2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa UEFA2004-05 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2004 Mika Budapest Honvéd
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2004 Oțelul Galați Dinamo Tirana
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2004 Marsaxlokk Primorje
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2004 Sileks Maribor
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2004 B36 Liepājas Metalurgs
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2004 Vaduz Longford Town
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2004 Santa Coloma Modriča
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2004 Östers The New Saints
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2004 Omonia Sloga Jugomagnat
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2004 Levadia Maardu Bohemians
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2004 Illichivets Mariupol Banants
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2004 Haka Etzella
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2004 Nistru Shakhtyor Soligorsk
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2004 B68 Ventspils
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2004 Partizani Birkirkara
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2004 BATE Borisov Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2004 Ekranas Dudelange
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2004 Banská Bystrica Qarabağ
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2004 Shirak Tiraspol
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2004 Portadown Žalgiris
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2004 Glentoran Allianssi
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2004 Haverfordwest Hafnarfjarðar
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2004 Pennarossa Željezničar
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2004 FC Tbilisi Shamkir
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2004 Akraness TVMK
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2004 Bohemians Levadia Maardu
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/2004 Ventspils B68
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/2004 Allianssi Glentoran
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/2004 Modriča Santa Coloma
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/2004 Dinamo Tbilisi BATE Borisov
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/2004 Shamkir FC Tbilisi
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/2004 Banants Illichivets Mariupol
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/2004 Shakhtyor Soligorsk Nistru
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/2004 Qarabağ Banská Bystrica
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/2004 Žalgiris Portadown
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/2004 Etzella Haka
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/2004 TVMK Akraness
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/2004 Željezničar Pennarossa
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/2004 Sloga Jugomagnat Omonia
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/2004 Dinamo Tirana Oțelul Galați
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/2004 Hafnarfjarðar Haverfordwest
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/2004 The New Saints Östers
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/2004 Budapest Honvéd Mika
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/2004 Birkirkara Partizani
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/2004 Longford Town Vaduz
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/2004 Maribor Sileks
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/2004 Liepājas Metalurgs B36
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/2004 Primorje Marsaxlokk
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/2004 Tiraspol Shirak
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/2004 Dudelange Ekranas
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2004 ASKÖ Pasching Zenit
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2004 Omonia CSKA Sofia
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2004 Banatski Dvor Maribor
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/2004 Željezničar Litex Lovech
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/2004 Metalurh Donetsk Tiraspol
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/2004 Terek Lech Poznań
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/2004 Illichivets Mariupol Austria Wien
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/2004 Petržalka Dnipro
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/2004 Ventspils Brøndby
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/2004 Železnik Steaua București
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/2004 Nistru Sigma Olomouc
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/2004 FC Tbilisi Legia Warszawa
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/2004 Odd Ekranas
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/2004 Stabæk Haka
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/2004 Banská Bystrica Wil
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/2004 Östers Liepājas Metalurgs
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/2004 Gençlerbirliği Rijeka
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/2004 Hafnarfjarðar Dunfermline
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/2004 Hammarby Akraness
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/2004 Rapid Wien Rubin Kazan
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/2004 Žalgiris Aalborg
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/2004 Bnei Sakhnin Partizani
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/2004 Waasland-Beveren Vaduz
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/2004 Glentoran Elfsborg
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/2004 Amica Wronki Budapest Honvéd
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/2004 Újpest Servette
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/2004 Bodø/Glimt Levadia Maardu
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/2004 AEK Larnaca Maccabi Petah
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/2004 Oțelul Galați Partizan
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/2004 Dinamo Zagreb Primorje
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/2004 Levski Sofia Modriča
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/2004 Slavia Praha Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Legia Warszawa FC Tbilisi
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Levadia Maardu Bodø/Glimt
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Dnipro Petržalka
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Dinamo Tbilisi Slavia Praha
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Litex Lovech Željezničar
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Austria Wien Illichivets Mariupol
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Dunfermline Hafnarfjarðar
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Brøndby Ventspils
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Lech Poznań Terek
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Rubin Kazan Rapid Wien
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Wil Banská Bystrica
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Maribor Banatski Dvor
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Budapest Honvéd Amica Wronki
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Elfsborg Glentoran
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Partizan Oțelul Galați
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 CSKA Sofia Omonia
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Rijeka Gençlerbirliği
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Servette Újpest
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Modriča Levski Sofia
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Zenit ASKÖ Pasching
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Akraness Hammarby
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Primorje Dinamo Zagreb
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Partizani Bnei Sakhnin
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Ekranas Odd
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Liepājas Metalurgs Östers
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Maccabi Petah AEK Larnaca
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Haka Stabæk
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Sigma Olomouc Nistru
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Steaua București Železnik
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Aalborg Žalgiris
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Tiraspol Metalurh Donetsk
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2004 Vaduz Waasland-Beveren
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Újpest Stuttgart
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Banská Bystrica Benfica
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Standard Liège Bochum
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Club Brugge Châteauroux
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Sochaux Stabæk
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Millwall Ferencváros
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Hammarby Villarreal
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Newcastle Bnei Sakhnin
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 PAOK AZ Alkmaar
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Austria Wien Legia Warszawa
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Bodø/Glimt Beşiktaş
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Parma Maribor
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Zaragoza Sigma Olomouc
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Sevilla Nacional
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Marítimo Rangers
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Middlesbrough Baník Ostrava
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Partizan Dinamo București
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Dinamo Zagreb Elfsborg
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Wisła Kraków Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Shelbourne Lille
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Levski Sofia Waasland-Beveren
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Sporting de Portugal Rapid Wien
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Ventspils Amica Wronki
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Terek Basel
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Maccabi Haifa Dnipro
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Zenit Crvena Zvezda
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Schalke 04 Liepājas Metalurgs
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Gorica AEK
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Steaua București CSKA Sofia
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Panionios Udinese
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Trabzonspor Athletic Club
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Odd Feyenoord
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Aalborg Auxerre
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Grazer AK Litex Lovech
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Metalurh Donetsk Lazio
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Utrecht Djurgårdens
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Egaleo Gençlerbirliği
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Hafnarfjarðar Alemannia Aachen
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2004 Heart of Midlothian Braga
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Stuttgart Újpest
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Sigma Olomouc Zaragoza
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Stabæk Sochaux
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Amica Wronki Ventspils
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Heerenveen Maccabi Petah
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Athletic Club Trabzonspor
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Dnipro Maccabi Haifa
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Liepājas Metalurgs Schalke 04
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Dinamo Tbilisi Wisła Kraków
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 CSKA Sofia Steaua București
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Dinamo București Partizan
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Litex Lovech Grazer AK
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Villarreal Hammarby
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Beşiktaş Bodø/Glimt
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Lille Shelbourne
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Rangers Marítimo
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Udinese Panionios
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Ferencváros Millwall
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Nacional Sevilla
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Lazio Metalurh Donetsk
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Benfica Banská Bystrica
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Legia Warszawa Austria Wien
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Auxerre Aalborg
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Baník Ostrava Middlesbrough
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Rapid Wien Sporting de Portugal
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Bochum Standard Liège
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 AEK Gorica
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Waasland-Beveren Levski Sofia
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Gençlerbirliği Egaleo
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Basel Terek
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Crvena Zvezda Zenit
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Djurgårdens Utrecht
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Elfsborg Dinamo Zagreb
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 AZ Alkmaar PAOK
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Alemannia Aachen Hafnarfjarðar
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Maribor Parma
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Bnei Sakhnin Newcastle
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Braga Heart of Midlothian
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Feyenoord Odd
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2004 Châteauroux Club Brugge
Fase de grups partit 1 21/10/2004 Benfica Heerenveen
Fase de grups partit 1 21/10/2004 Zenit AEK
Fase de grups partit 1 21/10/2004 Zaragoza Utrecht
Fase de grups partit 1 21/10/2004 Amica Wronki Rangers
Fase de grups partit 1 21/10/2004 Alemannia Aachen Lille
Fase de grups partit 1 21/10/2004 Lazio Villarreal
Fase de grups partit 1 21/10/2004 Egaleo Middlesbrough
Fase de grups partit 1 21/10/2004 Auxerre Grazer AK
Fase de grups partit 1 21/10/2004 Dinamo Tbilisi Sochaux
Fase de grups partit 1 21/10/2004 Panionios Newcastle
Fase de grups partit 1 21/10/2004 Dnipro Club Brugge
Fase de grups partit 1 21/10/2004 Athletic Club Parma
Fase de grups partit 1 21/10/2004 Steaua București Standard Liège
Fase de grups partit 1 21/10/2004 Schalke 04 Basel
Fase de grups partit 1 21/10/2004 Feyenoord Heart of Midlothian
Fase de grups partit 1 21/10/2004 Waasland-Beveren Stuttgart
Fase de grups partit 2 04/11/2004 AZ Alkmaar Auxerre
Fase de grups partit 2 04/11/2004 Stuttgart Benfica
Fase de grups partit 2 04/11/2004 Lille Zenit
Fase de grups partit 2 04/11/2004 Heart of Midlothian Schalke 04
Fase de grups partit 2 04/11/2004 Ferencváros Feyenoord
Fase de grups partit 2 04/11/2004 Parma Steaua București
Fase de grups partit 2 04/11/2004 Beşiktaş Athletic Club
Fase de grups partit 2 04/11/2004 Dinamo Zagreb Waasland-Beveren
Fase de grups partit 2 04/11/2004 Grazer AK Amica Wronki
Fase de grups partit 2 04/11/2004 Utrecht Dnipro
Fase de grups partit 2 04/11/2004 Sevilla Alemannia Aachen
Fase de grups partit 2 04/11/2004 Newcastle Dinamo Tbilisi
Fase de grups partit 2 04/11/2004 Sporting de Portugal Panionios
Fase de grups partit 2 04/11/2004 Partizan Egaleo
Fase de grups partit 2 04/11/2004 Middlesbrough Lazio
Fase de grups partit 2 04/11/2004 Austria Wien Zaragoza
Fase de grups partit 3 25/11/2004 Heerenveen Stuttgart
Fase de grups partit 3 25/11/2004 Amica Wronki AZ Alkmaar
Fase de grups partit 3 25/11/2004 Rangers Grazer AK
Fase de grups partit 3 25/11/2004 Benfica Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 3 25/11/2004 Club Brugge Utrecht
Fase de grups partit 3 25/11/2004 Zenit Sevilla
Fase de grups partit 3 25/11/2004 AEK Lille
Fase de grups partit 3 25/11/2004 Villarreal Middlesbrough
Fase de grups partit 3 25/11/2004 Lazio Partizan
Fase de grups partit 3 25/11/2004 Standard Liège Parma
Fase de grups partit 3 25/11/2004 Sochaux Newcastle
Fase de grups partit 3 25/11/2004 Dinamo Tbilisi Sporting de Portugal
Fase de grups partit 3 25/11/2004 Dnipro Austria Wien
Fase de grups partit 3 25/11/2004 Steaua București Beşiktaş
Fase de grups partit 3 25/11/2004 Basel Heart of Midlothian
Fase de grups partit 3 25/11/2004 Schalke 04 Ferencváros
Fase de grups partit 4 01/12/2004 Beşiktaş Standard Liège
Fase de grups partit 4 01/12/2004 Ferencváros Basel
Fase de grups partit 4 01/12/2004 Feyenoord Schalke 04
Fase de grups partit 4 01/12/2004 Athletic Club Steaua București
Fase de grups partit 4 01/12/2004 Austria Wien Club Brugge
Fase de grups partit 4 01/12/2004 Zaragoza Dnipro
Fase de grups partit 4 01/12/2004 Sporting de Portugal Sochaux
Fase de grups partit 4 01/12/2004 Panionios Dinamo Tbilisi
Fase de grups partit 4 02/12/2004 Dinamo Zagreb Heerenveen
Fase de grups partit 4 02/12/2004 Alemannia Aachen Zenit
Fase de grups partit 4 02/12/2004 Sevilla AEK
Fase de grups partit 4 02/12/2004 Waasland-Beveren Benfica
Fase de grups partit 4 02/12/2004 AZ Alkmaar Rangers
Fase de grups partit 4 02/12/2004 Auxerre Amica Wronki
Fase de grups partit 4 02/12/2004 Egaleo Lazio
Fase de grups partit 4 02/12/2004 Partizan Villarreal
Fase de grups partit 5 15/12/2004 Grazer AK AZ Alkmaar
Fase de grups partit 5 15/12/2004 Lille Sevilla
Fase de grups partit 5 15/12/2004 AEK Alemannia Aachen
Fase de grups partit 5 15/12/2004 Stuttgart Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 5 15/12/2004 Heerenveen Waasland-Beveren
Fase de grups partit 5 15/12/2004 Villarreal Egaleo
Fase de grups partit 5 15/12/2004 Middlesbrough Partizan
Fase de grups partit 5 15/12/2004 Rangers Auxerre
Fase de grups partit 5 16/12/2004 Newcastle Sporting de Portugal
Fase de grups partit 5 16/12/2004 Sochaux Panionios
Fase de grups partit 5 16/12/2004 Heart of Midlothian Ferencváros
Fase de grups partit 5 16/12/2004 Utrecht Austria Wien
Fase de grups partit 5 16/12/2004 Club Brugge Zaragoza
Fase de grups partit 5 16/12/2004 Basel Feyenoord
Fase de grups partit 5 16/12/2004 Standard Liège Athletic Club
Fase de grups partit 5 16/12/2004 Parma Beşiktaş
Setzens de final (anada) 16/02/2005 Sporting de Portugal Feyenoord
Setzens de final (anada) 16/02/2005 Valencia Steaua București
Setzens de final (anada) 16/02/2005 Partizan Dnipro
Setzens de final (anada) 16/02/2005 Shakhtar Schalke 04
Setzens de final (anada) 16/02/2005 Panathinaikos Sevilla
Setzens de final (anada) 16/02/2005 Ajax Auxerre
Setzens de final (anada) 16/02/2005 Parma Stuttgart
Setzens de final (anada) 17/02/2005 Alemannia Aachen AZ Alkmaar
Setzens de final (anada) 17/02/2005 Olympiacos Sochaux
Setzens de final (anada) 17/02/2005 Dynamo Kyiv Villarreal
Setzens de final (anada) 17/02/2005 Grazer AK Middlesbrough
Setzens de final (anada) 17/02/2005 CSKA Moskva Benfica
Setzens de final (anada) 17/02/2005 Fenerbahçe Zaragoza
Setzens de final (anada) 17/02/2005 Basel Lille
Setzens de final (anada) 17/02/2005 Heerenveen Newcastle
Setzens de final (tornada) 24/02/2005 Auxerre Ajax
Setzens de final (anada) 24/02/2005 Austria Wien Athletic Club
Setzens de final (tornada) 24/02/2005 Lille Basel
Setzens de final (tornada) 24/02/2005 Benfica CSKA Moskva
Setzens de final (tornada) 24/02/2005 Sevilla Panathinaikos
Setzens de final (tornada) 24/02/2005 Villarreal Dynamo Kyiv
Setzens de final (tornada) 24/02/2005 Newcastle Heerenveen
Setzens de final (tornada) 24/02/2005 Middlesbrough Grazer AK
Setzens de final (tornada) 24/02/2005 Feyenoord Sporting de Portugal
Setzens de final (tornada) 24/02/2005 Stuttgart Parma
Setzens de final (tornada) 24/02/2005 AZ Alkmaar Alemannia Aachen
Setzens de final (tornada) 24/02/2005 Steaua București Valencia
Setzens de final (tornada) 24/02/2005 Sochaux Olympiacos
Setzens de final (tornada) 24/02/2005 Schalke 04 Shakhtar
Setzens de final (tornada) 24/02/2005 Dnipro Partizan
Setzens de final (tornada) 24/02/2005 Zaragoza Fenerbahçe
Setzens de final (tornada) 27/02/2005 Athletic Club Austria Wien
Vuitens de final (anada) 10/03/2005 Partizan CSKA Moskva
Vuitens de final (anada) 10/03/2005 Shakhtar AZ Alkmaar
Vuitens de final (anada) 10/03/2005 Austria Wien Zaragoza
Vuitens de final (anada) 10/03/2005 Lille Auxerre
Vuitens de final (anada) 10/03/2005 Middlesbrough Sporting de Portugal
Vuitens de final (anada) 10/03/2005 Sevilla Parma
Vuitens de final (anada) 10/03/2005 Olympiacos Newcastle
Vuitens de final (anada) 16/03/2005 Steaua București Villarreal
Vuitens de final (tornada) 16/03/2005 AZ Alkmaar Shakhtar
Vuitens de final (tornada) 16/03/2005 Newcastle Olympiacos
Vuitens de final (tornada) 17/03/2005 CSKA Moskva Partizan
Vuitens de final (tornada) 17/03/2005 Zaragoza Austria Wien
Vuitens de final (tornada) 17/03/2005 Sporting de Portugal Middlesbrough
Vuitens de final (tornada) 17/03/2005 Parma Sevilla
Vuitens de final (tornada) 17/03/2005 Auxerre Lille
Vuitens de final (tornada) 20/03/2005 Villarreal Steaua București
Quarts de final (anada) 07/04/2005 CSKA Moskva Auxerre
Quarts de final (anada) 07/04/2005 Newcastle Sporting de Portugal
Quarts de final (anada) 07/04/2005 Austria Wien Parma
Quarts de final (anada) 07/04/2005 Villarreal AZ Alkmaar
Quarts de final (tornada) 14/04/2005 Sporting de Portugal Newcastle
Quarts de final (tornada) 14/04/2005 AZ Alkmaar Villarreal
Quarts de final (tornada) 14/04/2005 Parma Austria Wien
Quarts de final (tornada) 14/04/2005 Auxerre CSKA Moskva
Semifinal (anada) 28/04/2005 Sporting de Portugal AZ Alkmaar
Semifinal (anada) 28/04/2005 Parma CSKA Moskva
Semifinal (tornada) 05/05/2005 AZ Alkmaar Sporting de Portugal
Semifinal (tornada) 05/05/2005 CSKA Moskva Parma
Final 18/05/2005 Sporting de Portugal CSKA Moskva

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Shearer NewcastleNewcastle
111.22
Liédson Sporting de PortugalSporting de Portugal
80.57
Cacau StuttgartStuttgart
70.88
Roland Kollmann Grazer AKGrazer AK
71.00
Kalou AuxerreAuxerre
60.50
Aleksandr Katasonov Liepājas MetalurgsLiepājas Metalurgs
61.00
Aleksandr Kerzhakov ZenitZenit
60.86
Rär Cederquist ÖstersÖsters
61.50
Adrian Neaga Steaua BucureștiSteaua București
50.63
Joãozinho Litex LovechLitex Lovech
51.25
    Nom Equip Pos Minuts
Ricardo Sporting de PortugalSporting de Portugal
1380
Timmer AZ AlkmaarAZ Alkmaar
1290
Liédson Sporting de PortugalSporting de Portugal
1277
Jocelyn Blanchard Austria WienAustria Wien
1260
De Cler AZ AlkmaarAZ Alkmaar
1227
Landzaat AZ AlkmaarAZ Alkmaar
1195
Rabiu Afolabi Austria WienAustria Wien
1170
Ernst Dospel Austria WienAustria Wien
1170
Saša Papac Austria WienAustria Wien
1170
Rogério Sporting de PortugalSporting de Portugal
1115
    Nom Equip Pos Grogues
Bowyer NewcastleNewcastle
5
Grella ParmaParma
5
Markus Kiesenebner Austria WienAustria Wien
5
Liédson Sporting de PortugalSporting de Portugal
4
Petre Marin Steaua BucureștiSteaua București
4
Nenad Brnović PartizanPartizan
4
Oleh Shelayev DniproDnipro
4
Bolaño ParmaParma
4
Contini ParmaParma
4
Moses Sichone Alemannia AachenAlemannia Aachen
4
    Nom Equip Pos Vermelles
José Mari VillarrealVillarreal
2
Janne Salli HakaHaka
1
Anderson Polga Sporting de PortugalSporting de Portugal
1
Energy Murambadoro Bnei SakhninBnei Sakhnin
1
Bruno Patacas NacionalNacional
1
Jankulovski UdineseUdinese
1
Ante Čović HammarbyHammarby
1
Patrick Kisnorbo Heart of MidlothianHeart of Midlothian
1
Daniel Oprita Steaua BucureștiSteaua București
1
Radosław Cierzniak Amica WronkiAmica Wronki
1
Gols:
903
Promig golejador:
2.70
Targetes Grogues:
1053
Targetes Grogues Per Partit:
3.15
Expulsions:
60
Expulsions Per Partit:
0.18
Victòries locals:
173
Victòries visitants:
93
Empats:
68
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Newcastle: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Utrecht: 5 Partits
Millor ratxa no perdent:
Newcastle: 11 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Utrecht: 5 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Sporting de Portugal
Portugal
15 9 2 4
60%
13%
27%
27 16 20 2
AZ Alkmaar
Països Baixos
14 10 2 2
71%
14%
15%
25 15 18 1
Parma
Italia
14 5 6 3
35%
42%
23%
12 12 53 1
Austria Wien
Austria
14 6 7 1
42%
50%
8%
16 9 24 1
Newcastle
Inglaterra
12 10 1 1
83%
8%
9%
28 9 18 1
Villarreal
Espanya
12 6 5 1
50%
41%
9%
19 6 20 3
Partizan
Serbia
12 4 6 2
33%
50%
17%
15 12 22 4
Auxerre
França
12 6 3 3
50%
25%
25%
16 10 10 0
Steaua București
Rumania
12 5 2 5
41%
16%
43%
15 14 24 1
Dinamo Tbilisi
Georgia
10 4 0 6
40%
60%
14 21 24 0
Middlesbrough
Inglaterra
10 5 2 3
50%
20%
30%
16 10 11 0
Sevilla
Espanya
10 5 2 3
50%
20%
30%
12 7 18 0
Lille
França
10 5 3 2
50%
30%
20%
11 6 13 2
Zaragoza
Espanya
10 6 3 1
60%
30%
10%
15 9 19 0
Dnipro
Ucrania
10 5 2 3
50%
20%
30%
15 10 22 0
CSKA Moskva
Rússia
9 5 3 1
55%
33%
12%
16 5 17 0
Zenit
Rússia
8 4 2 2
50%
25%
25%
18 10 17 0
Athletic Club
Espanya
8 4 1 3
50%
12%
38%
16 9 11 0
Feyenoord
Països Baixos
8 4 1 3
50%
12%
38%
13 8 11 0
Grazer AK
Austria
8 3 2 3
37%
25%
38%
13 9 3 0
Schalke 04
Alemanya
8 4 2 2
50%
25%
25%
14 6 7 0
Amica Wronki
Polonia
8 2 1 5
25%
12%
63%
6 18 10 1
Waasland-Beveren
Bèlgica
8 3 1 4
37%
12%
51%
9 18 15 3
Benfica
Portugal
8 5 1 2
62%
12%
26%
15 8 9 0
Sochaux
França
8 5 0 3
62%
38%
12 6 10 0
Stuttgart
Alemanya
8 5 1 2
62%
12%
26%
17 6 7 0
Dinamo Zagreb
Croacia
8 3 2 3
37%
25%
38%
15 9 12 0
Basel
Suïssa
8 3 3 2
37%
37%
26%
8 7 12 0
Alemannia Aachen
Alemanya
8 3 3 2
37%
37%
26%
11 7 16 2
Heerenveen
Països Baixos
7 3 1 3
42%
14%
44%
13 10 11 0
Rangers
Escocia
6 3 0 3
50%
50%
9 4 4 0
Ferencváros
Hungria
6 2 2 2
33%
33%
34%
7 7 14 0
Maribor
Eslovenia
6 2 2 2
33%
33%
34%
6 6 7 0
Club Brugge
Bèlgica
6 3 2 1
50%
33%
17%
10 6 7 1
Liepājas Metalurgs
Letonia
6 2 2 2
33%
33%
34%
15 13 5 0
Beşiktaş
Turquia
6 2 2 2
33%
33%
34%
9 8 7 0
Standard Liège
Bèlgica
6 1 3 2
16%
50%
34%
5 12 9 0
AEK
Grecia
6 1 1 4
16%
16%
68%
6 13 11 0
Hafnarfjarðar
Islandia
6 3 2 1
50%
33%
17%
9 9 6 0
Ventspils
Letonia
6 2 3 1
33%
50%
17%
13 3 14 1
Panionios
Grecia
6 2 0 4
33%
67%
9 10 15 1
Egaleo
Grecia
6 2 1 3
33%
16%
51%
4 11 5 0
Lazio
Italia
6 2 2 2
33%
33%
34%
10 7 8 0
Heart of Midlothian
Escocia
6 2 1 3
33%
16%
51%
7 9 7 1
Utrecht
Països Baixos
6 1 0 5
16%
84%
6 10 6 0
Banská Bystrica
Eslovaquia
6 3 1 2
50%
16%
34%
8 7 9 3
Bodø/Glimt
Noruega
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 5 1 0
Bnei Sakhnin
Israel
4 2 0 2
50%
50%
7 8 5 2
Újpest
Hungria
4 2 0 2
50%
50%
6 8 7 1
Levski Sofia
Bulgaria
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 2 2 0
Legia Warszawa
Polonia
4 2 0 2
50%
50%
8 3 4 0
Odd
Noruega
4 1 0 3
25%
75%
5 8 3 0
Stabæk
Noruega
4 2 0 2
50%
50%
6 11 3 1
Aalborg
Dinamarca
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 2 0
Elfsborg
Suecia
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 3 5 1
Rapid Wien
Austria
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 6 1
Sigma Olomouc
República Txeca
4 2 0 2
50%
50%
8 5 6 0
Gençlerbirliği
Turquia
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 7 0
Hammarby
Suecia
4 2 0 2
50%
50%
5 6 5 1
Metalurh Donetsk
Ucrania
4 2 0 2
50%
50%
5 7 1 0
Budapest Honvéd
Hungria
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 2 6 0
Oțelul Galați
Rumania
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 2 8 0
Olympiacos
Grecia
4 2 0 2
50%
50%
3 7 6 2
Primorje
Eslovenia
4 3 0 1
75%
25%
5 4 7 0
Vaduz
Liechtenstein
4 2 0 2
50%
50%
6 7 13 0
Shakhtar
Ucrania
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 6 11 0
Modriča
Bosnia-Herzegovina
4 2 0 2
50%
50%
4 8 10 1
Östers
Suecia
4 2 2 0
50%
50%
7 4 3 0
Omonia
Chipre
4 2 1 1
50%
25%
25%
10 5 8 0
Levadia Maardu
Estonia
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 4 7 0
Illichivets Mariupol
Ucrania
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 4 0
Terek
Rússia
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 3 5 0
Nistru
Moldavia
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 8 5 0
Partizani
Albania
4 1 0 3
25%
75%
6 10 8 2
Ekranas
Lituania
4 3 0 1
75%
25%
6 5 10 1
Haka
Finlandia
4 2 0 2
50%
50%
7 8 7 1
Žalgiris
Lituania
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 5 5 0
Litex Lovech
Bulgaria
4 3 0 1
75%
25%
10 6 4 1
Glentoran
Irlanda del Nord
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 6 4 0
CSKA Sofia
Bulgaria
4 1 2 1
25%
50%
25%
7 6 5 0
Željezničar
Bosnia-Herzegovina
4 2 0 2
50%
50%
10 10 4 0
Tiraspol
Moldavia
4 2 0 2
50%
50%
5 6 3 0
FC Tbilisi
Georgia
4 2 0 2
50%
50%
5 8 12 1
Akraness
Islandia
4 2 0 2
50%
50%
7 7 1 1
Maccabi Petah
Israel
3 1 0 2
33%
67%
4 8 10 2
Trabzonspor
Turquia
2 1 0 1
50%
50%
3 4 1 0
Maccabi Haifa
Israel
2 1 0 1
50%
50%
1 2 2 0
Dynamo Kyiv
Ucrania
2 0 1 1
50%
50%
0 2 9 0
Shelbourne
Irlanda
2 0 1 1
50%
50%
2 4 0 0
Ajax
Països Baixos
2 1 0 1
50%
50%
2 3 5 0
Panathinaikos
Grecia
2 1 0 1
50%
50%
1 2 5 1
Nacional
Portugal
2 0 0 2
100%
1 4 8 1
Valencia
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 0
Wisła Kraków
Polonia
2 1 0 1
50%
50%
5 5 2 0
Braga
Portugal
2 0 1 1
50%
50%
3 5 3 0
Marítimo
Portugal
2 1 0 1
50%
50%
1 1 1 0
Udinese
Italia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 6 1
Dinamo București
Rumania
2 0 1 1
50%
50%
1 3 2 0
Baník Ostrava
República Txeca
2 0 1 1
50%
50%
1 4 0 0
Djurgårdens
Suecia
2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 0
Gorica
Eslovenia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Crvena Zvezda
Serbia
2 0 0 2
100%
1 6 4 0
Mika
Armenia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Millwall
Inglaterra
2 0 1 1
50%
50%
2 4 0 0
Qarabağ
Azerbaijan
2 0 0 2
100%
0 4 2 0
Dudelange
Luxemburg
2 0 0 2
100%
1 3 4 0
BATE Borisov
Bielorrusia
2 0 0 2
100%
2 4 3 0
Birkirkara
Malta
2 1 0 1
50%
50%
4 5 5 0
B68
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
0 11 2 0
Shakhtyor Soligorsk
Bielorrusia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 2 0
Etzella
Luxemburg
2 0 0 2
100%
2 5 6 0
Banants
Armenia
2 0 0 2
100%
0 4 1 0
Bohemians
Irlanda
2 0 1 1
50%
50%
1 3 2 0
Sloga Jugomagnat
Macedonia del Nord
2 0 0 2
100%
1 8 4 0
The New Saints
Gales
2 0 0 2
100%
1 4 2 0
Santa Coloma
Andorra
2 0 0 2
100%
0 4 4 0
Longford Town
Irlanda
2 0 0 2
100%
2 4 6 0
B36
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
2 11 5 0
Sileks
Macedonia del Nord
2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Marsaxlokk
Malta
2 0 0 2
100%
0 3 4 0
Dinamo Tirana
Albania
2 0 0 2
100%
1 8 3 0
Shirak
Armenia
2 0 0 2
100%
1 4 3 0
Portadown
Irlanda del Nord
2 0 1 1
50%
50%
2 4 4 1
Allianssi
Finlandia
2 0 1 1
50%
50%
3 4 3 0
Haverfordwest
Gales
2 0 0 2
100%
1 4 6 0
Châteauroux
França
2 0 0 2
100%
1 5 1 1
Bochum
Alemanya
2 0 2 0
100%
1 1 0 0
Slavia Praha
República Txeca
2 1 0 1
50%
50%
3 3 5 0
AEK Larnaca
Chipre
2 1 0 1
50%
50%
3 4 9 2
Servette
Suïssa
2 0 0 2
100%
1 5 2 0
Rubin Kazan
Rússia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 7 1
Dunfermline
Escocia
2 0 1 1
50%
50%
3 4 4 0
Rijeka
Croacia
2 1 0 1
50%
50%
2 2 1 0
PAOK
Grecia
2 0 0 2
100%
3 5 4 0
Wil
Suïssa
2 0 1 1
50%
50%
2 4 7 1
Brøndby
Dinamarca
2 0 2 0
100%
1 1 2 1
Petržalka
Eslovaquia
2 0 1 1
50%
50%
1 4 2 0
Lech Poznań
Polonia
2 0 0 2
100%
0 2 5 0
Banatski Dvor
Serbia
2 1 0 1
50%
50%
2 2 3 0
ASKÖ Pasching
Austria
2 1 0 1
50%
50%
3 3 7 0
TVMK
Estonia
2 0 0 2
100%
3 6 1 0
Shamkir
Azerbaijan
2 0 0 2
100%
1 5 6 1
Pennarossa
San Marino
2 0 0 2
100%
1 9 2 0
Železnik
Serbia
2 1 0 1
50%
50%
4 5 9 1
Fenerbahçe
Turquia
2 0 0 2
100%
1 3 5 0