2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa UEFA1974-75 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Trentadosens de Final (anada) 11/09/1974 Vitória de Setúbal Zaragoza
Trentadosens de Final (anada) 17/09/1974 Olympique Lyonnais Red Boys Differdange
Trentadosens de Final (anada) 17/09/1974 Valur Portadown
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1974 Porto Wolverhampton
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1974 Rosenborg Hibernian
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1974 Randers Freja Dynamo Dresden
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1974 Hamburger Bohemians
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1974 Beşiktaş Brașov
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1974 Rapid Wien Aris
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1974 SSW Innsbruck Borussia Mönchengladbach
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1974 Köln KPV
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1974 Molenbeek Dundee
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1974 Sturm Graz Royal Antwerp
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1974 Real Sociedad Baník Ostrava
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1974 Vorwärts Frankfurt Juventus
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1974 Amsterdam Hibernians
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1974 Grasshopper Panathinaikos
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1974 Napoli Videoton
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1974 Torino Fortuna Düsseldorf
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1974 Stoke City Ajax
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1974 Derby County Servette
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1974 Östers Dynamo Moskva
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1974 Lokomotiv Plovdiv Győr
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1974 Spartak Moskva Velež
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1974 Nantes Legia Warszawa
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1974 Etar Inter
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1974 Boluspor Dinamo București
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1974 Start Djurgården
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1974 Górnik Zabrze Partizan
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1974 Ipswich Town Twente
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1974 KB Atlético de Madrid
Trentadosens de Final (tornada) 22/09/1974 Hibernians Amsterdam
Trentadosens de Final (tornada) 25/09/1974 Fortuna Düsseldorf Torino
Trentadosens de Final (tornada) 01/10/1974 Partizan Górnik Zabrze
Trentadosens de Final (tornada) 01/10/1974 Portadown Valur
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1974 Dundee Molenbeek
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1974 Brașov Beşiktaş
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1974 Hibernian Rosenborg
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1974 Servette Derby County
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1974 Ajax Stoke City
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1974 Videoton Napoli
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1974 Győr Lokomotiv Plovdiv
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1974 Dinamo București Boluspor
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1974 KPV Köln
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1974 Velež Spartak Moskva
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1974 Dynamo Moskva Östers
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1974 Baník Ostrava Real Sociedad
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1974 Red Boys Differdange Olympique Lyonnais
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1974 Djurgården Start
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1974 Aris Rapid Wien
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1974 Borussia Mönchengladbach SSW Innsbruck
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1974 Legia Warszawa Nantes
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1974 Dynamo Dresden Randers Freja
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1974 Twente Ipswich Town
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1974 Royal Antwerp Sturm Graz
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1974 Wolverhampton Porto
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1974 Zaragoza Vitória de Setúbal
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1974 Bohemians Hamburger
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1974 Atlético de Madrid KB
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1974 Juventus Vorwärts Frankfurt
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1974 Inter Etar
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1974 Panathinaikos Grasshopper
Setzens de final (anada) 22/10/1974 Borussia Mönchengladbach Olympique Lyonnais
Setzens de final (anada) 23/10/1974 Dynamo Dresden Dynamo Moskva
Setzens de final (anada) 23/10/1974 Partizan Portadown
Setzens de final (anada) 23/10/1974 Grasshopper Zaragoza
Setzens de final (anada) 23/10/1974 Djurgården Dukla Praha
Setzens de final (anada) 23/10/1974 Dinamo București Köln
Setzens de final (anada) 23/10/1974 Hamburger Brașov
Setzens de final (anada) 23/10/1974 Rapid Wien Velež
Setzens de final (anada) 23/10/1974 Győr Fortuna Düsseldorf
Setzens de final (anada) 23/10/1974 Twente Molenbeek
Setzens de final (anada) 23/10/1974 Nantes Baník Ostrava
Setzens de final (anada) 23/10/1974 Ajax Royal Antwerp
Setzens de final (anada) 23/10/1974 Inter Amsterdam
Setzens de final (anada) 23/10/1974 Napoli Porto
Setzens de final (anada) 23/10/1974 Hibernian Juventus
Setzens de final (anada) 23/10/1974 Derby County Atlético de Madrid
Setzens de final (tornada) 05/11/1974 Köln Dinamo București
Setzens de final (tornada) 05/11/1974 Fortuna Düsseldorf Győr
Setzens de final (tornada) 05/11/1974 Olympique Lyonnais Borussia Mönchengladbach
Setzens de final (tornada) 06/11/1974 Juventus Hibernian
Setzens de final (tornada) 06/11/1974 Velež Rapid Wien
Setzens de final (tornada) 06/11/1974 Amsterdam Inter
Setzens de final (tornada) 06/11/1974 Royal Antwerp Ajax
Setzens de final (tornada) 06/11/1974 Zaragoza Grasshopper
Setzens de final (tornada) 06/11/1974 Molenbeek Twente
Setzens de final (tornada) 06/11/1974 Dukla Praha Djurgården
Setzens de final (tornada) 06/11/1974 Baník Ostrava Nantes
Setzens de final (tornada) 06/11/1974 Dynamo Moskva Dynamo Dresden
Setzens de final (tornada) 06/11/1974 Portadown Partizan
Setzens de final (tornada) 06/11/1974 Brașov Hamburger
Setzens de final (tornada) 06/11/1974 Porto Napoli
Setzens de final (tornada) 06/11/1974 Atlético de Madrid Derby County
Vuitens de final (anada) 27/11/1974 Hamburger Dynamo Dresden
Vuitens de final (anada) 27/11/1974 Partizan Köln
Vuitens de final (anada) 27/11/1974 Dukla Praha Twente
Vuitens de final (anada) 27/11/1974 Borussia Mönchengladbach Zaragoza
Vuitens de final (anada) 27/11/1974 Juventus Ajax
Vuitens de final (anada) 27/11/1974 Amsterdam Fortuna Düsseldorf
Vuitens de final (anada) 27/11/1974 Napoli Baník Ostrava
Vuitens de final (anada) 27/11/1974 Derby County Velež
Vuitens de final (tornada) 11/12/1974 Velež Derby County
Vuitens de final (tornada) 11/12/1974 Twente Dukla Praha
Vuitens de final (tornada) 11/12/1974 Zaragoza Borussia Mönchengladbach
Vuitens de final (tornada) 11/12/1974 Köln Partizan
Vuitens de final (tornada) 11/12/1974 Dynamo Dresden Hamburger
Vuitens de final (tornada) 11/12/1974 Baník Ostrava Napoli
Vuitens de final (tornada) 11/12/1974 Fortuna Düsseldorf Amsterdam
Vuitens de final (tornada) 11/12/1974 Ajax Juventus
Quarts de final (anada) 05/03/1975 Velež Twente
Quarts de final (anada) 05/03/1975 Baník Ostrava Borussia Mönchengladbach
Quarts de final (anada) 05/03/1975 Köln Amsterdam
Quarts de final (anada) 05/03/1975 Juventus Hamburger
Quarts de final (tornada) 19/03/1975 Borussia Mönchengladbach Baník Ostrava
Quarts de final (tornada) 19/03/1975 Hamburger Juventus
Quarts de final (tornada) 19/03/1975 Twente Velež
Quarts de final (tornada) 19/03/1975 Amsterdam Köln
Semifinal (anada) 09/04/1975 Twente Juventus
Semifinal (anada) 09/04/1975 Köln Borussia Mönchengladbach
Semifinal (tornada) 23/04/1975 Juventus Twente
Semifinal (tornada) 23/04/1975 Borussia Mönchengladbach Köln
Final (anada) 07/05/1975 Borussia Mönchengladbach Twente
Final (tornada) 21/05/1975 Twente Borussia Mönchengladbach

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Heynckes Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach
111.10
Simonsen Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach
100.83
Jansen AmsterdamAmsterdam
91.29
Johan Zuidema TwenteTwente
90.75
Müller KölnKöln
80.89
Husers AmsterdamAmsterdam
50.63
Kevin Hector Derby CountyDerby County
50.83
José Altafini JuventusJuventus
50.56
Volkert HamburgerHamburger
50.63
Löhr KölnKöln
50.56
    Nom Equip Pos Minuts
Kees van Ierssel TwenteTwente
1080
Vogts Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach
1080
Kleff Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach
1080
Simonsen Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach
1070
Johan Zuidema TwenteTwente
1044
Epi Drost TwenteTwente
1036
Theodorus H Pahlplatz TwenteTwente
1013
Kick van der Vall TwenteTwente
990
Bonhof Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach
990
Frans Thijssen TwenteTwente
978
    Nom Equip Pos Grogues
Giuseppe Furino JuventusJuventus
3
Jansen AmsterdamAmsterdam
3
Flohe KölnKöln
3
Miroslav Vojkuvka Baník OstravaBaník Ostrava
2
Tibor Varsányi GyőrGyőr
2
József Varga GyőrGyőr
2
Nikolai Kochev EtarEtar
2
Roberto Boninsegna InterInter
2
Jirí Hudecek Baník OstravaBaník Ostrava
2
Adrian Hirlab BrașovBrașov
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Ivan Golac PartizanPartizan
1
Nello Santin TorinoTorino
1
Kostas Eleftherakis PanathinaikosPanathinaikos
1
Stefan Grozdanov EtarEtar
1
Nikolai Kochev EtarEtar
1
Robert McAuley PortadownPortadown
1
René Desaeyere Royal AntwerpRoyal Antwerp
1
Johnny Rep AjaxAjax
1
Cornel Dinu Dinamo BucureștiDinamo București
1
Ahmed Glavovic VeležVelež
1
Gols:
388
Promig golejador:
3.13
Targetes Grogues:
198
Targetes Grogues Per Partit:
1.60
Expulsions:
11
Expulsions Per Partit:
0.09
Victòries locals:
75
Victòries visitants:
26
Empats:
23
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Borussia Mönchengladbach: 9 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Porto: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Borussia Mönchengladbach: 11 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Porto: 3 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Borussia Mönchengladbach
Alemanya
12 10 1 1
83%
8%
9%
32 9 4 0
Twente
Països Baixos
12 6 3 3
50%
25%
25%
19 14 5 0
Köln
Alemanya
10 6 1 3
60%
10%
30%
27 14 7 0
Juventus
Italia
10 5 1 4
50%
10%
40%
17 10 12 0
Amsterdam
Països Baixos
8 5 1 2
62%
12%
26%
22 10 14 1
Hamburger
Alemanya
8 5 2 1
62%
25%
13%
20 6 4 0
Velež
Bosnia-Herzegovina
8 4 1 3
50%
12%
38%
11 10 8 1
Baník Ostrava
República Txeca
8 4 1 3
50%
12%
38%
11 6 8 0
Derby County
Inglaterra
6 3 2 1
50%
33%
17%
14 11 7 0
Dynamo Dresden
Alemanya
6 1 3 2
16%
50%
34%
5 8 4 0
Fortuna Düsseldorf
Alemanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
8 9 4 0
Ajax
Països Baixos
6 2 2 2
33%
33%
34%
5 5 6 1
Zaragoza
Espanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
13 12 3 0
Napoli
Italia
6 3 2 1
50%
33%
17%
6 4 4 0
Partizan
Serbia
6 3 2 1
50%
33%
17%
13 8 7 1
Royal Antwerp
Bèlgica
4 2 0 2
50%
50%
4 4 3 1
Nantes
França
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 3 0
Atlético de Madrid
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
10 7 4 0
Győr
Hungria
4 2 0 2
50%
50%
6 7 7 0
Dynamo Moskva
Rússia
4 2 0 2
50%
50%
5 5 3 0
Grasshopper
Suïssa
4 2 0 2
50%
50%
5 8 4 0
Molenbeek
Bèlgica
4 2 0 2
50%
50%
6 5 3 0
Dukla Praha
República Txeca
4 3 0 1
75%
25%
8 7 3 0
Hibernian
Escocia
4 2 0 2
50%
50%
14 11 2 0
Olympique Lyonnais
França
4 2 0 2
50%
50%
13 7 3 0
Dinamo București
Rumania
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 4 8 1
Rapid Wien
Austria
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 4 4 0
Brașov
Rumania
4 1 0 3
25%
75%
4 12 3 0
Portadown
Irlanda del Nord
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 7 1 1
Djurgården
Suecia
4 2 0 2
50%
50%
8 6 1 0
Inter
Italia
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 2 7 0
Porto
Portugal
4 1 0 3
25%
75%
5 6 2 0
KB
Dinamarca
2 1 0 1
50%
50%
3 6 0 0
Lokomotiv Plovdiv
Bulgaria
2 1 0 1
50%
50%
4 4 3 0
Etar
Bulgaria
2 0 1 1
50%
50%
0 3 3 2
Spartak Moskva
Rússia
2 1 0 1
50%
50%
3 3 2 0
Górnik Zabrze
Polonia
2 0 1 1
50%
50%
2 5 1 0
Start
Noruega
2 0 0 2
100%
1 7 1 0
Boluspor
Turquia
2 0 0 2
100%
0 4 1 0
Legia Warszawa
Polonia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 0
Ipswich Town
Inglaterra
2 0 2 0
100%
3 3 1 0
Östers
Suecia
2 1 0 1
50%
50%
4 4 2 0
Hibernians
Malta
2 0 0 2
100%
0 12 0 0
Stoke City
Inglaterra
2 0 2 0
100%
1 1 2 0
Red Boys Differdange
Luxemburg
2 0 0 2
100%
1 11 1 0
Valur
Islandia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Wolverhampton
Inglaterra
2 1 0 1
50%
50%
4 5 1 0
Rosenborg
Noruega
2 0 0 2
100%
3 12 0 0
Randers Freja
Dinamarca
2 0 2 0
100%
1 1 0 0
Bohemians
Irlanda
2 0 0 2
100%
0 4 2 0
Beşiktaş
Turquia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 2 0
Aris
Grecia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 2 0
SSW Innsbruck
Austria
2 1 0 1
50%
50%
2 4 1 0
KPV
Finlandia
2 0 0 2
100%
2 9 0 0
Dundee
Escocia
2 0 0 2
100%
2 5 1 0
Sturm Graz
Austria
2 1 0 1
50%
50%
2 2 2 0
Real Sociedad
Espanya
2 0 0 2
100%
0 5 2 0
Vorwärts Frankfurt
Alemanya
2 1 0 1
50%
50%
2 4 2 0
Panathinaikos
Grecia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 3 1
Videoton
Hungria
2 0 1 1
50%
50%
1 3 2 0
Torino
Italia
2 0 1 1
50%
50%
2 4 2 1
Servette
Suïssa
2 0 0 2
100%
2 6 0 0
Vitória de Setúbal
Portugal
2 0 1 1
50%
50%
1 5 1 0