2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Generalísimo1971-72 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (anada) 23/10/1971 Tortosa Onteniente
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Lérida Oberena
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Osasuna Huesca
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Eldense Gandía
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Atlético Malagueño Melilla CF
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Acero Atlético Madrileño
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Olímpico Alcoyano
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Cartagena Benicarló
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Badajoz Calvo Sotelo
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Ilicitano Algemesí
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Badalona Barcelona Atlètic
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Levante Murcia
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Calella Gerona
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Tarrasa Gimnástico de Tarragona
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Atlético Baleares Ibiza
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Atlético Ciudadela Poblense
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Plus Ultra Jaén
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Triana Recreativo de Huelva
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 AD Ceuta Balompédica Linense
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Moscardó Cacereño
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Talavera Valdepeñas
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Linares CF Getafe Deportivo
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Unión Club Tudelano
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Ponferradina Lugo
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Compostela Avilés
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Candás Fabril
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Basconia Gimnástica de Torrelavega
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Mirandés Alavés
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Júpiter Leonés Eibar
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Deportivo Aragón Bilbao Atlético
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Real Unión Sestao
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Baracaldo Salamanca
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Ensidesa Palencia CF
Ronda 1 (anada) 24/10/1971 Orense Zamora
Ronda 1 (anada) 03/11/1971 Sevilla Atlético Recreativo Portuense
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Gerona Calella
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Atlético Madrileño Acero
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Huesca Osasuna
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Oberena Lérida
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Gandía Eldense
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Algemesí Ilicitano
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Benicarló Cartagena
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Murcia Levante
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Gimnástico de Tarragona Tarrasa
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Calvo Sotelo Badajoz
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Ibiza Atlético Baleares
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Poblense Atlético Ciudadela
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Barcelona Atlètic Badalona
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Recreativo de Huelva Triana
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Balompédica Linense AD Ceuta
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Melilla CF Atlético Malagueño
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Recreativo Portuense Sevilla Atlético
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Alcoyano Olímpico
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Zamora Orense
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Cacereño Moscardó
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Alavés Mirandés
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Jaén Plus Ultra
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Onteniente Tortosa
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Palencia CF Ensidesa
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Salamanca Baracaldo
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Bilbao Atlético Deportivo Aragón
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Eibar Júpiter Leonés
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Sestao Real Unión
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Gimnástica de Torrelavega Basconia
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Fabril Candás
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Avilés Compostela
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Lugo Ponferradina
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Tudelano Unión Club
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Valdepeñas Talavera
Ronda 1 (tornada) 07/11/1971 Getafe Deportivo Linares CF
Ronda 2 (anada) 30/11/1971 Eibar Mirandés
Ronda 2 (anada) 01/12/1971 Tortosa Calella
Ronda 2 (anada) 01/12/1971 Atlético Malagueño Sevilla Atlético
Ronda 2 (anada) 01/12/1971 Algemesí Cartagena
Ronda 2 (anada) 01/12/1971 Plus Ultra Getafe Deportivo
Ronda 2 (anada) 01/12/1971 Triana AD Ceuta
Ronda 2 (anada) 01/12/1971 Poblense Ibiza
Ronda 2 (anada) 01/12/1971 Barcelona Atlètic Tarrasa
Ronda 2 (anada) 01/12/1971 Europa Levante
Ronda 2 (anada) 01/12/1971 Sestao Gimnástica de Torrelavega
Ronda 2 (anada) 01/12/1971 Valdepeñas Calvo Sotelo
Ronda 2 (anada) 01/12/1971 Huesca Lérida
Ronda 2 (anada) 01/12/1971 Tudelano Deportivo Aragón
Ronda 2 (anada) 01/12/1971 Palencia CF Baracaldo
Ronda 2 (anada) 01/12/1971 Orense Lugo
Ronda 2 (anada) 01/12/1971 Fabril Avilés
Ronda 2 (tornada) 08/12/1971 Calvo Sotelo Valdepeñas
Ronda 2 (tornada) 08/12/1971 Deportivo Aragón Tudelano
Ronda 2 (tornada) 08/12/1971 Mirandés Eibar
Ronda 2 (anada) 08/12/1971 Alcoyano Gandía
Ronda 2 (tornada) 08/12/1971 Tarrasa Barcelona Atlètic
Ronda 2 (anada) 08/12/1971 Atlético Madrileño Moscardó
Ronda 2 (tornada) 22/12/1971 Avilés Fabril
Ronda 2 (tornada) 22/12/1971 Lugo Orense
Ronda 2 (tornada) 22/12/1971 Baracaldo Palencia CF
Ronda 2 (tornada) 22/12/1971 Gimnástica de Torrelavega Sestao
Ronda 2 (tornada) 22/12/1971 Lérida Huesca
Ronda 2 (tornada) 22/12/1971 Calella Tortosa
Ronda 2 (tornada) 22/12/1971 Levante Europa
Ronda 2 (tornada) 22/12/1971 AD Ceuta Triana
Ronda 2 (tornada) 22/12/1971 Cartagena Algemesí
Ronda 2 (tornada) 22/12/1971 Moscardó Atlético Madrileño
Ronda 2 (tornada) 22/12/1971 Sevilla Atlético Atlético Malagueño
Ronda 2 (tornada) 22/12/1971 Gandía Alcoyano
Ronda 2 (tornada) 22/12/1971 Ibiza Poblense
Ronda 2 (tornada) 23/12/1971 Getafe Deportivo Plus Ultra
Ronda 3 (anada) 19/01/1972 Cultural Leonesa Orense
Ronda 3 (anada) 19/01/1972 Villarreal Deportivo Aragón
Ronda 3 (anada) 19/01/1972 Triana Elche
Ronda 3 (anada) 19/01/1972 Tenerife Atlético Madrileño
Ronda 3 (anada) 19/01/1972 Tarrasa Zaragoza
Ronda 3 (anada) 19/01/1972 Sestao Ferrol
Ronda 3 (anada) 19/01/1972 Santander Palencia CF
Ronda 3 (anada) 19/01/1972 Oviedo Huesca
Ronda 3 (anada) 19/01/1972 Atlético Malagueño Rayo Vallecano
Ronda 3 (anada) 19/01/1972 Hércules Calvo Sotelo
Ronda 3 (anada) 19/01/1972 Getafe Deportivo Xerez
Ronda 3 (anada) 19/01/1972 Eibar Langreo
Ronda 3 (anada) 19/01/1972 Cartagena Mestalla
Ronda 3 (anada) 19/01/1972 Calella Logroñés
Ronda 3 (anada) 19/01/1972 Avilés Pontevedra
Ronda 3 (anada) 19/01/1972 Ibiza Valladolid
Ronda 3 (anada) 19/01/1972 Alcoyano Castellón
Ronda 3 (anada) 20/01/1972 Mallorca Europa
Ronda 3 (tornada) 02/02/1972 Palencia CF Santander
Ronda 3 (tornada) 02/02/1972 Europa Mallorca
Ronda 3 (tornada) 02/02/1972 Huesca Oviedo
Ronda 3 (tornada) 02/02/1972 Orense Cultural Leonesa
Ronda 3 (tornada) 02/02/1972 Ferrol Sestao
Ronda 3 (tornada) 02/02/1972 Atlético Madrileño Tenerife
Ronda 3 (tornada) 02/02/1972 Deportivo Aragón Villarreal
Ronda 3 (tornada) 02/02/1972 Rayo Vallecano Atlético Malagueño
Ronda 3 (tornada) 02/02/1972 Calvo Sotelo Hércules
Ronda 3 (tornada) 02/02/1972 Valladolid Ibiza
Ronda 3 (tornada) 02/02/1972 Pontevedra Avilés
Ronda 3 (tornada) 02/02/1972 Xerez Getafe Deportivo
Ronda 3 (tornada) 02/02/1972 Castellón Alcoyano
Ronda 3 (tornada) 02/02/1972 Logroñés Calella
Ronda 3 (tornada) 02/02/1972 Mestalla Cartagena
Ronda 3 (tornada) 02/02/1972 Langreo Eibar
Ronda 3 (tornada) 03/02/1972 Elche Triana
Ronda 3 (tornada) 09/02/1972 Zaragoza Tarrasa
Ronda 4 (anada) 15/02/1972 Cartagena Xerez
Ronda 4 (anada) 16/02/1972 Córdoba Valladolid
Ronda 4 (anada) 16/02/1972 Elche Burgos
Ronda 4 (anada) 16/02/1972 Granada Tenerife
Ronda 4 (anada) 16/02/1972 Oviedo Español
Ronda 4 (anada) 16/02/1972 Palencia CF Cádiz
Ronda 4 (anada) 16/02/1972 San Andrés Villarreal
Ronda 4 (anada) 16/02/1972 Sestao Las Palmas
Ronda 4 (anada) 16/02/1972 Zaragoza CD Málaga
Ronda 4 (anada) 16/02/1972 Betis Hércules
Ronda 4 (anada) 17/02/1972 Mallorca Cultural Leonesa
Ronda 4 (anada) 23/02/1972 Rayo Vallecano Sporting de Gijón
Ronda 4 (anada) 23/02/1972 Logroñés Deportivo de La Coruña
Ronda 4 (anada) 24/02/1972 Pontevedra Sabadell
Ronda 4 (tornada) 01/03/1972 CD Málaga Zaragoza
Ronda 4 (tornada) 01/03/1972 Las Palmas Sestao
Ronda 4 (tornada) 01/03/1972 Villarreal San Andrés
Ronda 4 (tornada) 01/03/1972 Español Oviedo
Ronda 4 (tornada) 01/03/1972 Sporting de Gijón Rayo Vallecano
Ronda 4 (tornada) 01/03/1972 Cádiz Palencia CF
Ronda 4 (tornada) 01/03/1972 Burgos Elche
Ronda 4 (tornada) 01/03/1972 Cultural Leonesa Mallorca
Ronda 4 (tornada) 01/03/1972 Tenerife Granada
Ronda 4 (tornada) 01/03/1972 Valladolid Córdoba
Ronda 4 (tornada) 01/03/1972 Xerez Cartagena
Ronda 4 (tornada) 01/03/1972 Hércules Betis
Ronda 4 (tornada) 01/03/1972 Deportivo de La Coruña Logroñés
Ronda 4 (tornada) 02/03/1972 Sabadell Pontevedra
Ronda 5 (anada) 29/03/1972 Hércules Castellón
Ronda 5 (anada) 29/03/1972 San Andrés Logroñés
Ronda 5 (anada) 29/03/1972 Sporting de Gijón CD Málaga
Ronda 5 (anada) 29/03/1972 Granada Palencia CF
Ronda 5 (anada) 29/03/1972 Cartagena Cultural Leonesa
Ronda 5 (anada) 21/05/1972 Burgos Español
Ronda 5 (anada) 24/05/1972 Valladolid Pontevedra
Ronda 5 (tornada) 27/05/1972 Español Burgos
Ronda 5 (tornada) 27/05/1972 CD Málaga Sporting de Gijón
Ronda 5 (tornada) 28/05/1972 Cultural Leonesa Cartagena
Ronda 5 (tornada) 28/05/1972 Palencia CF Granada
Ronda 5 (tornada) 28/05/1972 Castellón Hércules
Ronda 5 (tornada) 28/05/1972 Logroñés San Andrés
Ronda 5 (tornada) 28/05/1972 Pontevedra Valladolid
Vuitens de final (anada) 03/06/1972 Sporting de Gijón Real Sociedad
Vuitens de final (anada) 03/06/1972 Granada Valencia
Vuitens de final (anada) 03/06/1972 Español Sevilla
Vuitens de final (anada) 03/06/1972 Atlético de Madrid Las Palmas
Vuitens de final (anada) 04/06/1972 Atlético de Bilbao Cartagena
Vuitens de final (anada) 04/06/1972 Castellón Barcelona
Vuitens de final (anada) 04/06/1972 Celta de Vigo Pontevedra
Vuitens de final (anada) 04/06/1972 San Andrés Real Madrid
Vuitens de final (tornada) 10/06/1972 Valencia Granada
Vuitens de final (tornada) 10/06/1972 Real Sociedad Sporting de Gijón
Vuitens de final (tornada) 10/06/1972 Real Madrid San Andrés
Vuitens de final (tornada) 10/06/1972 Sevilla Español
Vuitens de final (tornada) 10/06/1972 Barcelona Castellón
Vuitens de final (tornada) 10/06/1972 Las Palmas Atlético de Madrid
Vuitens de final (tornada) 11/06/1972 Cartagena Atlético de Bilbao
Vuitens de final (tornada) 11/06/1972 Pontevedra Celta de Vigo
Quarts de final (anada) 17/06/1972 Barcelona Atlético de Madrid
Quarts de final (anada) 17/06/1972 Real Madrid Español
Quarts de final (anada) 17/06/1972 Valencia Celta de Vigo
Quarts de final (anada) 18/06/1972 Real Sociedad Atlético de Bilbao
Quarts de final (tornada) 24/06/1972 Celta de Vigo Valencia
Quarts de final (tornada) 24/06/1972 Atlético de Bilbao Real Sociedad
Quarts de final (tornada) 24/06/1972 Atlético de Madrid Barcelona
Quarts de final (tornada) 25/06/1972 Español Real Madrid
Semifinal (anada) 29/06/1972 Valencia Real Madrid
Semifinal (anada) 29/06/1972 Atlético de Madrid Atlético de Bilbao
Semifinal (tornada) 02/07/1972 Atlético de Bilbao Atlético de Madrid
Semifinal (tornada) 02/07/1972 Real Madrid Valencia
Final 08/07/1972 Atlético de Madrid Valencia

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Miguel AlcoyanoAlcoyano
71.17
Ginesín CartagenaCartagena
60.55
Álvarez ValladolidValladolid
61.00
Gradín OrenseOrense
61.00
Gento II Palencia CFPalencia CF
50.56
Isidro Gimnástica de TorrelavegaGimnástica de Torrelavega
51.25
Roberto Martínez EspañolEspañol
50.83
Porta GranadaGranada
50.83
Amiano EspañolEspañol
50.63
Pataco PontevedraPontevedra
50.71
    Nom Equip Pos Minuts
Arango CartagenaCartagena
1062
Juanete CartagenaCartagena
1020
Pedrito CartagenaCartagena
1004
García Murcia CartagenaCartagena
954
Baby CartagenaCartagena
953
Chisco Palencia CFPalencia CF
930
Alonso Palencia CFPalencia CF
930
Tinín Palencia CFPalencia CF
852
Fiol CartagenaCartagena
848
Ferrero Palencia CFPalencia CF
840
    Nom Equip Pos Grogues
Vidal II San AndrésSan Andrés
2
Silva TrianaTriana
2
Barrachina ValenciaValencia
2
Doldán CalellaCalella
2
Mingorance CalellaCalella
2
Bernardo Cultural LeonesaCultural Leonesa
2
Laredo San AndrésSan Andrés
2
Pepín CartagenaCartagena
2
Alfonso HérculesHércules
1
Jordana Palencia CFPalencia CF
1
    Nom Equip Pos Vermelles
Cayuelas MoscardóMoscardó
1
Guillot ElcheElche
1
Nieto Rayo VallecanoRayo Vallecano
1
Echevarría SestaoSestao
1
Alfonso Getafe DeportivoGetafe Deportivo
1
Miguel Calvo SoteloCalvo Sotelo
1
Morón Atlético MadrileñoAtlético Madrileño
1
Madir CalellaCalella
1
Del Campo Atlético MadrileñoAtlético Madrileño
1
Fernández GranadaGranada
1
Gols:
555
Gols Per Partit:
2.61
Targetes Grogues:
120
Targetes Grogues Per Partit:
0.56
Expulsions:
21
Expulsions Per Partit:
0.10
Victòries locals:
126
Victòries visitants:
33
Empats:
54
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Español: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Cartagena: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Cartagena: 9 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Baracaldo: 4 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Cartagena 12 5 4 3
41%
33%
26%
15 14 5 0
Palencia CF 10 5 3 2
50%
30%
20%
14 12 2 0
Pontevedra 8 3 2 3
37%
25%
38%
10 7 4 0
Español 8 6 1 1
75%
12%
13%
18 8 5 0
Sestao 8 5 1 2
62%
12%
26%
14 10 3 1
Atlético de Madrid 7 5 1 1
71%
14%
15%
11 5 0 0
Valencia 7 4 2 1
57%
28%
15%
7 4 5 0
Real Madrid 6 2 2 2
33%
33%
34%
10 6 5 1
Logroñés 6 3 2 1
50%
33%
17%
7 4 0 0
Tarrasa 6 2 3 1
33%
50%
17%
6 2 1 1
Hércules 6 3 1 2
50%
16%
34%
7 3 1 0
Cultural Leonesa 6 4 0 2
66%
34%
11 8 6 0
Triana 6 2 2 2
33%
33%
34%
6 5 3 0
Valladolid 6 3 2 1
50%
33%
17%
13 8 1 0
Orense 6 4 1 1
66%
16%
18%
9 5 2 1
Getafe Deportivo 6 3 0 3
50%
50%
6 6 1 1
Deportivo Aragón 6 3 1 2
50%
16%
34%
10 4 1 0
Eibar 6 2 1 3
33%
16%
51%
12 10 0 0
Ibiza 6 2 2 2
33%
33%
34%
10 10 1 0
Castellón 6 2 1 3
33%
16%
51%
7 6 1 0
Calella 6 2 1 3
33%
16%
51%
4 5 5 1
Avilés 6 3 1 2
50%
16%
34%
7 6 0 0
Calvo Sotelo 6 3 1 2
50%
16%
34%
8 8 4 2
Granada 6 2 2 2
33%
33%
34%
13 8 4 1
Alcoyano 6 4 1 1
66%
16%
18%
15 7 1 0
San Andrés 6 2 3 1
33%
50%
17%
8 10 4 0
Atlético Madrileño 6 3 1 2
50%
16%
34%
9 8 1 2
Atlético de Bilbao 6 4 1 1
66%
16%
18%
13 8 1 0
Huesca 6 3 2 1
50%
33%
17%
10 10 0 0
Sporting de Gijón 6 2 1 3
33%
16%
51%
11 7 0 0
Atlético Malagueño 6 2 2 2
33%
33%
34%
8 11 1 0
Gimnástica de Torrelavega 4 3 0 1
75%
25%
14 7 0 0
Celta de Vigo 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 3 2 0
Barcelona 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 4 1 0
Real Sociedad 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 3 0
Baracaldo 4 0 2 2
50%
50%
5 9 0 0
Sevilla Atlético 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 3 2 0
Villarreal 4 1 2 1
25%
50%
25%
5 5 2 0
CD Málaga 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 6 3 0
Mallorca 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 5 1 0
Las Palmas 4 1 1 2
25%
25%
50%
6 5 0 0
Elche 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 3 1
Tenerife 4 2 0 2
50%
50%
9 10 0 0
Zaragoza 4 1 2 1
25%
50%
25%
2 2 2 0
Oviedo 4 1 0 3
25%
75%
6 6 1 0
Rayo Vallecano 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 7 1 1
Xerez 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 3 1 0
Fabril 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 0 0
Europa 4 1 1 2
25%
25%
50%
6 7 2 0
Burgos 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 8 2 0
Mirandés 4 3 0 1
75%
25%
9 6 0 1
Tortosa 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 2 0
AD Ceuta 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 0 0
Gandía 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 7 0 0
Valdepeñas 4 1 2 1
25%
50%
25%
5 4 2 1
Plus Ultra 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 0 0
Poblense 4 3 0 1
75%
25%
6 3 2 0
Algemesí 4 2 1 1
50%
25%
25%
8 7 1 0
Moscardó 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 0 1
Barcelona Atlètic 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 4 3 1
Lérida 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 5 0 0
Lugo 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 5 2 0
Levante 4 2 0 2
50%
50%
6 6 4 0
Tudelano 4 2 0 2
50%
50%
6 5 0 0
Benicarló 2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Badalona 2 0 1 1
50%
50%
1 3 1 0
Ilicitano 2 0 0 2
100%
4 7 0 0
Badajoz 2 1 0 1
50%
50%
3 5 1 0
Córdoba 2 0 1 1
50%
50%
0 2 0 0
Acero 2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Olímpico 2 0 0 2
100%
2 8 1 0
Murcia 2 1 0 1
50%
50%
2 2 1 0
Melilla CF 2 1 0 1
50%
50%
4 4 0 0
Betis 2 0 1 1
50%
50%
0 2 0 0
Deportivo de La Coruña 2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Sabadell 2 1 0 1
50%
50%
1 2 0 0
Eldense 2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 0
Osasuna 2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 0
Sevilla 2 0 1 1
50%
50%
4 6 2 0
Oberena 2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 1
Onteniente 2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 0
Cádiz 2 1 0 1
50%
50%
2 2 0 0
Mestalla 2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Atlético Baleares 2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 0
Gerona 2 1 0 1
50%
50%
1 2 2 0
Basconia 2 0 0 2
100%
4 12 0 0
Ponferradina 2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Alavés 2 0 0 2
100%
2 6 0 0
Júpiter Leonés 2 1 0 1
50%
50%
4 6 0 0
Unión Club 2 1 0 1
50%
50%
2 4 0 0
Bilbao Atlético 2 0 0 2
100%
0 6 1 0
Real Unión 2 0 0 2
100%
0 3 0 0
Linares CF 2 1 0 1
50%
50%
1 2 0 0
Salamanca 2 0 2 0
100%
3 3 0 0
Ensidesa 2 0 1 1
50%
50%
3 4 0 1
Langreo 2 1 1 0
50%
50%
3 2 0 0
Talavera 2 0 1 1
50%
50%
2 4 0 0
Zamora 2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 1
Recreativo Portuense 2 1 0 1
50%
50%
1 2 0 0
Balompédica Linense 2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 0
Recreativo de Huelva 2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 0
Jaén 2 0 1 1
50%
50%
2 3 1 0
Ferrol 2 0 1 1
50%
50%
2 4 0 0
Santander 2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
Atlético Ciudadela 2 0 0 2
100%
1 5 0 0
Candás 2 0 1 1
50%
50%
2 4 0 0
Gimnástico de Tarragona 2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 0
Cacereño 2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 1
Compostela 2 0 0 2
100%
0 4 0 0
Notificar error