2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa UEFA1994-95 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/1994 Lillestrøm Shakhtar
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/1994 Odense Flora
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/1994 Inter Cardiff Katowice
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/1994 Olimpija Ljubljana Levski Sofia
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/1994 Motherwell HB
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/1994 Bangor City Akraness
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/1994 Trelleborg
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/1994 Aarau NK Mura
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/1994 Vardar Békéscsaba
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/1994 Aris Hapoel Be'er Sheva
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/1994 Anorthosis Shumen
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/1994 Valletta Rapid București
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/1994 København Jazz
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/1994 Grevenmacher Rosenborg
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/1994 Hafnarfjarðar Linfield
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/1994 Fenerbahçe Turan
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/1994 Budapest Honvéd Zimbru
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/1994 CSKA Sofia Yerevan
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/1994 Inter Bratislava MYPA
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/1994 Górnik Zabrze Shamrock Rovers
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/1994 Dinamo Minsk Hibernians
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/1994 Skonto Aberdeen
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/1994 Mažeikiai AIK Solna
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/1994 Dinamo Tbilisi Universitatea Craiova FC
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/1994 Teuta Apollon Limassol
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/1994 Slavia Praha Cork City
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/1994 Portadown Slovan Bratislava
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/1994 Katowice Inter Cardiff
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/1994 Apollon Limassol Teuta
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/1994 NK Mura Aarau
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/1994 MYPA Inter Bratislava
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/1994 Zimbru Budapest Honvéd
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/1994 Shakhtar Lillestrøm
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/1994 Slovan Bratislava Portadown
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/1994 Yerevan CSKA Sofia
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/1994 Aberdeen Skonto
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/1994 Trelleborg
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/1994 Cork City Slavia Praha
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/1994 HB Motherwell
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/1994 Shamrock Rovers Górnik Zabrze
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/1994 Turan Fenerbahçe
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/1994 Rosenborg Grevenmacher
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/1994 Levski Sofia Olimpija Ljubljana
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/1994 Hibernians Dinamo Minsk
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/1994 AIK Solna Mažeikiai
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/1994 Linfield Hafnarfjarðar
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/1994 Jazz København
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/1994 Rapid București Valletta
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/1994 Universitatea Craiova FC Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/1994 Shumen Anorthosis
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/1994 Hapoel Be'er Sheva Aris
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/1994 Békéscsaba Vardar
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/1994 Flora Odense
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/1994 Akraness Bangor City
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1994 AIK Solna Slavia Praha
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1994 Vitesse Parma
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1994 Rosenborg Deportivo de La Coruña
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1994 Apollon Limassol Sion
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1994 Admira Górnik Zabrze
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1994 Cannes Fenerbahçe
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1994 Seraing Dynamo Moskva
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1994 Anorthosis Athletic Club
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1994 Trabzonspor Dinamo București
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1994 Bayer Leverkusen PSV
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1994 Dinamo Tbilisi Tirol Innsbruck
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1994 Rapid București Charleroi
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1994 Kamyshin Békéscsaba
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1994 Rotor Nantes
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1994 Borussia Dortmund Motherwell
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1994 Slovan Bratislava København
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1994 Boavista MYPA
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1994 Twente Budapest Honvéd
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1994 CSKA Sofia Juventus
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1994 Girondins de Bordeaux Lillestrøm
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1994 Katowice Aris
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1994 Dinamo Minsk Lazio
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1994 Aarau Marítimo
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1994 Royal Antwerp Newcastle
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1994 Napoli Skonto
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1994 Linfield Odense
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1994 Olympiacos Olympique de Marseille
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1994 Blackburn Rovers Trelleborg
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1994 Real Madrid Sporting de Portugal
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1994 Akraness Kaiserslautern
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1994 Inter Aston Villa
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1994 Olimpija Ljubljana Eintracht Frankfurt
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1994 Fenerbahçe Cannes
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1994 Tirol Innsbruck Dinamo Tbilisi
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1994 Marítimo Aarau
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1994 Kaiserslautern Akraness
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1994 Odense Linfield
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1994 Górnik Zabrze Admira
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1994 Nantes Rotor
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1994 København Slovan Bratislava
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1994 Lillestrøm Girondins de Bordeaux
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1994 Dynamo Moskva Seraing
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1994 Skonto Napoli
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1994 Dinamo București Trabzonspor
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1994 Eintracht Frankfurt Olimpija Ljubljana
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1994 Charleroi Rapid București
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1994 Slavia Praha AIK Solna
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1994 Békéscsaba Kamyshin
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1994 MYPA Boavista
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1994 Trelleborg Blackburn Rovers
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1994 Budapest Honvéd Twente
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1994 Deportivo de La Coruña Rosenborg
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1994 Juventus CSKA Sofia
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1994 Aris Katowice
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1994 Sporting de Portugal Real Madrid
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1994 Newcastle Royal Antwerp
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1994 PSV Bayer Leverkusen
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1994 Olympique de Marseille Olympiacos
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1994 Parma Vitesse
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1994 Lazio Dinamo Minsk
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1994 Sion Apollon Limassol
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1994 Athletic Club Anorthosis
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1994 Motherwell Borussia Dortmund
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1994 Aston Villa Inter
Setzens de final (anada) 18/10/1994 Marítimo Juventus
Setzens de final (anada) 18/10/1994 Boavista Napoli
Setzens de final (anada) 18/10/1994 Newcastle Athletic Club
Setzens de final (anada) 18/10/1994 Dynamo Moskva Real Madrid
Setzens de final (anada) 18/10/1994 Budapest Honvéd Bayer Leverkusen
Setzens de final (anada) 18/10/1994 Sion Olympique de Marseille
Setzens de final (anada) 18/10/1994 Nantes Kamyshin
Setzens de final (anada) 18/10/1994 Kaiserslautern Odense
Setzens de final (anada) 18/10/1994 Trelleborg Lazio
Setzens de final (anada) 18/10/1994 Admira Cannes
Setzens de final (anada) 18/10/1994 Tirol Innsbruck Deportivo de La Coruña
Setzens de final (anada) 18/10/1994 Trabzonspor Aston Villa
Setzens de final (anada) 18/10/1994 Slovan Bratislava Borussia Dortmund
Setzens de final (anada) 18/10/1994 Katowice Girondins de Bordeaux
Setzens de final (anada) 19/10/1994 Rapid București Eintracht Frankfurt
Setzens de final (anada) 20/10/1994 AIK Solna Parma
Setzens de final (tornada) 01/11/1994 Eintracht Frankfurt Rapid București
Setzens de final (tornada) 01/11/1994 Kamyshin Nantes
Setzens de final (tornada) 01/11/1994 Real Madrid Dynamo Moskva
Setzens de final (tornada) 01/11/1994 Bayer Leverkusen Budapest Honvéd
Setzens de final (tornada) 01/11/1994 Cannes Admira
Setzens de final (tornada) 01/11/1994 Athletic Club Newcastle
Setzens de final (tornada) 01/11/1994 Lazio Trelleborg
Setzens de final (tornada) 01/11/1994 Deportivo de La Coruña Tirol Innsbruck
Setzens de final (tornada) 01/11/1994 Girondins de Bordeaux Katowice
Setzens de final (tornada) 01/11/1994 Napoli Boavista
Setzens de final (tornada) 01/11/1994 Aston Villa Trabzonspor
Setzens de final (tornada) 01/11/1994 Olympique de Marseille Sion
Setzens de final (tornada) 02/11/1994 Juventus Marítimo
Setzens de final (tornada) 02/11/1994 Parma AIK Solna
Setzens de final (tornada) 02/11/1994 Odense Kaiserslautern
Setzens de final (tornada) 03/11/1994 Borussia Dortmund Slovan Bratislava
Vuitens de final (anada) 22/11/1994 Deportivo de La Coruña Borussia Dortmund
Vuitens de final (anada) 22/11/1994 Katowice Bayer Leverkusen
Vuitens de final (anada) 22/11/1994 Trabzonspor Lazio
Vuitens de final (anada) 22/11/1994 Athletic Club Parma
Vuitens de final (anada) 22/11/1994 Odense Real Madrid
Vuitens de final (anada) 24/11/1994 Admira Juventus
Vuitens de final (anada) 24/11/1994 Eintracht Frankfurt Napoli
Vuitens de final (anada) 24/11/1994 Nantes Sion
Vuitens de final (tornada) 06/12/1994 Lazio Trabzonspor
Vuitens de final (tornada) 06/12/1994 Juventus Admira
Vuitens de final (tornada) 06/12/1994 Borussia Dortmund Deportivo de La Coruña
Vuitens de final (tornada) 06/12/1994 Parma Athletic Club
Vuitens de final (tornada) 06/12/1994 Bayer Leverkusen Katowice
Vuitens de final (tornada) 06/12/1994 Real Madrid Odense
Vuitens de final (tornada) 07/12/1994 Napoli Eintracht Frankfurt
Vuitens de final (tornada) 08/12/1994 Sion Nantes
Quarts de final (anada) 28/02/1995 Bayer Leverkusen Nantes
Quarts de final (anada) 28/02/1995 Lazio Borussia Dortmund
Quarts de final (anada) 28/02/1995 Eintracht Frankfurt Juventus
Quarts de final (anada) 02/03/1995 Parma Odense
Quarts de final (tornada) 14/03/1995 Juventus Eintracht Frankfurt
Quarts de final (tornada) 14/03/1995 Borussia Dortmund Lazio
Quarts de final (tornada) 14/03/1995 Odense Parma
Quarts de final (tornada) 14/03/1995 Nantes Bayer Leverkusen
Semifinal (anada) 04/04/1995 Bayer Leverkusen Parma
Semifinal (anada) 04/04/1995 Juventus Borussia Dortmund
Semifinal (tornada) 18/04/1995 Parma Bayer Leverkusen
Semifinal (tornada) 18/04/1995 Borussia Dortmund Juventus
Final (anada) 03/05/1995 Parma Juventus
Final (tornada) 17/05/1995 Juventus Parma

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Kirsten Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
101.11
Ravanelli JuventusJuventus
90.82
Nicolas Ouédec NantesNantes
81.00
Riedle Borussia DortmundBorussia Dortmund
60.67
Orhan Kaynak TrabzonsporTrabzonspor
50.83
Baggio ParmaParma
50.45
Zola ParmaParma
50.42
Ion Vlădoiu Rapid BucureștiRapid București
40.67
Paulo Sérgio Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
40.50
Lee NewcastleNewcastle
41.33
    Nom Equip Pos Minuts
Bucci ParmaParma
1080
Zola ParmaParma
1032
Minotti ParmaParma
990
Ravanelli JuventusJuventus
947
Klos Borussia DortmundBorussia Dortmund
930
Michael Hemmingsen OdenseOdense
900
Johnny Anker Hansen OdenseOdense
900
Happe Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
900
Júlio César Borussia DortmundBorussia Dortmund
891
Lupescu Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
862
    Nom Equip Pos Grogues
Crippa ParmaParma
5
Andreas Schiener AdmiraAdmira
4
Ravanelli JuventusJuventus
4
Carsten Dethlefsen OdenseOdense
4
Kazimierz Wegrzyn KatowiceKatowice
3
Baggio ParmaParma
3
Harald Cerny Tirol InnsbruckTirol Innsbruck
3
Marcus Marin SionSion
3
Dickhaut Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
3
Fuser LazioLazio
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Raymond Campbell LinfieldLinfield
1
Charalambos Christophi Apollon LimassolApollon Limassol
1
Couto ParmaParma
1
Ruud Kool TwenteTwente
1
Paul McGrillen MotherwellMotherwell
1
Murtaz Shelia Dinamo TbilisiDinamo Tbilisi
1
Robert Shannon MotherwellMotherwell
1
Douglas Arnott MotherwellMotherwell
1
Andreas Panayiotou AnorthosisAnorthosis
1
Vasos Michael AnorthosisAnorthosis
1
Gols:
527
Promig golejador:
2.93
Targetes Grogues:
652
Targetes Grogues Per Partit:
3.62
Expulsions:
54
Expulsions Per Partit:
0.30
Victòries locals:
99
Victòries visitants:
51
Empats:
30
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Juventus: 6 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Lillestrom: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Juventus: 10 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Skonto: 4 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Parma
Italia
12 8 2 2
66%
16%
18%
17 6 30 1
Juventus
Italia
12 8 3 1
66%
25%
9%
25 10 28 1
Bayer Leverkusen
Alemanya
10 6 2 2
60%
20%
20%
26 11 13 1
Odense
Dinamarca
10 4 4 2
40%
40%
20%
17 6 14 1
Borussia Dortmund
Alemanya
10 5 1 4
50%
10%
40%
15 9 17 0
Nantes
França
8 4 2 2
50%
25%
25%
16 11 8 2
Eintracht Frankfurt
Alemanya
8 4 2 2
50%
25%
25%
12 7 16 0
Lazio
Italia
8 5 2 1
62%
25%
13%
10 5 19 1
Katowice
Polonia
8 4 1 3
50%
12%
38%
12 10 18 0
Napoli
Italia
6 3 1 2
50%
16%
34%
6 4 12 1
Budapest Honvéd
Hungria
6 3 0 3
50%
50%
10 12 9 1
Trabzonspor
Turquia
6 2 1 3
33%
16%
51%
9 10 14 1
Athletic Club
Espanya
6 3 0 3
50%
50%
9 9 6 0
Admira
Austria
6 2 2 2
33%
33%
34%
13 11 21 1
Sion
Suïssa
6 2 1 3
33%
16%
51%
10 13 14 0
Deportivo de La Coruña
Espanya
6 3 0 3
50%
50%
10 7 16 0
Real Madrid
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
11 8 11 0
Slovan Bratislava
Eslovaquia
6 4 1 1
66%
16%
18%
9 5 11 1
Rapid București
Rumania
6 3 1 2
50%
16%
34%
12 11 13 0
AIK Solna
Suecia
6 2 2 2
33%
33%
34%
6 5 8 0
Trelleborg
Suecia
6 3 2 1
50%
33%
17%
7 5 5 4
Anorthosis
Chipre
4 3 0 1
75%
25%
6 4 10 2
Dinamo Tbilisi
Georgia
4 3 0 1
75%
25%
6 6 8 1
Apollon Limassol
Chipre
4 3 0 1
75%
25%
12 8 11 2
Slavia Praha
República Txeca
4 2 2 0
50%
50%
8 2 5 1
Aarau
Suïssa
4 2 1 1
50%
25%
25%
2 1 7 1
Cannes
França
4 2 1 1
50%
25%
25%
12 6 4 0
Dynamo Moskva
Rússia
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 10 9 1
Akraness
Islandia
4 2 0 2
50%
50%
5 9 6 0
Aston Villa
Inglaterra
4 2 0 2
50%
50%
3 3 3 0
Tirol Innsbruck
Austria
4 2 0 2
50%
50%
7 6 11 1
Motherwell
Escocia
4 2 0 2
50%
50%
7 4 2 3
Boavista
Portugal
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 5 7 0
Olimpija Ljubljana
Eslovenia
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 6 7 1
Girondins de Bordeaux
França
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 6 0
Marítimo
Portugal
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 3 4 1
Newcastle
Inglaterra
4 3 0 1
75%
25%
13 5 4 0
Olympique de Marseille
França
4 3 0 1
75%
25%
8 4 10 1
Kaiserslautern
Alemanya
4 2 2 0
50%
50%
9 2 6 1
Kamyshin
Rússia
4 1 0 3
25%
75%
7 6 7 1
Skonto
Letonia
4 0 2 2
50%
50%
1 4 5 1
Lillestrøm
Noruega
4 1 0 3
25%
75%
5 8 4 0
Dinamo Minsk
Bielorrusia
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 9 7 1
Rosenborg
Noruega
4 3 0 1
75%
25%
10 5 7 2
Békéscsaba
Hungria
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 7 6 1
CSKA Sofia
Bulgaria
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 8 9 0
København
Dinamarca
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 3 5 0
Linfield
Irlanda del Nord
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 8 9 2
Aris
Grecia
4 3 0 1
75%
25%
6 3 11 0
Fenerbahçe
Turquia
4 2 0 2
50%
50%
8 9 4 0
Górnik Zabrze
Polonia
4 2 1 1
50%
25%
25%
11 6 3 0
MYPA
Finlandia
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 4 11 1
Valletta
Malta
2 0 1 1
50%
50%
3 7 7 0
Rotor
Rússia
2 1 0 1
50%
50%
3 5 1 0
Hafnarfjarðar
Islandia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 1 0
Levski Sofia
Bulgaria
2 0 0 2
100%
3 5 4 1
Inter
Italia
2 1 0 1
50%
50%
1 1 3 0
Shumen
Bulgaria
2 0 0 2
100%
1 4 2 0
Twente
Països Baixos
2 1 0 1
50%
50%
4 5 4 1
Jazz
Finlandia
2 1 0 1
50%
50%
1 4 3 0
Sporting de Portugal
Portugal
2 1 0 1
50%
50%
2 2 3 0
Inter Cardiff
Gales
2 0 0 2
100%
0 8 2 0
Shakhtar
Ucrania
2 1 0 1
50%
50%
3 4 5 1
Blackburn Rovers
Inglaterra
2 0 1 1
50%
50%
2 3 1 0
Flora
Estonia
2 0 0 2
100%
0 6 4 0
Olympiacos
Grecia
2 0 0 2
100%
1 5 5 0
Grevenmacher
Luxemburg
2 0 0 2
100%
1 8 5 2
Royal Antwerp
Bèlgica
2 0 0 2
100%
2 10 1 0
PSV
Països Baixos
2 0 1 1
50%
50%
4 5 10 0
Hibernians
Malta
2 1 0 1
50%
50%
5 6 3 0
Aberdeen
Escocia
2 0 2 0
100%
1 1 4 0
Mažeikiai
Lituania
2 0 0 2
100%
0 4 0 0
Shamrock Rovers
Irlanda
2 0 0 2
100%
0 8 4 1
Universitatea Craiova FC
Rumania
2 0 0 2
100%
1 4 2 1
Teuta
Albania
2 0 0 2
100%
3 8 2 0
Inter Bratislava
Eslovaquia
2 1 0 1
50%
50%
1 3 2 0
Cork City
Irlanda
2 0 0 2
100%
0 6 7 0
Portadown
Irlanda del Nord
2 0 0 2
100%
0 5 2 0
Vardar
Macedonia del Nord
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Vitesse
Països Baixos
2 1 0 1
50%
50%
1 2 2 0
Hapoel Be'er Sheva
Israel
2 0 0 2
100%
2 5 7 1
Yerevan
Armenia
2 0 1 1
50%
50%
0 3 2 2
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
2 4 2 0
Zimbru
Moldavia
2 0 0 2
100%
1 5 6 1
Seraing
Bèlgica
2 1 0 1
50%
50%
4 4 4 0
Turan
Azerbaijan
2 0 0 2
100%
0 7 7 0
Bangor City
Gales
2 0 0 2
100%
1 4 3 1
Dinamo București
Rumania
2 0 1 1
50%
50%
4 5 5 0
HB
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
1 7 1 0
Charleroi
Bèlgica
2 1 0 1
50%
50%
2 3 7 0
NK Mura
Eslovenia
2 0 0 2
100%
0 2 4 1