2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa UEFA1981-82 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1981 Neuchâtel Sparta Praha
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1981 Bohemians Valencia
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1981 PSV Næstved
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1981 Grasshopper West Bromwich Albion
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1981 Hamburger Utrecht
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1981 APOEL Argeș Pitești
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1981 Waasland-Beveren Linfield
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1981 Sturm Graz CSKA Moskva
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1981 Panathinaikos Arsenal
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1981 Adanaspor Inter
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1981 Malmö Wisła Kraków
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1981 Hajduk Split Stuttgart
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1981 Limerick Southampton
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1981 Boavista Atlético de Madrid
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1981 Haka Göteborg
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1981 Kaiserslautern Akademik Sofia
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1981 Bryne Winterslag
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1981 Magdeburg Borussia Mönchengladbach
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1981 Sporting de Portugal Differdange
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1981 Napoli Radnicki Niš
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1981 Monaco Dundee United
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1981 Ipswich Town Aberdeen
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1981 Nantes Lokeren
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1981 Rapid Wien Videoton
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1981 Feyenoord Szombierki Byton
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1981 Zenit Dynamo Dresden
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1981 Spartak Moskva Club Brugge
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1981 Tatabányai Real Madrid
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1981 Aris Sliema Wanderers
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1981 Dinamo București Levski Sofia
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1981 Dinamo Tirana Carl Zeiss Jena
Trentadosens de Final (anada) 17/09/1981 Víkingur Reykjavík Girondins de Bordeaux
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1981 Sparta Praha Neuchâtel
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1981 Linfield Waasland-Beveren
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1981 Lokeren Nantes
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1981 Southampton Limerick
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1981 Winterslag Bryne
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1981 Stuttgart Hajduk Split
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1981 Girondins de Bordeaux Víkingur Reykjavík
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1981 Göteborg Haka
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1981 Valencia Bohemians
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1981 Argeș Pitești APOEL
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1981 Videoton Rapid Wien
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1981 Næstved PSV
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1981 Akademik Sofia Kaiserslautern
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1981 Szombierki Byton Feyenoord
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1981 Radnicki Niš Napoli
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1981 Real Madrid Tatabányai
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1981 Sliema Wanderers Aris
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1981 CSKA Moskva Sturm Graz
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1981 Dundee United Monaco
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1981 Aberdeen Ipswich Town
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1981 West Bromwich Albion Grasshopper
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1981 Inter Adanaspor
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1981 Dynamo Dresden Zenit
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1981 Differdange Sporting de Portugal
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1981 Club Brugge Spartak Moskva
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1981 Arsenal Panathinaikos
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1981 Borussia Mönchengladbach Magdeburg
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1981 Utrecht Hamburger
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1981 Carl Zeiss Jena Dinamo Tirana
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1981 Levski Sofia Dinamo București
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1981 Wisła Kraków Malmö
Trentadosens de Final (tornada) 01/10/1981 Atlético de Madrid Boavista
Setzens de final (anada) 20/10/1981 Borussia Mönchengladbach Dundee United
Setzens de final (anada) 20/10/1981 Sturm Graz Göteborg
Setzens de final (anada) 21/10/1981 Girondins de Bordeaux Hamburger
Setzens de final (anada) 21/10/1981 Aris Lokeren
Setzens de final (anada) 21/10/1981 Waasland-Beveren Hajduk Split
Setzens de final (anada) 21/10/1981 Spartak Moskva Kaiserslautern
Setzens de final (anada) 21/10/1981 Malmö Neuchâtel
Setzens de final (anada) 21/10/1981 Feyenoord Dynamo Dresden
Setzens de final (anada) 21/10/1981 Grasshopper Radnicki Niš
Setzens de final (anada) 21/10/1981 Rapid Wien PSV
Setzens de final (anada) 21/10/1981 Winterslag Arsenal
Setzens de final (anada) 21/10/1981 Aberdeen Argeș Pitești
Setzens de final (anada) 21/10/1981 Valencia Boavista
Setzens de final (anada) 21/10/1981 Real Madrid Carl Zeiss Jena
Setzens de final (anada) 21/10/1981 Inter Dinamo București
Setzens de final (anada) 21/10/1981 Southampton Sporting de Portugal
Setzens de final (tornada) 03/11/1981 Neuchâtel Malmö
Setzens de final (tornada) 03/11/1981 Dundee United Borussia Mönchengladbach
Setzens de final (tornada) 03/11/1981 Arsenal Winterslag
Setzens de final (tornada) 04/11/1981 Lokeren Aris
Setzens de final (tornada) 04/11/1981 Hajduk Split Waasland-Beveren
Setzens de final (tornada) 04/11/1981 Dynamo Dresden Feyenoord
Setzens de final (tornada) 04/11/1981 Göteborg Sturm Graz
Setzens de final (tornada) 04/11/1981 PSV Rapid Wien
Setzens de final (tornada) 04/11/1981 Sporting de Portugal Southampton
Setzens de final (tornada) 04/11/1981 Hamburger Girondins de Bordeaux
Setzens de final (tornada) 04/11/1981 Carl Zeiss Jena Real Madrid
Setzens de final (tornada) 04/11/1981 Kaiserslautern Spartak Moskva
Setzens de final (tornada) 04/11/1981 Radnicki Niš Grasshopper
Setzens de final (tornada) 04/11/1981 Boavista Valencia
Setzens de final (tornada) 04/11/1981 Dinamo București Inter
Setzens de final (tornada) 04/11/1981 Argeș Pitești Aberdeen
Vuitens de final (anada) 25/11/1981 Sporting de Portugal Neuchâtel
Vuitens de final (anada) 25/11/1981 Aberdeen Hamburger
Vuitens de final (anada) 25/11/1981 Göteborg Dinamo București
Vuitens de final (anada) 25/11/1981 Winterslag Dundee United
Vuitens de final (anada) 25/11/1981 Valencia Hajduk Split
Vuitens de final (anada) 25/11/1981 Lokeren Kaiserslautern
Vuitens de final (anada) 25/11/1981 Rapid Wien Real Madrid
Vuitens de final (anada) 25/11/1981 Radnicki Niš Feyenoord
Vuitens de final (tornada) 09/12/1981 Feyenoord Radnicki Niš
Vuitens de final (tornada) 09/12/1981 Hajduk Split Valencia
Vuitens de final (tornada) 09/12/1981 Hamburger Aberdeen
Vuitens de final (tornada) 09/12/1981 Kaiserslautern Lokeren
Vuitens de final (tornada) 09/12/1981 Real Madrid Rapid Wien
Vuitens de final (tornada) 09/12/1981 Neuchâtel Sporting de Portugal
Vuitens de final (tornada) 09/12/1981 Dundee United Winterslag
Vuitens de final (tornada) 09/12/1981 Dinamo București Göteborg
Quarts de final (anada) 03/03/1982 Dundee United Radnicki Niš
Quarts de final (anada) 03/03/1982 Real Madrid Kaiserslautern
Quarts de final (anada) 03/03/1982 Valencia Göteborg
Quarts de final (anada) 03/03/1982 Hamburger Neuchâtel
Quarts de final (tornada) 17/03/1982 Neuchâtel Hamburger
Quarts de final (tornada) 17/03/1982 Göteborg Valencia
Quarts de final (tornada) 17/03/1982 Radnicki Niš Dundee United
Quarts de final (tornada) 17/03/1982 Kaiserslautern Real Madrid
Semifinal (anada) 07/04/1982 Radnicki Niš Hamburger
Semifinal (anada) 07/04/1982 Kaiserslautern Göteborg
Semifinal (tornada) 21/04/1982 Göteborg Kaiserslautern
Semifinal (tornada) 21/04/1982 Hamburger Radnicki Niš
Final (anada) 05/05/1982 Göteborg Hamburger
Final (tornada) 19/05/1982 Hamburger Göteborg

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Torbjörn Nilsson GöteborgGöteborg
90.75
Ronny Martens Waasland-BeverenWaasland-Beveren
51.67
Dinos Kouis ArisAris
51.25
Funkel KaiserslauternKaiserslautern
50.50
Hrubesch HamburgerHamburger
50.45
Stig Fredriksson GöteborgGöteborg
50.45
John Hewitt AberdeenAberdeen
50.83
Von Heesen HamburgerHamburger
50.56
Ivan Gudelj Hajduk SplitHajduk Split
40.67
Eamonn Bannon Dundee UnitedDundee United
40.50
    Nom Equip Pos Minuts
Thomas Wernersson GöteborgGöteborg
1110
Conny Karlsson GöteborgGöteborg
1110
Jerry Karlsson GöteborgGöteborg
1081
Bastrup HamburgerHamburger
1080
Wehmeyer HamburgerHamburger
1080
Stein HamburgerHamburger
1080
Tommy Holmgren GöteborgGöteborg
1061
Ruben Svensson GöteborgGöteborg
1024
Torbjörn Nilsson GöteborgGöteborg
1022
Stig Fredriksson GöteborgGöteborg
1020
    Nom Equip Pos Grogues
Miodrag Stoiljkovic Radnicki NišRadnicki Niš
3
Solsona ValenciaValencia
3
Karol Dobiaš LokerenLokeren
2
Julio Alberto Atlético de MadridAtlético de Madrid
2
Paulo César Morais BoavistaBoavista
2
Aleksandar Panajotovic Radnicki NišRadnicki Niš
2
Billy Kirkwood Dundee UnitedDundee United
2
Hartwig HamburgerHamburger
2
Kutjim Cocoli Dinamo TiranaDinamo Tirana
2
Johann Pregesbauer Rapid WienRapid Wien
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Pineda Real MadridReal Madrid
2
Vahid Halilhodžić NantesNantes
1
Ito Real MadridReal Madrid
1
Ferenc Fejes TatabányaiTatabányai
1
István Kovács TatabányaiTatabányai
1
Jan Wouters UtrechtUtrecht
1
Jakobs HamburgerHamburger
1
Mario Guidetti NapoliNapoli
1
Heinz Schilcher Sturm GrazSturm Graz
1
Hubert Kulmer Sturm GrazSturm Graz
1
Gols:
389
Promig golejador:
3.09
Targetes Grogues:
211
Targetes Grogues Per Partit:
1.67
Expulsions:
13
Expulsions Per Partit:
0.10
Victòries locals:
76
Victòries visitants:
28
Empats:
22
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Girondins de Bordeaux: 3 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Víkingur Reykjavík: 2 Partits
Millor ratxa no perdent:
Goteborg: 12 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Sporting de Portugal: 3 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Göteborg
Suecia
12 9 3 0
75%
25%
27 11 6 0
Hamburger
Alemanya
12 5 1 6
41%
8%
51%
23 19 7 1
Kaiserslautern
Alemanya
10 5 1 4
50%
10%
40%
20 11 5 0
Radnicki Niš
Serbia
10 4 2 4
40%
20%
40%
12 13 9 0
Neuchâtel
Suïssa
8 4 2 2
50%
25%
25%
11 6 3 0
Valencia
Espanya
8 4 1 3
50%
12%
38%
12 10 9 0
Real Madrid
Espanya
8 4 2 2
50%
25%
25%
9 10 10 5
Dundee United
Escocia
8 4 1 3
50%
12%
38%
18 9 5 0
Winterslag
Bèlgica
6 2 1 3
33%
16%
51%
5 9 5 0
Sporting de Portugal
Portugal
6 3 2 1
50%
33%
17%
15 3 4 0
Aberdeen
Escocia
6 3 2 1
50%
33%
17%
13 9 5 0
Lokeren
Bèlgica
6 3 2 1
50%
33%
17%
12 8 7 0
Rapid Wien
Austria
6 2 2 2
33%
33%
34%
6 5 6 0
Feyenoord
Països Baixos
6 3 2 1
50%
33%
17%
7 5 7 0
Dinamo București
Rumania
6 2 1 3
33%
16%
51%
9 9 7 0
Hajduk Split
Croacia
6 3 1 2
50%
16%
34%
14 13 2 0
Dynamo Dresden
Alemanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 5 3 0
Spartak Moskva
Rússia
4 3 0 1
75%
25%
8 7 3 0
Borussia Mönchengladbach
Alemanya
4 2 0 2
50%
50%
5 8 4 0
Aris
Grecia
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 7 4 0
Carl Zeiss Jena
Alemanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 4 2 0
Boavista
Portugal
4 2 0 2
50%
50%
6 6 7 0
Southampton
Inglaterra
4 1 2 1
25%
50%
25%
6 5 1 0
Girondins de Bordeaux
França
4 3 0 1
75%
25%
10 3 2 0
Waasland-Beveren
Bèlgica
4 3 0 1
75%
25%
12 4 2 0
Sturm Graz
Austria
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 7 5 2
Grasshopper
Suïssa
4 3 0 1
75%
25%
6 3 3 0
Arsenal
Inglaterra
4 3 0 1
75%
25%
5 2 3 0
PSV
Països Baixos
4 2 0 2
50%
50%
10 4 1 0
Argeș Pitești
Rumania
4 1 2 1
25%
50%
25%
7 6 2 0
Malmö
Suecia
4 2 0 2
50%
50%
5 3 3 0
Inter
Italia
4 2 1 1
50%
25%
25%
10 6 5 0
Bohemians
República Txeca
2 0 0 2
100%
0 2 4 0
Sliema Wanderers
Malta
2 0 0 2
100%
2 8 2 0
Levski Sofia
Bulgaria
2 1 0 1
50%
50%
2 4 0 0
Dinamo Tirana
Albania
2 1 0 1
50%
50%
1 4 5 0
APOEL
Chipre
2 0 1 1
50%
50%
1 5 1 0
Tatabányai
Hungria
2 1 0 1
50%
50%
2 2 5 2
Club Brugge
Bèlgica
2 0 0 2
100%
2 6 1 0
West Bromwich Albion
Inglaterra
2 0 0 2
100%
1 4 2 0
Sparta Praha
República Txeca
2 1 0 1
50%
50%
3 6 1 0
Zenit
Rússia
2 0 0 2
100%
2 6 3 0
Szombierki Byton
Polonia
2 0 1 1
50%
50%
1 3 2 0
Utrecht
Països Baixos
2 1 0 1
50%
50%
4 6 3 1
Videoton
Hungria
2 0 1 1
50%
50%
2 4 3 0
Næstved
Dinamarca
2 1 0 1
50%
50%
2 8 0 0
Limerick
Irlanda
2 0 1 1
50%
50%
1 4 1 0
Stuttgart
Alemanya
2 0 1 1
50%
50%
3 5 1 0
Wisła Kraków
Polonia
2 0 0 2
100%
1 5 3 0
Atlético de Madrid
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 5 4 0
Haka
Finlandia
2 0 0 2
100%
2 7 0 0
Adanaspor
Turquia
2 0 0 2
100%
2 7 0 0
Víkingur Reykjavík
Islandia
2 0 0 2
100%
0 8 0 0
Bryne
Noruega
2 1 0 1
50%
50%
2 3 1 0
Nantes
França
2 0 1 1
50%
50%
3 5 3 1
Magdeburg
Alemanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 3 0
CSKA Moskva
Rússia
2 1 0 1
50%
50%
2 2 1 0
Differdange
Luxemburg
2 0 0 2
100%
0 11 4 0
Napoli
Italia
2 0 2 0
100%
2 2 3 1
Monaco
França
2 1 0 1
50%
50%
4 6 0 0
Linfield
Irlanda del Nord
2 0 0 2
100%
0 8 1 0
Ipswich Town
Inglaterra
2 0 1 1
50%
50%
2 4 1 0
Panathinaikos
Grecia
2 0 0 2
100%
0 3 1 0
Akademik Sofia
Bulgaria
2 0 0 2
100%
1 3 5 0