2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Generalísimo1949-50 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 27/11/1949 Badalona Lérida
Ronda 1 27/11/1949 Balompédica Linense Atlético Tetuán
Ronda 1 27/11/1949 Salamanca Plus Ultra
Ronda 1 27/11/1949 RCD Córdoba Mallorca
Ronda 1 27/11/1949 Cartagena CF Elche
Ronda 1 27/11/1949 Mestalla Levante
Ronda 1 27/11/1949 Alcoyano Albacete
Ronda 1 27/11/1949 Osasuna Numancia
Ronda 1 27/11/1949 Baracaldo Erandio
Ronda 1 27/11/1949 Real Gijón Gimnástica de Torrelavega
Ronda 1 27/11/1949 Lucense Ferrol
Ronda 1 27/11/1949 Orensana Arosa
Ronda 1 (desempat) 21/12/1949 Baracaldo Erandio
Ronda 2 22/12/1949 Plus Ultra Zaragoza
Ronda 2 24/12/1949 Baracaldo Osasuna
Ronda 2 24/12/1949 Badalona Mallorca
Ronda 2 25/12/1949 Santander Real Gijón
Ronda 2 25/12/1949 Granada Balompédica Linense
Ronda 2 25/12/1949 Orensana Ferrol
Ronda 2 26/12/1949 Gerona Sabadell
Ronda 2 26/12/1949 Castellón Levante
Ronda 2 26/12/1949 Alcoyano Hércules
Ronda 2 (desempat) 06/01/1950 Orensana Ferrol
Ronda 2 02/02/1950 Cartagena CF Murcia
Ronda 3 19/03/1950 Gimnástico de Tarragona Levante
Ronda 3 19/03/1950 Sevilla Balompédica Linense
Ronda 3 19/03/1950 CD Málaga Cartagena CF
Ronda 3 19/03/1950 Mallorca Alcoyano
Ronda 3 19/03/1950 Español Gerona
Ronda 3 19/03/1950 Real Sociedad Baracaldo
Ronda 3 19/03/1950 Plus Ultra Santander
Ronda 3 19/03/1950 Ferrol Oviedo
Vuitens de final (anada) 30/04/1950 Sevilla Deportivo de La Coruña
Vuitens de final (anada) 30/04/1950 Atlético de Bilbao Español
Vuitens de final (anada) 30/04/1950 Barcelona Santander
Vuitens de final (anada) 30/04/1950 Celta de Vigo Oviedo
Vuitens de final (anada) 30/04/1950 Real Madrid Gimnástico de Tarragona
Vuitens de final (anada) 30/04/1950 CD Málaga Atlético de Madrid
Vuitens de final (anada) 30/04/1950 Mallorca Valencia
Vuitens de final (anada) 30/04/1950 Real Sociedad Valladolid
Vuitens de final (tornada) 07/05/1950 Español Atlético de Bilbao
Vuitens de final (tornada) 07/05/1950 Santander Barcelona
Vuitens de final (tornada) 07/05/1950 Oviedo Celta de Vigo
Vuitens de final (tornada) 07/05/1950 Gimnástico de Tarragona Real Madrid
Vuitens de final (tornada) 07/05/1950 Atlético de Madrid CD Málaga
Vuitens de final (tornada) 07/05/1950 Valencia Mallorca
Vuitens de final (tornada) 07/05/1950 Valladolid Real Sociedad
Vuitens de final (tornada) 07/05/1950 Deportivo de La Coruña Sevilla
Quarts de final (anada) 14/05/1950 Real Madrid Atlético de Madrid
Quarts de final (anada) 14/05/1950 Valladolid Sevilla
Quarts de final (anada) 14/05/1950 Santander Valencia
Quarts de final (anada) 14/05/1950 Atlético de Bilbao Oviedo
Quarts de final (tornada) 18/05/1950 Oviedo Atlético de Bilbao
Quarts de final (tornada) 18/05/1950 Atlético de Madrid Real Madrid
Quarts de final (tornada) 18/05/1950 Valencia Santander
Quarts de final (tornada) 18/05/1950 Sevilla Valladolid
Semifinal (anada) 21/05/1950 Real Madrid Valladolid
Semifinal (anada) 21/05/1950 Atlético de Bilbao Valencia
Semifinal (tornada) 24/05/1950 Valencia Atlético de Bilbao
Semifinal (tornada) 24/05/1950 Valladolid Real Madrid
Final 28/05/1950 Atlético de Bilbao Valladolid

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Zarra Atlético de BilbaoAtlético de Bilbao
131.86
Joseíto SantanderSantander
71.17
Igoa ValenciaValencia
61.00
Sará OviedoOviedo
51.00
Manolo MallorcaMallorca
51.25
Pasieguito ValenciaValencia
50.83
Gainza Atlético de BilbaoAtlético de Bilbao
50.71
Macala Real MadridReal Madrid
51.00
Coque ValladolidValladolid
50.71
Arza SevillaSevilla
40.80
    Nom Equip Pos Minuts
Canito Atlético de BilbaoAtlético de Bilbao
683
Manolín Atlético de BilbaoAtlético de Bilbao
683
Areta I Atlético de BilbaoAtlético de Bilbao
683
Gainza Atlético de BilbaoAtlético de Bilbao
683
Zarra Atlético de BilbaoAtlético de Bilbao
683
Lezama Atlético de BilbaoAtlético de Bilbao
683
Nando Atlético de BilbaoAtlético de Bilbao
683
Saso ValladolidValladolid
660
Babot ValladolidValladolid
660
Ortega ValladolidValladolid
660
    Nom Equip Pos Grogues
    Nom Equip Pos Vermelles
Goyo ErandioErandio
1
Sáenz MestallaMestalla
1
Salvador LevanteLevante
1
Cholo Dindurra Real GijónReal Gijón
1
Toñín GranadaGranada
1
Camps GeronaGerona
1
Serra SabadellSabadell
1
Pahiño Real MadridReal Madrid
1
Guimerans Deportivo de La CoruñaDeportivo de La Coruña
1
Riera Atlético de MadridAtlético de Madrid
1
Gols:
253
Gols Per Partit:
4.15
Expulsions:
11
Expulsions Per Partit:
0.18
Victòries locals:
41
Victòries visitants:
14
Empats:
6
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Mallorca: 3 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Mallorca: 2 Partits
Millor ratxa no perdent:
Atlético de Bilbao: 5 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Real Madrid: 3 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Valladolid 7 4 1 2
57%
14%
29%
17 12 0 0
Atlético de Bilbao 7 5 1 1
71%
14%
15%
27 14 0 0
Real Madrid 6 3 1 2
50%
16%
34%
17 10 0 2
Santander 6 4 0 2
66%
34%
15 13 0 0
Valencia 6 4 0 2
66%
34%
25 14 0 0
Oviedo 5 2 1 2
40%
20%
40%
9 14 0 0
Mallorca 5 3 0 2
60%
40%
10 14 0 0
Sevilla 5 3 1 1
60%
20%
20%
14 11 0 0
Atlético de Madrid 4 2 0 2
50%
50%
11 12 0 1
Ferrol 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 0 0
Baracaldo 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 3 0 0
Real Sociedad 3 1 0 2
33%
67%
3 3 0 0
Español 3 1 1 1
33%
33%
34%
5 3 0 0
CD Málaga 3 2 0 1
66%
34%
8 8 0 0
Gimnástico de Tarragona 3 1 0 2
33%
67%
3 9 0 0
Orensana 3 1 1 1
33%
33%
34%
7 5 0 0
Balompédica Linense 3 2 0 1
66%
34%
6 8 0 0
Plus Ultra 3 2 0 1
66%
34%
9 4 0 0
Alcoyano 3 2 0 1
66%
34%
7 3 0 0
Cartagena CF 3 2 0 1
66%
34%
8 3 0 0
Levante 3 2 0 1
66%
34%
4 2 0 1
Osasuna 2 1 0 1
50%
50%
4 4 0 0
Celta de Vigo 2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Barcelona 2 1 0 1
50%
50%
5 6 0 0
Deportivo de La Coruña 2 0 1 1
50%
50%
3 5 0 1
Gerona 2 1 0 1
50%
50%
3 5 0 1
Badalona 2 1 0 1
50%
50%
2 4 0 0
Erandio 2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 1
Real Gijón 2 1 0 1
50%
50%
3 5 0 1
Zaragoza 1 0 0 1
100%
1 6 0 0
Lérida 1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Gimnástica de Torrelavega 1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Atlético Tetuán 1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Lucense 1 0 0 1
100%
0 1 0 0
Salamanca 1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Granada 1 0 0 1
100%
2 3 0 1
Albacete 1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Arosa 1 0 0 1
100%
1 4 0 0
Elche 1 0 0 1
100%
1 4 0 0
Mestalla 1 0 0 1
100%
0 1 0 1
Murcia 1 0 0 1
100%
0 3 0 0
Numancia 1 0 0 1
100%
2 4 0 0
Castellón 1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Sabadell 1 0 0 1
100%
1 2 0 1
RCD Córdoba 1 0 0 1
100%
2 3 0 0
Hércules 1 0 0 1
100%
1 4 0 0
Notificar error