lbl_CampeonesFerias
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Rei2000-01 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda Previa 1 27/08/2000 La Bañeza Orotava
Ronda Previa 1 29/08/2000 Lemona Barakaldo
Ronda Previa 1 29/08/2000 Balaguer Burriana
Ronda Previa 1 30/08/2000 Xove Lago Ourense
Ronda Previa 1 30/08/2000 Lealtad San Sebastián de los Reyes
Ronda Previa 1 30/08/2000 Coslada Mensajero
Ronda Previa 1 30/08/2000 Atlético Baleares Gandía
Ronda Previa 1 30/08/2000 Aurrera Peña Sport
Ronda Previa 1 30/08/2000 Castellón Figueres
Ronda Previa 1 30/08/2000 Noja Burgos CF
Ronda Previa 1 30/08/2000 Fraga Beasain
Ronda Previa 1 30/08/2000 Poli Almería Algeciras
Ronda Previa 1 30/08/2000 Don Benito Xerez
Ronda Previa 1 30/08/2000 Totana Ceuta
Ronda Previa 1 30/08/2000 Puertollano Guadix
Ronda Previa 1 30/08/2000 Hércules Gramanet
Ronda Previa 1 30/08/2000 Dos Hermanas Poli Ejido
Ronda Previa 2 06/09/2000 Mensajero Coslada
Ronda Previa 2 06/09/2000 Xerez Don Benito
Ronda Previa 2 06/09/2000 Burriana Balaguer
Ronda Previa 2 06/09/2000 Beasain Fraga
Ronda Previa 2 06/09/2000 Orotava La Bañeza
Ronda Previa 2 06/09/2000 Poli Ejido Dos Hermanas
Ronda Previa 2 06/09/2000 Algeciras Poli Almería
Ronda Previa 2 06/09/2000 Gandía Atlético Baleares
Ronda Previa 2 06/09/2000 San Sebastián de los Reyes Lealtad
Ronda Previa 2 06/09/2000 Ourense Xove Lago
Ronda Previa 2 06/09/2000 Guadix Puertollano
Ronda Previa 2 06/09/2000 Gramanet Hércules
Ronda Previa 2 06/09/2000 Peña Sport Aurrera
Ronda Previa 2 06/09/2000 Figueres Castellón
Ronda Previa 2 06/09/2000 Burgos CF Noja
Ronda Previa 2 06/09/2000 Barakaldo Lemona
Ronda Previa 2 06/09/2000 Ceuta Totana
Trentadosens de Final 12/12/2000 Gandía Barcelona
Trentadosens de Final 12/12/2000 Gramanet Valencia
Trentadosens de Final 12/12/2000 Burriana Villarreal
Trentadosens de Final 13/12/2000 Universidad de Las Palmas Deportivo de La Coruña
Trentadosens de Final 13/12/2000 Atlético de Madrid Salamanca
Trentadosens de Final 13/12/2000 Toledo Real Madrid
Trentadosens de Final 13/12/2000 Granada Recreativo de Huelva
Trentadosens de Final 13/12/2000 Levante Lleida
Trentadosens de Final 13/12/2000 Jaén Betis
Trentadosens de Final 13/12/2000 Córdoba Badajoz
Trentadosens de Final 13/12/2000 Xerez Sevilla
Trentadosens de Final 13/12/2000 Racing de Ferrol Leganés
Trentadosens de Final 13/12/2000 Algeciras Extremadura
Trentadosens de Final 13/12/2000 Compostela Getafe
Trentadosens de Final 13/12/2000 Murcia Elche
Trentadosens de Final 13/12/2000 Beasain Real Sociedad
Trentadosens de Final 13/12/2000 Barakaldo Numancia
Trentadosens de Final 13/12/2000 Gimnástica de Torrelavega Alavés
Trentadosens de Final 13/12/2000 Aurrera Athletic Club
Trentadosens de Final 13/12/2000 Eibar Zaragoza
Trentadosens de Final 13/12/2000 Logroñés Osasuna
Trentadosens de Final 13/12/2000 Ourense Valladolid
Trentadosens de Final 13/12/2000 Burgos CF Racing de Santander
Trentadosens de Final 13/12/2000 Orotava Rayo Vallecano
Trentadosens de Final 13/12/2000 Sporting de Gijón Las Palmas
Trentadosens de Final 13/12/2000 Mensajero Celta de Vigo
Trentadosens de Final 13/12/2000 Tenerife Oviedo
Trentadosens de Final 13/12/2000 Ceuta Málaga
Trentadosens de Final 13/12/2000 Figueres Mallorca
Trentadosens de Final 13/12/2000 Poli Ejido Guadix
Trentadosens de Final 13/12/2000 Albacete Espanyol
Setzens de final 02/01/2001 San Sebastián de los Reyes Athletic Club
Setzens de final 02/01/2001 Granada Villarreal
Setzens de final 02/01/2001 Levante Espanyol
Setzens de final 03/01/2001 Extremadura Valladolid
Setzens de final 03/01/2001 Guadix Valencia
Setzens de final 03/01/2001 Tenerife Deportivo de La Coruña
Setzens de final 03/01/2001 Toledo Rayo Vallecano
Setzens de final 03/01/2001 Atlético de Madrid Osasuna
Setzens de final 03/01/2001 Beasain Zaragoza
Setzens de final 03/01/2001 Xerez Mallorca
Setzens de final 03/01/2001 Leganés Numancia
Setzens de final 03/01/2001 Ceuta Barcelona
Setzens de final 03/01/2001 Compostela Celta de Vigo
Setzens de final 03/01/2001 Jaén Murcia
Setzens de final 03/01/2001 Badajoz Racing de Santander
Setzens de final 03/01/2001 Gimnástica de Torrelavega Las Palmas
Vuitens de final (anada) 10/01/2001 Murcia Zaragoza
Vuitens de final (anada) 10/01/2001 Tenerife Mallorca
Vuitens de final (anada) 10/01/2001 Leganés Celta de Vigo
Vuitens de final (anada) 10/01/2001 Racing de Santander Athletic Club
Vuitens de final (anada) 10/01/2001 Guadix Granada
Vuitens de final (anada) 10/01/2001 Extremadura Espanyol
Vuitens de final (anada) 10/01/2001 Gimnástica de Torrelavega Barcelona
Vuitens de final (anada) 11/01/2001 Atlético de Madrid Rayo Vallecano
Vuitens de final (tornada) 16/01/2001 Barcelona Gimnástica de Torrelavega
Vuitens de final (tornada) 17/01/2001 Granada Guadix
Vuitens de final (tornada) 17/01/2001 Celta de Vigo Leganés
Vuitens de final (tornada) 17/01/2001 Rayo Vallecano Atlético de Madrid
Vuitens de final (tornada) 17/01/2001 Athletic Club Racing de Santander
Vuitens de final (tornada) 17/01/2001 Espanyol Extremadura
Vuitens de final (tornada) 17/01/2001 Zaragoza Murcia
Vuitens de final (tornada) 17/01/2001 Mallorca Tenerife
Quarts de final (anada) 30/01/2001 Espanyol Barcelona
Quarts de final (anada) 31/01/2001 Celta de Vigo Mallorca
Quarts de final (anada) 31/01/2001 Racing de Santander Zaragoza
Quarts de final (anada) 31/01/2001 Granada Atlético de Madrid
Quarts de final (tornada) 06/02/2001 Atlético de Madrid Granada
Quarts de final (tornada) 07/02/2001 Mallorca Celta de Vigo
Quarts de final (tornada) 07/02/2001 Zaragoza Racing de Santander
Quarts de final (tornada) 07/02/2001 Barcelona Espanyol
Semifinal (anada) 20/06/2001 Atlético de Madrid Zaragoza
Semifinal (anada) 21/06/2001 Celta de Vigo Barcelona
Semifinal (tornada) 23/06/2001 Zaragoza Atlético de Madrid
Semifinal (tornada) 24/06/2001 Barcelona Celta de Vigo
Final 30/06/2001 Celta de Vigo Zaragoza

Top 10

  Nom Equip Pos Minuts
José Ignacio Zaragoza
801
Cáceres Celta de Vigo
717
Salva Atlético de Madrid
680
Juanfran Celta de Vigo
670
Reiziger Barcelona
630
Reina Barcelona
630
Catanha Celta de Vigo
626
Jamelli Zaragoza
620
Aguado Zaragoza
612
Pindado Granada
600
  Nom Equip Pos Grogues
Alfonso Barcelona
5
Garitano Zaragoza
4
Pascual Granada
4
Berizzo Celta de Vigo
4
Finidi Mallorca
3
Carcedo Atlético de Madrid
3
Cocu Barcelona
3
Samuel Guadix
3
Hugo Morales Tenerife
3
Estanis Burriana
3
  Nom Equip Pos Vermelles
Pablo Paz Tenerife
2
Juli Puertollano
1
Samways Las Palmas
1
Olías Las Palmas
1
Recio San Sebastián de los Reyes
1
Pochettino Espanyol
1
Toledo Espanyol
1
Hernández Atlético de Madrid
1
Cortés Extremadura
1
Ballesteros Rayo Vallecano
1
Gols:
284
Gols Per Partit:
2.58
Targetes Grogues:
570
Targetes Grogues Per Partit:
5.18
Expulsions:
54
Expulsions Per Partit:
0.49
Victòries locals:
42
Victòries visitants:
45
Empats:
23
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Mallorca: 4 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Lealtad: 2 Partits
Millor ratxa no perdent:
Zaragoza: 7 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Granada: 5 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Celta de Vigo 9 5 1 3
55%
11%
34%
15 11 26 3
Zaragoza 9 7 1 1
77%
11%
12%
19 6 23 4
Atlético de Madrid 8 6 1 1
75%
12%
13%
13 6 22 3
Barcelona 8 4 3 1
50%
37%
13%
12 6 22 2
Mallorca 6 5 0 1
83%
17%
12 4 16 3
Racing de Santander 6 3 2 1
50%
33%
17%
9 3 18 0
Granada 6 1 3 2
16%
50%
34%
3 5 17 2
Guadix 6 3 3 0
50%
50%
12 7 15 0
Espanyol 6 3 2 1
50%
33%
17%
7 4 18 3
Xerez 4 2 0 2
50%
50%
6 7 15 0
Leganés 4 3 0 1
75%
25%
5 2 8 0
Extremadura 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 10 1
Tenerife 4 2 0 2
50%
50%
5 7 13 2
Murcia 4 1 1 2
25%
25%
50%
7 9 11 1
Gimnástica de Torrelavega 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 7 0
Rayo Vallecano 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 5 18 3
Athletic Club 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 8 0
Ceuta 4 3 0 1
75%
25%
11 5 8 1
Beasain 4 3 0 1
75%
25%
8 6 7 1
Poli Ejido 3 1 1 1
33%
33%
34%
5 5 9 1
Gramanet 3 1 1 1
33%
33%
34%
3 3 4 0
Ourense 3 2 0 1
66%
34%
5 2 7 0
Algeciras 3 1 1 1
33%
33%
34%
1 3 7 1
San Sebastián de los Reyes 3 2 0 1
66%
34%
7 4 9 1
Aurrera 3 1 1 1
33%
33%
34%
1 2 7 0
Orotava 3 1 2 0
33%
66%
1%
4 3 10 4
Mensajero 3 2 0 1
66%
34%
5 2 6 0
Gandía 3 1 0 2
33%
67%
2 5 12 0
Figueres 3 1 1 1
33%
33%
34%
4 3 6 0
Burriana 3 1 1 1
33%
33%
34%
6 5 11 0
Barakaldo 3 1 1 1
33%
33%
34%
3 3 9 1
Burgos CF 3 2 0 1
66%
34%
4 4 5 0
Las Palmas 2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 3
Lemona 2 1 0 1
50%
50%
2 2 6 0
Numancia 2 0 1 1
50%
50%
1 3 2 0
Valladolid 2 1 0 1
50%
50%
3 2 6 0
Compostela 2 1 0 1
50%
50%
4 3 5 1
Balaguer 2 0 1 1
50%
50%
3 5 3 0
Lealtad 2 0 0 2
100%
2 6 9 2
Badajoz 2 1 0 1
50%
50%
2 4 3 0
Jaén 2 1 1 0
50%
50%
3 2 5 0
Levante 2 1 0 1
50%
50%
3 2 8 0
Osasuna 2 1 0 1
50%
50%
3 3 1 0
La Bañeza 2 0 1 1
50%
50%
2 3 3 2
Toledo 2 1 0 1
50%
50%
2 2 8 0
Coslada 2 0 0 2
100%
1 5 3 0
Atlético Baleares 2 1 0 1
50%
50%
2 2 3 0
Peña Sport 2 0 1 1
50%
50%
0 1 4 0
Castellón 2 0 1 1
50%
50%
1 4 4 0
Noja 2 0 0 2
100%
2 4 4 0
Fraga 2 0 0 2
100%
2 6 5 1
Poli Almería 2 0 1 1
50%
50%
0 1 6 0
Don Benito 2 1 0 1
50%
50%
3 4 8 1
Totana 2 0 0 2
100%
0 8 4 0
Puertollano 2 0 0 2
100%
2 6 5 1
Dos Hermanas 2 0 1 1
50%
50%
3 4 12 1
Xove Lago 2 0 0 2
100%
0 5 4 0
Hércules 2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 0
Valencia 2 1 1 0
50%
50%
5 4 6 1
Villarreal 2 1 1 0
50%
50%
3 2 3 0
Deportivo de La Coruña 2 1 0 1
50%
50%
3 3 4 0
Elche 1 0 0 1
100%
1 3 4 3
Salamanca 1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Málaga 1 0 0 1
100%
2 3 3 0
Oviedo 1 0 0 1
100%
1 2 5 0
Lleida 1 0 0 1
100%
0 3 2 1
Albacete 1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Betis 1 0 0 1
100%
1 2 5 0
Sporting de Gijón 1 0 1 0
100%
1 1 1 0
Córdoba 1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Sevilla 1 0 0 1
100%
1 2 1 0
Racing de Ferrol 1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Logroñés 1 0 0 1
100%
0 2 1 0
Universidad de Las Palmas 1 0 0 1
100%
0 1 3 0
Eibar 1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Alavés 1 0 1 0
100%
2 2 3 0
Real Madrid 1 0 0 1
100%
1 2 2 0
Real Sociedad 1 0 0 1
100%
1 2 4 0
Getafe 1 0 0 1
100%
0 3 1 0
Recreativo de Huelva 1 0 0 1
100%
0 1 3 0
Notificar error