2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa UEFA1984-85 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1984 Glentoran Standard Liège
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1984 KR Queens Park Rangers
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1984 Videoton Dukla Praha
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1984 Bohemians Rangers
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1984 Sion Atlético de Madrid
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1984 Dinamo Minsk Helsinki
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1984 Rabat Ajax Partizan
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1984 PSG Heart of Midlothian
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1984 Nottingham Forest Club Brugge
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1984 Bohemians Apollon Limassol
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1984 Monaco CSKA Sofia
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1984 Manchester United Győr
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1984 Banská Bystrica Borussia Mönchengladbach
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1984 Fenerbahçe Fiorentina
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1984 Vorwärts PSV
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1984 AIK Solna Dundee United
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1984 Östers Linz
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1984 Sliven Željezničar
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1984 Olympiacos Neuchâtel
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1984 Differdange Ajax
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1984 Anderlecht Werder Bremen
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1984 Köln Pogoń
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1984 Odense Spartak Moskva
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1984 Lokomotive Leipzig Lillestrøm
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1984 Betis Universitatea Craiova
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1984 Southampton Hamburger
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1984 Real Madrid Wacker Innsbruck
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1984 Valladolid Rijeka
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1984 Braga Tottenham
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1984 Sporting de Portugal Auxerre
Trentadosens de Final (anada) 20/09/1984 Sportul Studenţesc Inter
Trentadosens de Final (anada) 20/09/1984 Widzew Łódź AGF
Trentadosens de Final (tornada) 01/10/1984 Dukla Praha Videoton
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1984 Queens Park Rangers KR
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1984 Rangers Bohemians
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1984 Dundee United AIK Solna
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1984 Lillestrøm Lokomotive Leipzig
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1984 Spartak Moskva Odense
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1984 Željezničar Sliven
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1984 Helsinki Dinamo Minsk
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1984 Partizan Rabat Ajax
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1984 Rijeka Valladolid
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1984 CSKA Sofia Monaco
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1984 Apollon Limassol Bohemians
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1984 Győr Manchester United
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1984 PSV Vorwärts
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1984 AGF Widzew Łódź
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1984 Standard Liège Glentoran
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1984 Borussia Mönchengladbach Banská Bystrica
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1984 Fiorentina Fenerbahçe
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1984 Club Brugge Nottingham Forest
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1984 Neuchâtel Olympiacos
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1984 Linz Östers
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1984 Wacker Innsbruck Real Madrid
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1984 Hamburger Southampton
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1984 Auxerre Sporting de Portugal
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1984 Ajax Differdange
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1984 Pogoń Köln
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1984 Universitatea Craiova Betis
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1984 Inter Sportul Studenţesc
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1984 Werder Bremen Anderlecht
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1984 Heart of Midlothian PSG
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1984 Atlético de Madrid Sion
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1984 Tottenham Braga
Setzens de final (anada) 24/10/1984 Lokomotive Leipzig Spartak Moskva
Setzens de final (anada) 24/10/1984 Universitatea Craiova Olympiacos
Setzens de final (anada) 24/10/1984 Željezničar Sion
Setzens de final (anada) 24/10/1984 Rijeka Real Madrid
Setzens de final (anada) 24/10/1984 Linz Dundee United
Setzens de final (anada) 24/10/1984 PSV Manchester United
Setzens de final (anada) 24/10/1984 Borussia Mönchengladbach Widzew Łódź
Setzens de final (anada) 24/10/1984 Club Brugge Tottenham
Setzens de final (anada) 24/10/1984 Hamburger CSKA Sofia
Setzens de final (anada) 24/10/1984 Standard Liège Köln
Setzens de final (anada) 24/10/1984 Ajax Bohemians
Setzens de final (anada) 24/10/1984 Fiorentina Anderlecht
Setzens de final (anada) 24/10/1984 PSG Videoton
Setzens de final (anada) 24/10/1984 Inter Rangers
Setzens de final (anada) 24/10/1984 Queens Park Rangers Partizan
Setzens de final (anada) 24/10/1984 Sporting de Portugal Dinamo Minsk
Setzens de final (tornada) 07/11/1984 Olympiacos Universitatea Craiova
Setzens de final (tornada) 07/11/1984 Spartak Moskva Lokomotive Leipzig
Setzens de final (tornada) 07/11/1984 Dinamo Minsk Sporting de Portugal
Setzens de final (tornada) 07/11/1984 Bohemians Ajax
Setzens de final (tornada) 07/11/1984 Videoton PSG
Setzens de final (tornada) 07/11/1984 Widzew Łódź Borussia Mönchengladbach
Setzens de final (tornada) 07/11/1984 CSKA Sofia Hamburger
Setzens de final (tornada) 07/11/1984 Partizan Queens Park Rangers
Setzens de final (tornada) 07/11/1984 Anderlecht Fiorentina
Setzens de final (tornada) 07/11/1984 Köln Standard Liège
Setzens de final (tornada) 07/11/1984 Sion Željezničar
Setzens de final (tornada) 07/11/1984 Rangers Inter
Setzens de final (tornada) 07/11/1984 Dundee United Linz
Setzens de final (tornada) 07/11/1984 Manchester United PSV
Setzens de final (tornada) 07/11/1984 Tottenham Club Brugge
Setzens de final (tornada) 07/11/1984 Real Madrid Rijeka
Vuitens de final (anada) 28/11/1984 Tottenham Bohemians
Vuitens de final (anada) 28/11/1984 Manchester United Dundee United
Vuitens de final (anada) 28/11/1984 Hamburger Inter
Vuitens de final (anada) 28/11/1984 Anderlecht Real Madrid
Vuitens de final (anada) 28/11/1984 Spartak Moskva Köln
Vuitens de final (anada) 28/11/1984 Videoton Partizan
Vuitens de final (anada) 28/11/1984 Widzew Łódź Dinamo Minsk
Vuitens de final (anada) 28/11/1984 Universitatea Craiova Željezničar
Vuitens de final (tornada) 12/12/1984 Real Madrid Anderlecht
Vuitens de final (tornada) 12/12/1984 Dundee United Manchester United
Vuitens de final (tornada) 12/12/1984 Inter Hamburger
Vuitens de final (tornada) 12/12/1984 Köln Spartak Moskva
Vuitens de final (tornada) 12/12/1984 Partizan Videoton
Vuitens de final (tornada) 12/12/1984 Bohemians Tottenham
Vuitens de final (tornada) 12/12/1984 Željezničar Universitatea Craiova
Vuitens de final (tornada) 12/12/1984 Dinamo Minsk Widzew Łódź
Quarts de final (anada) 06/03/1985 Manchester United Videoton
Quarts de final (anada) 06/03/1985 Tottenham Real Madrid
Quarts de final (anada) 06/03/1985 Inter Köln
Quarts de final (anada) 06/03/1985 Željezničar Dinamo Minsk
Quarts de final (tornada) 20/03/1985 Real Madrid Tottenham
Quarts de final (tornada) 20/03/1985 Dinamo Minsk Željezničar
Quarts de final (tornada) 20/03/1985 Köln Inter
Quarts de final (tornada) 20/03/1985 Videoton Manchester United
Semifinal (anada) 10/04/1985 Videoton Željezničar
Semifinal (anada) 10/04/1985 Inter Real Madrid
Semifinal (tornada) 24/04/1985 Real Madrid Inter
Semifinal (tornada) 24/04/1985 Željezničar Videoton
Final (anada) 08/05/1985 Videoton Real Madrid
Final (tornada) 22/05/1985 Real Madrid Videoton

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Edin Bahtic ŽeljezničarŽeljezničar
70.70
József Szabo VideotonVideoton
70.64
Gary Bannister Queens Park RangersQueens Park Rangers
61.50
Marco van Basten AjaxAjax
51.25
Karl-Heinz Rummenigge InterInter
50.56
Santillana Real MadridReal Madrid
50.63
Bein KölnKöln
40.50
Georgiy Kondratiev Dinamo MinskDinamo Minsk
40.50
Dominique Cina SionSion
41.00
Sergei Gotsmanov Dinamo MinskDinamo Minsk
40.50
    Nom Equip Pos Minuts
Tibor Végh VideotonVideoton
1110
Gyözö Burcsa VideotonVideoton
1109
Camacho Real MadridReal Madrid
1080
Miguel Ángel Real MadridReal Madrid
1080
Gábor Horvath VideotonVideoton
1066
Imre Vadasz VideotonVideoton
1020
József Szabo VideotonVideoton
1020
József Csuhay VideotonVideoton
990
Chendo Real MadridReal Madrid
966
Péter Disztl VideotonVideoton
930
    Nom Equip Pos Grogues
Mircea Irimescu Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova
4
József Szabo VideotonVideoton
3
Viktor Yanushevski Dinamo MinskDinamo Minsk
3
Gábor Horvath VideotonVideoton
2
Branislav Berjan ŽeljezničarŽeljezničar
2
Riccardo Ferri InterInter
2
Lajos Majer VideotonVideoton
2
Míchel Real MadridReal Madrid
2
Fraile Real MadridReal Madrid
2
Fulvio Collovati InterInter
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Peter Svensson ÖstersÖsters
1
Eric Benoit MonacoMonaco
1
Rodion Cămătaru Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova
1
Diego BetisBetis
1
Warren Neill Queens Park RangersQueens Park Rangers
1
Glenn Hoddle TottenhamTottenham
1
Milenkovic RijekaRijeka
1
Ticic RijekaRijeka
1
Damir Desnica RijekaRijeka
1
Petros Michos OlympiacosOlympiacos
1
Gols:
356
Promig golejador:
2.83
Targetes Grogues:
258
Targetes Grogues Per Partit:
2.05
Expulsions:
12
Expulsions Per Partit:
0.10
Victòries locals:
85
Victòries visitants:
22
Empats:
19
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Inter: 4 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Inter: 2 Partits
Millor ratxa no perdent:
Manchester United: 7 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Tottenham: 3 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Real Madrid
Espanya
12 6 1 5
50%
8%
42%
22 12 16 0
Videoton
Hungria
12 7 1 4
58%
8%
34%
17 11 13 0
Željezničar
Bosnia-Herzegovina
10 5 2 3
50%
20%
30%
18 11 11 0
Inter
Italia
10 6 0 4
60%
40%
14 10 13 1
Manchester United
Inglaterra
8 4 3 1
50%
37%
13%
12 7 7 0
Tottenham
Inglaterra
8 4 2 2
50%
25%
25%
16 4 7 2
Dinamo Minsk
Bielorrusia
8 4 1 3
50%
12%
38%
15 6 8 0
Köln
Alemanya
8 5 0 3
62%
38%
10 7 6 0
Dundee United
Escocia
6 3 1 2
50%
16%
34%
14 8 8 0
Spartak Moskva
Rússia
6 4 1 1
66%
16%
18%
11 5 7 0
Partizan
Serbia
6 4 0 2
66%
34%
12 11 3 0
Widzew Łódź
Polonia
6 3 0 3
50%
50%
6 6 9 0
Bohemians
República Txeca
6 2 2 2
33%
33%
34%
10 7 6 0
Anderlecht
Bèlgica
6 3 1 2
50%
16%
34%
13 11 2 0
Universitatea Craiova
Rumania
6 4 0 2
66%
34%
5 5 17 1
Hamburger
Alemanya
6 4 1 1
66%
16%
18%
10 3 3 0
Ajax
Països Baixos
4 2 1 1
50%
25%
25%
15 1 2 0
Olympiacos
Grecia
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 6 1
Standard Liège
Bèlgica
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 5 3 0
Linz
Austria
4 2 0 2
50%
50%
4 7 6 0
Lokomotive Leipzig
Alemanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
8 6 4 0
PSV
Països Baixos
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 3 8 0
Fiorentina
Italia
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 7 10 0
Borussia Mönchengladbach
Alemanya
4 3 0 1
75%
25%
10 6 1 0
Sion
Suïssa
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 7 0
Queens Park Rangers
Inglaterra
4 3 0 1
75%
25%
13 6 3 1
Sporting de Portugal
Portugal
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 4 6 0
Rangers
Escocia
4 2 0 2
50%
50%
7 7 1 0
Rijeka
Croacia
4 2 0 2
50%
50%
7 6 7 3
PSG
França
4 1 1 2
25%
25%
50%
8 7 1 0
CSKA Sofia
Bulgaria
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 9 5 0
Club Brugge
Bèlgica
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 4 5 0
Lillestrøm
Noruega
2 1 0 1
50%
50%
3 7 1 0
Valladolid
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 4 3 0
Betis
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 1 3 1
Wacker Innsbruck
Austria
2 1 0 1
50%
50%
2 5 3 0
Braga
Portugal
2 0 0 2
100%
0 9 1 0
Sportul Studenţesc
Rumania
2 1 0 1
50%
50%
1 2 2 0
Auxerre
França
2 0 1 1
50%
50%
2 4 1 0
Odense
Dinamarca
2 0 0 2
100%
2 7 1 0
Pogoń
Polonia
2 0 0 2
100%
1 3 1 0
Southampton
Inglaterra
2 0 1 1
50%
50%
0 2 3 0
Glentoran
Irlanda del Nord
2 0 1 1
50%
50%
1 3 2 0
Differdange
Luxemburg
2 0 1 1
50%
50%
0 14 0 0
KR
Islandia
2 0 0 2
100%
0 7 1 0
Dukla Praha
República Txeca
2 0 1 1
50%
50%
0 1 4 0
Bohemians
Irlanda
2 1 0 1
50%
50%
3 4 2 0
Atlético de Madrid
Espanya
2 0 0 2
100%
2 4 1 0
Helsinki
Finlandia
2 0 0 2
100%
0 10 1 0
Rabat Ajax
Malta
2 0 0 2
100%
0 4 1 0
Heart of Midlothian
Escocia
2 0 1 1
50%
50%
2 6 1 0
Nottingham Forest
Inglaterra
2 0 1 1
50%
50%
0 1 3 0
Werder Bremen
Alemanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 1 0
Apollon Limassol
Chipre
2 0 1 1
50%
50%
3 8 0 0
Győr
Hungria
2 0 1 1
50%
50%
2 5 2 0
Banská Bystrica
Eslovaquia
2 0 0 2
100%
3 7 1 0
Fenerbahçe
Turquia
2 0 0 2
100%
0 3 0 0
Vorwärts
Alemanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
AIK Solna
Suecia
2 1 0 1
50%
50%
1 3 0 0
Östers
Suecia
2 0 0 2
100%
0 2 2 1
Sliven
Bulgaria
2 1 0 1
50%
50%
2 5 3 0
Neuchâtel
Suïssa
2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 0
Monaco
França
2 0 1 1
50%
50%
3 4 3 1
AGF
Dinamarca
2 1 0 1
50%
50%
1 2 0 0