2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Lliga de Campions2014-15 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2014 Santa Coloma Banants
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2014 La Fiorita Levadia Tallinn
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2014 Lincoln HB
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2014 Banants Santa Coloma
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2014 Levadia Tallinn La Fiorita
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2014 HB Lincoln
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2014 Sparta Praha Levadia Tallinn
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2014 Rabotnički Helsinki
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2014 Valletta Qarabağ
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2014 Slovan Bratislava The New Saints
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2014 Sheriff Tiraspol Sutjeska
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2014 Zrinjski Maribor
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2014 BATE Borisov Skënderbeu
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2014 Santa Coloma Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2014 Dinamo Zagreb Žalgiris
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2014 Cliftonville Debrecen
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2014 Partizan HB
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2014 KR Celtic
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2014 Strømsgodset Steaua București
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2014 Ludogorets Dudelange
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2014 Dinamo Tbilisi Aktobe
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2014 Malmö Ventspils
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2014 Legia Warszawa St Patrick's
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2014 Sutjeska Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2014 Levadia Tallinn Sparta Praha
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2014 Dudelange Ludogorets
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2014 Qarabağ Valletta
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2014 Maccabi Tel Aviv Santa Coloma
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2014 The New Saints Slovan Bratislava
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2014 Skënderbeu BATE Borisov
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2014 HB Partizan
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2014 Žalgiris Dinamo Zagreb
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2014 Debrecen Cliftonville
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2014 Celtic KR
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2014 Steaua București Strømsgodset
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2014 Maribor Zrinjski
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2014 St Patrick's Legia Warszawa
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2014 Helsinki Rabotnički
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2014 Aktobe Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2014 Ventspils Malmö
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2014 Sparta Praha Malmö
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2014 Slovan Bratislava Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2014 Debrecen BATE Borisov
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2014 Grasshopper Lille
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2014 Aalborg Dinamo Zagreb
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2014 Ludogorets Partizan
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2014 Feyenoord Beşiktaş
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2014 Standard Liège Panathinaikos
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2014 Helsinki APOEL
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2014 AEL Zenit
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2014 Legia Warszawa Celtic
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2014 Qarabağ Red Bull Salzburg
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2014 Aktobe Steaua București
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2014 Maribor Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2014 Dnipro København
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2014 BATE Borisov Debrecen
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2014 Maccabi Tel Aviv Maribor
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2014 Panathinaikos Standard Liège
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2014 Lille Grasshopper
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2014 Partizan Ludogorets
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2014 Celtic Legia Warszawa
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2014 Zenit AEL
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2014 APOEL Helsinki
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2014 Malmö Sparta Praha
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2014 Sheriff Tiraspol Slovan Bratislava
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2014 Steaua București Aktobe
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2014 Beşiktaş Feyenoord
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2014 København Dnipro
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2014 Red Bull Salzburg Qarabağ
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2014 Dinamo Zagreb Aalborg
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2014 Red Bull Salzburg Malmö
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2014 Steaua București Ludogorets
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2014 Beşiktaş Arsenal
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2014 København Bayer Leverkusen
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2014 Napoli Athletic Club
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2014 Lille Porto
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2014 Standard Liège Zenit
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2014 Slovan Bratislava BATE Borisov
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2014 Aalborg APOEL
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2014 Maribor Celtic
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2014 Porto Lille
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2014 Celtic Maribor
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2014 APOEL Aalborg
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2014 BATE Borisov Slovan Bratislava
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2014 Zenit Standard Liège
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2014 Bayer Leverkusen København
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2014 Athletic Club Napoli
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2014 Arsenal Beşiktaş
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2014 Ludogorets Steaua București
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2014 Malmö Red Bull Salzburg
Fase de grups partit 1 16/09/2014 Benfica Zenit
Fase de grups partit 1 16/09/2014 Olympiacos Atlético de Madrid
Fase de grups partit 1 16/09/2014 Juventus Malmö
Fase de grups partit 1 16/09/2014 Liverpool Ludogorets
Fase de grups partit 1 16/09/2014 Monaco Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 1 16/09/2014 Borussia Dortmund Arsenal
Fase de grups partit 1 16/09/2014 Galatasaray Anderlecht
Fase de grups partit 1 16/09/2014 Real Madrid Basel
Fase de grups partit 1 17/09/2014 Bayern München Manchester City
Fase de grups partit 1 17/09/2014 Athletic Club Shakhtar
Fase de grups partit 1 17/09/2014 Porto BATE Borisov
Fase de grups partit 1 17/09/2014 Maribor Sporting de Portugal
Fase de grups partit 1 17/09/2014 Chelsea Schalke 04
Fase de grups partit 1 17/09/2014 Ajax PSG
Fase de grups partit 1 17/09/2014 Barcelona APOEL
Fase de grups partit 1 17/09/2014 Roma CSKA Moskva
Fase de grups partit 2 30/09/2014 Manchester City Roma
Fase de grups partit 2 30/09/2014 CSKA Moskva Bayern München
Fase de grups partit 2 30/09/2014 Sporting de Portugal Chelsea
Fase de grups partit 2 30/09/2014 Schalke 04 Maribor
Fase de grups partit 2 30/09/2014 Shakhtar Porto
Fase de grups partit 2 30/09/2014 BATE Borisov Athletic Club
Fase de grups partit 2 30/09/2014 APOEL Ajax
Fase de grups partit 2 30/09/2014 PSG Barcelona
Fase de grups partit 2 01/10/2014 Malmö Olympiacos
Fase de grups partit 2 01/10/2014 Atlético de Madrid Juventus
Fase de grups partit 2 01/10/2014 Ludogorets Real Madrid
Fase de grups partit 2 01/10/2014 Bayer Leverkusen Benfica
Fase de grups partit 2 01/10/2014 Arsenal Galatasaray
Fase de grups partit 2 01/10/2014 Anderlecht Borussia Dortmund
Fase de grups partit 2 01/10/2014 Zenit Monaco
Fase de grups partit 2 01/10/2014 Basel Liverpool
Fase de grups partit 3 21/10/2014 Barcelona Ajax
Fase de grups partit 3 21/10/2014 Roma Bayern München
Fase de grups partit 3 21/10/2014 APOEL PSG
Fase de grups partit 3 21/10/2014 Schalke 04 Sporting de Portugal
Fase de grups partit 3 21/10/2014 Chelsea Maribor
Fase de grups partit 3 21/10/2014 BATE Borisov Shakhtar
Fase de grups partit 3 21/10/2014 CSKA Moskva Manchester City
Fase de grups partit 3 21/10/2014 Porto Athletic Club
Fase de grups partit 3 22/10/2014 Galatasaray Borussia Dortmund
Fase de grups partit 3 22/10/2014 Anderlecht Arsenal
Fase de grups partit 3 22/10/2014 Atlético de Madrid Malmö
Fase de grups partit 3 22/10/2014 Olympiacos Juventus
Fase de grups partit 3 22/10/2014 Ludogorets Basel
Fase de grups partit 3 22/10/2014 Liverpool Real Madrid
Fase de grups partit 3 22/10/2014 Bayer Leverkusen Zenit
Fase de grups partit 3 22/10/2014 Monaco Benfica
Fase de grups partit 4 04/11/2014 Benfica Monaco
Fase de grups partit 4 04/11/2014 Juventus Olympiacos
Fase de grups partit 4 04/11/2014 Borussia Dortmund Galatasaray
Fase de grups partit 4 04/11/2014 Arsenal Anderlecht
Fase de grups partit 4 04/11/2014 Malmö Atlético de Madrid
Fase de grups partit 4 04/11/2014 Zenit Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 4 04/11/2014 Real Madrid Liverpool
Fase de grups partit 4 04/11/2014 Basel Ludogorets
Fase de grups partit 4 05/11/2014 Bayern München Roma
Fase de grups partit 4 05/11/2014 PSG APOEL
Fase de grups partit 4 05/11/2014 Ajax Barcelona
Fase de grups partit 4 05/11/2014 Sporting de Portugal Schalke 04
Fase de grups partit 4 05/11/2014 Maribor Chelsea
Fase de grups partit 4 05/11/2014 Shakhtar BATE Borisov
Fase de grups partit 4 05/11/2014 Athletic Club Porto
Fase de grups partit 4 05/11/2014 Manchester City CSKA Moskva
Fase de grups partit 5 25/11/2014 APOEL Barcelona
Fase de grups partit 5 25/11/2014 Shakhtar Athletic Club
Fase de grups partit 5 25/11/2014 BATE Borisov Porto
Fase de grups partit 5 25/11/2014 Schalke 04 Chelsea
Fase de grups partit 5 25/11/2014 PSG Ajax
Fase de grups partit 5 25/11/2014 Sporting de Portugal Maribor
Fase de grups partit 5 25/11/2014 Manchester City Bayern München
Fase de grups partit 5 25/11/2014 CSKA Moskva Roma
Fase de grups partit 5 26/11/2014 Basel Real Madrid
Fase de grups partit 5 26/11/2014 Zenit Benfica
Fase de grups partit 5 26/11/2014 Bayer Leverkusen Monaco
Fase de grups partit 5 26/11/2014 Anderlecht Galatasaray
Fase de grups partit 5 26/11/2014 Arsenal Borussia Dortmund
Fase de grups partit 5 26/11/2014 Ludogorets Liverpool
Fase de grups partit 5 26/11/2014 Atlético de Madrid Olympiacos
Fase de grups partit 5 26/11/2014 Malmö Juventus
Fase de grups partit 6 09/12/2014 Monaco Zenit
Fase de grups partit 6 09/12/2014 Galatasaray Arsenal
Fase de grups partit 6 09/12/2014 Benfica Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 6 09/12/2014 Olympiacos Malmö
Fase de grups partit 6 09/12/2014 Real Madrid Ludogorets
Fase de grups partit 6 09/12/2014 Liverpool Basel
Fase de grups partit 6 09/12/2014 Juventus Atlético de Madrid
Fase de grups partit 6 09/12/2014 Borussia Dortmund Anderlecht
Fase de grups partit 6 10/12/2014 Porto Shakhtar
Fase de grups partit 6 10/12/2014 Athletic Club BATE Borisov
Fase de grups partit 6 10/12/2014 Barcelona PSG
Fase de grups partit 6 10/12/2014 Bayern München CSKA Moskva
Fase de grups partit 6 10/12/2014 Maribor Schalke 04
Fase de grups partit 6 10/12/2014 Roma Manchester City
Fase de grups partit 6 10/12/2014 Chelsea Sporting de Portugal
Fase de grups partit 6 10/12/2014 Ajax APOEL
Vuitens de final (anada) 17/02/2015 Shakhtar Bayern München
Vuitens de final (anada) 17/02/2015 PSG Chelsea
Vuitens de final (anada) 18/02/2015 Schalke 04 Real Madrid
Vuitens de final (anada) 18/02/2015 Basel Porto
Vuitens de final (anada) 24/02/2015 Manchester City Barcelona
Vuitens de final (anada) 24/02/2015 Juventus Borussia Dortmund
Vuitens de final (anada) 25/02/2015 Bayer Leverkusen Atlético de Madrid
Vuitens de final (anada) 25/02/2015 Arsenal Monaco
Vuitens de final (tornada) 10/03/2015 Real Madrid Schalke 04
Vuitens de final (tornada) 10/03/2015 Porto Basel
Vuitens de final (tornada) 11/03/2015 Bayern München Shakhtar
Vuitens de final (tornada) 11/03/2015 Chelsea PSG
Vuitens de final (tornada) 17/03/2015 Monaco Arsenal
Vuitens de final (tornada) 17/03/2015 Atlético de Madrid Bayer Leverkusen
Vuitens de final (tornada) 18/03/2015 Barcelona Manchester City
Vuitens de final (tornada) 18/03/2015 Borussia Dortmund Juventus
Quarts de final (anada) 14/04/2015 Juventus Monaco
Quarts de final (anada) 14/04/2015 Atlético de Madrid Real Madrid
Quarts de final (anada) 15/04/2015 Porto Bayern München
Quarts de final (anada) 15/04/2015 PSG Barcelona
Quarts de final (tornada) 21/04/2015 Bayern München Porto
Quarts de final (tornada) 21/04/2015 Barcelona PSG
Quarts de final (tornada) 22/04/2015 Monaco Juventus
Quarts de final (tornada) 22/04/2015 Real Madrid Atlético de Madrid
Semifinal (anada) 05/05/2015 Juventus Real Madrid
Semifinal (anada) 06/05/2015 Barcelona Bayern München
Semifinal (tornada) 12/05/2015 Bayern München Barcelona
Semifinal (tornada) 13/05/2015 Real Madrid Juventus
Final 06/06/2015 Juventus Barcelona

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Neymar BarcelonaBarcelona
100.83
Messi BarcelonaBarcelona
100.77
Cristiano Ronaldo Real MadridReal Madrid
100.83
Luiz Adriano ShakhtarShakhtar
91.29
Jackson Martínez PortoPorto
80.80
David Lafata Sparta PrahaSparta Praha
82.00
Tévez JuventusJuventus
70.54
Luis Suárez BarcelonaBarcelona
70.70
Markus Rosenberg MalmöMalmö
70.58
Müller Bayern MünchenBayern München
70.70
    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Messi BarcelonaBarcelona
100.77
Neymar BarcelonaBarcelona
100.83
Cristiano Ronaldo Real MadridReal Madrid
100.83
Luiz Adriano ShakhtarShakhtar
91.29
Jackson Martínez PortoPorto
70.70
Müller Bayern MünchenBayern München
70.70
Tévez JuventusJuventus
70.54
Luis Suárez BarcelonaBarcelona
70.70
Agüero Manchester CityManchester City
60.86
Lewandowski Bayern MünchenBayern München
60.50
    Nom Equip Pos Minuts
Buffon JuventusJuventus
1170
Ter Stegen BarcelonaBarcelona
1170
Lichtsteiner JuventusJuventus
1170
Bonucci JuventusJuventus
1170
Tévez JuventusJuventus
1156
Messi BarcelonaBarcelona
1147
Neuer Bayern MünchenBayern München
1080
Robin Olsen MalmöMalmö
1080
Jasmin Handanović MariborMaribor
1080
Željko Filipović MariborMaribor
1080
    Nom Equip Pos Grogues
Dani Alves BarcelonaBarcelona
6
Magnus Eriksson MalmöMalmö
5
Xabi Alonso Bayern MünchenBayern München
4
Edgar Olekhnovich BATE BorisovBATE Borisov
4
Vidal JuventusJuventus
4
Erik Johansson MalmöMalmö
4
Gurpegui Athletic ClubAthletic Club
4
Markus Halsti MalmöMalmö
4
Carvalho MonacoMonaco
4
Marcelo Real MadridReal Madrid
4
    Nom Equip Pos Vermelles
Gevorg Nranyan BanantsBanants
1
Szczęsny ArsenalArsenal
1
Maurício Sporting de PortugalSporting de Portugal
1
Geoffroy Serey Die BaselBasel
1
Wendell Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
1
Lisandro López BenficaBenfica
1
Fernandinho Manchester CityManchester City
1
Yaya Touré Manchester CityManchester City
1
Veltman AjaxAjax
1
Anri Khagush BATE BorisovBATE Borisov
1
Gols:
573
Promig golejador:
2.67
Targetes Grogues:
874
Targetes Grogues Per Partit:
4.07
Expulsions:
57
Expulsions Per Partit:
0.27
Victòries locals:
108
Victòries visitants:
55
Empats:
52
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Barcelona: 9 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Galatasaray: 5 Partits
Millor ratxa no perdent:
Porto: 11 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Maribor: 6 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Barcelona
Espanya
13 11 0 2
84%
16%
31 11 19 1
Juventus
Italia
13 7 3 3
53%
23%
24%
17 10 25 0
Real Madrid
Espanya
12 8 2 2
66%
16%
18%
24 9 21 0
Bayern München
Alemanya
12 8 1 3
66%
8%
26%
33 13 25 2
BATE Borisov
Bielorrusia
12 3 3 6
25%
25%
50%
10 28 26 1
Malmö
Suecia
12 4 1 7
33%
8%
59%
13 21 30 2
Porto
Portugal
12 8 3 1
66%
25%
9%
28 12 21 1
Ludogorets
Bulgaria
12 3 4 5
25%
33%
42%
13 18 31 2
Maribor
Eslovenia
12 3 6 3
25%
50%
25%
11 16 21 0
PSG
França
10 4 3 3
40%
30%
30%
14 15 14 1
APOEL
Chipre
10 2 3 5
20%
30%
50%
10 15 13 1
Bayer Leverkusen
Alemanya
10 6 1 3
60%
10%
30%
15 7 25 2
Atlético de Madrid
Espanya
10 5 2 3
50%
20%
30%
15 5 30 2
Zenit
Rússia
10 5 1 4
50%
10%
40%
11 7 23 2
Monaco
França
10 4 3 3
40%
30%
30%
7 5 22 0
Arsenal
Inglaterra
10 6 2 2
60%
20%
20%
19 11 20 3
Athletic Club
Espanya
8 3 2 3
37%
25%
38%
9 8 20 0
Basel
Suïssa
8 2 2 4
25%
25%
50%
8 13 23 2
Manchester City
Inglaterra
8 2 2 4
25%
25%
50%
10 11 21 3
Shakhtar
Ucrania
8 2 4 2
25%
50%
25%
15 11 20 1
Chelsea
Inglaterra
8 4 4 0
50%
50%
20 6 13 0
Schalke 04
Alemanya
8 3 2 3
37%
25%
38%
13 19 11 0
Borussia Dortmund
Alemanya
8 4 1 3
50%
12%
38%
15 9 4 0
Steaua București
Rumania
6 4 1 1
66%
16%
18%
8 4 15 0
Celtic
Escocia
6 3 1 2
50%
16%
34%
10 6 10 1
CSKA Moskva
Rússia
6 1 2 3
16%
33%
51%
6 13 10 0
Liverpool
Inglaterra
6 1 2 3
16%
33%
51%
5 9 8 1
Olympiacos
Grecia
6 3 0 3
50%
50%
10 13 10 0
Galatasaray
Turquia
6 0 1 5
16%
84%
4 19 17 1
Anderlecht
Bèlgica
6 1 3 2
16%
50%
34%
8 10 10 0
Slovan Bratislava
Eslovaquia
6 3 2 1
50%
33%
17%
6 5 9 2
Sporting de Portugal
Portugal
6 2 1 3
33%
16%
51%
12 12 16 1
Ajax
Països Baixos
6 1 2 3
16%
33%
51%
8 10 15 1
Benfica
Portugal
6 1 2 3
16%
33%
51%
2 6 15 3
Roma
Italia
6 1 2 3
16%
33%
51%
8 14 7 0
Beşiktaş
Turquia
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 3 14 0
København
Dinamarca
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 7 10 0
Red Bull Salzburg
Austria
4 2 0 2
50%
50%
5 6 7 1
Standard Liège
Bèlgica
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 5 13 1
Lille
França
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 9 0
Dinamo Zagreb
Croacia
4 3 0 1
75%
25%
5 2 6 0
Levadia Tallinn
Estonia
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 8 2 0
HB
Islas Feroe
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 9 8 0
Sparta Praha
República Txeca
4 2 1 1
50%
25%
25%
12 5 5 1
Helsinki
Finlandia
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 5 3 1
Qarabağ
Azerbaijan
4 3 0 1
75%
25%
7 3 9 2
Sheriff Tiraspol
Moldavia
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 2 7 1
Maccabi Tel Aviv
Israel
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 3 7 1
Aalborg
Dinamarca
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 6 4 0
Debrecen
Hungria
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 5 1
Partizan
Serbia
4 2 2 0
50%
50%
8 3 7 1
Santa Coloma
Andorra
4 1 0 3
25%
75%
3 6 10 1
Aktobe
Kazajistán
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 4 11 1
Legia Warszawa
Polonia
4 2 1 1
50%
25%
25%
10 5 5 0
Napoli
Italia
2 0 1 1
50%
50%
2 4 4 0
Banants
Armenia
2 1 0 1
50%
50%
3 3 8 1
La Fiorita
San Marino
2 0 0 2
100%
0 8 8 0
Grasshopper
Suïssa
2 0 1 1
50%
50%
1 3 6 1
Lincoln
Gibraltar
2 0 1 1
50%
50%
3 6 4 0
St Patrick's
Irlanda
2 0 1 1
50%
50%
1 6 3 0
Panathinaikos
Grecia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Rabotnički
Macedonia del Nord
2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Valletta
Malta
2 0 0 2
100%
0 5 6 3
AEL
Chipre
2 1 0 1
50%
50%
1 3 6 1
The New Saints
Gales
2 0 0 2
100%
0 3 4 0
Ventspils
Letonia
2 0 1 1
50%
50%
0 1 4 0
Sutjeska
Montenegro
2 0 0 2
100%
0 5 7 1
Zrinjski
Bosnia-Herzegovina
2 0 1 1
50%
50%
0 2 5 1
Skënderbeu
Albania
2 0 2 0
100%
1 1 6 0
Dnipro
Ucrania
2 0 1 1
50%
50%
0 2 3 0
Žalgiris
Lituania
2 0 0 2
100%
0 4 5 0
Cliftonville
Irlanda del Nord
2 0 1 1
50%
50%
0 2 3 1
Dinamo Tbilisi
Georgia
2 0 0 2
100%
0 4 6 0
Dudelange
Luxemburg
2 0 1 1
50%
50%
1 5 6 0
KR
Islandia
2 0 0 2
100%
0 5 2 0
Strømsgodset
Noruega
2 0 0 2
100%
0 3 1 0
Feyenoord
Països Baixos
2 0 0 2
100%
2 5 5 0