2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 NordSud1949-50 NordSud1939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 NordSud1948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 NordSud1957-58 NordSud1947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 NordSud1956-57 NordSud1946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 NordSud1955-56 NordSud1945-46
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 NordSud1954-55 NordSud1944-45
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 NordSud1953-54 NordSud1943-44
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 NordSud1952-53 NordSud1942-43 123
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 NordSud1951-52 NordSud1941-42 123
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 NordSud1950-51 NordSud1940-41 NordSud

prev 2ª Divisió B Grup II2019-20

Classificació


Data inicial
Data final

      Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1
UD Logroñés552516724416621
2
Bilbao Athletic472514565029633
3
Cultural Leonesa452513663922683
4
Valladolid Promesas422511954026594
5
Real Sociedad B422512674330543
6
Osasuna B392511683429655
7
Amorebieta35259883436653
8
Burgos CF34259792635655
9
Haro332596102630674
10
Guijuelo322595112725785
11
Calahorra312561362630717
12
Salamanca UDS312594122837883
13
Leioa292578103132842
14
Alavés B292578102327685
15
Barakaldo292592143140626
16
Real Unión282561092628825
17
Unionistas de Salamanca272576123339693
18
Arenas de Getxo262568112338682
19
Izarra252567122644785
20
Tudelano2025311112340614
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Descens

Resultats

23/02/2020
Real Unión
Amorebieta
-
-
Bilbao Athletic
Arenas de Getxo
-
-
UD Logroñés
Osasuna B
-
-
Burgos CF
Tudelano
-
-
Unionistas de Salamanca
Salamanca UDS
-
-
Guijuelo
Cultural Leonesa
-
-
Izarra
Calahorra
-
-
Leioa
Haro
-
-
Barakaldo
Alavés B
-
-
Real Sociedad B
Valladolid Promesas
-
-
01/03/2020
Valladolid Promesas
Real Unión
-
-
Amorebieta
Bilbao Athletic
-
-
Arenas de Getxo
UD Logroñés
-
-
Osasuna B
Burgos CF
-
-
Tudelano
Unionistas de Salamanca
-
-
Salamanca UDS
Guijuelo
-
-
Cultural Leonesa
Izarra
-
-
Calahorra
Leioa
-
-
Haro
Barakaldo
-
-
Alavés B
Real Sociedad B
-
-
08/03/2020
UD Logroñés
Amorebieta
-
-
Burgos CF
Arenas de Getxo
-
-
Unionistas de Salamanca
Osasuna B
-
-
Guijuelo
Tudelano
-
-
Izarra
Salamanca UDS
-
-
Leioa
Cultural Leonesa
-
-
Barakaldo
Calahorra
-
-
Real Sociedad B
Haro
-
-
Alavés B
Valladolid Promesas
-
-
Bilbao Athletic
Real Unión
-
-
15/03/2020
Valladolid Promesas
Bilbao Athletic
-
-
Real Unión
UD Logroñés
-
-
Amorebieta
Burgos CF
-
-
Arenas de Getxo
Unionistas de Salamanca
-
-
Osasuna B
Guijuelo
-
-
Tudelano
Izarra
-
-
Salamanca UDS
Leioa
-
-
Cultural Leonesa
Barakaldo
-
-
Calahorra
Real Sociedad B
-
-
Haro
Alavés B
-
-
22/03/2020
UD Logroñés
Bilbao Athletic
-
-
Burgos CF
Real Unión
-
-
Unionistas de Salamanca
Amorebieta
-
-
Guijuelo
Arenas de Getxo
-
-
Izarra
Osasuna B
-
-
Leioa
Tudelano
-
-
Barakaldo
Salamanca UDS
-
-
Real Sociedad B
Cultural Leonesa
-
-
Alavés B
Calahorra
-
-
Haro
Valladolid Promesas
-
-
29/03/2020
Valladolid Promesas
UD Logroñés
-
-
Bilbao Athletic
Burgos CF
-
-
Real Unión
Unionistas de Salamanca
-
-
Amorebieta
Guijuelo
-
-
Arenas de Getxo
Izarra
-
-
Osasuna B
Leioa
-
-
Tudelano
Barakaldo
-
-
Salamanca UDS
Real Sociedad B
-
-
Cultural Leonesa
Alavés B
-
-
Calahorra
Haro
-
-
05/04/2020
Burgos CF
UD Logroñés
-
-
Unionistas de Salamanca
Bilbao Athletic
-
-
Guijuelo
Real Unión
-
-
Izarra
Amorebieta
-
-
Leioa
Arenas de Getxo
-
-
Barakaldo
Osasuna B
-
-
Real Sociedad B
Tudelano
-
-
Alavés B
Salamanca UDS
-
-
Haro
Cultural Leonesa
-
-
Calahorra
Valladolid Promesas
-
-
12/04/2020
Valladolid Promesas
Burgos CF
-
-
UD Logroñés
Unionistas de Salamanca
-
-
Bilbao Athletic
Guijuelo
-
-
Real Unión
Izarra
-
-
Amorebieta
Leioa
-
-
Arenas de Getxo
Barakaldo
-
-
Osasuna B
Real Sociedad B
-
-
Tudelano
Alavés B
-
-
Salamanca UDS
Haro
-
-
Cultural Leonesa
Calahorra
-
-
19/04/2020
Unionistas de Salamanca
Burgos CF
-
-
Guijuelo
UD Logroñés
-
-
Izarra
Bilbao Athletic
-
-
Leioa
Real Unión
-
-
Barakaldo
Amorebieta
-
-
Real Sociedad B
Arenas de Getxo
-
-
Alavés B
Osasuna B
-
-
Haro
Tudelano
-
-
Calahorra
Salamanca UDS
-
-
Cultural Leonesa
Valladolid Promesas
-
-
26/04/2020
Valladolid Promesas
Unionistas de Salamanca
-
-
Burgos CF
Guijuelo
-
-
UD Logroñés
Izarra
-
-
Bilbao Athletic
Leioa
-
-
Real Unión
Barakaldo
-
-
Amorebieta
Real Sociedad B
-
-
Arenas de Getxo
Alavés B
-
-
Osasuna B
Haro
-
-
Tudelano
Calahorra
-
-
Salamanca UDS
Cultural Leonesa
-
-
03/05/2020
Guijuelo
Unionistas de Salamanca
-
-
Izarra
Burgos CF
-
-
Leioa
UD Logroñés
-
-
Barakaldo
Bilbao Athletic
-
-
Real Sociedad B
Real Unión
-
-
Alavés B
Amorebieta
-
-
Haro
Arenas de Getxo
-
-
Calahorra
Osasuna B
-
-
Cultural Leonesa
Tudelano
-
-
Salamanca UDS
Valladolid Promesas
-
-
10/05/2020
Guijuelo
Valladolid Promesas
-
-
Unionistas de Salamanca
Izarra
-
-
Burgos CF
Leioa
-
-
UD Logroñés
Barakaldo
-
-
Bilbao Athletic
Real Sociedad B
-
-
Real Unión
Alavés B
-
-
Amorebieta
Haro
-
-
Arenas de Getxo
Calahorra
-
-
Osasuna B
Cultural Leonesa
-
-
Tudelano
Salamanca UDS
-
-
17/05/2020
Izarra
Guijuelo
-
-
Leioa
Unionistas de Salamanca
-
-
Barakaldo
Burgos CF
-
-
Real Sociedad B
UD Logroñés
-
-
Alavés B
Bilbao Athletic
-
-
Haro
Real Unión
-
-
Calahorra
Amorebieta
-
-
Cultural Leonesa
Arenas de Getxo
-
-
Salamanca UDS
Osasuna B
-
-
Valladolid Promesas
Tudelano
-
-

Destacats

Jugador Pos G Club
Miguel
14 Valladolid B
Barbero
10 Osasuna B
Dioni
10 Leonesa
Calvillo
9 Osasuna B
Morcillo
9 Athletic de Bilbao B
Ander Vitoria
9 UD Logroñés
Grande
9 Unionistas
Espina
8 Guijuelo
Artola
8 Athletic de Bilbao B
Andy
8 UD Logroñés
Nom Pos Minuts Club
Leandro
2250 Leonesa
Saizar
2250 Amorebieta
Alberto
2250 Calahorra
César Caneda
2250 UD Logroñés
Juanma
2217 Burgos CF
Zarraga
2198 Athletic de Bilbao B
Andy
2189 UD Logroñés
Sotres
2160 Salamanca CF
Arregui
2160 Amorebieta
Corbalán
2160 Haro
  Nom Pos Grogues Club
Hinojosa
12 Izarra
Carlos Rubén
11 Guijuelo
Ribelles
10 Unionistas
Berasaluce
10 Leioa
Kike
10 Valladolid B
Cabrera
10 Izarra
Lalaguna
9 Tudelano
Santafé
9 Osasuna B
Javi Martínez
9 Osasuna B
Rodas
9 Leonesa
  Nom Pos Vermelles Club
Telis
2 Irún
Abdellahi
2 Alavés B
Gorostidi
2 Real Sociedad B
Zubiri
2 Unionistas
Aparicio
2 Valladolid B
Delgado
1 Tudelano
Lalaguna
1 Tudelano
Marcos Isla
1 Tudelano
Edson Torres
1 Tudelano
Berruezo
1 Osasuna B
Nom P TG TV
González Díaz7361
García Riesgo7471
Fuente Martín6231
Pozueta Rodríguez6421
Pardeiro Puente5210
Carbajales Gómez5231
López Parra5240
Palencia Caballero5243
Iglesias Gutiérrez5250
Fernández Buergo5291
Usón Rosel5376
Monter Solans4191
Irurtzun Artola4200
Romero Freixas4210
Ruiz Álvarez4213
Ferrol Muñiz4214
Román Román4220
Subirats Matamoros4234
De Ena Wolf4240
Pastoriza Iglesias4250
Baiges Dones4261
Catalá Ferrán4261
Fernández Rodríguez4261
Gao Aladro4272
Sánchez Asla4273
Godia Solé4273
Fernández Pérez4292
Eiriz Mata390
Sáiz Pérez3130
González Hernández3131
Calderiña Pavón3140
Muñoz García3141
García Arriola3141
Conejero Sánchez3150
Gómez Lameiro3151
Sánchez Alba3161
Etayo Herrera3170
García Verdura3172
Leo Ollo3180
Recio Moreno3180
López Jiménez3180
Cueto Amigo3180
Gonzalo Sánchez3191
Ramo Andrés3191
Latorre Gracia3201
Velasco Arbaiza250
Alemán Pérez261
Mallo Fernández270
Pinto Herrera271
Carralero Calvo281
Patiño Álvarez281
González del Campo2100
Martínez García2101
Brull Acerete2101
Pérez Hernández2110
Cid Camacho2111
Del Río Lozano2111
Sánchez Meneses2111
Delfa Ramos2112
Sauleda Torrent2120
Lucena Perdomo2130
Ávalos Martos2130
Sánchez Sánchez2133
Gálvez Rascón2141
Hernández Maeso2190
Muñoz Pérez120
González Francés120
Vicente Moral130
Alberola Rojas130
Sáez Vital130
Lou Ballano130
Ruipérez Marín140
Bestard Servera141
Chavet García143
Bueno Prieto150
Sánchez Villalobos150
Escriche Guzmán150
Busquets Ferrer150
Aranda Anquela150
Fernández Vidal150
Muñoz Piedra150
Carbonell Hernández151
Santos Pargaña151
Domato Pedreira160
Pérez Peraza160
Pérez Muley160
González González160
Yuste Querol161
Huerta de Aza161
Sesma Espinosa170
Varón Aceitón170
Cambronero Gonzalez171
Montes García180
Caparrós Hernández181
Holgueras Castellanos181
García Gómez1112
Gols:
633
Gols Per Partit:
1,67
Targetes Grogues:
1377
Targetes Grogues Per Partit:
3,62
Expulsions:
78
Expulsions Per Partit:
0,21
Estrangers:
96
Percentatge Estrangers:
17.02
Victòries locals:
114
Victòries visitants:
65
Empats:
71
Màxima victòria local:
5-0 Bilbao Athletic-Osasuna B
Màxima victòria visitant:
0-5 Barakaldo-Real Sociedad B
Millor ratxa guanyadora:
UD Logroñés: 7 Partits (Jornades 4-10)
Pitjor ratxa perdedora:
Barakaldo: 6 Partits (Jornades 18-23)
Millor ratxa no perdent:
UD Logroñés: 14 Partits (Jornades 12-25)
Pitjor ratxa no guanyant:
Tudelano: 14 Partits (Jornades 12-25)

Progrés

Matriu

AlaAmoAreBarBilBurCalCulGuiHarIzaLeiOsaReaRealSalTudUD UniVal
Alavés B0-21-02-21-12-02-04-00-01-01-01-12-1
Amorebieta1-10-03-21-01-30-01-01-42-35-10-11-31-0
Arenas de Getxo1-11-20-21-20-02-00-30-20-01-02-11-10-3
Barakaldo1-30-00-12-11-21-22-10-53-10-12-13-1
Bilbao Athletic1-03-30-10-01-02-33-35-04-01-03-14-14-1
Burgos CF1-11-21-02-00-12-01-11-13-20-21-00-30-1
Calahorra1-12-13-32-30-31-01-21-02-01-11-11-1
Cultural Leonesa1-15-24-03-12-02-00-00-03-03-10-21-0
Guijuelo1-00-11-22-03-00-02-03-00-01-23-01-2
Haro1-11-41-11-11-03-10-01-02-01-21-21-0
Izarra1-03-11-00-10-22-00-11-11-02-22-62-2
Leioa2-00-11-31-05-03-30-13-10-00-22-11-1
Osasuna B3-13-24-11-01-13-01-04-21-11-10-12-01-0
Real Unión1-10-10-10-01-12-11-00-01-12-20-11-22-1
Real Sociedad B3-04-22-40-21-12-02-03-14-33-13-10-0
Salamanca UDS1-00-33-13-01-10-11-21-11-12-10-22-0
Tudelano0-01-10-32-22-31-11-22-12-12-20-00-11-1
UD Logroñés0-04-03-00-03-22-00-14-13-20-01-04-01-1
Unionistas de Salamanca4-21-21-02-21-22-12-11-10-21-31-11-40-0
Valladolid Promesas1-04-01-13-11-11-02-21-14-13-22-02-13-0
Jornada 26LocalVisitant
23/02/2020
Real Unión
Amorebieta
23/02/2020
Bilbao Athletic
Arenas de Getxo
23/02/2020
UD Logroñés
Osasuna B
23/02/2020
Burgos CF
Tudelano
23/02/2020
Unionistas de Salamanca
Salamanca UDS
23/02/2020
Guijuelo
Cultural Leonesa
23/02/2020
Izarra
Calahorra
23/02/2020
Leioa
Haro
23/02/2020
Barakaldo
Alavés B
23/02/2020
Real Sociedad B
Valladolid Promesas
Jornada 27LocalVisitant
01/03/2020
Valladolid Promesas
Real Unión
01/03/2020
Amorebieta
Bilbao Athletic
01/03/2020
Arenas de Getxo
UD Logroñés
01/03/2020
Osasuna B
Burgos CF
01/03/2020
Tudelano
Unionistas de Salamanca
01/03/2020
Salamanca UDS
Guijuelo
01/03/2020
Cultural Leonesa
Izarra
01/03/2020
Calahorra
Leioa
01/03/2020
Haro
Barakaldo
01/03/2020
Alavés B
Real Sociedad B
Jornada 28LocalVisitant
08/03/2020
UD Logroñés
Amorebieta
08/03/2020
Burgos CF
Arenas de Getxo
08/03/2020
Unionistas de Salamanca
Osasuna B
08/03/2020
Guijuelo
Tudelano
08/03/2020
Izarra
Salamanca UDS
08/03/2020
Leioa
Cultural Leonesa
08/03/2020
Barakaldo
Calahorra
08/03/2020
Real Sociedad B
Haro
08/03/2020
Alavés B
Valladolid Promesas
08/03/2020
Bilbao Athletic
Real Unión
Jornada 29LocalVisitant
15/03/2020
Valladolid Promesas
Bilbao Athletic
15/03/2020
Real Unión
UD Logroñés
15/03/2020
Amorebieta
Burgos CF
15/03/2020
Arenas de Getxo
Unionistas de Salamanca
15/03/2020
Osasuna B
Guijuelo
15/03/2020
Tudelano
Izarra
15/03/2020
Salamanca UDS
Leioa
15/03/2020
Cultural Leonesa
Barakaldo
15/03/2020
Calahorra
Real Sociedad B
15/03/2020
Haro
Alavés B
Jornada 30LocalVisitant
22/03/2020
UD Logroñés
Bilbao Athletic
22/03/2020
Burgos CF
Real Unión
22/03/2020
Unionistas de Salamanca
Amorebieta
22/03/2020
Guijuelo
Arenas de Getxo
22/03/2020
Izarra
Osasuna B
22/03/2020
Leioa
Tudelano
22/03/2020
Barakaldo
Salamanca UDS
22/03/2020
Real Sociedad B
Cultural Leonesa
22/03/2020
Alavés B
Calahorra
22/03/2020
Haro
Valladolid Promesas
Jornada 31LocalVisitant
29/03/2020
Valladolid Promesas
UD Logroñés
29/03/2020
Bilbao Athletic
Burgos CF
29/03/2020
Real Unión
Unionistas de Salamanca
29/03/2020
Amorebieta
Guijuelo
29/03/2020
Arenas de Getxo
Izarra
29/03/2020
Osasuna B
Leioa
29/03/2020
Tudelano
Barakaldo
29/03/2020
Salamanca UDS
Real Sociedad B
29/03/2020
Cultural Leonesa
Alavés B
29/03/2020
Calahorra
Haro
Jornada 32LocalVisitant
05/04/2020
Burgos CF
UD Logroñés
05/04/2020
Unionistas de Salamanca
Bilbao Athletic
05/04/2020
Guijuelo
Real Unión
05/04/2020
Izarra
Amorebieta
05/04/2020
Leioa
Arenas de Getxo
05/04/2020
Barakaldo
Osasuna B
05/04/2020
Real Sociedad B
Tudelano
05/04/2020
Alavés B
Salamanca UDS
05/04/2020
Haro
Cultural Leonesa
05/04/2020
Calahorra
Valladolid Promesas
Jornada 33LocalVisitant
12/04/2020
Valladolid Promesas
Burgos CF
12/04/2020
UD Logroñés
Unionistas de Salamanca
12/04/2020
Bilbao Athletic
Guijuelo
12/04/2020
Real Unión
Izarra
12/04/2020
Amorebieta
Leioa
12/04/2020
Arenas de Getxo
Barakaldo
12/04/2020
Osasuna B
Real Sociedad B
12/04/2020
Tudelano
Alavés B
12/04/2020
Salamanca UDS
Haro
12/04/2020
Cultural Leonesa
Calahorra
Jornada 34LocalVisitant
19/04/2020
Unionistas de Salamanca
Burgos CF
19/04/2020
Guijuelo
UD Logroñés
19/04/2020
Izarra
Bilbao Athletic
19/04/2020
Leioa
Real Unión
19/04/2020
Barakaldo
Amorebieta
19/04/2020
Real Sociedad B
Arenas de Getxo
19/04/2020
Alavés B
Osasuna B
19/04/2020
Haro
Tudelano
19/04/2020
Calahorra
Salamanca UDS
19/04/2020
Cultural Leonesa
Valladolid Promesas
Jornada 35LocalVisitant
26/04/2020
Valladolid Promesas
Unionistas de Salamanca
26/04/2020
Burgos CF
Guijuelo
26/04/2020
UD Logroñés
Izarra
26/04/2020
Bilbao Athletic
Leioa
26/04/2020
Real Unión
Barakaldo
26/04/2020
Amorebieta
Real Sociedad B
26/04/2020
Arenas de Getxo
Alavés B
26/04/2020
Osasuna B
Haro
26/04/2020
Tudelano
Calahorra
26/04/2020
Salamanca UDS
Cultural Leonesa
Jornada 36LocalVisitant
03/05/2020
Guijuelo
Unionistas de Salamanca
03/05/2020
Izarra
Burgos CF
03/05/2020
Leioa
UD Logroñés
03/05/2020
Barakaldo
Bilbao Athletic
03/05/2020
Real Sociedad B
Real Unión
03/05/2020
Alavés B
Amorebieta
03/05/2020
Haro
Arenas de Getxo
03/05/2020
Calahorra
Osasuna B
03/05/2020
Cultural Leonesa
Tudelano
03/05/2020
Salamanca UDS
Valladolid Promesas
Jornada 37LocalVisitant
10/05/2020
Guijuelo
Valladolid Promesas
10/05/2020
Unionistas de Salamanca
Izarra
10/05/2020
Burgos CF
Leioa
10/05/2020
UD Logroñés
Barakaldo
10/05/2020
Bilbao Athletic
Real Sociedad B
10/05/2020
Real Unión
Alavés B
10/05/2020
Amorebieta
Haro
10/05/2020
Arenas de Getxo
Calahorra
10/05/2020
Osasuna B
Cultural Leonesa
10/05/2020
Tudelano
Salamanca UDS
Jornada 38LocalVisitant
17/05/2020
Izarra
Guijuelo
17/05/2020
Leioa
Unionistas de Salamanca
17/05/2020
Barakaldo
Burgos CF
17/05/2020
Real Sociedad B
UD Logroñés
17/05/2020
Alavés B
Bilbao Athletic
17/05/2020
Haro
Real Unión
17/05/2020
Calahorra
Amorebieta
17/05/2020
Cultural Leonesa
Arenas de Getxo
17/05/2020
Salamanca UDS
Osasuna B
17/05/2020
Valladolid Promesas
Tudelano
Notificar error