2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev 2ª Divisió B Grup II1981-82 next
Grup 2

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Xerez5038234115132345
2Cartagena4838181284326625
3Lorca4838181284528430
4Antequerano48382081043285310
5AD Ceuta4638198116238625
6Algeciras4438151493222593
7Calvo Sotelo42381610124635402
8FC Andorra4138169135644444
9Racing Portuense39381313123031555
10Granada39381313123432402
11Gimnástico de Tarragona38381410143831524
12San Fernando3638148163840402
13Ibiza36381310153645485
14Reus35381113143248350
15Jaén3238128184355542
16Torrejón32381012164149642
17Badajoz32381110173846495
18Tarrasa2838108203654442
19Vall de Uxó2438710212451574
20Las Palmas Atlético223886243669447
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Valverde
20 FC Andorra
Narciso
18 Las Palmas B
Mansilla
16 Xerez
José Luis
15 Cartagena
Eloy
14 Xerez
Vitoria
13 Granada
Masqué
13 Reus
Toto
13 Jaén
Doménech
12 Antequerano
Carlos
12 Lorca
Nom Pos Minuts Club
Julián
3420 Lorca
Capó
3420 Reus
Recio
3330 Xerez
Sagarduy
3330 Cartagena
Vicente Gómez
3330 Algeciras
Chema
3330 Calvo Sotelo
Gerardo
3330 San Fernando
Martínez
3330 Torrejón
Manolín
3320 San Fernando
Goyo
3316 Antequerano
Nom Pos Grogues Club
Pani
11 Cartagena
Heredia
10 Algeciras
Huertas
9 Cartagena
Cherino
9 AD Ceuta
Asián
8 Algeciras
Costa
8 FC Andorra
Blanco
8 Portuense
Bañeras
8 Gimnàstic de Tarragona
Cunillera
8 Gimnàstic de Tarragona
Pepillo
8 Ibiza
  Nom Pos Vermelles Club
Pino
3 Antequerano
Cid
2 Xerez
Toto
2 Antequerano
Pani
2 Cartagena
Miguel Ángel
2 AD Ceuta
Santiago
2 Gimnàstic de Tarragona
Marrero
2 Las Palmas B
Carlos
1 Xerez
Félix
1 Xerez
Suárez
1 Xerez
Nom Pos Coef Club PJ G
Vicente Gómez
0.59 Algeciras3722
Verdejo
0.65 Granada2919
Goyo
0.7 Antequerano3726
Palomo
0.72 Gimnàstic de Tarragona3626
Julián
0.73 Lorca3828
Recio
0.83 Xerez3731
Pedro
0.86 AD Ceuta3026
Simeón
0.96 Ibiza2928
Gerardo
1.02 San Fernando3738
Arévalo
1.05 FC Andorra3739
Gols:
804
Promig golejador:
2,12
Targetes Grogues:
979
Targetes Grogues Per Partit:
2,58
Expulsions:
74
Expulsions Per Partit:
0,19
Estrangers:
106
Percentatge Estrangers:
18.79
Victòries locals:
216
Victòries visitants:
65
Empats:
99
Màxima victòria local:
8-1 AD Ceuta-Reus
Màxima victòria visitant:
0-5 Las Palmas Atlético-Gimnástico de Tarragona
Millor ratxa guanyadora:
Lorca: 5 Partits (Jornades 18-22)
Pitjor ratxa perdedora:
Torrejón: 6 Partits (Jornades 15-20)
Millor ratxa no perdent:
Cartagena: 12 Partits (Jornades 24-35)
Pitjor ratxa no guanyant:
Vall de Uxó: 14 Partits (Jornades 5-18)
Nom Club Pos P Min G TG TV
Zunzarren FC Andorra
28 2385 5 3 0
Ortiz AD Ceuta
22 1461 4 2 0
Mirambel Gimnàstic de Tarragona
11 630 1 2 0
Salvador FC Andorra
8 585 2 0 0
Villalba AD Ceuta
4 339 2 0 0
Charro Vall de Uxó
5 253 0 0 0

Progrés

Matriu