2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Lliga de Campions2020-21

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda Preliminar (semifinal) 08/08/2020 Tre Fiori Linfield
Ronda Preliminar (semifinal) 08/08/2020 Drita Inter Escaldes
Ronda Preliminar (final) 11/08/2020 Drita Linfield
Classificació Fase 1 18/08/2020 Qarabağ Sileks
Classificació Fase 1 18/08/2020 Legia Warszawa Linfield
Classificació Fase 1 18/08/2020 Dinamo Brest Astana
Classificació Fase 1 18/08/2020 Celtic KR
Classificació Fase 1 18/08/2020 Crvena Zvezda Europa FC
Classificació Fase 1 19/08/2020 Maccabi Tel Aviv Riga
Classificació Fase 1 19/08/2020 Floriana Cluj
Classificació Fase 1 19/08/2020 Sheriff Tiraspol Fola
Classificació Fase 1 19/08/2020 Connah's Quay Sarajevo
Classificació Fase 1 19/08/2020 Budućnost Ludogorets
Classificació Fase 1 19/08/2020 Ferencváros Djurgårdens
Classificació Fase 1 19/08/2020 Dinamo Tbilisi Tirana
Classificació Fase 1 19/08/2020 Celje Dundalk
Classificació Fase 1 19/08/2020 Flora Sūduva
Classificació Fase 1 19/08/2020 Molde KuPS
Classificació Fase 1 19/08/2020 Ararat-Armenia Omonia
Classificació Fase 1 21/08/2020 Slovan Bratislava
Classificació Fase 2 25/08/2020 Tirana Crvena Zvezda
Classificació Fase 2 25/08/2020 PAOK Beşiktaş
Classificació Fase 2 26/08/2020 Celje Molde
Classificació Fase 2 26/08/2020 Legia Warszawa Omonia
Classificació Fase 2 26/08/2020 AZ Alkmaar Viktoria Plzeň
Classificació Fase 2 26/08/2020 Qarabağ Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 2 26/08/2020 Dinamo Brest Sarajevo
Classificació Fase 2 26/08/2020 Sūduva Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 2 26/08/2020 Lokomotiva Zagreb Rapid Wien
Classificació Fase 2 26/08/2020 Ludogorets Midtjylland
Classificació Fase 2 26/08/2020 Celtic Ferencváros
Classificació Fase 2 26/08/2020 Young Boys
Classificació Fase 2 26/08/2020 Cluj Dinamo Zagreb
Classificació Fase 3 15/09/2020 Gent Rapid Wien
Classificació Fase 3 15/09/2020 Dynamo Kyiv AZ Alkmaar
Classificació Fase 3 15/09/2020 PAOK Benfica
Classificació Fase 3 16/09/2020 Midtjylland Young Boys
Classificació Fase 3 16/09/2020 Qarabağ Molde
Classificació Fase 3 16/09/2020 Maccabi Tel Aviv Dinamo Brest
Classificació Fase 3 16/09/2020 Omonia Crvena Zvezda
Classificació Fase 3 16/09/2020 Ferencváros Dinamo Zagreb
Classificació: Playoff (anada) 22/09/2020 Krasnodar PAOK
Classificació: Playoff (anada) 22/09/2020 Slavia Praha Midtjylland
Classificació: Playoff (anada) 22/09/2020 Maccabi Tel Aviv Red Bull Salzburg
Classificació: Playoff (anada) 23/09/2020 Gent Dynamo Kyiv
Classificació: Playoff (anada) 23/09/2020 Molde Ferencváros
Classificació: Playoff (anada) 23/09/2020 Olympiacos Omonia

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Abdoulaye Diallo Dinamo BrestDinamo Brest
31.00
Nick Blackman Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv
31.00
Mikhail Gordeichuk Dinamo BrestDinamo Brest
31.00
Mirko Ivanić Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
31.00
El Fardou Ben Nabouhane Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
31.50
Tokmac Nguen FerencvárosFerencváros
30.75
Guðmundsson AZ AlkmaarAZ Alkmaar
21.00
Mohamed Elyounoussi CelticCeltic
21.00
Thiago OmoniaOmonia
20.50
Myrto Uzuni FerencvárosFerencváros
20.50
    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Tokmac Nguen FerencvárosFerencváros
30.75
Mirko Ivanić Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
31.00
Mikhail Gordeichuk Dinamo BrestDinamo Brest
31.00
Abdoulaye Diallo Dinamo BrestDinamo Brest
31.00
El Fardou Ben Nabouhane Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
31.50
Nick Blackman Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv
31.00
Christos Tzolis PAOKPAOK
20.67
Donald Guerrier QarabağQarabağ
20.67
Mahir Emreli QarabağQarabağ
20.67
Thiago OmoniaOmonia
20.50
    Nom Equip Pos Minuts
Michael Lüftner OmoniaOmonia
450
Jordi Gómez OmoniaOmonia
450
Fabiano OmoniaOmonia
450
Ádám Lang OmoniaOmonia
450
Jan Lecjaks OmoniaOmonia
450
Thiago OmoniaOmonia
423
Vítor Gomes OmoniaOmonia
404
Andreas Linde MoldeMolde
390
Martin Ellingsen MoldeMolde
390
Etzaz Hussain MoldeMolde
390
    Nom Equip Pos Grogues
Maor Kandil Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv
3
Sékou Sanogo Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
3
Stefan Schwab PAOKPAOK
2
Etzaz Hussain MoldeMolde
2
Dimitris Pelkas PAOKPAOK
2
Samir Kerla SūduvaSūduva
2
Giannis Michailidis PAOKPAOK
2
Cestor Mike ClujCluj
2
Michel Aebischer Young BoysYoung Boys
2
Thiago OmoniaOmonia
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Giacomo Pracucci Tre FioriTre Fiori
1
Kirk Millar LinfieldLinfield
1
David Humanes Ararat-ArmeniaArarat-Armenia
1
Anatole Abang Sheriff TiraspolSheriff Tiraspol
1
Igor Lewczuk Legia WarszawaLegia Warszawa
1
Kévin Théophile-Catherine Dinamo ZagrebDinamo Zagreb
1
Roman Bezus GentGent
1
Gols:
127
Promig golejador:
2.70
Targetes Grogues:
223
Targetes Grogues Per Partit:
4.74
Expulsions:
7
Expulsions Per Partit:
0.15
Victòries locals:
25
Victòries visitants:
16
Empats:
6
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Maccabi Tel Aviv: 3 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Tre Fiori: 1 Partits
Millor ratxa no perdent:
Molde: 4 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Omonia: 2 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Omonia
Chipre
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 16 0
Molde
Noruega
4 2 2 0
50%
50%
10 4 8 0
Maccabi Tel Aviv
Israel
4 3 0 1
75%
25%
7 2 9 0
Ferencváros
Hungria
4 3 1 0
75%
25%
9 5 8 0
Linfield
Irlanda del Nord
3 2 0 1
66%
34%
5 1 7 1
Qarabağ
Azerbaijan
3 2 1 0
66%
33%
1%
6 1 4 0
PAOK
Grecia
3 2 0 1
66%
34%
6 4 12 0
Dinamo Brest
Bielorrusia
3 2 0 1
66%
34%
8 5 7 0
Midtjylland
Dinamarca
3 2 1 0
66%
33%
1%
4 0 7 0
Crvena Zvezda
Serbia
3 2 1 0
66%
33%
1%
7 1 6 0
Rapid Wien
Austria
2 1 0 1
50%
50%
2 2 6 0
Sarajevo
Bosnia-Herzegovina
2 1 0 1
50%
50%
3 2 7 0
AZ Alkmaar
Països Baixos
2 1 0 1
50%
50%
3 3 7 0
Celje
Eslovenia
2 1 0 1
50%
50%
4 2 3 0
Sūduva
Lituania
2 0 1 1
50%
50%
1 4 5 0
Ludogorets
Bulgaria
2 1 0 1
50%
50%
3 2 8 0
Sheriff Tiraspol
Moldavia
2 1 0 1
50%
50%
3 2 2 1
Cluj
Rumania
2 1 1 0
50%
50%
4 2 11 0
Young Boys
Suïssa
2 1 0 1
50%
50%
3 4 3 0
Dinamo Zagreb
Croacia
2 0 1 1
50%
50%
3 4 8 1
Gent
Bèlgica
2 1 0 1
50%
50%
3 3 3 1
Dynamo Kyiv
Ucrania
2 2 0 0
100%
4 1 5 0
Celtic
Escocia
2 1 0 1
50%
50%
7 2 2 0
Legia Warszawa
Polonia
2 1 0 1
50%
50%
1 2 5 1
Drita
Kosovo
2 1 0 1
50%
50%
2 4 0 0
Islas Feroe
2 1 0 1
50%
50%
4 3 5 0
Tirana
Albania
2 1 0 1
50%
50%
2 1 6 0
Lokomotiva Zagreb
Croacia
1 0 0 1
100%
0 1 4 0
Viktoria Plzeň
República Txeca
1 0 0 1
100%
1 3 2 0
Benfica
Portugal
1 0 0 1
100%
1 2 1 0
Beşiktaş
Turquia
1 0 0 1
100%
1 3 1 0
Krasnodar
Rússia
1 1 0 0
100%
2 1 4 0
Slovan Bratislava
Eslovaquia
1 0 0 1
100%
0 3 0 0
Slavia Praha
República Txeca
1 0 1 0
100%
0 0 2 0
Tre Fiori
San Marino
1 0 0 1
100%
0 2 4 1
KuPS
Finlandia
1 0 0 1
100%
0 5 0 0
Inter Escaldes
Andorra
1 0 0 1
100%
1 2 2 0
Sileks
Macedonia del Nord
1 0 0 1
100%
0 4 1 0
Astana
Kazajistán
1 0 0 1
100%
3 6 0 0
KR
Islandia
1 0 0 1
100%
0 6 0 0
Europa FC
Gibraltar
1 0 0 1
100%
0 5 3 0
Riga
Letonia
1 0 0 1
100%
0 2 3 0
Floriana
Malta
1 0 0 1
100%
0 2 4 0
Fola
Luxemburg
1 0 0 1
100%
0 2 3 0
Connah's Quay
Gales
1 0 0 1
100%
0 2 1 0
Budućnost
Montenegro
1 0 0 1
100%
1 3 2 0
Djurgårdens
Suecia
1 0 0 1
100%
0 2 2 0
Dinamo Tbilisi
Georgia
1 0 0 1
100%
0 2 3 0
Red Bull Salzburg
Austria
1 1 0 0
100%
2 1 1 0
Dundalk
Irlanda
1 0 0 1
100%
0 3 2 0
Flora
Estonia
1 0 1 0
100%
1 1 3 0
Ararat-Armenia
Armenia
1 0 0 1
100%
0 1 4 1
Olympiacos
Grecia
1 1 0 0
100%
2 0 1 0