2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev 2ª Divisió B Grup IV2020-21

Classificació


Data inicial
Data final

Grup A

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Algeciras209621116311
2Atlético Sanluqueño189531106261
3Tamaraceite14935185261
4San Fernando CD1394141211243
5Recreativo de Huelva108314127251
6Cádiz B10831488181
7Balompédica Linense10824256252
8Marbella98233119252
9Las Palmas Atlético7914449402
10Marino59126620274

Grup B

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1UCAM Murcia209621115270
2Linares Deportivo179522136290
3Córdoba159432116261
4Murcia1494231310284
5Recreativo Granada139342119211
6Betis Deportivo12926187180
7El Ejido992341013220
8Sevilla Atlético992341216223
9Yeclano Deportivo69135714230
10CF Lorca Deportiva49045616373
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Descens

Resultats

16/01/2021
Recreativo de Huelva
Atlético Sanluqueño
-
-
Las Palmas Atlético
Cádiz B
-
-
San Fernando CD
Tamaraceite
-
-
Balompédica Linense
Marino
-
-
Marbella
Algeciras
-
-
Betis Deportivo
El Ejido
-
-
CF Lorca Deportiva
Córdoba
-
-
Yeclano Deportivo
Linares Deportivo
-
-
UCAM Murcia
Sevilla Atlético
-
-
Recreativo Granada
Murcia
-
-
24/01/2021
Algeciras
Recreativo de Huelva
-
-
Atlético Sanluqueño
Las Palmas Atlético
-
-
Cádiz B
San Fernando CD
-
-
Tamaraceite
Balompédica Linense
-
-
Marino
Marbella
-
-
Murcia
Betis Deportivo
-
-
El Ejido
CF Lorca Deportiva
-
-
Córdoba
Yeclano Deportivo
-
-
Linares Deportivo
UCAM Murcia
-
-
Sevilla Atlético
Recreativo Granada
-
-
31/01/2021
Las Palmas Atlético
Recreativo de Huelva
-
-
San Fernando CD
Atlético Sanluqueño
-
-
Balompédica Linense
Cádiz B
-
-
Marbella
Tamaraceite
-
-
Marino
Algeciras
-
-
CF Lorca Deportiva
Betis Deportivo
-
-
Yeclano Deportivo
El Ejido
-
-
UCAM Murcia
Córdoba
-
-
Recreativo Granada
Linares Deportivo
-
-
Sevilla Atlético
Murcia
-
-
07/02/2021
Algeciras
Las Palmas Atlético
-
-
Recreativo de Huelva
San Fernando CD
-
-
Atlético Sanluqueño
Balompédica Linense
-
-
Cádiz B
Marbella
-
-
Tamaraceite
Marino
-
-
Murcia
CF Lorca Deportiva
-
-
Betis Deportivo
Yeclano Deportivo
-
-
El Ejido
UCAM Murcia
-
-
Córdoba
Recreativo Granada
-
-
Linares Deportivo
Sevilla Atlético
-
-
14/02/2021
San Fernando CD
Las Palmas Atlético
-
-
Balompédica Linense
Recreativo de Huelva
-
-
Marbella
Atlético Sanluqueño
-
-
Marino
Cádiz B
-
-
Tamaraceite
Algeciras
-
-
Yeclano Deportivo
CF Lorca Deportiva
-
-
UCAM Murcia
Betis Deportivo
-
-
Recreativo Granada
El Ejido
-
-
Sevilla Atlético
Córdoba
-
-
Linares Deportivo
Murcia
-
-
21/02/2021
Algeciras
San Fernando CD
-
-
Las Palmas Atlético
Balompédica Linense
-
-
Recreativo de Huelva
Marbella
-
-
Atlético Sanluqueño
Marino
-
-
Cádiz B
Tamaraceite
-
-
Murcia
Yeclano Deportivo
-
-
CF Lorca Deportiva
UCAM Murcia
-
-
Betis Deportivo
Recreativo Granada
-
-
El Ejido
Sevilla Atlético
-
-
Córdoba
Linares Deportivo
-
-
07/03/2021
Balompédica Linense
San Fernando CD
-
-
Marbella
Las Palmas Atlético
-
-
Marino
Recreativo de Huelva
-
-
Tamaraceite
Atlético Sanluqueño
-
-
Cádiz B
Algeciras
-
-
UCAM Murcia
Yeclano Deportivo
-
-
Recreativo Granada
CF Lorca Deportiva
-
-
Sevilla Atlético
Betis Deportivo
-
-
Linares Deportivo
El Ejido
-
-
Córdoba
Murcia
-
-
14/03/2021
Balompédica Linense
Algeciras
-
-
San Fernando CD
Marbella
-
-
Las Palmas Atlético
Marino
-
-
Recreativo de Huelva
Tamaraceite
-
-
Atlético Sanluqueño
Cádiz B
-
-
UCAM Murcia
Murcia
-
-
Yeclano Deportivo
Recreativo Granada
-
-
CF Lorca Deportiva
Sevilla Atlético
-
-
Betis Deportivo
Linares Deportivo
-
-
El Ejido
Córdoba
-
-
21/03/2021
Marbella
Balompédica Linense
-
-
Marino
San Fernando CD
-
-
Tamaraceite
Las Palmas Atlético
-
-
Cádiz B
Recreativo de Huelva
-
-
Algeciras
Atlético Sanluqueño
-
-
Recreativo Granada
UCAM Murcia
-
-
Sevilla Atlético
Yeclano Deportivo
-
-
Linares Deportivo
CF Lorca Deportiva
-
-
Córdoba
Betis Deportivo
-
-
Murcia
El Ejido
-
-

Destacats

Nom Pos Minuts Club
Javi Barrio
810 Sanluqueño
Ismael Gil
810 Sanluqueño
Juan
810 Las Palmas B
David Vicente
810 Las Palmas B
Casais
810 Tamaraceite
David García
810 Tamaraceite
Nauzet
810 Tamaraceite
Alberto
810 Tamaraceite
Juan
810 San Fernando CD
Perales
810 San Fernando CD
  Nom Pos Vermelles Club
Juanmi
1 Sanluqueño
Leal
1 Recreativo de Huelva
Peter
1 Cádiz B
Carmona
1 Las Palmas B
Joel
1 Las Palmas B
David González
1 Tamaraceite
Ben David
1 San Fernando CD
Francis Ferrón
1 San Fernando CD
Lolo
1 San Fernando CD
Ekangamene
1 Marino
Gols:
189
Promig golejador:
1,05
Targetes Grogues:
520
Targetes Grogues Per Partit:
2,89
Expulsions:
30
Expulsions Per Partit:
0,17
Estrangers:
107
Percentatge Estrangers:
21.23
Victòries locals:
35
Victòries visitants:
24
Empats:
29
Màxima victòria local:
6-0 Recreativo de Huelva-Marino
Màxima victòria visitant:
1-4 Sevilla Atlético-Linares Deportivo
Millor ratxa guanyadora:
Algeciras: 6 Partits (Jornades 2-7)
Pitjor ratxa perdedora:
Las Palmas Atlético: 4 Partits (Jornades 1-4)
Millor ratxa no perdent:
Algeciras: 8 Partits (Jornades 1-8)
Pitjor ratxa no guanyant:
CF Lorca Deportiva: 9 Partits (Jornades 1-9)
Nom Club Pos P Min G TG TV
Razak Linares Deportivo
9 810 0 0 0
Nuha Granada B
9 810 4 2 0
Charlie UCAM Murcia
9 782 1 1 0
Robin Algeciras
9 777 1 1 0
Djetei Córdoba
9 766 0 3 0
Bandaogo Betis B
9 742 0 2 0
Flere Cádiz B
8 720 0 1 0
Ekangamene Marino
8 708 0 4 1
Anaba Marino
9 668 0 2 0
Alomerovic Linense
8 664 0 1 0
Ballardo Sanluqueño
9 646 0 2 0
Fékir Betis B
9 640 2 0 0
Erimuya Cádiz B
7 630 1 1 0
Lau Cádiz B
7 630 0 3 0
Andorinha Granada B
7 630 0 0 0
Biabiany San Fernando CD
8 619 1 2 0
Chironi Linense
7 587 0 4 1
Coulibaly Linense
8 570 0 1 0
Johansson Sevilla B
8 566 0 3 0
Marconato CF Lorca Deportiva
9 563 1 1 0
Fobi Granada B
7 561 0 4 1
Cova Ejido 2012
8 557 0 1 0
Diallo CF Lorca Deportiva
9 556 0 2 0
Piovaccari Córdoba
9 547 4 1 0
Fede Marino
7 544 0 2 0
Busquets Marbella
7 543 0 2 1
Higgins CF Lorca Deportiva
7 532 0 2 0
Danese Linense
7 532 0 0 0
Karim Yeclano Deportivo
9 531 0 3 0
Baroni CF Lorca Deportiva
7 531 0 6 1
Barrios Linense
7 482 0 0 0
Diarra Cádiz B
8 477 0 0 0
Quezada Marbella
8 473 0 3 0
Toscano San Fernando CD
9 458 0 1 0
Musoni CF Lorca Deportiva
8 444 1 2 0
Kibamba Sevilla B
5 432 0 2 0
Bruno Morais Granada B
5 382 0 1 0
Terranova UCAM Murcia
5 377 0 0 0
Boselli Cádiz B
8 373 0 2 0
Szymanowski Recreativo de Huelva
6 360 0 0 0
Coyette CF Lorca Deportiva
7 354 0 1 0
Neto Linares Deportivo
7 351 0 4 0
Gianni Rodríguez Ejido 2012
6 347 0 0 0
Legaz CF Lorca Deportiva
7 346 0 0 0
Moha Traoré Recreativo de Huelva
6 325 1 3 0
Bonaba Yeclano Deportivo
5 319 0 0 0
Moutinho Córdoba
8 306 0 1 0
Britos CF Lorca Deportiva
4 295 0 3 0
Marcos Mendes Algeciras
9 291 1 2 0
Gudiño Marbella
7 282 0 0 0
Ahmed Marino
5 268 2 0 0
Díaz Linense
7 266 0 1 0
Yaimil Medina Recreativo de Huelva
5 265 1 0 0
Simo Sevilla B
6 264 0 1 0
Koroma Linense
8 263 0 0 0
Ben David San Fernando CD
3 255 0 2 1
Rodrigo Ejido 2012
7 253 0 0 0
Admonio UCAM Murcia
6 237 0 1 0
Traoré Córdoba
6 215 0 1 0
Peter Cádiz B
5 215 0 1 1
Merkulov Marino
5 209 0 0 0
Caio Granada B
9 190 0 0 0
Kikvidze Marino
2 180 0 0 0
Gutiérrez CF Lorca Deportiva
7 170 0 0 0
Marcos Yeclano Deportivo
3 167 0 0 0
Gueye Marino
7 158 1 1 1
Junior Murcia
3 130 0 1 0
Brunet Granada B
5 126 0 0 0
Abedini Granada B
6 125 0 1 0
Coco Las Palmas B
2 101 0 2 0
Momo Cádiz B
1 90 0 1 0
Gudelj Cádiz B
1 90 0 0 0
Telis Algeciras
1 90 0 1 0
Kensly Cádiz B
7 76 1 0 0
Santana Recreativo de Huelva
3 74 0 1 0
Ferraz Ejido 2012
3 72 0 0 0
Mustafá UCAM Murcia
2 66 0 0 0
Sidoel Córdoba
1 52 0 0 0
Oliveira Ejido 2012
3 47 0 0 0
Idrissa Cádiz B
1 27 0 0 0
Tiago Portuga Ejido 2012
1 25 0 1 0
Ndo Betis B
3 18 0 0 0
Stajić San Fernando CD
1 10 0 0 0
Thioub Marino
2 9 0 0 0
Martínez Cádiz B
1 6 0 0 0
Booker UCAM Murcia
1 1 0 0 0
Ronaldo Ejido 2012
0 0 0 0 0
Medina Algeciras
0 0 0 0 0
Mounir UCAM Murcia
0 0 0 0 0
Nizzo CF Lorca Deportiva
0 0 0 0 0
Leo Mendes Tamaraceite
0 0 0 0 0
Bahtiyar Granada B
0 0 0 0 0
Licheri San Fernando CD
0 0 0 0 0
Clau Mendes Las Palmas B
0 0 0 0 0
Ramos Mingo San Fernando CD
0 0 0 0 0
Ballabio San Fernando CD
0 0 0 0 0
Fuseini San Fernando CD
0 0 0 0 0
Vivanco Yeclano Deportivo
0 0 0 0 0
Berenger Cádiz B
0 0 0 0 0
Williams Linense
0 0 0 0 0
Yamaguchi Recreativo de Huelva
0 0 0 0 0
Wolosso Linense
0 0 0 0 0
Baba Marbella
0 0 0 0 0
Roca Marbella
0 0 0 0 0
Faris Marino
0 0 0 0 0
Allen Sanluqueño
0 0 0 0 0
Pedro Neves Yeclano Deportivo
0 0 0 0 0

Progrés A

Progrés B

Matriu

AlgAtlBalBetCF CádCórEl LasLinMarMarbMurRecRecrSanSevTamUCAYec
Algeciras1-12-02-10-02-1
Atlético Sanluqueño2-02-11-11-30-0
Balompédica Linense0-00-00-0
Betis Deportivo0-00-02-13-01-1
CF Lorca Deportiva2-20-31-22-21-1
Cádiz B1-21-22-03-1
Córdoba1-04-01-20-0
El Ejido3-00-21-10-12-0
Las Palmas Atlético0-10-11-12-11-1
Linares Deportivo1-12-01-00-0
Marino0-10-10-00-0
Marbella0-05-12-01-2
Murcia0-13-01-21-12-1
Recreativo de Huelva0-12-02-06-0
Recreativo Granada0-01-12-22-0
San Fernando CD1-22-10-12-31-0
Sevilla Atlético4-01-11-40-1
Tamaraceite1-03-12-10-0
UCAM Murcia1-02-11-02-1
Yeclano Deportivo1-11-31-23-10-2
Jornada 10LocalVisitant
16/01/2021
Recreativo de Huelva
Atlético Sanluqueño
16/01/2021
Las Palmas Atlético
Cádiz B
16/01/2021
San Fernando CD
Tamaraceite
16/01/2021
Balompédica Linense
Marino
16/01/2021
Marbella
Algeciras
16/01/2021
Betis Deportivo
El Ejido
16/01/2021
CF Lorca Deportiva
Córdoba
16/01/2021
Yeclano Deportivo
Linares Deportivo
16/01/2021
UCAM Murcia
Sevilla Atlético
16/01/2021
Recreativo Granada
Murcia
Jornada 11LocalVisitant
24/01/2021
Algeciras
Recreativo de Huelva
24/01/2021
Atlético Sanluqueño
Las Palmas Atlético
24/01/2021
Cádiz B
San Fernando CD
24/01/2021
Tamaraceite
Balompédica Linense
24/01/2021
Marino
Marbella
24/01/2021
Murcia
Betis Deportivo
24/01/2021
El Ejido
CF Lorca Deportiva
24/01/2021
Córdoba
Yeclano Deportivo
24/01/2021
Linares Deportivo
UCAM Murcia
24/01/2021
Sevilla Atlético
Recreativo Granada
Jornada 12LocalVisitant
31/01/2021
Las Palmas Atlético
Recreativo de Huelva
31/01/2021
San Fernando CD
Atlético Sanluqueño
31/01/2021
Balompédica Linense
Cádiz B
31/01/2021
Marbella
Tamaraceite
31/01/2021
Marino
Algeciras
31/01/2021
CF Lorca Deportiva
Betis Deportivo
31/01/2021
Yeclano Deportivo
El Ejido
31/01/2021
UCAM Murcia
Córdoba
31/01/2021
Recreativo Granada
Linares Deportivo
31/01/2021
Sevilla Atlético
Murcia
Jornada 13LocalVisitant
07/02/2021
Algeciras
Las Palmas Atlético
07/02/2021
Recreativo de Huelva
San Fernando CD
07/02/2021
Atlético Sanluqueño
Balompédica Linense
07/02/2021
Cádiz B
Marbella
07/02/2021
Tamaraceite
Marino
07/02/2021
Murcia
CF Lorca Deportiva
07/02/2021
Betis Deportivo
Yeclano Deportivo
07/02/2021
El Ejido
UCAM Murcia
07/02/2021
Córdoba
Recreativo Granada
07/02/2021
Linares Deportivo
Sevilla Atlético
Jornada 14LocalVisitant
14/02/2021
San Fernando CD
Las Palmas Atlético
14/02/2021
Balompédica Linense
Recreativo de Huelva
14/02/2021
Marbella
Atlético Sanluqueño
14/02/2021
Marino
Cádiz B
14/02/2021
Tamaraceite
Algeciras
14/02/2021
Yeclano Deportivo
CF Lorca Deportiva
14/02/2021
UCAM Murcia
Betis Deportivo
14/02/2021
Recreativo Granada
El Ejido
14/02/2021
Sevilla Atlético
Córdoba
14/02/2021
Linares Deportivo
Murcia
Jornada 15LocalVisitant
21/02/2021
Algeciras
San Fernando CD
21/02/2021
Las Palmas Atlético
Balompédica Linense
21/02/2021
Recreativo de Huelva
Marbella
21/02/2021
Atlético Sanluqueño
Marino
21/02/2021
Cádiz B
Tamaraceite
21/02/2021
Murcia
Yeclano Deportivo
21/02/2021
CF Lorca Deportiva
UCAM Murcia
21/02/2021
Betis Deportivo
Recreativo Granada
21/02/2021
El Ejido
Sevilla Atlético
21/02/2021
Córdoba
Linares Deportivo
Jornada 16LocalVisitant
07/03/2021
Balompédica Linense
San Fernando CD
07/03/2021
Marbella
Las Palmas Atlético
07/03/2021
Marino
Recreativo de Huelva
07/03/2021
Tamaraceite
Atlético Sanluqueño
07/03/2021
Cádiz B
Algeciras
07/03/2021
UCAM Murcia
Yeclano Deportivo
07/03/2021
Recreativo Granada
CF Lorca Deportiva
07/03/2021
Sevilla Atlético
Betis Deportivo
07/03/2021
Linares Deportivo
El Ejido
07/03/2021
Córdoba
Murcia
Jornada 17LocalVisitant
14/03/2021
Balompédica Linense
Algeciras
14/03/2021
San Fernando CD
Marbella
14/03/2021
Las Palmas Atlético
Marino
14/03/2021
Recreativo de Huelva
Tamaraceite
14/03/2021
Atlético Sanluqueño
Cádiz B
14/03/2021
UCAM Murcia
Murcia
14/03/2021
Yeclano Deportivo
Recreativo Granada
14/03/2021
CF Lorca Deportiva
Sevilla Atlético
14/03/2021
Betis Deportivo
Linares Deportivo
14/03/2021
El Ejido
Córdoba
Jornada 18LocalVisitant
21/03/2021
Marbella
Balompédica Linense
21/03/2021
Marino
San Fernando CD
21/03/2021
Tamaraceite
Las Palmas Atlético
21/03/2021
Cádiz B
Recreativo de Huelva
21/03/2021
Algeciras
Atlético Sanluqueño
21/03/2021
Recreativo Granada
UCAM Murcia
21/03/2021
Sevilla Atlético
Yeclano Deportivo
21/03/2021
Linares Deportivo
CF Lorca Deportiva
21/03/2021
Córdoba
Betis Deportivo
21/03/2021
Murcia
El Ejido