lbl_CampeonesFerias
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Lliga de Campions2008-09 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2008 Inter Baku Rabotnički
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2008 Tampere United Budućnost
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2008 Bate Borisov Valur
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2008 Dudelange Domžale
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2008 Anorthosis Pyunik
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2008 Llanelli Ventspils
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2008 Valletta Petržalka
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2008 Dinamo Tirana Modriča
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2008 Santa Coloma Kaunas
Classificació Fase 1 (anada) 15/07/2008 Murata Göteborg
Classificació Fase 1 (anada) 16/07/2008 Drogheda Levadia
Classificació Fase 1 (anada) 16/07/2008 Linfield Dinamo Zagreb
Classificació Fase 1 (anada) 16/07/2008 Dinamo Tbilisi NSÍ
Classificació Fase 1 (anada) 16/07/2008 Aktobe Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 1 (tornada) 22/07/2008 Ventspils Llanelli
Classificació Fase 1 (tornada) 22/07/2008 Rabotnički Inter Baku
Classificació Fase 1 (tornada) 22/07/2008 Kaunas Santa Coloma
Classificació Fase 1 (tornada) 22/07/2008 Sheriff Tiraspol Aktobe
Classificació Fase 1 (tornada) 22/07/2008 NSÍ Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 1 (tornada) 23/07/2008 Domžale Dudelange
Classificació Fase 1 (tornada) 23/07/2008 Pyunik Anorthosis
Classificació Fase 1 (tornada) 23/07/2008 Levadia Drogheda
Classificació Fase 1 (tornada) 23/07/2008 Göteborg Murata
Classificació Fase 1 (tornada) 23/07/2008 Modriča Dinamo Tirana
Classificació Fase 1 (tornada) 23/07/2008 Budućnost Tampere United
Classificació Fase 1 (tornada) 23/07/2008 Petržalka Valletta
Classificació Fase 1 (tornada) 23/07/2008 Dinamo Zagreb Linfield
Classificació Fase 1 (tornada) 23/07/2008 Valur Bate Borisov
Classificació Fase 2 (anada) 29/07/2008 Drogheda Dynamo Kyiv
Classificació Fase 2 (anada) 29/07/2008 Brann Ventspils
Classificació Fase 2 (anada) 29/07/2008 Inter Baku Partizan
Classificació Fase 2 (anada) 30/07/2008 Anderlecht Bate Borisov
Classificació Fase 2 (anada) 30/07/2008 Rangers Kaunas
Classificació Fase 2 (anada) 30/07/2008 Panathinaikos Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 2 (anada) 30/07/2008 Domžale Dinamo Zagreb
Classificació Fase 2 (anada) 30/07/2008 Anorthosis Rapid Wien
Classificació Fase 2 (anada) 30/07/2008 Göteborg Basel
Classificació Fase 2 (anada) 30/07/2008 Aalborg Modriča
Classificació Fase 2 (anada) 30/07/2008 Fenerbahçe MTK Budapest
Classificació Fase 2 (anada) 30/07/2008 Beitar Jerusalem Wisła Kraków
Classificació Fase 2 (anada) 30/07/2008 Sheriff Tiraspol Sparta Praha
Classificació Fase 2 (anada) 30/07/2008 Tampere United Petržalka
Classificació Fase 2 (tornada) 05/08/2008 Ventspils Brann
Classificació Fase 2 (tornada) 05/08/2008 Kaunas Rangers
Classificació Fase 2 (tornada) 06/08/2008 Dynamo Kyiv Drogheda
Classificació Fase 2 (tornada) 06/08/2008 Bate Borisov Anderlecht
Classificació Fase 2 (tornada) 06/08/2008 Dinamo Tbilisi Panathinaikos
Classificació Fase 2 (tornada) 06/08/2008 Rapid Wien Anorthosis
Classificació Fase 2 (tornada) 06/08/2008 Modriča Aalborg
Classificació Fase 2 (tornada) 06/08/2008 Petržalka Tampere United
Classificació Fase 2 (tornada) 06/08/2008 Sparta Praha Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 2 (tornada) 06/08/2008 Dinamo Zagreb Domžale
Classificació Fase 2 (tornada) 06/08/2008 Basel Göteborg
Classificació Fase 2 (tornada) 06/08/2008 MTK Budapest Fenerbahçe
Classificació Fase 2 (tornada) 06/08/2008 Wisła Kraków Beitar Jerusalem
Classificació Fase 2 (tornada) 06/08/2008 Partizan Inter Baku
Classificació Fase 3 (anada) 12/08/2008 Fiorentina Slavia Praha
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2008 Twente Arsenal
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2008 Juventus Petržalka
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2008 Spartak Moskva Dynamo Kyiv
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2008 Shakhtar Dinamo Zagreb
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2008 Levski Sofia Bate Borisov
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2008 Anorthosis Olympiacos
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2008 Aalborg Kaunas
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2008 Galatasaray Steaua București
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2008 Sparta Praha Panathinaikos
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2008 Brann Olympique de Marseille
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2008 Schalke 04 Atlético de Madrid
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2008 Partizan Fenerbahçe
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2008 Standard Liège Liverpool
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2008 Vitória de Guimarães Basel
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2008 Barcelona Wisła Kraków
Classificació Fase 3 (tornada) 26/08/2008 Wisła Kraków Barcelona
Classificació Fase 3 (tornada) 26/08/2008 Panathinaikos Sparta Praha
Classificació Fase 3 (tornada) 26/08/2008 Petržalka Juventus
Classificació Fase 3 (tornada) 27/08/2008 Kaunas Aalborg
Classificació Fase 3 (tornada) 27/08/2008 Bate Borisov Levski Sofia
Classificació Fase 3 (tornada) 27/08/2008 Olympiacos Anorthosis
Classificació Fase 3 (tornada) 27/08/2008 Liverpool Standard Liège
Classificació Fase 3 (tornada) 27/08/2008 Arsenal Twente
Classificació Fase 3 (tornada) 27/08/2008 Slavia Praha Fiorentina
Classificació Fase 3 (tornada) 27/08/2008 Olympique de Marseille Brann
Classificació Fase 3 (tornada) 27/08/2008 Atlético de Madrid Schalke 04
Classificació Fase 3 (tornada) 27/08/2008 Dinamo Zagreb Shakhtar
Classificació Fase 3 (tornada) 27/08/2008 Basel Vitória de Guimarães
Classificació Fase 3 (tornada) 27/08/2008 Fenerbahçe Partizan
Classificació Fase 3 (tornada) 27/08/2008 Steaua București Galatasaray
Classificació Fase 3 (tornada) 27/08/2008 Dynamo Kyiv Spartak Moskva
Fase de grups partit 1 16/09/2008 Roma Cluj
Fase de grups partit 1 16/09/2008 Chelsea Girondins de Bordeaux
Fase de grups partit 1 16/09/2008 Panathinaikos Inter
Fase de grups partit 1 16/09/2008 Werder Bremen Anorthosis
Fase de grups partit 1 16/09/2008 Basel Shakhtar
Fase de grups partit 1 16/09/2008 Barcelona Sporting de Portugal
Fase de grups partit 1 16/09/2008 PSV Atlético de Madrid
Fase de grups partit 1 16/09/2008 Olympique de Marseille Liverpool
Fase de grups partit 1 17/09/2008 Juventus Zenit
Fase de grups partit 1 17/09/2008 Real Madrid Bate Borisov
Fase de grups partit 1 17/09/2008 Manchester United Villarreal
Fase de grups partit 1 17/09/2008 Steaua București Bayern München
Fase de grups partit 1 17/09/2008 Olympique Lyonnais Fiorentina
Fase de grups partit 1 17/09/2008 Porto Fenerbahçe
Fase de grups partit 1 17/09/2008 Celtic Aalborg
Fase de grups partit 1 17/09/2008 Dynamo Kyiv Arsenal
Fase de grups partit 2 30/09/2008 Fiorentina Steaua București
Fase de grups partit 2 30/09/2008 Fenerbahçe Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 2 30/09/2008 Aalborg Manchester United
Fase de grups partit 2 30/09/2008 Villarreal Celtic
Fase de grups partit 2 30/09/2008 Bayern München Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 2 30/09/2008 Arsenal Porto
Fase de grups partit 2 30/09/2008 Bate Borisov Juventus
Fase de grups partit 2 30/09/2008 Zenit Real Madrid
Fase de grups partit 2 01/10/2008 Anorthosis Panathinaikos
Fase de grups partit 2 01/10/2008 Inter Werder Bremen
Fase de grups partit 2 01/10/2008 Cluj Chelsea
Fase de grups partit 2 01/10/2008 Girondins de Bordeaux Roma
Fase de grups partit 2 01/10/2008 Atlético de Madrid Olympique de Marseille
Fase de grups partit 2 01/10/2008 Liverpool PSV
Fase de grups partit 2 01/10/2008 Shakhtar Barcelona
Fase de grups partit 2 01/10/2008 Sporting de Portugal Basel
Fase de grups partit 3 21/10/2008 Fenerbahçe Arsenal
Fase de grups partit 3 21/10/2008 Villarreal Aalborg
Fase de grups partit 3 21/10/2008 Manchester United Celtic
Fase de grups partit 3 21/10/2008 Bayern München Fiorentina
Fase de grups partit 3 21/10/2008 Steaua București Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 3 21/10/2008 Porto Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 3 21/10/2008 Zenit Bate Borisov
Fase de grups partit 3 21/10/2008 Juventus Real Madrid
Fase de grups partit 3 22/10/2008 Girondins de Bordeaux Cluj
Fase de grups partit 3 22/10/2008 Basel Barcelona
Fase de grups partit 3 22/10/2008 Shakhtar Sporting de Portugal
Fase de grups partit 3 22/10/2008 Panathinaikos Werder Bremen
Fase de grups partit 3 22/10/2008 Inter Anorthosis
Fase de grups partit 3 22/10/2008 Chelsea Roma
Fase de grups partit 3 22/10/2008 Atlético de Madrid Liverpool
Fase de grups partit 3 22/10/2008 PSV Olympique de Marseille
Fase de grups partit 4 04/11/2008 Cluj Girondins de Bordeaux
Fase de grups partit 4 04/11/2008 Anorthosis Inter
Fase de grups partit 4 04/11/2008 Werder Bremen Panathinaikos
Fase de grups partit 4 04/11/2008 Sporting de Portugal Shakhtar
Fase de grups partit 4 04/11/2008 Barcelona Basel
Fase de grups partit 4 04/11/2008 Liverpool Atlético de Madrid
Fase de grups partit 4 04/11/2008 Olympique de Marseille PSV
Fase de grups partit 4 04/11/2008 Roma Chelsea
Fase de grups partit 4 05/11/2008 Real Madrid Juventus
Fase de grups partit 4 05/11/2008 Bate Borisov Zenit
Fase de grups partit 4 05/11/2008 Dynamo Kyiv Porto
Fase de grups partit 4 05/11/2008 Arsenal Fenerbahçe
Fase de grups partit 4 05/11/2008 Olympique Lyonnais Steaua București
Fase de grups partit 4 05/11/2008 Aalborg Villarreal
Fase de grups partit 4 05/11/2008 Fiorentina Bayern München
Fase de grups partit 4 05/11/2008 Celtic Manchester United
Fase de grups partit 5 25/11/2008 Bayern München Steaua București
Fase de grups partit 5 25/11/2008 Fiorentina Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 5 25/11/2008 Fenerbahçe Porto
Fase de grups partit 5 25/11/2008 Arsenal Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 5 25/11/2008 Zenit Juventus
Fase de grups partit 5 25/11/2008 Bate Borisov Real Madrid
Fase de grups partit 5 25/11/2008 Aalborg Celtic
Fase de grups partit 5 25/11/2008 Villarreal Manchester United
Fase de grups partit 5 26/11/2008 Atlético de Madrid PSV
Fase de grups partit 5 26/11/2008 Girondins de Bordeaux Chelsea
Fase de grups partit 5 26/11/2008 Cluj Roma
Fase de grups partit 5 26/11/2008 Inter Panathinaikos
Fase de grups partit 5 26/11/2008 Anorthosis Werder Bremen
Fase de grups partit 5 26/11/2008 Shakhtar Basel
Fase de grups partit 5 26/11/2008 Sporting de Portugal Barcelona
Fase de grups partit 5 26/11/2008 Liverpool Olympique de Marseille
Fase de grups partit 6 09/12/2008 Basel Sporting de Portugal
Fase de grups partit 6 09/12/2008 Olympique de Marseille Atlético de Madrid
Fase de grups partit 6 09/12/2008 PSV Liverpool
Fase de grups partit 6 09/12/2008 Barcelona Shakhtar
Fase de grups partit 6 09/12/2008 Chelsea Cluj
Fase de grups partit 6 09/12/2008 Werder Bremen Inter
Fase de grups partit 6 09/12/2008 Panathinaikos Anorthosis
Fase de grups partit 6 09/12/2008 Roma Girondins de Bordeaux
Fase de grups partit 6 10/12/2008 Porto Arsenal
Fase de grups partit 6 10/12/2008 Manchester United Aalborg
Fase de grups partit 6 10/12/2008 Celtic Villarreal
Fase de grups partit 6 10/12/2008 Olympique Lyonnais Bayern München
Fase de grups partit 6 10/12/2008 Steaua București Fiorentina
Fase de grups partit 6 10/12/2008 Dynamo Kyiv Fenerbahçe
Fase de grups partit 6 10/12/2008 Juventus Bate Borisov
Fase de grups partit 6 10/12/2008 Real Madrid Zenit
Vuitens de final (anada) 24/02/2009 Olympique Lyonnais Barcelona
Vuitens de final (anada) 24/02/2009 Atlético de Madrid Porto
Vuitens de final (anada) 24/02/2009 Inter Manchester United
Vuitens de final (anada) 24/02/2009 Arsenal Roma
Vuitens de final (anada) 25/02/2009 Sporting de Portugal Bayern München
Vuitens de final (anada) 25/02/2009 Real Madrid Liverpool
Vuitens de final (anada) 25/02/2009 Chelsea Juventus
Vuitens de final (anada) 25/02/2009 Villarreal Panathinaikos
Vuitens de final (tornada) 10/03/2009 Liverpool Real Madrid
Vuitens de final (tornada) 10/03/2009 Juventus Chelsea
Vuitens de final (tornada) 10/03/2009 Panathinaikos Villarreal
Vuitens de final (tornada) 10/03/2009 Bayern München Sporting de Portugal
Vuitens de final (tornada) 11/03/2009 Porto Atlético de Madrid
Vuitens de final (tornada) 11/03/2009 Barcelona Olympique Lyonnais
Vuitens de final (tornada) 11/03/2009 Roma Arsenal
Vuitens de final (tornada) 11/03/2009 Manchester United Inter
Quarts de final (anada) 07/04/2009 Manchester United Porto
Quarts de final (anada) 07/04/2009 Villarreal Arsenal
Quarts de final (anada) 08/04/2009 Barcelona Bayern München
Quarts de final (anada) 08/04/2009 Liverpool Chelsea
Quarts de final (tornada) 14/04/2009 Chelsea Liverpool
Quarts de final (tornada) 14/04/2009 Bayern München Barcelona
Quarts de final (tornada) 15/04/2009 Arsenal Villarreal
Quarts de final (tornada) 15/04/2009 Porto Manchester United
Semifinal (anada) 28/04/2009 Barcelona Chelsea
Semifinal (anada) 29/04/2009 Manchester United Arsenal
Semifinal (tornada) 05/05/2009 Arsenal Manchester United
Semifinal (tornada) 06/05/2009 Chelsea Barcelona
Final 27/05/2009 Barcelona Manchester United

Top 10

  Nom Equip Pos Gols GolsPP
Messi Barcelona
9 0.75
Klose Bayern München
7 0.88
Gerrard Liverpool
7 0.70
Del Piero Juventus
6 0.67
Adebayor Arsenal
6 0.67
Eto'o Barcelona
6 0.50
Henry Barcelona
6 0.50
Lisandro López Porto
6 0.60
Artem Milevskiy Dynamo Kyiv
6 0.75
Benzema Olympique Lyonnais
5 0.63
  Nom Equip Pos Minuts
Víctor Valdés Barcelona
1260
Piqué Barcelona
1184
Xavi Barcelona
1118
Carragher Liverpool
1102
Arbeloa Liverpool
1084
Aleksandr Yurevich Bate Borisov
1080
Nicos Katsavakis Anorthosis
1080
O'Shea Manchester United
1080
Čech Chelsea
1080
Loukas Vyntra Panathinaikos
1080
  Nom Equip Pos Grogues
Frings Werder Bremen
5
Cris Olympique Lyonnais
5
Diego Lugano Fenerbahçe
4
Juninho Pernambucano Olympique Lyonnais
4
Perea Atlético de Madrid
4
Pernía Atlético de Madrid
4
Bănel Nicoliţă Steaua București
4
Sissoko Juventus
4
Giannis Goumas Panathinaikos
4
Brandão Shakhtar
4
  Nom Equip Pos Vermelles
Tórdur Thomsen NSÍ
1
Henrique Girondins de Bordeaux
1
Eugen Trică Cluj
1
Deco Chelsea
1
Lucho González Porto
1
Sébastien Puygrenier Zenit
1
Capdevila Villarreal
1
Olexandr Aliyev Dynamo Kyiv
1
Lampard Chelsea
1
Rui Patrício Sporting de Portugal
1
Gols:
555
Gols Per Partit:
2.61
Targetes Grogues:
806
Targetes Grogues Per Partit:
3.78
Expulsions:
37
Expulsions Per Partit:
0.17
Victòries locals:
96
Victòries visitants:
60
Empats:
57
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Petrzalka: 4 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Steaua Bucarest: 4 Partits
Millor ratxa no perdent:
Manchester United: 12 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Bate Borisov: 7 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Barcelona 15 8 5 2
53%
33%
14%
36 14 24 1
Arsenal 14 7 3 4
50%
21%
29%
23 11 23 0
Manchester United 13 6 6 1
46%
46%
8%
18 8 14 1
Panathinaikos 12 6 3 3
50%
25%
25%
16 11 23 0
Bate Borisov 12 4 5 3
33%
41%
26%
12 12 30 3
Anorthosis 12 5 3 4
41%
25%
34%
18 12 18 0
Liverpool 12 7 4 1
58%
33%
9%
22 12 18 0
Chelsea 12 5 6 1
41%
50%
9%
20 13 28 2
Dynamo Kyiv 10 5 3 2
50%
30%
20%
16 9 23 1
Aalborg 10 5 3 2
50%
30%
20%
20 15 11 1
Porto 10 4 3 3
40%
30%
30%
13 13 15 1
Juventus 10 4 5 1
40%
50%
10%
14 7 21 1
Atlético de Madrid 10 4 5 1
40%
50%
10%
15 7 26 1
Basel 10 2 3 5
20%
30%
50%
9 20 14 0
Fenerbahçe 10 3 3 4
30%
30%
40%
15 14 25 1
Villarreal 10 3 5 2
30%
50%
20%
13 13 20 3
Bayern München 10 6 3 1
60%
30%
10%
25 10 17 0
Inter 8 2 3 3
25%
37%
38%
8 9 12 0
Roma 8 5 0 3
62%
38%
13 7 16 0
Sporting de Portugal 8 4 0 4
50%
50%
9 20 13 1
Olympique de Marseille 8 3 1 4
37%
12%
51%
8 8 10 0
Steaua București 8 1 2 5
12%
25%
63%
6 14 23 1
Shakhtar 8 5 0 3
62%
38%
16 8 22 0
Real Madrid 8 4 0 4
50%
50%
9 10 11 0
Fiorentina 8 2 4 2
25%
50%
25%
7 8 14 0
Olympique Lyonnais 8 3 3 2
37%
37%
26%
17 16 21 1
Werder Bremen 6 1 4 1
16%
66%
18%
7 9 17 0
PSV 6 1 0 5
16%
84%
5 14 13 0
Zenit 6 1 2 3
16%
33%
51%
4 7 10 1
Girondins de Bordeaux 6 2 1 3
33%
16%
51%
5 11 14 1
Cluj 6 1 1 4
16%
16%
68%
5 9 15 1
Celtic 6 1 2 3
16%
33%
51%
4 7 8 0
Petržalka 6 4 1 1
66%
16%
18%
11 8 8 0
Kaunas 6 3 1 2
50%
16%
34%
9 7 8 2
Dinamo Zagreb 6 3 1 2
50%
16%
34%
10 8 9 0
Drogheda 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 8 0
Tampere United 4 1 1 2
25%
25%
50%
6 9 3 0
Domžale 4 2 0 2
50%
50%
5 6 8 0
Ventspils 4 2 0 2
50%
50%
6 3 10 1
Modriča 4 2 0 2
50%
50%
5 8 6 0
Göteborg 4 2 1 1
50%
25%
25%
12 5 5 0
Dinamo Tbilisi 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 11 1
Inter Baku 4 0 3 1
75%
25%
2 4 6 1
Sparta Praha 4 2 0 2
50%
50%
4 3 12 0
Wisła Kraków 4 2 0 2
50%
50%
7 6 8 1
Partizan 4 1 2 1
25%
50%
25%
6 5 7 0
Sheriff Tiraspol 4 1 0 3
25%
75%
4 4 7 1
Brann 4 1 0 3
25%
75%
3 5 6 0
Slavia Praha 2 0 1 1
50%
50%
0 2 1 0
Dinamo Tirana 2 0 0 2
100%
1 4 2 0
Valletta 2 0 0 2
100%
0 3 2 0
Llanelli 2 1 0 1
50%
50%
1 4 4 0
Rapid Wien 2 1 0 1
50%
50%
3 4 4 0
Aktobe 2 1 0 1
50%
50%
1 4 4 0
Dudelange 2 0 0 2
100%
0 3 2 0
Valur 2 0 0 2
100%
0 3 3 0
Budućnost 2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 0
Rabotnički 2 0 2 0
100%
1 1 5 1
Pyunik 2 0 0 2
100%
0 3 5 0
Santa Coloma 2 0 0 2
100%
2 7 4 2
MTK Budapest 2 0 0 2
100%
0 7 5 0
Vitória de Guimarães 2 0 1 1
50%
50%
1 2 7 0
Murata 2 0 0 2
100%
0 9 3 0
Standard Liège 2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 0
Beitar Jerusalem 2 1 0 1
50%
50%
2 6 6 0
Schalke 04 2 1 0 1
50%
50%
1 4 7 1
Anderlecht 2 0 1 1
50%
50%
3 4 6 2
Levadia 2 0 0 2
100%
1 3 2 1
Galatasaray 2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Olympiacos 2 1 0 1
50%
50%
1 3 7 0
Levski Sofia 2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 0
Linfield 2 0 1 1
50%
50%
1 3 2 0
Spartak Moskva 2 0 0 2
100%
2 8 2 0
Twente 2 0 0 2
100%
0 6 4 0
NSÍ 2 1 0 1
50%
50%
1 3 4 1
Rangers 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Notificar error