Temporada 2018-19 2ª Divisió B Grup II

Resultats
17/02/2019
Vitoria
Amorebieta
-
-
Gimnástica de Torrelavega
Leioa
-
-
Tudelano
Gernika
-
-
Athletic Club B
Oviedo B
-
-
Real Unión
UD Logroñés
-
-
Calahorra
Real Sociedad B
-
-
Sporting de Gijón B
Mirandés
-
-
Langreo
Arenas de Getxo
-
-
Barakaldo
Izarra
-
-
Cultural de Durango
Racing de Santander
-
-
24/02/2019
Leioa
Amorebieta
-
-
Gernika
Gimnástica de Torrelavega
-
-
Oviedo B
Tudelano
-
-
UD Logroñés
Athletic Club B
-
-
Real Sociedad B
Real Unión
-
-
Mirandés
Calahorra
-
-
Arenas de Getxo
Sporting de Gijón B
-
-
Izarra
Langreo
-
-
Racing de Santander
Barakaldo
-
-
Cultural de Durango
Vitoria
-
-
03/03/2019
Vitoria
Leioa
-
-
Amorebieta
Gernika
-
-
Gimnástica de Torrelavega
Oviedo B
-
-
Tudelano
UD Logroñés
-
-
Athletic Club B
Real Sociedad B
-
-
Real Unión
Mirandés
-
-
Calahorra
Arenas de Getxo
-
-
Sporting de Gijón B
Izarra
-
-
Langreo
Racing de Santander
-
-
Barakaldo
Cultural de Durango
-
-
10/03/2019
Gernika
Leioa
-
-
Oviedo B
Amorebieta
-
-
UD Logroñés
Gimnástica de Torrelavega
-
-
Real Sociedad B
Tudelano
-
-
Mirandés
Athletic Club B
-
-
Arenas de Getxo
Real Unión
-
-
Izarra
Calahorra
-
-
Racing de Santander
Sporting de Gijón B
-
-
Cultural de Durango
Langreo
-
-
Barakaldo
Vitoria
-
-
17/03/2019
Vitoria
Gernika
-
-
Leioa
Oviedo B
-
-
Amorebieta
UD Logroñés
-
-
Gimnástica de Torrelavega
Real Sociedad B
-
-
Tudelano
Mirandés
-
-
Athletic Club B
Arenas de Getxo
-
-
Real Unión
Izarra
-
-
Calahorra
Racing de Santander
-
-
Sporting de Gijón B
Cultural de Durango
-
-
Langreo
Barakaldo
-
-
24/03/2019
Oviedo B
Gernika
-
-
UD Logroñés
Leioa
-
-
Real Sociedad B
Amorebieta
-
-
Mirandés
Gimnástica de Torrelavega
-
-
Arenas de Getxo
Tudelano
-
-
Izarra
Athletic Club B
-
-
Racing de Santander
Real Unión
-
-
Cultural de Durango
Calahorra
-
-
Barakaldo
Sporting de Gijón B
-
-
Langreo
Vitoria
-
-
31/03/2019
Vitoria
Oviedo B
-
-
Gernika
UD Logroñés
-
-
Leioa
Real Sociedad B
-
-
Amorebieta
Mirandés
-
-
Gimnástica de Torrelavega
Arenas de Getxo
-
-
Tudelano
Izarra
-
-
Athletic Club B
Racing de Santander
-
-
Real Unión
Cultural de Durango
-
-
Calahorra
Barakaldo
-
-
Sporting de Gijón B
Langreo
-
-
07/04/2019
UD Logroñés
Oviedo B
-
-
Real Sociedad B
Gernika
-
-
Mirandés
Leioa
-
-
Arenas de Getxo
Amorebieta
-
-
Izarra
Gimnástica de Torrelavega
-
-
Racing de Santander
Tudelano
-
-
Cultural de Durango
Athletic Club B
-
-
Barakaldo
Real Unión
-
-
Langreo
Calahorra
-
-
Sporting de Gijón B
Vitoria
-
-
14/04/2019
Vitoria
UD Logroñés
-
-
Oviedo B
Real Sociedad B
-
-
Gernika
Mirandés
-
-
Leioa
Arenas de Getxo
-
-
Amorebieta
Izarra
-
-
Gimnástica de Torrelavega
Racing de Santander
-
-
Tudelano
Cultural de Durango
-
-
Athletic Club B
Barakaldo
-
-
Real Unión
Langreo
-
-
Calahorra
Sporting de Gijón B
-
-
21/04/2019
Real Sociedad B
UD Logroñés
-
-
Mirandés
Oviedo B
-
-
Arenas de Getxo
Gernika
-
-
Izarra
Leioa
-
-
Racing de Santander
Amorebieta
-
-
Cultural de Durango
Gimnástica de Torrelavega
-
-
Barakaldo
Tudelano
-
-
Langreo
Athletic Club B
-
-
Sporting de Gijón B
Real Unión
-
-
Calahorra
Vitoria
-
-
28/04/2019
Vitoria
Real Sociedad B
-
-
UD Logroñés
Mirandés
-
-
Oviedo B
Arenas de Getxo
-
-
Gernika
Izarra
-
-
Leioa
Racing de Santander
-
-
Amorebieta
Cultural de Durango
-
-
Gimnástica de Torrelavega
Barakaldo
-
-
Tudelano
Langreo
-
-
Athletic Club B
Sporting de Gijón B
-
-
Real Unión
Calahorra
-
-
05/05/2019
Mirandés
Real Sociedad B
-
-
Arenas de Getxo
UD Logroñés
-
-
Izarra
Oviedo B
-
-
Racing de Santander
Gernika
-
-
Cultural de Durango
Leioa
-
-
Barakaldo
Amorebieta
-
-
Langreo
Gimnástica de Torrelavega
-
-
Sporting de Gijón B
Tudelano
-
-
Calahorra
Athletic Club B
-
-
Real Unión
Vitoria
-
-
12/05/2019
Mirandés
Vitoria
-
-
Real Sociedad B
Arenas de Getxo
-
-
UD Logroñés
Izarra
-
-
Oviedo B
Racing de Santander
-
-
Gernika
Cultural de Durango
-
-
Leioa
Barakaldo
-
-
Amorebieta
Langreo
-
-
Gimnástica de Torrelavega
Sporting de Gijón B
-
-
Tudelano
Calahorra
-
-
Athletic Club B
Real Unión
-
-
19/05/2019
Arenas de Getxo
Mirandés
-
-
Izarra
Real Sociedad B
-
-
Racing de Santander
UD Logroñés
-
-
Cultural de Durango
Oviedo B
-
-
Barakaldo
Gernika
-
-
Langreo
Leioa
-
-
Sporting de Gijón B
Amorebieta
-
-
Calahorra
Gimnástica de Torrelavega
-
-
Real Unión
Tudelano
-
-
Vitoria
Athletic Club B
-
-
Classificació
config
Data final:
Data inicial:
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Racing de Santander562417524815593
2Mirandés472413833719411
3UD Logroñés442412842010471
4Barakaldo412412572119742
5Leioa372491052825603
6Oviedo B36239953324574
7Langreo352410593330612
8Real Sociedad B352410593524442
9Athletic Club B3424104104331512
10Sporting de Gijón B30238692827612
11Calahorra30247983235683
12Arenas de Getxo302486101824675
13Real Unión292451452929602
14Tudelano262468102132583
15Izarra262451182035686
16Gernika252451092229552
17Amorebieta252467112234623
18Vitoria202448121932635
19Gimnástica de Torrelavega192447131225753
20Cultural de Durango162437141739582
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Descens
Destacats
 NomDem GolsClub
Villalibre
14
Orbegozo
13
Ubis
11
Claudio
11
Regis
9
Gabarre
8
Lolo
8
Jon Ander
8
Roberto López
7
Ernesto
7
Benito
7
Roni
7
Larrazabal
7
Tascón
7
Vicente
7
 NomDem GroguesClub
Héctor
10
Carles Marc
10
Obieta
10
Borja Camus
9
Luis Alberto
9
Berasaluce
9
Larrucea
9
Vivian
8
Ardanaz
8
Etxabeguren
8
Víctor
8
Javi Barrio
8
Iribarren
8
Almagro
8
Antonio Sánchez
8
NomPTGTV
Pardeiro Puente8320
Garcés Bargada7502
Latorre Gracia6163
Galech Apezteguía6261
Leo Ollo6272
Sesma Espinosa6301
Sánchez Alba6346
Lou Ballano5141
Mazo Maruri5201
Vicente Moral5240
Pozueta Rodríguez5241
Sáiz Pérez5242
López Parra5251
Iglesias Gutiérrez5262
Godia Solé5320
Usón Rosel5330
Etayo Herrera4120
Aranda Anquela4150
Fernández Rodríguez4160
Román Román4160
Catalá Ferrán4171
De Ena Wolf4190
Pérez Fernández4191
Eiriz Mata4192
García Arriola4200
Martínez Santos4223
González Esteban4231
Baiges Dones4240
Muñiz Ruiz4251
Recio Moreno4271
López Jiménez381
Gómez Lameiro390
González Hernández390
Ruiz Álvarez390
Fernández Buergo390
Valdés Díaz3132
Velasco Arbaiza3150
Fuente Martín3161
Gao Aladro3182
Pastoriza Iglesias3190
Palencia Caballero3191
Rezola Etxeberria3200
Monter Solans3200
Mallo Fernández3240
Gálvez Rascón260
Fernández Pérez280
Ávalos Martos280
Cueto Amigo280
Muñoz Pérez281
Carrero Romera290
Carbajales Gómez291
Subirats Matamoros2102
García Verdura2130
González González2131
Brull Acerete2151
Alonso Prendes2171
Barrera Santana2212
Carbonell Hernández120
Caparrós Hernández121
Bueno Prieto130
Carralero Calvo130
Pinto Herrera130
Cambronero Gonzalez140
Bosch Doménech140
Fernández Vidal140
Yuste Querol141
Domato Pedreira150
Patiño Álvarez150
Ripoll Solano150
Ortiz Arias150
González Francés150
Pérez Muley151
Alemán Pérez151
Muñoz Piedra151
Pérez Hernández160
Alberola Rojas160
Busquets Ferrer160
Sureda Cuenca170
Pérez Peraza171
Sauleda Torrent180
Cid Camacho180
González González181
Gols:
538
Gols Per Partit:
1,42
Targetes Grogues:
1189
Targetes Grogues Per Partit:
3,13
Expulsions:
56
Expulsions Per Partit:
0,15
Estrangers:
62
Percentatge Estrangers:
11,68
Victòries locals:
98
Victòries visitants:
65
Empats:
76
Màxima victòria local:
6-0 Athletic Club B-Izarra
Màxima victòria visitant:
1-4 Cultural de Durango-Mirandés
Millor ratxa guanyadora:
UD Logroñés: 5 Partits (Jornades 19-23)
Pitjor ratxa perdedora:
Cultural de Durango: 6 Partits (Jornades 18-23)
Millor ratxa no perdent:
Leioa: 11 Partits (Jornades 5-15)
Pitjor ratxa no guanyant:
Tudelano: 13 Partits (Jornades 4-16)
Progrés
Matriu
Última actualització: 11/02/2019
Notificar error