2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Generalísimo1947-48 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 14/09/1947 Arenas de Zaragoza Escoriaza
Ronda 1 14/09/1947 Chamberí Plus Ultra
Ronda 1 14/09/1947 Arenas de Guecho Indauchu
Ronda 1 14/09/1947 SD Ceuta Atlético Tetuán
Ronda 1 14/09/1947 Balompédica Linense Algeciras
Ronda 1 14/09/1947 Alicante Elche
Ronda 1 14/09/1947 Cartagena FC Gimnástica Abad
Ronda 1 14/09/1947 Tomelloso CF Gimnástico Alcázar
Ronda 1 14/09/1947 Logroñés Maestranza Aérea Logroño
Ronda 1 14/09/1947 San Andrés España Industrial
Ronda 1 14/09/1947 Atlético Saguntino Acero
Ronda 1 14/09/1947 Gimnástica de Torrelavega Barreda
Ronda 1 14/09/1947 Langreano La Felguera
Ronda 1 14/09/1947 Cultural Leonesa Maestranza Aérea León
Ronda 1 14/09/1947 Pontevedra Berbés
Ronda 1 14/09/1947 Atlético Baleares Constancia
Ronda 1 (desempat) 16/09/1947 Elche Alicante
Ronda 1 (desempat) 01/10/1947 La Felguera Langreano
Ronda 2 19/10/1947 Badajoz Cacereño
Ronda 2 19/10/1947 Ferroviaria Albacete
Ronda 2 19/10/1947 Toledo CD Talavera
Ronda 2 19/10/1947 Tomelloso CF Manchego
Ronda 2 19/10/1947 Reus Tortosa
Ronda 2 19/10/1947 Atlético Zamora Salamanca
Ronda 2 19/10/1947 Ávila Gimnástica Segoviana
Ronda 2 19/10/1947 Lérida Tarrasa
Ronda 2 19/10/1947 Elche Eldense
Ronda 2 19/10/1947 San Martín Igualada
Ronda 2 19/10/1947 Imperial CD Cieza
Ronda 2 19/10/1947 CA Almería Atlético Linares
Ronda 2 19/10/1947 Almoradí Crevillente
Ronda 2 19/10/1947 Cartagena FC Orihuela
Ronda 2 19/10/1947 Jaén Iliturgi
Ronda 2 19/10/1947 Conquense Chamberí
Ronda 2 19/10/1947 Recreativo de Huelva Calavera
Ronda 2 19/10/1947 Betis Coria
Ronda 2 19/10/1947 UD Melilla Larache
Ronda 2 19/10/1947 España Industrial Sans
Ronda 2 19/10/1947 Cádiz San Fernando
Ronda 2 19/10/1947 Electromecánicas Córdoba Antequerano
Ronda 2 19/10/1947 Atlético Tetuán Algeciras
Ronda 2 19/10/1947 Gerona Granollers
Ronda 2 19/10/1947 Júpiter Atlético Baleares
Ronda 2 19/10/1947 Burgos Fábrica Nacional de Palencia
Ronda 2 19/10/1947 Lucense Club Betanzos
Ronda 2 19/10/1947 Juvenil Arsenal Club
Ronda 2 19/10/1947 Santiago Arosa
Ronda 2 19/10/1947 Pontevedra Orensana
Ronda 2 19/10/1947 Sueca Olímpico
Ronda 2 19/10/1947 Avilés Gijonés
Ronda 2 19/10/1947 Gimnástica de Torrelavega Rayo Cantabria
Ronda 2 19/10/1947 Santander Santoña
Ronda 2 19/10/1947 Juvencia La Felguera
Ronda 2 19/10/1947 Cultural Leonesa Caudal
Ronda 2 19/10/1947 Lemos Ponferradina
Ronda 2 19/10/1947 Arenas de Guecho Guecho
Ronda 2 19/10/1947 Numancia Tudelano
Ronda 2 19/10/1947 Erandio Sestao
Ronda 2 19/10/1947 Segarra Atlético Saguntino
Ronda 2 19/10/1947 Atlético Zaragoza UD Huesca
Ronda 2 19/10/1947 Zaragoza Tauste
Ronda 2 19/10/1947 Arenas de Zaragoza Belchite
Ronda 2 19/10/1947 Alavés Mirandés
Ronda 2 19/10/1947 Cultural de Durango Tolosa
Ronda 2 19/10/1947 Logroñés Izarra
Ronda 2 19/10/1947 Osasuna Real Unión
Ronda 2 (desempat) 21/10/1947 Antequerano Electromecánicas Córdoba
Ronda 3 28/12/1947 Alavés Osasuna
Ronda 3 28/12/1947 Igualada Sans
Ronda 3 28/12/1947 Júpiter Gerona
Ronda 3 28/12/1947 Lérida Zaragoza
Ronda 3 28/12/1947 Atlético Zaragoza Arenas de Zaragoza
Ronda 3 28/12/1947 Logroñés Numancia
Ronda 3 28/12/1947 Cultural Leonesa Lemos
Ronda 3 28/12/1947 Burgos Arenas de Guecho
Ronda 3 28/12/1947 Cultural de Durango Erandio
Ronda 3 28/12/1947 Santander Gimnástica de Torrelavega
Ronda 3 28/12/1947 La Felguera Avilés
Ronda 3 28/12/1947 Pontevedra Santiago
Ronda 3 28/12/1947 Lucense Juvenil
Ronda 3 28/12/1947 Reus Segarra
Ronda 3 28/12/1947 Albacete Olímpico
Ronda 3 28/12/1947 Crevillente Elche
Ronda 3 28/12/1947 Chamberí Toledo
Ronda 3 28/12/1947 Imperial Cartagena FC
Ronda 3 28/12/1947 Atlético Tetuán Larache
Ronda 3 28/12/1947 Betis Cádiz
Ronda 3 28/12/1947 Ávila Atlético Zamora
Ronda 3 28/12/1947 Antequerano CA Almería
Ronda 3 28/12/1947 Tomelloso CF Jaén
Ronda 3 28/12/1947 Badajoz Recreativo de Huelva
Ronda 3 (desempat) 01/01/1948 Zaragoza Lérida
Ronda 4 19/03/1948 Betis Badajoz
Ronda 4 19/03/1948 Cultural Leonesa La Felguera
Ronda 4 19/03/1948 Toledo Ávila
Ronda 4 21/03/1948 Tomelloso CF Albacete
Ronda 4 21/03/1948 Antequerano Atlético Tetuán
Ronda 4 21/03/1948 Crevillente Imperial
Ronda 4 21/03/1948 Lucense Pontevedra
Ronda 4 21/03/1948 Reus Lérida
Ronda 4 21/03/1948 Atlético Zaragoza Logroñés
Ronda 4 21/03/1948 Osasuna Burgos
Ronda 4 21/03/1948 Santander Cultural de Durango
Ronda 4 (desempat) 23/03/1948 Imperial Crevillente
Ronda 4 01/04/1948 Sans Júpiter
Ronda 5 18/04/1948 Castellón Hércules
Ronda 5 18/04/1948 Valladolid Antequerano
Ronda 5 18/04/1948 Granada Betis
Ronda 5 18/04/1948 CD Málaga Toledo
Ronda 5 18/04/1948 Real Madrid RCD Córdoba
Ronda 5 18/04/1948 Mestalla Imperial
Ronda 5 18/04/1948 Murcia Levante
Ronda 5 18/04/1948 Cultural Leonesa Oviedo
Ronda 5 18/04/1948 Tomelloso CF Alcoyano
Ronda 5 18/04/1948 Badalona Sans
Ronda 5 18/04/1948 Mallorca Baracaldo
Ronda 5 18/04/1948 Lérida Sabadell
Ronda 5 18/04/1948 Atlético Zaragoza Real Sociedad
Ronda 5 18/04/1948 Santander Real Gijón
Ronda 5 18/04/1948 Deportivo de La Coruña Osasuna
Ronda 5 18/04/1948 Lucense Ferrol
Ronda 5 (desempat) 20/04/1948 Sabadell Lérida
Ronda 5 (desempat) 21/04/1948 Alcoyano Tomelloso CF
Ronda 5 (desempat) 22/04/1948 Baracaldo Mallorca
Ronda 6 25/04/1948 Valladolid Granada
Ronda 6 25/04/1948 Murcia Mestalla
Ronda 6 25/04/1948 Castellón Alcoyano
Ronda 6 25/04/1948 Oviedo Deportivo de La Coruña
Ronda 6 25/04/1948 Real Madrid CD Málaga
Ronda 6 25/04/1948 Badalona Baracaldo
Ronda 6 25/04/1948 Real Sociedad Sabadell
Ronda 6 25/04/1948 Ferrol Real Gijón
Vuitens de final (anada) 02/05/1948 Ferrol Celta de Vigo
Vuitens de final (anada) 02/05/1948 Badalona Castellón
Vuitens de final (anada) 02/05/1948 Atlético de Bilbao Sevilla
Vuitens de final (anada) 02/05/1948 Gimnástico de Tarragona Real Sociedad
Vuitens de final (anada) 02/05/1948 Valencia Valladolid
Vuitens de final (anada) 02/05/1948 Español Real Madrid
Vuitens de final (anada) 02/05/1948 Murcia Oviedo
Vuitens de final (anada) 02/05/1948 Atlético de Madrid Barcelona
Vuitens de final (tornada) 09/05/1948 Barcelona Atlético de Madrid
Vuitens de final (tornada) 09/05/1948 Oviedo Murcia
Vuitens de final (tornada) 09/05/1948 Real Madrid Español
Vuitens de final (tornada) 09/05/1948 Valladolid Valencia
Vuitens de final (tornada) 09/05/1948 Real Sociedad Gimnástico de Tarragona
Vuitens de final (tornada) 09/05/1948 Sevilla Atlético de Bilbao
Vuitens de final (tornada) 09/05/1948 Celta de Vigo Ferrol
Vuitens de final (tornada) 09/05/1948 Castellón Badalona
Quarts de final (anada) 16/05/1948 Castellón Sevilla
Quarts de final (anada) 16/05/1948 Español Murcia
Quarts de final (anada) 16/05/1948 Real Sociedad Valencia
Quarts de final (anada) 16/05/1948 Atlético de Madrid Celta de Vigo
Quarts de final (tornada) 23/05/1948 Sevilla Castellón
Quarts de final (tornada) 23/05/1948 Murcia Español
Quarts de final (tornada) 23/05/1948 Valencia Real Sociedad
Quarts de final (tornada) 23/05/1948 Celta de Vigo Atlético de Madrid
Semifinal (anada) 06/06/1948 Sevilla Real Sociedad
Semifinal (anada) 06/06/1948 Español Celta de Vigo
Semifinal (tornada) 13/06/1948 Real Sociedad Sevilla
Semifinal (tornada) 13/06/1948 Celta de Vigo Español
Semifinal (desempat) 27/06/1948 Celta de Vigo Español
Semifinal (desempat 3) 30/06/1948 Celta de Vigo Español
Tercer Lloc 03/07/1948 Español Real Sociedad
Final 04/07/1948 Sevilla Celta de Vigo

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Pahiño Celta de VigoCelta de Vigo
91.00
Vigo LucenseLucense
82.00
Mariano SevillaSevilla
81.60
Chamorro Tomelloso CFTomelloso CF
72.33
Gastón OsasunaOsasuna
72.33
Caeiro FerrolFerrol
71.75
Lolín Tomelloso CFTomelloso CF
61.20
Narro MurciaMurcia
61.00
Foro PontevedraPontevedra
61.50
Arza SevillaSevilla
50.83
    Nom Equip Pos Minuts
Llimós EspañolEspañol
870
Casas EspañolEspañol
870
Trias EspañolEspañol
870
Vázquez Celta de VigoCelta de Vigo
870
Cabiño Celta de VigoCelta de Vigo
870
Gaitos Celta de VigoCelta de Vigo
870
Aretio Celta de VigoCelta de Vigo
867
Pahiño Celta de VigoCelta de Vigo
863
Mòdol I LéridaLérida
840
Patri Real SociedadReal Sociedad
810
    Nom Equip Pos Grogues
    Nom Equip Pos Vermelles
Pujante Gimnástica AbadGimnástica Abad
1
Basabe Atlético de MadridAtlético de Madrid
1
Araujo SevillaSevilla
1
Canito BaracaldoBaracaldo
1
Safont LéridaLérida
1
Ameztoy CádizCádiz
1
Borín BetisBetis
1
Insa Atlético ZamoraAtlético Zamora
1
Aroca ÁvilaÁvila
1
Fiestas Cartagena FCCartagena FC
1
Gols:
631
Promig golejador:
3.85
Expulsions:
23
Expulsions Per Partit:
0.14
Victòries locals:
123
Victòries visitants:
23
Empats:
18
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Real Sociedad: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Real Madrid: 2 Partits
Millor ratxa no perdent:
Celta de Vigo: 8 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Español: 5 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Celta de Vigo
Espanya
9 3 5 1
33%
55%
12%
21 18 0 1
Español
Espanya
9 4 4 1
44%
44%
12%
16 11 0 1
Real Sociedad
Espanya
9 6 1 2
66%
11%
23%
17 16 0 0
Sevilla
Espanya
7 4 1 2
57%
14%
29%
22 6 0 1
Lérida
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
11 8 0 1
Tomelloso CF
Espanya
6 4 1 1
66%
16%
18%
19 5 0 0
Murcia
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
14 6 0 0
Castellón
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
11 13 0 0
La Felguera
Espanya
5 3 1 1
60%
20%
20%
8 2 0 0
Cultural Leonesa
Espanya
5 4 0 1
80%
20%
7 5 0 0
Imperial
Espanya
5 3 1 1
60%
20%
20%
12 6 0 1
Antequerano
Espanya
5 3 1 1
60%
20%
20%
8 8 0 1
Oviedo
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
10 5 0 0
Atlético Zaragoza
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
10 7 0 1
Real Madrid
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
6 5 0 0
Badalona
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
10 7 0 0
Osasuna
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
15 7 0 0
Valladolid
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
9 8 0 0
Pontevedra
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
19 6 0 0
Sans
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
9 6 0 0
Santander
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
16 8 0 0
Crevillente
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 6 0 0
Lucense
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
17 7 0 0
Elche
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
11 8 0 0
Ferrol
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 7 0 0
Atlético Tetuán
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
9 7 0 0
Betis
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
10 5 0 2
Valencia
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 3 0 0
Atlético de Madrid
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
8 7 0 1
Logroñés
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
15 7 0 0
Toledo
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
17 17 0 0
Ávila
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
13 6 0 1
Burgos
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
7 5 0 0
Júpiter
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
4 3 0 0
Zaragoza
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
5 2 0 0
Cultural de Durango
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
7 6 0 0
Reus
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
4 3 0 0
Badajoz
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
7 4 0 0
Sabadell
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
6 5 0 0
Chamberí
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
8 8 0 0
Arenas de Guecho
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
6 3 0 0
Cartagena FC
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
4 2 0 1
Albacete
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
5 5 0 0
Baracaldo
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
8 9 0 1
Arenas de Zaragoza
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
7 5 0 0
Alcoyano
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
3 5 0 0
Gimnástica de Torrelavega
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
6 5 0 0
Mallorca
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
6 7 0 0
Cádiz
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 5 0 1
CD Málaga
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
13 8 0 0
Gimnástico de Tarragona
Espanya
2 0 0 2
100%
4 6 0 0
Gerona
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
6 2 0 0
Atlético de Bilbao
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Alavés
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Deportivo de La Coruña
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
6 6 0 0
Juvenil
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
5 4 0 0
Real Gijón
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
6 5 0 0
Olímpico
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 0
Avilés
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 0 0
Mestalla
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 6 0 0
Lemos
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
5 4 0 0
Numancia
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 0 0
Erandio
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 0 0
Segarra
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 0 0
Santiago
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
5 9 0 0
Granada
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
5 5 0 0
Electromecánicas Córdoba
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 4 0 1
Barcelona
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 2 0 0
Larache
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
5 4 0 0
Igualada
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 4 0 0
Atlético Baleares
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
6 4 0 0
CA Almería
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
5 2 0 0
Atlético Saguntino
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 2 0 0
España Industrial
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 4 0 0
Jaén
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 6 0 1
Langreano
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 3 0 0
Algeciras
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
6 6 0 0
Alicante
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 4 0 0
Recreativo de Huelva
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
7 5 0 0
Atlético Zamora
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
5 5 0 1
San Andrés
Espanya
1 0 0 1
100%
2 4 0 0
Escoriaza
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Tortosa
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 0 0
Tolosa
Espanya
1 0 0 1
100%
0 4 0 0
Izarra
Espanya
1 0 0 1
100%
1 8 0 0
Manchego
Espanya
1 0 0 1
100%
1 4 0 0
Real Unión
Espanya
1 0 0 1
100%
1 7 0 0
CD Talavera
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Hércules
Espanya
1 0 0 1
100%
3 4 0 0
Ferroviaria
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Cacereño
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Constancia
Espanya
1 0 0 1
100%
1 5 0 0
Plus Ultra
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Indauchu
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Gimnástica Abad
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 0 1
Berbés
Espanya
1 0 0 1
100%
0 8 0 0
Maestranza Aérea León
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 0 0
Levante
Espanya
1 0 0 1
100%
0 3 0 0
Mirandés
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Gimnástico Alcázar
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Barreda
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Acero
Espanya
1 0 0 1
100%
0 3 0 0
SD Ceuta
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Balompédica Linense
Espanya
1 0 0 1
100%
2 3 0 0
Maestranza Aérea Logroño
Espanya
1 0 0 1
100%
3 4 0 0
RCD Córdoba
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 0 0
Tauste
Espanya
1 0 0 1
100%
0 4 0 0
Salamanca
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 0 0
San Fernando
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Coria
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 0 2
Calavera
Espanya
1 0 0 1
100%
2 6 0 0
Granollers
Espanya
1 0 0 1
100%
1 6 0 0
Conquense
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Iliturgi
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 0 1
Fábrica Nacional de Palencia
Espanya
1 0 0 1
100%
0 4 0 0
Club Betanzos
Espanya
1 0 0 1
100%
0 9 0 0
Orihuela
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Arsenal Club
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Almoradí
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Arosa
Espanya
1 0 0 1
100%
3 5 0 0
Orensana
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Sueca
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Belchite
Espanya
1 0 0 1
100%
0 3 0 0
Atlético Linares
Espanya
1 0 0 1
100%
0 4 0 0
Rayo Cantabria
Espanya
1 0 0 1
100%
0 3 0 0
CD Cieza
Espanya
1 0 0 1
100%
0 7 0 0
Santoña
Espanya
1 0 0 1
100%
1 6 0 0
Juvencia
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Caudal
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Ponferradina
Espanya
1 0 0 1
100%
2 5 0 0
Guecho
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 0 0
San Martín
Espanya
1 0 0 1
100%
2 3 0 0
Tudelano
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 0 0
Eldense
Espanya
1 0 0 1
100%
2 4 0 0
Sestao
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Tarrasa
Espanya
1 0 0 1
100%
0 4 0 0
Gimnástica Segoviana
Espanya
1 0 0 1
100%
0 7 0 0
UD Huesca
Espanya
1 0 0 1
100%
2 3 0 2
Gijonés
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 0 0
UD Melilla
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 0 0