Temporada 2018-19 2ª Divisió B Grup I

Resultats
20/01/2019
Adarve
Burgos CF
-
-
Ponferradina
Salamanca UDS
-
-
Fuenlabrada
Guijuelo
-
-
Celta de Vigo B
Deportivo Fabril
-
-
Inter de Madrid
San Sebastián de los Reyes
-
-
Valladolid B
Coruxo
-
-
Navalcarnero
Rápido de Bouzas
-
-
Cultural Leonesa
Pontevedra
-
-
Unionistas de Salamanca
Las Palmas Atlético
-
-
Real Madrid Castilla
Atlético de Madrid B
-
-
27/01/2019
Salamanca UDS
Burgos CF
-
-
Guijuelo
Ponferradina
-
-
Deportivo Fabril
Fuenlabrada
-
-
San Sebastián de los Reyes
Celta de Vigo B
-
-
Coruxo
Inter de Madrid
-
-
Rápido de Bouzas
Valladolid B
-
-
Pontevedra
Navalcarnero
-
-
Las Palmas Atlético
Cultural Leonesa
-
-
Atlético de Madrid B
Unionistas de Salamanca
-
-
Real Madrid Castilla
Adarve
-
-
03/02/2019
Adarve
Salamanca UDS
-
-
Burgos CF
Guijuelo
-
-
Ponferradina
Deportivo Fabril
-
-
Fuenlabrada
San Sebastián de los Reyes
-
-
Celta de Vigo B
Coruxo
-
-
Inter de Madrid
Rápido de Bouzas
-
-
Valladolid B
Pontevedra
-
-
Navalcarnero
Las Palmas Atlético
-
-
Cultural Leonesa
Atlético de Madrid B
-
-
Unionistas de Salamanca
Real Madrid Castilla
-
-
10/02/2019
Guijuelo
Salamanca UDS
-
-
Deportivo Fabril
Burgos CF
-
-
San Sebastián de los Reyes
Ponferradina
-
-
Coruxo
Fuenlabrada
-
-
Rápido de Bouzas
Celta de Vigo B
-
-
Pontevedra
Inter de Madrid
-
-
Las Palmas Atlético
Valladolid B
-
-
Atlético de Madrid B
Navalcarnero
-
-
Real Madrid Castilla
Cultural Leonesa
-
-
Unionistas de Salamanca
Adarve
-
-
17/02/2019
Adarve
Guijuelo
-
-
Salamanca UDS
Deportivo Fabril
-
-
Burgos CF
San Sebastián de los Reyes
-
-
Ponferradina
Coruxo
-
-
Fuenlabrada
Rápido de Bouzas
-
-
Celta de Vigo B
Pontevedra
-
-
Inter de Madrid
Las Palmas Atlético
-
-
Valladolid B
Atlético de Madrid B
-
-
Navalcarnero
Real Madrid Castilla
-
-
Cultural Leonesa
Unionistas de Salamanca
-
-
24/02/2019
Deportivo Fabril
Guijuelo
-
-
San Sebastián de los Reyes
Salamanca UDS
-
-
Coruxo
Burgos CF
-
-
Rápido de Bouzas
Ponferradina
-
-
Pontevedra
Fuenlabrada
-
-
Las Palmas Atlético
Celta de Vigo B
-
-
Atlético de Madrid B
Inter de Madrid
-
-
Real Madrid Castilla
Valladolid B
-
-
Unionistas de Salamanca
Navalcarnero
-
-
Cultural Leonesa
Adarve
-
-
03/03/2019
Adarve
Deportivo Fabril
-
-
Guijuelo
San Sebastián de los Reyes
-
-
Salamanca UDS
Coruxo
-
-
Burgos CF
Rápido de Bouzas
-
-
Ponferradina
Pontevedra
-
-
Fuenlabrada
Las Palmas Atlético
-
-
Celta de Vigo B
Atlético de Madrid B
-
-
Inter de Madrid
Real Madrid Castilla
-
-
Valladolid B
Unionistas de Salamanca
-
-
Navalcarnero
Cultural Leonesa
-
-
10/03/2019
San Sebastián de los Reyes
Deportivo Fabril
-
-
Coruxo
Guijuelo
-
-
Rápido de Bouzas
Salamanca UDS
-
-
Pontevedra
Burgos CF
-
-
Las Palmas Atlético
Ponferradina
-
-
Atlético de Madrid B
Fuenlabrada
-
-
Real Madrid Castilla
Celta de Vigo B
-
-
Unionistas de Salamanca
Inter de Madrid
-
-
Cultural Leonesa
Valladolid B
-
-
Navalcarnero
Adarve
-
-
17/03/2019
Adarve
San Sebastián de los Reyes
-
-
Deportivo Fabril
Coruxo
-
-
Guijuelo
Rápido de Bouzas
-
-
Salamanca UDS
Pontevedra
-
-
Burgos CF
Las Palmas Atlético
-
-
Ponferradina
Atlético de Madrid B
-
-
Fuenlabrada
Real Madrid Castilla
-
-
Celta de Vigo B
Unionistas de Salamanca
-
-
Inter de Madrid
Cultural Leonesa
-
-
Valladolid B
Navalcarnero
-
-
24/03/2019
Coruxo
San Sebastián de los Reyes
-
-
Rápido de Bouzas
Deportivo Fabril
-
-
Pontevedra
Guijuelo
-
-
Las Palmas Atlético
Salamanca UDS
-
-
Atlético de Madrid B
Burgos CF
-
-
Real Madrid Castilla
Ponferradina
-
-
Unionistas de Salamanca
Fuenlabrada
-
-
Cultural Leonesa
Celta de Vigo B
-
-
Navalcarnero
Inter de Madrid
-
-
Valladolid B
Adarve
-
-
31/03/2019
Adarve
Coruxo
-
-
San Sebastián de los Reyes
Rápido de Bouzas
-
-
Deportivo Fabril
Pontevedra
-
-
Guijuelo
Las Palmas Atlético
-
-
Salamanca UDS
Atlético de Madrid B
-
-
Burgos CF
Real Madrid Castilla
-
-
Ponferradina
Unionistas de Salamanca
-
-
Fuenlabrada
Cultural Leonesa
-
-
Celta de Vigo B
Navalcarnero
-
-
Inter de Madrid
Valladolid B
-
-
07/04/2019
Rápido de Bouzas
Coruxo
-
-
Pontevedra
San Sebastián de los Reyes
-
-
Las Palmas Atlético
Deportivo Fabril
-
-
Atlético de Madrid B
Guijuelo
-
-
Real Madrid Castilla
Salamanca UDS
-
-
Unionistas de Salamanca
Burgos CF
-
-
Cultural Leonesa
Ponferradina
-
-
Navalcarnero
Fuenlabrada
-
-
Valladolid B
Celta de Vigo B
-
-
Inter de Madrid
Adarve
-
-
14/04/2019
Adarve
Rápido de Bouzas
-
-
Coruxo
Pontevedra
-
-
San Sebastián de los Reyes
Las Palmas Atlético
-
-
Deportivo Fabril
Atlético de Madrid B
-
-
Guijuelo
Real Madrid Castilla
-
-
Salamanca UDS
Unionistas de Salamanca
-
-
Burgos CF
Cultural Leonesa
-
-
Ponferradina
Navalcarnero
-
-
Fuenlabrada
Valladolid B
-
-
Celta de Vigo B
Inter de Madrid
-
-
21/04/2019
Pontevedra
Rápido de Bouzas
-
-
Las Palmas Atlético
Coruxo
-
-
Atlético de Madrid B
San Sebastián de los Reyes
-
-
Real Madrid Castilla
Deportivo Fabril
-
-
Unionistas de Salamanca
Guijuelo
-
-
Cultural Leonesa
Salamanca UDS
-
-
Navalcarnero
Burgos CF
-
-
Valladolid B
Ponferradina
-
-
Inter de Madrid
Fuenlabrada
-
-
Celta de Vigo B
Adarve
-
-
28/04/2019
Adarve
Pontevedra
-
-
Rápido de Bouzas
Las Palmas Atlético
-
-
Coruxo
Atlético de Madrid B
-
-
San Sebastián de los Reyes
Real Madrid Castilla
-
-
Deportivo Fabril
Unionistas de Salamanca
-
-
Guijuelo
Cultural Leonesa
-
-
Salamanca UDS
Navalcarnero
-
-
Burgos CF
Valladolid B
-
-
Ponferradina
Inter de Madrid
-
-
Fuenlabrada
Celta de Vigo B
-
-
05/05/2019
Las Palmas Atlético
Pontevedra
-
-
Atlético de Madrid B
Rápido de Bouzas
-
-
Real Madrid Castilla
Coruxo
-
-
Unionistas de Salamanca
San Sebastián de los Reyes
-
-
Cultural Leonesa
Deportivo Fabril
-
-
Navalcarnero
Guijuelo
-
-
Valladolid B
Salamanca UDS
-
-
Inter de Madrid
Burgos CF
-
-
Celta de Vigo B
Ponferradina
-
-
Fuenlabrada
Adarve
-
-
12/05/2019
Las Palmas Atlético
Adarve
-
-
Pontevedra
Atlético de Madrid B
-
-
Rápido de Bouzas
Real Madrid Castilla
-
-
Coruxo
Unionistas de Salamanca
-
-
San Sebastián de los Reyes
Cultural Leonesa
-
-
Deportivo Fabril
Navalcarnero
-
-
Guijuelo
Valladolid B
-
-
Salamanca UDS
Inter de Madrid
-
-
Burgos CF
Celta de Vigo B
-
-
Ponferradina
Fuenlabrada
-
-
19/05/2019
Atlético de Madrid B
Las Palmas Atlético
-
-
Real Madrid Castilla
Pontevedra
-
-
Unionistas de Salamanca
Rápido de Bouzas
-
-
Cultural Leonesa
Coruxo
-
-
Navalcarnero
San Sebastián de los Reyes
-
-
Valladolid B
Deportivo Fabril
-
-
Inter de Madrid
Guijuelo
-
-
Celta de Vigo B
Salamanca UDS
-
-
Fuenlabrada
Burgos CF
-
-
Adarve
Ponferradina
-
-
Classificació
config
Data final:
Data inicial:
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Fuenlabrada362010642711584
2Ponferradina362010642715431
3Atlético de Madrid B34209743020463
4Cultural Leonesa33209652618562
5Real Madrid Castilla33209653226501
6Pontevedra33209652318533
7San Sebastián de los Reyes31208752922484
8Unionistas de Salamanca29207851716573
9Coruxo28207761820622
10Inter de Madrid27206952826575
11Guijuelo27208391720621
12Las Palmas Atlético25206771417492
13Valladolid B24205961722563
14Burgos CF22205781216531
15Salamanca UDS22205782429624
16Celta de Vigo B22205781823513
17Navalcarnero21205692430666
18Adarve20204882330463
19Rápido de Bouzas172045111530475
20Deportivo Fabril142035121830470
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Descens
Destacats
 NomDem GolsClub
Yuri
14
Joaquín
10
Castel
9
Christian
9
Cristo González
9
Owusu
8
Aridane
7
Arruabarrena
7
Álvaro
6
Bravo
6
Cedric
6
Javi Pazos
6
Justo
5
Bermejo
5
Poveda
5
 NomDem GroguesClub
Aldalur
10
Manu Molina
9
Moyano
9
Jacobo Trigo
9
Pablo Crespo
9
Antas
9
Molina
8
Alende
8
Kike
8
Iván González
8
Sielva
7
Eneko
7
Cata Díaz
7
Calero
7
Iban Salvador
7
NomPTGTV
Fernández Pérez5284
Carbajales Gómez5302
Alonso Prendes5311
Gao Aladro5370
Fuente Martín4121
Santos Pargaña4140
Fernández Rodríguez4170
Carralero Calvo4180
Conejero Sánchez4191
Muñiz Ruiz4192
Valdés Díaz4210
Gómez Lameiro4232
Fernández Buergo4240
Ruiz Álvarez4261
Pozueta Rodríguez391
González Francés3110
Eiriz Mata3110
Domato Pedreira3140
González Esteban3140
Del Río Lozano3141
Gálvez Rascón3150
Pulido Santana3151
Cambronero Gonzalez3152
Alemán Pérez3160
Etayo Herrera3160
Vicente Moral3163
Pérez Peraza3171
Sáez Vital3191
Varón Aceitón3192
Palencia Caballero3192
Martínez Santos3200
Rezola Etxeberria3203
Hernández Maeso3221
García Gómez3221
Peña Varela231
López Jiménez250
Román Román270
Orellana Cid280
López Parra280
Cueto Amigo281
Chavet García290
Muñoz Piedra290
Pastoriza Iglesias290
Barrera Santana293
Calderiña Pavón2101
Yuste Querol2110
Pérez Fernández2110
Iglesias Gutiérrez2110
Velasco Arbaiza2121
García Arriola2130
Sureda Cuenca2133
Montes García2141
Cid Camacho2141
Carrero Romera2161
Sánchez Sánchez2171
González González2171
Caucelo Sace2172
Ruipérez Marín120
Bueno Prieto120
Lax Franco120
Sánchez López130
Pardeiro Puente130
Mallo Fernández140
Sáiz Pérez140
Recio Moreno140
Rodríguez Carpallo140
Mena Gimeno140
García Aceña140
Ortiz Arias141
Silvestre Cerdà150
Pinto Herrera150
Amar Ahmed150
Patiño Álvarez150
Sesma Espinosa150
Brull Acerete151
Fernández Cintas151
Baiges Dones160
Ávalos Martos160
Moreno Muñoz160
Mazo Maruri160
Ripoll Solano160
Busquets Ferrer160
González Umbert160
Escudero Marín170
Fernández Vidal170
Pérez Hernández170
Gallego Gambín170
De Ena Wolf170
González González171
González Hernández172
García Verdura190
Gols:
439
Gols Per Partit:
1,16
Targetes Grogues:
1069
Targetes Grogues Per Partit:
2,81
Expulsions:
56
Expulsions Per Partit:
0,15
Estrangers:
98
Percentatge Estrangers:
18,53
Victòries locals:
92
Victòries visitants:
42
Empats:
66
Màxima victòria local:
5-0 Ponferradina-Valladolid B
Màxima victòria visitant:
0-3 Rápido de Bouzas-Navalcarnero
Millor ratxa guanyadora:
Ponferradina: 5 Partits (Jornades 3-7)
Pitjor ratxa perdedora:
Navalcarnero: 6 Partits (Jornades 4-9)
Millor ratxa no perdent:
Unionistas de Salamanca: 12 Partits (Jornades 7-18)
Pitjor ratxa no guanyant:
Celta de Vigo B: 10 Partits (Jornades 6-15)
Progrés
Matriu
Última actualització: 15/01/2019
Notificar error