Temporada 2017-18 Europa League

Partits
TipusDataLocalResultat Visitant
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Široki Brijeg2 - 0Ordabasy
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Levadia0 - 2Cork
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Trenčín5 - 1Torpedo Kutaisi
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Partizani1 - 3Botev Plovdiv
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Pyunik1 - 4Slovan Bratislava
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Ventspils0 - 0Valur
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Kairat6 - 0Atlantas
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Irtysh1 - 0Dunav
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Shirak0 - 2Gorica
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Tre Penne0 - 1Rabotnički
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Crvena Zvezda3 - 0Floriana
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Crusaders3 - 1Liepāja
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Podgorica1 - 0Gandzasar
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Mladost Lučani0 - 3Inter Baku
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Shakhtyor0 - 0Sūduva
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017St. Johnstone1 - 2Trakai
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Rangers1 - 0Progrès
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Valletta2 - 0Folgore
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017St. Joseph's0 - 4AEL
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Željezničar1 - 0Zeta
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Videoton2 - 0Balzan
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Lech Poznań4 - 0Pelister
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017KR0 - 0SJK
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Dinamo Minsk2 - 1NSÍ
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Dinamo Batumi0 - 1Jagiellonia
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017VPS1 - 0Olimpija
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Domžale2 - 0Flora
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Vojvodina2 - 1Ružomberok
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Skënderbeu1 - 0Sant Julià
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Bala1 - 2Vaduz
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Midtjylland6 - 1Derry City
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Connah's Quay1 - 0Helsinki
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Norrköping5 - 0Prishtina
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/20170 - 0AIK
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Fola2 - 1Milsami Orhei
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Zirä2 - 0Differdange
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Levski Sofia3 - 1Sutjeska
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017UE Santa Coloma0 - 2Osijek
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Zaria Balti2 - 1Sarajevo
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017AEK Larnaca5 - 0Lincoln
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Haugesund7 - 0Coleraine
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Odd3 - 0Ballymena
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Beitar Jerusalem4 - 3Vasas
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Ferencváros2 - 0Jelgava
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Nõmme Kalju2 - 1B36
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Lyngby1 - 0Bangor
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Shkëndija3 - 0Dacia Chișinău
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Chikhura Sachkhere0 - 1Altach
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Stjarnan0 - 1Shamrock Rovers
Classificació Fase 1 (Anada)29/06/2017Maccabi Tel Aviv2 - 0Tirana
Classificació Fase 1 (Tornada)04/07/2017Progrès2 - 0Rangers
Classificació Fase 1 (Tornada)04/07/2017Balzan3 - 3Videoton
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Zeta2 - 2Željezničar
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Vasas0 - 3Beitar Jerusalem
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Jagiellonia4 - 0Dinamo Batumi
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Floriana3 - 3Crvena Zvezda
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Sūduva2 - 1Shakhtyor
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Folgore0 - 1Valletta
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Sant Julià0 - 5Skënderbeu
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Olimpija0 - 1VPS
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Altach1 - 1Chikhura Sachkhere
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Sutjeska0 - 0Levski Sofia
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Coleraine0 - 0Haugesund
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Gorica2 - 2Shirak
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Cork4 - 2Levadia
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Ballymena0 - 2Odd
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017B361 - 2Nõmme Kalju
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Derry City1 - 4Midtjylland
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Osijek4 - 0UE Santa Coloma
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Shamrock Rovers1 - 0Stjarnan
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Valur1 - 0Ventspils
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Lincoln1 - 1AEK Larnaca
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Sarajevo2 - 1Zaria Balti
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Prishtina0 - 1Norrköping
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Dacia Chișinău0 - 4Shkëndija
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Gandzasar0 - 3Podgorica
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017AEL6 - 0St. Joseph's
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Milsami Orhei1 - 1Fola
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Pelister0 - 3Lech Poznań
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Tirana0 - 3Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Jelgava0 - 1Ferencváros
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Rabotnički6 - 0Tre Penne
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017SJK0 - 2KR
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Helsinki3 - 0Connah's Quay
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Trakai1 - 0St. Johnstone
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Flora2 - 3Domžale
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Atlantas1 - 2Kairat
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017NSÍ0 - 2Dinamo Minsk
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Liepāja2 - 0Crusaders
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017AIK5 - 0
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Vaduz3 - 0Bala
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Slovan Bratislava5 - 0Pyunik
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Botev Plovdiv1 - 0Partizani
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Dunav0 - 2Irtysh
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Differdange1 - 2Zirä
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Torpedo Kutaisi0 - 3Trenčín
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Inter Baku2 - 0Mladost Lučani
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Bangor0 - 3Lyngby
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Ordabasy0 - 0Široki Brijeg
Classificació Fase 1 (Tornada)06/07/2017Ružomberok2 - 0Vojvodina
Classificació Fase 2 (Anada)12/07/2017Inter Baku1 - 0Fola
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Irtysh1 - 1Crvena Zvezda
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Kairat1 - 1Skënderbeu
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Maccabi Tel Aviv3 - 1KR
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Shkëndija3 - 1Helsinki
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Ružomberok0 - 1Brann
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Rabotnički1 - 1Dinamo Minsk
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Nõmme Kalju0 - 3Videoton
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Željezničar0 - 0AIK
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Liepāja0 - 2Sūduva
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Trenčín1 - 1Bnei Yehuda
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Valur1 - 2Domžale
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Shamrock Rovers2 - 3Mladá Boleslav
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Panionios2 - 0Gorica
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Ferencváros2 - 4Midtjylland
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Cork0 - 1AEK Larnaca
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Aberdeen1 - 1Široki Brijeg
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Osijek2 - 0Luzern
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Hajduk Split1 - 0Levski Sofia
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Sturm Graz0 - 1Podgorica
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Slovan Bratislava0 - 1Lyngby
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Vaduz0 - 1Odd
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Beitar Jerusalem1 - 1Botev Plovdiv
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Norrköping2 - 1Trakai
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Progrès0 - 1AEL
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Astra3 - 1Zirä
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Valletta0 - 0Utrecht
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Apollon3 - 0Zaria Balti
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Haugesund3 - 2Lech Poznań
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Qäbälä1 - 1Jagiellonia
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Östersund2 - 0Galatasaray
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Brøndby2 - 0VPS
Classificació Fase 2 (Anada)13/07/2017Altach1 - 1Dinamo Brest
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017Midtjylland3 - 1Ferencváros
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017AEK Larnaca1 - 0Cork
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017Zirä0 - 0Astra
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017Levski Sofia1 - 2Hajduk Split
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017Brann0 - 2Ružomberok
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017Odd1 - 0Vaduz
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017Sūduva0 - 1Liepāja
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017Bnei Yehuda2 - 0Trenčín
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017Dinamo Brest0 - 3Altach
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017Mladá Boleslav2 - 0Shamrock Rovers
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017VPS2 - 1Brøndby
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017Trakai2 - 1Norrköping
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017Zaria Balti1 - 2Apollon
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017Helsinki1 - 1Shkëndija
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017AIK2 - 0Željezničar
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017AEL2 - 1Progrès
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017Fola4 - 1Inter Baku
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017Galatasaray1 - 1Östersund
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017Utrecht3 - 1Valletta
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017Botev Plovdiv4 - 0Beitar Jerusalem
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017Luzern2 - 1Osijek
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017Domžale3 - 2Valur
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017Lech Poznań2 - 0Haugesund
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017Dinamo Minsk3 - 0Rabotnički
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017Podgorica0 - 3Sturm Graz
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017Crvena Zvezda2 - 0Irtysh
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017Jagiellonia0 - 2Qäbälä
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017Široki Brijeg0 - 2Aberdeen
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017Gorica2 - 3Panionios
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017Videoton1 - 1Nõmme Kalju
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017KR0 - 2Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017Skënderbeu2 - 0Kairat
Classificació Fase 2 (Tornada)20/07/2017Lyngby2 - 1Slovan Bratislava
Classificació Fase 3 (Anada)27/07/2017Mladá Boleslav2 - 1Skënderbeu
Classificació Fase 3 (Anada)27/07/2017Maccabi Tel Aviv1 - 0Panionios
Classificació Fase 3 (Anada)27/07/2017Sūduva3 - 0Sion
Classificació Fase 3 (Anada)27/07/2017Sturm Graz1 - 2Fenerbahçe
Classificació Fase 3 (Anada)27/07/2017AIK1 - 1Braga
Classificació Fase 3 (Anada)27/07/2017AEK Larnaca2 - 0Dinamo Minsk
Classificació Fase 3 (Anada)27/07/2017Utrecht0 - 0Lech Poznań
Classificació Fase 3 (Anada)27/07/2017Östersund1 - 0Fola
Classificació Fase 3 (Anada)27/07/2017Trakai2 - 1Shkëndija
Classificació Fase 3 (Anada)27/07/2017Olimpik Donetsk1 - 1PAOK
Classificació Fase 3 (Anada)27/07/2017PSV0 - 1Osijek
Classificació Fase 3 (Anada)27/07/2017Bnei Yehuda0 - 2Zenit
Classificació Fase 3 (Anada)27/07/2017Botev Plovdiv0 - 0Marítimo
Classificació Fase 3 (Anada)27/07/2017Astra0 - 0Oleksandriya
Classificació Fase 3 (Anada)27/07/2017Krasnodar2 - 1Lyngby
Classificació Fase 3 (Anada)27/07/2017Dinamo București1 - 1Athletic Club
Classificació Fase 3 (Anada)27/07/2017Arka Gdynia3 - 2Midtjylland
Classificació Fase 3 (Anada)27/07/2017Brøndby0 - 0Hajduk Split
Classificació Fase 3 (Anada)27/07/2017Crvena Zvezda2 - 0Sparta Praha
Classificació Fase 3 (Anada)27/07/2017Gent1 - 1Altach
Classificació Fase 3 (Anada)27/07/2017Girondins de Bordeaux2 - 1Videoton
Classificació Fase 3 (Anada)27/07/2017Panathinaikos1 - 0Qäbälä
Classificació Fase 3 (Anada)27/07/2017Olympique de Marseille4 - 2Oostende
Classificació Fase 3 (Anada)27/07/2017Aberdeen2 - 1Apollon
Classificació Fase 3 (Anada)27/07/2017Dinamo Zagreb2 - 1Odd
Classificació Fase 3 (Anada)27/07/2017Freiburg1 - 0Domžale
Classificació Fase 3 (Anada)27/07/2017Universitatea Craiova0 - 1Milan
Classificació Fase 3 (Anada)27/07/2017Everton1 - 0Ružomberok
Classificació Fase 3 (Anada)27/07/2017Austria Wien0 - 0AEL
Classificació Fase 3 (Tornada)02/08/2017Sion1 - 1Sūduva
Classificació Fase 3 (Tornada)02/08/2017AEL1 - 2Austria Wien
Classificació Fase 3 (Tornada)03/08/2017Oostende0 - 0Olympique de Marseille
Classificació Fase 3 (Tornada)03/08/2017Lech Poznań2 - 2Utrecht
Classificació Fase 3 (Tornada)03/08/2017Altach3 - 1Gent
Classificació Fase 3 (Tornada)03/08/2017Hajduk Split2 - 0Brøndby
Classificació Fase 3 (Tornada)03/08/2017Midtjylland2 - 1Arka Gdynia
Classificació Fase 3 (Tornada)03/08/2017Athletic Club3 - 0Dinamo București
Classificació Fase 3 (Tornada)03/08/2017Ružomberok0 - 1Everton
Classificació Fase 3 (Tornada)03/08/2017Milan2 - 0Universitatea Craiova
Classificació Fase 3 (Tornada)03/08/2017Osijek1 - 0PSV
Classificació Fase 3 (Tornada)03/08/2017Panionios0 - 1Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 3 (Tornada)03/08/2017PAOK2 - 0Olimpik Donetsk
Classificació Fase 3 (Tornada)03/08/2017Skënderbeu2 - 1Mladá Boleslav
Classificació Fase 3 (Tornada)03/08/2017Apollon2 - 0Aberdeen
Classificació Fase 3 (Tornada)03/08/2017Marítimo2 - 0Botev Plovdiv
Classificació Fase 3 (Tornada)03/08/2017Fenerbahçe1 - 1Sturm Graz
Classificació Fase 3 (Tornada)03/08/2017Fola1 - 2Östersund
Classificació Fase 3 (Tornada)03/08/2017Qäbälä1 - 2Panathinaikos
Classificació Fase 3 (Tornada)03/08/2017Videoton1 - 0Girondins de Bordeaux
Classificació Fase 3 (Tornada)03/08/2017Oleksandriya1 - 0Astra
Classificació Fase 3 (Tornada)03/08/2017Braga2 - 1AIK
Classificació Fase 3 (Tornada)03/08/2017Sparta Praha0 - 1Crvena Zvezda
Classificació Fase 3 (Tornada)03/08/2017Zenit0 - 1Bnei Yehuda
Classificació Fase 3 (Tornada)03/08/2017Odd0 - 0Dinamo Zagreb
Classificació Fase 3 (Tornada)03/08/2017Shkëndija3 - 0Trakai
Classificació Fase 3 (Tornada)03/08/2017Dinamo Minsk1 - 1AEK Larnaca
Classificació Fase 3 (Tornada)03/08/2017Domžale2 - 0Freiburg
Classificació Fase 3 (Tornada)03/08/2017Lyngby1 - 3Krasnodar
Classificació PlayOff (Anada)16/08/2017Utrecht1 - 0Zenit
Classificació PlayOff (Anada)17/08/2017Panathinaikos2 - 3Athletic Club
Classificació PlayOff (Anada)17/08/2017Partizan0 - 0Videoton
Classificació PlayOff (Anada)17/08/2017Milan6 - 0Shkëndija
Classificació PlayOff (Anada)17/08/2017Osijek1 - 2Austria Wien
Classificació PlayOff (Anada)17/08/2017Club Brugge0 - 0AEK
Classificació PlayOff (Anada)17/08/2017Viitorul1 - 3Red Bull Salzburg
Classificació PlayOff (Anada)17/08/2017Ajax0 - 1Rosenborg
Classificació PlayOff (Anada)17/08/2017Domžale1 - 1Olympique de Marseille
Classificació PlayOff (Anada)17/08/2017Legia Warszawa1 - 1Sheriff
Classificació PlayOff (Anada)17/08/2017Krasnodar3 - 2Crvena Zvezda
Classificació PlayOff (Anada)17/08/2017Altach0 - 1Maccabi Tel Aviv
Classificació PlayOff (Anada)17/08/2017Ludogorets2 - 0Sūduva
Classificació PlayOff (Anada)17/08/2017Plzeň3 - 1AEK Larnaca
Classificació PlayOff (Anada)17/08/2017Vardar2 - 0Fenerbahçe
Classificació PlayOff (Anada)17/08/2017Hafnarfjörður1 - 2Braga
Classificació PlayOff (Anada)17/08/2017Marítimo0 - 0Dynamo Kiev
Classificació PlayOff (Anada)17/08/2017Apollon3 - 2Midtjylland
Classificació PlayOff (Anada)17/08/2017Bate Borisov1 - 1Oleksandriya
Classificació PlayOff (Anada)17/08/2017Dinamo Zagreb1 - 1Skënderbeu
Classificació PlayOff (Anada)17/08/2017Everton2 - 0Hajduk Split
Classificació PlayOff (Anada)17/08/2017PAOK3 - 1Östersund
Classificació PlayOff (Tornada)24/08/2017Fenerbahçe1 - 2Vardar
Classificació PlayOff (Tornada)24/08/2017Crvena Zvezda2 - 1Krasnodar
Classificació PlayOff (Tornada)24/08/2017Östersund2 - 0PAOK
Classificació PlayOff (Tornada)24/08/2017Sheriff0 - 0Legia Warszawa
Classificació PlayOff (Tornada)24/08/2017Zenit2 - 0Utrecht
Classificació PlayOff (Tornada)24/08/2017Oleksandriya1 - 2Bate Borisov
Classificació PlayOff (Tornada)24/08/2017Maccabi Tel Aviv2 - 2Altach
Classificació PlayOff (Tornada)24/08/2017Red Bull Salzburg4 - 0Viitorul
Classificació PlayOff (Tornada)24/08/2017Austria Wien0 - 1Osijek
Classificació PlayOff (Tornada)24/08/2017Hajduk Split1 - 1Everton
Classificació PlayOff (Tornada)24/08/2017Videoton0 - 4Partizan
Classificació PlayOff (Tornada)24/08/2017Shkëndija0 - 1Milan
Classificació PlayOff (Tornada)24/08/2017Athletic Club1 - 0Panathinaikos
Classificació PlayOff (Tornada)24/08/2017Braga3 - 2Hafnarfjörður
Classificació PlayOff (Tornada)24/08/2017Rosenborg3 - 2Ajax
Classificació PlayOff (Tornada)24/08/2017Sūduva0 - 0Ludogorets
Classificació PlayOff (Tornada)24/08/2017Midtjylland1 - 1Apollon
Classificació PlayOff (Tornada)24/08/2017Skënderbeu0 - 0Dinamo Zagreb
Classificació PlayOff (Tornada)24/08/2017Olympique de Marseille3 - 0Domžale
Classificació PlayOff (Tornada)24/08/2017AEK3 - 0Club Brugge
Classificació PlayOff (Tornada)24/08/2017AEK Larnaca0 - 0Plzeň
Classificació PlayOff (Tornada)24/08/2017Dynamo Kiev3 - 1Marítimo
Fase de Grups (Jornada 1)14/09/2017Apollon1 - 1Olympique Lyonnais
Fase de Grups (Jornada 1)14/09/2017Real Sociedad4 - 0Rosenborg
Fase de Grups (Jornada 1)14/09/2017Crvena Zvezda1 - 1Bate Borisov
Fase de Grups (Jornada 1)14/09/2017Atalanta3 - 0Everton
Fase de Grups (Jornada 1)14/09/2017Olympique de Marseille1 - 0Konyaspor
Fase de Grups (Jornada 1)14/09/2017Vitória de Guimarães1 - 1Red Bull Salzburg
Fase de Grups (Jornada 1)14/09/2017Zorya0 - 2Östersund
Fase de Grups (Jornada 1)14/09/2017Hertha Berliner0 - 0Athletic Club
Fase de Grups (Jornada 1)14/09/2017Zulte Waregem1 - 5Nice
Fase de Grups (Jornada 1)14/09/2017Vitesse2 - 3Lazio
Fase de Grups (Jornada 1)14/09/2017Vardar0 - 5Zenit
Fase de Grups (Jornada 1)14/09/2017Villarreal3 - 1Astana
Fase de Grups (Jornada 1)14/09/2017Hapoel Be'er Sheva2 - 1Lugano
Fase de Grups (Jornada 1)14/09/2017Slavia Praha1 - 0Maccabi Tel Aviv
Fase de Grups (Jornada 1)14/09/2017Dynamo Kiev3 - 1Skënderbeu
Fase de Grups (Jornada 1)14/09/2017Young Boys1 - 1Partizan
Fase de Grups (Jornada 1)14/09/2017Hoffenheim1 - 2Braga
Fase de Grups (Jornada 1)14/09/2017İstanbul Başakşehir0 - 0Ludogorets
Fase de Grups (Jornada 1)14/09/2017Austria Wien1 - 5Milan
Fase de Grups (Jornada 1)14/09/2017Rijeka1 - 2AEK
Fase de Grups (Jornada 1)14/09/2017København0 - 0Lokomotiv
Fase de Grups (Jornada 1)14/09/2017Zlín0 - 0Sheriff
Fase de Grups (Jornada 1)14/09/2017Steaua București3 - 0Plzeň
Fase de Grups (Jornada 1)14/09/2017Arsenal3 - 1Köln
Fase de Grups (Jornada 2)28/09/2017Nice3 - 0Vitesse
Fase de Grups (Jornada 2)28/09/2017Astana1 - 1Slavia Praha
Fase de Grups (Jornada 2)28/09/2017Zenit3 - 1Real Sociedad
Fase de Grups (Jornada 2)28/09/2017Lazio2 - 0Zulte Waregem
Fase de Grups (Jornada 2)28/09/2017Östersund1 - 0Hertha Berliner
Fase de Grups (Jornada 2)28/09/2017Athletic Club0 - 1Zorya
Fase de Grups (Jornada 2)28/09/2017Konyaspor2 - 1Vitória de Guimarães
Fase de Grups (Jornada 2)28/09/2017Red Bull Salzburg1 - 0Olympique de Marseille
Fase de Grups (Jornada 2)28/09/2017Rosenborg3 - 1Vardar
Fase de Grups (Jornada 2)28/09/2017Maccabi Tel Aviv0 - 0Villarreal
Fase de Grups (Jornada 2)28/09/2017Lugano1 - 2Steaua București
Fase de Grups (Jornada 2)28/09/2017Plzeň3 - 1Hapoel Be'er Sheva
Fase de Grups (Jornada 2)28/09/2017Bate Borisov2 - 4Arsenal
Fase de Grups (Jornada 2)28/09/2017Skënderbeu1 - 1Young Boys
Fase de Grups (Jornada 2)28/09/2017Ludogorets2 - 1Hoffenheim
Fase de Grups (Jornada 2)28/09/2017Braga2 - 1İstanbul Başakşehir
Fase de Grups (Jornada 2)28/09/2017AEK2 - 2Austria Wien
Fase de Grups (Jornada 2)28/09/2017Köln0 - 1Crvena Zvezda
Fase de Grups (Jornada 2)28/09/2017Sheriff0 - 0København
Fase de Grups (Jornada 2)28/09/2017Lokomotiv3 - 0Zlín
Fase de Grups (Jornada 2)28/09/2017Everton2 - 2Apollon
Fase de Grups (Jornada 2)28/09/2017Olympique Lyonnais1 - 1Atalanta
Fase de Grups (Jornada 2)28/09/2017Milan3 - 2Rijeka
Fase de Grups (Jornada 2)28/09/2017Partizan2 - 3Dynamo Kiev
Fase de Grups (Jornada 3)19/10/2017Atalanta3 - 1Apollon
Fase de Grups (Jornada 3)19/10/2017Everton1 - 2Olympique Lyonnais
Fase de Grups (Jornada 3)19/10/2017Braga0 - 2Ludogorets
Fase de Grups (Jornada 3)19/10/2017Milan0 - 0AEK
Fase de Grups (Jornada 3)19/10/2017Hoffenheim3 - 1İstanbul Başakşehir
Fase de Grups (Jornada 3)19/10/2017Skënderbeu0 - 0Partizan
Fase de Grups (Jornada 3)19/10/2017Dynamo Kiev2 - 2Young Boys
Fase de Grups (Jornada 3)19/10/2017Villarreal2 - 2Slavia Praha
Fase de Grups (Jornada 3)19/10/2017Zenit3 - 1Rosenborg
Fase de Grups (Jornada 3)19/10/2017Sheriff1 - 1Lokomotiv
Fase de Grups (Jornada 3)19/10/2017Zlín1 - 1København
Fase de Grups (Jornada 3)19/10/2017Astana4 - 0Maccabi Tel Aviv
Fase de Grups (Jornada 3)19/10/2017Hapoel Be'er Sheva1 - 2Steaua București
Fase de Grups (Jornada 3)19/10/2017Lugano3 - 2Plzeň
Fase de Grups (Jornada 3)19/10/2017Crvena Zvezda0 - 1Arsenal
Fase de Grups (Jornada 3)19/10/2017Bate Borisov1 - 0Köln
Fase de Grups (Jornada 3)19/10/2017Olympique de Marseille2 - 1Vitória de Guimarães
Fase de Grups (Jornada 3)19/10/2017Konyaspor0 - 2Red Bull Salzburg
Fase de Grups (Jornada 3)19/10/2017Zorya2 - 1Hertha Berliner
Fase de Grups (Jornada 3)19/10/2017Östersund2 - 2Athletic Club
Fase de Grups (Jornada 3)19/10/2017Zulte Waregem1 - 1Vitesse
Fase de Grups (Jornada 3)19/10/2017Nice1 - 3Lazio
Fase de Grups (Jornada 3)19/10/2017Vardar0 - 6Real Sociedad
Fase de Grups (Jornada 3)19/10/2017Austria Wien1 - 3Rijeka
Fase de Grups (Jornada 4)02/11/2017Real Sociedad3 - 0Vardar
Fase de Grups (Jornada 4)02/11/2017Apollon1 - 1Atalanta
Fase de Grups (Jornada 4)02/11/2017Lokomotiv1 - 2Sheriff
Fase de Grups (Jornada 4)02/11/2017Steaua București1 - 1Hapoel Be'er Sheva
Fase de Grups (Jornada 4)02/11/2017Vitesse0 - 2Zulte Waregem
Fase de Grups (Jornada 4)02/11/2017Athletic Club1 - 0Östersund
Fase de Grups (Jornada 4)02/11/2017Red Bull Salzburg0 - 0Konyaspor
Fase de Grups (Jornada 4)02/11/2017Hertha Berliner2 - 0Zorya
Fase de Grups (Jornada 4)02/11/2017Vitória de Guimarães1 - 0Olympique de Marseille
Fase de Grups (Jornada 4)02/11/2017Köln5 - 2Bate Borisov
Fase de Grups (Jornada 4)02/11/2017Arsenal0 - 0Crvena Zvezda
Fase de Grups (Jornada 4)02/11/2017Olympique Lyonnais3 - 0Everton
Fase de Grups (Jornada 4)02/11/2017Plzeň4 - 1Lugano
Fase de Grups (Jornada 4)02/11/2017Lazio1 - 0Nice
Fase de Grups (Jornada 4)02/11/2017Young Boys0 - 1Dynamo Kiev
Fase de Grups (Jornada 4)02/11/2017Rosenborg1 - 1Zenit
Fase de Grups (Jornada 4)02/11/2017Ludogorets1 - 1Braga
Fase de Grups (Jornada 4)02/11/2017Slavia Praha0 - 2Villarreal
Fase de Grups (Jornada 4)02/11/2017AEK0 - 0Milan
Fase de Grups (Jornada 4)02/11/2017Rijeka1 - 4Austria Wien
Fase de Grups (Jornada 4)02/11/2017København3 - 0Zlín
Fase de Grups (Jornada 4)02/11/2017İstanbul Başakşehir1 - 1Hoffenheim
Fase de Grups (Jornada 4)02/11/2017Partizan2 - 0Skënderbeu
Fase de Grups (Jornada 4)02/11/2017Maccabi Tel Aviv0 - 1Astana
Fase de Grups (Jornada 5)23/11/2017Everton1 - 5Atalanta
Fase de Grups (Jornada 5)23/11/2017Lazio1 - 1Vitesse
Fase de Grups (Jornada 5)23/11/2017Milan5 - 1Austria Wien
Fase de Grups (Jornada 5)23/11/2017AEK2 - 2Rijeka
Fase de Grups (Jornada 5)23/11/2017Braga3 - 1Hoffenheim
Fase de Grups (Jornada 5)23/11/2017Ludogorets1 - 2İstanbul Başakşehir
Fase de Grups (Jornada 5)23/11/2017Skënderbeu3 - 2Dynamo Kiev
Fase de Grups (Jornada 5)23/11/2017Partizan2 - 1Young Boys
Fase de Grups (Jornada 5)23/11/2017Maccabi Tel Aviv0 - 2Slavia Praha
Fase de Grups (Jornada 5)23/11/2017Zenit2 - 1Vardar
Fase de Grups (Jornada 5)23/11/2017Olympique Lyonnais4 - 0Apollon
Fase de Grups (Jornada 5)23/11/2017Nice3 - 1Zulte Waregem
Fase de Grups (Jornada 5)23/11/2017Rosenborg0 - 1Real Sociedad
Fase de Grups (Jornada 5)23/11/2017Östersund2 - 0Zorya
Fase de Grups (Jornada 5)23/11/2017Lugano1 - 0Hapoel Be'er Sheva
Fase de Grups (Jornada 5)23/11/2017Konyaspor1 - 1Olympique de Marseille
Fase de Grups (Jornada 5)23/11/2017Red Bull Salzburg3 - 0Vitória de Guimarães
Fase de Grups (Jornada 5)23/11/2017Bate Borisov0 - 0Crvena Zvezda
Fase de Grups (Jornada 5)23/11/2017Sheriff1 - 0Zlín
Fase de Grups (Jornada 5)23/11/2017Astana2 - 3Villarreal
Fase de Grups (Jornada 5)23/11/2017Lokomotiv2 - 1København
Fase de Grups (Jornada 5)23/11/2017Athletic Club3 - 2Hertha Berliner
Fase de Grups (Jornada 5)23/11/2017Plzeň2 - 0Steaua București
Fase de Grups (Jornada 5)23/11/2017Köln1 - 0Arsenal
Fase de Grups (Jornada 6)07/12/2017Zorya0 - 2Athletic Club
Fase de Grups (Jornada 6)07/12/2017Hertha Berliner1 - 1Östersund
Fase de Grups (Jornada 6)07/12/2017Vitória de Guimarães1 - 1Konyaspor
Fase de Grups (Jornada 6)07/12/2017Vardar1 - 1Rosenborg
Fase de Grups (Jornada 6)07/12/2017Vitesse1 - 0Nice
Fase de Grups (Jornada 6)07/12/2017Real Sociedad1 - 3Zenit
Fase de Grups (Jornada 6)07/12/2017Zulte Waregem3 - 2Lazio
Fase de Grups (Jornada 6)07/12/2017Crvena Zvezda1 - 0Köln
Fase de Grups (Jornada 6)07/12/2017Arsenal6 - 0Bate Borisov
Fase de Grups (Jornada 6)07/12/2017Hapoel Be'er Sheva0 - 2Plzeň
Fase de Grups (Jornada 6)07/12/2017Steaua București1 - 2Lugano
Fase de Grups (Jornada 6)07/12/2017Zlín0 - 2Lokomotiv
Fase de Grups (Jornada 6)07/12/2017Olympique de Marseille0 - 0Red Bull Salzburg
Fase de Grups (Jornada 6)07/12/2017København2 - 0Sheriff
Fase de Grups (Jornada 6)07/12/2017Atalanta1 - 0Olympique Lyonnais
Fase de Grups (Jornada 6)07/12/2017Apollon0 - 3Everton
Fase de Grups (Jornada 6)07/12/2017Austria Wien0 - 0AEK
Fase de Grups (Jornada 6)07/12/2017Rijeka2 - 0Milan
Fase de Grups (Jornada 6)07/12/2017Hoffenheim1 - 1Ludogorets
Fase de Grups (Jornada 6)07/12/2017İstanbul Başakşehir2 - 1Braga
Fase de Grups (Jornada 6)07/12/2017Slavia Praha0 - 1Astana
Fase de Grups (Jornada 6)07/12/2017Dynamo Kiev4 - 1Partizan
Fase de Grups (Jornada 6)07/12/2017Villarreal0 - 1Maccabi Tel Aviv
Fase de Grups (Jornada 6)07/12/2017Young Boys2 - 1Skënderbeu
Setzens de Final (Anada)13/02/2018Crvena Zvezda0 - 0CSKA
Setzens de Final (Anada)15/02/2018Astana1 - 3Sporting de Portugal
Setzens de Final (Anada)15/02/2018Napoli1 - 3RB Leipzig
Setzens de Final (Anada)15/02/2018Celtic1 - 0Zenit
Setzens de Final (Anada)15/02/2018Olympique de Marseille3 - 0Braga
Setzens de Final (Anada)15/02/2018Östersund0 - 3Arsenal
Setzens de Final (Anada)15/02/2018Ludogorets0 - 3Milan
Setzens de Final (Anada)15/02/2018Real Sociedad2 - 2Red Bull Salzburg
Setzens de Final (Anada)15/02/2018København1 - 4Atlético de Madrid
Setzens de Final (Anada)15/02/2018AEK1 - 1Dynamo Kiev
Setzens de Final (Anada)15/02/2018Spartak Moscú1 - 3Athletic Club
Setzens de Final (Anada)15/02/2018Nice2 - 3Lokomotiv
Setzens de Final (Anada)15/02/2018Borussia Dortmund3 - 2Atalanta
Setzens de Final (Anada)15/02/2018Steaua București1 - 0Lazio
Setzens de Final (Anada)15/02/2018Partizan1 - 1Plzeň
Setzens de Final (Anada)15/02/2018Olympique Lyonnais3 - 1Villarreal
Setzens de Final (Tornada)21/02/2018CSKA1 - 0Crvena Zvezda
Setzens de Final (Tornada)22/02/2018Arsenal1 - 2Östersund
Setzens de Final (Tornada)22/02/2018Lazio5 - 1Steaua București
Setzens de Final (Tornada)22/02/2018RB Leipzig0 - 2Napoli
Setzens de Final (Tornada)22/02/2018Athletic Club1 - 2Spartak Moscú
Setzens de Final (Tornada)22/02/2018Red Bull Salzburg2 - 1Real Sociedad
Setzens de Final (Tornada)22/02/2018Lokomotiv1 - 0Nice
Setzens de Final (Tornada)22/02/2018Sporting de Portugal3 - 3Astana
Setzens de Final (Tornada)22/02/2018Milan1 - 0Ludogorets
Setzens de Final (Tornada)22/02/2018Plzeň2 - 0Partizan
Setzens de Final (Tornada)22/02/2018Villarreal0 - 1Olympique Lyonnais
Setzens de Final (Tornada)22/02/2018Zenit3 - 0Celtic
Setzens de Final (Tornada)22/02/2018Dynamo Kiev0 - 0AEK
Setzens de Final (Tornada)22/02/2018Atlético de Madrid1 - 0København
Setzens de Final (Tornada)22/02/2018Braga1 - 0Olympique de Marseille
Setzens de Final (Tornada)22/02/2018Atalanta1 - 1Borussia Dortmund
Vuitens de Final (Anada)08/03/2018Borussia Dortmund1 - 2Red Bull Salzburg
Vuitens de Final (Anada)08/03/2018CSKA0 - 1Olympique Lyonnais
Vuitens de Final (Anada)08/03/2018Olympique de Marseille3 - 1Athletic Club
Vuitens de Final (Anada)08/03/2018RB Leipzig2 - 1Zenit
Vuitens de Final (Anada)08/03/2018Milan0 - 2Arsenal
Vuitens de Final (Anada)08/03/2018Sporting de Portugal2 - 0Plzeň
Vuitens de Final (Anada)08/03/2018Lazio2 - 2Dynamo Kiev
Vuitens de Final (Anada)08/03/2018Atlético de Madrid3 - 0Lokomotiv
Vuitens de Final (Tornada)15/03/2018Lokomotiv1 - 5Atlético de Madrid
Vuitens de Final (Tornada)15/03/2018Athletic Club1 - 2Olympique de Marseille
Vuitens de Final (Tornada)15/03/2018Olympique Lyonnais2 - 3CSKA
Vuitens de Final (Tornada)15/03/2018Red Bull Salzburg0 - 0Borussia Dortmund
Vuitens de Final (Tornada)15/03/2018Arsenal3 - 1Milan
Vuitens de Final (Tornada)15/03/2018Plzeň2 - 1Sporting de Portugal
Vuitens de Final (Tornada)15/03/2018Zenit1 - 1RB Leipzig
Vuitens de Final (Tornada)15/03/2018Dynamo Kiev0 - 2Lazio
Quarts de Final (Anada)05/04/2018RB Leipzig1 - 0Olympique de Marseille
Quarts de Final (Anada)05/04/2018Arsenal4 - 1CSKA
Quarts de Final (Anada)05/04/2018Atlético de Madrid2 - 0Sporting de Portugal
Quarts de Final (Anada)05/04/2018Lazio4 - 2Red Bull Salzburg
Quarts de Final (Tornada)12/04/2018CSKA2 - 2Arsenal
Quarts de Final (Tornada)12/04/2018Red Bull Salzburg4 - 1Lazio
Quarts de Final (Tornada)12/04/2018Olympique de Marseille5 - 2RB Leipzig
Quarts de Final (Tornada)12/04/2018Sporting de Portugal1 - 0Atlético de Madrid
Semifinal (Anada)26/04/2018Arsenal1 - 1Atlético de Madrid
Semifinal (Anada)26/04/2018Olympique de Marseille2 - 0Red Bull Salzburg
Semifinal (Tornada)03/05/2018Atlético de Madrid1 - 0Arsenal
Semifinal (Tornada)03/05/2018Red Bull Salzburg2 - 1Olympique de Marseille
Final16/05/2018Olympique de Marseille0 - 3Atlético de Madrid
Equips
EquipPPGPEPP%GFGCTGTV
Olympique de Marseille19946
47%
21%
32%
2818433
Red Bull Salzburg16952
56%
31%
13%
2814341
Crvena Zvezda16763
44%
38%
18%
1911362
Östersund14833
57%
21%
22%
1913220
Skënderbeu14554
36%
36%
28%
1915312
Athletic Club14734
50%
21%
29%
2216262
Zenit14824
57%
14%
29%
2611230
Milan14923
64%
14%
22%
2811200
Maccabi Tel Aviv14824
57%
14%
29%
1611260
Arsenal14833
57%
21%
22%
3012140
Plzeň12723
58%
17%
25%
2113250
Lazio12723
58%
17%
25%
2617220
Apollon12444
33%
33%
34%
1720242
Dynamo Kiev12552
42%
42%
16%
2115342
Braga12723
58%
17%
25%
1816320
Ludogorets10343
30%
40%
30%
99171
Partizan10343
30%
40%
30%
1312271
Olympique Lyonnais10622
60%
20%
20%
188170
AEK10280
20%
80%
106271
Everton10424
40%
20%
40%
1216141
Lokomotiv10523
50%
20%
30%
1414140
Austria Wien10334
30%
30%
40%
1319210
Atlético de Madrid9711
78%
11%
11%
204141
Bate Borisov8233
25%
38%
37%
918130
Shkëndija8413
50%
12%
38%
1511122
Vardar8215
25%
12%
63%
721121
Real Sociedad8413
50%
12%
38%
191091
Videoton8332
38%
38%
24%
1110272
Atalanta8431
50%
38%
12%
178170
Sheriff8251
25%
62%
13%
55191
Midtjylland8512
62%
12%
26%
2413200
Sūduva8332
38%
38%
24%
85180
Altach8341
38%
50%
12%
127210
AEK Larnaca8431
50%
38%
12%
125150
Steaua București8413
50%
12%
38%
1112180
Osijek8602
75%
25%
134190
Domžale8512
62%
12%
26%
1310210
København8233
25%
38%
37%
8870
Astana8323
38%
25%
37%
1413181
Villarreal8323
38%
25%
37%
1110161
Nice8305
38%
62%
141191
Rosenborg8323
38%
25%
37%
1013120
Utrecht6231
33%
50%
17%
65141
AIK6231
33%
50%
17%
9360
Hajduk Split6321
50%
33%
17%
64120
Odd6411
67%
17%
16%
8250
Ružomberok6204
33%
67%
5590
Fola6213
33%
17%
50%
87171
Lyngby6402
67%
33%
96131
Lech Poznań6321
50%
33%
17%
135110
RB Leipzig6312
50%
17%
33%
91090
Sporting de Portugal6312
50%
17%
33%
108140
CSKA6222
33%
33%
34%
79140
Köln6204
33%
67%
78100
Botev Plovdiv6321
50%
33%
17%
94140
Zlín6024
33%
67%
110111
Rijeka6213
33%
17%
50%
1112141
İstanbul Başakşehir6222
33%
33%
34%
78120
Hoffenheim6123
17%
33%
50%
810221
Dinamo Minsk6321
50%
33%
17%
95132
Slavia Praha6222
33%
33%
34%
66110
Lugano6303
50%
50%
911160
Hapoel Be'er Sheva6114
17%
17%
66%
510150
Young Boys6132
17%
50%
33%
78121
AEL6411
67%
17%
16%
143141
Vitesse6123
17%
33%
50%
510121
Trakai6402
67%
33%
88133
Zulte Waregem6213
33%
17%
50%
81371
Konyaspor6132
17%
50%
33%
46160
Hertha Berliner6123
17%
33%
50%
67130
Zorya6204
33%
67%
39160
Vitória de Guimarães6123
17%
33%
50%
59110
PAOK4211
50%
25%
25%
6480
Shamrock Rovers4202
50%
50%
4520
Bnei Yehuda4211
50%
25%
25%
4361
Mladá Boleslav4301
75%
25%
8570
Panionios4202
50%
50%
5460
Aberdeen4211
50%
25%
25%
5460
Sturm Graz4112
25%
25%
50%
5470
Marítimo4121
25%
50%
25%
33110
Astra4121
25%
50%
25%
3290
Panathinaikos4202
50%
50%
5540
Qäbälä4112
25%
25%
50%
4480
Brøndby4112
25%
25%
50%
3462
Krasnodar4301
75%
25%
9680
Fenerbahçe4112
25%
25%
50%
4661
Oleksandriya4121
25%
50%
25%
3361
Dinamo Zagreb4130
25%
75%
32101
Široki Brijeg4121
25%
50%
25%
3390
Borussia Dortmund4121
25%
50%
25%
55120
Nõmme Kalju4211
50%
25%
25%
56100
Helsinki4112
25%
25%
50%
5531
Vaduz4202
50%
50%
5360
Jagiellonia4211
50%
25%
25%
6370
KR4112
25%
25%
50%
3560
Željezničar4121
25%
50%
25%
34160
Valletta4211
50%
25%
25%
43120
Progrès4103
25%
75%
3491
Inter Baku4301
75%
25%
7470
Norrköping4301
75%
25%
9330
Podgorica4301
75%
25%
53101
Rabotnički4211
50%
25%
25%
8451
Gorica4112
25%
25%
50%
6771
Irtysh4211
50%
25%
25%
4340
Kairat4211
50%
25%
25%
9471
Valur4112
25%
25%
50%
4550
Slovan Bratislava4202
50%
50%
10470
Trenčín4211
50%
25%
25%
9470
Cork4202
50%
50%
6460
Liepāja4202
50%
50%
45130
Zirä4211
50%
25%
25%
5470
VPS4301
75%
25%
4340
Levski Sofia4112
25%
25%
50%
4480
Haugesund4211
50%
25%
25%
10471
Ferencváros4202
50%
50%
67141
Zaria Balti4103
25%
75%
48112
Beitar Jerusalem4211
50%
25%
25%
88111
Floriana2011
50%
50%
3672
Crusaders2101
50%
50%
3360
Tirana2002
100%
0541
Brann2101
50%
50%
1230
Gandzasar2002
100%
0440
Ballymena2002
100%
0540
Shakhtyor2011
50%
50%
1221
St. Johnstone2002
100%
1360
Rangers2101
50%
50%
1200
Coleraine2011
50%
50%
0730
Folgore2002
100%
0330
St. Joseph's2002
100%
01030
Hafnarfjörður2002
100%
3560
Mladost Lučani2002
100%
0551
Tre Penne2002
100%
0770
Vasas2002
100%
3740
Shirak2011
50%
50%
2442
Ordabasy2011
50%
50%
0250
Celtic2101
50%
50%
1370
Levadia2002
100%
2631
Napoli2101
50%
50%
3340
Bangor2002
100%
0430
Jelgava2002
100%
0360
Torpedo Kutaisi2002
100%
1820
Partizani2002
100%
1470
Pyunik2002
100%
1900
Dacia Chișinău2002
100%
0731
Ventspils2011
50%
50%
0131
Spartak Moscú2101
50%
50%
3470
Atlantas2002
100%
1820
Stjarnan2002
100%
0230
Dunav2002
100%
0310
Lincoln2011
50%
50%
1650
Zeta2011
50%
50%
2340
Balzan2011
50%
50%
3560
Pelister2002
100%
0710
Arka Gdynia2101
50%
50%
4460
Bala2002
100%
1520
Dinamo București2011
50%
50%
1480
Derry City2002
100%
21030
Connah's Quay2101
50%
50%
1380
UE Santa Coloma2002
100%
0670
PSV2002
100%
0250
Sutjeska2011
50%
50%
1361
Olimpik Donetsk2011
50%
50%
1340
Prishtina2002
100%
0640
2011
50%
50%
0510
Sion2011
50%
50%
1440
Dinamo Brest2011
50%
50%
14101
Milsami Orhei2011
50%
50%
2351
Galatasaray2011
50%
50%
1370
Sparta Praha2002
100%
0320
Gent2011
50%
50%
2451
Girondins de Bordeaux2101
50%
50%
2261
Sant Julià2002
100%
0660
Legia Warszawa2020
100%
1161
Luzern2101
50%
50%
2360
Ajax2002
100%
2450
SJK2011
50%
50%
0240
Viitorul2002
100%
1750
NSÍ2002
100%
1470
Club Brugge2011
50%
50%
0350
Differdange2002
100%
1420
Dinamo Batumi2002
100%
0561
B362002
100%
2440
Olimpija2002
100%
0260
Universitatea Craiova2002
100%
0320
Freiburg2101
50%
50%
1250
Flora2002
100%
2540
Oostende2011
50%
50%
2430
Vojvodina2101
50%
50%
2360
Sarajevo2101
50%
50%
3350
Chikhura Sachkhere2011
50%
50%
1250
Destacats
 NomDem GolsClub
Aduriz
11Athletic Club
 Aleksandr Kokorin 9Zenit
André Silva
8Milan
Immobile
8Lazio
 Richmond Boakye 8Crvena Zvezda
 Munas Dabbur 7Red Bull Salzburg
Germain
7Olympique de Marseille
 Maksim Maksimov 7Trakai
 Júnior Moraes 7Dynamo Kiev
Cutrone
6Milan
 NomDem MinutsClub
Luiz Gustavo
1686Olympique de Marseille
 Nemanja Miletić 1620Partizan
Rami
1557Olympique de Marseille
 Filip Stojković 1440Crvena Zvezda
Sanson
1427Olympique de Marseille
 Damien Le Tallec 1350Crvena Zvezda
 Mitchell Donald 1338Crvena Zvezda
 Vujadin Savić 1326Crvena Zvezda
 Orges Shehi 1260Skënderbeu
 Kristi Vangjeli 1260Skënderbeu
 NomDem GroguesClub
 Bakary Nimaga 5Skënderbeu
Luiz Felipe
5Lazio
Maxime Lopez
5Olympique de Marseille
 Denys Garmash 5Dynamo Kiev
 Marko Radaš 5Skënderbeu
 Vitaliy Buyalskiy 5Dynamo Kiev
 Damien Le Tallec 5Crvena Zvezda
 Gledi Mici 5Skënderbeu
Raúl Silva
5Braga
 Ronald Mukiibi 4Östersund
 NomDem VermellesClub
 Arūnas Klimavičius 2Trakai
 Artem Bykov 2Dinamo Minsk
 Sékou Sanogo 1Young Boys
 Milan Rodić 1Crvena Zvezda
 Valentin Roberge 1Apollon
 Bakary Nimaga 1Skënderbeu
 Roland Juhász 1Videoton
 Michał Pazdan 1Legia Warszawa
 Josip Mišić 1Rijeka
 Luc Manga 1Levadia
Gols:
1218
Gols Per Partit:
2,58
Targetes Grogues:
1913
Targetes Grogues Per Partit:
4,04
Expulsions:
78
Expulsions Per Partit:
0,16
Victòries locals:
227
Victòries visitants:
136
Empats:
110
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Maccabi Tel Aviv: 7 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Vardar: 5 Partits
Millor ratxa no perdent:
Salzburg: 12 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Apollon: 7 Partits
Última actualització: 17/06/2019
Notificar error