2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev 2ª Divisió B Grup I2016-17 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Cultural Leonesa863826848628723
2Racing de Santander863826846420872
3Celta de Vigo B843826667631994
4Pontevedra60381791248361004
5Ponferradina553814131135401007
6Valladolid B5438159144042896
7Racing de Ferrol5438159145038955
8Coruxo49381310154358966
9Tudelano49381213133234935
10Lealtad48381212143839901
11Osasuna B4738138174853807
12Guijuelo473812111557491005
13Izarra463811131437451057
14Boiro45381112153945996
15Caudal4538111215475612211
16Burgos CF45381291743541023
17Mutilvera43389161332461299
18CD Palencia383810820266013416
19Arandina323871120396411712
20Somozas243859242365863

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Borja Iglesias
32 Celta de Vigo B
Benja
24 Leonesa
Aquino
23 Racing de Santander
Joselu
18 Ferrol
Gallar
17 Leonesa
Hicham
16 Celta de Vigo B
Grande
16 Lealtad
Pino
16 Guijuelo
Carlitos
14 Arandina
Higinio
13 Valladolid B
Nom Pos Minuts Club
Edu Sousa
3330 Pontevedra
Calero
3330 Valladolid B
Omar
3327 Lealtad
Ángel Bastos
3323 Leonesa
Joselu
3322 Ferrol
Alberto
3312 Lealtad
Borja Iglesias
3311 Celta de Vigo B
Arkaitz
3306 Somozas
Alberto García
3286 Coruxo
Royo
3267 Valladolid B
Nom Pos Grogues Club
Cisneros
20 Mutilvera
Raúl
17 Guijuelo
Saavedra
15 Caudal
Pelayo
14 CD Palencia
Gallar
13 Leonesa
Gustavo Ledes
12 Celta de Vigo B
Kevin Presa
12 Pontevedra
Chavero
12 Ponferradina
Maceira
12 Ferrol
Campillo
12 Coruxo
  Nom Pos Vermelles Club
Delgado
4 Tudelano
Catalá
3 Ferrol
Noel Alonso
3 Caudal
Noche
3 Arandina
Chavero
2 Ponferradina
Gonzalo
2 Ponferradina
Samanés
2 Valladolid B
Campillo
2 Coruxo
Albisu
2 Mutilvera
Artaso
2 Mutilvera
Nom Pos Coef Club PJ G
Iván Crespo
0.55 Racing de Santander3620
Pagola
0.88 Tudelano3531
Edu Sousa
0.91 Pontevedra3734
Dinu
0.96 Ponferradina3332
Javi Porrón
1.02 Lealtad3637
Navarro
1.13 Izarra3641
De Prados
1.16 Mutilvera3035
Pato Guillén
1.17 Boiro3541
Kike Royo
1.26 Guijuelo3443
Toni Lechuga
1.38 Burgos CF3143
Nom P TG TV
González Esteban11554
Sáez de Adana11574
Gómez Landazabal11725
Fernández Buergo10382
Fernández Rodríguez10634
Rezola Etxeberria10650
Palencia Caballero9444
Ruiz Álvarez9491
Martínez Santos9515
Rodríguez García9522
Pardeiro Puente8353
Fernández Pérez8391
Muñiz Ruiz8421
Alonso Prendes8483
Espasandín Cores8504
Iglesias Villanueva7303
Arias Rodríguez7321
López Parra7321
Bueno Prieto7365
López Toca7402
González Hernández7414
García Martín7553
Sánchez Laso6262
Calderiña Pavón6272
García Verdura6284
Carbajales Gómez6291
Ávalos Martos6311
Conejero Sánchez6321
Vicente Moral6331
Moreno Aragón5210
Domínguez Zapatero5210
Fernández Pérez5241
Álvarez Borbolla5282
Román Román5282
Catalá Ferrán5284
Ávalos Barrera5293
Soto Grado5331
López Puerta5352
Hernández Lorenzo4141
Fuente Martín4150
Leo Ollo4190
Martínez García4191
Montes García4192
Muñoz Piedra4200
Ortiz Arias4202
Villoria Linacero4221
Pérez Muley4261
Gálvez Rascón4272
Álvarez Fernández3110
Sánchez Aparicio3111
Nieva López3133
García Gómez3142
Cid Camacho3151
Sauleda Torrent3151
Barceló Roca3160
Recio Moreno3203
Hernández Maeso3221
Montero de Lerma250
Muñoz Pérez251
Bosch Doménech271
González González271
Galech Apezteguía280
Navarro Collados280
Fernández Fernández291
Díez Cano2100
Lou Ballano2101
Subirats Matamoros2111
Collado López2111
Parra Górriz2130
Santos Pargaña110
Escudero Marín120
Peña Varela130
Pulido Santana141
Massat150
Alemán Pérez150
Ruipérez Marín150
Baiges Dones160
González Francés160
Usón Rosel170
Yuste Querol171
Herrero Arenas172
Sáez Vital180
Varón Aceitón180
Brea Peón000
Gallego Gambín000
Gols:
903
Promig golejador:
2,38
Targetes Grogues:
1995
Targetes Grogues Per Partit:
5,25
Expulsions:
122
Expulsions Per Partit:
0,32
Estrangers:
49
Percentatge Estrangers:
8.89
Victòries locals:
174
Victòries visitants:
103
Empats:
103
Màxima victòria local:
8-1 Guijuelo-Izarra
Màxima victòria visitant:
1-5 Arandina-Racing de Santander
Millor ratxa guanyadora:
Celta de Vigo B: 8 Partits (Jornades 27-34)
Pitjor ratxa perdedora:
Arandina: 7 Partits (Jornades 16-22)
Millor ratxa no perdent:
Cultural Leonesa: 18 Partits (Jornades 1-18)
Pitjor ratxa no guanyant:
Arandina: 12 Partits (Jornades 15-26)

Progrés

Matriu