lbl_CampeonesFerias
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Lliga de Campions2010-11 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 29/06/2010 Santa Coloma Birkirkara
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2010 Tre Fiori Rudar Pljevlja
Classificació Fase 1 (tornada) 06/07/2010 Birkirkara Santa Coloma
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2010 Rudar Pljevlja Tre Fiori
Classificació Fase 2 (anada) 13/07/2010 Dinamo Zagreb Koper
Classificació Fase 2 (anada) 13/07/2010 Inter Baku Lech Poznań
Classificació Fase 2 (anada) 13/07/2010 Liepājas Metalurgs Sparta Praha
Classificació Fase 2 (anada) 13/07/2010 Levadia Debrecen
Classificació Fase 2 (anada) 13/07/2010 Birkirkara Žilina
Classificació Fase 2 (anada) 13/07/2010 Red Bull Salzburg HB
Classificació Fase 2 (anada) 13/07/2010 AIK Jeunesse d'Esch
Classificació Fase 2 (anada) 13/07/2010 Litex Lovech Rudar Pljevlja
Classificació Fase 2 (anada) 13/07/2010 Omonia Renova
Classificació Fase 2 (anada) 13/07/2010 Hapoel Tel Aviv Željezničar
Classificació Fase 2 (anada) 13/07/2010 Bohemians The New Saints
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2010 Ekranas Helsinki
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2010 Partizan Pyunik
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2010 Linfield Rosenborg
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2010 Sheriff Tiraspol Dinamo Tirana
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2010 Bate Borisov Hafnarfjarðar
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2010 Aktobe Metalurgi Rustavi
Classificació Fase 2 (tornada) 20/07/2010 Koper Dinamo Zagreb
Classificació Fase 2 (tornada) 20/07/2010 The New Saints Bohemians
Classificació Fase 2 (tornada) 20/07/2010 Rudar Pljevlja Litex Lovech
Classificació Fase 2 (tornada) 20/07/2010 Dinamo Tirana Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 2 (tornada) 20/07/2010 HB Red Bull Salzburg
Classificació Fase 2 (tornada) 20/07/2010 Renova Omonia
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2010 Metalurgi Rustavi Aktobe
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2010 Jeunesse d'Esch AIK
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2010 Helsinki Ekranas
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2010 Žilina Birkirkara
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2010 Lech Poznań Inter Baku
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2010 Debrecen Levadia
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2010 Sparta Praha Liepājas Metalurgs
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2010 Željezničar Hapoel Tel Aviv
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2010 Hafnarfjarðar Bate Borisov
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2010 Rosenborg Linfield
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2010 Pyunik Partizan
Classificació Fase 3 (anada) 27/07/2010 Omonia Red Bull Salzburg
Classificació Fase 3 (anada) 27/07/2010 Dynamo Kyiv Gent
Classificació Fase 3 (anada) 27/07/2010 Litex Lovech Žilina
Classificació Fase 3 (anada) 27/07/2010 Unirea Urziceni Zenit
Classificació Fase 3 (anada) 27/07/2010 Sparta Praha Lech Poznań
Classificació Fase 3 (anada) 27/07/2010 The New Saints Anderlecht
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2010 AIK Rosenborg
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2010 Young Boys Fenerbahçe
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2010 Braga Celtic
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2010 Partizan Helsinki
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2010 Ajax PAOK
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2010 Sheriff Tiraspol Dinamo Zagreb
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2010 Debrecen Basel
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2010 Bate Borisov København
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2010 Aktobe Hapoel Tel Aviv
Classificació Fase 3 (tornada) 03/08/2010 Hapoel Tel Aviv Aktobe
Classificació Fase 3 (tornada) 03/08/2010 Anderlecht The New Saints
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2010 Gent Dynamo Kyiv
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2010 Dinamo Zagreb Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2010 Celtic Braga
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2010 Rosenborg AIK
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2010 PAOK Ajax
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2010 Red Bull Salzburg Omonia
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2010 Fenerbahçe Young Boys
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2010 Lech Poznań Sparta Praha
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2010 Basel Debrecen
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2010 Žilina Litex Lovech
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2010 København Bate Borisov
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2010 Zenit Unirea Urziceni
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2010 Helsinki Partizan
Classificació: Playoff (anada) 17/08/2010 Young Boys Tottenham
Classificació: Playoff (anada) 17/08/2010 Sparta Praha Žilina
Classificació: Playoff (anada) 17/08/2010 Rosenborg København
Classificació: Playoff (anada) 17/08/2010 Dynamo Kyiv Ajax
Classificació: Playoff (anada) 17/08/2010 Zenit Auxerre
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2010 Werder Bremen Sampdoria
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2010 Braga Sevilla
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2010 Red Bull Salzburg Hapoel Tel Aviv
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2010 Basel Sheriff Tiraspol
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2010 Partizan Anderlecht
Classificació: Playoff (tornada) 24/08/2010 Sheriff Tiraspol Basel
Classificació: Playoff (tornada) 24/08/2010 Anderlecht Partizan
Classificació: Playoff (tornada) 24/08/2010 Sevilla Braga
Classificació: Playoff (tornada) 24/08/2010 Sampdoria Werder Bremen
Classificació: Playoff (tornada) 24/08/2010 Hapoel Tel Aviv Red Bull Salzburg
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2010 København Rosenborg
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2010 Žilina Sparta Praha
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2010 Tottenham Young Boys
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2010 Auxerre Zenit
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2010 Ajax Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 1 14/09/2010 Bursaspor Valencia
Fase de grups partit 1 14/09/2010 København Rubin Kazan
Fase de grups partit 1 14/09/2010 Barcelona Panathinaikos
Fase de grups partit 1 14/09/2010 Werder Bremen Tottenham
Fase de grups partit 1 14/09/2010 Manchester United Rangers
Fase de grups partit 1 14/09/2010 Benfica Hapoel Tel Aviv
Fase de grups partit 1 14/09/2010 Olympique Lyonnais Schalke 04
Fase de grups partit 1 14/09/2010 Twente Inter
Fase de grups partit 1 15/09/2010 Cluj Basel
Fase de grups partit 1 15/09/2010 Olympique de Marseille Spartak Moskva
Fase de grups partit 1 15/09/2010 Žilina Chelsea
Fase de grups partit 1 15/09/2010 Real Madrid Ajax
Fase de grups partit 1 15/09/2010 Milan Auxerre
Fase de grups partit 1 15/09/2010 Arsenal Braga
Fase de grups partit 1 15/09/2010 Shakhtar Partizan
Fase de grups partit 1 15/09/2010 Bayern München Roma
Fase de grups partit 2 28/09/2010 Chelsea Olympique de Marseille
Fase de grups partit 2 28/09/2010 Ajax Milan
Fase de grups partit 2 28/09/2010 Roma Cluj
Fase de grups partit 2 28/09/2010 Spartak Moskva Žilina
Fase de grups partit 2 28/09/2010 Auxerre Real Madrid
Fase de grups partit 2 28/09/2010 Basel Bayern München
Fase de grups partit 2 28/09/2010 Partizan Arsenal
Fase de grups partit 2 28/09/2010 Braga Shakhtar
Fase de grups partit 2 29/09/2010 Panathinaikos København
Fase de grups partit 2 29/09/2010 Tottenham Twente
Fase de grups partit 2 29/09/2010 Inter Werder Bremen
Fase de grups partit 2 29/09/2010 Hapoel Tel Aviv Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 2 29/09/2010 Schalke 04 Benfica
Fase de grups partit 2 29/09/2010 Rangers Bursaspor
Fase de grups partit 2 29/09/2010 Rubin Kazan Barcelona
Fase de grups partit 2 29/09/2010 Valencia Manchester United
Fase de grups partit 3 19/10/2010 Roma Basel
Fase de grups partit 3 19/10/2010 Bayern München Cluj
Fase de grups partit 3 19/10/2010 Spartak Moskva Chelsea
Fase de grups partit 3 19/10/2010 Olympique de Marseille Žilina
Fase de grups partit 3 19/10/2010 Ajax Auxerre
Fase de grups partit 3 19/10/2010 Real Madrid Milan
Fase de grups partit 3 19/10/2010 Braga Partizan
Fase de grups partit 3 19/10/2010 Arsenal Shakhtar
Fase de grups partit 3 20/10/2010 Olympique Lyonnais Benfica
Fase de grups partit 3 20/10/2010 Rangers Valencia
Fase de grups partit 3 20/10/2010 Manchester United Bursaspor
Fase de grups partit 3 20/10/2010 Schalke 04 Hapoel Tel Aviv
Fase de grups partit 3 20/10/2010 Panathinaikos Rubin Kazan
Fase de grups partit 3 20/10/2010 Inter Tottenham
Fase de grups partit 3 20/10/2010 Twente Werder Bremen
Fase de grups partit 3 20/10/2010 Barcelona København
Fase de grups partit 4 02/11/2010 København Barcelona
Fase de grups partit 4 02/11/2010 Tottenham Inter
Fase de grups partit 4 02/11/2010 Werder Bremen Twente
Fase de grups partit 4 02/11/2010 Benfica Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 4 02/11/2010 Valencia Rangers
Fase de grups partit 4 02/11/2010 Bursaspor Manchester United
Fase de grups partit 4 02/11/2010 Rubin Kazan Panathinaikos
Fase de grups partit 4 02/11/2010 Hapoel Tel Aviv Schalke 04
Fase de grups partit 4 03/11/2010 Auxerre Ajax
Fase de grups partit 4 03/11/2010 Milan Real Madrid
Fase de grups partit 4 03/11/2010 Žilina Olympique de Marseille
Fase de grups partit 4 03/11/2010 Shakhtar Arsenal
Fase de grups partit 4 03/11/2010 Partizan Braga
Fase de grups partit 4 03/11/2010 Basel Roma
Fase de grups partit 4 03/11/2010 Cluj Bayern München
Fase de grups partit 4 03/11/2010 Chelsea Spartak Moskva
Fase de grups partit 5 23/11/2010 Auxerre Milan
Fase de grups partit 5 23/11/2010 Ajax Real Madrid
Fase de grups partit 5 23/11/2010 Roma Bayern München
Fase de grups partit 5 23/11/2010 Partizan Shakhtar
Fase de grups partit 5 23/11/2010 Braga Arsenal
Fase de grups partit 5 23/11/2010 Basel Cluj
Fase de grups partit 5 23/11/2010 Spartak Moskva Olympique de Marseille
Fase de grups partit 5 23/11/2010 Chelsea Žilina
Fase de grups partit 5 24/11/2010 Rubin Kazan København
Fase de grups partit 5 24/11/2010 Panathinaikos Barcelona
Fase de grups partit 5 24/11/2010 Rangers Manchester United
Fase de grups partit 5 24/11/2010 Hapoel Tel Aviv Benfica
Fase de grups partit 5 24/11/2010 Inter Twente
Fase de grups partit 5 24/11/2010 Tottenham Werder Bremen
Fase de grups partit 5 24/11/2010 Schalke 04 Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 5 24/11/2010 Valencia Bursaspor
Fase de grups partit 6 07/12/2010 København Panathinaikos
Fase de grups partit 6 07/12/2010 Benfica Schalke 04
Fase de grups partit 6 07/12/2010 Werder Bremen Inter
Fase de grups partit 6 07/12/2010 Twente Tottenham
Fase de grups partit 6 07/12/2010 Barcelona Rubin Kazan
Fase de grups partit 6 07/12/2010 Olympique Lyonnais Hapoel Tel Aviv
Fase de grups partit 6 07/12/2010 Bursaspor Rangers
Fase de grups partit 6 07/12/2010 Manchester United Valencia
Fase de grups partit 6 08/12/2010 Shakhtar Braga
Fase de grups partit 6 08/12/2010 Bayern München Basel
Fase de grups partit 6 08/12/2010 Cluj Roma
Fase de grups partit 6 08/12/2010 Olympique de Marseille Chelsea
Fase de grups partit 6 08/12/2010 Žilina Spartak Moskva
Fase de grups partit 6 08/12/2010 Real Madrid Auxerre
Fase de grups partit 6 08/12/2010 Milan Ajax
Fase de grups partit 6 08/12/2010 Arsenal Partizan
Vuitens de final (anada) 15/02/2011 Milan Tottenham
Vuitens de final (anada) 15/02/2011 Valencia Schalke 04
Vuitens de final (anada) 16/02/2011 Arsenal Barcelona
Vuitens de final (anada) 16/02/2011 Roma Shakhtar
Vuitens de final (anada) 22/02/2011 Olympique Lyonnais Real Madrid
Vuitens de final (anada) 22/02/2011 København Chelsea
Vuitens de final (anada) 23/02/2011 Olympique de Marseille Manchester United
Vuitens de final (anada) 23/02/2011 Inter Bayern München
Vuitens de final (tornada) 08/03/2011 Barcelona Arsenal
Vuitens de final (tornada) 08/03/2011 Shakhtar Roma
Vuitens de final (tornada) 09/03/2011 Schalke 04 Valencia
Vuitens de final (tornada) 09/03/2011 Tottenham Milan
Vuitens de final (tornada) 15/03/2011 Bayern München Inter
Vuitens de final (tornada) 15/03/2011 Manchester United Olympique de Marseille
Vuitens de final (tornada) 16/03/2011 Real Madrid Olympique Lyonnais
Vuitens de final (tornada) 16/03/2011 Chelsea København
Quarts de final (anada) 05/04/2011 Inter Schalke 04
Quarts de final (anada) 05/04/2011 Real Madrid Tottenham
Quarts de final (anada) 06/04/2011 Chelsea Manchester United
Quarts de final (anada) 06/04/2011 Barcelona Shakhtar
Quarts de final (tornada) 12/04/2011 Manchester United Chelsea
Quarts de final (tornada) 12/04/2011 Shakhtar Barcelona
Quarts de final (tornada) 13/04/2011 Tottenham Real Madrid
Quarts de final (tornada) 13/04/2011 Schalke 04 Inter
Semifinal (anada) 26/04/2011 Schalke 04 Manchester United
Semifinal (anada) 27/04/2011 Real Madrid Barcelona
Semifinal (tornada) 03/05/2011 Barcelona Real Madrid
Semifinal (tornada) 04/05/2011 Manchester United Schalke 04
Final 28/05/2011 Barcelona Manchester United

Top 10

  Nom Equip Pos Gols GolsPP
Messi Barcelona
12 0.92
Cléo Partizan
10 0.83
Mario Gómez Bayern München
8 1.00
Eto'o Inter
8 0.80
Crouch Tottenham
7 0.70
Anelka Chelsea
7 0.78
Soldado Valencia
6 0.86
Benzema Real Madrid
6 0.75
Cristiano Ronaldo Real Madrid
6 0.50
Matheus Braga
6 0.60
  Nom Equip Pos Minuts
Cléo Partizan
1110
Neuer Schalke 04
1080
Gil Vermouth Hapoel Tel Aviv
1080
Johan Wiland København
1080
Martin Dúbravka Žilina
1080
William Kvist København
1080
Busquets Barcelona
1080
Dani Alves Barcelona
1078
Raúl Schalke 04
1077
Claudemir København
1067
  Nom Equip Pos Grogues
Luis Suárez Ajax
5
Farfán Schalke 04
5
Miguel Garcia Braga
4
Sergio Ramos Real Madrid
4
Mário Pečalka Žilina
4
Carvalho Real Madrid
4
Fritz Werder Bremen
3
Etey Shechter Hapoel Tel Aviv
3
Ramires Chelsea
3
Motta Inter
3
  Nom Equip Pos Vermelles
Mijuško Bojović Rudar Pljevlja
1
Gilberto Silva Panathinaikos
1
Ooijer Ajax
1
Oliech Auxerre
1
Mignot Auxerre
1
Heurelho Gomes Tottenham
1
Gaitán Benfica
1
Frings Werder Bremen
1
Valentin Stocker Basel
1
Felice Piccolo Cluj
1
Gols:
590
Gols Per Partit:
2.77
Targetes Grogues:
818
Targetes Grogues Per Partit:
3.84
Expulsions:
48
Expulsions Per Partit:
0.23
Victòries locals:
114
Victòries visitants:
59
Empats:
40
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Manchester United: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Zilina: 6 Partits
Millor ratxa no perdent:
Manchester United: 12 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Partizan: 8 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Manchester United 13 9 3 1
69%
23%
8%
19 7 14 0
Barcelona 13 9 3 1
69%
23%
8%
30 9 15 1
Partizan 12 4 2 6
33%
16%
51%
15 19 23 1
Schalke 04 12 7 2 3
58%
16%
26%
22 14 28 2
Žilina 12 4 1 7
33%
8%
59%
13 22 22 0
Real Madrid 12 8 3 1
66%
25%
9%
25 6 30 3
Hapoel Tel Aviv 12 5 3 4
41%
25%
34%
20 15 25 0
København 12 5 3 4
41%
25%
34%
12 11 15 0
Tottenham 12 5 3 4
41%
25%
34%
25 19 15 3
Basel 10 6 0 4
60%
40%
17 12 14 1
Inter 10 4 1 5
40%
10%
50%
18 21 18 1
Chelsea 10 6 1 3
60%
10%
30%
17 7 15 1
Shakhtar 10 7 0 3
70%
30%
19 14 24 0
Ajax 10 3 4 3
30%
40%
30%
13 16 19 1
Braga 10 6 0 4
60%
40%
14 16 21 0
Valencia 8 3 3 2
37%
37%
26%
17 8 11 0
Bayern München 8 6 0 2
75%
25%
19 9 17 0
Olympique Lyonnais 8 3 2 3
37%
25%
38%
12 14 15 0
Werder Bremen 8 2 2 4
25%
25%
50%
11 16 13 1
Auxerre 8 2 0 6
25%
75%
5 13 14 2
Roma 8 3 1 4
37%
12%
51%
12 17 15 1
Milan 8 2 3 3
25%
37%
38%
7 8 23 0
Olympique de Marseille 8 4 1 3
50%
12%
38%
13 5 11 0
Arsenal 8 5 0 3
62%
38%
21 11 15 2
Sheriff Tiraspol 6 1 2 3
16%
33%
51%
5 8 20 2
Red Bull Salzburg 6 2 2 2
33%
33%
34%
13 7 12 0
Cluj 6 1 1 4
16%
16%
68%
6 12 12 1
Panathinaikos 6 0 2 4
33%
67%
2 13 12 1
Spartak Moskva 6 3 0 3
50%
50%
7 10 7 2
Bursaspor 6 0 1 5
16%
84%
2 16 9 0
Rangers 6 1 3 2
16%
50%
34%
3 6 10 0
Rubin Kazan 6 1 3 2
16%
50%
34%
2 4 10 0
Rosenborg 6 4 1 1
66%
16%
18%
8 2 6 0
Benfica 6 2 0 4
33%
67%
7 12 13 1
Twente 6 1 3 2
16%
50%
34%
9 11 10 0
Sparta Praha 6 4 0 2
66%
34%
7 3 12 2
Dinamo Zagreb 4 1 2 1
25%
50%
25%
7 6 9 2
Rudar Pljevlja 4 2 0 2
50%
50%
7 6 11 1
Birkirkara 4 3 0 1
75%
25%
8 6 10 0
Lech Poznań 4 1 0 3
25%
75%
1 3 9 1
Omonia 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 5 4 0
Dynamo Kyiv 4 2 1 1
50%
25%
25%
8 4 11 1
Anderlecht 4 2 2 0
50%
50%
10 5 6 0
Zenit 4 2 1 1
50%
25%
25%
2 2 12 2
Debrecen 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 8 4 0
Aktobe 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 15 0
Bate Borisov 4 2 1 1
50%
25%
25%
8 4 9 1
AIK 4 1 1 2
25%
25%
50%
1 4 4 0
Helsinki 4 1 0 3
25%
75%
3 6 4 1
Litex Lovech 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 4 9 1
The New Saints 4 1 0 3
25%
75%
5 7 3 0
Young Boys 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 8 8 1
Sevilla 2 0 0 2
100%
3 5 6 0
Gent 2 0 0 2
100%
1 6 5 0
PAOK 2 0 2 0
100%
4 4 4 0
Tre Fiori 2 0 0 2
100%
1 7 5 0
Koper 2 1 0 1
50%
50%
4 5 7 0
Inter Baku 2 1 0 1
50%
50%
1 1 9 0
Liepājas Metalurgs 2 0 0 2
100%
0 5 6 0
Levadia 2 0 1 1
50%
50%
3 4 5 1
HB 2 1 0 1
50%
50%
1 5 3 0
Jeunesse d'Esch 2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 0
Renova 2 0 0 2
100%
0 5 4 1
Željezničar 2 0 0 2
100%
0 6 5 0
Bohemians 2 1 0 1
50%
50%
1 4 5 0
Ekranas 2 1 0 1
50%
50%
1 2 8 1
Pyunik 2 0 0 2
100%
1 4 5 0
Linfield 2 0 1 1
50%
50%
0 2 3 0
Dinamo Tirana 2 1 0 1
50%
50%
2 3 6 1
Hafnarfjarðar 2 0 0 2
100%
1 6 4 0
Metalurgi Rustavi 2 0 1 1
50%
50%
1 3 3 0
Unirea Urziceni 2 0 1 1
50%
50%
0 1 2 1
Fenerbahçe 2 0 1 1
50%
50%
2 3 9 2
Celtic 2 1 0 1
50%
50%
2 4 6 0
Sampdoria 2 1 0 1
50%
50%
4 5 7 1
Santa Coloma 2 0 0 2
100%
3 7 3 0
Notificar error