAOK
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 Aberdeen Sigma Olomouc
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 Metalurh Donetsk IB Ljubljana
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 Fenerbahçe Budapest Honvéd
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 Steaua București Motherwell
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 Randers Hamburger
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 Club Brugge Lahti
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 Slavija Košice
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 KR Basel
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 Polonia Warszawa NAC Breda
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 Vaslui Omonia
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 Brøndby Legia Warszawa
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 CSKA Sofia Derry City
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 Žilina Hajduk Split
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 Vaduz Slovan Liberec
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 Rapid Wien APOP
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 Vojvodina Austria Wien
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 Göteborg Hapoel Tel Aviv
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 Fredrikstad Lech Poznań
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 Vetra Fulham
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 Honka Qarabağ
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 Petrovac Sturm Graz
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 Rabotnički Odense
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2009 Dinamo Tbilisi Crvena Zvezda
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2009 Omonia Vaslui
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 Budapest Honvéd Fenerbahçe
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 Young Boys Athletic Club
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 Austria Wien Vojvodina
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 APOP Rapid Wien
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 Basel KR
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 Galatasaray Maccabi Netanya
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 NAC Breda Polonia Warszawa
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 Sturm Graz Petrovac
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 PAOK Vålerenga
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 Legia Warszawa Brøndby
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 Elfsborg Braga
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 Sigma Olomouc Aberdeen
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 Derry City CSKA Sofia
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 IB Ljubljana Metalurh Donetsk
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 Metalist Rijeka
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 Lille Sevojno
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 Odense Rabotnički
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 Sarajevo Helsingborg
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 Gent Roma
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 Lahti Club Brugge
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 Paços de Ferreira Bnei Yehuda
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 Slaven Koprivnica Tromsø
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 Krylya Sovetov St Patrick's
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 Motherwell Steaua București
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 Crvena Zvezda Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 Hapoel Tel Aviv Göteborg
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 Hajduk Split Žilina
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 Fulham Vetra
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 Qarabağ Honka
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 Košice Slavija
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 Cherno More PSV
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 Slovan Liberec Vaduz
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 Lech Poznań Fredrikstad
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2009 Hamburger Randers
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Maribor Sparta Praha
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Sarajevo Cluj
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Sion Fenerbahçe
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Brøndby Hertha Berliner
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Lech Poznań Club Brugge
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Lazio Elfsborg
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Genk Lille
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Ajax Slovan Bratislava
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Galatasaray Levadia Tallinn
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Benfica Vorskla
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Vaslui AEK
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Genoa Odense
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Fulham Amkar
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Dinamo Zagreb Heart of Midlothian
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Werder Bremen Aktobe
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Everton Sigma Olomouc
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Stabæk Valencia
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Partizan Žilina
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Sivasspor Shakhtar
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Twente Qarabağ
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Athletic Club Tromsø
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Košice Roma
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Bakı Basel
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Teplice Hapoel Tel Aviv
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 BATE Borisov Litex Lovech
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Bnei Yehuda PSV
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Trabzonspor Toulouse
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Guingamp Hamburger
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 CSKA Sofia Dynamo Moskva
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 NAC Breda Villarreal
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 PAOK Heerenveen
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Metalurh Donetsk Austria Wien
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Sturm Graz Metalist
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Rapid Wien Aston Villa
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Steaua București St Patrick's
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Slavia Praha Crvena Zvezda
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Nacional Zenit
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2009 Dinamo București Slovan Liberec
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2009 Shakhtar Sivasspor
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Basel Bakı
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Odense Genoa
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Hamburger Guingamp
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Crvena Zvezda Slavia Praha
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Villarreal NAC Breda
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Sparta Praha Maribor
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Litex Lovech BATE Borisov
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Levadia Tallinn Galatasaray
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 AEK Vaslui
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Žilina Partizan
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Slovan Liberec Dinamo București
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Austria Wien Metalurh Donetsk
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Metalist Sturm Graz
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Tromsø Athletic Club
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Elfsborg Lazio
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Lille Genk
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Heerenveen PAOK
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Cluj Sarajevo
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Zenit Nacional
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Slovan Bratislava Ajax
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Hertha Berliner Brøndby
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Sigma Olomouc Everton
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Dynamo Moskva CSKA Sofia
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Hapoel Tel Aviv Teplice
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Qarabağ Twente
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Amkar Fulham
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Aktobe Werder Bremen
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Fenerbahçe Sion
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Club Brugge Lech Poznań
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Heart of Midlothian Dinamo Zagreb
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Roma Košice
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 PSV Bnei Yehuda
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Vorskla Benfica
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 St Patrick's Steaua București
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Aston Villa Rapid Wien
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Toulouse Trabzonspor
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2009 Valencia Stabæk
Fase de grups partit 1 17/09/2009 Club Brugge Shakhtar
Fase de grups partit 1 17/09/2009 Partizan Toulouse
Fase de grups partit 1 17/09/2009 Dinamo Zagreb Anderlecht
Fase de grups partit 1 17/09/2009 Lille Valencia
Fase de grups partit 1 17/09/2009 Benfica BATE Borisov
Fase de grups partit 1 17/09/2009 Fenerbahçe Twente
Fase de grups partit 1 17/09/2009 Steaua București Sheriff Tiraspol
Fase de grups partit 1 17/09/2009 Villarreal Levski Sofia
Fase de grups partit 1 17/09/2009 Lazio Red Bull Salzburg
Fase de grups partit 1 17/09/2009 Sturm Graz Dinamo București
Fase de grups partit 1 17/09/2009 Panathinaikos Galatasaray
Fase de grups partit 1 17/09/2009 Basel Roma
Fase de grups partit 1 17/09/2009 CSKA Sofia Fulham
Fase de grups partit 1 17/09/2009 Heerenveen Sporting de Portugal
Fase de grups partit 1 17/09/2009 Hertha Berliner Ventspils
Fase de grups partit 1 17/09/2009 Rapid Wien Hamburger
Fase de grups partit 1 17/09/2009 Hapoel Tel Aviv Celtic
Fase de grups partit 1 17/09/2009 Genoa Slavia Praha
Fase de grups partit 1 17/09/2009 Nacional Werder Bremen
Fase de grups partit 1 17/09/2009 Athletic Club Austria Wien
Fase de grups partit 1 17/09/2009 Cluj København
Fase de grups partit 1 17/09/2009 Sparta Praha PSV
Fase de grups partit 1 17/09/2009 Ajax Timișoara
Fase de grups partit 1 17/09/2009 Everton AEK
Fase de grups partit 2 01/10/2009 Shakhtar Partizan
Fase de grups partit 2 01/10/2009 København Sparta Praha
Fase de grups partit 2 01/10/2009 PSV Cluj
Fase de grups partit 2 01/10/2009 Werder Bremen Athletic Club
Fase de grups partit 2 01/10/2009 AEK Benfica
Fase de grups partit 2 01/10/2009 Sheriff Tiraspol Fenerbahçe
Fase de grups partit 2 01/10/2009 Toulouse Club Brugge
Fase de grups partit 2 01/10/2009 Ventspils Heerenveen
Fase de grups partit 2 01/10/2009 Roma CSKA Sofia
Fase de grups partit 2 01/10/2009 Fulham Basel
Fase de grups partit 2 01/10/2009 Austria Wien Nacional
Fase de grups partit 2 01/10/2009 Dinamo București Panathinaikos
Fase de grups partit 2 01/10/2009 Galatasaray Sturm Graz
Fase de grups partit 2 01/10/2009 BATE Borisov Everton
Fase de grups partit 2 01/10/2009 Red Bull Salzburg Villarreal
Fase de grups partit 2 01/10/2009 Twente Steaua București
Fase de grups partit 2 01/10/2009 Levski Sofia Lazio
Fase de grups partit 2 01/10/2009 Sporting de Portugal Hertha Berliner
Fase de grups partit 2 01/10/2009 Anderlecht Ajax
Fase de grups partit 2 01/10/2009 Hamburger Hapoel Tel Aviv
Fase de grups partit 2 01/10/2009 Valencia Genoa
Fase de grups partit 2 01/10/2009 Celtic Rapid Wien
Fase de grups partit 2 01/10/2009 Slavia Praha Lille
Fase de grups partit 2 01/10/2009 Timișoara Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 3 22/10/2009 Timișoara Anderlecht
Fase de grups partit 3 22/10/2009 Ajax Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 3 22/10/2009 Valencia Slavia Praha
Fase de grups partit 3 22/10/2009 Red Bull Salzburg Levski Sofia
Fase de grups partit 3 22/10/2009 Panathinaikos Sturm Graz
Fase de grups partit 3 22/10/2009 Galatasaray Dinamo București
Fase de grups partit 3 22/10/2009 CSKA Sofia Basel
Fase de grups partit 3 22/10/2009 Fulham Roma
Fase de grups partit 3 22/10/2009 Hertha Berliner Heerenveen
Fase de grups partit 3 22/10/2009 Ventspils Sporting de Portugal
Fase de grups partit 3 22/10/2009 Hapoel Tel Aviv Rapid Wien
Fase de grups partit 3 22/10/2009 Celtic Hamburger
Fase de grups partit 3 22/10/2009 Lille Genoa
Fase de grups partit 3 22/10/2009 Athletic Club Nacional
Fase de grups partit 3 22/10/2009 Austria Wien Werder Bremen
Fase de grups partit 3 22/10/2009 Sparta Praha Cluj
Fase de grups partit 3 22/10/2009 PSV København
Fase de grups partit 3 22/10/2009 Club Brugge Partizan
Fase de grups partit 3 22/10/2009 Shakhtar Toulouse
Fase de grups partit 3 22/10/2009 Benfica Everton
Fase de grups partit 3 22/10/2009 BATE Borisov AEK
Fase de grups partit 3 22/10/2009 Steaua București Fenerbahçe
Fase de grups partit 3 22/10/2009 Lazio Villarreal
Fase de grups partit 3 22/10/2009 Sheriff Tiraspol Twente
Fase de grups partit 4 05/11/2009 Anderlecht Timișoara
Fase de grups partit 4 05/11/2009 Dinamo Zagreb Ajax
Fase de grups partit 4 05/11/2009 Slavia Praha Valencia
Fase de grups partit 4 05/11/2009 Partizan Club Brugge
Fase de grups partit 4 05/11/2009 Cluj Sparta Praha
Fase de grups partit 4 05/11/2009 København PSV
Fase de grups partit 4 05/11/2009 Nacional Athletic Club
Fase de grups partit 4 05/11/2009 Werder Bremen Austria Wien
Fase de grups partit 4 05/11/2009 AEK BATE Borisov
Fase de grups partit 4 05/11/2009 Fenerbahçe Steaua București
Fase de grups partit 4 05/11/2009 Twente Sheriff Tiraspol
Fase de grups partit 4 05/11/2009 Villarreal Lazio
Fase de grups partit 4 05/11/2009 Levski Sofia Red Bull Salzburg
Fase de grups partit 4 05/11/2009 Sturm Graz Panathinaikos
Fase de grups partit 4 05/11/2009 Dinamo București Galatasaray
Fase de grups partit 4 05/11/2009 Roma Fulham
Fase de grups partit 4 05/11/2009 Basel CSKA Sofia
Fase de grups partit 4 05/11/2009 Heerenveen Hertha Berliner
Fase de grups partit 4 05/11/2009 Sporting de Portugal Ventspils
Fase de grups partit 4 05/11/2009 Rapid Wien Hapoel Tel Aviv
Fase de grups partit 4 05/11/2009 Hamburger Celtic
Fase de grups partit 4 05/11/2009 Genoa Lille
Fase de grups partit 4 05/11/2009 Everton Benfica
Fase de grups partit 4 05/11/2009 Toulouse Shakhtar
Fase de grups partit 5 02/12/2009 Celtic Hapoel Tel Aviv
Fase de grups partit 5 02/12/2009 Valencia Lille
Fase de grups partit 5 02/12/2009 AEK Everton
Fase de grups partit 5 02/12/2009 BATE Borisov Benfica
Fase de grups partit 5 02/12/2009 Timișoara Ajax
Fase de grups partit 5 02/12/2009 Hamburger Rapid Wien
Fase de grups partit 5 02/12/2009 Anderlecht Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 5 02/12/2009 Slavia Praha Genoa
Fase de grups partit 5 02/12/2009 Twente Fenerbahçe
Fase de grups partit 5 02/12/2009 Sheriff Tiraspol Steaua București
Fase de grups partit 5 02/12/2009 Levski Sofia Villarreal
Fase de grups partit 5 02/12/2009 Red Bull Salzburg Lazio
Fase de grups partit 5 03/12/2009 Werder Bremen Nacional
Fase de grups partit 5 03/12/2009 Roma Basel
Fase de grups partit 5 03/12/2009 Austria Wien Athletic Club
Fase de grups partit 5 03/12/2009 København Cluj
Fase de grups partit 5 03/12/2009 PSV Sparta Praha
Fase de grups partit 5 03/12/2009 Toulouse Partizan
Fase de grups partit 5 03/12/2009 Shakhtar Club Brugge
Fase de grups partit 5 03/12/2009 Dinamo București Sturm Graz
Fase de grups partit 5 03/12/2009 Galatasaray Panathinaikos
Fase de grups partit 5 03/12/2009 Sporting de Portugal Heerenveen
Fase de grups partit 5 03/12/2009 Ventspils Hertha Berliner
Fase de grups partit 5 03/12/2009 Fulham CSKA Sofia
Fase de grups partit 6 16/12/2009 Nacional Austria Wien
Fase de grups partit 6 16/12/2009 Athletic Club Werder Bremen
Fase de grups partit 6 16/12/2009 Cluj PSV
Fase de grups partit 6 16/12/2009 Sparta Praha København
Fase de grups partit 6 16/12/2009 Partizan Shakhtar
Fase de grups partit 6 16/12/2009 Club Brugge Toulouse
Fase de grups partit 6 16/12/2009 Sturm Graz Galatasaray
Fase de grups partit 6 16/12/2009 Panathinaikos Dinamo București
Fase de grups partit 6 16/12/2009 Basel Fulham
Fase de grups partit 6 16/12/2009 CSKA Sofia Roma
Fase de grups partit 6 16/12/2009 Heerenveen Ventspils
Fase de grups partit 6 16/12/2009 Hertha Berliner Sporting de Portugal
Fase de grups partit 6 17/12/2009 Dinamo Zagreb Timișoara
Fase de grups partit 6 17/12/2009 Benfica AEK
Fase de grups partit 6 17/12/2009 Lazio Levski Sofia
Fase de grups partit 6 17/12/2009 Lille Slavia Praha
Fase de grups partit 6 17/12/2009 Genoa Valencia
Fase de grups partit 6 17/12/2009 Hapoel Tel Aviv Hamburger
Fase de grups partit 6 17/12/2009 Ajax Anderlecht
Fase de grups partit 6 17/12/2009 Fenerbahçe Sheriff Tiraspol
Fase de grups partit 6 17/12/2009 Steaua București Twente
Fase de grups partit 6 17/12/2009 Villarreal Red Bull Salzburg
Fase de grups partit 6 17/12/2009 Everton BATE Borisov
Fase de grups partit 6 17/12/2009 Rapid Wien Celtic
Setzens de final (anada) 16/02/2010 Everton Sporting de Portugal
Setzens de final (anada) 18/02/2010 Atlético de Madrid Galatasaray
Setzens de final (anada) 18/02/2010 Rubin Kazan Hapoel Tel Aviv
Setzens de final (anada) 18/02/2010 Ajax Juventus
Setzens de final (anada) 18/02/2010 Panathinaikos Roma
Setzens de final (anada) 18/02/2010 København Olympique de Marseille
Setzens de final (anada) 18/02/2010 Athletic Club Anderlecht
Setzens de final (anada) 18/02/2010 Hamburger PSV
Setzens de final (anada) 18/02/2010 Liverpool Unirea Urziceni
Setzens de final (anada) 18/02/2010 Fulham Shakhtar
Setzens de final (anada) 18/02/2010 Hertha Berliner Benfica
Setzens de final (anada) 18/02/2010 Lille Fenerbahçe
Setzens de final (anada) 18/02/2010 Twente Werder Bremen
Setzens de final (anada) 18/02/2010 Standard Liège Red Bull Salzburg
Setzens de final (anada) 18/02/2010 Villarreal Wolfsburg
Setzens de final (anada) 18/02/2010 Club Brugge Valencia
Setzens de final (tornada) 23/02/2010 Benfica Hertha Berliner
Setzens de final (tornada) 25/02/2010 Anderlecht Athletic Club
Setzens de final (tornada) 25/02/2010 Werder Bremen Twente
Setzens de final (tornada) 25/02/2010 Sporting de Portugal Everton
Setzens de final (tornada) 25/02/2010 Shakhtar Fulham
Setzens de final (tornada) 25/02/2010 Unirea Urziceni Liverpool
Setzens de final (tornada) 25/02/2010 PSV Hamburger
Setzens de final (tornada) 25/02/2010 Fenerbahçe Lille
Setzens de final (tornada) 25/02/2010 Red Bull Salzburg Standard Liège
Setzens de final (tornada) 25/02/2010 Wolfsburg Villarreal
Setzens de final (tornada) 25/02/2010 Hapoel Tel Aviv Rubin Kazan
Setzens de final (tornada) 25/02/2010 Valencia Club Brugge
Setzens de final (tornada) 25/02/2010 Juventus Ajax
Setzens de final (tornada) 25/02/2010 Galatasaray Atlético de Madrid
Setzens de final (tornada) 25/02/2010 Roma Panathinaikos
Setzens de final (tornada) 25/02/2010 Olympique de Marseille København
Vuitens de final (anada) 11/03/2010 Atlético de Madrid Sporting de Portugal
Vuitens de final (anada) 11/03/2010 Panathinaikos Standard Liège
Vuitens de final (anada) 11/03/2010 Benfica Olympique de Marseille
Vuitens de final (anada) 11/03/2010 Valencia Werder Bremen
Vuitens de final (anada) 11/03/2010 Lille Liverpool
Vuitens de final (anada) 11/03/2010 Juventus Fulham
Vuitens de final (anada) 11/03/2010 Rubin Kazan Wolfsburg
Vuitens de final (anada) 11/03/2010 Hamburger Anderlecht
Vuitens de final (tornada) 18/03/2010 Olympique de Marseille Benfica
Vuitens de final (tornada) 18/03/2010 Standard Liège Panathinaikos
Vuitens de final (tornada) 18/03/2010 Anderlecht Hamburger
Vuitens de final (tornada) 18/03/2010 Werder Bremen Valencia
Vuitens de final (tornada) 18/03/2010 Liverpool Lille
Vuitens de final (tornada) 18/03/2010 Fulham Juventus
Vuitens de final (tornada) 18/03/2010 Wolfsburg Rubin Kazan
Vuitens de final (tornada) 18/03/2010 Sporting de Portugal Atlético de Madrid
Quarts de final (anada) 01/04/2010 Benfica Liverpool
Quarts de final (anada) 01/04/2010 Fulham Wolfsburg
Quarts de final (anada) 01/04/2010 Hamburger Standard Liège
Quarts de final (anada) 01/04/2010 Valencia Atlético de Madrid
Quarts de final (tornada) 08/04/2010 Liverpool Benfica
Quarts de final (tornada) 08/04/2010 Atlético de Madrid Valencia
Quarts de final (tornada) 08/04/2010 Standard Liège Hamburger
Quarts de final (tornada) 08/04/2010 Wolfsburg Fulham
Semifinal (anada) 22/04/2010 Atlético de Madrid Liverpool
Semifinal (anada) 22/04/2010 Hamburger Fulham
Semifinal (tornada) 29/04/2010 Liverpool Atlético de Madrid
Semifinal (tornada) 29/04/2010 Fulham Hamburger
Final 12/05/2010 Atlético de Madrid Fulham

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Pizarro Werder BremenWerder Bremen
121.20
Totti RomaRoma
111.83
Petrić HamburgerHamburger
100.67
Cardozo BenficaBenfica
100.77
Nikica Jelavić Rapid WienRapid Wien
90.75
Llorente Athletic ClubAthletic Club
80.73
Alexander Frei BaselBasel
80.80
Zamora FulhamFulham
80.47
Villa ValenciaValencia
70.64
Rúben Micael NacionalNacional
70.88
    Nom Equip Pos Minuts
Schwarzer FulhamFulham
1650
Gera FulhamFulham
1609
Mathijsen HamburgerHamburger
1530
Hughes FulhamFulham
1514
Hangeland FulhamFulham
1426
Jarolím HamburgerHamburger
1326
Zamora FulhamFulham
1289
Aogo HamburgerHamburger
1271
Etuhu FulhamFulham
1265
Rost HamburgerHamburger
1260
    Nom Equip Pos Grogues
Baird FulhamFulham
6
Cabaye LilleLille
5
Greening FulhamFulham
5
Jarolím HamburgerHamburger
5
Avihay Yadin Hapoel Tel AvivHapoel Tel Aviv
5
Manolev PSVPSV
5
Ousmane N'Doye Dinamo BucureștiDinamo București
4
Javi Martínez Athletic ClubAthletic Club
4
De Rossi RomaRoma
4
Yasin Pehlivan Rapid WienRapid Wien
4
    Nom Equip Pos Vermelles
Shota Babunashvili  Olimpi Rustavi Olimpi Rustavi
1
Igor Shitov BATE BorisovBATE Borisov
1
Baronio LazioLazio
1
Gonzalo Rodríguez VillarrealVillarreal
1
Georgi Sarmov Levski SofiaLevski Sofia
1
Ousmane N'Doye Dinamo BucureștiDinamo București
1
Nevland FulhamFulham
1
Konchesky FulhamFulham
1
Baraja ValenciaValencia
1
Zdeněk Šenkeřík Slavia PrahaSlavia Praha
1
Gols:
1320
Promig golejador:
2.77
Targetes Grogues:
1849
Targetes Grogues Per Partit:
3.88
Expulsions:
103
Expulsions Per Partit:
0.22
Victòries locals:
229
Victòries visitants:
149
Empats:
99
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Bnei Yehuda: 6 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
CSKA Sofia: 5 Partits
Millor ratxa no perdent:
Galatasaray: 11 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Slavia Praga: 7 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Fulham
Inglaterra
19 11 4 4
57%
21%
22%
31 18 28 4
Hamburger
Alemanya
18 10 2 6
55%
11%
34%
34 21 33 1
Valencia
Espanya
14 6 7 1
42%
50%
8%
29 17 39 4
Galatasaray
Turquia
14 8 4 2
57%
28%
15%
33 10 23 2
Lille
França
14 9 2 3
64%
14%
22%
29 17 30 1
Benfica
Portugal
14 9 2 3
64%
14%
22%
29 13 28 0
Basel
Suïssa
12 8 1 3
66%
8%
26%
30 13 24 1
PSV
Països Baixos
12 9 2 1
75%
16%
9%
15 6 24 2
Roma
Italia
12 7 2 3
58%
16%
26%
34 17 23 0
Athletic Club
Espanya
12 5 3 4
41%
25%
34%
17 18 23 0
Fenerbahçe
Turquia
12 7 3 2
58%
25%
17%
20 10 22 1
Club Brugge
Bèlgica
12 6 3 3
50%
25%
25%
16 15 29 0
Hapoel Tel Aviv
Israel
12 6 3 3
50%
25%
25%
20 15 26 1
Sturm Graz
Austria
12 5 3 4
41%
25%
34%
15 10 20 0
Werder Bremen
Alemanya
12 8 3 1
66%
25%
9%
34 16 26 1
Rapid Wien
Austria
12 5 3 4
41%
25%
34%
22 19 28 0
Steaua București
Rumania
12 6 4 2
50%
33%
17%
18 9 23 2
Hertha Berliner
Alemanya
10 4 2 4
40%
20%
40%
11 13 20 2
Ajax
Països Baixos
10 5 3 2
50%
30%
20%
16 9 17 0
Austria Wien
Austria
10 2 4 4
20%
40%
40%
14 23 19 2
Anderlecht
Bèlgica
10 5 3 2
50%
30%
20%
19 11 17 1
CSKA Sofia
Bulgaria
10 2 3 5
20%
30%
50%
6 14 21 0
Panathinaikos
Grecia
10 6 0 4
60%
40%
14 12 25 2
Sporting de Portugal
Portugal
10 4 4 2
40%
40%
20%
14 10 22 3
Everton
Inglaterra
10 5 1 4
50%
10%
40%
14 14 18 3
Shakhtar
Ucrania
10 6 2 2
60%
20%
20%
21 6 10 0
Twente
Països Baixos
10 4 3 3
40%
30%
30%
10 11 15 0
Villarreal
Espanya
10 5 1 4
50%
10%
40%
20 14 18 2
Atlético de Madrid
Espanya
9 3 5 1
33%
55%
12%
11 9 15 0
Red Bull Salzburg
Austria
8 6 1 1
75%
12%
13%
11 5 13 0
Bnei Yehuda
Israel
8 6 0 2
75%
25%
11 2 19 0
Liverpool
Inglaterra
8 5 0 3
62%
38%
14 7 15 1
København
Dinamarca
8 3 1 4
37%
12%
51%
9 10 8 0
Sparta Praha
República Txeca
8 4 1 3
50%
12%
38%
10 9 18 1
Heerenveen
Països Baixos
8 2 4 2
25%
50%
25%
12 8 14 1
Slavia Praha
República Txeca
8 1 3 4
12%
37%
51%
9 15 14 2
Lazio
Italia
8 3 0 5
37%
63%
12 11 26 3
Genoa
Italia
8 3 2 3
37%
25%
38%
12 12 18 0
Dinamo Zagreb
Croacia
8 3 0 5
37%
63%
10 10 14 2
Dinamo București
Rumania
8 3 0 5
37%
63%
7 15 19 2
Nacional
Portugal
8 2 3 3
25%
37%
38%
16 16 22 1
Partizan
Serbia
8 2 1 5
25%
12%
63%
9 15 23 1
BATE Borisov
Bielorrusia
8 3 1 4
37%
12%
51%
11 10 25 1
Toulouse
França
8 3 1 4
37%
12%
51%
9 13 15 0
Cluj
Rumania
8 2 1 5
25%
12%
63%
7 12 19 2
AEK
Grecia
8 2 1 5
25%
12%
63%
9 13 19 4
Qarabağ
Azerbaijan
6 3 2 1
50%
33%
17%
5 4 12 0
Sigma Olomouc
República Txeca
6 3 2 1
50%
33%
17%
12 7 9 0
Elfsborg
Suecia
6 4 1 1
66%
16%
18%
8 4 13 0
Metalurh Donetsk
Ucrania
6 4 1 1
66%
16%
18%
14 6 6 1
Slaven Koprivnica
Croacia
6 3 1 2
50%
16%
34%
14 6 8 0
Žilina
Eslovaquia
6 3 2 1
50%
33%
17%
6 4 15 0
Sheriff Tiraspol
Moldavia
6 1 2 3
16%
33%
51%
4 5 13 0
Levski Sofia
Bulgaria
6 1 0 5
16%
84%
1 9 12 1
Ventspils
Letonia
6 0 3 3
50%
50%
3 10 8 0
Celtic
Escocia
6 1 3 2
16%
50%
34%
7 7 8 0
Timișoara
Rumania
6 1 2 3
16%
33%
51%
4 9 15 2
Standard Liège
Bèlgica
6 3 1 2
50%
16%
34%
9 8 19 0
Crvena Zvezda
Serbia
6 4 0 2
66%
34%
12 8 11 1
Wolfsburg
Alemanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
10 8 8 0
Brøndby
Dinamarca
6 2 2 2
33%
33%
34%
10 9 9 0
Tromsø
Noruega
6 3 2 1
50%
33%
17%
11 6 6 1
NAC Breda
Països Baixos
6 4 0 2
66%
34%
14 10 10 0
St Patrick's
Irlanda
6 2 1 3
33%
16%
51%
6 9 6 1
Randers
Dinamarca
6 4 1 1
66%
16%
18%
10 5 6 0
Vetra
Lituania
6 3 0 3
50%
50%
9 8 8 0
Helsingborg
Suecia
6 3 2 1
50%
33%
17%
11 8 9 0
Polonia Warszawa
Polonia
6 3 0 3
50%
50%
8 5 8 1
Lahti
Finlandia
6 2 1 3
33%
16%
51%
9 8 9 0
Sarajevo
Bosnia-Herzegovina
6 2 2 2
33%
33%
34%
7 7 12 1
Motherwell
Escocia
6 2 0 4
33%
67%
12 9 4 0
Omonia
Chipre
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 4 5 1
Zimbru
Moldavia
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 3 6 0
Rabotnički
Macedonia del Nord
4 1 1 2
25%
25%
50%
8 10 12 2
Dinamo Minsk
Bielorrusia
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 6 5 2
Rijeka
Croacia
4 1 0 3
25%
75%
4 5 10 0
Rudar Velenje
Eslovenia
4 2 0 2
50%
50%
6 6 6 0
Metalist
Ucrania
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 3 8 1
Vllaznia
Albania
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 10 9 2
Fram
Islandia
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 8 0
Spartak Trnava
Eslovaquia
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 4 7 1
Maccabi Netanya
Israel
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 10 10 1
Košice
Eslovaquia
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 11 3 0
Vaslui
Rumania
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 9 1
Slovan Liberec
República Txeca
4 3 0 1
75%
25%
6 3 9 0
Zestafoni
Georgia
4 2 1 1
50%
25%
25%
14 5 8 0
Lech Poznań
Polonia
4 2 0 2
50%
50%
8 4 9 0
Anorthosis
Chipre
4 3 0 1
75%
25%
10 5 4 0
Odense
Dinamarca
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 7 10 0
Rosenborg
Noruega
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 2 9 0
PAOK
Grecia
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 9 0
KR
Islandia
4 1 2 1
25%
50%
25%
6 6 6 0
Haladás
Hungria
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 5 6 0
Valletta
Malta
4 1 2 1
25%
50%
25%
6 4 7 0
Slavija
Bosnia-Herzegovina
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 6 8 0
Dinamo Tbilisi
Georgia
4 2 0 2
50%
50%
8 8 10 1
Juventus
Italia
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 6 8 3
Olympique de Marseille
França
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 5 8 1
Honka
Finlandia
4 2 0 2
50%
50%
4 3 4 0
Široki Brijeg
Bosnia-Herzegovina
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 4 8 0
Paços de Ferreira
Portugal
4 1 1 2
25%
25%
50%
1 2 9 0
Sevojno
Serbia
4 0 2 2
50%
50%
1 5 9 0
Gent
Bèlgica
4 1 0 3
25%
75%
4 12 13 2
Rubin Kazan
Rússia
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 3 7 1
Olimpi Rustavi
Georgia
4 2 0 2
50%
50%
4 4 7 1
Legia Warszawa
Polonia
4 2 2 0
50%
50%
7 3 7 0
Petrovac
Montenegro
4 1 0 3
25%
75%
5 10 10 0
Vaduz
Liechtenstein
4 1 0 3
25%
75%
2 4 14 1
Dinaburg
Letonia
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 6 8 1
MTZ-RIPO Minsk
Bielorrusia
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 7 8 0
Cherno More
Bulgaria
4 2 0 2
50%
50%
4 2 8 0
Derry City
Irlanda
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 5 1
Stabæk
Noruega
2 0 0 2
100%
1 7 0 0
Trans
Estonia
2 0 0 2
100%
1 6 1 0
Heart of Midlothian
Escocia
2 1 0 1
50%
50%
2 4 4 0
Birkirkara
Malta
2 0 1 1
50%
50%
0 1 9 0
Käerjéng
Luxemburg
2 0 0 2
100%
1 7 2 0
Amkar
Rússia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 3 0
Unirea Urziceni
Rumania
2 0 0 2
100%
1 4 5 0
Dinamo Tirana
Albania
2 1 0 1
50%
50%
3 4 4 0
Aktobe
Kazajistán
2 0 0 2
100%
3 8 4 1
Grevenmacher
Luxemburg
2 0 0 2
100%
0 6 5 0
Sivasspor
Turquia
2 0 0 2
100%
0 5 6 1
B36
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
0 4 5 0
Sutjeska
Montenegro
2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 0
Aston Villa
Inglaterra
2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 0
Vorskla
Ucrania
2 1 0 1
50%
50%
2 5 7 0
Keflavík
Islandia
2 0 1 1
50%
50%
2 5 2 0
Dynamo Moskva
Rússia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Guingamp
França
2 0 0 2
100%
2 8 3 0
Renova
Macedonia del Nord
2 0 1 1
50%
50%
2 3 7 0
Inter Baku
Azerbaijan
2 0 0 2
100%
2 5 1 0
Trabzonspor
Turquia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 5 1
Simurq
Azerbaijan
2 0 0 2
100%
0 4 3 0
Teplice
República Txeca
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Bakı
Azerbaijan
2 0 0 2
100%
2 8 3 0
Linfield
Irlanda del Nord
2 0 0 2
100%
0 7 2 0
Banants
Armenia
2 1 0 1
50%
50%
1 2 3 0
Zenit
Rússia
2 0 1 1
50%
50%
4 5 7 0
Nõmme Kalju
Estonia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 1
Litex Lovech
Bulgaria
2 1 0 1
50%
50%
1 4 5 0
Okzhetpes
Kazajistán
2 1 0 1
50%
50%
2 3 1 1
Vojvodina
Serbia
2 0 1 1
50%
50%
3 5 5 0
Slovan Bratislava
Eslovaquia
2 0 0 2
100%
1 7 5 0
HB
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
1 8 2 0
Santa Coloma
Andorra
2 0 0 2
100%
1 7 4 0
Sliema Wanderers
Malta
2 0 1 1
50%
50%
0 3 6 1
Flora
Estonia
2 1 0 1
50%
50%
2 4 1 0
Iskra-Stal
Moldavia
2 0 0 2
100%
0 4 4 0
Sūduva
Lituania
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Falkirk
Escocia
2 1 0 1
50%
50%
1 2 9 1
Helsinki
Finlandia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 1 0
Skonto
Letonia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Juvenes-Dogana
San Marino
2 0 0 2
100%
0 5 0 0
Naftan
Bielorrusia
2 1 0 1
50%
50%
2 2 1 0
Milano
Macedonia del Nord
2 0 0 2
100%
2 12 1 0
Tobol
Kazajistán
2 0 1 1
50%
50%
1 3 3 0
Dacia Chișinău
Moldavia
2 0 0 2
100%
0 3 5 1
Bangor City
Gales
2 0 0 2
100%
0 3 6 0
Kaunas
Lituania
2 0 2 0
100%
1 1 5 0
Aalborg
Dinamarca
2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 0
Liepājas Metalurgs
Letonia
2 1 0 1
50%
50%
3 4 7 0
Gorica
Eslovenia
2 1 0 1
50%
50%
1 2 2 0
Gandzasar
Armenia
2 0 0 2
100%
0 8 5 1
Larissa
Grecia
2 0 1 1
50%
50%
1 3 2 0
Flamurtari
Albania
2 1 0 1
50%
50%
2 8 3 0
Levadia Tallinn
Estonia
2 0 1 1
50%
50%
1 6 1 0
Differdange
Luxemburg
2 1 0 1
50%
50%
1 3 5 0
Sligo Rovers
Irlanda
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 1
Irtysh
Kazajistán
2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 0
Genk
Bèlgica
2 0 0 2
100%
3 6 6 1
NSÍ
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
1 6 3 0
Sion
Suïssa
2 0 1 1
50%
50%
2 4 3 0
Budućnost
Montenegro
2 1 0 1
50%
50%
1 2 8 1
Maribor
Eslovenia
2 0 0 2
100%
0 3 3 0
Distillery
Irlanda del Nord
2 0 0 2
100%
1 11 3 0
Fredrikstad
Noruega
2 1 0 1
50%
50%
3 7 5 0
Göteborg
Suecia
2 0 1 1
50%
50%
2 4 6 0
APOP
Chipre
2 0 1 1
50%
50%
3 4 9 0
Hajduk Split
Croacia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 7 0
Mika
Armenia
2 0 1 1
50%
50%
2 4 2 0
The New Saints
Gales
2 0 0 2
100%
2 4 2 0
Budapest Honvéd
Hungria
2 0 1 1
50%
50%
2 6 2 0
IB Ljubljana
Eslovenia
2 0 0 2
100%
0 5 3 0
Aberdeen
Escocia
2 0 0 2
100%
1 8 3 0
Vålerenga
Noruega
2 1 0 1
50%
50%
2 2 2 0
Braga
Portugal
2 0 0 2
100%
1 4 4 0
Young Boys
Suïssa
2 1 0 1
50%
50%
2 2 5 1
Llanelli Town
Gales
2 1 0 1
50%
50%
1 3 3 0
Krylya Sovetov
Rússia
2 1 0 1
50%
50%
3 3 3 0
Crusaders
Irlanda del Nord
2 0 1 1
50%
50%
3 5 4 1
Újpest
Hungria
2 0 0 2
100%
1 4 6 1