2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Rei2002-03 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda Previa 1 27/08/2002 Langreo Jerez
Ronda Previa 1 27/08/2002 Linares Mérida UD
Ronda Previa 1 28/08/2002 San Sebastián de los Reyes Marino de Luanco
Ronda Previa 1 28/08/2002 Tomelloso Amurrio
Ronda Previa 1 28/08/2002 Atlético Baleares Novelda
Ronda Previa 1 28/08/2002 Lemona Noja
Ronda Previa 1 28/08/2002 Orihuela CF Palamós
Ronda Previa 1 28/08/2002 Burriana Alicante
Ronda Previa 1 28/08/2002 Lanzarote Pontevedra
Ronda Previa 1 28/08/2002 Fraga Real Unión
Ronda Previa 1 28/08/2002 Gramanet Mataró
Ronda Previa 1 28/08/2002 Villanueva Ciudad de Murcia
Ronda Previa 1 28/08/2002 Cacereño Ceuta
Ronda Previa 1 28/08/2002 Hércules Lleida
Ronda Previa 1 28/08/2002 Barakaldo Peralta
Ronda Previa 1 28/08/2002 Cultural Leonesa Ávila
Ronda Previa 1 29/08/2002 Alondras Corralejo
Ronda Previa 2 04/09/2002 Alicante Burriana
Ronda Previa 2 04/09/2002 Peralta Barakaldo
Ronda Previa 2 04/09/2002 Amurrio Tomelloso
Ronda Previa 2 04/09/2002 Mataró Gramanet
Ronda Previa 2 04/09/2002 Palamós Orihuela CF
Ronda Previa 2 04/09/2002 Real Unión Fraga
Ronda Previa 2 04/09/2002 Jerez Langreo
Ronda Previa 2 04/09/2002 Ciudad de Murcia Villanueva
Ronda Previa 2 04/09/2002 Noja Lemona
Ronda Previa 2 04/09/2002 Ávila Cultural Leonesa
Ronda Previa 2 04/09/2002 Mérida UD Linares
Ronda Previa 2 04/09/2002 Novelda Atlético Baleares
Ronda Previa 2 04/09/2002 Pontevedra Lanzarote
Ronda Previa 2 04/09/2002 Ceuta Cacereño
Ronda Previa 2 04/09/2002 Marino de Luanco San Sebastián de los Reyes
Ronda Previa 2 04/09/2002 Corralejo Alondras
Ronda Previa 2 04/09/2002 Lleida Hércules
Trentadosens de Final 08/09/2002 Salamanca Racing de Ferrol
Trentadosens de Final 10/09/2002 Lemona Osasuna
Trentadosens de Final 10/09/2002 Compostela Oviedo
Trentadosens de Final 10/09/2002 Hércules Villarreal
Trentadosens de Final 11/09/2002 Barakaldo Alavés
Trentadosens de Final 11/09/2002 Terrassa Levante
Trentadosens de Final 11/09/2002 Alicante Espanyol
Trentadosens de Final 11/09/2002 Albacete Eibar
Trentadosens de Final 11/09/2002 Getafe Las Palmas
Trentadosens de Final 11/09/2002 Cultural Leonesa Rayo Vallecano
Trentadosens de Final 11/09/2002 Sporting de Gijón Valladolid
Trentadosens de Final 11/09/2002 Almería Córdoba
Trentadosens de Final 11/09/2002 Palamós Elche
Trentadosens de Final 11/09/2002 Extremadura Málaga
Trentadosens de Final 11/09/2002 Motril Badajoz
Trentadosens de Final 11/09/2002 Linares Leganés
Trentadosens de Final 11/09/2002 Novelda Barcelona
Trentadosens de Final 11/09/2002 Cacereño Xerez
Trentadosens de Final 11/09/2002 Numancia Tenerife
Trentadosens de Final 11/09/2002 Jerez Betis
Trentadosens de Final 11/09/2002 Gimnàstic de Tarragona Valencia
Trentadosens de Final 11/09/2002 Real Unión Racing de Santander
Trentadosens de Final 11/09/2002 San Sebastián de los Reyes Real Madrid
Trentadosens de Final 11/09/2002 Burgos CF Celta de Vigo
Trentadosens de Final 11/09/2002 Jaén Sevilla
Trentadosens de Final 11/09/2002 Gramanet Mallorca
Trentadosens de Final 11/09/2002 Lanzarote Atlético de Madrid
Trentadosens de Final 11/09/2002 Corralejo Deportivo de La Coruña
Trentadosens de Final 11/09/2002 Amurrio Athletic Club
Trentadosens de Final 11/09/2002 Zaragoza Real Sociedad
Trentadosens de Final 18/09/2002 Murcia Polideportivo Ejido
Trentadosens de Final 09/10/2002 Villanueva Recreativo de Huelva
Setzens de final 05/11/2002 Novelda Terrassa
Setzens de final 05/11/2002 Hércules Mallorca
Setzens de final 05/11/2002 Racing de Ferrol Deportivo de La Coruña
Setzens de final 06/11/2002 Almería Recreativo de Huelva
Setzens de final 06/11/2002 Real Unión Athletic Club
Setzens de final 06/11/2002 Zaragoza Alavés
Setzens de final 06/11/2002 Eibar Osasuna
Setzens de final 06/11/2002 Palamós Betis
Setzens de final 06/11/2002 Getafe Valladolid
Setzens de final 06/11/2002 Linares Sevilla
Setzens de final 06/11/2002 Oviedo Real Madrid
Setzens de final 06/11/2002 Murcia Badajoz
Setzens de final 06/11/2002 Alicante Valencia
Setzens de final 06/11/2002 Cultural Leonesa Atlético de Madrid
Setzens de final 06/11/2002 Xerez Málaga
Setzens de final 07/11/2002 Numancia Celta de Vigo
Vuitens de final (anada) 07/01/2003 Alicante Deportivo de La Coruña
Vuitens de final (anada) 08/01/2003 Xerez Atlético de Madrid
Vuitens de final (anada) 08/01/2003 Murcia Alavés
Vuitens de final (anada) 08/01/2003 Real Unión Osasuna
Vuitens de final (anada) 08/01/2003 Terrassa Real Madrid
Vuitens de final (anada) 08/01/2003 Betis Recreativo de Huelva
Vuitens de final (anada) 08/01/2003 Mallorca Valladolid
Vuitens de final (anada) 08/01/2003 Numancia Sevilla
Vuitens de final (tornada) 14/01/2003 Real Madrid Terrassa
Vuitens de final (tornada) 15/01/2003 Alavés Murcia
Vuitens de final (tornada) 15/01/2003 Osasuna Real Unión
Vuitens de final (tornada) 15/01/2003 Recreativo de Huelva Betis
Vuitens de final (tornada) 15/01/2003 Deportivo de La Coruña Alicante
Vuitens de final (tornada) 15/01/2003 Valladolid Mallorca
Vuitens de final (tornada) 15/01/2003 Sevilla Numancia
Vuitens de final (tornada) 15/01/2003 Atlético de Madrid Xerez
Quarts de final (anada) 22/01/2003 Recreativo de Huelva Atlético de Madrid
Quarts de final (anada) 22/01/2003 Deportivo de La Coruña Murcia
Quarts de final (anada) 22/01/2003 Sevilla Osasuna
Quarts de final (anada) 23/01/2003 Real Madrid Mallorca
Quarts de final (tornada) 28/01/2003 Atlético de Madrid Recreativo de Huelva
Quarts de final (tornada) 29/01/2003 Osasuna Sevilla
Quarts de final (tornada) 29/01/2003 Mallorca Real Madrid
Quarts de final (tornada) 30/01/2003 Murcia Deportivo de La Coruña
Semifinal (anada) 05/02/2003 Deportivo de La Coruña Mallorca
Semifinal (anada) 06/02/2003 Recreativo de Huelva Osasuna
Semifinal (tornada) 05/03/2003 Mallorca Deportivo de La Coruña
Semifinal (tornada) 05/03/2003 Osasuna Recreativo de Huelva
Final 28/06/2003 Recreativo de Huelva Mallorca

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Portillo Real MadridReal Madrid
81.33
Diego Tristán Deportivo de La CoruñaDeportivo de La Coruña
60.75
Pandiani MallorcaMallorca
50.71
Madrigal NoveldaNovelda
51.25
Tote Real MadridReal Madrid
51.25
Eto'o MallorcaMallorca
50.83
Rubén Navarro AlavésAlavés
41.00
Luque Deportivo de La CoruñaDeportivo de La Coruña
40.50
Sarabia PalamósPalamós
31.00
Monty TerrassaTerrassa
31.00
    Nom Equip Pos Minuts
Loren Recreativo de HuelvaRecreativo de Huelva
788
Palacios OsasunaOsasuna
768
Riera MallorcaMallorca
729
Manuel Pablo Deportivo de La CoruñaDeportivo de La Coruña
720
Luque Recreativo de HuelvaRecreativo de Huelva
720
Diego Camacho Recreativo de HuelvaRecreativo de Huelva
720
Javi García Recreativo de HuelvaRecreativo de Huelva
706
Muñoz OsasunaOsasuna
702
Merino Recreativo de HuelvaRecreativo de Huelva
699
Unzué OsasunaOsasuna
690
    Nom Equip Pos Grogues
Merino Recreativo de HuelvaRecreativo de Huelva
5
Navas TerrassaTerrassa
3
Madrigal NoveldaNovelda
3
Diego Camacho Recreativo de HuelvaRecreativo de Huelva
3
Javi Navarro SevillaSevilla
3
Niño MallorcaMallorca
3
Muñoz OsasunaOsasuna
3
Geli AlavésAlavés
3
Paqui OsasunaOsasuna
3
Movilla Atlético de MadridAtlético de Madrid
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Hoogervorst Marino de LuancoMarino de Luanco
1
Nico CacereñoCacereño
1
Peña ValladolidValladolid
1
Carmelo Las PalmasLas Palmas
1
Socorro Las PalmasLas Palmas
1
Àlex Fernández EspanyolEspanyol
1
Darío Silva MálagaMálaga
1
Komljenović ZaragozaZaragoza
1
Jacinto HérculesHércules
1
Unai VillarrealVillarreal
1
Gols:
303
Gols Per Partit:
2.73
Targetes Grogues:
490
Targetes Grogues Per Partit:
4.41
Expulsions:
37
Expulsions Per Partit:
0.33
Victòries locals:
43
Victòries visitants:
42
Empats:
26
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Real Unión: 4 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Tomelloso: 2 Partits
Millor ratxa no perdent:
Mallorca: 9 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Alicante: 3 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Recreativo de Huelva 9 5 3 1
55%
33%
12%
9 6 26 0
Mallorca 9 5 4 0
55%
44%
1%
19 7 16 0
Osasuna 8 3 4 1
37%
50%
13%
14 8 21 1
Deportivo de La Coruña 8 4 2 2
50%
25%
25%
18 14 9 0
Alicante 6 3 2 1
50%
33%
17%
11 8 12 0
Real Madrid 6 3 2 1
50%
33%
17%
20 11 4 0
Real Unión 6 4 1 1
66%
16%
18%
13 8 4 0
Atlético de Madrid 6 4 1 1
66%
16%
18%
8 2 10 1
Murcia 6 4 1 1
66%
16%
18%
8 5 7 1
Sevilla 6 4 1 1
66%
16%
18%
13 7 21 1
Betis 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 4 9 0
Xerez 4 2 0 2
50%
50%
4 4 10 0
Valladolid 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 8 8 2
Terrassa 4 2 1 1
50%
25%
25%
10 7 9 0
Cultural Leonesa 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 10 2
Hércules 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 2 9 1
Numancia 4 2 0 2
50%
50%
5 5 8 1
Alavés 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 4 10 0
Linares 4 1 2 1
25%
50%
25%
2 2 8 0
Novelda 4 3 0 1
75%
25%
8 5 9 0
Palamós 4 2 1 1
50%
25%
25%
11 8 8 0
Corralejo 3 2 0 1
66%
34%
5 2 9 1
San Sebastián de los Reyes 3 1 1 1
33%
33%
34%
3 9 7 0
Barakaldo 3 1 1 1
33%
33%
34%
3 4 12 1
Amurrio 3 2 0 1
66%
34%
7 3 3 0
Lemona 3 1 0 2
33%
67%
3 4 9 2
Villanueva 3 0 1 2
33%
67%
1 5 3 1
Jerez 3 1 1 1
33%
33%
34%
3 5 5 0
Gramanet 3 1 1 1
33%
33%
34%
2 2 5 0
Lanzarote 3 1 0 2
33%
67%
5 6 3 0
Cacereño 3 2 0 1
66%
34%
4 2 9 1
Almería 2 1 0 1
50%
50%
3 3 6 0
Atlético Baleares 2 0 0 2
100%
0 5 8 0
Málaga 2 0 1 1
50%
50%
1 3 7 1
Badajoz 2 0 1 1
50%
50%
1 2 8 0
Fraga 2 0 0 2
100%
0 7 1 1
Marino de Luanco 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 1
Tomelloso 2 0 0 2
100%
1 6 5 3
Celta de Vigo 2 1 0 1
50%
50%
1 1 4 0
Pontevedra 2 1 0 1
50%
50%
4 4 5 1
Mérida UD 2 0 2 0
100%
0 0 6 2
Athletic Club 2 1 0 1
50%
50%
3 3 4 0
Zaragoza 2 1 0 1
50%
50%
4 3 4 1
Valencia 2 0 2 0
100%
3 3 5 0
Getafe 2 1 0 1
50%
50%
3 3 2 0
Langreo 2 0 1 1
50%
50%
2 3 3 0
Orihuela CF 2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 1
Oviedo 2 1 0 1
50%
50%
1 4 3 0
Alondras 2 0 0 2
100%
0 4 6 0
Ávila 2 0 1 1
50%
50%
2 3 9 0
Racing de Ferrol 2 1 0 1
50%
50%
7 4 5 1
Lleida 2 1 0 1
50%
50%
1 3 4 0
Peralta 2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 0
Noja 2 1 0 1
50%
50%
1 3 6 1
Ceuta 2 0 0 2
100%
0 4 5 1
Ciudad de Murcia 2 1 1 0
50%
50%
3 0 2 1
Mataró 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 1
Burriana 2 0 0 2
100%
0 5 5 0
Eibar 2 1 1 0
50%
50%
2 1 3 0
Jaén 1 0 0 1
100%
0 3 3 0
Real Sociedad 1 0 0 1
100%
1 3 2 0
Burgos CF 1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Salamanca 1 0 0 1
100%
0 4 3 1
Racing de Santander 1 0 0 1
100%
2 3 1 0
Albacete 1 0 0 1
100%
1 2 3 0
Tenerife 1 0 0 1
100%
0 2 1 0
Compostela 1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Barcelona 1 0 0 1
100%
2 3 2 0
Leganés 1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Villarreal 1 0 0 1
100%
1 2 2 1
Motril 1 0 1 0
100%
1 1 4 0
Polideportivo Ejido 1 0 0 1
100%
0 1 6 0
Extremadura 1 0 1 0
100%
1 1 2 0
Elche 1 0 0 1
100%
1 6 1 0
Córdoba 1 0 0 1
100%
2 3 6 0
Levante 1 0 0 1
100%
0 2 3 0
Espanyol 1 0 0 1
100%
0 1 3 1
Rayo Vallecano 1 0 0 1
100%
1 2 5 0
Las Palmas 1 0 0 1
100%
1 2 6 2
Gimnàstic de Tarragona 1 0 1 0
100%
0 0 2 0
Sporting de Gijón 1 0 0 1
100%
1 2 3 0
Notificar error