2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev 2ª Divisió B Grup I2014-15 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Oviedo803824867731931
2Murcia7238226104726994
3Racing de Ferrol6938209965411105
4UD Logroñés6638199104937904
5Guijuelo613817101158481258
6SD Compostela613817101145391068
7Cultural Leonesa593815149524310610
8Coruxo533813141144471109
9Valladolid B523814101454541178
10Somozas523814101444431064
11Sporting de Gijón B503813111449501078
12Burgos CF493813101537401112
13Celta de Vigo B483814618495810811
14Atlético Astorga453810151350561006
15Lealtad443811111638491147
16Avilés433812719365311110
17Langreo433811101737491107
18Zamora3938116213851892
19Tropezón3638992038621178
20Marino de Luanco213849252656922

Resultats

Destacats

Nom Pos Minuts Club
Esteban
3420 Oviedo
Miguel
3330 UD Logroñés
Javi Porrón
3330 Lealtad
Dani López
3299 Avilés
Porfirio
3276 Astorga
Aketxe
3248 Leonesa
Prada
3246 Zamora
Mackay
3240 Ferrol
Guaya
3240 Marino de Luanco
Pablo Suárez
3237 Marino de Luanco
Nom Pos Grogues Club
Javi Moreno
18 Guijuelo
Iván González
17 Leonesa
Răzvan
17 Guijuelo
Erice
15 Oviedo
Adama
15 Sporting B
Víctor
15 Astorga
Alberto García
14 Coruxo
Quesada
14 Burgos CF
Catú
13 SD Compostela
Vicente
13 Coruxo
  Nom Pos Vermelles Club
Kamal
3 Leonesa
Ayub
3 Valladolid B
Antonio Moreno
2 Guijuelo
Răzvan
2 Guijuelo
Josu
2 SD Compostela
Cifuentes
2 Coruxo
Pazó
2 Coruxo
Pedro Vázquez
2 Coruxo
Vicente
2 Coruxo
Fran No
2 Valladolid B
Nom Pos Coef Club PJ G
Esteban
0.81 Oviedo3831
Miguel
0.97 UD Logroñés3736
Mackay
1.05 Ferrol3638
Adrián Torre
1.06 Langreo3032
Leandro
1.1 Leonesa3033
Javi Porrón
1.21 Lealtad3745
Dennis
1.28 Sporting B2836
Alejandro
1.36 Avilés3345
Ponzo
1.4 Marino de Luanco3245
Iricibar
1.42 Valladolid B3347
Nom P TG TV
Arriola Echeverria11541
Azpilicueta Saldías10660
González Esteban8283
Rezola Etxeberria8363
Muñiz Ruiz8373
Cid Puga8392
Fuente Martín8472
Vila Sánchez8535
Sánchez Laso7251
Pardeiro Puente7311
Cordero Vega7322
Gorostegui Fernández7354
López Rodríguez7370
Martínez Santos7382
Velasco Arbaiza7413
López Parra7463
Leo Ollo7505
López Toca7512
Villa Maestre6290
Ortiz Arias6295
López Puerta6374
Carbajales Gómez6402
Galech Apezteguía6423
Brea Peón6517
Iglesias Villanueva5141
Villoria Linacero5200
Sánchez-Seco Otero5201
Gálvez Rascón5262
Muñoz Piedra5283
López Fernández-Montes5320
Vicente Moral5331
Domínguez Zapatero5333
Pérez Muley5340
Alonso Prendes5343
Fernández Pérez5370
Román Román5382
García Ballesteros4190
Hernández Maeso4191
Moreno Aragón4211
Ruiz Álvarez4212
González Hernández4240
Cid Camacho4250
Corral García4271
Barbeira Juste4272
Mateo Montañés4295
Peña Varela381
Alberola Rojas3101
Alemán Pérez3102
García Maqueda3120
Fernández Fernández3121
González Francés3150
Sánchez Rico3150
Mariscal Sánchez3161
Lixandru3170
Sánchez Aparicio3170
López López3172
Usón Rosel3190
Álvarez Fernández3190
Jiménez González3190
Herrero Arenas3191
Ávalos Martos3210
Sánchez Alba3233
Ávalos Barrera241
Varón Aceitón270
Pérez Peraza281
Santos Pargaña291
Bosch Doménech2100
Ruipérez Marín2100
Soto Grado2101
Navarro Collados2110
Ripoll Solano2110
Fernández Pérez2120
Díaz de Mera2120
González González2120
Rebollo López2121
Catalá Ferrán2121
Cadenas de Llano2143
Barceló Roca2150
Rives Leal2164
Alonso Portillo120
Ais Reig130
Escudero Marín140
Pinto Herrera140
Muñoz Pérez140
Fernández Vidal140
Melián Socorro140
Villena Contreras150
Carbonell Hernández150
Sanchis Cambra150
Hernández Lorenzo150
Collado López150
Pulido Santana151
Escriche Guzmán151
Juan Bustos151
Sánchez Villalobos160
Cuadra Fernández160
Artacho Cobo170
Sauleda Torrent171
Gil Coscolla180
Caparrós Hernández181
Milla Alvendiz181
Baiges Dones182
Pulido Santana190
Gols:
934
Promig golejador:
2,46
Targetes Grogues:
2121
Targetes Grogues Per Partit:
5,58
Expulsions:
124
Expulsions Per Partit:
0,33
Estrangers:
43
Percentatge Estrangers:
8.08
Victòries locals:
181
Victòries visitants:
102
Empats:
97
Màxima victòria local:
5-0 Celta de Vigo B-Langreo
Màxima victòria visitant:
1-5 Guijuelo-Oviedo
Millor ratxa guanyadora:
Murcia: 7 Partits (Jornades 4-10)
Pitjor ratxa perdedora:
Marino de Luanco: 9 Partits (Jornades 29-37)
Millor ratxa no perdent:
Oviedo: 19 Partits (Jornades 16-34)
Pitjor ratxa no guanyant:
Marino de Luanco: 13 Partits (Jornades 1-13)

Progrés

Matriu