2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Europa League2019-20 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda Previa 1 (anada) 27/06/2019 Ballymena NSÍ
Ronda Previa 1 (anada) 27/06/2019 Prishtina St Joseph's
Ronda Previa 1 (anada) 27/06/2019 Sant Julià Europa FC
Ronda Previa 1 (anada) 27/06/2019 Tre Fiori
Ronda Previa 1 (anada) 27/06/2019 Progrès Inter Cardiff
Ronda Previa 1 (anada) 27/06/2019 Barry Town Cliftonville
Ronda Previa 1 (anada) 27/06/2019 La Fiorita Engordany
Ronda Previa 1 (tornada) 02/07/2019 St Joseph's Prishtina
Ronda Previa 1 (tornada) 04/07/2019 Inter Cardiff Progrès
Ronda Previa 1 (tornada) 04/07/2019 NSÍ Ballymena
Ronda Previa 1 (tornada) 04/07/2019 Cliftonville Barry Town
Ronda Previa 1 (tornada) 04/07/2019 Engordany La Fiorita
Ronda Previa 1 (tornada) 04/07/2019 Europa FC Sant Julià
Ronda Previa 1 (tornada) 04/07/2019 Tre Fiori
Classificació Fase 1 (anada) 09/07/2019 Gżira United Hajduk Split
Classificació Fase 1 (anada) 09/07/2019 CSKA Sofia OFK Titograd
Classificació Fase 1 (anada) 09/07/2019 St Joseph's Rangers
Classificació Fase 1 (anada) 10/07/2019 Jeunesse d'Esch Tobol
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Dinamo Tbilisi Engordany
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Radnik Spartak Trnava
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Shakhtyor Soligorsk Hibernians
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Speranța Nisporeni Neftçi
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Akademija Pandev Zrinjski
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Brøndby Inter Turku
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Crusaders B36
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Molde KR
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Ventspils Teuta
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Pyunik Shkupi
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Ordabasy Torpedo Kutaisi
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Maccabi Haifa Mura
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Alashkert Makedonija
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 AEK Larnaca Petrocub
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Trans Budućnost
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Laçi Hapoel Be'er Sheva
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Sabail Universitatea Craiova
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Flora Radnicki Niš
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 KuPS Vitebsk
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Balzan Domžale
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Riteriai
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Ružomberok Levski Sofia
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Debrecen Kukësi
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Čukarički Banants
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Brann Shamrock Rovers
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Aberdeen RoPS
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Malmö Ballymena
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Breiðablik Vaduz
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Stjarnan Levadia Tallinn
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Budapest Honvéd Žalgiris
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Široki Brijeg Kairat
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Cork City Progrès
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Cliftonville Haugesund
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 St Patrick's Norrköping
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Liepāja Dinamo Minsk
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Europa FC Legia Warszawa
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Kauno Žalgiris Apollon Limassol
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 FCSB Milsami Orhei
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Zeta Fehérvár
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Dunajská Streda Cracovia
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Connah's Quay Kilmarnock
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Olimpija RFS
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2019 Fola Chikhura Sachkhere
Classificació Fase 1 (tornada) 16/07/2019 OFK Titograd CSKA Sofia
Classificació Fase 1 (tornada) 16/07/2019 Riteriai
Classificació Fase 1 (tornada) 16/07/2019 Banants Čukarički
Classificació Fase 1 (tornada) 17/07/2019 Chikhura Sachkhere Fola
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 RoPS Aberdeen
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Levadia Tallinn Stjarnan
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 RFS Olimpija
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Inter Turku Brøndby
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Spartak Trnava Radnik
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Mura Maccabi Haifa
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Hajduk Split Gżira United
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Shkupi Pyunik
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Vitebsk KuPS
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Budućnost Trans
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Domžale Balzan
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Rangers St Joseph's
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 B36 Crusaders
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Radnicki Niš Flora
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Kilmarnock Connah's Quay
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Ballymena Malmö
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 KR Molde
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Legia Warszawa Europa FC
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Shamrock Rovers Brann
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Kukësi Debrecen
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Fehérvár Zeta
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Dinamo Minsk Liepāja
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Neftçi Speranța Nisporeni
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Levski Sofia Ružomberok
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Petrocub AEK Larnaca
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Haugesund Cliftonville
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Apollon Limassol Kauno Žalgiris
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Cracovia Dunajská Streda
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Žalgiris Budapest Honvéd
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Milsami Orhei FCSB
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Hibernians Shakhtyor Soligorsk
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Torpedo Kutaisi Ordabasy
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Vaduz Breiðablik
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Hapoel Be'er Sheva Laçi
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Engordany Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Progrès Cork City
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Norrköping St Patrick's
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Universitatea Craiova Sabail
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Zrinjski Akademija Pandev
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Teuta Ventspils
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Kairat Široki Brijeg
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Tobol Jeunesse d'Esch
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2019 Makedonija Alashkert
Classificació Fase 2 (anada) 23/07/2019 Tre Penne Sūduva
Classificació Fase 2 (anada) 23/07/2019 Ararat-Armenia Lincoln
Classificació Fase 2 (anada) 23/07/2019 HB Linfield
Classificació Fase 2 (anada) 23/07/2019 Shkëndija Dudelange
Classificació Fase 2 (anada) 23/07/2019 Santa Coloma Astana
Classificació Fase 2 (anada) 24/07/2019 Slovan Bratislava Feronikeli
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Arsenal Tula Neftçi
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Haugesund Sturm Graz
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Lechia Gdańsk Brøndby
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Yeni Malatyaspor Olimpija
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Flora Eintracht Frankfurt
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Molde Čukarički
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Mladá Boleslav Ordabasy
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Connah's Quay Partizan
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Shakhtyor Soligorsk Esbjerg
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Dunajská Streda Atromitos
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Espanyol Stjarnan
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Legia Warszawa KuPS
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Shamrock Rovers Apollon Limassol
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Valur Ludogorets
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Domžale Malmö
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Budućnost Zorya
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Rangers Progrès
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Strasbourg Maccabi Haifa
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Wolverhampton Crusaders
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Gent Viitorul
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Lokomotiv Plovdiv Spartak Trnava
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 AZ Alkmaar Häcken
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Aris AEL
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Jeunesse d'Esch Vitória de Guimarães
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Luzern
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Norrköping Liepāja
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Fehérvár Vaduz
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Piast Riga
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Hapoel Be'er Sheva Kairat
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 CSKA Sofia Osijek
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Alashkert FCSB
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Torino Debrecen
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Budapest Honvéd Universitatea Craiova
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Utrecht Zrinjski
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 AEK Larnaca Levski Sofia
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Partizani Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Qäbälä Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Ventspils Gżira United
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Pyunik Jablonec
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2019 Chikhura Sachkhere Aberdeen
Classificació Fase 2 (tornada) 30/07/2019 Sūduva Tre Penne
Classificació Fase 2 (tornada) 30/07/2019 Dudelange Shkëndija
Classificació Fase 2 (tornada) 30/07/2019 Feronikeli Slovan Bratislava
Classificació Fase 2 (tornada) 30/07/2019 Lincoln Ararat-Armenia
Classificació Fase 2 (tornada) 31/07/2019 Čukarički Molde
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Dinamo Tbilisi Qäbälä
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Vaduz Fehérvár
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Zrinjski Utrecht
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Atromitos Dunajská Streda
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Neftçi Arsenal Tula
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Liepāja Norrköping
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Ludogorets Valur
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Progrès Rangers
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Brøndby Lechia Gdańsk
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Esbjerg Shakhtyor Soligorsk
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Gżira United Ventspils
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Osijek CSKA Sofia
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Olimpija Yeni Malatyaspor
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 FCSB Alashkert
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Eintracht Frankfurt Flora
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Sturm Graz Haugesund
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Linfield HB
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Spartak Trnava Lokomotiv Plovdiv
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Luzern
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Aberdeen Chikhura Sachkhere
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Partizan Connah's Quay
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Vitória de Guimarães Jeunesse d'Esch
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Crusaders Wolverhampton
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Stjarnan Espanyol
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Malmö Domžale
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Jablonec Pyunik
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Maccabi Haifa Strasbourg
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Universitatea Craiova Budapest Honvéd
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Apollon Limassol Shamrock Rovers
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Astana Santa Coloma
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Ordabasy Mladá Boleslav
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Kairat Hapoel Be'er Sheva
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Viitorul Gent
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 KuPS Legia Warszawa
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Zorya Budućnost
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Riga Piast
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Häcken AZ Alkmaar
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Debrecen Torino
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Levski Sofia AEK Larnaca
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 Sheriff Tiraspol Partizani
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2019 AEL Aris
Classificació Fase 3 (anada) 06/08/2019 Sutjeska Linfield
Classificació Fase 3 (anada) 06/08/2019 Riga Helsinki
Classificació Fase 3 (anada) 06/08/2019 Ararat-Armenia Saburtalo
Classificació Fase 3 (anada) 07/08/2019 Slovan Bratislava Dundalk
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 Ludogorets The New Saints
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 Dudelange Nõmme Kalju
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 CSKA Sofia Zorya
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 Lokomotiv Plovdiv Strasbourg
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 Feyenoord Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 Royal Antwerp Viktoria Plzeň
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 Sarajevo BATE Borisov
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 FCSB Mladá Boleslav
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 Rijeka Aberdeen
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 Midtjylland Rangers
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 Vaduz Eintracht Frankfurt
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 Austria Wien Apollon Limassol
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 Luzern Espanyol
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 Partizan Yeni Malatyaspor
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 Maccabi Tel Aviv Sūduva
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 Astana Valletta
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 Molde Aris
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 Thun Spartak Moskva
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 Mariupol AZ Alkmaar
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 Haugesund PSV
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 Malmö Zrinjski
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 Neftçi Bnei Yehuda
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 Sheriff Tiraspol AIK Solna
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 Ventspils Vitória de Guimarães
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 Brøndby Braga
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 Universitatea Craiova AEK
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 Pyunik Wolverhampton
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 Sparta Praha Trabzonspor
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 AEK Larnaca Gent
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 Torino Shakhtyor Soligorsk
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 Legia Warszawa Atromitos
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2019 Norrköping Hapoel Be'er Sheva
Classificació Fase 3 (tornada) 13/08/2019 Nõmme Kalju Dudelange
Classificació Fase 3 (tornada) 13/08/2019 Linfield Sutjeska
Classificació Fase 3 (tornada) 13/08/2019 Dundalk Slovan Bratislava
Classificació Fase 3 (tornada) 14/08/2019 Atromitos Legia Warszawa
Classificació Fase 3 (tornada) 14/08/2019 Vitória de Guimarães Ventspils
Classificació Fase 3 (tornada) 14/08/2019 Saburtalo Ararat-Armenia
Classificació Fase 3 (tornada) 15/08/2019 Eintracht Frankfurt Vaduz
Classificació Fase 3 (tornada) 15/08/2019 Hapoel Be'er Sheva Norrköping
Classificació Fase 3 (tornada) 15/08/2019 Viktoria Plzeň Royal Antwerp
Classificació Fase 3 (tornada) 15/08/2019 AEK Universitatea Craiova
Classificació Fase 3 (tornada) 15/08/2019 Valletta Astana
Classificació Fase 3 (tornada) 15/08/2019 Gent AEK Larnaca
Classificació Fase 3 (tornada) 15/08/2019 Trabzonspor Sparta Praha
Classificació Fase 3 (tornada) 15/08/2019 The New Saints Ludogorets
Classificació Fase 3 (tornada) 15/08/2019 PSV Haugesund
Classificació Fase 3 (tornada) 15/08/2019 AZ Alkmaar Mariupol
Classificació Fase 3 (tornada) 15/08/2019 Strasbourg Lokomotiv Plovdiv
Classificació Fase 3 (tornada) 15/08/2019 Apollon Limassol Austria Wien
Classificació Fase 3 (tornada) 15/08/2019 Aris Molde
Classificació Fase 3 (tornada) 15/08/2019 Aberdeen Rijeka
Classificació Fase 3 (tornada) 15/08/2019 Rangers Midtjylland
Classificació Fase 3 (tornada) 15/08/2019 Wolverhampton Pyunik
Classificació Fase 3 (tornada) 15/08/2019 Braga Brøndby
Classificació Fase 3 (tornada) 15/08/2019 Espanyol Luzern
Classificació Fase 3 (tornada) 15/08/2019 Shakhtyor Soligorsk Torino
Classificació Fase 3 (tornada) 15/08/2019 Mladá Boleslav FCSB
Classificació Fase 3 (tornada) 15/08/2019 Helsinki Riga
Classificació Fase 3 (tornada) 15/08/2019 Zrinjski Malmö
Classificació Fase 3 (tornada) 15/08/2019 Zorya CSKA Sofia
Classificació Fase 3 (tornada) 15/08/2019 Bnei Yehuda Neftçi
Classificació Fase 3 (tornada) 15/08/2019 Sūduva Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 3 (tornada) 15/08/2019 BATE Borisov Sarajevo
Classificació Fase 3 (tornada) 15/08/2019 AIK Solna Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 3 (tornada) 15/08/2019 Spartak Moskva Thun
Classificació Fase 3 (tornada) 15/08/2019 Dinamo Tbilisi Feyenoord
Classificació Fase 3 (tornada) 15/08/2019 Yeni Malatyaspor Partizan
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2019 Strasbourg Eintracht Frankfurt
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2019 Linfield Qarabağ
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2019 Gent Rijeka
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2019 FCSB Vitória de Guimarães
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2019 Partizan Molde
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2019 Celtic AIK Solna
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2019 Braga Spartak Moskva
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2019 Legia Warszawa Rangers
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2019 AZ Alkmaar Royal Antwerp
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2019 Astana BATE Borisov
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2019 AEK Trabzonspor
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2019 København Riga
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2019 Feyenoord Hapoel Be'er Sheva
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2019 Ludogorets Maribor
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2019 Malmö Bnei Yehuda
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2019 Sūduva Ferencváros
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2019 Ararat-Armenia Dudelange
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2019 Slovan Bratislava PAOK
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2019 PSV Apollon Limassol
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2019 Espanyol Zorya
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2019 Torino Wolverhampton
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2019 Dudelange Ararat-Armenia
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2019 Vitória de Guimarães FCSB
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2019 Wolverhampton Torino
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2019 Rangers Legia Warszawa
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2019 Eintracht Frankfurt Strasbourg
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2019 Maribor Ludogorets
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2019 Rijeka Gent
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2019 Ferencváros Sūduva
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2019 Trabzonspor AEK
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2019 Riga København
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2019 Royal Antwerp AZ Alkmaar
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2019 Spartak Moskva Braga
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2019 Apollon Limassol PSV
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2019 Zorya Espanyol
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2019 Molde Partizan
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2019 Bnei Yehuda Malmö
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2019 Hapoel Be'er Sheva Feyenoord
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2019 AIK Solna Celtic
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2019 Qarabağ Linfield
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2019 PAOK Slovan Bratislava
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2019 BATE Borisov Astana
Fase de grups partit 1 19/09/2019 Eintracht Frankfurt Arsenal
Fase de grups partit 1 19/09/2019 København Lugano
Fase de grups partit 1 19/09/2019 Standard Liège Vitória de Guimarães
Fase de grups partit 1 19/09/2019 Basel Krasnodar
Fase de grups partit 1 19/09/2019 Qarabağ Sevilla
Fase de grups partit 1 19/09/2019 APOEL Dudelange
Fase de grups partit 1 19/09/2019 Dynamo Kyiv Malmö
Fase de grups partit 1 19/09/2019 Gent Saint-Étienne
Fase de grups partit 1 19/09/2019 Getafe Trabzonspor
Fase de grups partit 1 19/09/2019 Borussia Mönchengladbach Wolfsberger
Fase de grups partit 1 19/09/2019 LASK Rosenborg
Fase de grups partit 1 19/09/2019 Manchester United Astana
Fase de grups partit 1 19/09/2019 Slovan Bratislava Beşiktaş
Fase de grups partit 1 19/09/2019 Partizan AZ Alkmaar
Fase de grups partit 1 19/09/2019 Wolverhampton Braga
Fase de grups partit 1 19/09/2019 Roma İstanbul Başakşehir
Fase de grups partit 1 19/09/2019 Cluj Lazio
Fase de grups partit 1 19/09/2019 Rennes Celtic
Fase de grups partit 1 19/09/2019 PSV Sporting de Portugal
Fase de grups partit 1 19/09/2019 Wolfsburg Oleksandriya
Fase de grups partit 1 19/09/2019 Ludogorets CSKA Moskva
Fase de grups partit 1 19/09/2019 Espanyol Ferencváros
Fase de grups partit 1 19/09/2019 Porto Young Boys
Fase de grups partit 1 19/09/2019 Rangers Feyenoord
Fase de grups partit 2 03/10/2019 Vitória de Guimarães Eintracht Frankfurt
Fase de grups partit 2 03/10/2019 Sporting de Portugal LASK
Fase de grups partit 2 03/10/2019 AZ Alkmaar Manchester United
Fase de grups partit 2 03/10/2019 Arsenal Standard Liège
Fase de grups partit 2 03/10/2019 Lazio Rennes
Fase de grups partit 2 03/10/2019 Celtic Cluj
Fase de grups partit 2 03/10/2019 Rosenborg PSV
Fase de grups partit 2 03/10/2019 Astana Partizan
Fase de grups partit 2 03/10/2019 Krasnodar Getafe
Fase de grups partit 2 03/10/2019 Lugano Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 2 03/10/2019 Malmö København
Fase de grups partit 2 03/10/2019 Dudelange Qarabağ
Fase de grups partit 2 03/10/2019 Sevilla APOEL
Fase de grups partit 2 03/10/2019 Trabzonspor Basel
Fase de grups partit 2 03/10/2019 Braga Slovan Bratislava
Fase de grups partit 2 03/10/2019 Saint-Étienne Wolfsburg
Fase de grups partit 2 03/10/2019 Beşiktaş Wolverhampton
Fase de grups partit 2 03/10/2019 Feyenoord Porto
Fase de grups partit 2 03/10/2019 CSKA Moskva Espanyol
Fase de grups partit 2 03/10/2019 Ferencváros Ludogorets
Fase de grups partit 2 03/10/2019 Young Boys Rangers
Fase de grups partit 2 03/10/2019 Oleksandriya Gent
Fase de grups partit 2 03/10/2019 İstanbul Başakşehir Borussia Mönchengladbach
Fase de grups partit 2 03/10/2019 Wolfsberger Roma
Fase de grups partit 3 24/10/2019 Qarabağ APOEL
Fase de grups partit 3 24/10/2019 Partizan Manchester United
Fase de grups partit 3 24/10/2019 Sevilla Dudelange
Fase de grups partit 3 24/10/2019 Eintracht Frankfurt Standard Liège
Fase de grups partit 3 24/10/2019 Celtic Lazio
Fase de grups partit 3 24/10/2019 Rennes Cluj
Fase de grups partit 3 24/10/2019 Sporting de Portugal Rosenborg
Fase de grups partit 3 24/10/2019 PSV LASK
Fase de grups partit 3 24/10/2019 Trabzonspor Krasnodar
Fase de grups partit 3 24/10/2019 Getafe Basel
Fase de grups partit 3 24/10/2019 Malmö Lugano
Fase de grups partit 3 24/10/2019 Dynamo Kyiv København
Fase de grups partit 3 24/10/2019 AZ Alkmaar Astana
Fase de grups partit 3 24/10/2019 Beşiktaş Braga
Fase de grups partit 3 24/10/2019 Slovan Bratislava Wolverhampton
Fase de grups partit 3 24/10/2019 İstanbul Başakşehir Wolfsberger
Fase de grups partit 3 24/10/2019 Roma Borussia Mönchengladbach
Fase de grups partit 3 24/10/2019 Saint-Étienne Oleksandriya
Fase de grups partit 3 24/10/2019 Gent Wolfsburg
Fase de grups partit 3 24/10/2019 CSKA Moskva Ferencváros
Fase de grups partit 3 24/10/2019 Ludogorets Espanyol
Fase de grups partit 3 24/10/2019 Young Boys Feyenoord
Fase de grups partit 3 24/10/2019 Porto Rangers
Fase de grups partit 3 24/10/2019 Arsenal Vitória de Guimarães
Fase de grups partit 4 06/11/2019 Vitória de Guimarães Arsenal
Fase de grups partit 4 07/11/2019 LASK PSV
Fase de grups partit 4 07/11/2019 Astana AZ Alkmaar
Fase de grups partit 4 07/11/2019 APOEL Qarabağ
Fase de grups partit 4 07/11/2019 København Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 4 07/11/2019 Lugano Malmö
Fase de grups partit 4 07/11/2019 Basel Getafe
Fase de grups partit 4 07/11/2019 Krasnodar Trabzonspor
Fase de grups partit 4 07/11/2019 Dudelange Sevilla
Fase de grups partit 4 07/11/2019 Rosenborg Sporting de Portugal
Fase de grups partit 4 07/11/2019 Cluj Rennes
Fase de grups partit 4 07/11/2019 Manchester United Partizan
Fase de grups partit 4 07/11/2019 Braga Beşiktaş
Fase de grups partit 4 07/11/2019 Wolverhampton Slovan Bratislava
Fase de grups partit 4 07/11/2019 Wolfsberger İstanbul Başakşehir
Fase de grups partit 4 07/11/2019 Borussia Mönchengladbach Roma
Fase de grups partit 4 07/11/2019 Oleksandriya Saint-Étienne
Fase de grups partit 4 07/11/2019 Wolfsburg Gent
Fase de grups partit 4 07/11/2019 Ferencváros CSKA Moskva
Fase de grups partit 4 07/11/2019 Feyenoord Young Boys
Fase de grups partit 4 07/11/2019 Lazio Celtic
Fase de grups partit 4 07/11/2019 Standard Liège Eintracht Frankfurt
Fase de grups partit 4 07/11/2019 Rangers Porto
Fase de grups partit 4 07/11/2019 Espanyol Ludogorets
Fase de grups partit 5 28/11/2019 Celtic Rennes
Fase de grups partit 5 28/11/2019 Saint-Étienne Gent
Fase de grups partit 5 28/11/2019 İstanbul Başakşehir Roma
Fase de grups partit 5 28/11/2019 Oleksandriya Wolfsburg
Fase de grups partit 5 28/11/2019 CSKA Moskva Ludogorets
Fase de grups partit 5 28/11/2019 Vitória de Guimarães Standard Liège
Fase de grups partit 5 28/11/2019 Ferencváros Espanyol
Fase de grups partit 5 28/11/2019 Young Boys Porto
Fase de grups partit 5 28/11/2019 Wolfsberger Borussia Mönchengladbach
Fase de grups partit 5 28/11/2019 Beşiktaş Slovan Bratislava
Fase de grups partit 5 28/11/2019 Braga Wolverhampton
Fase de grups partit 5 28/11/2019 AZ Alkmaar Partizan
Fase de grups partit 5 28/11/2019 Dudelange APOEL
Fase de grups partit 5 28/11/2019 Sevilla Qarabağ
Fase de grups partit 5 28/11/2019 Lugano København
Fase de grups partit 5 28/11/2019 Malmö Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 5 28/11/2019 Rosenborg LASK
Fase de grups partit 5 28/11/2019 Sporting de Portugal PSV
Fase de grups partit 5 28/11/2019 Lazio Cluj
Fase de grups partit 5 28/11/2019 Feyenoord Rangers
Fase de grups partit 5 28/11/2019 Astana Manchester United
Fase de grups partit 5 28/11/2019 Trabzonspor Getafe
Fase de grups partit 5 28/11/2019 Krasnodar Basel
Fase de grups partit 5 28/11/2019 Arsenal Eintracht Frankfurt
Fase de grups partit 6 12/12/2019 APOEL Sevilla
Fase de grups partit 6 12/12/2019 Qarabağ Dudelange
Fase de grups partit 6 12/12/2019 København Malmö
Fase de grups partit 6 12/12/2019 Dynamo Kyiv Lugano
Fase de grups partit 6 12/12/2019 Basel Trabzonspor
Fase de grups partit 6 12/12/2019 Getafe Krasnodar
Fase de grups partit 6 12/12/2019 LASK Sporting de Portugal
Fase de grups partit 6 12/12/2019 PSV Rosenborg
Fase de grups partit 6 12/12/2019 Rennes Lazio
Fase de grups partit 6 12/12/2019 Standard Liège Arsenal
Fase de grups partit 6 12/12/2019 Cluj Celtic
Fase de grups partit 6 12/12/2019 Rangers Young Boys
Fase de grups partit 6 12/12/2019 Porto Feyenoord
Fase de grups partit 6 12/12/2019 Espanyol CSKA Moskva
Fase de grups partit 6 12/12/2019 Ludogorets Ferencváros
Fase de grups partit 6 12/12/2019 Wolfsburg Saint-Étienne
Fase de grups partit 6 12/12/2019 Gent Oleksandriya
Fase de grups partit 6 12/12/2019 Borussia Mönchengladbach İstanbul Başakşehir
Fase de grups partit 6 12/12/2019 Roma Wolfsberger
Fase de grups partit 6 12/12/2019 Wolverhampton Beşiktaş
Fase de grups partit 6 12/12/2019 Slovan Bratislava Braga
Fase de grups partit 6 12/12/2019 Manchester United AZ Alkmaar
Fase de grups partit 6 12/12/2019 Partizan Astana
Fase de grups partit 6 12/12/2019 Eintracht Frankfurt Vitória de Guimarães
Setzens de final (anada) 20/02/2020 AZ Alkmaar LASK
Setzens de final (anada) 20/02/2020 Shakhtar Benfica
Setzens de final (anada) 20/02/2020 Eintracht Frankfurt Red Bull Salzburg
Setzens de final (anada) 20/02/2020 Ludogorets Inter
Setzens de final (anada) 20/02/2020 Club Brugge Manchester United
Setzens de final (anada) 20/02/2020 Cluj Sevilla
Setzens de final (anada) 20/02/2020 København Celtic
Setzens de final (anada) 20/02/2020 Getafe Ajax
Setzens de final (anada) 20/02/2020 Sporting de Portugal İstanbul Başakşehir
Setzens de final (anada) 20/02/2020 Roma Gent
Setzens de final (anada) 20/02/2020 Wolfsburg Malmö
Setzens de final (anada) 20/02/2020 Rangers Braga
Setzens de final (anada) 20/02/2020 Olympiacos Arsenal
Setzens de final (anada) 20/02/2020 Bayer Leverkusen Porto
Setzens de final (anada) 20/02/2020 Wolverhampton Espanyol
Setzens de final (anada) 20/02/2020 APOEL Basel
Setzens de final (tornada) 26/02/2020 Braga Rangers
Setzens de final (tornada) 27/02/2020 Manchester United Club Brugge
Setzens de final (tornada) 27/02/2020 Ajax Getafe
Setzens de final (tornada) 27/02/2020 Celtic København
Setzens de final (tornada) 27/02/2020 Sevilla Cluj
Setzens de final (tornada) 27/02/2020 Arsenal Olympiacos
Setzens de final (tornada) 27/02/2020 Inter Ludogorets
Setzens de final (tornada) 27/02/2020 Benfica Shakhtar
Setzens de final (tornada) 27/02/2020 Espanyol Wolverhampton
Setzens de final (tornada) 27/02/2020 İstanbul Başakşehir Sporting de Portugal
Setzens de final (tornada) 27/02/2020 Porto Bayer Leverkusen
Setzens de final (tornada) 27/02/2020 Basel APOEL
Setzens de final (tornada) 27/02/2020 LASK AZ Alkmaar
Setzens de final (tornada) 27/02/2020 Malmö Wolfsburg
Setzens de final (tornada) 27/02/2020 Gent Roma
Setzens de final (tornada) 28/02/2020 Red Bull Salzburg Eintracht Frankfurt
Vuitens de final (anada) 12/03/2020 Wolfsburg Shakhtar
Vuitens de final (anada) 12/03/2020 LASK Manchester United
Vuitens de final (anada) 12/03/2020 Olympiacos Wolverhampton
Vuitens de final (anada) 12/03/2020 Rangers Bayer Leverkusen
Vuitens de final (anada) 12/03/2020 İstanbul Başakşehir København
Vuitens de final (anada) 12/03/2020 Eintracht Frankfurt Basel
Vuitens de final (tornada) 05/08/2020 Shakhtar Wolfsburg
Vuitens de final 05/08/2020 Inter Getafe
Vuitens de final (tornada) 05/08/2020 København İstanbul Başakşehir
Vuitens de final (tornada) 05/08/2020 Manchester United LASK
Vuitens de final (tornada) 06/08/2020 Basel Eintracht Frankfurt
Vuitens de final (tornada) 06/08/2020 Wolverhampton Olympiacos
Vuitens de final (tornada) 06/08/2020 Bayer Leverkusen Rangers
Vuitens de final 06/08/2020 Sevilla Roma
Quarts de final 10/08/2020 Inter Bayer Leverkusen
Quarts de final 10/08/2020 Manchester United København
Quarts de final 11/08/2020 Wolverhampton Sevilla
Quarts de final 11/08/2020 Shakhtar Basel
Semifinal 16/08/2020 Sevilla Manchester United
Semifinal 17/08/2020 Inter Shakhtar
Final 21/08/2020 Sevilla Inter

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Alfredo Morelos RangersRangers
140.82
Raúl Jiménez WolverhamptonWolverhampton
100.67
Danel Sinani DudelangeDudelange
90.82
Diogo Jota WolverhamptonWolverhampton
90.64
Markus Rosenberg MalmöMalmö
80.67
Bruno Fernandes Sporting de PortugalSporting de Portugal
80.80
Laurent Depoitre GentGent
70.58
Roman Yaremchuk GentGent
70.64
Ferreyra EspanyolEspanyol
70.78
Lukaku InterInter
71.17
    Nom Equip Pos Minuts
Connor Goldson RangersRangers
1620
Allan McGregor RangersRangers
1530
Coady WolverhamptonWolverhampton
1530
James Tavernier RangersRangers
1512
Tapsoba Vitória de GuimarãesVitória de Guimarães
1418
Moutinho WolverhamptonWolverhampton
1381
Rui Patrício WolverhamptonWolverhampton
1350
Kostić Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
1341
Alfredo Morelos RangersRangers
1323
Behrang Safari MalmöMalmö
1304
    Nom Equip Pos Grogues
Stengs AZ AlkmaarAZ Alkmaar
5
Saša Zdjelar PartizanPartizan
5
Glen Kamara RangersRangers
5
Alfredo Morelos RangersRangers
5
Scott Brown CelticCeltic
5
Berghuis FeyenoordFeyenoord
4
Anicet Abel LudogoretsLudogorets
4
Cicinho LudogoretsLudogorets
4
Enzo Crivelli İstanbul Başakşehirİstanbul Başakşehir
4
Tapsoba Vitória de GuimarãesVitória de Guimarães
4
    Nom Equip Pos Vermelles
Fousseyni Cisse Sant JuliàSant Julià
1
Diogo Jota WolverhamptonWolverhampton
1
Javi López EspanyolEspanyol
1
Timor GetafeGetafe
1
Mickael Garos DudelangeDudelange
1
Dragoş Grigore LudogoretsLudogorets
1
Svensson AZ AlkmaarAZ Alkmaar
1
Kohr Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
1
Vakoun Issouf Bayo CelticCeltic
1
Liénard StrasbourgStrasbourg
1
Gols:
1420
Promig golejador:
2.78
Targetes Grogues:
2221
Targetes Grogues Per Partit:
4.35
Expulsions:
107
Expulsions Per Partit:
0.21
Victòries locals:
247
Victòries visitants:
148
Empats:
116
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Wolverhampton: 6 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Astana: 5 Partits
Millor ratxa no perdent:
AZ Alkmaar: 11 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Trabzonspor: 7 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Rangers
Escocia
18 10 5 3
55%
27%
18%
33 15 41 1
Wolverhampton
Inglaterra
17 12 2 3
70%
11%
19%
38 14 28 1
Malmö
Suecia
16 9 3 4
56%
18%
26%
32 16 30 0
Eintracht Frankfurt
Alemanya
16 9 1 6
56%
6%
38%
27 20 32 2
Ludogorets
Bulgaria
14 5 5 4
35%
35%
30%
27 17 30 3
AZ Alkmaar
Països Baixos
14 5 7 2
35%
50%
15%
28 13 33 2
Gent
Bèlgica
14 6 6 2
42%
42%
16%
26 17 29 1
Espanyol
Espanya
14 9 3 2
64%
21%
15%
33 14 22 1
København
Dinamarca
13 5 4 4
38%
30%
32%
15 10 23 0
Sevilla
Espanya
12 9 2 1
75%
16%
9%
23 7 20 0
Vitória de Guimarães
Portugal
12 6 3 3
50%
25%
25%
22 10 19 0
Partizan
Serbia
12 6 3 3
50%
25%
25%
20 14 22 0
Manchester United
Inglaterra
12 8 2 2
66%
16%
18%
25 6 15 0
Slovan Bratislava
Eslovaquia
12 6 1 5
50%
8%
42%
21 18 30 0
Astana
Kazajistán
12 5 1 6
41%
8%
51%
20 23 18 0
Braga
Portugal
12 8 2 2
66%
16%
18%
27 17 26 0
Dudelange
Luxemburg
12 5 2 5
41%
16%
43%
18 24 23 2
Basel
Suïssa
11 8 1 2
72%
9%
19%
21 8 25 1
İstanbul Başakşehir
Turquia
10 5 1 4
50%
10%
40%
13 16 23 0
Feyenoord
Països Baixos
10 4 3 3
40%
30%
30%
18 10 25 0
LASK
Austria
10 5 2 3
50%
20%
30%
15 12 20 1
Trabzonspor
Turquia
10 2 2 6
20%
20%
60%
10 17 23 0
Celtic
Escocia
10 6 2 2
60%
20%
20%
18 11 24 1
PSV
Països Baixos
10 5 3 2
50%
30%
20%
17 12 14 0
Wolfsburg
Alemanya
10 5 2 3
50%
20%
30%
15 13 22 1
Getafe
Espanya
9 5 0 4
55%
45%
11 8 23 1
Roma
Italia
9 3 4 2
33%
44%
23%
14 9 21 1
Legia Warszawa
Polonia
8 3 4 1
37%
50%
13%
6 1 14 0
Molde
Noruega
8 3 3 2
37%
37%
26%
16 8 19 0
Ferencváros
Hungria
8 2 5 1
25%
62%
13%
9 9 17 1
Arsenal
Inglaterra
8 4 2 2
50%
25%
25%
16 9 14 0
Qarabağ
Azerbaijan
8 2 2 4
25%
25%
50%
12 15 17 1
Hapoel Be'er Sheva
Israel
8 3 3 2
37%
37%
26%
9 10 17 1
APOEL
Chipre
8 3 1 4
37%
12%
51%
10 12 22 1
Porto
Portugal
8 3 1 4
37%
12%
51%
10 14 25 1
FCSB
Rumania
8 4 2 2
50%
25%
25%
10 5 24 2
Sporting de Portugal
Portugal
8 5 0 3
62%
38%
15 12 19 1
Cluj
Rumania
8 4 2 2
50%
25%
25%
7 5 14 3
Apollon Limassol
Chipre
8 5 0 3
62%
38%
15 12 19 2
Vaduz
Liechtenstein
6 2 1 3
33%
16%
51%
4 8 15 1
Riga
Letonia
6 2 2 2
33%
33%
34%
9 10 15 1
Universitatea Craiova
Rumania
6 2 3 1
33%
50%
17%
7 7 13 0
Torino
Italia
6 3 1 2
50%
16%
34%
16 7 15 0
Sūduva
Lituania
6 4 1 1
66%
16%
18%
16 6 9 0
Strasbourg
França
6 4 0 2
66%
34%
7 6 8 1
Zorya
Ucrania
6 3 2 1
50%
33%
17%
9 7 10 1
Aberdeen
Escocia
6 3 1 2
50%
16%
34%
10 7 11 1
Ararat-Armenia
Armenia
6 4 0 2
66%
34%
10 6 20 0
Linfield
Irlanda del Nord
6 4 1 1
66%
16%
18%
12 9 9 0
Pyunik
Armenia
6 2 2 2
33%
33%
34%
7 13 10 1
Lugano
Suïssa
6 0 3 3
50%
50%
2 5 14 0
Inter
Italia
6 5 0 1
83%
17%
15 5 8 0
Shakhtar
Ucrania
6 4 1 1
66%
16%
18%
14 11 7 1
Young Boys
Suïssa
6 2 2 2
33%
33%
34%
8 7 9 0
CSKA Moskva
Rússia
6 1 2 3
16%
33%
51%
3 9 15 1
Islas Feroe
6 2 2 2
33%
33%
34%
10 4 14 0
Oleksandriya
Ucrania
6 0 3 3
50%
50%
6 10 8 0
Progrès
Luxemburg
6 2 1 3
33%
16%
51%
5 6 10 1
Rennes
França
6 1 1 4
16%
16%
68%
5 8 15 2
Lazio
Italia
6 2 0 4
33%
67%
6 9 11 0
CSKA Sofia
Bulgaria
6 2 2 2
33%
33%
34%
6 3 13 1
Beşiktaş
Turquia
6 1 0 5
16%
84%
6 15 15 1
Rosenborg
Noruega
6 0 1 5
16%
84%
3 11 8 0
Dinamo Tbilisi
Georgia
6 4 1 1
66%
16%
18%
13 5 16 1
Wolfsberger
Austria
6 1 2 3
16%
33%
51%
7 8 13 1
Shakhtyor Soligorsk
Bielorrusia
6 3 2 1
50%
33%
17%
5 6 10 2
Borussia Mönchengladbach
Alemanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
6 9 15 0
Neftçi
Azerbaijan
6 4 1 1
66%
16%
18%
16 4 12 0
Saint-Étienne
França
6 0 4 2
66%
34%
6 8 11 0
Zrinjski
Bosnia-Herzegovina
6 4 1 1
66%
16%
18%
10 5 10 0
Brøndby
Dinamarca
6 2 0 4
33%
67%
12 13 9 0
Dynamo Kyiv
Ucrania
6 1 4 1
16%
66%
18%
7 7 14 1
Krasnodar
Rússia
6 3 0 3
50%
50%
7 11 17 2
Ventspils
Letonia
6 2 1 3
33%
16%
51%
9 12 15 1
Norrköping
Suecia
6 4 1 1
66%
16%
18%
9 5 7 0
Standard Liège
Bèlgica
6 2 2 2
33%
33%
34%
8 10 13 0
AEK Larnaca
Chipre
6 4 1 1
66%
16%
18%
10 4 15 0
Haugesund
Noruega
6 3 1 2
50%
16%
34%
9 4 6 1
Bayer Leverkusen
Alemanya
5 4 0 1
80%
20%
10 5 15 0
Kairat
Kazajistán
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 19 3
Debrecen
Hungria
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 8 5 0
Atromitos
Grecia
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 8 0
Levski Sofia
Bulgaria
4 2 0 2
50%
50%
4 7 14 1
Domžale
Eslovenia
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 8 6 0
Lokomotiv Plovdiv
Bulgaria
4 1 0 3
25%
75%
3 5 9 1
KuPS
Finlandia
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 2 8 0
Aris
Grecia
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 15 1
Luzern
Suïssa
4 2 0 2
50%
50%
2 6 6 0
Flora
Estonia
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 6 6 0
Sheriff Tiraspol
Moldavia
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 14 0
Royal Antwerp
Bèlgica
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 7 17 4
BATE Borisov
Bielorrusia
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 7 0
Rijeka
Croacia
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 7 0
Spartak Moskva
Rússia
4 2 0 2
50%
50%
6 6 7 0
Budućnost
Montenegro
4 2 0 2
50%
50%
7 5 10 2
Bnei Yehuda
Israel
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 7 5 0
AIK Solna
Suecia
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 8 8 0
AEK
Grecia
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 4 13 1
Alashkert
Armenia
4 3 0 1
75%
25%
9 6 6 1
Maccabi Haifa
Israel
4 3 0 1
75%
25%
8 6 3 1
Ordabasy
Kazajistán
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 4 12 0
Crusaders
Irlanda del Nord
4 2 0 2
50%
50%
6 8 11 0
Spartak Trnava
Eslovaquia
4 2 0 2
50%
50%
5 5 17 2
Jeunesse d'Esch
Luxemburg
4 0 2 2
50%
50%
1 6 4 0
Gżira United
Malta
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 9 10 1
Engordany
Andorra
4 2 0 2
50%
50%
3 8 12 1
Cliftonville
Irlanda del Nord
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 6 10 0
Europa FC
Gibraltar
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 6 6 1
St Joseph's
Gibraltar
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 11 12 1
Mladá Boleslav
República Txeca
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 7 1
Yeni Malatyaspor
Turquia
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 16 0
Ballymena
Irlanda del Nord
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 11 7 0
Chikhura Sachkhere
Georgia
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 8 11 0
Connah's Quay
Gales
4 1 0 3
25%
75%
3 6 13 1
Shamrock Rovers
Irlanda
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 7 10 1
Stjarnan
Islandia
4 1 0 3
25%
75%
5 11 5 0
Olympiacos
Grecia
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 10 1
Liepāja
Letonia
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 5 9 0
Olimpija
Eslovenia
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 6 14 1
Budapest Honvéd
Hungria
4 1 3 0
25%
75%
4 2 14 0
Fehérvár
Hungria
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 8 0
Dunajská Streda
Eslovaquia
4 0 2 2
50%
50%
6 8 12 0
Čukarički
Serbia
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 3 6 1
B36
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
2 5 4 0
Shkupi
Macedonia del Nord
2 0 1 1
50%
50%
4 5 4 1
Kauno Žalgiris
Lituania
2 0 0 2
100%
0 6 5 0
Torpedo Kutaisi
Georgia
2 0 0 2
100%
0 3 5 0
KR
Islandia
2 0 1 1
50%
50%
1 7 1 0
Teuta
Albania
2 1 0 1
50%
50%
1 3 4 0
Maribor
Eslovenia
2 0 2 0
100%
2 2 6 1
Breiðablik
Islandia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Mura
Eslovenia
2 0 0 2
100%
2 5 2 0
Milsami Orhei
Moldavia
2 0 0 2
100%
1 4 7 0
Makedonija
Macedonia del Nord
2 0 0 2
100%
1 6 3 0
Petrocub
Moldavia
2 0 0 2
100%
0 2 9 0
Sparta Praha
República Txeca
2 0 1 1
50%
50%
3 4 5 1
Zeta
Montenegro
2 0 1 1
50%
50%
1 5 4 1
Trans
Estonia
2 0 0 2
100%
1 6 4 0
PAOK
Grecia
2 1 0 1
50%
50%
3 3 6 0
Inter Turku
Finlandia
2 1 0 1
50%
50%
3 4 1 0
Feronikeli
Kosovo
2 0 0 2
100%
1 4 7 1
Speranța Nisporeni
Moldavia
2 0 0 2
100%
0 9 3 0
Ajax
Països Baixos
2 1 0 1
50%
50%
2 3 8 0
Club Brugge
Bèlgica
2 0 1 1
50%
50%
1 6 3 1
NSÍ
Islas Feroe
2 0 1 1
50%
50%
0 2 2 0
Red Bull Salzburg
Austria
2 0 1 1
50%
50%
3 6 4 0
Benfica
Portugal
2 0 1 1
50%
50%
4 5 2 0
Prishtina
Kosovo
2 0 1 1
50%
50%
1 3 6 2
Cork City
Irlanda
2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 0
Sant Julià
Andorra
2 1 0 1
50%
50%
3 6 6 2
Žalgiris
Lituania
2 0 1 1
50%
50%
2 4 5 0
Tre Fiori
San Marino
2 0 0 2
100%
1 9 7 0
Inter Cardiff
Gales
2 1 0 1
50%
50%
2 2 3 0
Barry Town
Gales
2 0 1 1
50%
50%
0 4 2 0
St Patrick's
Irlanda
2 0 0 2
100%
1 4 5 1
La Fiorita
San Marino
2 0 0 2
100%
1 3 6 1
Hajduk Split
Croacia
2 1 0 1
50%
50%
3 3 2 0
OFK Titograd
Montenegro
2 0 1 1
50%
50%
0 4 4 0
Dinamo Minsk
Bielorrusia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 2 0
Tobol
Kazajistán
2 0 2 0
100%
1 1 6 0
Radnik
Bosnia-Herzegovina
2 1 0 1
50%
50%
2 2 7 0
Levadia Tallinn
Estonia
2 1 0 1
50%
50%
4 4 7 0
Hibernians
Malta
2 0 0 2
100%
0 2 5 1
Akademija Pandev
Macedonia del Nord
2 0 0 2
100%
0 6 3 0
Cracovia
Polonia
2 0 2 0
100%
3 3 2 0
Thun
Suïssa
2 0 0 2
100%
3 5 4 0
Valletta
Malta
2 0 0 2
100%
1 9 3 0
AEL
Chipre
2 0 1 1
50%
50%
0 1 11 1
RoPS
Finlandia
2 0 0 2
100%
2 4 4 0
Häcken
Suecia
2 0 1 1
50%
50%
0 3 3 0
Lincoln
Gibraltar
2 0 0 2
100%
1 4 4 1
Viitorul
Rumania
2 1 0 1
50%
50%
5 7 6 0
Vitebsk
Bielorrusia
2 0 1 1
50%
50%
1 3 5 0
Balzan
Malta
2 0 0 2
100%
3 5 7 0
HB
Islas Feroe
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Riteriai
Lituania
2 0 2 0
100%
1 1 4 0
Radnicki Niš
Serbia
2 0 1 1
50%
50%
2 4 3 0
Ružomberok
Eslovaquia
2 0 0 2
100%
0 4 4 0
Shkëndija
Macedonia del Nord
2 0 1 1
50%
50%
2 3 9 3
Esbjerg
Dinamarca
2 0 1 1
50%
50%
0 2 6 0
Brann
Noruega
2 0 1 1
50%
50%
3 4 1 0
Santa Coloma
Andorra
2 0 1 1
50%
50%
1 4 9 0
Kukësi
Albania
2 0 1 1
50%
50%
1 4 10 0
Banants
Armenia
2 0 0 2
100%
0 8 9 0
Lechia Gdańsk
Polonia
2 1 0 1
50%
50%
3 5 4 0
Sturm Graz
Austria
2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 0
Arsenal Tula
Rússia
2 0 0 2
100%
0 4 5 0
Valur
Islandia
2 0 1 1
50%
50%
1 5 7 0
Mariupol
Ucrania
2 0 1 1
50%
50%
0 4 3 0
Tre Penne
San Marino
2 0 0 2
100%
0 10 3 0
Osijek
Croacia
2 1 0 1
50%
50%
1 1 7 0
Maccabi Tel Aviv
Israel
2 0 0 2
100%
2 4 3 1
Austria Wien
Austria
2 0 0 2
100%
2 5 5 1
Midtjylland
Dinamarca
2 0 0 2
100%
3 7 6 0
Kilmarnock
Escocia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 1 1
Sarajevo
Bosnia-Herzegovina
2 0 1 1
50%
50%
1 2 8 0
Viktoria Plzeň
República Txeca
2 1 0 1
50%
50%
2 2 3 0
RFS
Letonia
2 1 0 1
50%
50%
3 4 7 0
Laçi
Albania
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Nõmme Kalju
Estonia
2 0 0 2
100%
1 4 6 2
Piast
Polonia
2 1 0 1
50%
50%
4 4 2 0
The New Saints
Gales
2 0 0 2
100%
0 9 2 0
Saburtalo
Georgia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 13 0
Helsinki
Finlandia
2 0 2 0
100%
3 3 3 0
Sutjeska
Montenegro
2 0 0 2
100%
3 5 6 1
Široki Brijeg
Bosnia-Herzegovina
2 0 0 2
100%
2 4 5 0
Qäbälä
Azerbaijan
2 0 0 2
100%
0 5 8 0
Fola
Luxemburg
2 0 0 2
100%
2 4 3 1
Partizani
Albania
2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 0
Utrecht
Països Baixos
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Sabail
Azerbaijan
2 0 0 2
100%
4 6 4 0
Dundalk
Irlanda
2 0 0 2
100%
1 4 3 0
Jablonec
República Txeca
2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 1