2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Rei1995-96 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (anada) 06/09/1995 Sestao Alavés
Ronda 1 (anada) 07/09/1995 San Sebastián de los Reyes Numancia
Ronda 1 (anada) 07/09/1995 Extremadura Badajoz
Ronda 1 (anada) 07/09/1995 Moscardó Leganés
Ronda 1 (anada) 07/09/1995 Toledo Valladolid
Ronda 1 (anada) 07/09/1995 Pontevedra As Pontes
Ronda 1 (anada) 07/09/1995 Gramanet Lleida
Ronda 1 (anada) 07/09/1995 Aurrera Eibar
Ronda 1 (anada) 07/09/1995 Cultural de Durango Huesca
Ronda 1 (anada) 07/09/1995 Racing de Ferrol Orense
Ronda 1 (anada) 07/09/1995 Santa Ana Getafe
Ronda 1 (anada) 07/09/1995 Castellón Levante
Ronda 1 (anada) 07/09/1995 Las Palmas Mensajero
Ronda 1 (anada) 07/09/1995 Yeclano Novelda
Ronda 1 (anada) 07/09/1995 Elche Hércules
Ronda 1 (anada) 07/09/1995 Talavera Cultural Leonesa
Ronda 1 (anada) 07/09/1995 San Pedro Atlético Marbella
Ronda 1 (anada) 07/09/1995 Manlleu Mallorca
Ronda 1 (anada) 07/09/1995 FC Andorra Palamós
Ronda 1 (anada) 07/09/1995 Real Unión Osasuna
Ronda 1 (anada) 07/09/1995 Málaga Écija
Ronda 1 (anada) 07/09/1995 Andorra Villarreal
Ronda 1 (anada) 07/09/1995 Beasain Logroñés
Ronda 1 (anada) 07/09/1995 Utrera Córdoba
Ronda 1 (anada) 07/09/1995 Vélez Jaén
Ronda 1 (tornada) 20/09/1995 Alavés Sestao
Ronda 1 (tornada) 20/09/1995 Lleida Gramanet
Ronda 1 (tornada) 20/09/1995 Hércules Elche
Ronda 1 (tornada) 21/09/1995 Valladolid Toledo
Ronda 1 (tornada) 21/09/1995 Villarreal Andorra
Ronda 1 (tornada) 21/09/1995 Leganés Moscardó
Ronda 1 (tornada) 21/09/1995 Córdoba Utrera
Ronda 1 (tornada) 21/09/1995 Huesca Cultural de Durango
Ronda 1 (tornada) 21/09/1995 Logroñés Beasain
Ronda 1 (tornada) 21/09/1995 Eibar Aurrera
Ronda 1 (anada) 21/09/1995 Almería Albacete
Ronda 1 (tornada) 21/09/1995 Orense Racing de Ferrol
Ronda 1 (tornada) 21/09/1995 Getafe Santa Ana
Ronda 1 (tornada) 21/09/1995 Numancia San Sebastián de los Reyes
Ronda 1 (tornada) 21/09/1995 As Pontes Pontevedra
Ronda 1 (tornada) 21/09/1995 Cultural Leonesa Talavera
Ronda 1 (tornada) 21/09/1995 Badajoz Extremadura
Ronda 1 (tornada) 21/09/1995 Atlético Marbella San Pedro
Ronda 1 (tornada) 21/09/1995 Palamós FC Andorra
Ronda 1 (tornada) 21/09/1995 Écija Málaga
Ronda 1 (tornada) 21/09/1995 Osasuna Real Unión
Ronda 1 (tornada) 21/09/1995 Levante Castellón
Ronda 1 (tornada) 21/09/1995 Novelda Yeclano
Ronda 1 (tornada) 21/09/1995 Jaén Vélez
Ronda 1 (tornada) 21/09/1995 Mallorca Manlleu
Ronda 1 (tornada) 21/09/1995 Mensajero Las Palmas
Ronda 1 (tornada) 12/10/1995 Albacete Almería
Ronda 2 (anada) 24/10/1995 Racing de Ferrol Sporting de Gijón
Ronda 2 (anada) 25/10/1995 Vélez Tenerife
Ronda 2 (anada) 25/10/1995 Lleida Écija
Ronda 2 (anada) 25/10/1995 Córdoba Mérida
Ronda 2 (anada) 25/10/1995 Numancia Real Sociedad
Ronda 2 (anada) 25/10/1995 Cultural de Durango Salamanca
Ronda 2 (anada) 25/10/1995 Andorra Levante
Ronda 2 (anada) 25/10/1995 As Pontes Celta de Vigo
Ronda 2 (anada) 25/10/1995 Alavés Athletic Club
Ronda 2 (anada) 25/10/1995 Almería Atlético de Madrid
Ronda 2 (anada) 25/10/1995 Osasuna Oviedo
Ronda 2 (anada) 25/10/1995 FC Andorra Getafe
Ronda 2 (anada) 25/10/1995 Las Palmas Leganés
Ronda 2 (anada) 25/10/1995 Novelda Hércules
Ronda 2 (anada) 25/10/1995 Logroñés Racing de Santander
Ronda 2 (anada) 25/10/1995 Atlético Marbella Rayo Vallecano
Ronda 2 (anada) 25/10/1995 Cultural Leonesa Valladolid
Ronda 2 (anada) 25/10/1995 Eibar Compostela
Ronda 2 (anada) 25/10/1995 Mallorca Valencia
Ronda 2 (anada) 25/10/1995 Extremadura Espanyol
Ronda 2 (tornada) 07/11/1995 Celta de Vigo As Pontes
Ronda 2 (tornada) 08/11/1995 Valladolid Cultural Leonesa
Ronda 2 (tornada) 08/11/1995 Real Sociedad Numancia
Ronda 2 (tornada) 08/11/1995 Athletic Club Alavés
Ronda 2 (tornada) 08/11/1995 Atlético de Madrid Almería
Ronda 2 (tornada) 08/11/1995 Levante Andorra
Ronda 2 (tornada) 08/11/1995 Écija Lleida
Ronda 2 (tornada) 08/11/1995 Hércules Novelda
Ronda 2 (tornada) 08/11/1995 Getafe FC Andorra
Ronda 2 (tornada) 08/11/1995 Leganés Las Palmas
Ronda 2 (tornada) 08/11/1995 Sporting de Gijón Racing de Ferrol
Ronda 2 (tornada) 08/11/1995 Espanyol Extremadura
Ronda 2 (tornada) 08/11/1995 Tenerife Vélez
Ronda 2 (tornada) 08/11/1995 Mérida Córdoba
Ronda 2 (tornada) 08/11/1995 Valencia Mallorca
Ronda 2 (tornada) 08/11/1995 Salamanca Cultural de Durango
Ronda 2 (tornada) 08/11/1995 Oviedo Osasuna
Ronda 2 (tornada) 08/11/1995 Compostela Eibar
Ronda 2 (tornada) 08/11/1995 Racing de Santander Logroñés
Ronda 2 (tornada) 09/11/1995 Rayo Vallecano Atlético Marbella
Ronda 3 (anada) 28/11/1995 Atlético de Madrid Mérida
Ronda 3 (anada) 29/11/1995 Levante Tenerife
Ronda 3 (anada) 29/11/1995 Écija Sporting de Gijón
Ronda 3 (anada) 29/11/1995 Salamanca Athletic Club
Ronda 3 (anada) 29/11/1995 Compostela Valladolid
Ronda 3 (anada) 29/11/1995 Hércules Rayo Vallecano
Ronda 3 (anada) 29/11/1995 Numancia Racing de Santander
Ronda 3 (anada) 29/11/1995 FC Andorra Celta de Vigo
Ronda 3 (anada) 29/11/1995 Leganés Espanyol
Ronda 3 (anada) 30/11/1995 Oviedo Valencia
Ronda 3 (tornada) 12/12/1995 Valencia Oviedo
Ronda 3 (tornada) 13/12/1995 Valladolid Compostela
Ronda 3 (tornada) 13/12/1995 Celta de Vigo FC Andorra
Ronda 3 (tornada) 13/12/1995 Tenerife Levante
Ronda 3 (tornada) 13/12/1995 Racing de Santander Numancia
Ronda 3 (tornada) 13/12/1995 Mérida Atlético de Madrid
Ronda 3 (tornada) 13/12/1995 Espanyol Leganés
Ronda 3 (tornada) 13/12/1995 Rayo Vallecano Hércules
Ronda 3 (tornada) 13/12/1995 Sporting de Gijón Écija
Ronda 3 (tornada) 14/12/1995 Athletic Club Salamanca
Vuitens de final (anada) 09/01/1996 Atlético de Madrid Betis
Vuitens de final (anada) 10/01/1996 Hércules Barcelona
Vuitens de final (anada) 10/01/1996 Deportivo de La Coruña Tenerife
Vuitens de final (anada) 10/01/1996 Athletic Club Zaragoza
Vuitens de final (anada) 10/01/1996 Sevilla Compostela
Vuitens de final (anada) 10/01/1996 Numancia Sporting de Gijón
Vuitens de final (anada) 10/01/1996 Celta de Vigo Valencia
Vuitens de final (anada) 11/01/1996 Espanyol Real Madrid
Vuitens de final (tornada) 16/01/1996 Betis Atlético de Madrid
Vuitens de final (tornada) 17/01/1996 Valencia Celta de Vigo
Vuitens de final (tornada) 17/01/1996 Sporting de Gijón Numancia
Vuitens de final (tornada) 17/01/1996 Zaragoza Athletic Club
Vuitens de final (tornada) 17/01/1996 Compostela Sevilla
Vuitens de final (tornada) 17/01/1996 Tenerife Deportivo de La Coruña
Vuitens de final (tornada) 17/01/1996 Barcelona Hércules
Vuitens de final (tornada) 18/01/1996 Real Madrid Espanyol
Quarts de final (anada) 30/01/1996 Sevilla Valencia
Quarts de final (anada) 31/01/1996 Espanyol Zaragoza
Quarts de final (anada) 31/01/1996 Tenerife Atlético de Madrid
Quarts de final (anada) 01/02/1996 Numancia Barcelona
Quarts de final (tornada) 13/02/1996 Valencia Sevilla
Quarts de final (tornada) 14/02/1996 Zaragoza Espanyol
Quarts de final (tornada) 14/02/1996 Barcelona Numancia
Quarts de final (tornada) 15/02/1996 Atlético de Madrid Tenerife
Semifinal (anada) 21/02/1996 Valencia Atlético de Madrid
Semifinal (anada) 22/02/1996 Barcelona Espanyol
Semifinal (tornada) 28/02/1996 Espanyol Barcelona
Semifinal (tornada) 29/02/1996 Atlético de Madrid Valencia
Final 10/04/1996 Barcelona Atlético de Madrid

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Pantić Atlético de MadridAtlético de Madrid
70.78
Mijatović ValenciaValencia
60.67
Penev Atlético de MadridAtlético de Madrid
60.86
Pizzi TenerifeTenerife
50.71
Pacheta EspanyolEspanyol
50.63
Milojević Celta de VigoCelta de Vigo
50.83
Javi García EspanyolEspanyol
40.50
Lardín EspanyolEspanyol
40.57
Quique Martín MéridaMérida
42.00
Víctor TenerifeTenerife
41.00
    Nom Equip Pos Minuts
Molina Atlético de MadridAtlético de Madrid
1020
Santi Denia Atlético de MadridAtlético de Madrid
959
Echevarría NumanciaNumancia
930
Octavio NumanciaNumancia
919
Raúl Arribas EspanyolEspanyol
900
Cristóbal EspanyolEspanyol
895
Mazinho ValenciaValencia
885
Torres Mestre EspanyolEspanyol
856
Caminero Atlético de MadridAtlético de Madrid
840
Bedia NumanciaNumancia
840
    Nom Equip Pos Grogues
Paquito HérculesHércules
4
Toni Muñoz Atlético de MadridAtlético de Madrid
4
Simeone Atlético de MadridAtlético de Madrid
4
Santi Denia Atlético de MadridAtlético de Madrid
4
Bedia NumanciaNumancia
4
Otero ValenciaValencia
4
Lledó HérculesHércules
3
Camarasa ValenciaValencia
3
Pochettino EspanyolEspanyol
3
Romero ValenciaValencia
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Raúl Ruiz NumanciaNumancia
2
Engonga ValenciaValencia
2
Antonio Mata TenerifeTenerife
2
Garita Cultural de DurangoCultural de Durango
1
Viola ValenciaValencia
1
Julián Ronda MallorcaMallorca
1
Àlex Fernández EspanyolEspanyol
1
Mesas LeganésLeganés
1
López Martín GetafeGetafe
1
Gallardo NoveldaNovelda
1
Gols:
362
Gols Per Partit:
2.57
Targetes Grogues:
654
Targetes Grogues Per Partit:
4.64
Expulsions:
62
Expulsions Per Partit:
0.44
Victòries locals:
67
Victòries visitants:
31
Empats:
43
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Espanyol: 4 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
FC Andorra: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Atlético de Madrid: 9 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Espanyol: 5 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Atlético de Madrid 11 7 3 1
63%
27%
10%
27 14 29 1
Valencia 10 4 5 1
40%
50%
10%
14 9 28 5
Numancia 10 3 5 2
30%
50%
20%
10 10 32 2
Espanyol 10 4 3 3
40%
30%
30%
18 11 27 4
Hércules 8 3 4 1
37%
50%
13%
6 5 22 0
Tenerife 8 4 2 2
50%
25%
25%
19 8 18 6
Barcelona 7 4 2 1
57%
28%
15%
13 7 21 1
Compostela 6 2 1 3
33%
16%
51%
5 5 19 0
FC Andorra 6 3 0 3
50%
50%
7 10 8 2
Celta de Vigo 6 3 2 1
50%
33%
17%
10 5 7 0
Sporting de Gijón 6 2 2 2
33%
33%
34%
11 5 12 1
Levante 6 3 1 2
50%
16%
34%
10 9 13 0
Leganés 6 1 2 3
16%
33%
51%
6 11 14 1
Écija 6 3 0 3
50%
50%
5 7 20 0
Valladolid 6 3 2 1
50%
33%
17%
8 4 13 0
Athletic Club 6 4 1 1
66%
16%
18%
11 5 8 0
Osasuna 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 7 8 0
Almería 4 2 0 2
50%
50%
7 7 6 1
Sevilla 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 7 0
Atlético Marbella 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 5 8 3
Mérida 4 2 1 1
50%
25%
25%
10 9 12 1
Cultural Leonesa 4 0 3 1
75%
25%
5 7 9 0
Andorra 4 1 1 2
25%
25%
50%
6 9 14 1
Salamanca 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 3 7 0
Vélez 4 0 2 2
50%
50%
4 13 8 1
Novelda 4 1 2 1
25%
50%
25%
2 2 8 1
Mallorca 4 2 2 0
50%
50%
3 1 4 1
Logroñés 4 1 1 2
25%
25%
50%
7 6 6 0
Alavés 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 8 12 1
Zaragoza 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 11 0
Extremadura 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 4 11 0
As Pontes 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 11 1
Las Palmas 4 1 3 0
25%
75%
3 2 11 2
Eibar 4 2 1 1
50%
25%
25%
3 3 6 1
Lleida 4 3 0 1
75%
25%
7 3 4 1
Rayo Vallecano 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 3 11 2
Racing de Ferrol 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 6 9 0
Racing de Santander 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 3 11 1
Oviedo 4 1 2 1
25%
50%
25%
8 6 10 1
Getafe 4 3 0 1
75%
25%
8 5 7 1
Cultural de Durango 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 7 5 1
Córdoba 4 1 1 2
25%
25%
50%
6 6 8 0
Albacete 2 0 0 2
100%
1 5 4 1
Betis 2 0 1 1
50%
50%
2 3 3 0
Deportivo de La Coruña 2 0 1 1
50%
50%
2 3 9 2
Real Sociedad 2 1 0 1
50%
50%
2 2 5 1
Jaén 2 0 2 0
100%
3 3 5 1
Sestao 2 0 1 1
50%
50%
3 4 3 1
Beasain 2 0 1 1
50%
50%
1 5 6 0
San Sebastián de los Reyes 2 0 2 0
100%
2 2 7 1
Badajoz 2 0 0 2
100%
0 4 4 0
Moscardó 2 1 0 1
50%
50%
4 4 4 0
Toledo 2 0 0 2
100%
0 3 4 1
Pontevedra 2 0 1 1
50%
50%
2 3 3 0
Gramanet 2 0 0 2
100%
1 6 6 0
Aurrera 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 1
Huesca 2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 1
Orense 2 0 0 2
100%
1 3 6 0
Santa Ana 2 0 0 2
100%
1 6 1 0
Castellón 2 1 0 1
50%
50%
1 3 5 2
Mensajero 2 0 1 1
50%
50%
1 2 10 0
Yeclano 2 0 1 1
50%
50%
0 2 4 0
Elche 2 0 1 1
50%
50%
0 1 7 1
Talavera 2 0 2 0
100%
3 3 5 0
San Pedro 2 1 0 1
50%
50%
2 3 5 0
Manlleu 2 0 0 2
100%
1 3 4 0
Palamós 2 0 0 2
100%
1 3 4 0
Real Unión 2 0 0 2
100%
0 5 1 0
Málaga 2 1 0 1
50%
50%
1 1 6 0
Villarreal 2 1 0 1
50%
50%
4 4 3 1
Utrera 2 0 1 1
50%
50%
1 5 4 2
Real Madrid 2 1 0 1
50%
50%
3 5 4 2
Notificar error