CAMés
2022-232012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34

prev Conference League 2022-23

Ronda

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2022 St Joseph's
0
0
Larne
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2022 Gżira United
1
1
Atlètic Escaldes
Classificació Fase 1 (anada) 06/07/2022 Inter Turku
1
0
Drita
Classificació Fase 1 (anada) 06/07/2022 Víkingur Gøta
1
0
Europa FC
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2022 Magpies
2
1
Crusaders
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2022 Ružomberok
2
0
Kauno Žalgiris
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2022 Dinamo Tbilisi
2
3
Paide
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2022 Laçi
0
0
Iskra
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2022 Sfintul Gheorghe
1
2
Mura
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2022 Olimpija
1
1
Differdange
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2022 Floriana
0
0
Petrocub
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2022 DAC
2
1
Cliftonville
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2022 Gjilani
1
0
Liepāja
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2022 Bala Town
1
2
Sligo Rovers
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2022 Fola Esch
0
1
Tre Fiori
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2022 Dinamo Minsk
1
1
Dečić
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2022 Shkëndija
2
0
Ararat Yerevan
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2022 HB
1
0
Newtown
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2022 Lechia Gdańsk
4
1
Akademija Pandev
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2022 Budućnost
2
0
Llapi
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2022 Saburtalo
0
1
Partizani
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2022 Tre Penne
0
2
Tuzla City
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2022 Derry City
0
2
Riga
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2022 Pogoń Szczecin
4
1
KR
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2022 Flora
1
0
SJK
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2022 Borac
2
0
B36
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2022 Panevėžys
0
0
Milsami Orhei
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2022 KuPS
2
0
Dila
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2022 UE Santa Coloma
0
1
Breiðablik
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2022 Alashkert
1
0
Ħamrun
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2022 Drita
3
0
Inter Turku
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2022 KR
1
0
Pogoń Szczecin
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2022 Differdange
1
2
Olimpija
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2022 Ħamrun
4
1
Alashkert
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2022 Mura
2
1
Sfintul Gheorghe
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2022 Llapi
2
2
Budućnost
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2022 Partizani
0
1
Saburtalo
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2022 Cliftonville
0
3
DAC
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2022 Larne
0
1
St Joseph's
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2022 Tre Fiori
3
1
Fola Esch
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2022 Dečić
1
2
Dinamo Minsk
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2022 Iskra
0
1
Laçi
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2022 Riga
2
0
Derry City
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2022 Newtown
2
1
HB
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2022 Europa FC
1
2
Víkingur Gøta
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2022 Petrocub
1
0
Floriana
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2022 B36
3
1
Borac
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2022 Atlètic Escaldes
0
1
Gżira United
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2022 Dila
0
0
KuPS
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2022 SJK
4
2
Flora
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2022 Tuzla City
6
0
Tre Penne
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2022 Kauno Žalgiris
0
0
Ružomberok
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2022 Milsami Orhei
2
0
Panevėžys
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2022 Paide
1
2
Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2022 Ararat Yerevan
2
2
Shkëndija
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2022 Akademija Pandev
1
2
Lechia Gdańsk
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2022 Liepāja
3
1
Gjilani
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2022 Breiðablik
4
1
UE Santa Coloma
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2022 Crusaders
3
1
Magpies
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2022 Sligo Rovers
0
1
Bala Town
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2022 La Fiorita
0
4
Ballkani
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2022 Hibernians
3
2
Levadia Tallinn
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2022 Tirana
0
1
Zrinjski
Classificació Fase 2 (anada) 20/07/2022 Botev Plovdiv
0
0
APOEL
Classificació Fase 2 (anada) 20/07/2022 Víkingur Reykjavík
0
2
DAC
Classificació Fase 2 (anada) 20/07/2022 Sutjeska
0
0
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Motherwell
0
1
Sligo Rovers
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Sfintul Gheorghe
3
1
Olimpija
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Racing Union
1
4
Čukarički
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Velež
0
1
Ħamrun
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Aris
5
1
Gomel
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Spartak Trnava
4
1
Newtown
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 AZ Alkmaar
1
0
Tuzla City
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Rijeka
1
2
Djurgården
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 St Patrick's
1
1
Mura
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Makedonija
0
0
CSKA Sofia
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Vllaznia
1
1
Universitatea Craiova
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 BATE Borisov
0
3
Konyaspor
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Raków
5
0
Astana
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Breiðablik
2
0
Budućnost
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Víkingur Gøta
2
0
The New Saints
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Vitória de Guimarães
3
0
Puskás Akadémia
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Hapoel Be'er Sheva
2
1
Dinamo Minsk
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Valmiera
1
2
Shkëndija
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 İstanbul Başakşehir
1
1
Maccabi Netanya
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Cluj
3
0
Inter Turku
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Aris Limassol
2
0
Neftçi
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Pogoń Szczecin
1
1
Brøndby
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Ararat-Armenia
0
0
Paide
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Liepāja
0
1
Young Boys
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Kairat
0
1
Kisvárda
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Tobol
2
0
Lincoln Red Imps
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Kyzylzhar
1
2
Osijek
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Lech Poznań
5
0
Dinamo Batumi
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Saburtalo
1
0
FCSB
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Zirä
0
3
Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 SJK
0
1
Lillestrøm
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Molde
4
1
Elfsborg
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Koper
0
1
Vaduz
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Sūduva
0
1
Viborg
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 KuPS
2
2
Milsami Orhei
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Ružomberok
0
3
Riga
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Basel
2
0
Crusaders
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Sparta Praha
0
0
Viking
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Vorskla
3
2
AIK Solna
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Levski Sofia
2
0
PAOK
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Royal Antwerp
0
0
Drita
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Petrocub
0
0
Laçi
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 B36
1
0
Tre Fiori
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 St Joseph's
0
4
Slavia Praha
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Rapid Wien
0
0
Lechia Gdańsk
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Fehérvár
4
1
Qäbälä
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2022 Gżira United
2
2
Radnicki Niš
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2022 The New Saints
0
0
Víkingur Gøta
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2022 Lincoln Red Imps
0
1
Tobol
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2022 Ballkani
6
0
La Fiorita
Classificació Fase 2 (tornada) 27/07/2022 Gomel
1
2
Aris
Classificació Fase 2 (tornada) 27/07/2022
1
0
Sutjeska
Classificació Fase 2 (tornada) 27/07/2022 AIK Solna
2
0
Vorskla
Classificació Fase 2 (tornada) 27/07/2022 Inter Turku
1
1
Cluj
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Zrinjski
3
2
Tirana
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Sligo Rovers
2
0
Motherwell
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Tuzla City
0
4
AZ Alkmaar
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Riga
2
1
Ružomberok
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 DAC
2
0
Víkingur Reykjavík
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Universitatea Craiova
3
0
Vllaznia
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Maccabi Tel Aviv
0
0
Zirä
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 FCSB
4
2
Saburtalo
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Viking
2
1
Sparta Praha
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Tre Fiori
0
0
B36
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Shkëndija
3
1
Valmiera
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Budućnost
2
1
Breiðablik
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Osijek
0
2
Kyzylzhar
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Brøndby
4
0
Pogoń Szczecin
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Čukarički
4
0
Racing Union
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Laçi
1
4
Petrocub
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Drita
0
2
Royal Antwerp
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Vaduz
1
1
Koper
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 PAOK
1
1
Levski Sofia
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Lechia Gdańsk
1
2
Rapid Wien
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Ħamrun
1
0
Velež
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Dinamo Minsk
0
1
Hapoel Be'er Sheva
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Konyaspor
2
0
BATE Borisov
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Young Boys
3
0
Liepāja
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Mura
0
0
St Patrick's
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Djurgården
2
0
Rijeka
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Dinamo Batumi
1
1
Lech Poznań
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Viborg
1
0
Sūduva
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Neftçi
3
0
Aris Limassol
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Crusaders
1
1
Basel
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Astana
0
1
Raków
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Qäbälä
2
1
Fehérvár
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Paide
0
0
Ararat-Armenia
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Kisvárda
1
0
Kairat
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Milsami Orhei
1
4
KuPS
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Maccabi Netanya
0
1
İstanbul Başakşehir
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Elfsborg
1
2
Molde
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Levadia Tallinn
1
1
Hibernians
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Radnicki Niš
3
3
Gżira United
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 APOEL
2
0
Botev Plovdiv
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Puskás Akadémia
0
0
Vitória de Guimarães
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Newtown
1
2
Spartak Trnava
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 CSKA Sofia
4
0
Makedonija
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Olimpija
2
0
Sfintul Gheorghe
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Lillestrøm
5
2
SJK
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2022 Slavia Praha
7
0
St Joseph's
Col·labora amb BDFutbol!