2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

Copa del Rei1979-80 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (anada) 11/09/1979 Carolinense Melilla Industrial
Ronda 1 (anada) 11/09/1979 Sangüesa Corellano
Ronda 1 (anada) 11/09/1979 Noia Compostela
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 RSD Alcalá Torrejón
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Deportivo Naval Gimnástica de Torrelavega
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Olímpic Villena
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Lorca Alcira
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Calahorra Sabiñánigo
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Lemona Tolosa
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Deusto Aurrerá Ondarroa
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Alavés B Erandio
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Munguía Guernica
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Oviedo Aficionados Turón
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 San Martín Caudal
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Fabril Cambados
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Gijón Industrial Santoña
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Almansa Villarreal
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Gerona Barcelona Atlético
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Reus Vilafranca
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Mallorca Margaritense
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Andraitx Sóller
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Sporting Mahonés Atlético Ciudadela
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Collerense Poblense
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Figueras Gramanet
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Crevillente Deportivo Puzol
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Orihuela Acero
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Gandía Torrevieja
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Constancia Ibiza At
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Manchego Rayo Vallecano
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Malgrat Español
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Hércules Alcoyano
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Burgos Venta de Baños
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Benavente Salamanca
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Jerez Industrial Betis
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Extremadura Castilla
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Sevilla Xerez
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Gimnástico Melilla CD Málaga
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Motril AD Almería
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Atlético Riveira Deportivo de La Coruña
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Racing de Santander Sporting Atlético
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Ensidesa Oviedo
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Osasuna Tudelano
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Ses Salines Portmany
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Martos CD Estepona
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Atlético Malagueño Vélez
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Antequerano Úbeda
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Gimnástica Arandina Valladolid Promesas
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Andorra Zaragoza
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Murense España Llucmajor
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Formentera Porreras
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Sabadell San Andrés
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Valdepeñas Badajoz
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Mestalla Español San Vicente
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Jaén Linares CF
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Arganda Carabanchel
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Toledo Leganés
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Alcorcón Ciempozuelos
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Valdemoro Díter Zafra
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Celta de Vigo Alondras
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Paterna Levante
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Murcia Alicante
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Vall de Uxó Vinaroz
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Quart Elche
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Castellón Cartagena
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Moscardó Talavera
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Cádiz Balompédica Linense
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Zamora Palencia CF
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Córdoba Granada
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Valladolid Burgos Promesas
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 San Pedro Algeciras
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 África Ceutí Recreativo de Huelva
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Badalona Gavá
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 San Fernando AD Ceuta
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Arenas de Guecho Baracaldo
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Castro Langreo
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 FC Andorra Masnou
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Olot Igualada
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Puerto Real Sevilla Atlético
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Ibiza Felanitx
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Mirandés Huesca
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Béjar Cultural Leonesa
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Arosa Orense
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 La Cava Tarrasa
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Pontevedra Gran Peña Celtista
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Rota Calvo Sotelo
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Toscal Tenisca
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Eldense Carcagente
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Logroñés Monzón
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Lleida Europa
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Ponferradina Racing de Ferrol
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Plasencia Cacereño
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 CD Villanovense Mérida Industrial
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Bilbao Athletic Balmaseda
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Sestao Guecho
Ronda 1 (anada) 12/09/1979 Eibar Athletic Club
Ronda 1 (anada) 13/09/1979 Betis Deportivo Racing Portuense
Ronda 1 (anada) 13/09/1979 Haro Chantrea
Ronda 1 (tornada) 19/09/1979 Guecho Sestao
Ronda 1 (anada) 19/09/1979 Deportivo Aragón Binéfar
Ronda 1 (anada) 19/09/1979 San Andrés Las Palmas
Ronda 1 (anada) 19/09/1979 Getafe Deportivo Numancia
Ronda 1 (anada) 19/09/1979 Real Unión Alavés
Ronda 1 (anada) 19/09/1979 Avilés Cacabelense
Ronda 1 (anada) 19/09/1979 Las Palmas Atlético Tenerife
Ronda 1 (tornada) 27/09/1979 Puzol Crevillente Deportivo
Ronda 1 (anada) 27/09/1979 Llerenense Pegaso
Ronda 1 (anada) 03/10/1979 Gimnástico de Tarragona Júpiter
Ronda 1 (tornada) 03/10/1979 Baracaldo Arenas de Guecho
Ronda 1 (tornada) 04/10/1979 Cultural Leonesa Béjar
Ronda 1 (anada) 05/10/1979 Lugo Turista
Ronda 1 (tornada) 10/10/1979 Carcagente Eldense
Ronda 1 (tornada) 10/10/1979 Balmaseda Bilbao Athletic
Ronda 1 (anada) 11/10/1979 Onteniente Albacete
Ronda 1 (tornada) 11/10/1979 Langreo Castro
Ronda 1 (tornada) 11/10/1979 Sabiñánigo Calahorra
Ronda 1 (tornada) 11/10/1979 Numancia Getafe Deportivo
Ronda 1 (anada) 11/10/1979 Ejea Peña Sport
Ronda 1 (anada) 11/10/1979 San Fernando de Henares Don Benito
Ronda 1 (tornada) 12/10/1979 Pegaso Llerenense
Ronda 1 (anada) 12/10/1979 Atlético Baleares Binissalem
Ronda 1 (tornada) 12/10/1979 Sóller Andraitx
Ronda 1 (tornada) 17/10/1979 Cacabelense Avilés
Ronda 1 (tornada) 17/10/1979 Gran Peña Celtista Pontevedra
Ronda 1 (tornada) 17/10/1979 Tenerife Las Palmas Atlético
Ronda 1 (tornada) 17/10/1979 Salamanca Benavente
Ronda 1 (tornada) 24/10/1979 Racing Portuense Betis Deportivo
Ronda 1 (tornada) 24/10/1979 Poblense Collerense
Ronda 1 (tornada) 24/10/1979 Venta de Baños Burgos
Ronda 1 (tornada) 24/10/1979 Valladolid Promesas Gimnástica Arandina
Ronda 1 (tornada) 24/10/1979 Monzón Logroñés
Ronda 1 (tornada) 25/10/1979 Español San Vicente Mestalla
Ronda 1 (tornada) 25/10/1979 Peña Sport Ejea
Ronda 1 (tornada) 25/10/1979 Tolosa Lemona
Ronda 1 (tornada) 25/10/1979 Aurrerá Ondarroa Deusto
Ronda 1 (tornada) 25/10/1979 Erandio Alavés B
Ronda 1 (tornada) 25/10/1979 Guernica Munguía
Ronda 1 (tornada) 30/10/1979 Alicante Murcia
Ronda 1 (tornada) 30/10/1979 Europa Lleida
Ronda 1 (tornada) 30/10/1979 Melilla Industrial Carolinense
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Castilla Extremadura
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Betis Jerez Industrial
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Granada Córdoba
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Alavés Real Unión
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Binéfar Deportivo Aragón
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Torrejón RSD Alcalá
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Algeciras San Pedro
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Júpiter Gimnástico de Tarragona
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Turista Lugo
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Oviedo Ensidesa
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Palencia CF Zamora
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Don Benito San Fernando de Henares
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Albacete Onteniente
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Balompédica Linense Cádiz
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Sporting Atlético Racing de Santander
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Deportivo de La Coruña Atlético Riveira
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 AD Almería Motril
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 CD Málaga Gimnástico Melilla
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Compostela Noia
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Corellano Sangüesa
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 San Andrés Sabadell
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Rayo Vallecano Manchego
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Athletic Club Eibar
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Zaragoza Andorra
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Talavera Moscardó
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Español Malgrat
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Cartagena Castellón
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Elche Quart
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Xerez Sevilla
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Alcoyano Hércules
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 AD Ceuta San Fernando
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Las Palmas San Andrés
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Calvo Sotelo Rota
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Masnou FC Andorra
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Igualada Olot
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Sevilla Atlético Puerto Real
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Huesca Mirandés
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Ciempozuelos Alcorcón
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Orense Arosa
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Tarrasa La Cava
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Tenisca Toscal
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Chantrea Haro
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Leganés Toledo
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Racing de Ferrol Ponferradina
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Cacereño Plasencia
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Mérida Industrial CD Villanovense
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Carabanchel Arganda
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Linares CF Jaén
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Badajoz Valdepeñas
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Gavá Badalona
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Porreras Formentera
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Ibiza At Constancia
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 España Llucmajor Murense
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Portmany Ses Salines
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Vélez Atlético Malagueño
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Vinaroz Vall de Uxó
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Acero Orihuela
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Torrevieja Gandía
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Villarreal Almansa
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Villena Olímpic
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Alcira Lorca
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Caudal San Martín
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Gimnástica de Torrelavega Deportivo Naval
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Santoña Gijón Industrial
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Barcelona Atlético Gerona
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Vilafranca Reus
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Díter Zafra Valdemoro
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Gramanet Figueras
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Burgos Promesas Valladolid
Ronda 1 (tornada) 31/10/1979 Levante Paterna
Ronda 1 (tornada) 01/11/1979 Turón Oviedo Aficionados
Ronda 1 (tornada) 01/11/1979 Atlético Ciudadela Sporting Mahonés
Ronda 1 (tornada) 01/11/1979 Tudelano Osasuna
Ronda 1 (tornada) 01/11/1979 Alondras Celta de Vigo
Ronda 1 (tornada) 01/11/1979 Binissalem Atlético Baleares
Ronda 1 (tornada) 01/11/1979 CD Estepona Martos
Ronda 1 (tornada) 01/11/1979 Úbeda Antequerano
Ronda 1 (tornada) 01/11/1979 Cambados Fabril
Ronda 1 (tornada) 01/11/1979 Margaritense Mallorca
Ronda 1 (tornada) 01/11/1979 Felanitx Ibiza
Ronda 1 (tornada) 07/11/1979 Recreativo de Huelva África Ceutí
Ronda 2 (anada) 20/11/1979 Moscardó Tenisca
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Compostela Turista
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Tarrasa Carcagente
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Binéfar Logroñés
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Toledo Torrejón
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Badajoz Calvo Sotelo
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Atlético Baleares Formentera
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Munguía Tolosa
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Torrevieja Villarreal
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Alcira Vinaroz
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Antequerano Algeciras
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Masnou Español
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Pontevedra Cambados
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Hércules Crevillente Deportivo
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 AD Ceuta Cádiz
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Racing de Ferrol Deportivo de La Coruña
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Betis Sevilla Atlético
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Linares CF Recreativo de Huelva
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Córdoba Sevilla
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Martos CD Málaga
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 AD Almería Atlético Malagueño
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Pegaso Cacereño
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Cultural Leonesa Salamanca
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Castilla Alcorcón
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Bilbao Athletic Real Sociedad
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Las Palmas Tenerife
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Celta de Vigo Orense
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Oviedo Santoña
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Caudal Racing de Santander
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Sabadell Figueras
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Albacete Murcia
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Español San Vicente Castellón
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Orihuela Levante
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Elche Olímpic
Ronda 2 (anada) 21/11/1979 Palencia CF Valladolid Promesas
Ronda 2 (anada) 22/11/1979 Constancia Mallorca
Ronda 2 (anada) 28/11/1979 Don Benito Rayo Vallecano
Ronda 2 (anada) 28/11/1979 Turón Sporting de Gijón
Ronda 2 (anada) 28/11/1979 Carabanchel Valladolid
Ronda 2 (tornada) 06/12/1979 Sevilla Córdoba
Ronda 2 (tornada) 08/12/1979 Cádiz AD Ceuta
Ronda 2 (tornada) 08/12/1979 Turista Compostela
Ronda 2 (tornada) 08/12/1979 Tolosa Munguía
Ronda 2 (tornada) 08/12/1979 Levante Orihuela
Ronda 2 (tornada) 08/12/1979 Vinaroz Alcira
Ronda 2 (tornada) 08/12/1979 Racing de Santander Caudal
Ronda 2 (tornada) 08/12/1979 Santoña Oviedo
Ronda 2 (tornada) 08/12/1979 Orense Celta de Vigo
Ronda 2 (tornada) 08/12/1979 Deportivo de La Coruña Racing de Ferrol
Ronda 2 (tornada) 08/12/1979 Mallorca Constancia
Ronda 2 (tornada) 08/12/1979 Valladolid Carabanchel
Ronda 2 (tornada) 08/12/1979 Cacereño Pegaso
Ronda 2 (tornada) 08/12/1979 Rayo Vallecano Don Benito
Ronda 2 (tornada) 08/12/1979 Murcia Albacete
Ronda 2 (anada) 08/12/1979 Chantrea Osasuna
Ronda 2 (anada) 08/12/1979 Poblense Portmany
Ronda 2 (anada) 08/12/1979 CD Villanovense Getafe Deportivo
Ronda 2 (anada) 08/12/1979 Langreo Gimnástica de Torrelavega
Ronda 2 (anada) 08/12/1979 Mirandés Peña Sport
Ronda 2 (anada) 08/12/1979 Badalona Lleida
Ronda 2 (anada) 08/12/1979 Carolinense Racing Portuense
Ronda 2 (anada) 08/12/1979 Aurrerá Ondarroa Alavés
Ronda 2 (anada) 08/12/1979 Avilés Corellano
Ronda 2 (anada) 08/12/1979 Olot Vilafranca
Ronda 2 (anada) 08/12/1979 Ibiza España Llucmajor
Ronda 2 (anada) 08/12/1979 Gimnástico de Tarragona Barcelona Atlético
Ronda 2 (tornada) 08/12/1979 Alcorcón Castilla
Ronda 2 (anada) 08/12/1979 Guecho Athletic Club
Ronda 2 (tornada) 08/12/1979 Crevillente Deportivo Hércules
Ronda 2 (tornada) 08/12/1979 Español Masnou
Ronda 2 (anada) 08/12/1979 Valdemoro Atlético de Madrid
Ronda 2 (tornada) 08/12/1979 Tenisca Moscardó
Ronda 2 (anada) 08/12/1979 Calahorra Zaragoza
Ronda 2 (anada) 08/12/1979 Baracaldo Burgos
Ronda 2 (tornada) 09/12/1979 Recreativo de Huelva Linares CF
Ronda 2 (anada) 09/12/1979 Atlético Ciudadela Andraitx
Ronda 2 (tornada) 12/12/1979 España Llucmajor Ibiza
Ronda 2 (tornada) 12/12/1979 Corellano Avilés
Ronda 2 (tornada) 12/12/1979 Athletic Club Guecho
Ronda 2 (tornada) 19/12/1979 Lleida Badalona
Ronda 2 (tornada) 19/12/1979 Peña Sport Mirandés
Ronda 2 (tornada) 19/12/1979 Gimnástica de Torrelavega Langreo
Ronda 2 (tornada) 19/12/1979 Barcelona Atlético Gimnástico de Tarragona
Ronda 2 (tornada) 19/12/1979 Zaragoza Calahorra
Ronda 2 (tornada) 19/12/1979 Vilafranca Olot
Ronda 2 (tornada) 19/12/1979 Andraitx Atlético Ciudadela
Ronda 2 (tornada) 19/12/1979 Portmany Poblense
Ronda 2 (tornada) 19/12/1979 Sporting de Gijón Turón
Ronda 2 (tornada) 19/12/1979 Racing Portuense Carolinense
Ronda 2 (tornada) 19/12/1979 Villarreal Torrevieja
Ronda 2 (tornada) 19/12/1979 Salamanca Cultural Leonesa
Ronda 2 (tornada) 19/12/1979 Cambados Pontevedra
Ronda 2 (tornada) 19/12/1979 Sevilla Atlético Betis
Ronda 2 (tornada) 19/12/1979 CD Málaga Martos
Ronda 2 (tornada) 19/12/1979 Atlético Malagueño AD Almería
Ronda 2 (tornada) 19/12/1979 Real Sociedad Bilbao Athletic
Ronda 2 (tornada) 19/12/1979 Tenerife Las Palmas
Ronda 2 (tornada) 19/12/1979 Figueras Sabadell
Ronda 2 (tornada) 19/12/1979 Castellón Español San Vicente
Ronda 2 (tornada) 19/12/1979 Olímpic Elche
Ronda 2 (tornada) 19/12/1979 Valladolid Promesas Palencia CF
Ronda 2 (tornada) 19/12/1979 Formentera Atlético Baleares
Ronda 2 (tornada) 19/12/1979 Algeciras Antequerano
Ronda 2 (tornada) 19/12/1979 Logroñés Binéfar
Ronda 2 (tornada) 19/12/1979 Carcagente Tarrasa
Ronda 2 (tornada) 19/12/1979 Torrejón Toledo
Ronda 2 (tornada) 19/12/1979 Calvo Sotelo Badajoz
Ronda 2 (tornada) 20/12/1979 Getafe Deportivo CD Villanovense
Ronda 2 (tornada) 20/12/1979 Osasuna Chantrea
Ronda 2 (tornada) 20/12/1979 Atlético de Madrid Valdemoro
Ronda 2 (tornada) 26/12/1979 Alavés Aurrerá Ondarroa
Ronda 2 (tornada) 26/12/1979 Burgos Baracaldo
Ronda 3 (anada) 09/01/1980 Munguía Athletic Club
Ronda 3 (anada) 09/01/1980 Rayo Vallecano Portmany
Ronda 3 (anada) 09/01/1980 Olot Burgos
Ronda 3 (anada) 09/01/1980 Peña Sport Real Sociedad
Ronda 3 (anada) 09/01/1980 Racing Portuense Atlético de Madrid
Ronda 3 (anada) 09/01/1980 CD Málaga Tarrasa
Ronda 3 (anada) 09/01/1980 Pontevedra Gimnástico de Tarragona
Ronda 3 (anada) 09/01/1980 Sabadell Atlético Baleares
Ronda 3 (anada) 09/01/1980 Torrejón Hércules
Ronda 3 (anada) 09/01/1980 Valladolid Badajoz
Ronda 3 (anada) 09/01/1980 Villarreal Sevilla
Ronda 3 (anada) 09/01/1980 Moscardó Sporting de Gijón
Ronda 3 (anada) 09/01/1980 Castilla Racing de Santander
Ronda 3 (anada) 09/01/1980 Mallorca Palencia CF
Ronda 3 (anada) 09/01/1980 Logroñés Levante
Ronda 3 (anada) 09/01/1980 Ibiza Oviedo
Ronda 3 (anada) 09/01/1980 Español Atlético Ciudadela
Ronda 3 (anada) 09/01/1980 Erandio Celta de Vigo
Ronda 3 (anada) 09/01/1980 Compostela Murcia
Ronda 3 (anada) 09/01/1980 Elche Las Palmas
Ronda 3 (anada) 09/01/1980 Corellano Castellón
Ronda 3 (anada) 09/01/1980 AD Ceuta AD Almería
Ronda 3 (anada) 09/01/1980 Cacereño Zaragoza
Ronda 3 (anada) 09/01/1980 Betis Racing de Ferrol
Ronda 3 (anada) 09/01/1980 Langreo Salamanca
Ronda 3 (anada) 09/01/1980 Alavés Lleida
Ronda 3 (anada) 10/01/1980 Algeciras Getafe Deportivo
Ronda 3 (anada) 10/01/1980 Alcira Recreativo de Huelva
Ronda 3 (tornada) 15/01/1980 Sporting de Gijón Moscardó
Ronda 3 (tornada) 16/01/1980 Palencia CF Mallorca
Ronda 3 (tornada) 16/01/1980 Sevilla Villarreal
Ronda 3 (tornada) 16/01/1980 Badajoz Valladolid
Ronda 3 (tornada) 16/01/1980 Hércules Torrejón
Ronda 3 (tornada) 16/01/1980 Atlético Baleares Sabadell
Ronda 3 (tornada) 16/01/1980 Gimnástico de Tarragona Pontevedra
Ronda 3 (tornada) 16/01/1980 Atlético de Madrid Racing Portuense
Ronda 3 (tornada) 16/01/1980 Real Sociedad Peña Sport
Ronda 3 (tornada) 16/01/1980 Athletic Club Munguía
Ronda 3 (tornada) 16/01/1980 Tarrasa CD Málaga
Ronda 3 (tornada) 16/01/1980 Burgos Olot
Ronda 3 (tornada) 16/01/1980 Salamanca Langreo
Ronda 3 (tornada) 16/01/1980 Castellón Corellano
Ronda 3 (tornada) 16/01/1980 Levante Logroñés
Ronda 3 (tornada) 16/01/1980 Racing de Ferrol Betis
Ronda 3 (tornada) 16/01/1980 Recreativo de Huelva Alcira
Ronda 3 (tornada) 16/01/1980 Getafe Deportivo Algeciras
Ronda 3 (tornada) 16/01/1980 Racing de Santander Castilla
Ronda 3 (tornada) 16/01/1980 AD Almería AD Ceuta
Ronda 3 (tornada) 16/01/1980 Zaragoza Cacereño
Ronda 3 (tornada) 16/01/1980 Las Palmas Elche
Ronda 3 (tornada) 16/01/1980 Murcia Compostela
Ronda 3 (tornada) 16/01/1980 Celta de Vigo Erandio
Ronda 3 (tornada) 16/01/1980 Lleida Alavés
Ronda 3 (tornada) 16/01/1980 Oviedo Ibiza
Ronda 3 (tornada) 17/01/1980 Atlético Ciudadela Español
Ronda 3 (tornada) 23/01/1980 Portmany Rayo Vallecano
Ronda 4 (anada) 30/01/1980 Oviedo Celta de Vigo
Ronda 4 (anada) 30/01/1980 Zaragoza Sporting de Gijón
Ronda 4 (anada) 30/01/1980 Sabadell Valladolid
Ronda 4 (anada) 30/01/1980 Sevilla Athletic Club
Ronda 4 (anada) 30/01/1980 Rayo Vallecano Español
Ronda 4 (anada) 30/01/1980 Recreativo de Huelva Palencia CF
Ronda 4 (anada) 30/01/1980 Murcia Osasuna
Ronda 4 (anada) 30/01/1980 CD Málaga Elche
Ronda 4 (anada) 30/01/1980 Logroñés Salamanca
Ronda 4 (anada) 30/01/1980 Hércules Castilla
Ronda 4 (anada) 30/01/1980 Gimnástico de Tarragona Alavés
Ronda 4 (anada) 30/01/1980 Getafe Deportivo Atlético de Madrid
Ronda 4 (anada) 30/01/1980 Castellón AD Almería
Ronda 4 (anada) 30/01/1980 Burgos Real Sociedad
Ronda 4 (tornada) 06/02/1980 Español Rayo Vallecano
Ronda 4 (tornada) 06/02/1980 Sporting de Gijón Zaragoza
Ronda 4 (tornada) 06/02/1980 Valladolid Sabadell
Ronda 4 (tornada) 06/02/1980 Athletic Club Sevilla
Ronda 4 (tornada) 06/02/1980 Castilla Hércules
Ronda 4 (tornada) 06/02/1980 Celta de Vigo Oviedo
Ronda 4 (tornada) 06/02/1980 Real Sociedad Burgos
Ronda 4 (tornada) 06/02/1980 Osasuna Murcia
Ronda 4 (tornada) 06/02/1980 Atlético de Madrid Getafe Deportivo
Ronda 4 (tornada) 06/02/1980 Alavés Gimnástico de Tarragona
Ronda 4 (tornada) 06/02/1980 Palencia CF Recreativo de Huelva
Ronda 4 (tornada) 06/02/1980 AD Almería Castellón
Ronda 4 (tornada) 06/02/1980 Elche CD Málaga
Ronda 4 (tornada) 06/02/1980 Salamanca Logroñés
Ronda 5 (anada) 13/02/1980 Celta de Vigo Elche
Ronda 5 (anada) 14/02/1980 Palencia CF Athletic Club
Ronda 5 (tornada) 20/02/1980 Athletic Club Palencia CF
Ronda 5 (tornada) 20/02/1980 Elche Celta de Vigo
Vuitens de final (anada) 27/02/1980 Castilla Athletic Club
Vuitens de final (anada) 27/02/1980 Valladolid Alavés
Vuitens de final (anada) 27/02/1980 Barcelona Real Sociedad
Vuitens de final (anada) 27/02/1980 Valencia Sporting de Gijón
Vuitens de final (anada) 27/02/1980 Osasuna Rayo Vallecano
Vuitens de final (anada) 27/02/1980 Betis AD Almería
Vuitens de final (anada) 27/02/1980 Logroñés Real Madrid
Vuitens de final (anada) 27/02/1980 Celta de Vigo Atlético de Madrid
Vuitens de final (tornada) 11/03/1980 Real Madrid Logroñés
Vuitens de final (tornada) 12/03/1980 Athletic Club Castilla
Vuitens de final (tornada) 12/03/1980 Sporting de Gijón Valencia
Vuitens de final (tornada) 12/03/1980 Real Sociedad Barcelona
Vuitens de final (tornada) 12/03/1980 Rayo Vallecano Osasuna
Vuitens de final (tornada) 12/03/1980 AD Almería Betis
Vuitens de final (tornada) 12/03/1980 Atlético de Madrid Celta de Vigo
Vuitens de final (tornada) 12/03/1980 Alavés Valladolid
Quarts de final (anada) 01/04/1980 Rayo Vallecano Sporting de Gijón
Quarts de final (anada) 02/04/1980 Valladolid Atlético de Madrid
Quarts de final (anada) 02/04/1980 Real Madrid Betis
Quarts de final (anada) 02/04/1980 Real Sociedad Castilla
Quarts de final (tornada) 30/04/1980 Sporting de Gijón Rayo Vallecano
Quarts de final (tornada) 30/04/1980 Atlético de Madrid Valladolid
Quarts de final (tornada) 01/05/1980 Castilla Real Sociedad
Quarts de final (tornada) 01/05/1980 Betis Real Madrid
Semifinal (anada) 15/05/1980 Atlético de Madrid Real Madrid
Semifinal (anada) 15/05/1980 Sporting de Gijón Castilla
Semifinal (tornada) 22/05/1980 Castilla Sporting de Gijón
Semifinal (tornada) 24/05/1980 Real Madrid Atlético de Madrid
Final 04/06/1980 Real Madrid Castilla

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Sarabia Athletic ClubAthletic Club
91.00
Dani Athletic ClubAthletic Club
90.82
Morán BetisBetis
80.89
Carlos Athletic ClubAthletic Club
80.73
Rusky ValladolidValladolid
70.64
Pineda CastillaCastilla
70.58
Morena Rayo VallecanoRayo Vallecano
70.78
Sanz LogroñésLogroñés
60.60
Paco CastillaCastilla
60.40
Manolo Valle Rayo VallecanoRayo Vallecano
50.83
    Nom Equip Pos Minuts
Agustín CastillaCastilla
1220
Juanito CastillaCastilla
1215
Espinosa CastillaCastilla
1170
Casimiro CastillaCastilla
1170
Paco CastillaCastilla
1138
Álvarez CastillaCastilla
1127
Goikoetxea Athletic ClubAthletic Club
1080
Bernal CastillaCastilla
1062
Pineda CastillaCastilla
1052
Ruiz Atlético de MadridAtlético de Madrid
1020
    Nom Equip Pos Grogues
Iriarte MallorcaMallorca
4
Arteche Atlético de MadridAtlético de Madrid
4
Sánchez Martín AlavésAlavés
4
Marcos Alonso Atlético de MadridAtlético de Madrid
3
Santos ValladolidValladolid
3
Bebić ValladolidValladolid
3
Sanz LogroñésLogroñés
3
Gallego CastillaCastilla
3
Preciado Racing de SantanderRacing de Santander
3
Bañeras Gimnástico de TarragonaGimnástico de Tarragona
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Vara Linares CFLinares CF
2
Prados JaénJaén
1
García Deportivo de La CoruñaDeportivo de La Coruña
1
Antonio Gómez Celta de VigoCelta de Vigo
1
Flores AlbaceteAlbacete
1
Luis AD CeutaAD Ceuta
1
Oliver CarcagenteCarcagente
1
Causanilles VinarozVinaroz
1
Reula AlciraAlcira
1
Amuchástegui AlavésAlavés
1
Gols:
1306
Promig golejador:
2.91
Targetes Grogues:
569
Targetes Grogues Per Partit:
1.27
Expulsions:
60
Expulsions Per Partit:
0.13
Victòries locals:
257
Victòries visitants:
100
Empats:
92
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Hércules: 7 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Alcorcón: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Atlético de Madrid: 12 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Carcaixent: 4 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Castilla
Espanya
15 9 2 4
60%
13%
27%
33 20 10 1
Atlético de Madrid
Espanya
12 8 4 0
66%
33%
1%
21 9 15 2
Sporting de Gijón
Espanya
12 9 1 2
75%
8%
17%
27 11 12 0
Rayo Vallecano
Espanya
12 8 1 3
66%
8%
26%
28 15 6 0
Valladolid
Espanya
12 6 3 3
50%
25%
25%
25 13 16 0
Celta de Vigo
Espanya
12 8 2 2
66%
16%
18%
23 5 9 1
Athletic Club
Espanya
12 9 1 2
75%
8%
17%
43 9 5 0
Logroñés
Espanya
10 5 2 3
50%
20%
30%
17 12 9 0
Palencia CF
Espanya
10 4 3 3
40%
30%
30%
14 9 13 1
Betis
Espanya
10 7 2 1
70%
20%
10%
26 10 8 2
AD Almería
Espanya
10 5 3 2
50%
30%
20%
13 6 4 0
Alavés
Espanya
10 6 2 2
60%
20%
20%
13 4 15 2
Elche
Espanya
10 6 2 2
60%
20%
20%
16 7 4 1
Real Sociedad
Espanya
10 7 1 2
70%
10%
20%
14 7 8 1
Zaragoza
Espanya
8 6 1 1
75%
12%
13%
18 10 2 0
Castellón
Espanya
8 5 0 3
62%
38%
15 11 4 0
Sabadell
Espanya
8 4 2 2
50%
25%
25%
18 8 6 4
Osasuna
Espanya
8 5 0 3
62%
38%
16 6 8 2
Hércules
Espanya
8 7 0 1
87%
13%
14 9 4 0
Getafe Deportivo
Espanya
8 5 1 2
62%
12%
26%
28 6 1 0
Español
Espanya
8 4 2 2
50%
25%
25%
18 5 2 1
Oviedo
Espanya
8 4 2 2
50%
25%
25%
15 4 5 0
CD Málaga
Espanya
8 4 3 1
50%
37%
13%
18 4 8 1
Gimnástico de Tarragona
Espanya
8 4 2 2
50%
25%
25%
6 4 18 0
Salamanca
Espanya
8 4 3 1
50%
37%
13%
12 3 4 0
Murcia
Espanya
8 4 1 3
50%
12%
38%
16 11 8 1
Sevilla
Espanya
8 5 0 3
62%
38%
20 13 6 0
Burgos
Espanya
8 4 2 2
50%
25%
25%
15 6 1 0
Recreativo de Huelva
Espanya
8 4 1 3
50%
12%
38%
15 7 4 1
Real Madrid
Espanya
7 4 3 0
57%
42%
1%
15 6 8 0
AD Ceuta
Espanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
4 5 3 1
Ibiza
Espanya
6 2 3 1
33%
50%
17%
5 7 3 0
Levante
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
9 2 4 0
Langreo
Espanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
7 5 5 1
Torrejón
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
12 8 2 1
Olot
Espanya
6 3 0 3
50%
50%
7 8 0 0
Compostela
Espanya
6 4 1 1
66%
16%
18%
10 6 4 0
Atlético Ciudadela
Espanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
9 9 5 1
Corellano
Espanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
8 9 0 0
Moscardó
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
14 9 1 0
Atlético Baleares
Espanya
6 3 0 3
50%
50%
10 13 5 0
Algeciras
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
9 6 1 1
Mallorca
Espanya
6 2 3 1
33%
50%
17%
4 3 9 1
Tarrasa
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
9 7 2 0
Portmany
Espanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
11 17 3 0
Las Palmas
Espanya
6 4 0 2
66%
34%
16 8 1 0
Badajoz
Espanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
6 10 5 0
Munguía
Espanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
4 15 0 0
Racing Portuense
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
6 7 4 0
Cacereño
Espanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
13 15 4 0
Racing de Santander
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
10 8 9 0
Lleida
Espanya
6 1 2 3
16%
33%
51%
7 7 9 0
Villarreal
Espanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
9 14 0 0
Peña Sport
Espanya
6 3 0 3
50%
50%
7 6 3 0
Pontevedra
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
11 4 4 0
Racing de Ferrol
Espanya
6 3 0 3
50%
50%
8 11 7 0
Alcira
Espanya
6 3 0 3
50%
50%
7 6 4 1
Linares CF
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 3 2
Valdemoro
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 5 0 0
Español San Vicente
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
8 10 0 0
España Llucmajor
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 6 3 0
Carabanchel
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
6 6 4 0
Toledo
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 6 1 0
Formentera
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 9 1
Sevilla Atlético
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 5 2 0
Cádiz
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
4 5 6 1
Don Benito
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
6 6 0 0
Albacete
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 2 3 1
Turista
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 3 2 0
Pegaso
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
10 6 2 1
Tenerife
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
11 6 2 0
Avilés
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
8 7 0 0
Binéfar
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 6 6 2
Chantrea
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
5 6 3 1
Guecho
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
3 13 0 0
Bilbao Athletic
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
8 6 2 0
Vinaroz
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 6 1 1
CD Villanovense
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 12 6 0
Tenisca
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 9 5 0
Calvo Sotelo
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 3 7 0
Orense
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
3 6 7 1
Cultural Leonesa
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 1 1
Mirandés
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
6 6 1 0
Valladolid Promesas
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 6 6 1
Masnou
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
6 11 1 0
Baracaldo
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
7 5 2 0
Badalona
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
9 9 4 0
Córdoba
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 2 0
Carcagente
Espanya
4 0 2 2
50%
50%
4 6 7 1
Antequerano
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 1 0
Alcorcón
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
5 8 2 0
Carolinense
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 2 0
Constancia
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 6 0
Andraitx
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 9 2 0
Erandio
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 5 1 0
Torrevieja
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 6 1 0
Caudal
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
9 7 3 0
Aurrerá Ondarroa
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
5 4 2 0
Cambados
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 6 0
Tolosa
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 4 0 0
Orihuela
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 6 3 0
Crevillente Deportivo
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
4 6 0 0
Santoña
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
2 7 2 1
Deportivo de La Coruña
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
7 4 1 1
Figueras
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
11 8 0 0
Calahorra
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
13 11 1 0
Turón
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 8 2 0
Poblense
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
7 5 1 0
Gimnástica de Torrelavega
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 3 2 2
Atlético Malagueño
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 4 1 1
Vilafranca
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
7 7 0 0
Barcelona Atlético
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 3 4 0
Olímpic
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 6 0 0
Martos
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 13 0 0
Balmaseda
Espanya
2 0 0 2
100%
3 7 0 0
La Cava
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
3 4 2 0
San Martín
Espanya
2 0 0 2
100%
2 7 0 0
Reus
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 5 0 0
Mérida Industrial
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Gran Peña Celtista
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 7 5 0
Rota
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Plasencia
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Toscal
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 3 0
Ponferradina
Espanya
2 0 0 2
100%
2 4 1 0
Europa
Espanya
2 0 2 0
100%
2 2 0 0
Gijón Industrial
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Monzón
Espanya
2 0 0 2
100%
2 7 1 0
Sestao
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 1 0
Gerona
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 5 2 0
Almansa
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Fabril
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 3 1
Eldense
Espanya
2 0 2 0
100%
2 2 5 1
Haro
Espanya
2 0 0 2
100%
1 4 2 0
Oviedo Aficionados
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 1 0
Barcelona
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 4 4 0
Melilla Industrial
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 4 0 0
Sangüesa
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 0
Noia
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 4 1 0
Binissalem
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 7 0 0
RSD Alcalá
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
3 5 0 1
Deportivo Naval
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
San Fernando de Henares
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 0
Ejea
Espanya
2 0 0 2
100%
2 5 0 0
Onteniente
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 3 0 0
Villena
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Lugo
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 1 2 0
Júpiter
Espanya
2 0 0 2
100%
1 3 2 0
Lorca
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 0 0
Llerenense
Espanya
2 0 0 2
100%
0 5 0 0
Sabiñánigo
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
5 10 1 0
Las Palmas Atlético
Espanya
2 0 0 2
100%
2 9 0 0
Cacabelense
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 5 2 0
Lemona
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 5 0 0
Real Unión
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 4 0 0
Numancia
Espanya
2 0 0 2
100%
1 11 0 0
Deusto
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 4 1 0
San Andrés
Espanya
2 0 0 2
100%
1 11 0 0
Alavés B
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 0
Deportivo Aragón
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 2
Guernica
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
Betis Deportivo
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 2 2 0
Eibar
Espanya
2 0 0 2
100%
3 10 0 0
Margaritense
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 0
Sóller
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 1
Béjar
Espanya
2 0 0 2
100%
1 5 0 0
Alicante
Espanya
2 0 0 2
100%
3 9 0 0
Jerez Industrial
Espanya
2 0 0 2
100%
2 8 0 0
Extremadura
Espanya
2 0 0 2
100%
2 10 0 0
Paterna
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 2 1 0
Alondras
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 7 0 0
Xerez
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
6 6 0 0
Díter Zafra
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 6 1 0
Gimnástico Melilla
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 4 1 0
Ciempozuelos
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 4 1 0
Valencia
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 2 0
Leganés
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Motril
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Atlético Riveira
Espanya
2 0 0 2
100%
1 5 1 0
Arganda
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 4 2 0
Jaén
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 1
Sporting Atlético
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
3 4 3 0
Mestalla
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 6 0 0
Ensidesa
Espanya
2 0 0 2
100%
0 5 2 0
Valdepeñas
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 0
San Andrés
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 1
Tudelano
Espanya
2 0 0 2
100%
0 5 2 0
Porreras
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 1 0
Ses Salines
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 5 0 0
Murense
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 1 0
CD Estepona
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 4 3 0
Andorra
Espanya
2 0 0 2
100%
0 3 0 0
Gimnástica Arandina
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 0
Vall de Uxó
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 0
Benavente
Espanya
2 0 0 2
100%
0 8 1 0
Quart
Espanya
2 0 0 2
100%
0 5 1 0
Venta de Baños
Espanya
2 0 0 2
100%
0 6 0 0
Huesca
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 5 0 0
Vélez
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 4 0
Felanitx
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Sporting Mahonés
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 2 0
Collerense
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 4 0 0
Puerto Real
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 3 1 0
Igualada
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 1 1
FC Andorra
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
3 4 0 0
Gramanet
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 9 0 0
Castro
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 4 4 0
Arenas de Guecho
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 5 0 0
Puzol
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 0 0
San Fernando
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 0 0
Arosa
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 3 1 0
Gavá
Espanya
2 0 0 2
100%
4 7 0 2
África Ceutí
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 9 1 0
Gandía
Espanya
2 0 2 0
100%
1 1 0 0
San Pedro
Espanya
2 0 0 2
100%
0 5 0 0
Burgos Promesas
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
3 8 0 0
Granada
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 0
Ibiza At
Espanya
2 0 0 2
100%
2 4 1 0
Zamora
Espanya
2 0 2 0
100%
2 2 1 0
Balompédica Linense
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 4 2
Manchego
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
5 6 0 0
Talavera
Espanya
2 0 0 2
100%
1 5 0 0
Malgrat
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 4 0 0
Cartagena
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 4 2 0
Alcoyano
Espanya
2 0 0 2
100%
1 3 0 0
Acero
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 5 0 0
Úbeda
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0