2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Lliga de Campions2009-10 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2009 Hibernians Mogren
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2009 Tre Fiori Sant Julià
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2009 Sant Julià Tre Fiori
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2009 Mogren Hibernians
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2009 Makedonija BATE Borisov
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2009 Pyunik Dinamo Zagreb
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2009 Ekranas Bakı
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2009 EB/Streymur APOEL
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2009 Rhyl Partizan
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2009 Tirana Stabæk
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2009 Debrecen Kalmar
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2009 Hafnarfjarðar Aktobe
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2009 Zrinjski Slovan Bratislava
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2009 Red Bull Salzburg Bohemians
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2009 Wisła Kraków Levadia Tallinn
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2009 København Mogren
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2009 WIT Georgia Maribor
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2009 Maccabi Haifa Glentoran
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2009 Levski Sofia Sant Julià
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2009 Inter Turku Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2009 Ventspils Dudelange
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2009 Stabæk Tirana
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2009 Sant Julià Levski Sofia
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2009 Sheriff Tiraspol Inter Turku
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2009 Slovan Bratislava Zrinjski
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2009 Dinamo Zagreb Pyunik
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2009 BATE Borisov Makedonija
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2009 Partizan Rhyl
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2009 Bakı Ekranas
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2009 APOEL EB/Streymur
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2009 Kalmar Debrecen
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2009 Mogren København
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2009 Aktobe Hafnarfjarðar
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2009 Dudelange Ventspils
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2009 Levadia Tallinn Wisła Kraków
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2009 Maribor WIT Georgia
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2009 Glentoran Maccabi Haifa
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2009 Bohemians Red Bull Salzburg
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2009 Bakı Levski Sofia
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2009 Aktobe Maccabi Haifa
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2009 Sparta Praha Panathinaikos
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2009 Anderlecht Sivasspor
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2009 Red Bull Salzburg Dinamo Zagreb
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2009 Slovan Bratislava Olympiacos
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2009 Sporting de Portugal Twente
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2009 Celtic Dynamo Moskva
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2009 København Stabæk
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2009 Zürich Maribor
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2009 Sheriff Tiraspol Slavia Praha
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2009 APOEL Partizan
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2009 Shakhtar Timișoara
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2009 Levadia Tallinn Debrecen
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2009 Ventspils BATE Borisov
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2009 Maccabi Haifa Aktobe
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2009 Sivasspor Anderlecht
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2009 Dinamo Zagreb Red Bull Salzburg
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2009 Panathinaikos Sparta Praha
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2009 Twente Sporting de Portugal
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2009 Timișoara Shakhtar
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2009 Stabæk København
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2009 Olympiacos Slovan Bratislava
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2009 Maribor Zürich
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2009 Slavia Praha Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2009 Debrecen Levadia Tallinn
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2009 Partizan APOEL
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2009 Levski Sofia Bakı
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2009 BATE Borisov Ventspils
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2009 Dynamo Moskva Celtic
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2009 Sporting de Portugal Fiorentina
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2009 Timișoara Stuttgart
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2009 Celtic Arsenal
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2009 København APOEL
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2009 Sheriff Tiraspol Olympiacos
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2009 Panathinaikos Atlético de Madrid
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2009 Olympique Lyonnais Anderlecht
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2009 Red Bull Salzburg Maccabi Haifa
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2009 Ventspils Zürich
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2009 Levski Sofia Debrecen
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2009 Zürich Ventspils
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2009 Debrecen Levski Sofia
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2009 Anderlecht Olympique Lyonnais
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2009 Atlético de Madrid Panathinaikos
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2009 Maccabi Haifa Red Bull Salzburg
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2009 Olympiacos Sheriff Tiraspol
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2009 APOEL København
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2009 Arsenal Celtic
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2009 Stuttgart Timișoara
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2009 Fiorentina Sporting de Portugal
Fase de grups partit 1 15/09/2009 Juventus Girondins de Bordeaux
Fase de grups partit 1 15/09/2009 Atlético de Madrid APOEL
Fase de grups partit 1 15/09/2009 Olympique de Marseille Milan
Fase de grups partit 1 15/09/2009 Zürich Real Madrid
Fase de grups partit 1 15/09/2009 Wolfsburg CSKA Moskva
Fase de grups partit 1 15/09/2009 Beşiktaş Manchester United
Fase de grups partit 1 15/09/2009 Chelsea Porto
Fase de grups partit 1 15/09/2009 Maccabi Haifa Bayern München
Fase de grups partit 1 16/09/2009 Dynamo Kyiv Rubin Kazan
Fase de grups partit 1 16/09/2009 Stuttgart Rangers
Fase de grups partit 1 16/09/2009 Sevilla Unirea Urziceni
Fase de grups partit 1 16/09/2009 Olympiacos AZ Alkmaar
Fase de grups partit 1 16/09/2009 Standard Liège Arsenal
Fase de grups partit 1 16/09/2009 Inter Barcelona
Fase de grups partit 1 16/09/2009 Olympique Lyonnais Fiorentina
Fase de grups partit 1 16/09/2009 Liverpool Debrecen
Fase de grups partit 2 29/09/2009 Fiorentina Liverpool
Fase de grups partit 2 29/09/2009 Unirea Urziceni Stuttgart
Fase de grups partit 2 29/09/2009 Arsenal Olympiacos
Fase de grups partit 2 29/09/2009 Debrecen Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 2 29/09/2009 Rubin Kazan Inter
Fase de grups partit 2 29/09/2009 Barcelona Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 2 29/09/2009 Rangers Sevilla
Fase de grups partit 2 29/09/2009 AZ Alkmaar Standard Liège
Fase de grups partit 2 30/09/2009 Porto Atlético de Madrid
Fase de grups partit 2 30/09/2009 CSKA Moskva Beşiktaş
Fase de grups partit 2 30/09/2009 Milan Zürich
Fase de grups partit 2 30/09/2009 Real Madrid Olympique de Marseille
Fase de grups partit 2 30/09/2009 APOEL Chelsea
Fase de grups partit 2 30/09/2009 Manchester United Wolfsburg
Fase de grups partit 2 30/09/2009 Bayern München Juventus
Fase de grups partit 2 30/09/2009 Girondins de Bordeaux Maccabi Haifa
Fase de grups partit 3 20/10/2009 Stuttgart Sevilla
Fase de grups partit 3 20/10/2009 Debrecen Fiorentina
Fase de grups partit 3 20/10/2009 Liverpool Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 3 20/10/2009 Barcelona Rubin Kazan
Fase de grups partit 3 20/10/2009 Inter Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 3 20/10/2009 AZ Alkmaar Arsenal
Fase de grups partit 3 20/10/2009 Rangers Unirea Urziceni
Fase de grups partit 3 20/10/2009 Olympiacos Standard Liège
Fase de grups partit 3 21/10/2009 Girondins de Bordeaux Bayern München
Fase de grups partit 3 21/10/2009 Juventus Maccabi Haifa
Fase de grups partit 3 21/10/2009 CSKA Moskva Manchester United
Fase de grups partit 3 21/10/2009 Real Madrid Milan
Fase de grups partit 3 21/10/2009 Zürich Olympique de Marseille
Fase de grups partit 3 21/10/2009 Porto APOEL
Fase de grups partit 3 21/10/2009 Chelsea Atlético de Madrid
Fase de grups partit 3 21/10/2009 Wolfsburg Beşiktaş
Fase de grups partit 4 03/11/2009 Maccabi Haifa Juventus
Fase de grups partit 4 03/11/2009 Bayern München Girondins de Bordeaux
Fase de grups partit 4 03/11/2009 Beşiktaş Wolfsburg
Fase de grups partit 4 03/11/2009 Manchester United CSKA Moskva
Fase de grups partit 4 03/11/2009 Milan Real Madrid
Fase de grups partit 4 03/11/2009 Olympique de Marseille Zürich
Fase de grups partit 4 03/11/2009 APOEL Porto
Fase de grups partit 4 03/11/2009 Atlético de Madrid Chelsea
Fase de grups partit 4 04/11/2009 Arsenal AZ Alkmaar
Fase de grups partit 4 04/11/2009 Fiorentina Debrecen
Fase de grups partit 4 04/11/2009 Olympique Lyonnais Liverpool
Fase de grups partit 4 04/11/2009 Rubin Kazan Barcelona
Fase de grups partit 4 04/11/2009 Dynamo Kyiv Inter
Fase de grups partit 4 04/11/2009 Unirea Urziceni Rangers
Fase de grups partit 4 04/11/2009 Sevilla Stuttgart
Fase de grups partit 4 04/11/2009 Standard Liège Olympiacos
Fase de grups partit 5 24/11/2009 Rubin Kazan Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 5 24/11/2009 Fiorentina Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 5 24/11/2009 Debrecen Liverpool
Fase de grups partit 5 24/11/2009 Barcelona Inter
Fase de grups partit 5 24/11/2009 Rangers Stuttgart
Fase de grups partit 5 24/11/2009 Unirea Urziceni Sevilla
Fase de grups partit 5 24/11/2009 AZ Alkmaar Olympiacos
Fase de grups partit 5 24/11/2009 Arsenal Standard Liège
Fase de grups partit 5 25/11/2009 Girondins de Bordeaux Juventus
Fase de grups partit 5 25/11/2009 Bayern München Maccabi Haifa
Fase de grups partit 5 25/11/2009 CSKA Moskva Wolfsburg
Fase de grups partit 5 25/11/2009 Manchester United Beşiktaş
Fase de grups partit 5 25/11/2009 Porto Chelsea
Fase de grups partit 5 25/11/2009 Real Madrid Zürich
Fase de grups partit 5 25/11/2009 APOEL Atlético de Madrid
Fase de grups partit 5 25/11/2009 Milan Olympique de Marseille
Fase de grups partit 6 08/12/2009 Zürich Milan
Fase de grups partit 6 08/12/2009 Beşiktaş CSKA Moskva
Fase de grups partit 6 08/12/2009 Maccabi Haifa Girondins de Bordeaux
Fase de grups partit 6 08/12/2009 Juventus Bayern München
Fase de grups partit 6 08/12/2009 Wolfsburg Manchester United
Fase de grups partit 6 08/12/2009 Olympique de Marseille Real Madrid
Fase de grups partit 6 08/12/2009 Chelsea APOEL
Fase de grups partit 6 08/12/2009 Atlético de Madrid Porto
Fase de grups partit 6 09/12/2009 Inter Rubin Kazan
Fase de grups partit 6 09/12/2009 Sevilla Rangers
Fase de grups partit 6 09/12/2009 Stuttgart Unirea Urziceni
Fase de grups partit 6 09/12/2009 Dynamo Kyiv Barcelona
Fase de grups partit 6 09/12/2009 Olympiacos Arsenal
Fase de grups partit 6 09/12/2009 Olympique Lyonnais Debrecen
Fase de grups partit 6 09/12/2009 Liverpool Fiorentina
Fase de grups partit 6 09/12/2009 Standard Liège AZ Alkmaar
Vuitens de final (anada) 16/02/2010 Olympique Lyonnais Real Madrid
Vuitens de final (anada) 16/02/2010 Milan Manchester United
Vuitens de final (anada) 17/02/2010 Porto Arsenal
Vuitens de final (anada) 17/02/2010 Bayern München Fiorentina
Vuitens de final (anada) 23/02/2010 Stuttgart Barcelona
Vuitens de final (anada) 23/02/2010 Olympiacos Girondins de Bordeaux
Vuitens de final (anada) 24/02/2010 Inter Chelsea
Vuitens de final (anada) 24/02/2010 CSKA Moskva Sevilla
Vuitens de final (tornada) 09/03/2010 Fiorentina Bayern München
Vuitens de final (tornada) 09/03/2010 Arsenal Porto
Vuitens de final (tornada) 10/03/2010 Manchester United Milan
Vuitens de final (tornada) 10/03/2010 Real Madrid Olympique Lyonnais
Vuitens de final (tornada) 16/03/2010 Sevilla CSKA Moskva
Vuitens de final (tornada) 16/03/2010 Chelsea Inter
Vuitens de final (tornada) 17/03/2010 Girondins de Bordeaux Olympiacos
Vuitens de final (tornada) 17/03/2010 Barcelona Stuttgart
Quarts de final (anada) 30/03/2010 Olympique Lyonnais Girondins de Bordeaux
Quarts de final (anada) 30/03/2010 Bayern München Manchester United
Quarts de final (anada) 31/03/2010 Inter CSKA Moskva
Quarts de final (anada) 31/03/2010 Arsenal Barcelona
Quarts de final (tornada) 06/04/2010 CSKA Moskva Inter
Quarts de final (tornada) 06/04/2010 Barcelona Arsenal
Quarts de final (tornada) 07/04/2010 Manchester United Bayern München
Quarts de final (tornada) 07/04/2010 Girondins de Bordeaux Olympique Lyonnais
Semifinal (anada) 20/04/2010 Inter Barcelona
Semifinal (anada) 21/04/2010 Bayern München Olympique Lyonnais
Semifinal (tornada) 27/04/2010 Olympique Lyonnais Bayern München
Semifinal (tornada) 28/04/2010 Barcelona Inter
Final 22/05/2010 Bayern München Inter

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Messi BarcelonaBarcelona
80.73
Lisandro López Olympique LyonnaisOlympique Lyonnais
70.58
Olić Bayern MünchenBayern München
70.70
Cristiano Ronaldo Real MadridReal Madrid
71.17
Diego Milito InterInter
60.55
Jovetić FiorentinaFiorentina
50.83
Nenad Mirosavljević APOELAPOEL
50.45
Chamakh Girondins de BordeauxGirondins de Bordeaux
50.56
Bendtner ArsenalArsenal
50.71
Vladimer Dvalishvili Maccabi HaifaMaccabi Haifa
50.42
    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Messi BarcelonaBarcelona
80.73
Olić Bayern MünchenBayern München
70.70
Cristiano Ronaldo Real MadridReal Madrid
71.17
Diego Milito InterInter
60.55
Bendtner ArsenalArsenal
50.71
Rooney Manchester UnitedManchester United
50.71
Chamakh Girondins de BordeauxGirondins de Bordeaux
50.56
Pedro BarcelonaBarcelona
40.44
Robben Bayern MünchenBayern München
40.40
Miloš Krasić CSKA MoskvaCSKA Moskva
40.44
    Nom Equip Pos Minuts
Lloris Olympique LyonnaisOlympique Lyonnais
1260
Cissokho Olympique LyonnaisOlympique Lyonnais
1204
Cris Olympique LyonnaisOlympique Lyonnais
1182
Butt Bayern MünchenBayern München
1170
Lahm Bayern MünchenBayern München
1170
Zanetti InterInter
1170
Júlio César InterInter
1170
Maicon InterInter
1153
Eto'o InterInter
1144
Réveillère Olympique LyonnaisOlympique Lyonnais
1098
    Nom Equip Pos Grogues
John Culma Maccabi HaifaMaccabi Haifa
5
Chivu InterInter
5
Dainelli FiorentinaFiorentina
4
Tomáš Sivok BeşiktaşBeşiktaş
4
Savvas Poursaitides APOELAPOEL
4
Toulalan Olympique LyonnaisOlympique Lyonnais
4
Van Bommel Bayern MünchenBayern München
4
József Varga DebrecenDebrecen
4
Piqué BarcelonaBarcelona
4
Motta InterInter
4
    Nom Equip Pos Vermelles
Vicente Muñoz Sant JuliàSant Julià
1
Müller Bayern MünchenBayern München
1
Tiago Dutra Maccabi HaifaMaccabi Haifa
1
Grafite WolfsburgWolfsburg
1
Bonnart Olympique de MarseilleOlympique de Marseille
1
Mariano González PortoPorto
1
Deividas Šemberas CSKA MoskvaCSKA Moskva
1
Mehdi Carcela-González Standard LiègeStandard Liège
1
Alain Rochat ZürichZürich
1
Carrick Manchester UnitedManchester United
1
Gols:
559
Gols Per Partit:
2.62
Targetes Grogues:
791
Targetes Grogues Per Partit:
3.71
Expulsions:
45
Expulsions Per Partit:
0.21
Victòries locals:
96
Victòries visitants:
67
Empats:
50
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Girondins de Bordeaux: 7 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Maccabi Haifa: 6 Partits
Millor ratxa no perdent:
Girondins de Bordeaux: 8 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Apoel: 6 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Olympique Lyonnais 14 8 2 4
57%
14%
29%
25 12 26 2
Inter 13 8 3 2
61%
23%
16%
17 9 31 2
Bayern München 13 7 1 5
53%
7%
40%
21 15 22 3
Olympiacos 12 7 1 4
58%
8%
34%
12 8 19 2
APOEL 12 4 3 5
33%
25%
42%
14 10 23 2
Arsenal 12 7 2 3
58%
16%
26%
26 14 22 0
Debrecen 12 5 0 7
41%
59%
14 23 24 1
Maccabi Haifa 12 5 1 6
41%
8%
51%
19 12 25 2
Barcelona 12 6 4 2
50%
33%
17%
20 10 19 1
CSKA Moskva 10 4 2 4
40%
20%
40%
13 14 23 2
Fiorentina 10 6 2 2
60%
20%
20%
21 14 21 2
Zürich 10 4 1 5
40%
10%
50%
15 18 17 1
Girondins de Bordeaux 10 8 1 1
80%
10%
10%
14 6 11 1
Manchester United 10 7 1 2
70%
10%
20%
21 12 13 2
Stuttgart 10 3 5 2
30%
50%
20%
12 12 16 0
Real Madrid 8 4 2 2
50%
25%
25%
16 9 22 0
Atlético de Madrid 8 2 3 3
25%
37%
38%
8 14 12 0
Milan 8 2 3 3
25%
37%
38%
10 14 17 0
Chelsea 8 4 2 2
50%
25%
25%
12 7 14 1
Porto 8 5 0 3
62%
38%
10 9 13 2
Sevilla 8 4 2 2
50%
25%
25%
13 7 9 0
Beşiktaş 6 1 1 4
16%
16%
68%
3 8 14 0
Standard Liège 6 1 2 3
16%
33%
51%
7 9 13 1
AZ Alkmaar 6 0 4 2
66%
34%
4 8 9 0
Ventspils 6 3 0 3
50%
50%
9 8 12 1
Sheriff Tiraspol 6 2 2 2
33%
33%
34%
3 4 9 0
Levski Sofia 6 3 1 2
50%
16%
34%
12 4 12 1
Unirea Urziceni 6 2 2 2
33%
33%
34%
8 8 15 0
Rangers 6 0 2 4
33%
67%
4 13 11 0
Rubin Kazan 6 1 3 2
16%
50%
34%
4 7 12 0
København 6 4 1 1
66%
16%
18%
17 4 6 0
Dynamo Kyiv 6 1 2 3
16%
33%
51%
7 9 15 0
Juventus 6 2 2 2
33%
33%
34%
4 7 10 0
Red Bull Salzburg 6 2 2 2
33%
33%
34%
6 8 13 0
Olympique de Marseille 6 2 1 3
33%
16%
51%
10 10 12 2
Wolfsburg 6 2 1 3
33%
16%
51%
9 8 3 1
Liverpool 6 2 1 3
33%
16%
51%
5 7 3 0
Timișoara 4 0 3 1
75%
25%
2 4 13 0
Celtic 4 1 0 3
25%
75%
3 6 9 0
Sporting de Portugal 4 0 4 0
100%
4 4 6 1
Panathinaikos 4 1 0 3
25%
75%
6 8 11 1
Anderlecht 4 1 0 3
25%
75%
8 11 6 0
Aktobe 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 4 5 0
Partizan 4 3 0 1
75%
25%
13 2 7 0
Slovan Bratislava 4 1 0 3
25%
75%
4 5 10 0
Levadia Tallinn 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 3 7 1
Bakı 4 1 2 1
25%
50%
25%
6 6 13 0
Dinamo Zagreb 4 1 2 1
25%
50%
25%
5 3 10 1
Maribor 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 6 8 0
BATE Borisov 4 3 0 1
75%
25%
6 2 6 0
Sant Julià 4 0 2 2
50%
50%
2 11 10 3
Mogren 4 2 0 2
50%
50%
6 12 5 0
Stabæk 4 1 2 1
25%
50%
25%
6 4 4 0
Ekranas 2 0 1 1
50%
50%
4 6 7 0
Tirana 2 0 1 1
50%
50%
1 5 4 1
Makedonija 2 0 0 2
100%
0 4 5 0
EB/Streymur 2 0 0 2
100%
0 5 2 0
Rhyl 2 0 0 2
100%
0 12 4 0
Tre Fiori 2 0 2 0
100%
2 2 7 1
Pyunik 2 0 1 1
50%
50%
0 3 2 0
Hafnarfjarðar 2 0 0 2
100%
0 6 6 1
Sivasspor 2 1 0 1
50%
50%
3 6 4 0
Zrinjski 2 1 0 1
50%
50%
1 4 4 0
Bohemians 2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0
Wisła Kraków 2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
WIT Georgia 2 0 1 1
50%
50%
1 3 8 1
Glentoran 2 0 0 2
100%
0 10 2 0
Inter Turku 2 0 0 2
100%
0 2 7 0
Shakhtar 2 0 2 0
100%
2 2 4 0
Slavia Praha 2 0 2 0
100%
1 1 2 0
Dudelange 2 0 0 2
100%
1 6 5 1
Dynamo Moskva 2 1 0 1
50%
50%
1 2 3 0
Sparta Praha 2 1 0 1
50%
50%
3 4 6 0
Twente 2 0 2 0
100%
1 1 1 1
Kalmar 2 1 0 1
50%
50%
3 3 2 0
Hibernians 2 0 0 2
100%
0 6 5 0
Notificar error