2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31

prev 2ª Divisió B Grup II2019-20

Classificació


Data inicial
Data final

      Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1
UD Logroñés622818824919691
2
Cultural Leonesa492814774528763
3
Bilbao Athletic492814775535663
4
Valladolid Promesas4728121154328674
5
Real Sociedad B442812884735654
6
Amorebieta422811983838744
7
Osasuna B4028117103535715
8
Burgos CF392810993137695
9
Guijuelo3728107113026875
10
Haro362899102933724
11
Alavés B3428810102831756
12
Calahorra342861662832808
13
Salamanca UDS342897123039973
14
Barakaldo322895143342646
15
Leioa3128710113538922
16
Unionistas de Salamanca312887133943803
17
Real Unión2928611112933945
18
Arenas de Getxo2828610122743753
19
Izarra2828610122947886
20
Tudelano2428412122644694
Promoció Permanència
Descens
Ascens

Resultats

15/03/2020
Valladolid Promesas
Bilbao Athletic
-
-
Real Unión
UD Logroñés
-
-
Amorebieta
Burgos CF
-
-
Arenas de Getxo
Unionistas de Salamanca
-
-
Osasuna B
Guijuelo
-
-
Tudelano
Izarra
-
-
Salamanca UDS
Leioa
-
-
Cultural Leonesa
Barakaldo
-
-
Calahorra
Real Sociedad B
-
-
Haro
Alavés B
-
-
22/03/2020
UD Logroñés
Bilbao Athletic
-
-
Burgos CF
Real Unión
-
-
Unionistas de Salamanca
Amorebieta
-
-
Guijuelo
Arenas de Getxo
-
-
Izarra
Osasuna B
-
-
Leioa
Tudelano
-
-
Barakaldo
Salamanca UDS
-
-
Real Sociedad B
Cultural Leonesa
-
-
Alavés B
Calahorra
-
-
Haro
Valladolid Promesas
-
-
29/03/2020
Valladolid Promesas
UD Logroñés
-
-
Bilbao Athletic
Burgos CF
-
-
Real Unión
Unionistas de Salamanca
-
-
Amorebieta
Guijuelo
-
-
Arenas de Getxo
Izarra
-
-
Osasuna B
Leioa
-
-
Tudelano
Barakaldo
-
-
Salamanca UDS
Real Sociedad B
-
-
Cultural Leonesa
Alavés B
-
-
Calahorra
Haro
-
-
05/04/2020
Burgos CF
UD Logroñés
-
-
Unionistas de Salamanca
Bilbao Athletic
-
-
Guijuelo
Real Unión
-
-
Izarra
Amorebieta
-
-
Leioa
Arenas de Getxo
-
-
Barakaldo
Osasuna B
-
-
Real Sociedad B
Tudelano
-
-
Alavés B
Salamanca UDS
-
-
Haro
Cultural Leonesa
-
-
Calahorra
Valladolid Promesas
-
-
12/04/2020
Valladolid Promesas
Burgos CF
-
-
UD Logroñés
Unionistas de Salamanca
-
-
Bilbao Athletic
Guijuelo
-
-
Real Unión
Izarra
-
-
Amorebieta
Leioa
-
-
Arenas de Getxo
Barakaldo
-
-
Osasuna B
Real Sociedad B
-
-
Tudelano
Alavés B
-
-
Salamanca UDS
Haro
-
-
Cultural Leonesa
Calahorra
-
-
19/04/2020
Unionistas de Salamanca
Burgos CF
-
-
Guijuelo
UD Logroñés
-
-
Izarra
Bilbao Athletic
-
-
Leioa
Real Unión
-
-
Barakaldo
Amorebieta
-
-
Real Sociedad B
Arenas de Getxo
-
-
Alavés B
Osasuna B
-
-
Haro
Tudelano
-
-
Calahorra
Salamanca UDS
-
-
Cultural Leonesa
Valladolid Promesas
-
-
26/04/2020
Valladolid Promesas
Unionistas de Salamanca
-
-
Burgos CF
Guijuelo
-
-
UD Logroñés
Izarra
-
-
Bilbao Athletic
Leioa
-
-
Real Unión
Barakaldo
-
-
Amorebieta
Real Sociedad B
-
-
Arenas de Getxo
Alavés B
-
-
Osasuna B
Haro
-
-
Tudelano
Calahorra
-
-
Salamanca UDS
Cultural Leonesa
-
-
03/05/2020
Guijuelo
Unionistas de Salamanca
-
-
Izarra
Burgos CF
-
-
Leioa
UD Logroñés
-
-
Barakaldo
Bilbao Athletic
-
-
Real Sociedad B
Real Unión
-
-
Alavés B
Amorebieta
-
-
Haro
Arenas de Getxo
-
-
Calahorra
Osasuna B
-
-
Cultural Leonesa
Tudelano
-
-
Salamanca UDS
Valladolid Promesas
-
-
10/05/2020
Guijuelo
Valladolid Promesas
-
-
Unionistas de Salamanca
Izarra
-
-
Burgos CF
Leioa
-
-
UD Logroñés
Barakaldo
-
-
Bilbao Athletic
Real Sociedad B
-
-
Real Unión
Alavés B
-
-
Amorebieta
Haro
-
-
Arenas de Getxo
Calahorra
-
-
Osasuna B
Cultural Leonesa
-
-
Tudelano
Salamanca UDS
-
-
17/05/2020
Izarra
Guijuelo
-
-
Leioa
Unionistas de Salamanca
-
-
Barakaldo
Burgos CF
-
-
Real Sociedad B
UD Logroñés
-
-
Alavés B
Bilbao Athletic
-
-
Haro
Real Unión
-
-
Calahorra
Amorebieta
-
-
Cultural Leonesa
Arenas de Getxo
-
-
Salamanca UDS
Osasuna B
-
-
Valladolid Promesas
Tudelano
-
-

Destacats

Jugador Pos G Club
Miguel
14 Valladolid B
Dioni
11 Leonesa
Espina
11 Guijuelo
Barbero
10 Osasuna B
Morcillo
10 Athletic de Bilbao B
Ander Vitoria
10 UD Logroñés
Calvillo
9 Osasuna B
Etxaniz
9 Arenas
Ekain
9 Amorebieta
Andy
9 UD Logroñés
Nom Pos Minuts Club
Leandro
2520 Leonesa
Saizar
2520 Amorebieta
César Caneda
2520 UD Logroñés
Juanma
2487 Burgos CF
Zarraga
2468 Athletic de Bilbao B
Andy
2459 UD Logroñés
Sotres
2430 Salamanca CF
Arregui
2430 Amorebieta
Erik Ruiz
2430 Alavés B
Miño
2430 UD Logroñés
Nom Pos Grogues Club
Hinojosa
13 Izarra
Telis
11 Irún
Berasaluce
11 Leioa
Carlos Rubén
11 Guijuelo
Kike Pérez
11 Valladolid B
Santafé
10 Osasuna B
Rodas
10 Leonesa
Cristian Márquez
10 Calahorra
Errasti
10 UD Logroñés
Ribelles
10 Unionistas
  Nom Pos Vermelles Club
Iribarren
2 Calahorra
Telis
2 Irún
Abdallahi
2 Alavés B
Gorostidi
2 Real Sociedad B
Zubiri
2 Unionistas
Aparicio
2 Valladolid B
Delgado
1 Tudelano
Lalaguna
1 Tudelano
Marcos Isla
1 Tudelano
Edson Torres
1 Tudelano
Nom Pos Coef Club PJ G
Miño
0.7 UD Logroñés2719
Vallejo
0.92 Guijuelo2523
Leandro
1 Leonesa2828
Gonzi
1.09 Alavés B2224
Sobrón
1.12 Haro2528
Iturrioz
1.23 Leioa2632
Ezkieta
1.28 Athletic de Bilbao B2532
Sotres
1.33 Salamanca CF2736
Saizar
1.35 Amorebieta2838
Brais Pereiro
1.61 Unionistas2134
Nom P TG TV
García Riesgo8541
González Díaz7361
Fuente Martín6231
Pardeiro Puente6240
Iglesias Gutiérrez6310
López Parra6310
Carbajales Gómez6322
Fernández Buergo6391
Pozueta Rodríguez6421
Monter Solans5211
Ruiz Álvarez5233
Palencia Caballero5243
Ferrol Muñiz5244
Gao Aladro5312
Godia Solé5343
Usón Rosel5376
Sáiz Pérez4170
Muñoz García4181
Irurtzun Artola4200
Romero Freixas4210
Román Román4220
López Jiménez4220
Cueto Amigo4230
Subirats Matamoros4234
De Ena Wolf4240
Ramo Andrés4241
Pastoriza Iglesias4250
Fernández Rodríguez4261
Catalá Ferrán4261
Baiges Dones4261
Sánchez Asla4273
Latorre Gracia4292
Fernández Pérez4292
Eiriz Mata390
González Hernández3131
Calderiña Pavón3140
García Arriola3141
Delfa Ramos3142
Conejero Sánchez3150
Gómez Lameiro3151
Martínez García3151
Pérez Hernández3151
Brull Acerete3152
Sánchez Alba3161
Etayo Herrera3170
García Verdura3172
Recio Moreno3180
Leo Ollo3180
Gonzalo Sánchez3191
Ávalos Martos3210
Lou Ballano230
Velasco Arbaiza250
Vicente Moral261
Alemán Pérez261
Mallo Fernández270
Pinto Herrera271
Carralero Calvo281
Patiño Álvarez281
Pérez Muley2100
González del Campo2100
Aranda Anquela2100
Sánchez Meneses2111
Cid Camacho2111
Del Río Lozano2111
Sauleda Torrent2120
Lucena Perdomo2130
Montes García2131
Sánchez Sánchez2133
Gálvez Rascón2141
González González2150
Hernández Maeso2190
González Francés120
Muñoz Pérez120
Sáez Vital130
Alberola Rojas130
Ruipérez Marín140
Bestard Servera141
Chavet García143
Muñoz Piedra150
Busquets Ferrer150
Bueno Prieto150
Fernández Vidal150
Sánchez Villalobos150
Collado López150
Escriche Guzmán150
Carbonell Hernández151
Santos Pargaña151
Amar Ahmed160
Domato Pedreira160
Pérez Peraza160
Huerta de Aza161
Yuste Querol161
Sesma Espinosa170
Varón Aceitón170
Cambronero Gonzalez171
Caparrós Hernández181
Holgueras Castellanos181
García Gómez1112
Gols:
706
Gols Per Partit:
1,86
Targetes Grogues:
1530
Targetes Grogues Per Partit:
4,03
Expulsions:
84
Expulsions Per Partit:
0,22
Estrangers:
100
Percentatge Estrangers:
17.48
Victòries locals:
122
Victòries visitants:
68
Empats:
90
Màxima victòria local:
5-0 Bilbao Athletic-Osasuna B
Màxima victòria visitant:
0-5 Barakaldo-Real Sociedad B
Millor ratxa guanyadora:
UD Logroñés: 7 Partits (Jornades 4-10)
Pitjor ratxa perdedora:
Barakaldo: 6 Partits (Jornades 18-23)
Millor ratxa no perdent:
UD Logroñés: 17 Partits (Jornades 12-28)
Pitjor ratxa no guanyant:
Tudelano: 15 Partits (Jornades 12-26)
Nom Club Pos P Min G TG TV
Rodríguez Alavés B
24 1981 2 3 1
Telis Irún
22 1955 2 11 2
Kawaya Leonesa
25 1953 5 5 0
Ballardo Haro
23 1893 5 7 0
Blasco Real Sociedad B
22 1823 3 7 0
Ángel López Tudelano
21 1647 2 2 0
Álex Ruiz Izarra
18 1620 0 1 0
Stalea Guijuelo
21 1533 1 2 0
Marcos Mendes Osasuna B
25 1491 4 4 0
Chiapas Salamanca CF
20 1420 0 4 0
One Salamanca CF
17 1419 0 7 1
Fékir Guijuelo
21 1369 3 1 0
Djouahra Real Sociedad B
21 1318 3 1 0
Kristian Álvarez Salamanca CF
16 1313 1 7 0
Rely Cabral Leioa
28 1279 4 2 0
Moisés Ramírez Real Sociedad B
14 1260 0 1 0
Olivas Tudelano
14 1260 2 4 0
Galván Salamanca CF
17 1247 4 3 0
Pisculichi Burgos CF
22 1240 5 4 0
Abdallahi Alavés B
20 1238 1 9 2
Sequeira Irún
13 1170 0 3 0
Leak Burgos CF
14 1082 0 2 0
Fernández Leonesa
13 1018 0 3 0
Gudiño Leonesa
21 942 4 6 1
Allala Izarra
12 932 1 3 0
Matthieu Unionistas
20 927 0 3 0
Ulises Torres Salamanca CF
15 920 0 1 0
Mancuso Valladolid B
19 904 1 4 0
Konyk Osasuna B
10 900 0 0 0
Dieng Haro
23 890 7 8 0
Răzvan Guijuelo
15 843 0 3 1
Lupu Alavés B
17 831 4 2 0
Diego Tudelano
15 802 0 0 0
Thior Real Sociedad B
15 800 0 4 1
Dos Santos Burgos CF
15 782 4 1 0
Ojog Guijuelo
10 726 0 2 0
Kata Irún
10 724 0 4 1
Wilson Burgos CF
19 686 1 1 0
Valdo Izarra
16 663 0 4 0
Rodrigo Alavés B
13 621 1 2 1
Reyna Barakaldo
11 588 1 2 0
Monárrez Salamanca CF
9 574 0 4 0
Sikorski Guijuelo
12 569 2 2 0
Luiyi Izarra
6 540 0 1 0
El Haddadi Real Sociedad B
15 511 1 1 0
El Haddadi Calahorra
15 511 1 1 0
Chatón Salamanca CF
6 466 0 3 0
Thérésin Leonesa
8 462 0 2 0
El Hacen Valladolid B
9 462 0 1 0
Medina Salamanca CF
6 402 0 1 0
Cavafe Unionistas
5 397 1 0 0
Pizzorno Burgos CF
6 391 0 1 0
Siddiki UD Logroñés
15 385 0 1 0
Bolaños Guijuelo
8 327 0 2 0
Plaza Valladolid B
10 324 1 1 0
Borg Arenas
4 316 0 0 0
Machín Burgos CF
6 304 0 1 0
Calderón Salamanca CF
7 298 0 2 0
Blaise Unionistas
4 272 0 2 0
Rivero Burgos CF
6 263 1 0 0
Lázaro Tudelano
6 235 0 0 0
Sepúlveda Salamanca CF
3 223 0 2 1
Fede Barakaldo
5 205 0 0 0
Oneto Alavés B
2 180 0 0 0
Atangana Leioa
2 180 0 0 0
Edson Torres Tudelano
6 177 1 2 1
Lucbert Real Sociedad B
3 172 0 0 0
Julien Guijuelo
3 100 0 0 0
Zurita Salamanca CF
1 90 0 0 0
Andrés Sánchez Salamanca CF
1 90 0 0 0
Edwin Hernández Salamanca CF
1 90 0 0 0
Diego Aguilar Salamanca CF
2 74 0 0 0
Ricki Guijuelo
4 71 0 0 0
Marcos André Valladolid B
1 68 0 1 0
Falconis Salamanca CF
2 51 0 0 0
Augusto Leonesa
5 45 0 0 0
De Lucio Salamanca CF
1 20 0 1 0
Luariz Arenas
1 17 0 0 0
Bonilla Calahorra
1 8 0 0 0
Rosales Burgos CF
2 8 0 0 0
Carrique UD Logroñés
1 7 0 0 0
Petcoff UD Logroñés
1 1 0 0 0
Watson Unionistas
0 0 0 0 0
Meykher UD Logroñés
0 0 0 0 0
Lucas Giffard Leonesa
0 0 0 0 0
Acosta Salamanca CF
0 0 0 0 0
Jiménez Salamanca CF
0 0 0 0 0
Aguilar Salamanca CF
0 0 0 0 0
Quintana Salamanca CF
0 0 0 0 0
Salisu Valladolid B
0 0 0 0 0
Sendorek Izarra
0 0 0 0 0
Fati Calahorra
0 0 0 0 0
Kleber Burgos CF
0 0 0 0 0
Minutella Burgos CF
0 0 0 0 0
Balboa Alavés B
0 0 0 0 0
Cedric Tudelano
0 0 0 0 0
Cadaveira Valladolid B
0 0 0 0 0

Progrés

Matriu

AlaAmoAreBarBilBurCalCulGuiHarIzaLeiOsaReaRealSalTudUD UniVal
Alavés B0-21-02-21-12-02-04-00-01-03-21-01-12-11-1
Amorebieta1-10-03-22-11-01-30-01-01-42-35-10-11-31-0
Arenas de Getxo1-11-20-21-20-02-00-30-20-01-02-11-11-20-3
Barakaldo1-11-31-10-00-12-11-21-22-10-53-10-12-13-1
Bilbao Athletic1-03-31-10-10-01-02-33-35-03-34-01-03-14-14-1
Burgos CF1-11-22-21-02-00-12-01-11-13-20-21-03-00-30-1
Calahorra1-12-13-32-30-31-01-21-00-02-01-11-11-1
Cultural Leonesa1-15-24-03-12-01-12-00-00-03-03-10-21-0
Guijuelo1-00-11-22-03-00-03-12-03-00-01-23-01-20-0
Haro1-10-01-41-11-11-03-10-01-02-01-21-21-0
Izarra1-03-11-01-10-10-22-00-11-11-11-02-22-62-2
Leioa2-00-11-31-05-03-32-40-12-23-10-00-22-11-1
Osasuna B3-13-24-11-01-10-03-01-04-21-11-10-12-01-0
Real Unión0-11-10-10-10-01-12-11-00-01-12-20-11-22-1
Real Sociedad B3-04-22-40-21-12-02-01-13-14-33-13-10-01-1
Salamanca UDS1-00-33-13-01-10-11-20-01-11-12-10-22-0
Tudelano0-01-10-32-22-31-11-22-12-12-20-00-13-11-1
UD Logroñés0-01-14-03-00-03-22-00-14-12-13-20-01-04-01-1
Unionistas de Salamanca4-21-21-02-21-22-12-11-14-00-21-31-11-11-40-0
Valladolid Promesas1-04-01-13-11-11-02-21-14-13-22-01-02-13-0
Jornada 29LocalVisitant
15/03/2020
Valladolid Promesas
Bilbao Athletic
15/03/2020
Real Unión
UD Logroñés
15/03/2020
Amorebieta
Burgos CF
15/03/2020
Arenas de Getxo
Unionistas de Salamanca
15/03/2020
Osasuna B
Guijuelo
15/03/2020
Tudelano
Izarra
15/03/2020
Salamanca UDS
Leioa
15/03/2020
Cultural Leonesa
Barakaldo
15/03/2020
Calahorra
Real Sociedad B
15/03/2020
Haro
Alavés B
Jornada 30LocalVisitant
22/03/2020
UD Logroñés
Bilbao Athletic
22/03/2020
Burgos CF
Real Unión
22/03/2020
Unionistas de Salamanca
Amorebieta
22/03/2020
Guijuelo
Arenas de Getxo
22/03/2020
Izarra
Osasuna B
22/03/2020
Leioa
Tudelano
22/03/2020
Barakaldo
Salamanca UDS
22/03/2020
Real Sociedad B
Cultural Leonesa
22/03/2020
Alavés B
Calahorra
22/03/2020
Haro
Valladolid Promesas
Jornada 31LocalVisitant
29/03/2020
Valladolid Promesas
UD Logroñés
29/03/2020
Bilbao Athletic
Burgos CF
29/03/2020
Real Unión
Unionistas de Salamanca
29/03/2020
Amorebieta
Guijuelo
29/03/2020
Arenas de Getxo
Izarra
29/03/2020
Osasuna B
Leioa
29/03/2020
Tudelano
Barakaldo
29/03/2020
Salamanca UDS
Real Sociedad B
29/03/2020
Cultural Leonesa
Alavés B
29/03/2020
Calahorra
Haro
Jornada 32LocalVisitant
05/04/2020
Burgos CF
UD Logroñés
05/04/2020
Unionistas de Salamanca
Bilbao Athletic
05/04/2020
Guijuelo
Real Unión
05/04/2020
Izarra
Amorebieta
05/04/2020
Leioa
Arenas de Getxo
05/04/2020
Barakaldo
Osasuna B
05/04/2020
Real Sociedad B
Tudelano
05/04/2020
Alavés B
Salamanca UDS
05/04/2020
Haro
Cultural Leonesa
05/04/2020
Calahorra
Valladolid Promesas
Jornada 33LocalVisitant
12/04/2020
Valladolid Promesas
Burgos CF
12/04/2020
UD Logroñés
Unionistas de Salamanca
12/04/2020
Bilbao Athletic
Guijuelo
12/04/2020
Real Unión
Izarra
12/04/2020
Amorebieta
Leioa
12/04/2020
Arenas de Getxo
Barakaldo
12/04/2020
Osasuna B
Real Sociedad B
12/04/2020
Tudelano
Alavés B
12/04/2020
Salamanca UDS
Haro
12/04/2020
Cultural Leonesa
Calahorra
Jornada 34LocalVisitant
19/04/2020
Unionistas de Salamanca
Burgos CF
19/04/2020
Guijuelo
UD Logroñés
19/04/2020
Izarra
Bilbao Athletic
19/04/2020
Leioa
Real Unión
19/04/2020
Barakaldo
Amorebieta
19/04/2020
Real Sociedad B
Arenas de Getxo
19/04/2020
Alavés B
Osasuna B
19/04/2020
Haro
Tudelano
19/04/2020
Calahorra
Salamanca UDS
19/04/2020
Cultural Leonesa
Valladolid Promesas
Jornada 35LocalVisitant
26/04/2020
Valladolid Promesas
Unionistas de Salamanca
26/04/2020
Burgos CF
Guijuelo
26/04/2020
UD Logroñés
Izarra
26/04/2020
Bilbao Athletic
Leioa
26/04/2020
Real Unión
Barakaldo
26/04/2020
Amorebieta
Real Sociedad B
26/04/2020
Arenas de Getxo
Alavés B
26/04/2020
Osasuna B
Haro
26/04/2020
Tudelano
Calahorra
26/04/2020
Salamanca UDS
Cultural Leonesa
Jornada 36LocalVisitant
03/05/2020
Guijuelo
Unionistas de Salamanca
03/05/2020
Izarra
Burgos CF
03/05/2020
Leioa
UD Logroñés
03/05/2020
Barakaldo
Bilbao Athletic
03/05/2020
Real Sociedad B
Real Unión
03/05/2020
Alavés B
Amorebieta
03/05/2020
Haro
Arenas de Getxo
03/05/2020
Calahorra
Osasuna B
03/05/2020
Cultural Leonesa
Tudelano
03/05/2020
Salamanca UDS
Valladolid Promesas
Jornada 37LocalVisitant
10/05/2020
Guijuelo
Valladolid Promesas
10/05/2020
Unionistas de Salamanca
Izarra
10/05/2020
Burgos CF
Leioa
10/05/2020
UD Logroñés
Barakaldo
10/05/2020
Bilbao Athletic
Real Sociedad B
10/05/2020
Real Unión
Alavés B
10/05/2020
Amorebieta
Haro
10/05/2020
Arenas de Getxo
Calahorra
10/05/2020
Osasuna B
Cultural Leonesa
10/05/2020
Tudelano
Salamanca UDS
Jornada 38LocalVisitant
17/05/2020
Izarra
Guijuelo
17/05/2020
Leioa
Unionistas de Salamanca
17/05/2020
Barakaldo
Burgos CF
17/05/2020
Real Sociedad B
UD Logroñés
17/05/2020
Alavés B
Bilbao Athletic
17/05/2020
Haro
Real Unión
17/05/2020
Calahorra
Amorebieta
17/05/2020
Cultural Leonesa
Arenas de Getxo
17/05/2020
Salamanca UDS
Osasuna B
17/05/2020
Valladolid Promesas
Tudelano
Notificar error