2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa d'Europa1980-81 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (anada) 16/08/1980 Budapest Honvéd Valletta
Ronda 1 (tornada) 03/09/1980 Valletta Budapest Honvéd
Setzens de final (anada) 16/09/1980 Linfield Nantes
Setzens de final (anada) 17/09/1980 Limerick Real Madrid
Setzens de final (anada) 17/09/1980 Olympiacos Bayern München
Setzens de final (anada) 17/09/1980 Halmstad Esbjerg
Setzens de final (anada) 17/09/1980 Trabzonspor Szombierki Byton
Setzens de final (anada) 17/09/1980 Dinamo Tirana Ajax
Setzens de final (anada) 17/09/1980 Dynamo Berlin APOEL
Setzens de final (anada) 17/09/1980 CSKA Sofia Nottingham Forest
Setzens de final (anada) 17/09/1980 OPS Liverpool
Setzens de final (anada) 17/09/1980 Sporting de Portugal Budapest Honvéd
Setzens de final (anada) 17/09/1980 Inter Universitatea Craiova
Setzens de final (anada) 17/09/1980 Aberdeen Austria Wien
Setzens de final (anada) 17/09/1980 Club Brugge Basel
Setzens de final (anada) 17/09/1980 Jeunesse d'Esch Spartak Moskva
Setzens de final (anada) 17/09/1980 ÍBV Baník Ostrava
Setzens de final (anada) 17/09/1980 Viking Crvena Zvezda
Setzens de final (tornada) 01/10/1980 Esbjerg Halmstad
Setzens de final (tornada) 01/10/1980 Ajax Dinamo Tirana
Setzens de final (tornada) 01/10/1980 Nantes Linfield
Setzens de final (tornada) 01/10/1980 Nottingham Forest CSKA Sofia
Setzens de final (tornada) 01/10/1980 Liverpool OPS
Setzens de final (tornada) 01/10/1980 Budapest Honvéd Sporting de Portugal
Setzens de final (tornada) 01/10/1980 Baník Ostrava ÍBV
Setzens de final (tornada) 01/10/1980 Crvena Zvezda Viking
Setzens de final (tornada) 01/10/1980 Bayern München Olympiacos
Setzens de final (tornada) 01/10/1980 Austria Wien Aberdeen
Setzens de final (tornada) 01/10/1980 Szombierki Byton Trabzonspor
Setzens de final (tornada) 01/10/1980 Universitatea Craiova Inter
Setzens de final (tornada) 01/10/1980 APOEL Dynamo Berlin
Setzens de final (tornada) 01/10/1980 Spartak Moskva Jeunesse d'Esch
Setzens de final (tornada) 01/10/1980 Real Madrid Limerick
Setzens de final (tornada) 01/10/1980 Basel Club Brugge
Vuitens de final (anada) 22/10/1980 Baník Ostrava Dynamo Berlin
Vuitens de final (anada) 22/10/1980 Bayern München Ajax
Vuitens de final (anada) 22/10/1980 Real Madrid Budapest Honvéd
Vuitens de final (anada) 22/10/1980 Aberdeen Liverpool
Vuitens de final (anada) 22/10/1980 Nantes Inter
Vuitens de final (anada) 22/10/1980 CSKA Sofia Szombierki Byton
Vuitens de final (anada) 22/10/1980 Spartak Moskva Esbjerg
Vuitens de final (anada) 22/10/1980 Basel Crvena Zvezda
Vuitens de final (tornada) 04/11/1980 Budapest Honvéd Real Madrid
Vuitens de final (tornada) 05/11/1980 Liverpool Aberdeen
Vuitens de final (tornada) 05/11/1980 Inter Nantes
Vuitens de final (tornada) 05/11/1980 Dynamo Berlin Baník Ostrava
Vuitens de final (tornada) 05/11/1980 Szombierki Byton CSKA Sofia
Vuitens de final (tornada) 05/11/1980 Crvena Zvezda Basel
Vuitens de final (tornada) 05/11/1980 Esbjerg Spartak Moskva
Vuitens de final (tornada) 05/11/1980 Ajax Bayern München
Quarts de final (anada) 04/03/1981 Bayern München Baník Ostrava
Quarts de final (anada) 04/03/1981 Spartak Moskva Real Madrid
Quarts de final (anada) 04/03/1981 Liverpool CSKA Sofia
Quarts de final (anada) 04/03/1981 Inter Crvena Zvezda
Quarts de final (tornada) 18/03/1981 CSKA Sofia Liverpool
Quarts de final (tornada) 18/03/1981 Baník Ostrava Bayern München
Quarts de final (tornada) 18/03/1981 Crvena Zvezda Inter
Quarts de final (tornada) 19/03/1981 Real Madrid Spartak Moskva
Semifinal (anada) 08/04/1981 Liverpool Bayern München
Semifinal (anada) 08/04/1981 Real Madrid Inter
Semifinal (tornada) 22/04/1981 Bayern München Liverpool
Semifinal (tornada) 22/04/1981 Inter Real Madrid
Final 27/05/1981 Liverpool Real Madrid

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Terry McDermott LiverpoolLiverpool
60.75
Graeme Souness LiverpoolLiverpool
60.75
Rummenigge Bayern MünchenBayern München
60.75
Zvetan Yontchev CSKA SofiaCSKA Sofia
50.83
Hoeneß Bayern MünchenBayern München
40.57
Yuri Gavrilov Spartak MoskvaSpartak Moskva
40.67
Alessandro Altobelli InterInter
40.50
Vagiz Khidiyatullin Spartak MoskvaSpartak Moskva
30.75
Srebrenko Repčić Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
30.50
Frank Arnesen AjaxAjax
30.75
    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Terry McDermott LiverpoolLiverpool
60.75
Graeme Souness LiverpoolLiverpool
60.75
Rummenigge Bayern MünchenBayern München
60.75
Zvetan Yontchev CSKA SofiaCSKA Sofia
50.83
Hoeneß Bayern MünchenBayern München
40.57
Yuri Gavrilov Spartak MoskvaSpartak Moskva
40.67
Alessandro Altobelli InterInter
40.50
Vagiz Khidiyatullin Spartak MoskvaSpartak Moskva
30.75
Srebrenko Repčić Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
30.50
Frank Arnesen AjaxAjax
30.75
    Nom Equip Pos Minuts
Camacho Real MadridReal Madrid
810
Ángel Real MadridReal Madrid
810
Ray Clemence LiverpoolLiverpool
810
Alan Hansen LiverpoolLiverpool
810
Ray Kennedy LiverpoolLiverpool
810
Phil Neal LiverpoolLiverpool
810
Juanito Real MadridReal Madrid
804
Sammy Lee LiverpoolLiverpool
789
Stielike Real MadridReal Madrid
785
Kenny Dalglish LiverpoolLiverpool
724
    Nom Equip Pos Grogues
Evaristo Beccalossi InterInter
3
Giuseppe Baresi InterInter
2
Stielike Real MadridReal Madrid
2
Dirk Schoenaker AjaxAjax
2
Milan Jovin Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
2
Libor Radimec Baník OstravaBaník Ostrava
2
Ruzdi Kerimov CSKA SofiaCSKA Sofia
2
Imre Garaba Budapest HonvédBudapest Honvéd
2
Peter Boeve AjaxAjax
1
Søren Lerby AjaxAjax
1
    Nom Equip Pos Vermelles
Leen Barth Club BruggeClub Brugge
1
Gols:
166
Promig golejador:
2.63
Targetes Grogues:
85
Targetes Grogues Per Partit:
1.35
Expulsions:
1
Expulsions Per Partit:
0.02
Victòries locals:
34
Victòries visitants:
17
Empats:
12
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Liverpool: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Budapesti Honved: 2 Partits
Millor ratxa no perdent:
Liverpool: 9 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Baník Ostrava: 4 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Liverpool
Inglaterra
9 6 3 0
66%
33%
1%
24 4 2 0
Real Madrid
Espanya
9 6 1 2
66%
11%
23%
14 4 5 0
Inter
Italia
8 4 3 1
50%
37%
13%
9 6 12 0
Bayern München
Alemanya
8 5 2 1
62%
25%
13%
20 8 1 0
Budapest Honvéd
Hungria
6 4 0 2
66%
34%
14 3 4 0
Baník Ostrava
República Txeca
6 1 3 2
16%
50%
34%
5 8 3 0
Spartak Moskva
Rússia
6 3 1 2
50%
16%
34%
12 4 3 0
CSKA Sofia
Bulgaria
6 4 0 2
66%
34%
8 6 5 0
Crvena Zvezda
Serbia
6 3 1 2
50%
16%
34%
10 6 7 0
Esbjerg
Dinamarca
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 1 0
Szombierki Byton
Polonia
4 1 0 3
25%
75%
4 7 2 0
Ajax
Països Baixos
4 3 0 1
75%
25%
6 6 5 0
Dynamo Berlin
Alemanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 3 4 0
Basel
Suïssa
4 3 0 1
75%
25%
6 3 3 0
Aberdeen
Escocia
4 1 1 2
25%
25%
50%
1 5 2 0
Nantes
França
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 3 3 0
Valletta
Malta
2 0 0 2
100%
0 11 0 0
ÍBV
Islandia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0
Linfield
Irlanda del Nord
2 0 0 2
100%
0 3 0 0
Jeunesse d'Esch
Luxemburg
2 0 0 2
100%
0 9 1 0
Club Brugge
Bèlgica
2 0 0 2
100%
1 5 2 1
Austria Wien
Austria
2 0 1 1
50%
50%
0 1 3 0
Sporting de Portugal
Portugal
2 0 0 2
100%
0 3 2 0
Olympiacos
Grecia
2 0 0 2
100%
2 7 2 0
Limerick
Irlanda
2 0 0 2
100%
2 7 1 0
OPS
Finlandia
2 0 1 1
50%
50%
2 11 0 0
Nottingham Forest
Inglaterra
2 0 0 2
100%
0 2 2 0
Viking
Noruega
2 0 0 2
100%
3 7 0 0
APOEL
Chipre
2 1 0 1
50%
50%
2 4 1 0
Dinamo Tirana
Albania
2 0 0 2
100%
0 3 2 0
Trabzonspor
Turquia
2 1 0 1
50%
50%
2 4 0 0
Universitatea Craiova
Rumania
2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 0
Halmstad
Suecia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 2 0