2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa UEFA1991-92 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Trentadosens de Final (anada) 17/09/1991 HAŠK Građanski Trabzonspor
Trentadosens de Final (anada) 17/09/1991 Ikast Auxerre
Trentadosens de Final (anada) 17/09/1991 Neuchâtel Floriana
Trentadosens de Final (anada) 17/09/1991 Gent Lausanne
Trentadosens de Final (anada) 17/09/1991 Anorthosis Steaua București
Trentadosens de Final (anada) 17/09/1991 Slavia Sofia Osasuna
Trentadosens de Final (anada) 17/09/1991 Hamburger Górnik Zabrze
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1991 Vllaznia AEK
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1991 Cork City Bayern München
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1991 Ajax Örebro
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1991 Boavista Inter
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1991 Sporting de Portugal Dinamo București
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1991 Sporting de Gijón Partizan
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1991 Sturm Graz Utrecht
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1991 Vác Dynamo Moskva
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1991 MP Spartak Moskva
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1991 Bangor Sigma Olomouc
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1991 Slovan Bratislava Real Madrid
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1991 PAOK KV Mechelen
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1991 Tirol Innsbruck Tromsø
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1991 Hallescher Torpedo Moskva
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1991 Groningen Rot-Weiß Erfurt
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1991 Olympique Lyonnais Östers
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1991 Eintracht Frankfurt Spora
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1991 Liverpool Kuusysi
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1991 Stuttgart Pécs
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1991 Celtic Beerschot
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1991 Aberdeen København
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1991 Salgueiros Cannes
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1991 Oviedo Genoa
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1991 KR Torino
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1991 CSKA Sofia Parma
Trentadosens de Final (tornada) 01/10/1991 Bayern München Cork City
Trentadosens de Final (tornada) 01/10/1991 Real Madrid Slovan Bratislava
Trentadosens de Final (tornada) 01/10/1991 Steaua București Anorthosis
Trentadosens de Final (tornada) 01/10/1991 Spora Eintracht Frankfurt
Trentadosens de Final (tornada) 01/10/1991 Beerschot Celtic
Trentadosens de Final (tornada) 01/10/1991 Floriana Neuchâtel
Trentadosens de Final (tornada) 01/10/1991 Torpedo Moskva Hallescher
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1991 Trabzonspor HAŠK Građanski
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1991 Auxerre Ikast
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1991 Torino KR
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1991 Inter Boavista
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1991 Dinamo București Sporting de Portugal
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1991 Pécs Stuttgart
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1991 Tromsø Tirol Innsbruck
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1991 Sigma Olomouc Bangor
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1991 Rot-Weiß Erfurt Groningen
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1991 Kuusysi Liverpool
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1991 Dynamo Moskva Vác
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1991 Górnik Zabrze Hamburger
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1991 Parma CSKA Sofia
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1991 Osasuna Slavia Sofia
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1991 Örebro Ajax
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1991 København Aberdeen
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1991 Utrecht Sturm Graz
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1991 KV Mechelen PAOK
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1991 Lausanne Gent
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1991 Partizan Sporting de Gijón
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1991 Genoa Oviedo
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1991 AEK Vllaznia
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1991 Spartak Moskva MP
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1991 Östers Olympique Lyonnais
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1991 Cannes Salgueiros
Setzens de final (anada) 22/10/1991 København Bayern München
Setzens de final (anada) 22/10/1991 Gent Eintracht Frankfurt
Setzens de final (anada) 22/10/1991 Hamburger CSKA Sofia
Setzens de final (anada) 22/10/1991 Neuchâtel Celtic
Setzens de final (anada) 22/10/1991 Cannes Dynamo Moskva
Setzens de final (anada) 22/10/1991 Osasuna Stuttgart
Setzens de final (anada) 23/10/1991 Sigma Olomouc Torpedo Moskva
Setzens de final (anada) 23/10/1991 Spartak Moskva AEK
Setzens de final (anada) 23/10/1991 Utrecht Real Madrid
Setzens de final (anada) 23/10/1991 PAOK Tirol Innsbruck
Setzens de final (anada) 23/10/1991 Olympique Lyonnais Trabzonspor
Setzens de final (anada) 23/10/1991 Auxerre Liverpool
Setzens de final (anada) 23/10/1991 Rot-Weiß Erfurt Ajax
Setzens de final (anada) 23/10/1991 Genoa Dinamo București
Setzens de final (anada) 24/10/1991 Sporting de Gijón Steaua București
Setzens de final (anada) 24/10/1991 Torino Boavista
Setzens de final (tornada) 05/11/1991 Bayern München København
Setzens de final (tornada) 05/11/1991 Stuttgart Osasuna
Setzens de final (tornada) 06/11/1991 Trabzonspor Olympique Lyonnais
Setzens de final (tornada) 06/11/1991 Boavista Torino
Setzens de final (tornada) 06/11/1991 Real Madrid Utrecht
Setzens de final (tornada) 06/11/1991 Celtic Neuchâtel
Setzens de final (tornada) 06/11/1991 Liverpool Auxerre
Setzens de final (tornada) 06/11/1991 Ajax Rot-Weiß Erfurt
Setzens de final (tornada) 06/11/1991 Tirol Innsbruck PAOK
Setzens de final (tornada) 06/11/1991 Eintracht Frankfurt Gent
Setzens de final (tornada) 06/11/1991 Dynamo Moskva Cannes
Setzens de final (tornada) 06/11/1991 CSKA Sofia Hamburger
Setzens de final (tornada) 06/11/1991 Dinamo București Genoa
Setzens de final (tornada) 06/11/1991 AEK Spartak Moskva
Setzens de final (tornada) 07/11/1991 Torpedo Moskva Sigma Olomouc
Setzens de final (tornada) 07/11/1991 Steaua București Sporting de Gijón
Vuitens de final (anada) 27/11/1991 Neuchâtel Real Madrid
Vuitens de final (anada) 27/11/1991 Osasuna Ajax
Vuitens de final (anada) 27/11/1991 Gent Dynamo Moskva
Vuitens de final (anada) 27/11/1991 København Trabzonspor
Vuitens de final (anada) 27/11/1991 Tirol Innsbruck Liverpool
Vuitens de final (anada) 27/11/1991 Steaua București Genoa
Vuitens de final (anada) 27/11/1991 AEK Torino
Vuitens de final (anada) 27/11/1991 Hamburger Sigma Olomouc
Vuitens de final (tornada) 10/12/1991 Sigma Olomouc Hamburger
Vuitens de final (tornada) 11/12/1991 Torino AEK
Vuitens de final (tornada) 11/12/1991 Liverpool Tirol Innsbruck
Vuitens de final (tornada) 11/12/1991 Ajax Osasuna
Vuitens de final (tornada) 11/12/1991 Dynamo Moskva Gent
Vuitens de final (tornada) 11/12/1991 Genoa Steaua București
Vuitens de final (tornada) 11/12/1991 Trabzonspor København
Vuitens de final (tornada) 12/12/1991 Real Madrid Neuchâtel
Quarts de final (anada) 04/03/1992 Gent Ajax
Quarts de final (anada) 04/03/1992 København Torino
Quarts de final (anada) 04/03/1992 Sigma Olomouc Real Madrid
Quarts de final (anada) 04/03/1992 Genoa Liverpool
Quarts de final (tornada) 18/03/1992 Real Madrid Sigma Olomouc
Quarts de final (tornada) 18/03/1992 Liverpool Genoa
Quarts de final (tornada) 18/03/1992 Ajax Gent
Quarts de final (tornada) 19/03/1992 Torino København
Semifinal (anada) 01/04/1992 Real Madrid Torino
Semifinal (anada) 01/04/1992 Genoa Ajax
Semifinal (tornada) 15/04/1992 Torino Real Madrid
Semifinal (tornada) 15/04/1992 Ajax Genoa
Final (anada) 29/04/1992 Torino Ajax
Final (tornada) 13/05/1992 Ajax Torino

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Dean Saunders LiverpoolLiverpool
91.80
Aguilera GenoaGenoa
80.89
Casagrande TorinoTorino
60.60
Dennis Bergkamp AjaxAjax
60.55
Christoph Westerthaler Tirol InnsbruckTirol Innsbruck
50.83
Hami Mandıralı TrabzonsporTrabzonspor
50.83
Hossam Hassan NeuchâtelNeuchâtel
41.00
Stefan Pettersson AjaxAjax
40.33
Spörl HamburgerHamburger
40.67
Pavel Hapal Sigma OlomoucSigma Olomouc
40.50
    Nom Equip Pos Minuts
Stanley Menzo AjaxAjax
1080
Danny Blind AjaxAjax
1080
Frank de Boer AjaxAjax
1080
Marchegiani TorinoTorino
1080
Martín Vázquez TorinoTorino
1066
Aron Winter AjaxAjax
1057
Stefan Pettersson AjaxAjax
1042
Annoni TorinoTorino
990
Dennis Bergkamp AjaxAjax
970
Scifo TorinoTorino
919
    Nom Equip Pos Grogues
Fusi TorinoTorino
3
Jan Silooy AjaxAjax
3
Policano TorinoTorino
3
Emil Dimitrov CSKA SofiaCSKA Sofia
3
Evgueni Dolgov Dynamo MoskvaDynamo Moskva
3
Torrente GenoaGenoa
3
Konstantinos Malioufas PAOKPAOK
2
Dimitrios Karagiozopoulos AEKAEK
2
Hierro Real MadridReal Madrid
2
William Prunier AuxerreAuxerre
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Victor Lossev Dynamo MoskvaDynamo Moskva
2
János Palaczky PécsPécs
1
Villarroya Real MadridReal Madrid
1
Golz HamburgerHamburger
1
Sergei Derkach Dynamo MoskvaDynamo Moskva
1
Alain Vernier NeuchâtelNeuchâtel
1
Palle Emil Petersen KøbenhavnKøbenhavn
1
Matysik HamburgerHamburger
1
Hierro Real MadridReal Madrid
1
Stefanos Borbokis PAOKPAOK
1
Gols:
304
Promig golejador:
2.41
Targetes Grogues:
326
Targetes Grogues Per Partit:
2.59
Expulsions:
28
Expulsions Per Partit:
0.22
Victòries locals:
64
Victòries visitants:
32
Empats:
30
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Ajax: 6 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
KR: 2 Partits
Millor ratxa no perdent:
Ajax: 12 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
CSKA Sofia: 4 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Torino
Italia
12 7 4 1
58%
33%
9%
21 7 17 2
Ajax
Països Baixos
12 8 4 0
66%
33%
1%
20 6 8 0
Real Madrid
Espanya
10 6 2 2
60%
20%
20%
15 8 9 3
Genoa
Italia
10 6 2 2
60%
20%
20%
17 10 14 0
Sigma Olomouc
República Txeca
8 5 2 1
62%
25%
13%
15 4 6 0
København
Dinamarca
8 4 1 3
50%
12%
38%
11 7 8 1
Liverpool
Inglaterra
8 4 0 4
50%
50%
16 8 6 0
Gent
Bèlgica
8 3 3 2
37%
37%
26%
4 4 9 0
Hamburger
Alemanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
12 8 7 2
Dynamo Moskva
Rússia
6 2 2 2
33%
33%
34%
6 5 14 3
AEK
Grecia
6 3 2 1
50%
33%
17%
7 4 7 0
Tirol Innsbruck
Austria
6 3 1 2
50%
16%
34%
7 8 6 0
Neuchâtel
Suïssa
6 3 1 2
50%
16%
34%
8 6 8 1
Trabzonspor
Turquia
6 3 2 1
50%
33%
17%
13 9 9 0
Steaua București
Rumania
6 2 2 2
33%
33%
34%
7 7 5 1
Osasuna
Espanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
7 5 7 0
CSKA Sofia
Bulgaria
4 0 2 2
50%
50%
2 7 10 0
Spartak Moskva
Rússia
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 4 1
Utrecht
Països Baixos
4 2 0 2
50%
50%
5 5 5 0
PAOK
Grecia
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 5 10 1
Olympique Lyonnais
França
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 9 5 0
Rot-Weiß Erfurt
Alemanya
4 2 0 2
50%
50%
3 5 6 0
Eintracht Frankfurt
Alemanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
11 2 4 0
Stuttgart
Alemanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
8 6 2 0
Boavista
Portugal
4 1 2 1
25%
50%
25%
2 3 9 0
Dinamo București
Rumania
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 6 9 0
Auxerre
França
4 3 0 1
75%
25%
8 4 4 1
Cannes
França
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 3 8 0
Sporting de Gijón
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 5 5 0
Bayern München
Alemanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 7 3 0
Torpedo Moskva
Rússia
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 4 11 1
Celtic
Escocia
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 6 3 0
Beerschot
Bèlgica
2 0 1 1
50%
50%
1 3 2 0
Groningen
Països Baixos
2 0 0 2
100%
0 2 0 0
Östers
Suecia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Salgueiros
Portugal
2 1 0 1
50%
50%
1 1 4 1
Pécs
Hungria
2 0 1 1
50%
50%
3 6 3 1
Oviedo
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 2 1
KR
Islandia
2 0 0 2
100%
1 8 1 0
Kuusysi
Finlandia
2 1 0 1
50%
50%
2 6 0 0
Spora
Luxemburg
2 0 0 2
100%
1 11 2 0
Aberdeen
Escocia
2 0 0 2
100%
0 3 3 0
HAŠK Građanski
Croacia
2 0 1 1
50%
50%
3 4 3 0
Tromsø
Noruega
2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 0
Ikast
Dinamarca
2 0 0 2
100%
1 6 4 1
Floriana
Malta
2 0 1 1
50%
50%
0 2 2 0
Lausanne
Suïssa
2 1 0 1
50%
50%
1 1 2 0
Anorthosis
Chipre
2 0 1 1
50%
50%
3 4 5 1
Slavia Sofia
Bulgaria
2 1 0 1
50%
50%
1 4 2 0
Górnik Zabrze
Polonia
2 0 1 1
50%
50%
1 4 3 0
Vllaznia
Albania
2 0 0 2
100%
0 3 1 1
Cork City
Irlanda
2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 0
Hallescher
Alemanya
2 1 0 1
50%
50%
2 4 4 2
Örebro
Suecia
2 0 0 2
100%
0 4 1 0
Sporting de Portugal
Portugal
2 1 0 1
50%
50%
1 2 1 0
Partizan
Serbia
2 1 0 1
50%
50%
2 2 6 1
Sturm Graz
Austria
2 0 0 2
100%
1 4 1 1
Vác
Hungria
2 1 0 1
50%
50%
2 4 5 1
MP
Finlandia
2 0 0 2
100%
1 5 1 0
Bangor
Irlanda del Nord
2 0 0 2
100%
0 6 4 0
Slovan Bratislava
Eslovaquia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 2 0
KV Mechelen
Bèlgica
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Inter
Italia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0
Parma
Italia
2 0 2 0
100%
1 1 6 0