2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Rei2001-02 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda Previa 1 05/09/2001 Toledo Calahorra
Ronda Previa 1 05/09/2001 Lemona Zamora
Ronda Previa 1 06/09/2001 Granada Cádiz
Ronda Previa 1 06/09/2001 Gavà L'Hospitalet
Ronda Previa 1 06/09/2001 UD Marbella Díter Zafra
Ronda Previa 1 06/09/2001 Palencia Marino de Luanco
Ronda Previa 1 06/09/2001 Noja Ourense
Ronda Previa 1 06/09/2001 As Pontes Amurrio
Ronda Previa 1 06/09/2001 Castellón Novelda
Ronda Previa 1 06/09/2001 Teruel Figueres
Ronda Previa 1 06/09/2001 Rayo Majadahonda Vecindario
Ronda Previa 1 06/09/2001 Lucentino Industrial Ciudad de Murcia
Ronda Previa 1 06/09/2001 Gramanet Beasain
Ronda Previa 1 06/09/2001 Quintanar del Rey Pájara-Playas
Ronda Previa 1 06/09/2001 Lanzarote Alicante
Ronda Previa 1 06/09/2001 Sabadell Logroñés
Ronda Previa 1 12/09/2001 Atlético Baleares Ceuta
Ronda Previa 2 19/09/2001 Ceuta Atlético Baleares
Ronda Previa 2 19/09/2001 Calahorra Toledo
Ronda Previa 2 20/09/2001 Marino de Luanco Palencia
Ronda Previa 2 20/09/2001 Figueres Teruel
Ronda Previa 2 20/09/2001 Logroñés Sabadell
Ronda Previa 2 20/09/2001 Alicante Lanzarote
Ronda Previa 2 20/09/2001 Ciudad de Murcia Lucentino Industrial
Ronda Previa 2 20/09/2001 Novelda Castellón
Ronda Previa 2 20/09/2001 Díter Zafra UD Marbella
Ronda Previa 2 20/09/2001 Vecindario Rayo Majadahonda
Ronda Previa 2 20/09/2001 Cádiz Granada
Ronda Previa 2 20/09/2001 Ourense Noja
Ronda Previa 2 20/09/2001 Pájara-Playas Quintanar del Rey
Ronda Previa 2 20/09/2001 Amurrio As Pontes
Ronda Previa 2 20/09/2001 Zamora Lemona
Ronda Previa 2 20/09/2001 L'Hospitalet Gavà
Ronda Previa 2 20/09/2001 Beasain Gramanet
Trentadosens de Final 09/10/2001 Lemona Celta de Vigo
Trentadosens de Final 10/10/2001 Ourense Valladolid
Trentadosens de Final 10/10/2001 Extremadura Badajoz
Trentadosens de Final 10/10/2001 Novelda Valencia
Trentadosens de Final 10/10/2001 Getafe Villarreal
Trentadosens de Final 10/10/2001 Lanzarote Tenerife
Trentadosens de Final 10/10/2001 Pájara-Playas Real Madrid
Trentadosens de Final 10/10/2001 Salamanca Numancia
Trentadosens de Final 10/10/2001 Atlético de Madrid Rayo Vallecano
Trentadosens de Final 10/10/2001 Ceuta Betis
Trentadosens de Final 10/10/2001 Racing de Ferrol Burgos CF
Trentadosens de Final 10/10/2001 Sporting de Gijón Oviedo
Trentadosens de Final 10/10/2001 Polideportivo Ejido Recreativo de Huelva
Trentadosens de Final 10/10/2001 Jaén Xerez
Trentadosens de Final 10/10/2001 Córdoba Murcia
Trentadosens de Final 10/10/2001 Albacete Elche
Trentadosens de Final 10/10/2001 Gimnàstic de Tarragona Eibar
Trentadosens de Final 10/10/2001 Ciudad de Murcia Sevilla
Trentadosens de Final 10/10/2001 L'Hospitalet Real Sociedad
Trentadosens de Final 10/10/2001 Amurrio Athletic Club
Trentadosens de Final 10/10/2001 Lleida Espanyol
Trentadosens de Final 10/10/2001 Logroñés Zaragoza
Trentadosens de Final 10/10/2001 Vecindario Las Palmas
Trentadosens de Final 10/10/2001 Cádiz Málaga
Trentadosens de Final 10/10/2001 Cultural Leonesa Racing de Santander
Trentadosens de Final 10/10/2001 Díter Zafra Mallorca
Trentadosens de Final 10/10/2001 Levante Leganés
Trentadosens de Final 07/11/2001 Figueres Barcelona
Trentadosens de Final 07/11/2001 Compostela Alavés
Trentadosens de Final 07/11/2001 Marino de Luanco Deportivo de La Coruña
Trentadosens de Final 07/11/2001 Gramanet Osasuna
Setzens de final 27/11/2001 Novelda Las Palmas
Setzens de final 27/11/2001 Figueres Osasuna
Setzens de final 28/11/2001 Logroñés L'Hospitalet
Setzens de final 28/11/2001 Cultural Leonesa Deportivo de La Coruña
Setzens de final 28/11/2001 Salamanca Celta de Vigo
Setzens de final 28/11/2001 Ceuta Mallorca
Setzens de final 28/11/2001 Racing de Ferrol Valladolid
Setzens de final 28/11/2001 Córdoba Jaén
Setzens de final 28/11/2001 Albacete Rayo Vallecano
Setzens de final 28/11/2001 Badajoz Recreativo de Huelva
Setzens de final 28/11/2001 Sporting de Gijón Alavés
Setzens de final 28/11/2001 Lanzarote Real Madrid
Setzens de final 28/11/2001 Toledo Athletic Club
Setzens de final 29/11/2001 Ciudad de Murcia Málaga
Setzens de final 29/11/2001 Lleida Gimnàstic de Tarragona
Setzens de final 29/11/2001 Levante Villarreal
Vuitens de final (anada) 12/12/2001 Ciudad de Murcia Rayo Vallecano
Vuitens de final (anada) 12/12/2001 Figueres Novelda
Vuitens de final (anada) 12/12/2001 Sporting de Gijón Villarreal
Vuitens de final (anada) 12/12/2001 Gimnàstic de Tarragona Real Madrid
Vuitens de final (anada) 12/12/2001 Badajoz Valladolid
Vuitens de final (anada) 12/12/2001 Córdoba Mallorca
Vuitens de final (anada) 12/12/2001 Salamanca Athletic Club
Vuitens de final (tornada) 18/12/2001 Real Madrid Gimnàstic de Tarragona
Vuitens de final (tornada) 19/12/2001 Athletic Club Salamanca
Vuitens de final (tornada) 19/12/2001 Valladolid Badajoz
Vuitens de final (tornada) 19/12/2001 Novelda Figueres
Vuitens de final (tornada) 19/12/2001 Rayo Vallecano Ciudad de Murcia
Vuitens de final (tornada) 19/12/2001 Villarreal Sporting de Gijón
Vuitens de final (tornada) 19/12/2001 Mallorca Córdoba
Quarts de final (anada) 08/01/2002 Real Madrid Rayo Vallecano
Quarts de final (anada) 09/01/2002 Córdoba Figueres
Quarts de final (anada) 09/01/2002 Deportivo de La Coruña Valladolid
Quarts de final (anada) 09/01/2002 Villarreal Athletic Club
Quarts de final (tornada) 15/01/2002 Athletic Club Villarreal
Quarts de final (tornada) 16/01/2002 Rayo Vallecano Real Madrid
Quarts de final (tornada) 16/01/2002 Valladolid Deportivo de La Coruña
Quarts de final (tornada) 16/01/2002 Figueres Córdoba
Semifinal (anada) 23/01/2002 Athletic Club Real Madrid
Semifinal (anada) 24/01/2002 Figueres Deportivo de La Coruña
Semifinal (tornada) 30/01/2002 Deportivo de La Coruña Figueres
Semifinal (tornada) 31/01/2002 Real Madrid Athletic Club
Final 06/03/2002 Real Madrid Deportivo de La Coruña

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Guti Real MadridReal Madrid
60.86
Raúl Real MadridReal Madrid
61.00
Diego Tristán Deportivo de La CoruñaDeportivo de La Coruña
50.83
Maciot LanzaroteLanzarote
41.00
Peragón Rayo VallecanoRayo Vallecano
40.67
Ezquerro Athletic ClubAthletic Club
40.50
Peña FigueresFigueres
40.40
Tiko Athletic ClubAthletic Club
40.67
Quique Martín VillarrealVillarreal
30.75
Bolo Rayo VallecanoRayo Vallecano
30.50
    Nom Equip Pos Minuts
Suso Ruano FigueresFigueres
906
Fernando FigueresFigueres
870
Algar FigueresFigueres
821
Freixa FigueresFigueres
810
Serra FigueresFigueres
784
Caballero FigueresFigueres
780
Salas FigueresFigueres
776
Arnau FigueresFigueres
766
Aranzubia Athletic ClubAthletic Club
750
Peña FigueresFigueres
721
    Nom Equip Pos Grogues
Arnau FigueresFigueres
4
Unai VillarrealVillarreal
4
Madrigal NoveldaNovelda
3
Suso Ruano FigueresFigueres
3
Aranzubia Athletic ClubAthletic Club
3
Salas FigueresFigueres
3
Fernando FigueresFigueres
3
Zunbeltz AmurrioAmurrio
3
Carlos García Athletic ClubAthletic Club
3
Ramón Benéitez Marino de LuancoMarino de Luanco
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Sergio Martínez LogroñésLogroñés
2
Quique Álvarez VillarrealVillarreal
2
Abad NoveldaNovelda
1
Monteagudo MurciaMurcia
1
García Calvo Atlético de MadridAtlético de Madrid
1
Hibić Atlético de MadridAtlético de Madrid
1
Lusarreta LogroñésLogroñés
1
Garitano ZaragozaZaragoza
1
Iñaki Bea AmurrioAmurrio
1
De Lucas EspanyolEspanyol
1
Gols:
257
Gols Per Partit:
2.38
Targetes Grogues:
514
Targetes Grogues Per Partit:
4.76
Expulsions:
44
Expulsions Per Partit:
0.41
Victòries locals:
53
Victòries visitants:
33
Empats:
22
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Athletic Club: 4 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Granada: 2 Partits
Millor ratxa no perdent:
Figueres: 8 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Badajoz: 4 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Figueres 10 5 4 1
50%
40%
10%
16 4 29 1
Real Madrid 9 5 0 4
55%
45%
20 9 13 1
Athletic Club 8 6 1 1
75%
12%
13%
15 9 17 0
Deportivo de La Coruña 7 5 1 1
71%
14%
15%
13 6 19 0
Córdoba 6 3 2 1
50%
33%
17%
5 4 15 2
Villarreal 6 3 1 2
50%
16%
34%
10 8 16 2
Valladolid 6 4 1 1
66%
16%
18%
11 6 14 0
Ciudad de Murcia 6 2 2 2
33%
33%
34%
5 5 16 1
Novelda 6 2 1 3
33%
16%
51%
4 4 17 1
Rayo Vallecano 6 4 1 1
66%
16%
18%
8 6 12 1
Gimnàstic de Tarragona 4 3 0 1
75%
25%
6 5 12 1
Sporting de Gijón 4 2 0 2
50%
50%
9 9 11 2
Lanzarote 4 2 0 2
50%
50%
8 5 10 0
Logroñés 4 1 2 1
25%
50%
25%
2 4 10 4
Salamanca 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 7 0
Ceuta 4 2 1 1
50%
25%
25%
10 3 14 0
L'Hospitalet 4 3 1 0
75%
25%
7 2 6 0
Badajoz 4 0 2 2
50%
50%
2 7 5 0
Mallorca 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 5 0
Pájara-Playas 3 1 1 1
33%
33%
34%
3 5 6 0
Gramanet 3 1 1 1
33%
33%
34%
3 3 6 1
Vecindario 3 1 1 1
33%
33%
34%
3 2 12 0
Marino de Luanco 3 2 0 1
66%
34%
5 5 9 2
Cádiz 3 2 0 1
66%
34%
7 3 8 0
Díter Zafra 3 1 1 1
33%
33%
34%
1 1 2 0
Ourense 3 1 1 1
33%
33%
34%
5 3 8 1
Toledo 3 2 0 1
66%
34%
6 3 5 0
Amurrio 3 1 1 1
33%
33%
34%
3 3 9 2
Lemona 3 1 1 1
33%
33%
34%
6 4 9 0
Recreativo de Huelva 2 1 1 0
50%
50%
2 1 4 0
Lleida 2 1 0 1
50%
50%
2 2 6 0
Racing de Ferrol 2 1 0 1
50%
50%
2 2 3 0
Levante 2 1 1 0
50%
50%
3 2 3 1
Las Palmas 2 1 0 1
50%
50%
2 2 2 0
Málaga 2 1 1 0
50%
50%
3 2 5 0
Alavés 2 1 0 1
50%
50%
2 3 3 0
Cultural Leonesa 2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 0
Albacete 2 1 0 1
50%
50%
2 3 5 0
Jaén 2 1 0 1
50%
50%
2 1 7 1
Osasuna 2 1 1 0
50%
50%
2 1 4 0
As Pontes 2 0 1 1
50%
50%
0 2 1 1
UD Marbella 2 0 1 1
50%
50%
0 1 4 2
Rayo Majadahonda 2 0 1 1
50%
50%
0 2 9 0
Gavà 2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Lucentino Industrial 2 1 0 1
50%
50%
2 2 3 0
Beasain 2 0 1 1
50%
50%
1 2 8 1
Noja 2 1 0 1
50%
50%
2 4 10 3
Granada 2 0 0 2
100%
1 6 9 0
Quintanar del Rey 2 0 1 1
50%
50%
1 3 7 0
Zamora 2 0 1 1
50%
50%
1 4 4 0
Alicante 2 1 0 1
50%
50%
1 2 4 0
Castellón 2 1 0 1
50%
50%
1 2 8 0
Sabadell 2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 0
Atlético Baleares 2 1 0 1
50%
50%
2 6 5 3
Celta de Vigo 2 1 0 1
50%
50%
3 3 9 1
Calahorra 2 0 0 2
100%
0 4 5 2
Teruel 2 0 0 2
100%
1 10 3 0
Palencia 2 0 0 2
100%
1 4 4 0
Zaragoza 1 0 1 0
100%
0 0 3 1
Espanyol 1 0 0 1
100%
0 1 0 1
Racing de Santander 1 0 0 1
100%
0 1 3 1
Barcelona 1 0 0 1
100%
0 1 3 0
Compostela 1 0 0 1
100%
1 2 1 0
Leganés 1 0 0 1
100%
1 2 1 0
Extremadura 1 0 1 0
100%
1 1 0 0
Elche 1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Sevilla 1 0 0 1
100%
1 2 2 0
Eibar 1 0 0 1
100%
0 1 3 1
Valencia 1 1 0 0
100%
1 0 1 0
Murcia 1 0 0 1
100%
0 1 2 1
Xerez 1 0 0 1
100%
0 2 1 0
Polideportivo Ejido 1 0 0 1
100%
1 2 2 0
Oviedo 1 0 0 1
100%
2 4 3 0
Burgos CF 1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Betis 1 0 0 1
100%
1 4 6 0
Atlético de Madrid 1 0 0 1
100%
1 3 4 2
Numancia 1 0 0 1
100%
0 2 2 0
Tenerife 1 0 0 1
100%
1 5 1 0
Real Sociedad 1 0 0 1
100%
1 2 2 0
Getafe 1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Notificar error