2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Rei1987-88 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (anada) 01/09/1987 Cristo Olímpico Lermeño
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Algemesí Gandía
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Parla Pegaso
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Gimnástico de Tarragona Mollerussa
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Barcelona Aficionados Hospitalet
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Andorra Fraga
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Ayrón Gimnástica de Torrelavega
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Caudal Langreo
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Sporting Atlético Avilés Industrial
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Arosa Bergantiños
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Compostela Lugo
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 RSD Alcalá Leganés
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Getafe Conquense
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Arnedo Tudelano
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Levante Alzira
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Santurtzi Eibar
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Laguna Tenerife
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Arenteiro Orense
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Laredo Rayo Cantabria
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 As Pontes Lalín
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Plasencia Cacereño
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Osasuna Promesas Mirandés
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Cultural de Durango Basconia
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Ávila Ponferradina
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Tarrasa Júpiter
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Cultural Leonesa Real Burgos
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Sporting Mahonés Poblense
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Zamora Salamanca
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Sevilla Atlético Cádiz B
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Tenisca Mensajero
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Torrevieja Torre Pacheco
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Badajoz Extremadura
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Atlético Baleares Portmany
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Atlético Sanluqueño Betis Deportivo
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Bollullos Córdoba
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Utrera AD Ceuta
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Atlético Marbella Jaén
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Ronda Polideportivo Almería
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Eldense Cieza
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Melilla Granada
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Villarreal Benidorm
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Olímpic Mestalla
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Linares CF Martos
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Las Palmas Atlético Maspalomas
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Moralo Sanvicenteño
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Binéfar Sabiñánigo
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Baracaldo Amorebieta
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Unión Club de Astillero Santoña
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Hispano Siero
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Constancia Peña Deportiva
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Badía Mallorca Atlético
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Lemona San Sebastián
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Cox Lorca
Ronda 1 (anada) 02/09/1987 Chantrea Calahorra
Ronda 1 (anada) 03/09/1987 Barbastro Teruel
Ronda 1 (tornada) 08/09/1987 Tenerife Laguna
Ronda 1 (tornada) 08/09/1987 Siero Hispano
Ronda 1 (tornada) 08/09/1987 Salamanca Zamora
Ronda 1 (tornada) 08/09/1987 Avilés Industrial Sporting Atlético
Ronda 1 (tornada) 08/09/1987 Córdoba Bollullos
Ronda 1 (tornada) 08/09/1987 Sanvicenteño Moralo
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Basconia Cultural de Durango
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Maspalomas Las Palmas Atlético
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Ponferradina Ávila
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Martos Linares CF
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Gandía Algemesí
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Mestalla Olímpic
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Mirandés Osasuna Promesas
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Benidorm Villarreal
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Cieza Eldense
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Cádiz B Sevilla Atlético
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Mensajero Tenisca
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Jaén Atlético Marbella
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 AD Ceuta Utrera
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Teruel Barbastro
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Sabiñánigo Binéfar
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Betis Deportivo Atlético Sanluqueño
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Portmany Atlético Baleares
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Extremadura Badajoz
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Torre Pacheco Torrevieja
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Polideportivo Almería Ronda
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Santoña Unión Club de Astillero
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Amorebieta Baracaldo
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Mallorca Atlético Badía
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Cacereño Plasencia
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Lalín As Pontes
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Rayo Cantabria Laredo
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Orense Arenteiro
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Eibar Santurtzi
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Tudelano Arnedo
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Pegaso Parla
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Conquense Getafe
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Leganés RSD Alcalá
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Lugo Compostela
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Bergantiños Arosa
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Langreo Caudal
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Gimnástica de Torrelavega Ayrón
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Fraga Andorra
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Hospitalet Barcelona Aficionados
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Mollerussa Gimnástico de Tarragona
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Júpiter Tarrasa
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Alzira Levante
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Real Burgos Cultural Leonesa
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Granada Melilla
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Peña Deportiva Constancia
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 San Sebastián Lemona
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Calahorra Chantrea
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Poblense Sporting Mahonés
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Lermeño Cristo Olímpico
Ronda 1 (tornada) 09/09/1987 Lorca Cox
Ronda 2 (anada) 15/09/1987 Binéfar Fraga
Ronda 2 (anada) 16/09/1987 Pegaso Atlético Madrileño
Ronda 2 (anada) 16/09/1987 Basconia San Sebastián
Ronda 2 (anada) 16/09/1987 Cristo Olímpico Salamanca
Ronda 2 (anada) 16/09/1987 Lalín Orense
Ronda 2 (anada) 16/09/1987 Ávila Real Burgos
Ronda 2 (anada) 16/09/1987 Torrevieja Albacete
Ronda 2 (anada) 16/09/1987 Bergantiños Pontevedra
Ronda 2 (anada) 16/09/1987 Teruel Deportivo Aragón
Ronda 2 (anada) 16/09/1987 Barcelona Aficionados Lleida
Ronda 2 (anada) 16/09/1987 Gimnástico de Tarragona Tarrasa
Ronda 2 (anada) 16/09/1987 Villarreal Mestalla
Ronda 2 (anada) 16/09/1987 Eldense Lorca
Ronda 2 (anada) 16/09/1987 Betis Deportivo Balompédica Linense
Ronda 2 (anada) 16/09/1987 Mensajero Tenerife
Ronda 2 (anada) 16/09/1987 Constancia Poblense
Ronda 2 (anada) 16/09/1987 Badía Portmany
Ronda 2 (anada) 16/09/1987 Baracaldo Eibar
Ronda 2 (anada) 16/09/1987 Gimnástica de Torrelavega Rayo Cantabria
Ronda 2 (anada) 16/09/1987 Chantrea Osasuna Promesas
Ronda 2 (anada) 17/09/1987 Levante Alcoyano
Ronda 2 (anada) 17/09/1987 Caudal Hispano
Ronda 2 (anada) 17/09/1987 Melilla Polideportivo Almería
Ronda 2 (anada) 17/09/1987 Linares CF Atlético Marbella
Ronda 2 (anada) 17/09/1987 Utrera Sevilla Atlético
Ronda 2 (anada) 17/09/1987 Badajoz Plasencia
Ronda 2 (anada) 22/09/1987 Telde Maspalomas
Ronda 2 (tornada) 23/09/1987 Hispano Caudal
Ronda 2 (anada) 24/09/1987 Leganés Getafe
Ronda 2 (tornada) 29/09/1987 Osasuna Promesas Chantrea
Ronda 2 (tornada) 29/09/1987 Rayo Cantabria Gimnástica de Torrelavega
Ronda 2 (tornada) 29/09/1987 Salamanca Cristo Olímpico
Ronda 2 (tornada) 29/09/1987 Atlético Madrileño Pegaso
Ronda 2 (tornada) 29/09/1987 Maspalomas Telde
Ronda 2 (tornada) 29/09/1987 Getafe Leganés
Ronda 2 (tornada) 29/09/1987 Real Burgos Ávila
Ronda 2 (tornada) 29/09/1987 Sevilla Atlético Utrera
Ronda 2 (tornada) 29/09/1987 Atlético Marbella Linares CF
Ronda 2 (tornada) 29/09/1987 Polideportivo Almería Melilla
Ronda 2 (tornada) 29/09/1987 Alcoyano Levante
Ronda 2 (tornada) 29/09/1987 Eibar Baracaldo
Ronda 2 (tornada) 29/09/1987 Portmany Badía
Ronda 2 (tornada) 29/09/1987 Balompédica Linense Betis Deportivo
Ronda 2 (tornada) 29/09/1987 Mestalla Villarreal
Ronda 2 (tornada) 29/09/1987 Tarrasa Gimnástico de Tarragona
Ronda 2 (tornada) 29/09/1987 Lleida Barcelona Aficionados
Ronda 2 (tornada) 29/09/1987 Fraga Binéfar
Ronda 2 (tornada) 29/09/1987 Orense Lalín
Ronda 2 (tornada) 29/09/1987 Pontevedra Bergantiños
Ronda 2 (tornada) 29/09/1987 Albacete Torrevieja
Ronda 2 (tornada) 30/09/1987 San Sebastián Basconia
Ronda 2 (tornada) 30/09/1987 Deportivo Aragón Teruel
Ronda 2 (tornada) 30/09/1987 Lorca Eldense
Ronda 2 (tornada) 30/09/1987 Tenerife Mensajero
Ronda 2 (tornada) 30/09/1987 Poblense Constancia
Ronda 2 (tornada) 30/09/1987 Plasencia Badajoz
Ronda 3 (anada) 06/10/1987 Mestalla Recreativo de Huelva
Ronda 3 (anada) 07/10/1987 Fraga Real Burgos
Ronda 3 (anada) 07/10/1987 Getafe Deportivo de La Coruña
Ronda 3 (anada) 07/10/1987 Basconia Bergantiños
Ronda 3 (anada) 07/10/1987 Bilbao Athletic Sevilla Atlético
Ronda 3 (anada) 07/10/1987 Chantrea Celta de Vigo
Ronda 3 (anada) 07/10/1987 Córdoba Xerez
Ronda 3 (anada) 07/10/1987 Eibar Oviedo
Ronda 3 (anada) 07/10/1987 Teruel CD Málaga
Ronda 3 (anada) 07/10/1987 Gandía Rayo Vallecano
Ronda 3 (anada) 07/10/1987 Levante Logroñés
Ronda 3 (anada) 07/10/1987 Badajoz Orense
Ronda 3 (anada) 07/10/1987 Balompédica Linense Cartagena
Ronda 3 (anada) 07/10/1987 Lleida Barcelona Atlético
Ronda 3 (anada) 07/10/1987 Maspalomas Valencia
Ronda 3 (anada) 07/10/1987 Poblense Hércules
Ronda 3 (anada) 07/10/1987 Santoña Linares CF
Ronda 3 (anada) 07/10/1987 Sanvicenteño Salamanca
Ronda 3 (anada) 07/10/1987 Badía Castellón
Ronda 3 (anada) 07/10/1987 Gimnástico de Tarragona Caudal
Ronda 3 (anada) 07/10/1987 Avilés Industrial Eldense
Ronda 3 (anada) 07/10/1987 Atlético Madrileño Elche
Ronda 3 (anada) 07/10/1987 Arnedo Lugo
Ronda 3 (anada) 07/10/1987 Polideportivo Almería Castilla
Ronda 3 (anada) 07/10/1987 Albacete Figueres
Ronda 3 (tornada) 20/10/1987 Linares CF Santoña
Ronda 3 (tornada) 20/10/1987 Eldense Avilés Industrial
Ronda 3 (tornada) 20/10/1987 Oviedo Eibar
Ronda 3 (tornada) 20/10/1987 Real Burgos Fraga
Ronda 3 (tornada) 20/10/1987 Logroñés Levante
Ronda 3 (tornada) 20/10/1987 Orense Badajoz
Ronda 3 (tornada) 20/10/1987 Recreativo de Huelva Mestalla
Ronda 3 (tornada) 20/10/1987 Elche Atlético Madrileño
Ronda 3 (tornada) 20/10/1987 Castellón Badía
Ronda 3 (tornada) 21/10/1987 Castilla Polideportivo Almería
Ronda 3 (tornada) 21/10/1987 Lugo Arnedo
Ronda 3 (tornada) 21/10/1987 CD Málaga Teruel
Ronda 3 (tornada) 21/10/1987 Bergantiños Basconia
Ronda 3 (tornada) 21/10/1987 Figueres Albacete
Ronda 3 (tornada) 21/10/1987 Sevilla Atlético Bilbao Athletic
Ronda 3 (tornada) 21/10/1987 Celta de Vigo Chantrea
Ronda 3 (tornada) 21/10/1987 Rayo Vallecano Gandía
Ronda 3 (tornada) 21/10/1987 Deportivo de La Coruña Getafe
Ronda 3 (tornada) 21/10/1987 Cartagena Balompédica Linense
Ronda 3 (tornada) 21/10/1987 Barcelona Atlético Lleida
Ronda 3 (tornada) 21/10/1987 Salamanca Sanvicenteño
Ronda 3 (tornada) 22/10/1987 Hércules Poblense
Ronda 3 (tornada) 22/10/1987 Caudal Gimnástico de Tarragona
Ronda 3 (tornada) 22/10/1987 Valencia Maspalomas
Ronda 3 (tornada) 22/10/1987 Xerez Córdoba
Ronda 4 (anada) 27/10/1987 Real Burgos Cartagena
Ronda 4 (anada) 27/10/1987 Gimnástico de Tarragona Celta de Vigo
Ronda 4 (anada) 27/10/1987 Salamanca Valencia
Ronda 4 (anada) 27/10/1987 Linares CF Oviedo
Ronda 4 (anada) 28/10/1987 Arnedo Hércules
Ronda 4 (anada) 28/10/1987 Eldense Bilbao Athletic
Ronda 4 (anada) 28/10/1987 Castellón Logroñés
Ronda 4 (anada) 28/10/1987 Córdoba Castilla
Ronda 4 (anada) 28/10/1987 Tenerife Barcelona Atlético
Ronda 4 (anada) 28/10/1987 Elche CD Málaga
Ronda 4 (anada) 28/10/1987 Orense Recreativo de Huelva
Ronda 4 (anada) 28/10/1987 Getafe Sestao
Ronda 4 (anada) 29/10/1987 Rayo Vallecano Bergantiños
Ronda 4 (tornada) 03/11/1987 Valencia Salamanca
Ronda 4 (tornada) 03/11/1987 Logroñés Castellón
Ronda 4 (tornada) 03/11/1987 Oviedo Linares CF
Ronda 4 (tornada) 04/11/1987 Celta de Vigo Gimnástico de Tarragona
Ronda 4 (tornada) 04/11/1987 Recreativo de Huelva Orense
Ronda 4 (tornada) 04/11/1987 Sestao Getafe
Ronda 4 (tornada) 04/11/1987 Bilbao Athletic Eldense
Ronda 4 (tornada) 04/11/1987 Castilla Córdoba
Ronda 4 (tornada) 05/11/1987 Barcelona Atlético Tenerife
Ronda 4 (tornada) 05/11/1987 Hércules Arnedo
Ronda 4 (tornada) 05/11/1987 CD Málaga Elche
Ronda 4 (tornada) 05/11/1987 Bergantiños Rayo Vallecano
Setzens de final (anada) 11/11/1987 Castilla Mallorca
Ronda 4 (tornada) 11/11/1987 Cartagena Real Burgos
Setzens de final (anada) 11/11/1987 Celta de Vigo Zaragoza
Setzens de final (anada) 11/11/1987 Valladolid Osasuna
Setzens de final (anada) 11/11/1987 Sestao Real Madrid
Setzens de final (anada) 11/11/1987 Valencia Sevilla
Setzens de final (anada) 11/11/1987 Castellón Racing de Santander
Setzens de final (anada) 11/11/1987 Hércules Español
Setzens de final (anada) 11/11/1987 Barcelona Murcia
Setzens de final (anada) 11/11/1987 Rayo Vallecano Las Palmas
Setzens de final (anada) 11/11/1987 Figueres Sabadell
Setzens de final (anada) 11/11/1987 Eldense Betis
Setzens de final (anada) 11/11/1987 Recreativo de Huelva Cádiz
Setzens de final (anada) 11/11/1987 Linares CF Athletic Club
Setzens de final (anada) 12/11/1987 Elche Atlético de Madrid
Setzens de final (anada) 12/11/1987 Barcelona Atlético Sporting de Gijón
Setzens de final (tornada) 24/11/1987 Las Palmas Rayo Vallecano
Setzens de final (tornada) 25/11/1987 Real Madrid Sestao
Setzens de final (tornada) 02/12/1987 Cádiz Recreativo de Huelva
Setzens de final (tornada) 02/12/1987 Mallorca Castilla
Setzens de final (tornada) 02/12/1987 Athletic Club Linares CF
Setzens de final (tornada) 02/12/1987 Zaragoza Celta de Vigo
Setzens de final (tornada) 02/12/1987 Osasuna Valladolid
Setzens de final (tornada) 02/12/1987 Betis Eldense
Setzens de final (tornada) 02/12/1987 Español Hércules
Setzens de final (tornada) 02/12/1987 Atlético de Madrid Elche
Setzens de final (tornada) 02/12/1987 Murcia Barcelona
Setzens de final (tornada) 02/12/1987 Sabadell Figueres
Setzens de final (tornada) 02/12/1987 Racing de Santander Castellón
Setzens de final (tornada) 02/12/1987 Sevilla Valencia
Setzens de final (tornada) 02/12/1987 Sporting de Gijón Barcelona Atlético
Setzens de final (anada) 03/12/1987 Cartagena Real Sociedad
Setzens de final (tornada) 09/12/1987 Real Sociedad Cartagena
Vuitens de final (anada) 15/12/1987 Castilla Athletic Club
Vuitens de final (anada) 16/12/1987 Osasuna Celta de Vigo
Vuitens de final (anada) 16/12/1987 Español Barcelona
Vuitens de final (anada) 16/12/1987 Atlético de Madrid Las Palmas
Vuitens de final (anada) 16/12/1987 Sporting de Gijón Real Sociedad
Vuitens de final (anada) 16/12/1987 Sabadell Betis
Vuitens de final (anada) 16/12/1987 Cádiz Real Madrid
Vuitens de final (anada) 30/12/1987 Sevilla Castellón
Vuitens de final (tornada) 06/01/1988 Real Sociedad Sporting de Gijón
Vuitens de final (tornada) 06/01/1988 Betis Sabadell
Vuitens de final (tornada) 06/01/1988 Athletic Club Castilla
Vuitens de final (tornada) 06/01/1988 Castellón Sevilla
Vuitens de final (tornada) 06/01/1988 Barcelona Español
Vuitens de final (tornada) 06/01/1988 Las Palmas Atlético de Madrid
Vuitens de final (tornada) 06/01/1988 Real Madrid Cádiz
Vuitens de final (tornada) 06/01/1988 Celta de Vigo Osasuna
Quarts de final (anada) 13/01/1988 Atlético de Madrid Real Sociedad
Quarts de final (anada) 13/01/1988 Sabadell Real Madrid
Quarts de final (anada) 13/01/1988 Castilla Osasuna
Quarts de final (anada) 13/01/1988 Castellón Barcelona
Quarts de final (tornada) 20/01/1988 Osasuna Castilla
Quarts de final (tornada) 20/01/1988 Barcelona Castellón
Quarts de final (tornada) 20/01/1988 Real Madrid Sabadell
Quarts de final (tornada) 21/01/1988 Real Sociedad Atlético de Madrid
Semifinal (anada) 03/02/1988 Osasuna Barcelona
Semifinal (anada) 03/02/1988 Real Sociedad Real Madrid
Semifinal (tornada) 17/02/1988 Barcelona Osasuna
Semifinal (tornada) 18/02/1988 Real Madrid Real Sociedad
Final 30/03/1988 Barcelona Real Sociedad

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Bakero Real SociedadReal Sociedad
70.88
Baltazar Celta de VigoCelta de Vigo
61.20
Vílchez CastillaCastilla
50.50
Mestre HérculesHércules
50.83
Charly TeruelTeruel
51.00
Pardina SalamancaSalamanca
50.83
Moyano Celta de VigoCelta de Vigo
50.71
Alzugaray Recreativo de HuelvaRecreativo de Huelva
51.25
Forcadell FigueresFigueres
41.00
Eduardo Ramos TenerifeTenerife
40.80
    Nom Equip Pos Minuts
José María CastillaCastilla
930
Manchado CastellónCastellón
930
Ximet CastellónCastellón
930
Castillo EldenseEldense
930
Martínez Puig CastellónCastellón
930
Pariente Linares CFLinares CF
930
Moltó EldenseEldense
930
Gabi Linares CFLinares CF
930
Castroverde EldenseEldense
895
Gay CastillaCastilla
861
    Nom Equip Pos Grogues
Cumbreño Recreativo de HuelvaRecreativo de Huelva
4
León CastillaCastilla
4
Javi CastellónCastellón
4
Vilanova Barcelona AficionadosBarcelona Aficionados
3
Andrés PoblensePoblense
3
Tirado Recreativo de HuelvaRecreativo de Huelva
3
Nando CórdobaCórdoba
3
Moreno CórdobaCórdoba
3
Juanito CD MálagaCD Málaga
3
Aragón CastillaCastilla
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Félix Las PalmasLas Palmas
2
Juani TeldeTelde
2
Óscar Engonga Barcelona AficionadosBarcelona Aficionados
2
Tristán PortmanyPortmany
1
Planelles LleidaLleida
1
Palau LleidaLleida
1
Braojos Balompédica LinenseBalompédica Linense
1
Bravo Betis DeportivoBetis Deportivo
1
Palomino Betis DeportivoBetis Deportivo
1
Mange Osasuna PromesasOsasuna Promesas
1
Gols:
782
Promig golejador:
2.58
Targetes Grogues:
665
Targetes Grogues Per Partit:
2.19
Expulsions:
67
Expulsions Per Partit:
0.22
Victòries locals:
160
Victòries visitants:
64
Empats:
79
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Linares CF: 4 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Badajoz: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Barcelona: 9 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Bergantiños: 5 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Eldense
Espanya
10 4 3 3
40%
30%
30%
12 9 10 3
Castilla
Espanya
10 6 1 3
60%
10%
30%
21 10 19 0
Castellón
Espanya
10 6 2 2
60%
20%
20%
13 9 11 1
Linares CF
Espanya
10 5 3 2
50%
30%
20%
17 6 5 0
Barcelona
Espanya
9 7 2 0
77%
22%
1%
16 2 13 0
Real Sociedad
Espanya
9 5 1 3
55%
11%
34%
15 5 8 0
Gimnástico de Tarragona
Espanya
8 3 3 2
37%
37%
26%
14 16 12 0
Salamanca
Espanya
8 4 3 1
50%
37%
13%
15 5 8 2
Real Burgos
Espanya
8 4 1 3
50%
12%
38%
9 7 15 0
Orense
Espanya
8 4 2 2
50%
25%
25%
9 8 8 0
Getafe
Espanya
8 4 3 1
50%
37%
13%
13 9 6 0
Bergantiños
Espanya
8 2 3 3
25%
37%
38%
10 10 12 1
Osasuna
Espanya
8 3 4 1
37%
50%
13%
7 5 4 0
Real Madrid
Espanya
8 3 2 3
37%
25%
38%
12 11 4 0
Celta de Vigo
Espanya
8 3 2 3
37%
25%
38%
18 8 6 0
Tenerife
Espanya
6 3 0 3
50%
50%
16 8 4 2
Sevilla Atlético
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
5 4 7 0
Córdoba
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
7 7 12 0
Atlético de Madrid
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
8 7 6 0
Basconia
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
6 6 2 0
Maspalomas
Espanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
7 6 4 0
Rayo Vallecano
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
12 10 7 0
Badía
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
6 6 1 1
Badajoz
Espanya
6 2 0 4
33%
67%
10 7 0 0
Eibar
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
9 11 7 1
Cartagena
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
7 6 5 0
Barcelona Atlético
Espanya
6 4 0 2
66%
34%
8 8 6 0
Recreativo de Huelva
Espanya
6 4 1 1
66%
16%
18%
16 7 16 0
Levante
Espanya
6 1 2 3
16%
33%
51%
7 9 0 0
Arnedo
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
8 13 5 1
Hércules
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
16 8 7 0
Mestalla
Espanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
11 16 3 0
Teruel
Espanya
6 4 1 1
66%
16%
18%
12 10 4 1
Elche
Espanya
6 4 0 2
66%
34%
10 6 15 2
Chantrea
Espanya
6 4 1 1
66%
16%
18%
9 11 5 0
Fraga
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
9 7 4 1
Sabadell
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
5 5 7 0
Poblense
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
7 5 12 1
Polideportivo Almería
Espanya
6 2 0 4
33%
67%
5 13 12 0
Valencia
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
6 4 1 0
Caudal
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
5 2 12 1
Hispano
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 5 4 0
Español
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 7 4 0
Baracaldo
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
8 8 10 0
Binéfar
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 6 4 1
Sanvicenteño
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 7 0 0
Villarreal
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 4 0 0
Pegaso
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
9 9 4 0
Melilla
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 2 9 0
Sporting de Gijón
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 5 0
Santoña
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
5 10 1 0
Constancia
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 4 9 1
Lleida
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 9 10 3
San Sebastián
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 2 5 1
Sevilla
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 3 3 0
Las Palmas
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 5 6 2
Sestao
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 4 2 1
Figueres
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 5 0
Gandía
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 3 5 0
Betis
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 2 7 0
Logroñés
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
9 5 5 0
Cádiz
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
6 6 4 0
CD Málaga
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
5 4 10 1
Oviedo
Espanya
4 1 3 0
25%
75%
9 4 2 0
Bilbao Athletic
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 2 2 0
Balompédica Linense
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 3 1 1
Albacete
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 5 2 0
Atlético Madrileño
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
9 8 3 0
Lorca
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 3 4 1
Athletic Club
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
6 3 7 0
Atlético Marbella
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 6 2 0
Cristo Olímpico
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 4 7 1
Utrera
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
2 2 3 1
Lugo
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 4 5 1
Osasuna Promesas
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
9 6 6 1
Mensajero
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 9 1 0
Torrevieja
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 0 0
Avilés Industrial
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 4 5 0
Tarrasa
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
8 7 10 2
Ávila
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
4 4 9 0
Rayo Cantabria
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
5 6 2 0
Portmany
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 5 5 1
Barcelona Aficionados
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
9 9 11 3
Plasencia
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
6 3 3 1
Gimnástica de Torrelavega
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
9 2 3 0
Betis Deportivo
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 6 2 2
Lalín
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 5 10 1
Leganés
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 8 2 0
Deportivo de La Coruña
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 4 2 0
Laredo
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 4 3 1
Arenteiro
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Tudelano
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 1 0
Xerez
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 3 0
Laguna
Espanya
2 0 0 2
100%
1 6 4 0
Santurtzi
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 3 0
As Pontes
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Telde
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 2 2
Alzira
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 5 0 0
Compostela
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 0
RSD Alcalá
Espanya
2 0 0 2
100%
2 4 0 0
Mollerussa
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 4 2 1
Hospitalet
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
3 4 2 2
Andorra
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
3 4 4 3
Ayrón
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 4 2 1
Murcia
Espanya
2 0 0 2
100%
0 5 1 0
Lermeño
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 3 1 0
Conquense
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Langreo
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 1
Sporting Atlético
Espanya
2 0 2 0
100%
1 1 3 0
Arosa
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0
Valladolid
Espanya
2 0 2 0
100%
1 1 1 0
Zaragoza
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 1 3 0
Mallorca
Espanya
2 0 0 2
100%
1 4 7 3
Algemesí
Espanya
2 0 0 2
100%
0 7 0 0
Racing de Santander
Espanya
2 0 0 2
100%
0 3 3 1
Alcoyano
Espanya
2 0 2 0
100%
0 0 0 0
Pontevedra
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 4 0
Deportivo Aragón
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 0
Sabiñánigo
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 2 0
Moralo
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Torre Pacheco
Espanya
2 0 0 2
100%
4 6 0 0
Las Palmas Atlético
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 4 0 0
Martos
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 3 0 0
Parla
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 7 2 0
Extremadura
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 7 0 0
Olímpic
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 0
Benidorm
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 0
Atlético Baleares
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 0 0
Atlético Sanluqueño
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 4 5 0
Cieza
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 3 0 0
Bollullos
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0
Ronda
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 5 0
Jaén
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 1 0
Tenisca
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Cacereño
Espanya
2 0 0 2
100%
1 5 1 0
Amorebieta
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 4 6 2
Cádiz B
Espanya
2 0 0 2
100%
0 4 6 0
AD Ceuta
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0
Mirandés
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 7 4 1
Cultural de Durango
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 3 1
Barbastro
Espanya
2 0 0 2
100%
4 7 0 0
Calahorra
Espanya
2 0 0 2
100%
1 4 3 0
Ponferradina
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 0
Cox
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 3 1 0
Júpiter
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 3 3 1
Lemona
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 1 1 0
Mallorca Atlético
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 0
Cultural Leonesa
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 6 1
Peña Deportiva
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 1
Sporting Mahonés
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 2 5 0
Siero
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 1
Zamora
Espanya
2 0 0 2
100%
0 6 1 0
Unión Club de Astillero
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 5 0 0
Granada
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 4 5 0