lbl_CampeonesFerias
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Rei1996-97 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (anada) 04/09/1996 Llíria Villarreal
Ronda 1 (anada) 04/09/1996 Cultural Leonesa Alavés
Ronda 1 (anada) 04/09/1996 Mensajero Almería
Ronda 1 (anada) 04/09/1996 Gimnàstic de Tarragona Lleida
Ronda 1 (anada) 04/09/1996 Cacereño Mérida
Ronda 1 (anada) 04/09/1996 Gernika Eibar
Ronda 1 (anada) 04/09/1996 Manchego Salamanca
Ronda 1 (anada) 05/09/1996 Racing de Ferrol Orense
Ronda 1 (anada) 05/09/1996 Avilés Industrial Marino de Luanco
Ronda 1 (anada) 05/09/1996 Atlético Marbella Écija
Ronda 1 (anada) 05/09/1996 Talavera Badajoz
Ronda 1 (anada) 05/09/1996 Barakaldo Real Unión
Ronda 1 (anada) 05/09/1996 Castellón Levante
Ronda 1 (anada) 05/09/1996 Getafe Toledo
Ronda 1 (anada) 05/09/1996 Gandía Mallorca
Ronda 1 (anada) 05/09/1996 Carabanchel Leganés
Ronda 1 (anada) 05/09/1996 Murcia Albacete
Ronda 1 (anada) 05/09/1996 Guadix Granada
Ronda 1 (anada) 05/09/1996 Elche Mar Menor
Ronda 1 (anada) 05/09/1996 Málaga Realejos
Ronda 1 (anada) 05/09/1996 Córdoba Poli Ejido
Ronda 1 (anada) 05/09/1996 Jaén Las Palmas
Ronda 1 (anada) 05/09/1996 Gimnástica de Torrelavega Osasuna
Ronda 1 (anada) 11/09/1996 Terrassa Figueres
Ronda 1 (tornada) 18/09/1996 Toledo Getafe
Ronda 1 (tornada) 18/09/1996 Eibar Gernika
Ronda 1 (tornada) 18/09/1996 Alavés Cultural Leonesa
Ronda 1 (tornada) 18/09/1996 Real Unión Barakaldo
Ronda 1 (tornada) 18/09/1996 Salamanca Manchego
Ronda 1 (tornada) 18/09/1996 Mérida Cacereño
Ronda 1 (tornada) 18/09/1996 Lleida Gimnàstic de Tarragona
Ronda 1 (tornada) 18/09/1996 Villarreal Llíria
Ronda 1 (tornada) 18/09/1996 Écija Atlético Marbella
Ronda 1 (tornada) 18/09/1996 Levante Castellón
Ronda 1 (tornada) 19/09/1996 Mar Menor Elche
Ronda 1 (tornada) 19/09/1996 Osasuna Gimnástica de Torrelavega
Ronda 1 (tornada) 19/09/1996 Granada Guadix
Ronda 1 (tornada) 19/09/1996 Marino de Luanco Avilés Industrial
Ronda 1 (tornada) 19/09/1996 Poli Ejido Córdoba
Ronda 1 (tornada) 19/09/1996 Mallorca Gandía
Ronda 1 (tornada) 19/09/1996 Realejos Málaga
Ronda 1 (tornada) 19/09/1996 Figueres Terrassa
Ronda 1 (tornada) 19/09/1996 Orense Racing de Ferrol
Ronda 1 (tornada) 19/09/1996 Albacete Murcia
Ronda 1 (tornada) 19/09/1996 Las Palmas Jaén
Ronda 1 (tornada) 19/09/1996 Badajoz Talavera
Ronda 1 (tornada) 19/09/1996 Leganés Carabanchel
Ronda 1 (tornada) 19/09/1996 Almería Mensajero
Ronda 2 (anada) 05/11/1996 Osasuna Real Sociedad
Ronda 2 (anada) 06/11/1996 Albacete Rayo Vallecano
Ronda 2 (anada) 06/11/1996 Levante Hércules
Ronda 2 (anada) 06/11/1996 Alavés Logroñés
Ronda 2 (anada) 06/11/1996 Eibar Racing de Santander
Ronda 2 (anada) 06/11/1996 Málaga Sevilla
Ronda 2 (anada) 06/11/1996 Avilés Industrial Oviedo
Ronda 2 (anada) 06/11/1996 Salamanca Real Madrid
Ronda 2 (anada) 06/11/1996 Écija Betis
Ronda 2 (anada) 06/11/1996 Terrassa Lleida
Ronda 2 (anada) 06/11/1996 Mar Menor Villarreal
Ronda 2 (anada) 06/11/1996 Poli Ejido Granada
Ronda 2 (anada) 06/11/1996 Las Palmas Almería
Ronda 2 (anada) 06/11/1996 Mallorca Deportivo de La Coruña
Ronda 2 (anada) 06/11/1996 Real Unión Zaragoza
Ronda 2 (anada) 06/11/1996 Leganés Compostela
Ronda 2 (anada) 06/11/1996 Zalla Athletic Club
Ronda 2 (anada) 06/11/1996 Racing de Ferrol Celta de Vigo
Ronda 2 (anada) 06/11/1996 Mérida Extremadura
Ronda 2 (anada) 06/11/1996 Talavera Valladolid
Ronda 2 (anada) 07/11/1996 Toledo Sporting de Gijón
Ronda 2 (tornada) 26/11/1996 Sporting de Gijón Toledo
Ronda 2 (tornada) 26/11/1996 Celta de Vigo Racing de Ferrol
Ronda 2 (tornada) 27/11/1996 Athletic Club Zalla
Ronda 2 (tornada) 27/11/1996 Logroñés Alavés
Ronda 2 (tornada) 27/11/1996 Real Sociedad Osasuna
Ronda 2 (tornada) 27/11/1996 Valladolid Talavera
Ronda 2 (tornada) 27/11/1996 Oviedo Avilés Industrial
Ronda 2 (tornada) 27/11/1996 Hércules Levante
Ronda 2 (tornada) 27/11/1996 Villarreal Mar Menor
Ronda 2 (tornada) 27/11/1996 Extremadura Mérida
Ronda 2 (tornada) 27/11/1996 Granada Poli Ejido
Ronda 2 (tornada) 27/11/1996 Betis Écija
Ronda 2 (tornada) 27/11/1996 Racing de Santander Eibar
Ronda 2 (tornada) 27/11/1996 Sevilla Málaga
Ronda 2 (tornada) 27/11/1996 Almería Las Palmas
Ronda 2 (tornada) 27/11/1996 Lleida Terrassa
Ronda 2 (tornada) 27/11/1996 Zaragoza Real Unión
Ronda 2 (tornada) 27/11/1996 Deportivo de La Coruña Mallorca
Ronda 2 (tornada) 27/11/1996 Compostela Leganés
Ronda 2 (tornada) 27/11/1996 Rayo Vallecano Albacete
Ronda 2 (tornada) 27/11/1996 Real Madrid Salamanca
Ronda 3 (anada) 08/01/1997 Villarreal Athletic Club
Ronda 3 (anada) 08/01/1997 Espanyol Sporting de Gijón
Ronda 3 (anada) 08/01/1997 Sevilla Deportivo de La Coruña
Ronda 3 (anada) 08/01/1997 Granada Betis
Ronda 3 (anada) 08/01/1997 Celta de Vigo Logroñés
Ronda 3 (anada) 08/01/1997 Osasuna Rayo Vallecano
Ronda 3 (anada) 08/01/1997 Zaragoza Racing de Santander
Ronda 3 (anada) 08/01/1997 Oviedo Compostela
Ronda 3 (anada) 09/01/1997 Real Madrid Valladolid
Ronda 3 (tornada) 15/01/1997 Valladolid Real Madrid
Ronda 3 (tornada) 15/01/1997 Betis Granada
Ronda 3 (tornada) 15/01/1997 Rayo Vallecano Osasuna
Ronda 3 (tornada) 15/01/1997 Compostela Oviedo
Ronda 3 (tornada) 15/01/1997 Logroñés Celta de Vigo
Ronda 3 (tornada) 15/01/1997 Athletic Club Villarreal
Ronda 3 (tornada) 15/01/1997 Racing de Santander Zaragoza
Ronda 3 (tornada) 15/01/1997 Sporting de Gijón Espanyol
Ronda 3 (anada) 16/01/1997 Lleida Hércules
Ronda 3 (tornada) 16/01/1997 Deportivo de La Coruña Sevilla
Ronda 3 (tornada) 22/01/1997 Hércules Lleida
Vuitens de final (anada) 28/01/1997 Deportivo de La Coruña Espanyol
Vuitens de final (anada) 29/01/1997 Las Palmas Valencia
Vuitens de final (anada) 29/01/1997 Atlético de Madrid Compostela
Vuitens de final (anada) 29/01/1997 Rayo Vallecano Extremadura
Vuitens de final (anada) 29/01/1997 Racing de Santander Athletic Club
Vuitens de final (anada) 29/01/1997 Lleida Celta de Vigo
Vuitens de final (anada) 30/01/1997 Barcelona Real Madrid
Vuitens de final (anada) 30/01/1997 Tenerife Betis
Vuitens de final (tornada) 04/02/1997 Compostela Atlético de Madrid
Vuitens de final (tornada) 05/02/1997 Betis Tenerife
Vuitens de final (tornada) 05/02/1997 Athletic Club Racing de Santander
Vuitens de final (tornada) 05/02/1997 Celta de Vigo Lleida
Vuitens de final (tornada) 05/02/1997 Valencia Las Palmas
Vuitens de final (tornada) 05/02/1997 Espanyol Deportivo de La Coruña
Vuitens de final (tornada) 06/02/1997 Extremadura Rayo Vallecano
Vuitens de final (tornada) 06/02/1997 Real Madrid Barcelona
Quarts de final (anada) 26/02/1997 Betis Rayo Vallecano
Quarts de final (anada) 26/02/1997 Atlético de Madrid Barcelona
Quarts de final (anada) 27/02/1997 Las Palmas Espanyol
Quarts de final (anada) 27/02/1997 Racing de Santander Celta de Vigo
Quarts de final (tornada) 12/03/1997 Barcelona Atlético de Madrid
Quarts de final (tornada) 12/03/1997 Espanyol Las Palmas
Quarts de final (tornada) 13/03/1997 Celta de Vigo Racing de Santander
Quarts de final (tornada) 13/03/1997 Rayo Vallecano Betis
Semifinal (anada) 25/03/1997 Betis Celta de Vigo
Semifinal (anada) 26/03/1997 Las Palmas Barcelona
Semifinal (tornada) 03/04/1997 Barcelona Las Palmas
Semifinal (tornada) 03/04/1997 Celta de Vigo Betis
Final 28/06/1997 Barcelona Betis

Top 10

  Nom Equip Pos Minuts
Jaro Betis
990
Adriano Celta de Vigo
900
Simionato Las Palmas
840
Olías Betis
816
Cañas Betis
789
Víctor Afonso Las Palmas
750
Paquito Las Palmas
737
España Rayo Vallecano
720
Schürrer Racing de Santander
720
Merino Celta de Vigo
713
  Nom Equip Pos Grogues
Alexis Betis
4
Figo Barcelona
4
De Quintana Rayo Vallecano
4
Diego López Almería
4
Merino Celta de Vigo
4
Javi López Racing de Santander
4
Diego López Racing de Santander
4
Bellido Compostela
3
Geli Celta de Vigo
3
Jaime Racing de Santander
3
  Nom Equip Pos Vermelles
Ratković Celta de Vigo
2
Juqui Terrassa
2
Correa Racing de Santander
2
Joaquín Avilés Industrial
2
Parra Cacereño
1
Juan Sánchez Celta de Vigo
1
Tost Terrassa
1
Tapia Terrassa
1
Endrino Terrassa
1
Juan Carlos Terrassa
1
Gols:
330
Gols Per Partit:
2.37
Targetes Grogues:
609
Targetes Grogues Per Partit:
4.38
Expulsions:
64
Expulsions Per Partit:
0.46
Victòries locals:
60
Victòries visitants:
41
Empats:
38
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Betis: 9 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Real Unión: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Betis: 10 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Granada: 5 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Betis 11 9 1 1
81%
9%
10%
21 6 18 1
Celta de Vigo 10 4 5 1
40%
50%
10%
13 8 26 5
Las Palmas 10 5 2 3
50%
20%
30%
12 13 16 2
Lleida 8 4 2 2
50%
25%
25%
11 6 13 2
Racing de Santander 8 2 4 2
25%
50%
25%
6 6 29 4
Rayo Vallecano 8 3 2 3
37%
25%
38%
15 12 18 1
Barcelona 7 5 2 0
71%
28%
1%
21 11 20 0
Villarreal 6 4 1 1
66%
16%
18%
10 4 11 0
Osasuna 6 4 1 1
66%
16%
18%
9 6 13 0
Compostela 6 2 1 3
33%
16%
51%
7 7 15 1
Real Madrid 6 4 1 1
66%
16%
18%
11 5 14 1
Athletic Club 6 3 2 1
50%
33%
17%
9 5 12 1
Granada 6 1 3 2
16%
50%
34%
1 4 16 2
Espanyol 6 1 5 0
16%
83%
1%
9 6 11 2
Deportivo de La Coruña 6 2 2 2
33%
33%
34%
7 5 7 0
Albacete 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 6 9 2
Sevilla 4 2 1 1
50%
25%
25%
3 2 11 1
Logroñés 4 0 3 1
75%
25%
3 5 10 2
Leganés 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 3 7 0
Mar Menor 4 1 1 2
25%
25%
50%
1 3 6 1
Oviedo 4 3 0 1
75%
25%
9 4 10 2
Mallorca 4 3 0 1
75%
25%
10 6 4 0
Málaga 4 1 2 1
25%
50%
25%
1 1 7 1
Poli Ejido 4 1 3 0
25%
75%
2 1 15 0
Toledo 4 0 3 1
75%
25%
2 3 10 1
Hércules 4 2 0 2
50%
50%
4 3 11 1
Real Unión 4 1 0 3
25%
75%
3 8 10 0
Zaragoza 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 3 6 2
Atlético de Madrid 4 2 1 1
50%
25%
25%
11 9 9 0
Alavés 4 2 2 0
50%
50%
4 1 7 0
Almería 4 2 0 2
50%
50%
4 5 13 0
Sporting de Gijón 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 6 5 0
Mérida 4 3 0 1
75%
25%
9 7 6 0
Levante 4 3 0 1
75%
25%
7 3 8 1
Eibar 4 1 3 0
25%
75%
7 3 7 0
Valladolid 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 5 6 0
Salamanca 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 5 10 1
Racing de Ferrol 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 5 9 0
Avilés Industrial 4 2 0 2
50%
50%
7 9 10 4
Écija 4 2 0 2
50%
50%
5 6 6 0
Talavera 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 6 5 0
Extremadura 4 1 1 2
25%
25%
50%
8 6 5 0
Terrassa 4 3 0 1
75%
25%
3 2 11 6
Zalla 2 0 0 2
100%
1 5 3 0
Valencia 2 1 0 1
50%
50%
2 2 5 1
Real Sociedad 2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0
Figueres 2 0 0 2
100%
0 2 5 0
Llíria 2 0 0 2
100%
1 5 2 0
Jaén 2 0 0 2
100%
1 4 6 0
Cultural Leonesa 2 0 0 2
100%
0 3 6 0
Mensajero 2 0 0 2
100%
0 2 4 0
Gimnàstic de Tarragona 2 0 0 2
100%
2 6 2 0
Cacereño 2 0 0 2
100%
2 7 4 1
Gernika 2 0 1 1
50%
50%
2 6 3 0
Manchego 2 0 1 1
50%
50%
1 2 7 3
Orense 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 1
Marino de Luanco 2 0 0 2
100%
1 6 6 1
Atlético Marbella 2 0 0 2
100%
2 4 3 0
Gimnástica de Torrelavega 2 0 0 2
100%
0 3 7 0
Badajoz 2 1 0 1
50%
50%
2 3 8 1
Castellón 2 0 0 2
100%
1 6 5 0
Getafe 2 0 2 0
100%
2 2 5 1
Gandía 2 0 0 2
100%
3 9 6 0
Carabanchel 2 0 0 2
100%
1 4 2 1
Murcia 2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 0
Guadix 2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 4
Elche 2 0 1 1
50%
50%
0 1 4 0
Realejos 2 0 1 1
50%
50%
0 1 10 1
Córdoba 2 0 1 1
50%
50%
1 2 7 1
Barakaldo 2 1 0 1
50%
50%
2 2 7 1
Tenerife 2 0 0 2
100%
0 5 5 0
Notificar error