2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Lliga de Campions2020-21

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda Preliminar (semifinal) 08/08/2020 Tre Fiori Linfield
Ronda Preliminar (semifinal) 08/08/2020 Drita Inter Escaldes
Ronda Preliminar (final) 11/08/2020 Drita Linfield
Classificació Fase 1 18/08/2020 Qarabağ Sileks
Classificació Fase 1 18/08/2020 Legia Warszawa Linfield
Classificació Fase 1 18/08/2020 Dinamo Brest Astana
Classificació Fase 1 18/08/2020 Celtic KR
Classificació Fase 1 18/08/2020 Crvena Zvezda Europa FC
Classificació Fase 1 19/08/2020 Maccabi Tel Aviv Riga
Classificació Fase 1 19/08/2020 Floriana Cluj
Classificació Fase 1 19/08/2020 Sheriff Tiraspol Fola
Classificació Fase 1 19/08/2020 Connah's Quay Sarajevo
Classificació Fase 1 19/08/2020 Budućnost Ludogorets
Classificació Fase 1 19/08/2020 Ferencváros Djurgården
Classificació Fase 1 19/08/2020 Dinamo Tbilisi Tirana
Classificació Fase 1 19/08/2020 Celje Dundalk
Classificació Fase 1 19/08/2020 Flora Sūduva
Classificació Fase 1 19/08/2020 Molde KuPS
Classificació Fase 1 19/08/2020 Ararat-Armenia Omonia
Classificació Fase 1 21/08/2020 Slovan Bratislava
Classificació Fase 2 25/08/2020 Tirana Crvena Zvezda
Classificació Fase 2 25/08/2020 PAOK Beşiktaş
Classificació Fase 2 26/08/2020 Celtic Ferencváros
Classificació Fase 2 26/08/2020 Cluj Dinamo Zagreb
Classificació Fase 2 26/08/2020 Legia Warszawa Omonia
Classificació Fase 2 26/08/2020 Dinamo Brest Sarajevo
Classificació Fase 2 26/08/2020 AZ Alkmaar Viktoria Plzeň
Classificació Fase 2 26/08/2020 Qarabağ Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 2 26/08/2020 Celje Molde
Classificació Fase 2 26/08/2020 Sūduva Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 2 26/08/2020 Lokomotiva Zagreb Rapid Wien
Classificació Fase 2 26/08/2020 Young Boys
Classificació Fase 2 26/08/2020 Ludogorets Midtjylland
Classificació Fase 3 15/09/2020 Gent Rapid Wien
Classificació Fase 3 15/09/2020 PAOK Benfica
Classificació Fase 3 15/09/2020 Dynamo Kyiv AZ Alkmaar
Classificació Fase 3 16/09/2020 Midtjylland Young Boys
Classificació Fase 3 16/09/2020 Ferencváros Dinamo Zagreb
Classificació Fase 3 16/09/2020 Qarabağ Molde
Classificació Fase 3 16/09/2020 Maccabi Tel Aviv Dinamo Brest
Classificació Fase 3 16/09/2020 Omonia Crvena Zvezda
Classificació: Playoff (anada) 22/09/2020 Maccabi Tel Aviv Red Bull Salzburg
Classificació: Playoff (anada) 22/09/2020 Krasnodar PAOK
Classificació: Playoff (anada) 22/09/2020 Slavia Praha Midtjylland
Classificació: Playoff (anada) 23/09/2020 Molde Ferencváros
Classificació: Playoff (anada) 23/09/2020 Olympiacos Omonia
Classificació: Playoff (anada) 23/09/2020 Gent Dynamo Kyiv
Classificació: Playoff (tornada) 29/09/2020 Dynamo Kyiv Gent
Classificació: Playoff (tornada) 29/09/2020 Ferencváros Molde
Classificació: Playoff (tornada) 29/09/2020 Omonia Olympiacos
Classificació: Playoff (tornada) 30/09/2020 Midtjylland Slavia Praha
Classificació: Playoff (tornada) 30/09/2020 PAOK Krasnodar
Classificació: Playoff (tornada) 30/09/2020 Red Bull Salzburg Maccabi Tel Aviv
Fase de grups partit 1 20/10/2020 RB Leipzig İstanbul Başakşehir
Fase de grups partit 1 20/10/2020 Barcelona Ferencváros
Fase de grups partit 1 20/10/2020 Lazio Borussia Dortmund
Fase de grups partit 1 20/10/2020 Chelsea Sevilla
Fase de grups partit 1 20/10/2020 Rennes Krasnodar
Fase de grups partit 1 20/10/2020 Dynamo Kyiv Juventus
Fase de grups partit 1 20/10/2020 Zenit Club Brugge
Fase de grups partit 1 20/10/2020 PSG Manchester United
Fase de grups partit 1 21/10/2020 Midtjylland Atalanta
Fase de grups partit 1 21/10/2020 Ajax Liverpool
Fase de grups partit 1 21/10/2020 Red Bull Salzburg Lokomotiv Moskva
Fase de grups partit 1 21/10/2020 Real Madrid Shakhtar
Fase de grups partit 1 21/10/2020 Bayern München Atlético de Madrid
Fase de grups partit 1 21/10/2020 Inter Borussia Mönchengladbach
Fase de grups partit 1 21/10/2020 Olympiacos Olympique de Marseille
Fase de grups partit 1 21/10/2020 Manchester City Porto
Fase de grups partit 2 27/10/2020 Atalanta Ajax
Fase de grups partit 2 27/10/2020 Shakhtar Inter
Fase de grups partit 2 27/10/2020 Liverpool Midtjylland
Fase de grups partit 2 27/10/2020 Porto Olympiacos
Fase de grups partit 2 27/10/2020 Olympique de Marseille Manchester City
Fase de grups partit 2 27/10/2020 Atlético de Madrid Red Bull Salzburg
Fase de grups partit 2 27/10/2020 Borussia Mönchengladbach Real Madrid
Fase de grups partit 2 27/10/2020 Lokomotiv Moskva Bayern München
Fase de grups partit 2 28/10/2020 Manchester United RB Leipzig
Fase de grups partit 2 28/10/2020 Juventus Barcelona
Fase de grups partit 2 28/10/2020 Ferencváros Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 2 28/10/2020 Borussia Dortmund Zenit
Fase de grups partit 2 28/10/2020 Club Brugge Lazio
Fase de grups partit 2 28/10/2020 İstanbul Başakşehir PSG
Fase de grups partit 2 28/10/2020 Krasnodar Chelsea
Fase de grups partit 2 28/10/2020 Sevilla Rennes
Fase de grups partit 3 03/11/2020 Midtjylland Ajax
Fase de grups partit 3 03/11/2020 Atalanta Liverpool
Fase de grups partit 3 03/11/2020 Lokomotiv Moskva Atlético de Madrid
Fase de grups partit 3 03/11/2020 Shakhtar Borussia Mönchengladbach
Fase de grups partit 3 03/11/2020 Red Bull Salzburg Bayern München
Fase de grups partit 3 03/11/2020 Real Madrid Inter
Fase de grups partit 3 03/11/2020 Manchester City Olympiacos
Fase de grups partit 3 03/11/2020 Porto Olympique de Marseille
Fase de grups partit 3 04/11/2020 İstanbul Başakşehir Manchester United
Fase de grups partit 3 04/11/2020 Zenit Lazio
Fase de grups partit 3 04/11/2020 Sevilla Krasnodar
Fase de grups partit 3 04/11/2020 Barcelona Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 3 04/11/2020 Ferencváros Juventus
Fase de grups partit 3 04/11/2020 RB Leipzig PSG
Fase de grups partit 3 04/11/2020 Club Brugge Borussia Dortmund
Fase de grups partit 3 04/11/2020 Chelsea Rennes
Fase de grups partit 4 24/11/2020 Krasnodar Sevilla
Fase de grups partit 4 24/11/2020 Rennes Chelsea
Fase de grups partit 4 24/11/2020 Lazio Zenit
Fase de grups partit 4 24/11/2020 Borussia Dortmund Club Brugge
Fase de grups partit 4 24/11/2020 Dynamo Kyiv Barcelona
Fase de grups partit 4 24/11/2020 Manchester United İstanbul Başakşehir
Fase de grups partit 4 24/11/2020 PSG RB Leipzig
Fase de grups partit 4 24/11/2020 Juventus Ferencváros
Fase de grups partit 4 25/11/2020 Borussia Mönchengladbach Shakhtar
Fase de grups partit 4 25/11/2020 Olympiacos Manchester City
Fase de grups partit 4 25/11/2020 Bayern München Red Bull Salzburg
Fase de grups partit 4 25/11/2020 Atlético de Madrid Lokomotiv Moskva
Fase de grups partit 4 25/11/2020 Inter Real Madrid
Fase de grups partit 4 25/11/2020 Olympique de Marseille Porto
Fase de grups partit 4 25/11/2020 Ajax Midtjylland
Fase de grups partit 4 25/11/2020 Liverpool Atalanta
Fase de grups partit 5 01/12/2020 Olympique de Marseille Olympiacos
Fase de grups partit 5 01/12/2020 Atalanta Midtjylland
Fase de grups partit 5 01/12/2020 Liverpool Ajax
Fase de grups partit 5 01/12/2020 Porto Manchester City
Fase de grups partit 5 01/12/2020 Borussia Mönchengladbach Inter
Fase de grups partit 5 01/12/2020 Lokomotiv Moskva Red Bull Salzburg
Fase de grups partit 5 01/12/2020 Shakhtar Real Madrid
Fase de grups partit 5 01/12/2020 Atlético de Madrid Bayern München
Fase de grups partit 5 02/12/2020 Krasnodar Rennes
Fase de grups partit 5 02/12/2020 İstanbul Başakşehir RB Leipzig
Fase de grups partit 5 02/12/2020 Sevilla Chelsea
Fase de grups partit 5 02/12/2020 Borussia Dortmund Lazio
Fase de grups partit 5 02/12/2020 Club Brugge Zenit
Fase de grups partit 5 02/12/2020 Juventus Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 5 02/12/2020 Ferencváros Barcelona
Fase de grups partit 5 02/12/2020 Manchester United PSG
Fase de grups partit 6 08/12/2020 Lazio Club Brugge
Fase de grups partit 6 08/12/2020 Chelsea Krasnodar
Fase de grups partit 6 08/12/2020 Dynamo Kyiv Ferencváros
Fase de grups partit 6 08/12/2020 Rennes Sevilla
Fase de grups partit 6 08/12/2020 RB Leipzig Manchester United
Fase de grups partit 6 08/12/2020 Barcelona Juventus
Fase de grups partit 6 08/12/2020 Zenit Borussia Dortmund
Fase de grups partit 6 09/12/2020 Manchester City Olympique de Marseille
Fase de grups partit 6 09/12/2020 Olympiacos Porto
Fase de grups partit 6 09/12/2020 Real Madrid Borussia Mönchengladbach
Fase de grups partit 6 09/12/2020 Inter Shakhtar
Fase de grups partit 6 09/12/2020 Red Bull Salzburg Atlético de Madrid
Fase de grups partit 6 09/12/2020 Bayern München Lokomotiv Moskva
Fase de grups partit 6 09/12/2020 PSG İstanbul Başakşehir
Fase de grups partit 6 09/12/2020 Midtjylland Liverpool
Fase de grups partit 6 09/12/2020 Ajax Atalanta
Vuitens de final (anada) 16/02/2021 RB Leipzig Liverpool
Vuitens de final (anada) 16/02/2021 Barcelona PSG
Vuitens de final (anada) 17/02/2021 Sevilla Borussia Dortmund
Vuitens de final (anada) 17/02/2021 Porto Juventus
Vuitens de final (anada) 23/02/2021 Atlético de Madrid Chelsea
Vuitens de final (anada) 23/02/2021 Lazio Bayern München
Vuitens de final (anada) 24/02/2021 Atalanta Real Madrid
Vuitens de final (anada) 24/02/2021 Borussia Mönchengladbach Manchester City
Vuitens de final (tornada) 09/03/2021 Juventus Porto
Vuitens de final (tornada) 09/03/2021 Borussia Dortmund Sevilla
Vuitens de final (tornada) 10/03/2021 PSG Barcelona
Vuitens de final (tornada) 10/03/2021 Liverpool RB Leipzig
Vuitens de final (tornada) 16/03/2021 Real Madrid Atalanta
Vuitens de final (tornada) 16/03/2021 Manchester City Borussia Mönchengladbach
Vuitens de final (tornada) 17/03/2021 Chelsea Atlético de Madrid
Vuitens de final (tornada) 17/03/2021 Bayern München Lazio
Quarts de final (anada) 06/04/2021 Manchester City Borussia Dortmund
Quarts de final (anada) 06/04/2021 Real Madrid Liverpool
Quarts de final (anada) 07/04/2021 Porto Chelsea
Quarts de final (anada) 07/04/2021 Bayern München PSG
Quarts de final (tornada) 13/04/2021 PSG Bayern München
Quarts de final (tornada) 13/04/2021 Chelsea Porto
Quarts de final (tornada) 14/04/2021 Liverpool Real Madrid
Quarts de final (tornada) 14/04/2021 Borussia Dortmund Manchester City
Semifinal (anada) 27/04/2021 Real Madrid Chelsea
Semifinal (anada) 28/04/2021 PSG Manchester City
Semifinal (tornada) 04/05/2021 Manchester City PSG
Semifinal (tornada) 05/05/2021 Chelsea Real Madrid
Final 29/05/2021 Manchester City Chelsea

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Håland Borussia DortmundBorussia Dortmund
101.25
Mbappé PSGPSG
80.80
En-Nesyri SevillaSevilla
60.75
Neymar PSGPSG
60.67
Giroud ChelseaChelsea
60.75
Morata JuventusJuventus
60.75
Salah LiverpoolLiverpool
60.60
Benzema Real MadridReal Madrid
60.60
Rashford Manchester UnitedManchester United
61.00
Immobile LazioLazio
51.00
    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Håland Borussia DortmundBorussia Dortmund
101.25
Mbappé PSGPSG
80.80
En-Nesyri SevillaSevilla
60.75
Neymar PSGPSG
60.67
Giroud ChelseaChelsea
60.75
Morata JuventusJuventus
60.75
Salah LiverpoolLiverpool
60.60
Benzema Real MadridReal Madrid
60.60
Rashford Manchester UnitedManchester United
61.00
Immobile LazioLazio
51.00
    Nom Equip Pos Minuts
Ederson Manchester CityManchester City
1080
Courtois Real MadridReal Madrid
1080
Keylor Navas PSGPSG
1080
Mendy ChelseaChelsea
1080
Foden Manchester CityManchester City
1066
Rúben Dias BenficaBenfica
1060
Jorginho ChelseaChelsea
1031
Miha Blažič FerencvárosFerencváros
990
Dénes Dibusz FerencvárosFerencváros
990
Walker Manchester CityManchester City
982
    Nom Equip Pos Grogues
Jordán SevillaSevilla
4
André Ramalho Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg
4
Casemiro Real MadridReal Madrid
4
Paredes PSGPSG
4
Mohamed Camara Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg
4
Rafinha OlympiacosOlympiacos
4
Jorginho ChelseaChelsea
4
Mount ChelseaChelsea
4
Ihor Kharatin FerencvárosFerencváros
4
Sérgio Oliveira PortoPorto
4
    Nom Equip Pos Vermelles
Gueye PSGPSG
2
Taremi PortoPorto
1
Freuler AtalantaAtalanta
1
Rúben Semedo OlympiacosOlympiacos
1
Gravenberch AjaxAjax
1
Eduard Sobol Club BruggeClub Brugge
1
Fred Manchester UnitedManchester United
1
Erik Sviatchenko MidtjyllandMidtjylland
1
Grujić PortoPorto
1
Balerdi Olympique de MarseilleOlympique de Marseille
1
Gols:
508
Promig golejador:
2.85
Targetes Grogues:
745
Targetes Grogues Per Partit:
4.19
Expulsions:
28
Expulsions Per Partit:
0.16
Victòries locals:
79
Victòries visitants:
67
Empats:
32
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Manchester City: 7 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Olympiakos: 5 Partits
Millor ratxa no perdent:
Manchester City: 12 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Ferencvaros: 8 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Manchester City
Inglaterra
13 11 1 1
84%
7%
9%
25 5 18 0
Chelsea
Inglaterra
13 9 3 1
69%
23%
8%
23 4 20 0
PSG
França
12 6 1 5
50%
8%
42%
22 15 29 4
Real Madrid
Espanya
12 6 3 3
50%
25%
25%
19 14 24 0
Ferencváros
Hungria
11 3 3 5
27%
27%
46%
14 22 25 0
Liverpool
Inglaterra
10 6 2 2
60%
20%
20%
15 6 17 0
Borussia Dortmund
Alemanya
10 5 2 3
50%
20%
30%
19 13 9 0
Midtjylland
Dinamarca
10 3 3 4
30%
30%
40%
12 14 21 1
Bayern München
Alemanya
10 8 1 1
80%
10%
10%
27 10 19 1
Porto
Portugal
10 6 1 3
60%
10%
30%
15 9 21 2
Dynamo Kyiv
Ucrania
9 4 1 4
44%
11%
45%
11 14 13 1
Lazio
Italia
8 2 4 2
25%
50%
25%
13 13 23 0
RB Leipzig
Alemanya
8 4 0 4
50%
50%
11 16 21 0
Olympiacos
Grecia
8 2 1 5
25%
12%
63%
4 10 15 1
Krasnodar
Rússia
8 3 2 3
37%
25%
38%
10 13 16 0
Sevilla
Espanya
8 4 2 2
50%
25%
25%
13 13 20 1
Red Bull Salzburg
Austria
8 3 1 4
37%
12%
51%
15 19 15 0
Barcelona
Espanya
8 5 1 2
62%
12%
26%
18 10 12 1
Juventus
Italia
8 6 0 2
75%
25%
18 8 21 1
Atlético de Madrid
Espanya
8 2 3 3
25%
37%
38%
7 11 17 1
Atalanta
Italia
8 3 2 3
37%
25%
38%
11 12 11 1
Borussia Mönchengladbach
Alemanya
8 2 2 4
25%
25%
50%
16 13 12 0
Olympique de Marseille
França
6 1 0 5
16%
84%
2 13 14 1
Inter
Italia
6 1 3 2
16%
50%
34%
7 9 21 1
Manchester United
Inglaterra
6 3 0 3
50%
50%
15 10 12 1
İstanbul Başakşehir
Turquia
6 1 0 5
16%
84%
7 18 18 0
Shakhtar
Ucrania
6 2 2 2
33%
33%
34%
5 12 7 0
Club Brugge
Bèlgica
6 2 2 2
33%
33%
34%
8 10 10 1
Lokomotiv Moskva
Rússia
6 0 3 3
50%
50%
5 10 12 0
Ajax
Països Baixos
6 2 1 3
33%
16%
51%
7 7 10 1
Rennes
França
6 0 1 5
16%
84%
3 11 16 1
Zenit
Rússia
6 0 1 5
16%
84%
4 13 13 0
Maccabi Tel Aviv
Israel
5 3 0 2
60%
40%
8 5 11 0
Molde
Noruega
5 2 3 0
40%
60%
10 4 11 0
Omonia
Chipre
5 2 2 1
40%
40%
20%
4 3 19 0
PAOK
Grecia
4 2 0 2
50%
50%
7 6 15 0
Dinamo Brest
Bielorrusia
3 2 0 1
66%
34%
8 5 7 0
Qarabağ
Azerbaijan
3 2 1 0
66%
33%
1%
6 1 4 0
Linfield
Irlanda del Nord
3 2 0 1
66%
34%
5 1 7 1
Gent
Bèlgica
3 1 0 2
33%
67%
3 6 6 1
Crvena Zvezda
Serbia
3 2 1 0
66%
33%
1%
7 1 6 0
Slavia Praha
República Txeca
2 0 1 1
50%
50%
1 4 4 0
Young Boys
Suïssa
2 1 0 1
50%
50%
3 4 3 0
Dinamo Zagreb
Croacia
2 0 1 1
50%
50%
3 4 8 1
Sheriff Tiraspol
Moldavia
2 1 0 1
50%
50%
3 2 2 1
Drita
Kosovo
2 1 0 1
50%
50%
2 4 0 0
AZ Alkmaar
Països Baixos
2 1 0 1
50%
50%
3 3 7 0
Sarajevo
Bosnia-Herzegovina
2 1 0 1
50%
50%
3 2 7 0
Rapid Wien
Austria
2 1 0 1
50%
50%
2 2 6 0
Legia Warszawa
Polonia
2 1 0 1
50%
50%
1 2 5 1
Islas Feroe
2 1 0 1
50%
50%
4 3 5 0
Ludogorets
Bulgaria
2 1 0 1
50%
50%
3 2 8 0
Celtic
Escocia
2 1 0 1
50%
50%
7 2 2 0
Sūduva
Lituania
2 0 1 1
50%
50%
1 4 5 0
Cluj
Rumania
2 1 1 0
50%
50%
4 2 11 0
Celje
Eslovenia
2 1 0 1
50%
50%
4 2 3 0
Tirana
Albania
2 1 0 1
50%
50%
2 1 6 0
Floriana
Malta
1 0 0 1
100%
0 2 4 0
KR
Islandia
1 0 0 1
100%
0 6 0 0
Europa FC
Gibraltar
1 0 0 1
100%
0 5 3 0
Astana
Kazajistán
1 0 0 1
100%
3 6 0 0
Sileks
Macedonia del Nord
1 0 0 1
100%
0 4 1 0
Inter Escaldes
Andorra
1 0 0 1
100%
1 2 2 0
Riga
Letonia
1 0 0 1
100%
0 2 3 0
Lokomotiva Zagreb
Croacia
1 0 0 1
100%
0 1 4 0
Budućnost
Montenegro
1 0 0 1
100%
1 3 2 0
Connah's Quay
Gales
1 0 0 1
100%
0 2 1 0
Djurgården
Suecia
1 0 0 1
100%
0 2 2 0
Dinamo Tbilisi
Georgia
1 0 0 1
100%
0 2 3 0
Dundalk
Irlanda
1 0 0 1
100%
0 3 2 0
Flora
Estonia
1 0 1 0
100%
1 1 3 0
KuPS
Finlandia
1 0 0 1
100%
0 5 0 0
Ararat-Armenia
Armenia
1 0 0 1
100%
0 1 4 1
Slovan Bratislava
Eslovaquia
1 0 0 1
100%
0 3 0 0
Beşiktaş
Turquia
1 0 0 1
100%
1 3 1 0
Benfica
Portugal
1 0 0 1
100%
1 2 1 0
Viktoria Plzeň
República Txeca
1 0 0 1
100%
1 3 2 0
Fola
Luxemburg
1 0 0 1
100%
0 2 3 0
Tre Fiori
San Marino
1 0 0 1
100%
0 2 4 1