2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa d'Europa1966-67 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (anada) 31/08/1966 Waterford Vorwärts Berlin
Ronda 1 (anada) 07/09/1966 Sliema Wanderers CSKA Cherveno Zname
Ronda 1 (tornada) 07/09/1966 Vorwärts Berlin Waterford
Setzens de final (anada) 07/09/1966 KR Nantes
Setzens de final (anada) 07/09/1966 Admira Energie Vojvodina
Setzens de final (anada) 07/09/1966 Aris Bonnevoie Linfield
Ronda 1 (tornada) 14/09/1966 CSKA Cherveno Zname Sliema Wanderers
Setzens de final (anada) 14/09/1966 Haka Anderlecht
Setzens de final (tornada) 14/09/1966 Linfield Aris Bonnevoie
Setzens de final (tornada) 20/09/1966 Vojvodina Admira Energie
Setzens de final (anada) 20/09/1966 1860 München Omonia
Setzens de final (tornada) 25/09/1966 Omonia 1860 München
Setzens de final (anada) 28/09/1966 Liverpool Petrolul Ploiești
Setzens de final (anada) 28/09/1966 Esbjerg Dukla Praha
Setzens de final (anada) 28/09/1966 Ajax Beşiktaş
Setzens de final (anada) 28/09/1966 Górnik Zabrze Vorwärts Berlin
Setzens de final (anada) 28/09/1966 CSKA Cherveno Zname Olympiacos
Setzens de final (anada) 28/09/1966 Celtic Zürich
Setzens de final (tornada) 28/09/1966 Anderlecht Haka
Setzens de final (anada) 28/09/1966 Inter Torpedo Moskva
Setzens de final (anada) 28/09/1966 Malmö Atlético de Madrid
Setzens de final (tornada) 04/10/1966 Dukla Praha Esbjerg
Setzens de final (tornada) 05/10/1966 Nantes KR
Setzens de final (tornada) 05/10/1966 Beşiktaş Ajax
Setzens de final (tornada) 05/10/1966 Zürich Celtic
Setzens de final (tornada) 05/10/1966 Olympiacos CSKA Cherveno Zname
Setzens de final (anada) 05/10/1966 Vasas Sporting de Portugal
Setzens de final (tornada) 12/10/1966 Sporting de Portugal Vasas
Setzens de final (tornada) 12/10/1966 Atlético de Madrid Malmö
Setzens de final (tornada) 12/10/1966 Petrolul Ploiești Liverpool
Setzens de final (tornada) 12/10/1966 Vorwärts Berlin Górnik Zabrze
Setzens de final (tornada) 12/10/1966 Torpedo Moskva Inter
Setzens de final (desempat) 19/10/1966 Liverpool Petrolul Ploiești
Vuitens de final (anada) 25/10/1966 Vålerenga Linfield
Setzens de final (desempat) 26/10/1966 Vorwärts Berlin Górnik Zabrze
Vuitens de final (tornada) 08/11/1966 Linfield Vålerenga
Vuitens de final (anada) 16/11/1966 Vojvodina Atlético de Madrid
Vuitens de final (anada) 16/11/1966 Inter Vasas
Vuitens de final (anada) 17/11/1966 1860 München Real Madrid
Vuitens de final (anada) 17/11/1966 Dukla Praha Anderlecht
Vuitens de final (anada) 23/11/1966 CSKA Cherveno Zname Górnik Zabrze
Vuitens de final (anada) 30/11/1966 Nantes Celtic
Vuitens de final (tornada) 30/11/1966 Real Madrid 1860 München
Vuitens de final (tornada) 07/12/1966 Celtic Nantes
Vuitens de final (tornada) 07/12/1966 Górnik Zabrze CSKA Cherveno Zname
Vuitens de final (tornada) 07/12/1966 Anderlecht Dukla Praha
Vuitens de final (anada) 07/12/1966 Ajax Liverpool
Vuitens de final (tornada) 08/12/1966 Vasas Inter
Vuitens de final (tornada) 14/12/1966 Liverpool Ajax
Vuitens de final (tornada) 14/12/1966 Atlético de Madrid Vojvodina
Vuitens de final (desempat) 21/12/1966 Atlético de Madrid Vojvodina
Quarts de final (anada) 15/02/1967 Inter Real Madrid
Quarts de final (anada) 01/03/1967 Vojvodina Celtic
Quarts de final (anada) 01/03/1967 Ajax Dukla Praha
Quarts de final (anada) 01/03/1967 Linfield CSKA Cherveno Zname
Quarts de final (tornada) 01/03/1967 Real Madrid Inter
Quarts de final (tornada) 08/03/1967 Celtic Vojvodina
Quarts de final (tornada) 08/03/1967 Dukla Praha Ajax
Quarts de final (tornada) 15/03/1967 CSKA Cherveno Zname Linfield
Semifinal (anada) 12/04/1967 Celtic Dukla Praha
Semifinal (anada) 19/04/1967 Inter CSKA Cherveno Zname
Semifinal (tornada) 25/04/1967 Dukla Praha Celtic
Semifinal (desempat) 26/04/1967 CSKA Cherveno Zname Inter
Semifinal (tornada) 03/05/1967 Inter CSKA Cherveno Zname
Final 25/05/1967 Celtic Inter

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Paul Van Himst AnderlechtAnderlecht
61.50
Jürgen Piepenburg Vorwärts BerlinVorwärts Berlin
61.20
Stephen Chalmers CelticCeltic
50.56
Ernest Pohl Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
51.00
Arthur Thomas LinfieldLinfield
51.00
Dimitar Yakimov CSKA Cherveno ZnameCSKA Cherveno Zname
40.44
Sylvestre Takac VojvodinaVojvodina
40.80
Nikola Zanev CSKA Cherveno ZnameCSKA Cherveno Zname
40.36
Ivan Mráz Dukla PrahaDukla Praha
40.80
Konietzka 1860 München1860 München
42.00
    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Paul Van Himst AnderlechtAnderlecht
61.50
Jürgen Piepenburg Vorwärts BerlinVorwärts Berlin
61.20
Stephen Chalmers CelticCeltic
50.56
Ernest Pohl Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
51.00
Arthur Thomas LinfieldLinfield
51.00
Dimitar Yakimov CSKA Cherveno ZnameCSKA Cherveno Zname
40.44
Sylvestre Takac VojvodinaVojvodina
40.80
Nikola Zanev CSKA Cherveno ZnameCSKA Cherveno Zname
40.36
Ivan Mráz Dukla PrahaDukla Praha
40.80
Konietzka 1860 München1860 München
42.00
    Nom Equip Pos Minuts
Boris Gaganelov CSKA Cherveno ZnameCSKA Cherveno Zname
990
Dimitar Penev CSKA Cherveno ZnameCSKA Cherveno Zname
990
Asparuh Donev CSKA Cherveno ZnameCSKA Cherveno Zname
990
Nikola Zanev CSKA Cherveno ZnameCSKA Cherveno Zname
990
Sandro Mazzola InterInter
900
Ivan Vasilev CSKA Cherveno ZnameCSKA Cherveno Zname
900
Boris Stankov CSKA Cherveno ZnameCSKA Cherveno Zname
900
Giuliano Sarti InterInter
900
Tarcisio Burgnich InterInter
900
Giacinto Facchetti InterInter
900
    Nom Equip Pos Grogues
    Nom Equip Pos Vermelles
Ernesto Figueiredo Sporting de PortugalSporting de Portugal
1
Vasilis Botinos OlympiacosOlympiacos
1
Vasa Pusibrk VojvodinaVojvodina
1
Dobrivoje Trivić VojvodinaVojvodina
1
Kiril Raykov CSKA Cherveno ZnameCSKA Cherveno Zname
1
Gols:
212
Promig golejador:
3.26
Expulsions:
5
Expulsions Per Partit:
0.08
Victòries locals:
37
Victòries visitants:
18
Empats:
10
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Celtic Glasgow: 4 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Sliema: 2 Partits
Millor ratxa no perdent:
Inter: 9 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
CSKA Sofia: 3 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
CSKA Cherveno Zname
Bulgaria
11 5 3 3
45%
27%
28%
18 11 0 1
Inter
Italia
10 6 3 1
60%
30%
10%
12 5 0 0
Celtic
Escocia
9 7 1 1
77%
11%
12%
18 5 0 0
Dukla Praha
República Txeca
8 5 2 1
62%
25%
13%
16 7 0 0
Vojvodina
Serbia
7 4 1 2
57%
14%
29%
8 7 0 2
Linfield
Irlanda del Nord
6 2 3 1
33%
50%
17%
16 9 0 0
Ajax
Països Baixos
6 3 2 1
50%
33%
17%
13 7 0 0
Vorwärts Berlin
Alemanya
5 3 0 2
60%
40%
16 7 0 0
Atlético de Madrid
Espanya
5 3 0 2
60%
40%
10 7 0 0
Górnik Zabrze
Polonia
5 3 0 2
60%
40%
9 8 0 0
Liverpool
Inglaterra
5 2 1 2
40%
20%
40%
8 10 0 0
Real Madrid
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
3 5 0 0
Vasas
Hungria
4 2 0 2
50%
50%
8 4 0 0
Nantes
França
4 2 0 2
50%
50%
10 10 0 0
Anderlecht
Bèlgica
4 2 0 2
50%
50%
14 7 0 0
1860 München
Alemanya
4 3 0 1
75%
25%
12 4 0 0
Petrolul Ploiești
Rumania
3 1 0 2
33%
67%
3 5 0 0
Vålerenga
Noruega
2 0 1 1
50%
50%
2 5 0 0
Omonia
Chipre
2 0 0 2
100%
1 10 0 0
Beşiktaş
Turquia
2 0 0 2
100%
1 4 0 0
Haka
Finlandia
2 0 0 2
100%
1 12 0 0
Olympiacos
Grecia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 1
Aris Bonnevoie
Luxemburg
2 0 1 1
50%
50%
4 9 0 0
Zürich
Suïssa
2 0 0 2
100%
0 5 0 0
Admira Energie
Austria
2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
Torpedo Moskva
Rússia
2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
Malmö
Suecia
2 0 0 2
100%
1 5 0 0
KR
Islandia
2 0 0 2
100%
4 8 0 0
Sliema Wanderers
Malta
2 0 0 2
100%
1 6 0 0
Sporting de Portugal
Portugal
2 0 0 2
100%
0 7 0 1
Esbjerg
Dinamarca
2 0 0 2
100%
0 6 0 0
Waterford
Irlanda
2 0 0 2
100%
1 12 0 0