2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Lliga de Campions2015-16 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2015 Pyunik Folgore
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2015 Lincoln Red Imps Santa Coloma
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2015 Crusaders Levadia Tallinn
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2015 B36 The New Saints
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2015 Levadia Tallinn Crusaders
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2015 Santa Coloma Lincoln Red Imps
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2015 The New Saints B36
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2015 Folgore Pyunik
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2015 Skënderbeu Crusaders
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2015 Ludogorets Milsami Orhei
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2015 Ventspils Helsinki
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2015 APOEL Vardar
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2015 Midtjylland Lincoln Red Imps
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2015 Sarajevo Lech Poznań
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2015 Partizan Dila
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2015 Trenčín Steaua București
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2015 Maribor Astana
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2015 Hibernians Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2015 Molde Pyunik
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2015 The New Saints Videoton
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2015 Celtic Stjarnan
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2015 Qarabağ Rudar Pljevlja
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2015 Malmö Žalgiris
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2015 BATE Borisov Dundalk
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2015 Dinamo Zagreb Fola Esch
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2015 Dila Partizan
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2015 Lincoln Red Imps Midtjylland
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2015 Pyunik Molde
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2015 Crusaders Skënderbeu
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2015 Žalgiris Malmö
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2015 Vardar APOEL
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2015 Helsinki Ventspils
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2015 Milsami Orhei Ludogorets
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2015 Maccabi Tel Aviv Hibernians
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2015 Dundalk BATE Borisov
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2015 Lech Poznań Sarajevo
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2015 Rudar Pljevlja Qarabağ
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2015 Stjarnan Celtic
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2015 Steaua București Trenčín
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2015 Fola Esch Dinamo Zagreb
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2015 Astana Maribor
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2015 Videoton The New Saints
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2015 Fenerbahçe Shakhtar
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2015 CSKA Moskva Sparta Praha
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2015 Milsami Orhei Skënderbeu
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2015 Midtjylland APOEL
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2015 Maccabi Tel Aviv Viktoria Plzeň
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2015 Panathinaikos Brugge
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2015 Young Boys Monaco
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2015 Videoton BATE Borisov
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2015 Dinamo Zagreb Molde
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2015 Rapid Wien Ajax
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2015 Helsinki Astana
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2015 Red Bull Salzburg Malmö
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2015 Steaua București Partizan
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2015 Celtic Qarabağ
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2015 Lech Poznań Basel
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2015 Monaco Young Boys
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2015 Ajax Rapid Wien
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2015 Molde Dinamo Zagreb
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2015 APOEL Midtjylland
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2015 Shakhtar Fenerbahçe
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2015 Skënderbeu Milsami Orhei
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2015 Astana Helsinki
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2015 Qarabağ Celtic
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2015 Sparta Praha CSKA Moskva
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2015 BATE Borisov Videoton
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2015 Basel Lech Poznań
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2015 Malmö Red Bull Salzburg
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2015 Brugge Panathinaikos
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2015 Partizan Steaua București
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2015 Viktoria Plzeň Maccabi Tel Aviv
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2015 Astana APOEL
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2015 BATE Borisov Partizan
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2015 Lazio Bayer Leverkusen
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2015 Manchester United Brugge
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2015 Sporting de Portugal CSKA Moskva
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2015 Rapid Wien Shakhtar
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2015 Valencia Monaco
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2015 Basel Maccabi Tel Aviv
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2015 Celtic Malmö
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2015 Skënderbeu Dinamo Zagreb
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2015 Shakhtar Rapid Wien
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2015 Monaco Valencia
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2015 Dinamo Zagreb Skënderbeu
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2015 Malmö Celtic
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2015 Maccabi Tel Aviv Basel
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2015 CSKA Moskva Sporting de Portugal
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2015 Bayer Leverkusen Lazio
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2015 Brugge Manchester United
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2015 APOEL Astana
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2015 Partizan BATE Borisov
Fase de grups partit 1 15/09/2015 PSG Malmö
Fase de grups partit 1 15/09/2015 Manchester City Juventus
Fase de grups partit 1 15/09/2015 Benfica Astana
Fase de grups partit 1 15/09/2015 Galatasaray Atlético de Madrid
Fase de grups partit 1 15/09/2015 PSV Manchester United
Fase de grups partit 1 15/09/2015 Wolfsburg CSKA Moskva
Fase de grups partit 1 15/09/2015 Real Madrid Shakhtar
Fase de grups partit 1 15/09/2015 Sevilla Borussia Mönchengladbach
Fase de grups partit 1 16/09/2015 Roma Barcelona
Fase de grups partit 1 16/09/2015 Gent Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 1 16/09/2015 Valencia Zenit
Fase de grups partit 1 16/09/2015 Chelsea Maccabi Tel Aviv
Fase de grups partit 1 16/09/2015 Bayer Leverkusen BATE Borisov
Fase de grups partit 1 16/09/2015 Dynamo Kyiv Porto
Fase de grups partit 1 16/09/2015 Dinamo Zagreb Arsenal
Fase de grups partit 1 16/09/2015 Olympiacos Bayern München
Fase de grups partit 2 29/09/2015 Zenit Gent
Fase de grups partit 2 29/09/2015 Olympique Lyonnais Valencia
Fase de grups partit 2 29/09/2015 Porto Chelsea
Fase de grups partit 2 29/09/2015 Maccabi Tel Aviv Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 2 29/09/2015 Arsenal Olympiacos
Fase de grups partit 2 29/09/2015 Bayern München Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 2 29/09/2015 BATE Borisov Roma
Fase de grups partit 2 29/09/2015 Barcelona Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 2 30/09/2015 Borussia Mönchengladbach Manchester City
Fase de grups partit 2 30/09/2015 Juventus Sevilla
Fase de grups partit 2 30/09/2015 Atlético de Madrid Benfica
Fase de grups partit 2 30/09/2015 Astana Galatasaray
Fase de grups partit 2 30/09/2015 CSKA Moskva PSV
Fase de grups partit 2 30/09/2015 Manchester United Wolfsburg
Fase de grups partit 2 30/09/2015 Malmö Real Madrid
Fase de grups partit 2 30/09/2015 Shakhtar PSG
Fase de grups partit 3 20/10/2015 Porto Maccabi Tel Aviv
Fase de grups partit 3 20/10/2015 BATE Borisov Barcelona
Fase de grups partit 3 20/10/2015 Bayer Leverkusen Roma
Fase de grups partit 3 20/10/2015 Arsenal Bayern München
Fase de grups partit 3 20/10/2015 Dinamo Zagreb Olympiacos
Fase de grups partit 3 20/10/2015 Zenit Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 3 20/10/2015 Dynamo Kyiv Chelsea
Fase de grups partit 3 20/10/2015 Valencia Gent
Fase de grups partit 3 21/10/2015 Malmö Shakhtar
Fase de grups partit 3 21/10/2015 PSG Real Madrid
Fase de grups partit 3 21/10/2015 CSKA Moskva Manchester United
Fase de grups partit 3 21/10/2015 Wolfsburg PSV
Fase de grups partit 3 21/10/2015 Galatasaray Benfica
Fase de grups partit 3 21/10/2015 Juventus Borussia Mönchengladbach
Fase de grups partit 3 21/10/2015 Manchester City Sevilla
Fase de grups partit 3 21/10/2015 Atlético de Madrid Astana
Fase de grups partit 4 03/11/2015 Sevilla Manchester City
Fase de grups partit 4 03/11/2015 Borussia Mönchengladbach Juventus
Fase de grups partit 4 03/11/2015 Benfica Galatasaray
Fase de grups partit 4 03/11/2015 Astana Atlético de Madrid
Fase de grups partit 4 03/11/2015 PSV Wolfsburg
Fase de grups partit 4 03/11/2015 Manchester United CSKA Moskva
Fase de grups partit 4 03/11/2015 Shakhtar Malmö
Fase de grups partit 4 03/11/2015 Real Madrid PSG
Fase de grups partit 4 04/11/2015 Olympiacos Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 4 04/11/2015 Barcelona BATE Borisov
Fase de grups partit 4 04/11/2015 Roma Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 4 04/11/2015 Bayern München Arsenal
Fase de grups partit 4 04/11/2015 Maccabi Tel Aviv Porto
Fase de grups partit 4 04/11/2015 Chelsea Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 4 04/11/2015 Olympique Lyonnais Zenit
Fase de grups partit 4 04/11/2015 Gent Valencia
Fase de grups partit 5 24/11/2015 BATE Borisov Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 5 24/11/2015 Barcelona Roma
Fase de grups partit 5 24/11/2015 Arsenal Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 5 24/11/2015 Porto Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 5 24/11/2015 Maccabi Tel Aviv Chelsea
Fase de grups partit 5 24/11/2015 Zenit Valencia
Fase de grups partit 5 24/11/2015 Olympique Lyonnais Gent
Fase de grups partit 5 24/11/2015 Bayern München Olympiacos
Fase de grups partit 5 25/11/2015 Manchester United PSV
Fase de grups partit 5 25/11/2015 Astana Benfica
Fase de grups partit 5 25/11/2015 Shakhtar Real Madrid
Fase de grups partit 5 25/11/2015 Borussia Mönchengladbach Sevilla
Fase de grups partit 5 25/11/2015 CSKA Moskva Wolfsburg
Fase de grups partit 5 25/11/2015 Atlético de Madrid Galatasaray
Fase de grups partit 5 25/11/2015 Malmö PSG
Fase de grups partit 5 25/11/2015 Juventus Manchester City
Fase de grups partit 6 08/12/2015 PSV CSKA Moskva
Fase de grups partit 6 08/12/2015 Sevilla Juventus
Fase de grups partit 6 08/12/2015 Manchester City Borussia Mönchengladbach
Fase de grups partit 6 08/12/2015 Benfica Atlético de Madrid
Fase de grups partit 6 08/12/2015 Galatasaray Astana
Fase de grups partit 6 08/12/2015 PSG Shakhtar
Fase de grups partit 6 08/12/2015 Wolfsburg Manchester United
Fase de grups partit 6 08/12/2015 Real Madrid Malmö
Fase de grups partit 6 09/12/2015 Dynamo Kyiv Maccabi Tel Aviv
Fase de grups partit 6 09/12/2015 Roma BATE Borisov
Fase de grups partit 6 09/12/2015 Chelsea Porto
Fase de grups partit 6 09/12/2015 Dinamo Zagreb Bayern München
Fase de grups partit 6 09/12/2015 Olympiacos Arsenal
Fase de grups partit 6 09/12/2015 Bayer Leverkusen Barcelona
Fase de grups partit 6 09/12/2015 Gent Zenit
Fase de grups partit 6 09/12/2015 Valencia Olympique Lyonnais
Vuitens de final (anada) 16/02/2016 Benfica Zenit
Vuitens de final (anada) 16/02/2016 PSG Chelsea
Vuitens de final (anada) 17/02/2016 Gent Wolfsburg
Vuitens de final (anada) 17/02/2016 Roma Real Madrid
Vuitens de final (anada) 23/02/2016 Juventus Bayern München
Vuitens de final (anada) 23/02/2016 Arsenal Barcelona
Vuitens de final (anada) 24/02/2016 PSV Atlético de Madrid
Vuitens de final (anada) 24/02/2016 Dynamo Kyiv Manchester City
Vuitens de final (tornada) 08/03/2016 Real Madrid Roma
Vuitens de final (tornada) 08/03/2016 Wolfsburg Gent
Vuitens de final (tornada) 09/03/2016 Chelsea PSG
Vuitens de final (tornada) 09/03/2016 Zenit Benfica
Vuitens de final (tornada) 15/03/2016 Atlético de Madrid PSV
Vuitens de final (tornada) 15/03/2016 Manchester City Dynamo Kyiv
Vuitens de final (tornada) 16/03/2016 Barcelona Arsenal
Vuitens de final (tornada) 16/03/2016 Bayern München Juventus
Quarts de final (anada) 05/04/2016 Barcelona Atlético de Madrid
Quarts de final (anada) 05/04/2016 Bayern München Benfica
Quarts de final (anada) 06/04/2016 PSG Manchester City
Quarts de final (anada) 06/04/2016 Wolfsburg Real Madrid
Quarts de final (tornada) 12/04/2016 Real Madrid Wolfsburg
Quarts de final (tornada) 12/04/2016 Manchester City PSG
Quarts de final (tornada) 13/04/2016 Benfica Bayern München
Quarts de final (tornada) 13/04/2016 Atlético de Madrid Barcelona
Semifinal (anada) 26/04/2016 Manchester City Real Madrid
Semifinal (anada) 27/04/2016 Atlético de Madrid Bayern München
Semifinal (tornada) 03/05/2016 Bayern München Atlético de Madrid
Semifinal (tornada) 04/05/2016 Real Madrid Manchester City
Final 28/05/2016 Real Madrid Atlético de Madrid

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Cristiano Ronaldo Real MadridReal Madrid
161.33
Lewandowski Bayern MünchenBayern München
90.75
Zahavi Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv
80.73
Müller Bayern MünchenBayern München
80.67
Luis Suárez BarcelonaBarcelona
80.89
Griezmann Atlético de MadridAtlético de Madrid
70.54
Messi BarcelonaBarcelona
60.86
Doumbia CSKA MoskvaCSKA Moskva
60.75
Artem Dzyuba ZenitZenit
60.75
Mehmedi Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
50.71
    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Cristiano Ronaldo Real MadridReal Madrid
161.33
Lewandowski Bayern MünchenBayern München
90.75
Müller Bayern MünchenBayern München
80.67
Luis Suárez BarcelonaBarcelona
80.89
Griezmann Atlético de MadridAtlético de Madrid
70.54
Artem Dzyuba ZenitZenit
60.75
Messi BarcelonaBarcelona
60.86
Giroud ArsenalArsenal
50.71
Willian ChelseaChelsea
50.63
Ibrahimović PSGPSG
50.50
    Nom Equip Pos Vermelles
Fabio Ceschi FolgoreFolgore
1
Gonçalo Santos Dinamo ZagrebDinamo Zagreb
1
Maurício LazioLazio
1
João Mário Sporting de PortugalSporting de Portugal
1
Taras Stepanenko ShakhtarShakhtar
1
Giroud ArsenalArsenal
1
Brecht Dejaegere GentGent
1
Foket GentGent
1
Yoshimar Yotún MalmöMalmö
1
Arias PSVPSV
1
Gols:
587
Promig golejador:
2.71
Targetes Grogues:
943
Targetes Grogues Per Partit:
4.35
Expulsions:
48
Expulsions Per Partit:
0.22
Victòries locals:
112
Victòries visitants:
59
Empats:
46
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Real Madrid: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Maccabi Tel Aviv: 6 Partits
Millor ratxa no perdent:
Barcelona: 9 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Maccabi Tel Aviv: 8 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Atlético de Madrid
Espanya
13 7 2 4
53%
15%
32%
17 8 22 1
Real Madrid
Espanya
13 10 2 1
76%
15%
9%
28 6 24 0
Bayern München
Alemanya
12 8 2 2
66%
16%
18%
30 11 20 1
Dinamo Zagreb
Croacia
12 4 3 5
33%
25%
42%
17 21 32 3
BATE Borisov
Bielorrusia
12 4 4 4
33%
33%
34%
11 16 32 0
Malmö
Suecia
12 4 1 7
33%
8%
59%
9 26 29 3
Maccabi Tel Aviv
Israel
12 2 2 8
16%
16%
68%
13 24 29 1
Astana
Kazajistán
12 3 6 3
25%
50%
25%
14 17 24 2
Manchester City
Inglaterra
12 6 3 3
50%
25%
25%
18 12 15 0
CSKA Moskva
Rússia
10 3 2 5
30%
20%
50%
14 16 20 0
PSG
França
10 6 2 2
60%
20%
20%
18 6 22 0
Benfica
Portugal
10 5 2 3
50%
20%
30%
15 12 29 1
Wolfsburg
Alemanya
10 7 0 3
70%
30%
15 11 18 0
Shakhtar
Ucrania
10 3 2 5
30%
20%
50%
13 16 25 1
Barcelona
Espanya
10 7 2 1
70%
20%
10%
22 8 23 0
Valencia
Espanya
8 3 0 5
37%
63%
9 12 24 1
Arsenal
Inglaterra
8 3 0 5
37%
63%
13 15 16 1
PSV
Països Baixos
8 3 2 3
37%
25%
38%
8 7 20 2
Roma
Italia
8 1 3 4
12%
37%
51%
11 20 10 0
Dynamo Kyiv
Ucrania
8 3 3 2
37%
37%
26%
9 7 18 0
Juventus
Italia
8 3 3 2
37%
37%
26%
10 9 14 1
Chelsea
Inglaterra
8 4 1 3
50%
12%
38%
15 7 15 0
Gent
Bèlgica
8 3 1 4
37%
12%
51%
10 11 18 2
Bayer Leverkusen
Alemanya
8 2 3 3
25%
37%
38%
16 13 19 1
Zenit
Rússia
8 5 0 3
62%
38%
14 9 25 2
Manchester United
Inglaterra
8 4 2 2
50%
25%
25%
14 8 14 0
Porto
Portugal
6 3 1 2
50%
16%
34%
9 8 13 0
Celtic
Escocia
6 4 1 1
66%
16%
18%
10 5 15 0
Sevilla
Espanya
6 2 0 4
33%
67%
8 11 7 0
Olympique Lyonnais
França
6 1 1 4
16%
16%
68%
5 9 14 1
Skënderbeu
Albania
6 3 0 3
50%
50%
12 10 9 1
Olympiacos
Grecia
6 3 0 3
50%
50%
6 13 12 0
Partizan
Serbia
6 4 1 1
66%
16%
18%
10 5 8 1
Borussia Mönchengladbach
Alemanya
6 1 2 3
16%
33%
51%
8 12 11 0
APOEL
Chipre
6 1 3 2
16%
50%
34%
4 5 12 1
Galatasaray
Turquia
6 1 2 3
16%
33%
51%
6 10 13 0
Basel
Suïssa
4 2 2 0
50%
50%
7 4 9 1
Rapid Wien
Austria
4 1 2 1
25%
50%
25%
7 7 9 2
Monaco
França
4 3 0 1
75%
25%
10 5 9 0
Brugge
Bèlgica
4 1 0 3
25%
75%
5 9 7 1
Pyunik
Armenia
4 3 0 1
75%
25%
5 7 6 0
Qarabağ
Azerbaijan
4 1 2 1
25%
50%
25%
1 1 2 0
Steaua București
Rumania
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 8 12 1
Midtjylland
Dinamarca
4 3 0 1
75%
25%
5 2 7 0
Molde
Noruega
4 1 2 1
25%
50%
25%
9 5 6 1
Helsinki
Finlandia
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 5 5 0
Videoton
Hungria
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 6 1
Milsami Orhei
Moldavia
4 2 0 2
50%
50%
3 5 13 2
Lech Poznań
Polonia
4 2 0 2
50%
50%
4 4 10 1
Crusaders
Irlanda del Nord
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 7 12 0
Lincoln Red Imps
Gibraltar
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 4 10 0
The New Saints
Gales
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 4 6 1
Ludogorets
Bulgaria
2 0 0 2
100%
1 3 6 0
Sarajevo
Bosnia-Herzegovina
2 0 0 2
100%
0 3 7 0
B36
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
2 6 5 0
Ventspils
Letonia
2 0 0 2
100%
1 4 5 0
Levadia Tallinn
Estonia
2 0 2 0
100%
1 1 4 0
Santa Coloma
Andorra
2 0 1 1
50%
50%
1 2 10 0
Vardar
Macedonia del Nord
2 0 2 0
100%
1 1 4 0
Folgore
San Marino
2 0 0 2
100%
2 4 8 1
Sparta Praha
República Txeca
2 0 1 1
50%
50%
4 5 6 1
Trenčín
Eslovaquia
2 1 0 1
50%
50%
3 4 5 1
Fola Esch
Luxemburg
2 0 1 1
50%
50%
1 4 3 1
Maribor
Eslovenia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 7 0
Hibernians
Malta
2 1 0 1
50%
50%
3 6 9 0
Sporting de Portugal
Portugal
2 1 0 1
50%
50%
3 4 6 1
Stjarnan
Islandia
2 0 0 2
100%
1 6 2 0
Lazio
Italia
2 1 0 1
50%
50%
1 3 5 1
Red Bull Salzburg
Austria
2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 0
Ajax
Països Baixos
2 0 1 1
50%
50%
4 5 3 0
Rudar Pljevlja
Montenegro
2 0 1 1
50%
50%
0 1 7 0
Žalgiris
Lituania
2 0 1 1
50%
50%
0 1 9 1
Young Boys
Suïssa
2 0 0 2
100%
1 7 2 0
Dundalk
Irlanda
2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 0
Panathinaikos
Grecia
2 1 0 1
50%
50%
2 4 4 1
Viktoria Plzeň
República Txeca
2 1 0 1
50%
50%
2 3 3 0
Dila
Georgia
2 0 0 2
100%
0 3 7 1
Fenerbahçe
Turquia
2 0 1 1
50%
50%
0 3 6 1