2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

1ª RFEF Grup II2021-22
Grup 2

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Villarreal B371812153415471
2Albacete361811342618472
3FC Andorra31189453019412
4Atlético Baleares29168532516513
5Balompédica Linense28188461821464
6Algeciras27187652721542
7Real Madrid Castilla27188372620492
8Castellón27178362018505
9Atlético Sanluqueño25177462218491
10Barcelona B25187472019473
11Alcoyano24176651716573
12Gimnàstic de Tarragona24186661515463
13San Fernando CD24177372325622
14Linares Deportivo22186482425431
15Cornellà201862101622413
16UCAM Murcia19185492225532
17Sevilla Atlético19185491631653
18Sabadell18174671319431
19Costa Brava15183691025575
20Betis Deportivo111732121228582
Ascens
Promoció Ascens
Descens

Resultats

23/01/2022
Barcelona B
UCAM Murcia
-
-
FC Andorra
Costa Brava
-
-
Cornellà
San Fernando CD
-
-
Castellón
Linares Deportivo
-
-
Alcoyano
Real Madrid Castilla
-
-
Villarreal B
Atlético Sanluqueño
-
-
Betis Deportivo
Sevilla Atlético
-
-
Balompédica Linense
Gimnàstic de Tarragona
-
-
Atlético Baleares
Algeciras
-
-
Albacete
Sabadell
-
-
26/01/2022
Sabadell
Alcoyano
-
-
Gimnàstic de Tarragona
FC Andorra
-
-
Costa Brava
Barcelona B
-
-
Real Madrid Castilla
Albacete
-
-
Linares Deportivo
Atlético Baleares
-
-
Algeciras
Cornellà
-
-
San Fernando CD
Betis Deportivo
-
-
Atlético Sanluqueño
Castellón
-
-
Sevilla Atlético
Villarreal B
-
-
UCAM Murcia
Balompédica Linense
-
-
30/01/2022
Barcelona B
Real Madrid Castilla
-
-
FC Andorra
Algeciras
-
-
Cornellà
Linares Deportivo
-
-
Castellón
UCAM Murcia
-
-
Alcoyano
Atlético Sanluqueño
-
-
Villarreal B
San Fernando CD
-
-
Betis Deportivo
Gimnàstic de Tarragona
-
-
Balompédica Linense
Sabadell
-
-
Atlético Baleares
Costa Brava
-
-
Albacete
Sevilla Atlético
-
-
06/02/2022
Sabadell
Atlético Baleares
-
-
Gimnàstic de Tarragona
Real Madrid Castilla
-
-
Cornellà
Betis Deportivo
-
-
Costa Brava
Villarreal B
-
-
Linares Deportivo
Albacete
-
-
Algeciras
Barcelona B
-
-
San Fernando CD
FC Andorra
-
-
Atlético Sanluqueño
Balompédica Linense
-
-
Sevilla Atlético
Castellón
-
-
UCAM Murcia
Alcoyano
-
-
13/02/2022
Barcelona B
Linares Deportivo
-
-
FC Andorra
Villarreal B
-
-
Gimnàstic de Tarragona
Algeciras
-
-
Castellón
San Fernando CD
-
-
Alcoyano
Sevilla Atlético
-
-
Real Madrid Castilla
UCAM Murcia
-
-
Betis Deportivo
Atlético Baleares
-
-
Atlético Sanluqueño
Sabadell
-
-
Balompédica Linense
Costa Brava
-
-
Albacete
Cornellà
-
-
20/02/2022
Barcelona B
Albacete
-
-
Cornellà
Balompédica Linense
-
-
Costa Brava
Castellón
-
-
Villarreal B
Betis Deportivo
-
-
Linares Deportivo
FC Andorra
-
-
Algeciras
Alcoyano
-
-
San Fernando CD
Real Madrid Castilla
-
-
Sevilla Atlético
Atlético Sanluqueño
-
-
Atlético Baleares
Gimnàstic de Tarragona
-
-
UCAM Murcia
Sabadell
-
-
27/02/2022
Sabadell
Costa Brava
-
-
FC Andorra
Sevilla Atlético
-
-
Gimnàstic de Tarragona
Cornellà
-
-
Alcoyano
Barcelona B
-
-
Real Madrid Castilla
Linares Deportivo
-
-
Betis Deportivo
Castellón
-
-
Atlético Sanluqueño
Algeciras
-
-
Balompédica Linense
Atlético Baleares
-
-
UCAM Murcia
San Fernando CD
-
-
Albacete
Villarreal B
-
-
06/03/2022
Barcelona B
Gimnàstic de Tarragona
-
-
Cornellà
FC Andorra
-
-
Costa Brava
Betis Deportivo
-
-
Castellón
Real Madrid Castilla
-
-
Villarreal B
Sabadell
-
-
Linares Deportivo
Atlético Sanluqueño
-
-
Algeciras
Balompédica Linense
-
-
San Fernando CD
Albacete
-
-
Sevilla Atlético
UCAM Murcia
-
-
Atlético Baleares
Alcoyano
-
-
13/03/2022
Sabadell
Castellón
-
-
FC Andorra
Barcelona B
-
-
Gimnàstic de Tarragona
Costa Brava
-
-
Alcoyano
Linares Deportivo
-
-
Real Madrid Castilla
Atlético Sanluqueño
-
-
Betis Deportivo
Algeciras
-
-
Sevilla Atlético
Cornellà
-
-
Balompédica Linense
San Fernando CD
-
-
UCAM Murcia
Villarreal B
-
-
Albacete
Atlético Baleares
-
-
20/03/2022
Sabadell
Real Madrid Castilla
-
-
Barcelona B
Cornellà
-
-
Costa Brava
Sevilla Atlético
-
-
Castellón
Balompédica Linense
-
-
Villarreal B
Gimnàstic de Tarragona
-
-
Linares Deportivo
Betis Deportivo
-
-
Algeciras
Albacete
-
-
San Fernando CD
Alcoyano
-
-
Atlético Sanluqueño
UCAM Murcia
-
-
Atlético Baleares
FC Andorra
-
-
27/03/2022
FC Andorra
Castellón
-
-
Gimnàstic de Tarragona
Atlético Sanluqueño
-
-
Cornellà
Costa Brava
-
-
Alcoyano
Villarreal B
-
-
Real Madrid Castilla
Balompédica Linense
-
-
Algeciras
Linares Deportivo
-
-
Betis Deportivo
Barcelona B
-
-
San Fernando CD
Sabadell
-
-
Sevilla Atlético
Atlético Baleares
-
-
Albacete
UCAM Murcia
-
-
03/04/2022
Sabadell
Albacete
-
-
Costa Brava
FC Andorra
-
-
Castellón
Alcoyano
-
-
Villarreal B
Algeciras
-
-
Real Madrid Castilla
Sevilla Atlético
-
-
Linares Deportivo
Gimnàstic de Tarragona
-
-
Atlético Sanluqueño
San Fernando CD
-
-
Balompédica Linense
Barcelona B
-
-
Atlético Baleares
Cornellà
-
-
UCAM Murcia
Betis Deportivo
-
-
10/04/2022
Barcelona B
Villarreal B
-
-
FC Andorra
Real Madrid Castilla
-
-
Gimnàstic de Tarragona
Castellón
-
-
Cornellà
UCAM Murcia
-
-
Alcoyano
Balompédica Linense
-
-
Linares Deportivo
Costa Brava
-
-
Algeciras
Atlético Baleares
-
-
Betis Deportivo
Sabadell
-
-
Sevilla Atlético
San Fernando CD
-
-
Albacete
Atlético Sanluqueño
-
-
17/04/2022
Sabadell
Sevilla Atlético
-
-
Costa Brava
Algeciras
-
-
Castellón
Albacete
-
-
Villarreal B
Linares Deportivo
-
-
Real Madrid Castilla
Alcoyano
-
-
San Fernando CD
Cornellà
-
-
Atlético Sanluqueño
FC Andorra
-
-
Balompédica Linense
Betis Deportivo
-
-
Atlético Baleares
Barcelona B
-
-
UCAM Murcia
Gimnàstic de Tarragona
-
-
24/04/2022
Barcelona B
Atlético Sanluqueño
-
-
FC Andorra
Sabadell
-
-
Gimnàstic de Tarragona
San Fernando CD
-
-
Cornellà
Villarreal B
-
-
Costa Brava
Alcoyano
-
-
Linares Deportivo
Castellón
-
-
Algeciras
UCAM Murcia
-
-
Sevilla Atlético
Betis Deportivo
-
-
Atlético Baleares
Real Madrid Castilla
-
-
Albacete
Balompédica Linense
-
-
01/05/2022
Sabadell
Gimnàstic de Tarragona
-
-
Castellón
Algeciras
-
-
Alcoyano
Albacete
-
-
Villarreal B
Atlético Baleares
-
-
Real Madrid Castilla
Cornellà
-
-
Betis Deportivo
FC Andorra
-
-
San Fernando CD
Barcelona B
-
-
Atlético Sanluqueño
Costa Brava
-
-
Balompédica Linense
Sevilla Atlético
-
-
UCAM Murcia
Linares Deportivo
-
-
08/05/2022
Barcelona B
Sabadell
-
-
FC Andorra
Albacete
-
-
Gimnàstic de Tarragona
Balompédica Linense
-
-
Cornellà
Atlético Sanluqueño
-
-
Costa Brava
UCAM Murcia
-
-
Villarreal B
Real Madrid Castilla
-
-
Linares Deportivo
San Fernando CD
-
-
Algeciras
Sevilla Atlético
-
-
Betis Deportivo
Alcoyano
-
-
Atlético Baleares
Castellón
-
-
15/05/2022
Sabadell
Cornellà
-
-
Castellón
Villarreal B
-
-
Alcoyano
FC Andorra
-
-
Real Madrid Castilla
Costa Brava
-
-
San Fernando CD
Algeciras
-
-
Atlético Sanluqueño
Betis Deportivo
-
-
Sevilla Atlético
Barcelona B
-
-
Balompédica Linense
Linares Deportivo
-
-
UCAM Murcia
Atlético Baleares
-
-
Albacete
Gimnàstic de Tarragona
-
-
22/05/2022
Barcelona B
Castellón
-
-
FC Andorra
UCAM Murcia
-
-
Gimnàstic de Tarragona
Sevilla Atlético
-
-
Cornellà
Alcoyano
-
-
Costa Brava
San Fernando CD
-
-
Villarreal B
Balompédica Linense
-
-
Linares Deportivo
Sabadell
-
-
Algeciras
Real Madrid Castilla
-
-
Betis Deportivo
Albacete
-
-
Atlético Baleares
Atlético Sanluqueño
-
-
29/05/2022
Sabadell
Algeciras
-
-
Castellón
Cornellà
-
-
Alcoyano
Gimnàstic de Tarragona
-
-
Real Madrid Castilla
Betis Deportivo
-
-
San Fernando CD
Atlético Baleares
-
-
Atlético Sanluqueño
Villarreal B
-
-
Sevilla Atlético
Linares Deportivo
-
-
Balompédica Linense
FC Andorra
-
-
UCAM Murcia
Barcelona B
-
-
Albacete
Costa Brava
-
-

Destacats

Nom Pos Minuts Club
Mika Mármol
1620 Barcelona B
Iván Crespo
1620 Algeciras
Anacker
1620 Cornellà
Zalaya
1620 Cornellà
Marcos
1620 Llagostera
Loren
1612 Linense
Iñiguez
1599 Villarreal B
Oriol
1591 Gimnàstic de Tarragona
Rodri
1588 Linares Deportivo
Miguel
1569 Villarreal B
Nom Pos Grogues Club
Matheus Pereira
9 Barcelona B
Robin
8 Algeciras
Mancuso
8 Cornellà
Lillo
8 Alcoyano
Iván
7 Algeciras
Morer
7 FC Andorra
Riego
7 Sanluqueño
Tomás
6 Algeciras
Petcoff
6 Atlético Baleares
Ferrone
6 Atlético Baleares
  Nom Pos Vermelles Club
Borja García
2 Cornellà
Farrando
2 UCAM Murcia
Royo
2 Llagostera
Koné
2 Castellón
Akhomach
1 Barcelona B
Comas
1 Barcelona B
Ndiaye
1 Barcelona B
Roni
1 Algeciras
Duarte
1 Algeciras
Hevel
1 FC Andorra
Gols:
416
Promig golejador:
2,36
Targetes Grogues:
1006
Targetes Grogues Per Partit:
5,72
Expulsions:
50
Expulsions Per Partit:
0,28
Estrangers:
99
Percentatge Estrangers:
16.39
Victòries locals:
88
Victòries visitants:
48
Empats:
40
Màxima victòria local:
7-1 FC Andorra-Balompédica Linense
Màxima victòria visitant:
0-4 Balompédica Linense-Algeciras
Millor ratxa guanyadora:
Villarreal B: 6 Partits (Jornades 4-9)
Pitjor ratxa perdedora:
Betis Deportivo: 6 Partits (Jornades 12-17)
Millor ratxa no perdent:
Villarreal B: 9 Partits (Jornades 1-9)
Pitjor ratxa no guanyant:
Costa Brava: 11 Partits (Jornades 5-15)
Nom Club Pos P Min G TG TV
Anacker Cornellà
18 1620 0 1 0
Robin Algeciras
17 1498 0 8 0
Mariano Algeciras
17 1441 1 3 0
Nico Ratti FC Andorra
16 1440 0 1 0
Johannesson Albacete
18 1430 0 4 0
Sibille Castellón
16 1427 0 6 1
Mancuso Cornellà
17 1403 0 8 0
Mourad Alcoyano
16 1394 4 5 0
Vinícius Tanque Atlético Baleares
16 1341 4 4 0
Biabiany San Fernando CD
15 1301 2 4 1
Petcoff Atlético Baleares
15 1287 0 6 0
Dani Torres Castellón
15 1287 0 3 1
Djetei Albacete
16 1268 1 1 0
Ferrone Atlético Baleares
15 1263 2 6 0
Forlín Llagostera
15 1196 0 4 0
Yac Castellón
14 1155 2 1 0
Rosić Albacete
13 1099 0 1 0
Moha Traoré Cornellà
16 1042 2 3 0
Matheus Pereira Barcelona B
17 1036 1 9 0
Koné Castellón
15 1000 2 4 2
Diounkou San Fernando CD
13 985 0 6 0
Shashoua Atlético Baleares
14 965 1 1 1
Fekir Betis B
14 946 1 6 1
Agüero San Fernando CD
15 911 1 6 0
Coulibaly Linense
14 903 4 2 0
Perone Llagostera
10 883 0 4 0
Hassane Sanluqueño
11 859 0 3 0
De Vega Barcelona B
17 854 0 4 0
Iker Álvarez Villarreal B
10 850 0 2 0
Ahn Villarreal B
15 845 0 4 0
Juškevičius Linares Deportivo
9 810 0 1 0
Jona Alcoyano
15 765 4 0 0
Bandaogo Linense
17 749 0 3 0
Jackson Villarreal B
10 740 1 1 0
Chironi Linense
14 715 1 5 0
Buyla Gimnàstic de Tarragona
13 696 1 5 0
Kibamba Sevilla B
9 695 0 2 0
Facundo García Sabadell
9 687 0 6 0
Hevel FC Andorra
11 663 3 1 1
Sibo Betis B
15 656 0 4 0
Moha Sabadell
14 632 1 0 0
Nuha UCAM Murcia
13 626 3 1 0
Nuha Llagostera
13 626 3 1 0
Iosifov Villarreal B
13 616 4 2 0
Koroma Linense
10 602 1 2 0
Gómez Albacete
14 583 1 0 0
Thior FC Andorra
10 574 1 0 0
Sidibé Llagostera
13 568 0 2 0
Charlie UCAM Murcia
8 558 1 1 0
Admonio UCAM Murcia
9 550 0 2 0
Traoré San Fernando CD
11 531 0 2 0
Moha Betis B
14 506 1 2 0
Guðjohnsen Madrid B
14 478 2 0 0
Lucas Gaúcho Sanluqueño
11 476 3 1 1
Terranova UCAM Murcia
9 475 0 1 0
Boyomo Albacete
7 472 0 1 0
Ndiaye Barcelona B
7 447 0 3 1
Jeisson Albacete
11 360 1 0 0
Jörgensen Villarreal B
4 320 0 0 0
Fede Linares Deportivo
7 266 0 1 0
Theo Zidane Madrid B
9 237 0 1 0
Ramos Mingo Barcelona B
5 224 0 1 0
Gorriti Cornellà
6 211 0 1 0
Ramos Mingo San Fernando CD
3 204 0 1 1
Eguelfi San Fernando CD
4 146 0 1 0
Ghailán Barcelona B
5 144 0 0 0
Mateusz Linense
2 121 0 0 0
Chaira Llagostera
4 106 0 1 0
Cveticanin San Fernando CD
9 99 2 4 0
Cham Linense
9 94 0 0 0
Delmonte Linense
1 90 0 0 0
Carević Barcelona B
1 90 0 0 0
Ruiz Barcelona B
4 75 0 1 0
Yaimil Medina Albacete
3 48 0 0 0
Geralnik Villarreal B
1 27 0 0 0
Akpakpan San Fernando CD
2 24 0 0 0
Jáuregui Linense
2 22 0 0 0
Passero San Fernando CD
1 15 0 0 0
Saygbe Linense
1 14 0 0 1
Koroma Linense
1 8 0 0 0
L'Koucha Gimnàstic de Tarragona
1 8 0 0 0
Jean Mvondo Albacete
1 1 0 0 0
Fuentes Barcelona B
0 0 0 0 0
Herzig Sevilla B
0 0 0 0 0
Almeida Barcelona B
0 0 0 0 0
Lupu Gimnàstic de Tarragona
0 0 0 0 0
Nakai Madrid B
0 0 0 0 0
Licheri San Fernando CD
0 0 0 0 0
Ramos Mingo San Fernando CD
0 0 0 0 0
Stopajnik Alcoyano
0 0 0 0 0
Al Fraidi Llagostera
0 0 0 0 0
Lucas Viale Llagostera
0 0 0 0 0
Djandi Linense
0 0 0 0 0
Williams Linense
0 0 0 0 0
Razak Linares Deportivo
0 0 0 0 0
Cirkovic Gimnàstic de Tarragona
0 0 0 0 0
Venetikidis Gimnàstic de Tarragona
0 0 0 0 0
Igor Barcelona B
0 0 0 0 0
Ramiro Villarreal B
0 0 0 0 0

Progrés

Matriu

AlbAlcAlgAtlAtléBalBarBetCasCorCosFC GimLinReaSabSanSevUCAVil
Albacete2-03-12-01-13-11-01-02-01-0
Alcoyano0-00-01-02-00-11-10-23-2
Algeciras1-31-10-05-12-21-00-03-02-1
Atlético Baleares4-11-01-01-13-10-23-00-0
Atlético Sanluqueño2-22-20-24-00-00-23-11-0
Balompédica Linense4-11-00-41-01-01-02-12-01-2
Barcelona B0-01-13-12-11-20-02-10-24-0
Betis Deportivo0-31-21-32-01-30-30-11-01-2
Castellón2-10-12-02-11-01-31-10-12-0
Cornellà1-04-00-21-01-10-01-00-11-2
Costa Brava0-31-20-00-01-01-01-40-11-1
FC Andorra1-22-22-07-12-02-12-01-01-0
Gimnàstic de Tarragona0-02-11-21-02-03-11-02-21-0
Linares Deportivo1-10-30-01-20-31-04-01-22-1
Real Madrid Castilla2-02-20-01-23-12-13-04-02-1
Sabadell1-00-01-30-13-12-31-10-1
San Fernando CD3-11-11-21-12-02-22-32-11-3
Sevilla Atlético0-11-31-31-02-11-10-01-10-0
UCAM Murcia1-22-01-20-12-01-11-13-02-1
Villarreal B3-00-13-03-23-02-02-05-12-1
Jornada 19LocalVisitant
23/01/2022
Barcelona B
UCAM Murcia
23/01/2022
FC Andorra
Costa Brava
23/01/2022
Cornellà
San Fernando CD
23/01/2022
Castellón
Linares Deportivo
23/01/2022
Alcoyano
Real Madrid Castilla
23/01/2022
Villarreal B
Atlético Sanluqueño
23/01/2022
Betis Deportivo
Sevilla Atlético
23/01/2022
Balompédica Linense
Gimnàstic de Tarragona
23/01/2022
Atlético Baleares
Algeciras
23/01/2022
Albacete
Sabadell
Jornada 20LocalVisitant
26/01/2022
Sabadell
Alcoyano
26/01/2022
Gimnàstic de Tarragona
FC Andorra
26/01/2022
Costa Brava
Barcelona B
26/01/2022
Real Madrid Castilla
Albacete
26/01/2022
Linares Deportivo
Atlético Baleares
26/01/2022
Algeciras
Cornellà
26/01/2022
San Fernando CD
Betis Deportivo
26/01/2022
Atlético Sanluqueño
Castellón
26/01/2022
Sevilla Atlético
Villarreal B
26/01/2022
UCAM Murcia
Balompédica Linense
Jornada 21LocalVisitant
30/01/2022
Barcelona B
Real Madrid Castilla
30/01/2022
FC Andorra
Algeciras
30/01/2022
Cornellà
Linares Deportivo
30/01/2022
Castellón
UCAM Murcia
30/01/2022
Alcoyano
Atlético Sanluqueño
30/01/2022
Villarreal B
San Fernando CD
30/01/2022
Betis Deportivo
Gimnàstic de Tarragona
30/01/2022
Balompédica Linense
Sabadell
30/01/2022
Atlético Baleares
Costa Brava
30/01/2022
Albacete
Sevilla Atlético
Jornada 22LocalVisitant
06/02/2022
Sabadell
Atlético Baleares
06/02/2022
Gimnàstic de Tarragona
Real Madrid Castilla
06/02/2022
Cornellà
Betis Deportivo
06/02/2022
Costa Brava
Villarreal B
06/02/2022
Linares Deportivo
Albacete
06/02/2022
Algeciras
Barcelona B
06/02/2022
San Fernando CD
FC Andorra
06/02/2022
Atlético Sanluqueño
Balompédica Linense
06/02/2022
Sevilla Atlético
Castellón
06/02/2022
UCAM Murcia
Alcoyano
Jornada 23LocalVisitant
13/02/2022
Barcelona B
Linares Deportivo
13/02/2022
FC Andorra
Villarreal B
13/02/2022
Gimnàstic de Tarragona
Algeciras
13/02/2022
Castellón
San Fernando CD
13/02/2022
Alcoyano
Sevilla Atlético
13/02/2022
Real Madrid Castilla
UCAM Murcia
13/02/2022
Betis Deportivo
Atlético Baleares
13/02/2022
Atlético Sanluqueño
Sabadell
13/02/2022
Balompédica Linense
Costa Brava
13/02/2022
Albacete
Cornellà
Jornada 24LocalVisitant
20/02/2022
Barcelona B
Albacete
20/02/2022
Cornellà
Balompédica Linense
20/02/2022
Costa Brava
Castellón
20/02/2022
Villarreal B
Betis Deportivo
20/02/2022
Linares Deportivo
FC Andorra
20/02/2022
Algeciras
Alcoyano
20/02/2022
San Fernando CD
Real Madrid Castilla
20/02/2022
Sevilla Atlético
Atlético Sanluqueño
20/02/2022
Atlético Baleares
Gimnàstic de Tarragona
20/02/2022
UCAM Murcia
Sabadell
Jornada 25LocalVisitant
27/02/2022
Sabadell
Costa Brava
27/02/2022
FC Andorra
Sevilla Atlético
27/02/2022
Gimnàstic de Tarragona
Cornellà
27/02/2022
Alcoyano
Barcelona B
27/02/2022
Real Madrid Castilla
Linares Deportivo
27/02/2022
Betis Deportivo
Castellón
27/02/2022
Atlético Sanluqueño
Algeciras
27/02/2022
Balompédica Linense
Atlético Baleares
27/02/2022
UCAM Murcia
San Fernando CD
27/02/2022
Albacete
Villarreal B
Jornada 26LocalVisitant
06/03/2022
Barcelona B
Gimnàstic de Tarragona
06/03/2022
Cornellà
FC Andorra
06/03/2022
Costa Brava
Betis Deportivo
06/03/2022
Castellón
Real Madrid Castilla
06/03/2022
Villarreal B
Sabadell
06/03/2022
Linares Deportivo
Atlético Sanluqueño
06/03/2022
Algeciras
Balompédica Linense
06/03/2022
San Fernando CD
Albacete
06/03/2022
Sevilla Atlético
UCAM Murcia
06/03/2022
Atlético Baleares
Alcoyano
Jornada 27LocalVisitant
13/03/2022
Sabadell
Castellón
13/03/2022
FC Andorra
Barcelona B
13/03/2022
Gimnàstic de Tarragona
Costa Brava
13/03/2022
Alcoyano
Linares Deportivo
13/03/2022
Real Madrid Castilla
Atlético Sanluqueño
13/03/2022
Betis Deportivo
Algeciras
13/03/2022
Sevilla Atlético
Cornellà
13/03/2022
Balompédica Linense
San Fernando CD
13/03/2022
UCAM Murcia
Villarreal B
13/03/2022
Albacete
Atlético Baleares
Jornada 28LocalVisitant
20/03/2022
Sabadell
Real Madrid Castilla
20/03/2022
Barcelona B
Cornellà
20/03/2022
Costa Brava
Sevilla Atlético
20/03/2022
Castellón
Balompédica Linense
20/03/2022
Villarreal B
Gimnàstic de Tarragona
20/03/2022
Linares Deportivo
Betis Deportivo
20/03/2022
Algeciras
Albacete
20/03/2022
San Fernando CD
Alcoyano
20/03/2022
Atlético Sanluqueño
UCAM Murcia
20/03/2022
Atlético Baleares
FC Andorra
Jornada 29LocalVisitant
27/03/2022
FC Andorra
Castellón
27/03/2022
Gimnàstic de Tarragona
Atlético Sanluqueño
27/03/2022
Cornellà
Costa Brava
27/03/2022
Alcoyano
Villarreal B
27/03/2022
Real Madrid Castilla
Balompédica Linense
27/03/2022
Algeciras
Linares Deportivo
27/03/2022
Betis Deportivo
Barcelona B
27/03/2022
San Fernando CD
Sabadell
27/03/2022
Sevilla Atlético
Atlético Baleares
27/03/2022
Albacete
UCAM Murcia
Jornada 30LocalVisitant
03/04/2022
Sabadell
Albacete
03/04/2022
Costa Brava
FC Andorra
03/04/2022
Castellón
Alcoyano
03/04/2022
Villarreal B
Algeciras
03/04/2022
Real Madrid Castilla
Sevilla Atlético
03/04/2022
Linares Deportivo
Gimnàstic de Tarragona
03/04/2022
Atlético Sanluqueño
San Fernando CD
03/04/2022
Balompédica Linense
Barcelona B
03/04/2022
Atlético Baleares
Cornellà
03/04/2022
UCAM Murcia
Betis Deportivo
Jornada 31LocalVisitant
10/04/2022
Barcelona B
Villarreal B
10/04/2022
FC Andorra
Real Madrid Castilla
10/04/2022
Gimnàstic de Tarragona
Castellón
10/04/2022
Cornellà
UCAM Murcia
10/04/2022
Alcoyano
Balompédica Linense
10/04/2022
Linares Deportivo
Costa Brava
10/04/2022
Algeciras
Atlético Baleares
10/04/2022
Betis Deportivo
Sabadell
10/04/2022
Sevilla Atlético
San Fernando CD
10/04/2022
Albacete
Atlético Sanluqueño
Jornada 32LocalVisitant
17/04/2022
Sabadell
Sevilla Atlético
17/04/2022
Costa Brava
Algeciras
17/04/2022
Castellón
Albacete
17/04/2022
Villarreal B
Linares Deportivo
17/04/2022
Real Madrid Castilla
Alcoyano
17/04/2022
San Fernando CD
Cornellà
17/04/2022
Atlético Sanluqueño
FC Andorra
17/04/2022
Balompédica Linense
Betis Deportivo
17/04/2022
Atlético Baleares
Barcelona B
17/04/2022
UCAM Murcia
Gimnàstic de Tarragona
Jornada 33LocalVisitant
24/04/2022
Barcelona B
Atlético Sanluqueño
24/04/2022
FC Andorra
Sabadell
24/04/2022
Gimnàstic de Tarragona
San Fernando CD
24/04/2022
Cornellà
Villarreal B
24/04/2022
Costa Brava
Alcoyano
24/04/2022
Linares Deportivo
Castellón
24/04/2022
Algeciras
UCAM Murcia
24/04/2022
Sevilla Atlético
Betis Deportivo
24/04/2022
Atlético Baleares
Real Madrid Castilla
24/04/2022
Albacete
Balompédica Linense
Jornada 34LocalVisitant
01/05/2022
Sabadell
Gimnàstic de Tarragona
01/05/2022
Castellón
Algeciras
01/05/2022
Alcoyano
Albacete
01/05/2022
Villarreal B
Atlético Baleares
01/05/2022
Real Madrid Castilla
Cornellà
01/05/2022
Betis Deportivo
FC Andorra
01/05/2022
San Fernando CD
Barcelona B
01/05/2022
Atlético Sanluqueño
Costa Brava
01/05/2022
Balompédica Linense
Sevilla Atlético
01/05/2022
UCAM Murcia
Linares Deportivo
Jornada 35LocalVisitant
08/05/2022
Barcelona B
Sabadell
08/05/2022
FC Andorra
Albacete
08/05/2022
Gimnàstic de Tarragona
Balompédica Linense
08/05/2022
Cornellà
Atlético Sanluqueño
08/05/2022
Costa Brava
UCAM Murcia
08/05/2022
Villarreal B
Real Madrid Castilla
08/05/2022
Linares Deportivo
San Fernando CD
08/05/2022
Algeciras
Sevilla Atlético
08/05/2022
Betis Deportivo
Alcoyano
08/05/2022
Atlético Baleares
Castellón
Jornada 36LocalVisitant
15/05/2022
Sabadell
Cornellà
15/05/2022
Castellón
Villarreal B
15/05/2022
Alcoyano
FC Andorra
15/05/2022
Real Madrid Castilla
Costa Brava
15/05/2022
San Fernando CD
Algeciras
15/05/2022
Atlético Sanluqueño
Betis Deportivo
15/05/2022
Sevilla Atlético
Barcelona B
15/05/2022
Balompédica Linense
Linares Deportivo
15/05/2022
UCAM Murcia
Atlético Baleares
15/05/2022
Albacete
Gimnàstic de Tarragona
Jornada 37LocalVisitant
22/05/2022
Barcelona B
Castellón
22/05/2022
FC Andorra
UCAM Murcia
22/05/2022
Gimnàstic de Tarragona
Sevilla Atlético
22/05/2022
Cornellà
Alcoyano
22/05/2022
Costa Brava
San Fernando CD
22/05/2022
Villarreal B
Balompédica Linense
22/05/2022
Linares Deportivo
Sabadell
22/05/2022
Algeciras
Real Madrid Castilla
22/05/2022
Betis Deportivo
Albacete
22/05/2022
Atlético Baleares
Atlético Sanluqueño
Jornada 38LocalVisitant
29/05/2022
Sabadell
Algeciras
29/05/2022
Castellón
Cornellà
29/05/2022
Alcoyano
Gimnàstic de Tarragona
29/05/2022
Real Madrid Castilla
Betis Deportivo
29/05/2022
San Fernando CD
Atlético Baleares
29/05/2022
Atlético Sanluqueño
Villarreal B
29/05/2022
Sevilla Atlético
Linares Deportivo
29/05/2022
Balompédica Linense
FC Andorra
29/05/2022
UCAM Murcia
Barcelona B
29/05/2022
Albacete
Costa Brava