2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Generalísimo1947-48 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 14/09/1947 Arenas Zaragoza Escoriaza
Ronda 1 14/09/1947 Chamberí Plus Ultra
Ronda 1 14/09/1947 Arenas de Guecho Indauchu
Ronda 1 14/09/1947 SD Ceuta Atlético Tetuán
Ronda 1 14/09/1947 Balompédica Linense Algeciras CF
Ronda 1 14/09/1947 Alicante Elche
Ronda 1 14/09/1947 Cartagena CF Gimnástica Abad
Ronda 1 14/09/1947 Tomelloso CF Gimnástico Alcázar
Ronda 1 14/09/1947 Logroñés Maestranza Aérea Logroño
Ronda 1 14/09/1947 San Andrés España Industrial
Ronda 1 14/09/1947 Atlético Saguntino Acero
Ronda 1 14/09/1947 Gimnástica de Torrelavega Barreda
Ronda 1 14/09/1947 Langreano La Felguera
Ronda 1 14/09/1947 Cultural Leonesa Maestranza Aérea León
Ronda 1 14/09/1947 Pontevedra Berbés
Ronda 1 14/09/1947 Atlético Baleares Constancia
Ronda 1 (desempat) 16/09/1947 La Felguera Langreano
Ronda 1 (desempat) 16/09/1947 Elche Alicante
Ronda 2 19/10/1947 Badajoz Cacereño
Ronda 2 19/10/1947 Ferroviaria Albacete
Ronda 2 19/10/1947 Toledo CD Talavera
Ronda 2 19/10/1947 Tomelloso CF Manchego
Ronda 2 19/10/1947 Reus Tortosa
Ronda 2 19/10/1947 Atlético Zamora Salamanca
Ronda 2 19/10/1947 Ávila Gimnástica Segoviana
Ronda 2 19/10/1947 Lérida Tarrasa
Ronda 2 19/10/1947 Elche Eldense
Ronda 2 19/10/1947 San Martín Igualada
Ronda 2 19/10/1947 Imperial CD Cieza
Ronda 2 19/10/1947 CA Almería Atlético Linares
Ronda 2 19/10/1947 Almoradí Crevillente
Ronda 2 19/10/1947 Cartagena CF Orihuela
Ronda 2 19/10/1947 Jaén Iliturgi
Ronda 2 19/10/1947 Conquense Chamberí
Ronda 2 19/10/1947 Recreativo de Huelva Calavera
Ronda 2 19/10/1947 Betis Coria
Ronda 2 19/10/1947 UD Melilla Larache
Ronda 2 19/10/1947 España Industrial Sans
Ronda 2 19/10/1947 Cádiz San Fernando
Ronda 2 19/10/1947 Electromecánicas Córdoba Antequerano
Ronda 2 19/10/1947 Atlético Tetuán Algeciras CF
Ronda 2 19/10/1947 Gerona Granollers
Ronda 2 19/10/1947 Júpiter Atlético Baleares
Ronda 2 19/10/1947 Burgos Fábrica Nacional de Palencia
Ronda 2 19/10/1947 Lucense Club Betanzos
Ronda 2 19/10/1947 Juvenil Arsenal Club
Ronda 2 19/10/1947 Santiago Arosa
Ronda 2 19/10/1947 Pontevedra Orensana
Ronda 2 19/10/1947 Sueca Olímpico
Ronda 2 19/10/1947 Avilés Gijonés
Ronda 2 19/10/1947 Gimnástica de Torrelavega Rayo Cantabria
Ronda 2 19/10/1947 Santander Santoña
Ronda 2 19/10/1947 Juvencia La Felguera
Ronda 2 19/10/1947 Cultural Leonesa Caudal
Ronda 2 19/10/1947 Lemos Ponferradina
Ronda 2 19/10/1947 Arenas de Guecho Guecho
Ronda 2 19/10/1947 Numancia Tudelano
Ronda 2 19/10/1947 Erandio Sestao
Ronda 2 19/10/1947 Segarra Atlético Saguntino
Ronda 2 19/10/1947 Atlético Zaragoza UD Huesca
Ronda 2 19/10/1947 Zaragoza Tauste
Ronda 2 19/10/1947 Arenas Zaragoza Belchite
Ronda 2 19/10/1947 Alavés Mirandés
Ronda 2 19/10/1947 Cultural de Durango Tolosa
Ronda 2 19/10/1947 Logroñés Izarra
Ronda 2 19/10/1947 Osasuna Real Unión
Ronda 2 (desempat) 21/10/1947 Antequerano Electromecánicas Córdoba
Ronda 3 28/12/1947 Alavés Osasuna
Ronda 3 28/12/1947 Igualada Sans
Ronda 3 28/12/1947 Júpiter Gerona
Ronda 3 28/12/1947 Lérida Zaragoza
Ronda 3 28/12/1947 Atlético Zaragoza Arenas Zaragoza
Ronda 3 28/12/1947 Logroñés Numancia
Ronda 3 28/12/1947 Cultural Leonesa Lemos
Ronda 3 28/12/1947 Burgos Arenas de Guecho
Ronda 3 28/12/1947 Cultural de Durango Erandio
Ronda 3 28/12/1947 Santander Gimnástica de Torrelavega
Ronda 3 28/12/1947 La Felguera Avilés
Ronda 3 28/12/1947 Pontevedra Santiago
Ronda 3 28/12/1947 Lucense Juvenil
Ronda 3 28/12/1947 Reus Segarra
Ronda 3 28/12/1947 Albacete Olímpico
Ronda 3 28/12/1947 Crevillente Elche
Ronda 3 28/12/1947 Chamberí Toledo
Ronda 3 28/12/1947 Imperial Cartagena CF
Ronda 3 28/12/1947 Atlético Tetuán Larache
Ronda 3 28/12/1947 Betis Cádiz
Ronda 3 28/12/1947 Ávila Atlético Zamora
Ronda 3 28/12/1947 Antequerano CA Almería
Ronda 3 28/12/1947 Tomelloso CF Jaén
Ronda 3 28/12/1947 Badajoz Recreativo de Huelva
Ronda 3 (desempat) 01/01/1948 Zaragoza Lérida
Ronda 4 19/03/1948 Betis Badajoz
Ronda 4 19/03/1948 Cultural Leonesa La Felguera
Ronda 4 19/03/1948 Toledo Ávila
Ronda 4 21/03/1948 Tomelloso CF Albacete
Ronda 4 21/03/1948 Antequerano Atlético Tetuán
Ronda 4 21/03/1948 Crevillente Imperial
Ronda 4 21/03/1948 Lucense Pontevedra
Ronda 4 21/03/1948 Reus Lérida
Ronda 4 21/03/1948 Atlético Zaragoza Logroñés
Ronda 4 21/03/1948 Osasuna Burgos
Ronda 4 21/03/1948 Santander Cultural de Durango
Ronda 4 (desempat) 23/03/1948 Imperial Crevillente
Ronda 4 01/04/1948 Sans Júpiter
Ronda 5 18/04/1948 Castellón Hércules
Ronda 5 18/04/1948 Valladolid Antequerano
Ronda 5 18/04/1948 Granada Betis
Ronda 5 18/04/1948 CD Málaga Toledo
Ronda 5 18/04/1948 Real Madrid RCD Córdoba
Ronda 5 18/04/1948 Mestalla Imperial
Ronda 5 18/04/1948 Murcia Levante
Ronda 5 18/04/1948 Cultural Leonesa Oviedo
Ronda 5 18/04/1948 Tomelloso CF Alcoyano
Ronda 5 18/04/1948 Badalona Sans
Ronda 5 18/04/1948 Mallorca Baracaldo
Ronda 5 18/04/1948 Lérida Sabadell
Ronda 5 18/04/1948 Atlético Zaragoza Real Sociedad
Ronda 5 18/04/1948 Santander Real Gijón
Ronda 5 18/04/1948 Deportivo de La Coruña Osasuna
Ronda 5 18/04/1948 Lucense Ferrol
Ronda 5 (desempat) 20/04/1948 Sabadell Lérida
Ronda 5 (desempat) 21/04/1948 Alcoyano Tomelloso CF
Ronda 5 (desempat) 22/04/1948 Baracaldo Mallorca
Ronda 6 25/04/1948 Valladolid Granada
Ronda 6 25/04/1948 Murcia Mestalla
Ronda 6 25/04/1948 Castellón Alcoyano
Ronda 6 25/04/1948 Oviedo Deportivo de La Coruña
Ronda 6 25/04/1948 Real Madrid CD Málaga
Ronda 6 25/04/1948 Badalona Baracaldo
Ronda 6 25/04/1948 Real Sociedad Sabadell
Ronda 6 25/04/1948 Ferrol Real Gijón
Vuitens de final (anada) 02/05/1948 Ferrol Celta de Vigo
Vuitens de final (anada) 02/05/1948 Badalona Castellón
Vuitens de final (anada) 02/05/1948 Atlético de Bilbao Sevilla
Vuitens de final (anada) 02/05/1948 Gimnástico de Tarragona Real Sociedad
Vuitens de final (anada) 02/05/1948 Valencia Valladolid
Vuitens de final (anada) 02/05/1948 Español Real Madrid
Vuitens de final (anada) 02/05/1948 Murcia Oviedo
Vuitens de final (anada) 02/05/1948 Atlético de Madrid Barcelona
Vuitens de final (tornada) 09/05/1948 Barcelona Atlético de Madrid
Vuitens de final (tornada) 09/05/1948 Oviedo Murcia
Vuitens de final (tornada) 09/05/1948 Real Madrid Español
Vuitens de final (tornada) 09/05/1948 Valladolid Valencia
Vuitens de final (tornada) 09/05/1948 Real Sociedad Gimnástico de Tarragona
Vuitens de final (tornada) 09/05/1948 Sevilla Atlético de Bilbao
Vuitens de final (tornada) 09/05/1948 Celta de Vigo Ferrol
Vuitens de final (tornada) 09/05/1948 Castellón Badalona
Quarts de final (anada) 16/05/1948 Castellón Sevilla
Quarts de final (anada) 16/05/1948 Español Murcia
Quarts de final (anada) 16/05/1948 Real Sociedad Valencia
Quarts de final (anada) 16/05/1948 Atlético de Madrid Celta de Vigo
Quarts de final (tornada) 23/05/1948 Sevilla Castellón
Quarts de final (tornada) 23/05/1948 Murcia Español
Quarts de final (tornada) 23/05/1948 Valencia Real Sociedad
Quarts de final (tornada) 23/05/1948 Celta de Vigo Atlético de Madrid
Semifinal (anada) 06/06/1948 Sevilla Real Sociedad
Semifinal (anada) 06/06/1948 Español Celta de Vigo
Semifinal (tornada) 13/06/1948 Real Sociedad Sevilla
Semifinal (tornada) 13/06/1948 Celta de Vigo Español
Semifinal (desempat) 27/06/1948 Celta de Vigo Español
Semifinal (desempat 3) 30/06/1948 Celta de Vigo Español
Tercer Lloc 03/07/1948 Español Real Sociedad
Final 04/07/1948 Sevilla Celta de Vigo

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Pahiño Celta de VigoCelta de Vigo
91.00
Mariano SevillaSevilla
81.60
Vigo LucenseLucense
82.00
Caeiro FerrolFerrol
71.75
Chamorro Tomelloso CFTomelloso CF
72.33
Gastón OsasunaOsasuna
62.00
Lolín Tomelloso CFTomelloso CF
61.20
Foro PontevedraPontevedra
61.50
Narro MurciaMurcia
61.00
Pierita ElcheElche
52.50
    Nom Equip Pos Minuts
Gaitos Celta de VigoCelta de Vigo
870
Cabiño Celta de VigoCelta de Vigo
870
Llimós EspañolEspañol
870
Vázquez Celta de VigoCelta de Vigo
870
Casas EspañolEspañol
870
Trias EspañolEspañol
870
Aretio Celta de VigoCelta de Vigo
867
Pahiño Celta de VigoCelta de Vigo
863
Patri Real SociedadReal Sociedad
810
Ontoria Real SociedadReal Sociedad
810
    Nom Equip Pos Grogues
    Nom Equip Pos Vermelles
Pujante Gimnástica AbadGimnástica Abad
1
Basabe Atlético de MadridAtlético de Madrid
1
Araujo SevillaSevilla
1
Canito BaracaldoBaracaldo
1
Safont LéridaLérida
1
Ameztoy CádizCádiz
1
Borín BetisBetis
1
Insa Atlético ZamoraAtlético Zamora
1
Aroca ÁvilaÁvila
1
Fiestas Cartagena CFCartagena CF
1
Gols:
623
Gols Per Partit:
3.80
Expulsions:
23
Expulsions Per Partit:
0.14
Victòries locals:
123
Victòries visitants:
23
Empats:
18
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Real Sociedad: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Real Madrid: 2 Partits
Millor ratxa no perdent:
Celta de Vigo: 8 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Español: 5 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Celta de Vigo 9 3 5 1
33%
55%
12%
21 18 0 1
Español 9 4 4 1
44%
44%
12%
16 11 0 1
Real Sociedad 9 6 1 2
66%
11%
23%
17 16 0 0
Sevilla 7 4 1 2
57%
14%
29%
22 6 0 1
Lérida 6 3 2 1
50%
33%
17%
11 8 0 1
Tomelloso CF 6 4 1 1
66%
16%
18%
19 5 0 0
Murcia 6 3 2 1
50%
33%
17%
14 6 0 0
Castellón 6 3 1 2
50%
16%
34%
11 13 0 0
La Felguera 5 3 1 1
60%
20%
20%
7 2 0 0
Cultural Leonesa 5 4 0 1
80%
20%
7 5 0 0
Imperial 5 3 1 1
60%
20%
20%
12 6 0 1
Antequerano 5 3 1 1
60%
20%
20%
8 8 0 1
Oviedo 4 2 1 1
50%
25%
25%
10 5 0 0
Atlético Zaragoza 4 3 0 1
75%
25%
10 7 0 1
Real Madrid 4 2 0 2
50%
50%
6 5 0 0
Badalona 4 3 0 1
75%
25%
10 7 0 0
Osasuna 4 3 0 1
75%
25%
15 7 0 0
Valladolid 4 2 0 2
50%
50%
9 8 0 0
Pontevedra 4 3 0 1
75%
25%
19 6 0 0
Sans 4 3 0 1
75%
25%
9 6 0 0
Santander 4 3 0 1
75%
25%
16 8 0 0
Crevillente 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 6 0 0
Lucense 4 3 0 1
75%
25%
17 7 0 0
Elche 4 2 1 1
50%
25%
25%
11 8 0 0
Ferrol 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 7 0 0
Atlético Tetuán 4 3 0 1
75%
25%
9 7 0 0
Betis 4 3 0 1
75%
25%
10 5 0 2
Valencia 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 3 0 0
Atlético de Madrid 4 1 2 1
25%
50%
25%
8 7 0 1
Logroñés 4 3 0 1
75%
25%
15 7 0 0
Toledo 4 3 0 1
75%
25%
17 17 0 0
Ávila 3 2 0 1
66%
34%
13 6 0 1
Burgos 3 2 0 1
66%
34%
7 5 0 0
Júpiter 3 2 0 1
66%
34%
4 3 0 0
Zaragoza 3 1 1 1
33%
33%
34%
5 2 0 0
Cultural de Durango 3 2 0 1
66%
34%
7 6 0 0
Reus 3 2 0 1
66%
34%
4 3 0 0
Badajoz 3 2 0 1
66%
34%
7 4 0 0
Sabadell 3 1 1 1
33%
33%
34%
6 5 0 0
Chamberí 3 2 0 1
66%
34%
8 8 0 0
Arenas de Guecho 3 2 0 1
66%
34%
6 3 0 0
Cartagena CF 3 2 0 1
66%
34%
4 2 0 1
Albacete 3 2 0 1
66%
34%
5 5 0 0
Baracaldo 3 1 1 1
33%
33%
34%
8 9 0 1
Arenas Zaragoza 3 2 0 1
66%
34%
7 5 0 0
Alcoyano 3 1 1 1
33%
33%
34%
3 5 0 0
Gimnástica de Torrelavega 3 2 0 1
66%
34%
6 5 0 0
Mallorca 2 0 1 1
50%
50%
6 7 0 0
Cádiz 2 1 0 1
50%
50%
2 5 0 1
CD Málaga 2 1 0 1
50%
50%
13 8 0 0
Gimnástico de Tarragona 2 0 0 2
100%
4 6 0 0
Gerona 2 1 0 1
50%
50%
6 2 0 0
Atlético de Bilbao 2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Alavés 2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Deportivo de La Coruña 2 1 0 1
50%
50%
6 6 0 0
Juvenil 2 1 0 1
50%
50%
5 4 0 0
Real Gijón 2 1 0 1
50%
50%
6 5 0 0
Olímpico 2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 0
Avilés 2 1 0 1
50%
50%
3 3 0 0
Mestalla 2 1 0 1
50%
50%
4 6 0 0
Lemos 2 1 0 1
50%
50%
5 4 0 0
Numancia 2 1 0 1
50%
50%
1 2 0 0
Erandio 2 1 0 1
50%
50%
3 3 0 0
Segarra 2 1 0 1
50%
50%
3 3 0 0
Santiago 2 1 0 1
50%
50%
5 9 0 0
Granada 2 1 0 1
50%
50%
5 5 0 0
Electromecánicas Córdoba 2 0 1 1
50%
50%
2 4 0 1
Barcelona 2 0 1 1
50%
50%
0 2 0 0
Larache 2 1 0 1
50%
50%
5 4 0 0
Igualada 2 1 0 1
50%
50%
4 4 0 0
Atlético Baleares 2 1 0 1
50%
50%
6 4 0 0
CA Almería 2 1 0 1
50%
50%
5 2 0 0
Atlético Saguntino 2 1 0 1
50%
50%
4 2 0 0
España Industrial 2 1 0 1
50%
50%
4 4 0 0
Jaén 2 1 0 1
50%
50%
2 6 0 1
Langreano 2 0 1 1
50%
50%
0 2 0 0
Algeciras CF 2 1 0 1
50%
50%
6 6 0 0
Alicante 2 0 1 1
50%
50%
2 4 0 0
Recreativo de Huelva 2 1 0 1
50%
50%
7 5 0 0
Atlético Zamora 2 1 0 1
50%
50%
5 5 0 1
San Andrés 1 0 0 1
100%
2 4 0 0
Escoriaza 1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Tortosa 1 0 0 1
100%
0 1 0 0
Tolosa 1 0 0 1
100%
0 4 0 0
Izarra 1 0 0 1
100%
1 8 0 0
Manchego 1 0 0 1
100%
1 4 0 0
Real Unión 1 0 0 1
100%
1 7 0 0
CD Talavera 1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Hércules 1 0 0 1
100%
3 4 0 0
Ferroviaria 1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Cacereño 1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Constancia 1 0 0 1
100%
1 5 0 0
Plus Ultra 1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Indauchu 1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Gimnástica Abad 1 0 0 1
100%
0 1 0 1
Berbés 1 0 0 1
100%
0 8 0 0
Maestranza Aérea León 1 0 0 1
100%
0 1 0 0
Levante 1 0 0 1
100%
0 3 0 0
Mirandés 1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Gimnástico Alcázar 1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Barreda 1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Acero 1 0 0 1
100%
0 3 0 0
SD Ceuta 1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Balompédica Linense 1 0 0 1
100%
2 3 0 0
Maestranza Aérea Logroño 1 0 0 1
100%
3 4 0 0
RCD Córdoba 1 0 0 1
100%
0 1 0 0
Tauste 1 0 0 1
100%
0 4 0 0
Salamanca 1 0 0 1
100%
1 3 0 0
San Fernando 1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Coria 1 0 0 1
100%
0 2 0 2
Calavera 1 0 0 1
100%
2 6 0 0
Granollers 1 0 0 1
100%
1 6 0 0
Conquense 1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Iliturgi 1 0 0 1
100%
1 2 0 1
Fábrica Nacional de Palencia 1 0 0 1
100%
0 4 0 0
Club Betanzos 1 0 0 1
100%
0 9 0 0
Orihuela 1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Arsenal Club 1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Almoradí 1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Arosa 1 0 0 1
100%
3 5 0 0
Orensana 1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Sueca 1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Belchite 1 0 0 1
100%
0 3 0 0
Atlético Linares 1 0 0 1
100%
0 4 0 0
Rayo Cantabria 1 0 0 1
100%
0 3 0 0
CD Cieza 1 0 0 1
100%
0 7 0 0
Santoña 1 0 0 1
100%
1 6 0 0
Juvencia 1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Caudal 1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Ponferradina 1 0 0 1
100%
2 5 0 0
Guecho 1 0 0 1
100%
1 3 0 0
San Martín 1 0 0 1
100%
2 3 0 0
Tudelano 1 0 0 1
100%
0 1 0 0
Eldense 1 0 0 1
100%
2 4 0 0
Sestao 1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Tarrasa 1 0 0 1
100%
0 4 0 0
Gimnástica Segoviana 1 0 0 1
100%
0 7 0 0
UD Huesca 1 0 0 1
100%
2 3 0 2
Gijonés 1 0 0 1
100%
1 3 0 0
UD Melilla 1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Notificar error