2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa UEFA1988-89 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Trentadosens de Final (anada) 04/09/1988 Sliema Wanderers Victoria București
Trentadosens de Final (anada) 06/09/1988 Royal Antwerp Köln
Trentadosens de Final (anada) 06/09/1988 First Vienna Ikast
Trentadosens de Final (anada) 06/09/1988 Union Luxembourg Liégeois
Trentadosens de Final (anada) 07/09/1988 Montpellier Benfica
Trentadosens de Final (anada) 07/09/1988 Napoli PAOK
Trentadosens de Final (anada) 07/09/1988 Real Sociedad Dukla Praha
Trentadosens de Final (anada) 07/09/1988 Sporting de Portugal Ajax
Trentadosens de Final (anada) 07/09/1988 Aberdeen Dynamo Dresden
Trentadosens de Final (anada) 07/09/1988 St Patrick's Heart of Midlothian
Trentadosens de Final (anada) 07/09/1988 Rangers Katowice
Trentadosens de Final (anada) 07/09/1988 Žalgiris Austria Wien
Trentadosens de Final (anada) 07/09/1988 Beşiktaş HAŠK Građanski
Trentadosens de Final (anada) 07/09/1988 Oțelul Galați Juventus
Trentadosens de Final (anada) 07/09/1988 Botev Plovdiv Dinamo Minsk
Trentadosens de Final (anada) 07/09/1988 Roma Nürnberg
Trentadosens de Final (anada) 07/09/1988 Bayer Leverkusen Os Belenenses
Trentadosens de Final (anada) 07/09/1988 Dnipro Girondins de Bordeaux
Trentadosens de Final (anada) 07/09/1988 TPS Linfield
Trentadosens de Final (anada) 07/09/1988 Molde Waregem
Trentadosens de Final (anada) 07/09/1988 Partizan Slavia Sofia
Trentadosens de Final (anada) 07/09/1988 Aarau Lokomotive Leipzig
Trentadosens de Final (anada) 07/09/1988 Östers Dunajská Streda
Trentadosens de Final (anada) 07/09/1988 Malmö Torpedo Moskva
Trentadosens de Final (anada) 07/09/1988 Velež APOEL
Trentadosens de Final (anada) 07/09/1988 Groningen Atlético de Madrid
Trentadosens de Final (anada) 07/09/1988 Stuttgart Tatabányai
Trentadosens de Final (anada) 07/09/1988 Inter Brage
Trentadosens de Final (anada) 07/09/1988 Bayern München Legia Warszawa
Trentadosens de Final (anada) 07/09/1988 AEK Athletic Club
Trentadosens de Final (anada) 07/09/1988 Servette Sturm Graz
Trentadosens de Final (anada) 08/09/1988 Akraness Újpest
Trentadosens de Final (tornada) 05/10/1988 Dunajská Streda Östers
Trentadosens de Final (tornada) 05/10/1988 Lokomotive Leipzig Aarau
Trentadosens de Final (tornada) 05/10/1988 Benfica Montpellier
Trentadosens de Final (tornada) 05/10/1988 Waregem Molde
Trentadosens de Final (tornada) 05/10/1988 Újpest Akraness
Trentadosens de Final (tornada) 05/10/1988 Legia Warszawa Bayern München
Trentadosens de Final (tornada) 05/10/1988 Dukla Praha Real Sociedad
Trentadosens de Final (tornada) 05/10/1988 Katowice Rangers
Trentadosens de Final (tornada) 05/10/1988 Dinamo Minsk Botev Plovdiv
Trentadosens de Final (tornada) 05/10/1988 HAŠK Građanski Beşiktaş
Trentadosens de Final (tornada) 05/10/1988 APOEL Velež
Trentadosens de Final (tornada) 05/10/1988 Brage Inter
Trentadosens de Final (tornada) 05/10/1988 Torpedo Moskva Malmö
Trentadosens de Final (tornada) 05/10/1988 Ikast First Vienna
Trentadosens de Final (tornada) 05/10/1988 Sturm Graz Servette
Trentadosens de Final (tornada) 05/10/1988 Liégeois Union Luxembourg
Trentadosens de Final (tornada) 05/10/1988 Dynamo Dresden Aberdeen
Trentadosens de Final (tornada) 05/10/1988 Girondins de Bordeaux Dnipro
Trentadosens de Final (tornada) 05/10/1988 Ajax Sporting de Portugal
Trentadosens de Final (tornada) 05/10/1988 Athletic Club AEK
Trentadosens de Final (tornada) 05/10/1988 Atlético de Madrid Groningen
Trentadosens de Final (tornada) 05/10/1988 Heart of Midlothian St Patrick's
Trentadosens de Final (tornada) 05/10/1988 Linfield TPS
Trentadosens de Final (tornada) 06/10/1988 PAOK Napoli
Trentadosens de Final (tornada) 06/10/1988 Victoria București Sliema Wanderers
Trentadosens de Final (tornada) 07/10/1988 Austria Wien Žalgiris
Trentadosens de Final (tornada) 11/10/1988 Tatabányai Stuttgart
Trentadosens de Final (tornada) 12/10/1988 Os Belenenses Bayer Leverkusen
Trentadosens de Final (tornada) 12/10/1988 Slavia Sofia Partizan
Trentadosens de Final (tornada) 12/10/1988 Köln Royal Antwerp
Trentadosens de Final (tornada) 12/10/1988 Nürnberg Roma
Trentadosens de Final (tornada) 12/10/1988 Juventus Oțelul Galați
Setzens de final (anada) 26/10/1988 Újpest Girondins de Bordeaux
Setzens de final (anada) 26/10/1988 First Vienna TPS
Setzens de final (anada) 26/10/1988 Sporting de Portugal Real Sociedad
Setzens de final (anada) 26/10/1988 Juventus Athletic Club
Setzens de final (anada) 26/10/1988 Heart of Midlothian Austria Wien
Setzens de final (anada) 26/10/1988 Groningen Servette
Setzens de final (anada) 26/10/1988 Liégeois Benfica
Setzens de final (anada) 26/10/1988 Dynamo Dresden Waregem
Setzens de final (anada) 26/10/1988 Bayern München Dunajská Streda
Setzens de final (anada) 26/10/1988 Köln Rangers
Setzens de final (anada) 26/10/1988 Lokomotive Leipzig Napoli
Setzens de final (anada) 26/10/1988 Malmö Inter
Setzens de final (anada) 26/10/1988 Dinamo Minsk Victoria București
Setzens de final (anada) 26/10/1988 Velež Os Belenenses
Setzens de final (anada) 26/10/1988 HAŠK Građanski Stuttgart
Setzens de final (anada) 26/10/1988 Partizan Roma
Setzens de final (tornada) 08/11/1988 Girondins de Bordeaux Újpest
Setzens de final (tornada) 09/11/1988 Benfica Liégeois
Setzens de final (tornada) 09/11/1988 Inter Malmö
Setzens de final (tornada) 09/11/1988 Rangers Köln
Setzens de final (tornada) 09/11/1988 Napoli Lokomotive Leipzig
Setzens de final (tornada) 09/11/1988 Austria Wien Heart of Midlothian
Setzens de final (tornada) 09/11/1988 Servette Groningen
Setzens de final (tornada) 09/11/1988 Roma Partizan
Setzens de final (tornada) 09/11/1988 TPS First Vienna
Setzens de final (tornada) 09/11/1988 Real Sociedad Sporting de Portugal
Setzens de final (tornada) 09/11/1988 Dunajská Streda Bayern München
Setzens de final (tornada) 09/11/1988 Waregem Dynamo Dresden
Setzens de final (tornada) 09/11/1988 Stuttgart HAŠK Građanski
Setzens de final (tornada) 09/11/1988 Athletic Club Juventus
Setzens de final (tornada) 10/11/1988 Os Belenenses Velež
Setzens de final (tornada) 10/11/1988 Victoria București Dinamo Minsk
Vuitens de final (anada) 22/11/1988 Groningen Stuttgart
Vuitens de final (anada) 23/11/1988 Heart of Midlothian Velež
Vuitens de final (anada) 23/11/1988 Girondins de Bordeaux Napoli
Vuitens de final (anada) 23/11/1988 Real Sociedad Köln
Vuitens de final (anada) 23/11/1988 Bayern München Inter
Vuitens de final (anada) 23/11/1988 Liégeois Juventus
Vuitens de final (anada) 23/11/1988 Dynamo Dresden Roma
Vuitens de final (anada) 23/11/1988 Victoria București TPS
Vuitens de final (tornada) 06/12/1988 Stuttgart Groningen
Vuitens de final (tornada) 07/12/1988 Inter Bayern München
Vuitens de final (tornada) 07/12/1988 Köln Real Sociedad
Vuitens de final (tornada) 07/12/1988 Velež Heart of Midlothian
Vuitens de final (tornada) 07/12/1988 TPS Victoria București
Vuitens de final (tornada) 07/12/1988 Juventus Liégeois
Vuitens de final (tornada) 07/12/1988 Roma Dynamo Dresden
Vuitens de final (tornada) 07/12/1988 Napoli Girondins de Bordeaux
Quarts de final (anada) 28/02/1989 Heart of Midlothian Bayern München
Quarts de final (anada) 28/02/1989 Victoria București Dynamo Dresden
Quarts de final (anada) 28/02/1989 Stuttgart Real Sociedad
Quarts de final (anada) 01/03/1989 Juventus Napoli
Quarts de final (tornada) 14/03/1989 Bayern München Heart of Midlothian
Quarts de final (tornada) 15/03/1989 Napoli Juventus
Quarts de final (tornada) 15/03/1989 Dynamo Dresden Victoria București
Quarts de final (tornada) 16/03/1989 Real Sociedad Stuttgart
Semifinal (anada) 05/04/1989 Napoli Bayern München
Semifinal (anada) 05/04/1989 Stuttgart Dynamo Dresden
Semifinal (tornada) 19/04/1989 Bayern München Napoli
Semifinal (tornada) 19/04/1989 Dynamo Dresden Stuttgart
Final (anada) 03/05/1989 Napoli Stuttgart
Final (tornada) 17/05/1989 Stuttgart Napoli

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Torsten Gütschow Dynamo DresdenDynamo Dresden
70.78
Careca NapoliNapoli
60.50
Costel Solomon Victoria BucureștiVictoria București
50.63
Ulf Kirsten Dynamo DresdenDynamo Dresden
50.83
Gaudino StuttgartStuttgart
50.42
Wegmann Bayern MünchenBayern München
50.63
Mike Galloway Heart of MidlothianHeart of Midlothian
50.63
Thon Bayern MünchenBayern München
50.63
Uralde Athletic ClubAthletic Club
41.00
Allgöwer StuttgartStuttgart
40.36
    Nom Equip Pos Minuts
Hartmann StuttgartStuttgart
1110
Giuliani NapoliNapoli
1110
Immel StuttgartStuttgart
1110
Renica NapoliNapoli
1110
Ferrara NapoliNapoli
1110
Gaudino StuttgartStuttgart
1088
Maradona NapoliNapoli
1075
Corradini NapoliNapoli
1066
Sigurvinsson StuttgartStuttgart
1059
Allgöwer StuttgartStuttgart
1020
    Nom Equip Pos Grogues
Ralf Hauptmann Dynamo DresdenDynamo Dresden
3
Crippa NapoliNapoli
3
Bernard Wegria LiégeoisLiégeois
2
Jan Larsen IkastIkast
2
Torsten Gütschow Dynamo DresdenDynamo Dresden
2
Policano RomaRoma
2
Gielchen KölnKöln
2
Ion Adrian Zare Victoria BucureștiVictoria București
2
Cornel Mirea Victoria BucureștiVictoria București
2
Marocchi JuventusJuventus
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Franz Feirer Sturm GrazSturm Graz
1
Jean-Christophe Thouvenel Girondins de BordeauxGirondins de Bordeaux
1
De Napoli NapoliNapoli
1
Alain Roche Girondins de BordeauxGirondins de Bordeaux
1
Ismet Sisic VeležVelež
1
Tibor Szaban Dunajská StredaDunajská Streda
1
Manfredonia RomaRoma
1
Ulf Kirsten Dynamo DresdenDynamo Dresden
1
Andrei Chalimo Dinamo MinskDinamo Minsk
1
Rui José Maside Ribeiro Sporting de PortugalSporting de Portugal
1
Gols:
334
Promig golejador:
2.65
Targetes Grogues:
312
Targetes Grogues Per Partit:
2.48
Expulsions:
17
Expulsions Per Partit:
0.13
Victòries locals:
73
Victòries visitants:
28
Empats:
25
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Bayern München: 4 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Újpest: 2 Partits
Millor ratxa no perdent:
Napoli: 6 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Servette: 3 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Stuttgart
Alemanya
12 6 3 3
50%
25%
25%
19 12 11 0
Napoli
Italia
12 6 5 1
50%
41%
9%
18 10 15 1
Dynamo Dresden
Alemanya
10 5 3 2
50%
30%
20%
17 6 18 1
Bayern München
Alemanya
10 6 1 3
60%
10%
30%
22 13 9 0
Victoria București
Rumania
8 4 1 3
50%
12%
38%
14 11 16 1
Juventus
Italia
8 5 0 3
62%
38%
16 8 9 0
Heart of Midlothian
Escocia
8 5 1 2
62%
12%
26%
10 4 10 0
Real Sociedad
Espanya
8 4 2 2
50%
25%
25%
10 8 11 0
Groningen
Països Baixos
6 2 1 3
33%
16%
51%
6 8 7 0
Köln
Alemanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
11 7 10 0
TPS
Finlandia
6 2 2 2
33%
33%
34%
6 6 3 0
Girondins de Bordeaux
França
6 3 2 1
50%
33%
17%
5 3 5 2
Liégeois
Bèlgica
6 3 1 2
50%
16%
34%
14 5 8 0
Velež
Bosnia-Herzegovina
6 3 2 1
50%
33%
17%
8 6 8 1
Roma
Italia
6 2 0 4
33%
67%
8 11 13 3
Inter
Italia
6 4 1 1
66%
16%
18%
9 6 7 0
Malmö
Suecia
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 4 5 0
HAŠK Građanski
Croacia
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 5 4 0
Os Belenenses
Portugal
4 2 2 0
50%
50%
2 0 5 0
Dunajská Streda
Eslovaquia
4 1 0 3
25%
75%
7 7 4 1
Lokomotive Leipzig
Alemanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 3 4 0
Waregem
Bèlgica
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 6 3 0
Dinamo Minsk
Bielorrusia
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 6 1
Újpest
Hungria
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 3 3 0
Rangers
Escocia
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 6 1
Benfica
Portugal
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 4 5 0
Partizan
Serbia
4 3 0 1
75%
25%
14 4 1 0
First Vienna
Austria
4 2 0 2
50%
50%
4 4 4 0
Sporting de Portugal
Portugal
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 5 7 1
Servette
Suïssa
4 1 2 1
25%
50%
25%
2 3 1 0
Athletic Club
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
6 8 4 0
Austria Wien
Austria
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 5 9 1
Sturm Graz
Austria
2 0 1 1
50%
50%
0 1 4 1
Östers
Suecia
2 1 0 1
50%
50%
2 6 4 0
Atlético de Madrid
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 2 0
Legia Warszawa
Polonia
2 0 0 2
100%
4 10 0 0
Torpedo Moskva
Rússia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 0
Brage
Suecia
2 0 0 2
100%
2 4 0 0
Tatabányai
Hungria
2 1 0 1
50%
50%
2 3 3 0
APOEL
Chipre
2 0 0 2
100%
2 6 2 0
AEK
Grecia
2 1 0 1
50%
50%
1 2 2 0
Aarau
Suïssa
2 0 0 2
100%
0 7 3 0
Nürnberg
Alemanya
2 1 0 1
50%
50%
3 4 7 0
Molde
Noruega
2 0 1 1
50%
50%
1 5 1 0
Royal Antwerp
Bèlgica
2 0 0 2
100%
3 6 2 0
Ikast
Dinamarca
2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 0
Union Luxembourg
Luxemburg
2 0 0 2
100%
1 11 1 0
Montpellier
França
2 0 0 2
100%
1 6 1 0
PAOK
Grecia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Dukla Praha
República Txeca
2 1 0 1
50%
50%
4 4 4 0
Ajax
Països Baixos
2 0 0 2
100%
3 6 5 0
Aberdeen
Escocia
2 0 1 1
50%
50%
0 2 6 1
Slavia Sofia
Bulgaria
2 0 0 2
100%
0 10 0 0
St Patrick's
Irlanda
2 0 0 2
100%
0 4 1 0
Žalgiris
Lituania
2 1 0 1
50%
50%
4 5 3 0
Beşiktaş
Turquia
2 1 0 1
50%
50%
1 2 2 0
Oțelul Galați
Rumania
2 1 0 1
50%
50%
1 5 3 0
Botev Plovdiv
Bulgaria
2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 1
Akraness
Islandia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Bayer Leverkusen
Alemanya
2 0 0 2
100%
0 2 2 0
Dnipro
Ucrania
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Linfield
Irlanda del Nord
2 0 2 0
100%
1 1 1 0
Katowice
Polonia
2 0 0 2
100%
2 5 3 0
Sliema Wanderers
Malta
2 0 0 2
100%
1 8 0 0