2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Rei2009-10 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 22/08/2009 San Roque de Lepe Melilla
Ronda 1 26/08/2009 Ponferradina Eibar
Ronda 1 26/08/2009 RSD Alcalá Oviedo
Ronda 1 26/08/2009 Lagun Onak Izarra
Ronda 1 26/08/2009 Lemona Cultural Leonesa
Ronda 1 26/08/2009 Villajoyosa UD Logroñés
Ronda 1 26/08/2009 Alavés Palencia
Ronda 1 26/08/2009 Conquense Toledo
Ronda 1 26/08/2009 Leganés Reus
Ronda 1 26/08/2009 UD Marbella Caravaca
Ronda 1 26/08/2009 SD Compostela Zamora
Ronda 1 26/08/2009 Sabadell Monzón
Ronda 1 26/08/2009 Alicante Sporting Mahonés
Ronda 1 26/08/2009 Gramanet Sant Andreu
Ronda 1 26/08/2009 Tenisca Cerro de Reyes
Ronda 1 26/08/2009 Puertollano Gimnástica de Torrelavega
Ronda 1 26/08/2009 Jaén Estepona
Ronda 1 27/08/2009 Lorca Ceuta
Ronda 2 01/09/2009 Celta de Vigo Real Unión
Ronda 2 02/09/2009 Atlético Ciudad Oviedo
Ronda 2 02/09/2009 Alcorcón Palencia
Ronda 2 02/09/2009 FC Cartagena Elche
Ronda 2 02/09/2009 Lagun Onak Cerro de Reyes
Ronda 2 02/09/2009 Sant Andreu Melilla
Ronda 2 02/09/2009 Betis Córdoba
Ronda 2 02/09/2009 Sabadell UD Marbella
Ronda 2 02/09/2009 Salamanca Castellón
Ronda 2 02/09/2009 Ontinyent Conquense
Ronda 2 02/09/2009 Cultural Leonesa Estepona
Ronda 2 02/09/2009 Albacete Hércules
Ronda 2 02/09/2009 Levante Huesca
Ronda 2 02/09/2009 Alcoyano Villajoyosa
Ronda 2 02/09/2009 Real Sociedad Rayo Vallecano
Ronda 2 02/09/2009 Las Palmas Cádiz
Ronda 2 02/09/2009 Girona Gimnàstic de Tarragona
Ronda 2 02/09/2009 Puertollano Zamora
Ronda 2 02/09/2009 Polideportivo Ejido Ponferradina
Ronda 2 03/09/2009 Numancia Murcia
Ronda 2 09/09/2009 Ceuta Alicante
Ronda 2 16/09/2009 UD Mérida Reus
Ronda 3 07/10/2009 Girona Celta de Vigo
Ronda 3 07/10/2009 Lagun Onak Alcorcón
Ronda 3 07/10/2009 Hércules Huesca
Ronda 3 07/10/2009 Ontinyent Cultural Leonesa
Ronda 3 07/10/2009 Recreativo de Huelva Las Palmas
Ronda 3 07/10/2009 Puertollano Sant Andreu
Ronda 3 07/10/2009 Salamanca FC Cartagena
Ronda 3 07/10/2009 UD Marbella Alicante
Ronda 3 07/10/2009 UD Mérida Alcoyano
Ronda 3 07/10/2009 Atlético Ciudad Polideportivo Ejido
Ronda 3 07/10/2009 Córdoba Rayo Vallecano
Setzens de final (anada) 27/10/2009 UD Marbella Atlético de Madrid
Setzens de final (anada) 27/10/2009 Alcorcón Real Madrid
Setzens de final (anada) 27/10/2009 Atlético Ciudad Sevilla
Setzens de final (anada) 27/10/2009 Recreativo de Huelva Sporting de Gijón
Setzens de final (anada) 28/10/2009 Zaragoza Málaga
Setzens de final (anada) 28/10/2009 Hércules Almería
Setzens de final (anada) 28/10/2009 Cultural Leonesa Barcelona
Setzens de final (anada) 28/10/2009 Alcoyano Valencia
Setzens de final (anada) 28/10/2009 Rayo Vallecano Athletic Club
Setzens de final (anada) 28/10/2009 Celta de Vigo Tenerife
Setzens de final (anada) 28/10/2009 Murcia Deportivo de La Coruña
Setzens de final (anada) 28/10/2009 Xerez Osasuna
Setzens de final (anada) 28/10/2009 Getafe Espanyol
Setzens de final (anada) 29/10/2009 Valladolid Mallorca
Setzens de final (anada) 29/10/2009 Puertollano Villarreal
Setzens de final (anada) 29/10/2009 Salamanca Racing de Santander
Setzens de final (tornada) 10/11/2009 Sevilla Atlético Ciudad
Setzens de final (tornada) 10/11/2009 Osasuna Xerez
Setzens de final (tornada) 10/11/2009 Atlético de Madrid UD Marbella
Setzens de final (tornada) 10/11/2009 Valencia Alcoyano
Setzens de final (tornada) 10/11/2009 Villarreal Puertollano
Setzens de final (tornada) 10/11/2009 Málaga Zaragoza
Setzens de final (tornada) 10/11/2009 Real Madrid Alcorcón
Setzens de final (tornada) 10/11/2009 Barcelona Cultural Leonesa
Setzens de final (tornada) 10/11/2009 Tenerife Celta de Vigo
Setzens de final (tornada) 10/11/2009 Sporting de Gijón Recreativo de Huelva
Setzens de final (tornada) 10/11/2009 Deportivo de La Coruña Murcia
Setzens de final (tornada) 11/11/2009 Racing de Santander Salamanca
Setzens de final (tornada) 11/11/2009 Athletic Club Rayo Vallecano
Setzens de final (tornada) 11/11/2009 Mallorca Valladolid
Setzens de final (tornada) 11/11/2009 Espanyol Getafe
Setzens de final (tornada) 12/11/2009 Almería Hércules
Vuitens de final (anada) 05/01/2010 Barcelona Sevilla
Vuitens de final (anada) 06/01/2010 Celta de Vigo Villarreal
Vuitens de final (anada) 06/01/2010 Alcorcón Racing de Santander
Vuitens de final (anada) 06/01/2010 Valencia Deportivo de La Coruña
Vuitens de final (anada) 06/01/2010 Recreativo de Huelva Atlético de Madrid
Vuitens de final (anada) 07/01/2010 Hércules Osasuna
Vuitens de final (anada) 07/01/2010 Rayo Vallecano Mallorca
Vuitens de final (anada) 07/01/2010 Málaga Getafe
Vuitens de final (tornada) 12/01/2010 Villarreal Celta de Vigo
Vuitens de final (tornada) 13/01/2010 Sevilla Barcelona
Vuitens de final (tornada) 13/01/2010 Getafe Málaga
Vuitens de final (tornada) 13/01/2010 Racing de Santander Alcorcón
Vuitens de final (tornada) 13/01/2010 Deportivo de La Coruña Valencia
Vuitens de final (tornada) 13/01/2010 Osasuna Hércules
Vuitens de final (tornada) 14/01/2010 Atlético de Madrid Recreativo de Huelva
Vuitens de final (tornada) 14/01/2010 Mallorca Rayo Vallecano
Quarts de final (anada) 20/01/2010 Mallorca Getafe
Quarts de final (anada) 20/01/2010 Deportivo de La Coruña Sevilla
Quarts de final (anada) 21/01/2010 Atlético de Madrid Celta de Vigo
Quarts de final (anada) 21/01/2010 Racing de Santander Osasuna
Quarts de final (tornada) 27/01/2010 Sevilla Deportivo de La Coruña
Quarts de final (tornada) 27/01/2010 Osasuna Racing de Santander
Quarts de final (tornada) 28/01/2010 Getafe Mallorca
Quarts de final (tornada) 28/01/2010 Celta de Vigo Atlético de Madrid
Semifinal (anada) 03/02/2010 Sevilla Getafe
Semifinal (anada) 04/02/2010 Atlético de Madrid Racing de Santander
Semifinal (tornada) 10/02/2010 Getafe Sevilla
Semifinal (tornada) 11/02/2010 Racing de Santander Atlético de Madrid
Final 19/05/2010 Atlético de Madrid Sevilla

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Maxi Rodríguez Atlético de MadridAtlético de Madrid
52.50
Borja AlcorcónAlcorcón
40.80
Soldado GetafeGetafe
40.67
Gato AlicanteAlicante
41.33
Jito Cultural LeonesaCultural Leonesa
40.80
Trashorras Celta de VigoCelta de Vigo
40.67
Luís Fabiano SevillaSevilla
40.67
Jesús Navas SevillaSevilla
40.44
Cristo Cerro de ReyesCerro de Reyes
33.00
Žigić ValenciaValencia
30.75
    Nom Equip Pos Minuts
Domínguez Atlético de MadridAtlético de Madrid
720
Yoel Celta de VigoCelta de Vigo
720
Reyes Atlético de MadridAtlético de Madrid
697
Ujfaluši Atlético de MadridAtlético de Madrid
696
Escudé SevillaSevilla
694
Jesús Navas SevillaSevilla
666
Cata Díaz GetafeGetafe
630
Noguerol Celta de VigoCelta de Vigo
630
De Gea Atlético de MadridAtlético de Madrid
630
Túñez Celta de VigoCelta de Vigo
630
    Nom Equip Pos Grogues
Soldado GetafeGetafe
4
Moratón Racing de SantanderRacing de Santander
4
Fernando Navarro SevillaSevilla
4
Reyes Atlético de MadridAtlético de Madrid
4
Marcos Suárez UD MarbellaUD Marbella
4
Vasco Fernandes Celta de VigoCelta de Vigo
3
Nunes MallorcaMallorca
3
Perea Atlético de MadridAtlético de Madrid
3
Ujfaluši Atlético de MadridAtlético de Madrid
3
Sergio Alejandro HérculesHércules
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Pelegrina PuertollanoPuertollano
2
Diego Tristán CádizCádiz
1
Melli BetisBetis
1
Ruz HérculesHércules
1
Chus Herrero FC CartagenaFC Cartagena
1
Mejía MurciaMurcia
1
Ferran ReusReus
1
Máyor Sant AndreuSant Andreu
1
Alcolea AlcoyanoAlcoyano
1
Juanma HuescaHuesca
1
Gols:
287
Promig golejador:
2.56
Targetes Grogues:
654
Targetes Grogues Per Partit:
5.84
Expulsions:
44
Expulsions Per Partit:
0.39
Victòries locals:
51
Victòries visitants:
36
Empats:
25
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Hércules: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Cultural Leonesa: 2 Partits
Millor ratxa no perdent:
Celta de Vigo: 7 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Cultural Leonesa: 3 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Sevilla
Espanya
9 6 0 3
66%
34%
18 7 29 0
Atlético de Madrid
Espanya
9 5 1 3
55%
11%
34%
21 10 17 2
Racing de Santander
Espanya
8 5 1 2
62%
12%
26%
15 11 27 3
Celta de Vigo
Espanya
8 5 2 1
62%
25%
13%
11 6 23 1
Getafe
Espanya
8 4 1 3
50%
12%
38%
12 8 20 0
Rayo Vallecano
Espanya
6 4 1 1
66%
16%
18%
10 6 17 0
Mallorca
Espanya
6 3 0 3
50%
50%
8 7 18 1
Deportivo de La Coruña
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
6 6 9 0
Alcorcón
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
10 5 16 0
Osasuna
Espanya
6 3 0 3
50%
50%
6 8 14 0
Hércules
Espanya
6 5 0 1
83%
17%
8 3 18 1
Cultural Leonesa
Espanya
5 1 2 2
20%
40%
40%
6 9 12 0
Puertollano
Espanya
5 3 1 1
60%
20%
20%
9 4 22 4
UD Marbella
Espanya
5 2 1 2
40%
20%
40%
3 9 13 0
Recreativo de Huelva
Espanya
5 2 2 1
40%
40%
20%
8 8 12 0
Málaga
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 7 11 0
Barcelona
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
9 2 10 0
Villarreal
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 6 1
Atlético Ciudad
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 11 14 0
Valencia
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
6 6 10 1
Salamanca
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 15 1
Alcoyano
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 4 14 1
Alicante
Espanya
3 0 2 1
66%
34%
4 5 10 2
Murcia
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
3 3 7 2
Sant Andreu
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
7 3 5 1
Lagun Onak
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
5 4 6 0
UD Mérida
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 4 4 0
FC Cartagena
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 4 7 1
Ontinyent
Espanya
2 1 1 0
50%
50%
2 1 10 0
Huesca
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 2 8 1
Polideportivo Ejido
Espanya
2 0 2 0
100%
0 0 6 0
Las Palmas
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 9 0
Córdoba
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 9 0
Ceuta
Espanya
2 1 1 0
50%
50%
4 3 2 0
Zaragoza
Espanya
2 0 2 0
100%
1 1 4 0
Estepona
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 4 3 1
Melilla
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 4 7 4
Ponferradina
Espanya
2 0 2 0
100%
1 1 8 0
Valladolid
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 3 0
Oviedo
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 7 0
Espanyol
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 3 11 0
Villajoyosa
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 6 0
Xerez
Espanya
2 0 0 2
100%
1 3 3 0
Palencia
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 3 9 0
Real Madrid
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 4 5 0
Conquense
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 11 0
Reus
Espanya
2 1 1 0
50%
50%
4 2 7 1
Athletic Club
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 4 7 0
Zamora
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 4 9 0
Sabadell
Espanya
2 1 1 0
50%
50%
2 0 6 3
Almería
Espanya
2 0 0 2
100%
1 3 5 1
Cerro de Reyes
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
5 4 6 1
Sporting de Gijón
Espanya
2 0 2 0
100%
2 2 6 0
Tenerife
Espanya
2 0 0 2
100%
1 3 1 0
Girona
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 5 0
Numancia
Espanya
1 0 0 1
100%
2 3 3 0
Gimnàstic de Tarragona
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Elche
Espanya
1 0 0 1
100%
2 3 5 0
Real Sociedad
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 4 0
Eibar
Espanya
1 0 1 0
100%
1 1 4 0
RSD Alcalá
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 4 0
Izarra
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 4 1
Lemona
Espanya
1 0 1 0
100%
2 2 4 1
UD Logroñés
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 3 0
Alavés
Espanya
1 0 1 0
100%
1 1 4 0
Toledo
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 5 0
Leganés
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 3 0
Caravaca
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 0 0
SD Compostela
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 4 1
Cádiz
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 3 1
Monzón
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 2 0
Gramanet
Espanya
1 0 0 1
100%
0 3 4 0
Tenisca
Espanya
1 0 0 1
100%
2 4 3 1
Gimnástica de Torrelavega
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 4 2
Jaén
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 2 1
Lorca
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 5 1
Real Unión
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 4 0
Betis
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 1 1
Castellón
Espanya
1 0 1 0
100%
1 1 5 0
Albacete
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 4 0
Levante
Espanya
1 0 1 0
100%
0 0 6 0
Sporting Mahonés
Espanya
1 0 1 0
100%
1 1 2 0
San Roque de Lepe
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 1 0