2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31

prev 2ª Divisió B Grup II1985-86 next
Grup 2

Classificació


Data inicial
Data final

      Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1
Xerez4738181194324515
2
Balompédica Linense4638206126444717
3
Córdoba4338141594238625
4
AD Ceuta43381791243356716
5
Alcoyano42381512114439602
6
Poblense42381512114843766
7
Granada41381511126247656
8
Calvo Sotelo41381511124441685
9
Orihuela41381511123939593
10
Levante3838166164350659
11
Parla383813121334417111
12
Plasencia37381311144146586
13
Talavera37381311144146682
14
Linares CF36381212143940659
15
Betis Deportivo35381113145645678
16
Manacor3538139164047464
17
RSD Alcalá34381112153640556
18
Jaén3338129174753637
19
Algeciras2738811193555589
20
Lorca24387102139676814
Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Paquito
24 Granada
Márquez
22 Linense
Torres
14 Xerez
Segundo
13 Linense
Andrés
13 Poblense
Melenas
13 Betis B
Doménech
11 Alcoyano
Pastor
11 Levante
Nadal
11 Manacor
Cabello
11 Algeciras
Nom Pos Minuts Club
Osma
3420 Xerez
Burgueña
3420 AD Ceuta
Sánchez
3420 Calvo Sotelo
Alemany
3420 Lorca
Suárez
3413 Xerez
Matías
3375 Manacor
Sebastián
3366 Manacor
Davó
3330 Poblense
Lina
3330 Granada
Valero
3330 Talavera
Nom Pos Grogues Club
Ferreira
12 Linense
Salvador
12 Linense
Óscar
12 Levante
Francis
11 Lorca
Robles
10 Parla
Benito
10 RSD Alcalá
Tapia
10 Algeciras
Moreno
9 Xerez
Lorant
9 Linense
Flores
9 Calvo Sotelo
  Nom Pos Vermelles Club
Castro
4 AD Ceuta
Santi
4 AD Ceuta
Pérez Durán
4 Parla
Tolo
4 Linares CF
Cepillo
3 AD Ceuta
Salvador
2 Linense
Quintero
2 AD Ceuta
Coco
2 Córdoba
Alcalá
2 Granada
Carlos
2 Granada
Nom Pos Coef Club PJ G
Osma
0.63 Xerez3824
Braojos II
0.8 Linares CF3125
Cuenca
0.9 Alcoyano3128
Burgueña
0.92 AD Ceuta3835
Olivares
0.97 RSD Alcalá3635
Luna
1 Córdoba3434
Sánchez
1.07 Calvo Sotelo3841
Valero
1.13 Talavera3742
Arumí
1.14 Manacor3439
Ignacio
1.18 Jaén3339
Gols:
880
Gols Per Partit:
2,32
Targetes Grogues:
1263
Targetes Grogues Per Partit:
3,32
Expulsions:
140
Expulsions Per Partit:
0,37
Estrangers:
47
Percentatge Estrangers:
10.59
Victòries locals:
213
Victòries visitants:
60
Empats:
107
Màxima victòria local:
6-1 Betis Deportivo-Algeciras
Màxima victòria visitant:
0-3 Parla-Jaén
Millor ratxa guanyadora:
Orihuela: 5 Partits (Jornades 1-5)
Pitjor ratxa perdedora:
Lorca: 6 Partits (Jornades 4-9)
Millor ratxa no perdent:
AD Ceuta: 12 Partits (Jornades 11-22)
Pitjor ratxa no guanyant:
Lorca: 11 Partits (Jornades 1-11)

Progrés

Matriu

Notificar error