2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev 2ª Divisió B Grup I1993-94 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Salamanca5638231057126812
2Getafe5038171655331887
3Orense48382081064539812
4Langreo4338161111606010511
5Pontevedra41381413115141886
6Atlético de Madrid B4038141212544411315
7Real Madrid C40381510136355878
8Lugo383813121338421126
9Ávila37381017113342657
10San Sebastián de los Reyes37381311144948929
11Oviedo B3738111512393810910
12Sporting de Gijón B3738165174542776
13Racing de Ferrol3638121214545812725
14Talavera353812111541441006
15Avilés Industrial343810141443559714
16Arosa33381111164248814
17Cultural Leonesa3238111017385310814
18Tomelloso323881614294210815
19Ponferradina28389101939569912
20Celta Turista263881020457311018

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Antonio
22 Ponferradina
Arteaga
21 Madrid C
Juan Carlos
21 Atlético de Madrid B
Santi
18 Ourense
Javi Prendes
18 Avilés
Quico
15 Salamanca
Juan Luis
15 Langreo
Peña
15 Ferrol
Narciso
15 Leonesa
Barbarà
14 Salamanca
Nom Pos Minuts Club
Peri
3420 Atlético de Madrid B
Javi
3420 Ávila
Rodolfo
3330 Salamanca
Juancho
3330 Pontevedra
Angelín
3325 Getafe
Juan Carlos
3323 Atlético de Madrid B
Javi Prendes
3310 Avilés
Eutiquio
3301 Ávila
Adriano
3300 Arosa
Enrique
3281 Talavera
Nom Pos Grogues Club
Barbero
16 Atlético de Madrid B
Medina
15 Salamanca
Zúñiga
15 Ferrol
Jorge
14 Arosa
Josema
13 Salamanca
Javi Rico
13 Langreo
Alvite
13 Lugo
Ramiro
13 Lugo
Morón
13 Talavera
Osa
13 Tomelloso
  Nom Pos Vermelles Club
Emiliano
4 Ferrol
Rodolfo
3 Ourense
Barbero
3 Atlético de Madrid B
Jiménez
3 San Sebastián de los Reyes
Caneda
3 Ferrol
Óscar Manuel
3 Ferrol
Peña
3 Ferrol
Marino
3 Avilés
Aguilera
3 Tomelloso
Benítez
3 Ponferradina
Nom Pos Coef Club PJ G
Olabe
0.61 Salamanca3421
Caballero
0.75 Getafe3325
Lino
1.06 Pontevedra3335
Javi
1.1 Ávila3842
Ricardo
1.14 Atlético de Madrid B3540
Raúl Rodríguez
1.28 Madrid C3241
Julián
1.3 San Sebastián de los Reyes3343
Juan Carlos
1.32 Leonesa2837
Ares
1.32 Ourense3445
Pedro Rodríguez
1.45 Ponferradina3145
Nom P TG TV
Teja Cimiano14705
Hernández Velázquez115410
Suárez Suárez10355
Gordillo Flórez10426
González Díez9424
Gómez Sal9431
Hernanz Angulo9437
Mortera Fernández9474
Marqués Nistal9485
Presas López95211
López de la Fuente8312
Mejuto González8351
Hernández Velázquez8363
Lobos Enríquez8365
Román González8384
Luque Borge8454
Parada Martínez8457
Iglesias Figueroa8464
Chamoso Sánchez8473
Rábade Prieto8496
Sánchez Marcos8578
Araque Vergara8587
Bello Rebolo7221
Silvosa Rodríguez7347
Ruiz Campo7352
Sanjorge Otero7377
Población González7391
García Menocal7503
Megía Dávila6292
Megía Dávila6332
Balmaseda Hazas6335
Pérez Álvarez6358
Baños Martínez4130
Toledo Fernández4185
Martínez Barrio4190
Acevedo Martínez4191
Herreros Hodar4193
Torija Arroyo4220
Losantos Omar4222
Iturralde González4281
Valle Gil4282
Blanco Gutiérrez3100
Nevado González3120
Sánchez García3131
Jiménez Hidalgo3172
Diestro Manzano3190
Morales Mansito3213
Durán Cerrada251
García Rodríguez260
Gil Oteiza260
Rubio Iniesta271
Precioso Rodríguez271
Sarrión Martínez271
Navas Lasa280
Sainz de Lomas2101
Eleicegui Uranga2111
Marcos Roncero2121
Aguirre Huerga2121
Vizuete Fernández2122
Rodríguez Santiago2122
Mateo Hernández2123
Granel Martínez2123
Faerna Díaz2143
Codina Escobar2160
Belinchón García2163
Yuste González100
Beguiristain Iceta110
Colina Sarobe120
Pérez Lasa130
López Villate140
Martínez de la Puente140
Eloy Hervías140
Caetano Bueno141
Pinar Martínez141
Rodríguez Torrico142
Méndez Martín150
Montes Corcobado150
Méndez Casas150
Millán Domínguez150
Alzola Magallón150
Olmo Moreno150
Ferré Domínguez150
Morales Yanes150
Beltrán Marco150
Campos Andreu151
Pérez Sánchez151
Medina Cantalejo151
Castilla Cazalla152
García de la Rosa160
Villa García160
Muñoz Tovar161
Cerdá Albert171
Muñoz Juste171
Alfaro Pérez171
Salicio Montero000
Gols:
951
Promig golejador:
2,50
Targetes Grogues:
1945
Targetes Grogues Per Partit:
5,12
Expulsions:
207
Expulsions Per Partit:
0,54
Estrangers:
70
Percentatge Estrangers:
14.58
Victòries locals:
181
Victòries visitants:
82
Empats:
117
Màxima victòria local:
6-0 Getafe-Avilés Industrial
Màxima victòria visitant:
1-6 Celta Turista-Talavera
Millor ratxa guanyadora:
Salamanca: 6 Partits (Jornades 5-10)
Pitjor ratxa perdedora:
Cultural Leonesa: 5 Partits (Jornades 22-26)
Millor ratxa no perdent:
Getafe: 15 Partits (Jornades 1-15)
Pitjor ratxa no guanyant:
Avilés Industrial: 16 Partits (Jornades 20-35)
Nom Club Pos P Min G TG TV
Osa Tomelloso
33 2969 0 13 1
Fabián Ourense
28 1958 1 8 0
Grampon Lugo
27 1816 8 3 0
Duffort Celta de Vigo B
19 1355 5 2 0
Naciri Lugo
24 1043 0 7 0
Elvis Celta de Vigo B
5 371 0 0 0
Cardozo Atlético de Madrid B
6 214 1 2 0
Rey Pontevedra
5 155 0 1 0
Koldo Salamanca
0 0 0 0 0

Progrés

Matriu