Temporada 2000-01 Lliga de Campions

Partits
TipusDataLocalResultat Visitant
Classificació Fase 1 (Anada)12/07/2000Shirak1 - 1Bate Borisov
Classificació Fase 1 (Anada)12/07/2000Sloga0 - 1Shelbourne
Classificació Fase 1 (Anada)12/07/2000TNS2 - 2Levadia Tallinn
Classificació Fase 1 (Anada)12/07/2000Dudelange0 - 4Levski Sofia
Classificació Fase 1 (Anada)12/07/20000 - 3Crvena Zvezda
Classificació Fase 1 (Anada)12/07/2000Birkirkara1 - 2KR
Classificació Fase 1 (Anada)12/07/2000Haka1 - 0Linfield
Classificació Fase 1 (Anada)12/07/2000Tirana2 - 3Zimbru
Classificació Fase 1 (Anada)12/07/2000Kaunas4 - 0Brotnjo
Classificació Fase 1 (Anada)12/07/2000Skonto2 - 1Shamkir
Classificació Fase 1 (Tornada)19/07/2000Crvena Zvezda2 - 0
Classificació Fase 1 (Tornada)19/07/2000KR4 - 1Birkirkara
Classificació Fase 1 (Tornada)19/07/2000Linfield2 - 1Haka
Classificació Fase 1 (Tornada)19/07/2000Shelbourne1 - 1Sloga
Classificació Fase 1 (Tornada)19/07/2000Bate Borisov2 - 1Shirak
Classificació Fase 1 (Tornada)19/07/2000Levski Sofia2 - 0Dudelange
Classificació Fase 1 (Tornada)19/07/2000Brotnjo3 - 0Kaunas
Classificació Fase 1 (Tornada)19/07/2000Levadia Tallinn4 - 0TNS
Classificació Fase 1 (Tornada)19/07/2000Zimbru3 - 2Tirana
Classificació Fase 1 (Tornada)19/07/2000Shamkir4 - 1Skonto
Classificació Fase 2 (Anada)26/07/2000Anderlecht4 - 2Anorthosis
Classificació Fase 2 (Anada)26/07/2000Shelbourne1 - 3Rosenborg
Classificació Fase 2 (Anada)26/07/2000Rangers4 - 1Kaunas
Classificació Fase 2 (Anada)26/07/2000Sturm Graz3 - 0Hapoel Tel Aviv
Classificació Fase 2 (Anada)26/07/2000Hajduk Split0 - 2Dunaferr
Classificació Fase 2 (Anada)26/07/2000Shakhtar4 - 1Levadia Tallinn
Classificació Fase 2 (Anada)26/07/2000Dinamo București3 - 4Polonia Warszawa
Classificació Fase 2 (Anada)26/07/2000Crvena Zvezda4 - 0Torpedo Kutaisi
Classificació Fase 2 (Anada)26/07/2000Beşiktaş1 - 0Levski Sofia
Classificació Fase 2 (Anada)26/07/2000Helsingborg0 - 0Bate Borisov
Classificació Fase 2 (Anada)26/07/2000Brøndby3 - 1KR
Classificació Fase 2 (Anada)26/07/2000Slavia Praha1 - 0Shamkir
Classificació Fase 2 (Anada)26/07/2000Haka0 - 0Inter Bratislava
Classificació Fase 2 (Anada)26/07/2000Zimbru2 - 0Maribor
Classificació Fase 2 (Tornada)02/08/2000Maribor1 - 0Zimbru
Classificació Fase 2 (Tornada)02/08/2000Rosenborg1 - 1Shelbourne
Classificació Fase 2 (Tornada)02/08/2000Dunaferr2 - 2Hajduk Split
Classificació Fase 2 (Tornada)02/08/2000KR0 - 0Brøndby
Classificació Fase 2 (Tornada)02/08/2000Polonia Warszawa3 - 1Dinamo București
Classificació Fase 2 (Tornada)02/08/2000Levadia Tallinn1 - 5Shakhtar
Classificació Fase 2 (Tornada)02/08/2000Inter Bratislava1 - 0Haka
Classificació Fase 2 (Tornada)02/08/2000Levski Sofia1 - 1Beşiktaş
Classificació Fase 2 (Tornada)02/08/2000Anorthosis0 - 0Anderlecht
Classificació Fase 2 (Tornada)02/08/2000Torpedo Kutaisi2 - 0Crvena Zvezda
Classificació Fase 2 (Tornada)02/08/2000Kaunas0 - 0Rangers
Classificació Fase 2 (Tornada)02/08/2000Shamkir1 - 4Slavia Praha
Classificació Fase 2 (Tornada)02/08/2000Hapoel Tel Aviv1 - 2Sturm Graz
Classificació Fase 2 (Tornada)02/08/2000Bate Borisov0 - 3Helsingborg
Classificació Fase 3 (Anada)07/08/2000Inter Bratislava1 - 2Olympique Lyonnais
Classificació Fase 3 (Anada)08/08/2000Beşiktaş3 - 0Lokomotiv
Classificació Fase 3 (Anada)08/08/2000Sturm Graz2 - 1Feyenoord
Classificació Fase 3 (Anada)08/08/2000Brøndby0 - 2Hamburger
Classificació Fase 3 (Anada)08/08/2000Zimbru0 - 1Sparta Praha
Classificació Fase 3 (Anada)09/08/2000Tirol Innsbruck0 - 0Valencia
Classificació Fase 3 (Anada)09/08/2000Leeds2 - 11860 München
Classificació Fase 3 (Anada)09/08/2000St Gallen1 - 2Galatasaray
Classificació Fase 3 (Anada)09/08/2000Milan3 - 1Dinamo Zagreb
Classificació Fase 3 (Anada)09/08/2000Helsingborg1 - 0Inter
Classificació Fase 3 (Anada)09/08/2000Dunaferr2 - 2Rosenborg
Classificació Fase 3 (Anada)09/08/2000Herfølge BK0 - 3Rangers
Classificació Fase 3 (Anada)09/08/2000Anderlecht1 - 0Porto
Classificació Fase 3 (Anada)09/08/2000Polonia Warszawa2 - 2Panathinaikos
Classificació Fase 3 (Anada)09/08/2000Shakhtar0 - 1Slavia Praha
Classificació Fase 3 (Anada)09/08/2000Dynamo Kiev0 - 0Crvena Zvezda
Classificació Fase 3 (Tornada)22/08/2000Slavia Praha0 - 2Shakhtar
Classificació Fase 3 (Tornada)22/08/2000Dinamo Zagreb0 - 3Milan
Classificació Fase 3 (Tornada)22/08/2000Hamburger0 - 0Brøndby
Classificació Fase 3 (Tornada)22/08/2000Galatasaray2 - 2St Gallen
Classificació Fase 3 (Tornada)23/08/2000Olympique Lyonnais2 - 1Inter Bratislava
Classificació Fase 3 (Tornada)23/08/2000Sparta Praha1 - 0Zimbru
Classificació Fase 3 (Tornada)23/08/2000Porto0 - 0Anderlecht
Classificació Fase 3 (Tornada)23/08/2000Valencia4 - 1Tirol Innsbruck
Classificació Fase 3 (Tornada)23/08/2000Inter0 - 0Helsingborg
Classificació Fase 3 (Tornada)23/08/2000Rosenborg2 - 1Dunaferr
Classificació Fase 3 (Tornada)23/08/2000Rangers3 - 0Herfølge BK
Classificació Fase 3 (Tornada)23/08/20001860 München0 - 1Leeds
Classificació Fase 3 (Tornada)23/08/2000Crvena Zvezda1 - 1Dynamo Kiev
Classificació Fase 3 (Tornada)23/08/2000Feyenoord1 - 1Sturm Graz
Classificació Fase 3 (Tornada)23/08/2000Lokomotiv1 - 3Beşiktaş
Classificació Fase 3 (Tornada)23/08/2000Panathinaikos2 - 1Polonia Warszawa
Primera Fase de Grups (Jornada 1)12/09/2000Valencia2 - 1Olympiacos
Primera Fase de Grups (Jornada 1)12/09/2000Rangers5 - 0Sturm Graz
Primera Fase de Grups (Jornada 1)12/09/2000Shakhtar0 - 3Lazio
Primera Fase de Grups (Jornada 1)12/09/2000Sparta Praha0 - 1Arsenal
Primera Fase de Grups (Jornada 1)12/09/2000Sporting de Portugal2 - 2Real Madrid
Primera Fase de Grups (Jornada 1)12/09/2000Galatasaray3 - 2Monaco
Primera Fase de Grups (Jornada 1)12/09/2000Olympique Lyonnais3 - 1Heerenveen
Primera Fase de Grups (Jornada 1)12/09/2000Spartak Moscú2 - 0Bayer Leverkusen
Primera Fase de Grups (Jornada 1)13/09/2000Manchester United5 - 1Anderlecht
Primera Fase de Grups (Jornada 1)13/09/2000Helsingborg1 - 3Bayern München
Primera Fase de Grups (Jornada 1)13/09/2000Panathinaikos1 - 1Deportivo de La Coruña
Primera Fase de Grups (Jornada 1)13/09/2000Hamburger4 - 4Juventus
Primera Fase de Grups (Jornada 1)13/09/2000PSV2 - 1Dynamo Kiev
Primera Fase de Grups (Jornada 1)13/09/2000Barcelona4 - 0Leeds
Primera Fase de Grups (Jornada 1)13/09/2000Milan4 - 1Beşiktaş
Primera Fase de Grups (Jornada 1)13/09/2000Rosenborg3 - 1PSG
Primera Fase de Grups (Jornada 2)19/09/2000Anderlecht1 - 0PSV
Primera Fase de Grups (Jornada 2)19/09/2000Beşiktaş3 - 0Barcelona
Primera Fase de Grups (Jornada 2)19/09/2000Deportivo de La Coruña2 - 1Hamburger
Primera Fase de Grups (Jornada 2)19/09/2000Juventus2 - 1Panathinaikos
Primera Fase de Grups (Jornada 2)19/09/2000Bayern München3 - 1Rosenborg
Primera Fase de Grups (Jornada 2)19/09/2000PSG4 - 1Helsingborg
Primera Fase de Grups (Jornada 2)19/09/2000Dynamo Kiev0 - 0Manchester United
Primera Fase de Grups (Jornada 2)19/09/2000Leeds1 - 0Milan
Primera Fase de Grups (Jornada 2)20/09/2000Real Madrid1 - 0Spartak Moscú
Primera Fase de Grups (Jornada 2)20/09/2000Bayer Leverkusen3 - 2Sporting de Portugal
Primera Fase de Grups (Jornada 2)20/09/2000Arsenal3 - 2Shakhtar
Primera Fase de Grups (Jornada 2)20/09/2000Lazio3 - 0Sparta Praha
Primera Fase de Grups (Jornada 2)20/09/2000Heerenveen0 - 1Valencia
Primera Fase de Grups (Jornada 2)20/09/2000Olympiacos2 - 1Olympique Lyonnais
Primera Fase de Grups (Jornada 2)20/09/2000Sturm Graz3 - 0Galatasaray
Primera Fase de Grups (Jornada 2)20/09/2000Monaco0 - 1Rangers
Primera Fase de Grups (Jornada 3)26/09/2000Juventus0 - 0Deportivo de La Coruña
Primera Fase de Grups (Jornada 3)26/09/2000PSV3 - 1Manchester United
Primera Fase de Grups (Jornada 3)26/09/2000Hamburger0 - 1Panathinaikos
Primera Fase de Grups (Jornada 3)26/09/2000Dynamo Kiev4 - 0Anderlecht
Primera Fase de Grups (Jornada 3)26/09/2000Leeds6 - 0Beşiktaş
Primera Fase de Grups (Jornada 3)26/09/2000Barcelona0 - 2Milan
Primera Fase de Grups (Jornada 3)26/09/2000Rosenborg6 - 1Helsingborg
Primera Fase de Grups (Jornada 3)26/09/2000PSG1 - 0Bayern München
Primera Fase de Grups (Jornada 3)27/09/2000Valencia1 - 0Olympique Lyonnais
Primera Fase de Grups (Jornada 3)27/09/2000Monaco5 - 0Sturm Graz
Primera Fase de Grups (Jornada 3)27/09/2000Sparta Praha3 - 2Shakhtar
Primera Fase de Grups (Jornada 3)27/09/2000Galatasaray3 - 2Rangers
Primera Fase de Grups (Jornada 3)27/09/2000Spartak Moscú3 - 1Sporting de Portugal
Primera Fase de Grups (Jornada 3)27/09/2000Bayer Leverkusen2 - 3Real Madrid
Primera Fase de Grups (Jornada 3)27/09/2000Arsenal2 - 0Lazio
Primera Fase de Grups (Jornada 3)27/09/2000Olympiacos2 - 0Heerenveen
Primera Fase de Grups (Jornada 4)17/10/2000Rangers0 - 0Galatasaray
Primera Fase de Grups (Jornada 4)17/10/2000Sturm Graz2 - 0Monaco
Primera Fase de Grups (Jornada 4)17/10/2000Olympique Lyonnais1 - 2Valencia
Primera Fase de Grups (Jornada 4)17/10/2000Heerenveen1 - 0Olympiacos
Primera Fase de Grups (Jornada 4)17/10/2000Shakhtar2 - 1Sparta Praha
Primera Fase de Grups (Jornada 4)17/10/2000Lazio1 - 1Arsenal
Primera Fase de Grups (Jornada 4)17/10/2000Real Madrid5 - 3Bayer Leverkusen
Primera Fase de Grups (Jornada 4)17/10/2000Sporting de Portugal0 - 3Spartak Moscú
Primera Fase de Grups (Jornada 4)18/10/2000Beşiktaş0 - 0Leeds
Primera Fase de Grups (Jornada 4)18/10/2000Helsingborg2 - 0Rosenborg
Primera Fase de Grups (Jornada 4)18/10/2000Milan3 - 3Barcelona
Primera Fase de Grups (Jornada 4)18/10/2000Panathinaikos0 - 0Hamburger
Primera Fase de Grups (Jornada 4)18/10/2000Bayern München2 - 0PSG
Primera Fase de Grups (Jornada 4)18/10/2000Anderlecht4 - 2Dynamo Kiev
Primera Fase de Grups (Jornada 4)18/10/2000Deportivo de La Coruña1 - 1Juventus
Primera Fase de Grups (Jornada 4)18/10/2000Manchester United3 - 1PSV
Primera Fase de Grups (Jornada 5)24/10/2000Dynamo Kiev0 - 1PSV
Primera Fase de Grups (Jornada 5)24/10/2000Juventus1 - 3Hamburger
Primera Fase de Grups (Jornada 5)24/10/2000Anderlecht2 - 1Manchester United
Primera Fase de Grups (Jornada 5)24/10/2000Beşiktaş0 - 2Milan
Primera Fase de Grups (Jornada 5)24/10/2000Leeds1 - 1Barcelona
Primera Fase de Grups (Jornada 5)24/10/2000Deportivo de La Coruña1 - 0Panathinaikos
Primera Fase de Grups (Jornada 5)24/10/2000Bayern München0 - 0Helsingborg
Primera Fase de Grups (Jornada 5)24/10/2000PSG7 - 2Rosenborg
Primera Fase de Grups (Jornada 5)25/10/2000Sturm Graz2 - 0Rangers
Primera Fase de Grups (Jornada 5)25/10/2000Olympiacos1 - 0Valencia
Primera Fase de Grups (Jornada 5)25/10/2000Lazio5 - 1Shakhtar
Primera Fase de Grups (Jornada 5)25/10/2000Arsenal4 - 2Sparta Praha
Primera Fase de Grups (Jornada 5)25/10/2000Real Madrid4 - 0Sporting de Portugal
Primera Fase de Grups (Jornada 5)25/10/2000Bayer Leverkusen1 - 0Spartak Moscú
Primera Fase de Grups (Jornada 5)25/10/2000Monaco4 - 2Galatasaray
Primera Fase de Grups (Jornada 5)25/10/2000Heerenveen0 - 2Olympique Lyonnais
Primera Fase de Grups (Jornada 6)07/11/2000Olympique Lyonnais1 - 0Olympiacos
Primera Fase de Grups (Jornada 6)07/11/2000Galatasaray2 - 2Sturm Graz
Primera Fase de Grups (Jornada 6)07/11/2000Rangers2 - 2Monaco
Primera Fase de Grups (Jornada 6)07/11/2000Valencia1 - 1Heerenveen
Primera Fase de Grups (Jornada 6)07/11/2000Shakhtar3 - 0Arsenal
Primera Fase de Grups (Jornada 6)07/11/2000Sparta Praha0 - 1Lazio
Primera Fase de Grups (Jornada 6)07/11/2000Sporting de Portugal0 - 0Bayer Leverkusen
Primera Fase de Grups (Jornada 6)07/11/2000Spartak Moscú1 - 0Real Madrid
Primera Fase de Grups (Jornada 6)08/11/2000PSV2 - 3Anderlecht
Primera Fase de Grups (Jornada 6)08/11/2000Hamburger1 - 1Deportivo de La Coruña
Primera Fase de Grups (Jornada 6)08/11/2000Panathinaikos3 - 1Juventus
Primera Fase de Grups (Jornada 6)08/11/2000Rosenborg1 - 1Bayern München
Primera Fase de Grups (Jornada 6)08/11/2000Helsingborg1 - 1PSG
Primera Fase de Grups (Jornada 6)08/11/2000Barcelona5 - 0Beşiktaş
Primera Fase de Grups (Jornada 6)08/11/2000Manchester United1 - 0Dynamo Kiev
Primera Fase de Grups (Jornada 6)08/11/2000Milan1 - 1Leeds
Segona Fase de Grups (Jornada 1)21/11/2000Valencia2 - 0Sturm Graz
Segona Fase de Grups (Jornada 1)21/11/2000Manchester United3 - 1Panathinaikos
Segona Fase de Grups (Jornada 1)21/11/2000Milan2 - 2Galatasaray
Segona Fase de Grups (Jornada 1)21/11/2000PSG1 - 3Deportivo de La Coruña
Segona Fase de Grups (Jornada 1)22/11/2000Spartak Moscú4 - 1Arsenal
Segona Fase de Grups (Jornada 1)22/11/2000Leeds0 - 2Real Madrid
Segona Fase de Grups (Jornada 1)22/11/2000Anderlecht1 - 0Lazio
Segona Fase de Grups (Jornada 1)22/11/2000Bayern München1 - 0Olympique Lyonnais
Segona Fase de Grups (Jornada 2)05/12/2000Arsenal2 - 2Bayern München
Segona Fase de Grups (Jornada 2)05/12/2000Olympique Lyonnais3 - 0Spartak Moscú
Segona Fase de Grups (Jornada 2)05/12/2000Lazio0 - 1Leeds
Segona Fase de Grups (Jornada 2)05/12/2000Real Madrid4 - 1Anderlecht
Segona Fase de Grups (Jornada 2)06/12/2000Galatasaray1 - 0PSG
Segona Fase de Grups (Jornada 2)06/12/2000Deportivo de La Coruña0 - 1Milan
Segona Fase de Grups (Jornada 2)06/12/2000Panathinaikos0 - 0Valencia
Segona Fase de Grups (Jornada 2)06/12/2000Sturm Graz0 - 2Manchester United
Segona Fase de Grups (Jornada 3)13/02/2001Bayern München1 - 0Spartak Moscú
Segona Fase de Grups (Jornada 3)13/02/2001Olympique Lyonnais0 - 1Arsenal
Segona Fase de Grups (Jornada 3)13/02/2001Leeds2 - 1Anderlecht
Segona Fase de Grups (Jornada 3)13/02/2001Real Madrid3 - 2Lazio
Segona Fase de Grups (Jornada 3)14/02/2001Milan1 - 1PSG
Segona Fase de Grups (Jornada 3)14/02/2001Sturm Graz2 - 0Panathinaikos
Segona Fase de Grups (Jornada 3)14/02/2001Valencia0 - 0Manchester United
Segona Fase de Grups (Jornada 3)14/02/2001Galatasaray1 - 0Deportivo de La Coruña
Segona Fase de Grups (Jornada 4)20/02/2001Deportivo de La Coruña2 - 0Galatasaray
Segona Fase de Grups (Jornada 4)20/02/2001Panathinaikos1 - 2Sturm Graz
Segona Fase de Grups (Jornada 4)20/02/2001Manchester United1 - 1Valencia
Segona Fase de Grups (Jornada 4)20/02/2001PSG1 - 1Milan
Segona Fase de Grups (Jornada 4)21/02/2001Arsenal1 - 1Olympique Lyonnais
Segona Fase de Grups (Jornada 4)21/02/2001Lazio2 - 2Real Madrid
Segona Fase de Grups (Jornada 4)21/02/2001Anderlecht1 - 4Leeds
Segona Fase de Grups (Jornada 4)21/02/2001Spartak Moscú0 - 3Bayern München
Segona Fase de Grups (Jornada 5)06/03/2001Real Madrid3 - 2Leeds
Segona Fase de Grups (Jornada 5)06/03/2001Arsenal1 - 0Spartak Moscú
Segona Fase de Grups (Jornada 5)06/03/2001Olympique Lyonnais3 - 0Bayern München
Segona Fase de Grups (Jornada 5)06/03/2001Lazio2 - 1Anderlecht
Segona Fase de Grups (Jornada 5)07/03/2001Panathinaikos1 - 1Manchester United
Segona Fase de Grups (Jornada 5)07/03/2001Galatasaray2 - 0Milan
Segona Fase de Grups (Jornada 5)07/03/2001Deportivo de La Coruña4 - 3PSG
Segona Fase de Grups (Jornada 5)07/03/2001Sturm Graz0 - 5Valencia
Segona Fase de Grups (Jornada 6)13/03/2001Valencia2 - 1Panathinaikos
Segona Fase de Grups (Jornada 6)13/03/2001Milan1 - 1Deportivo de La Coruña
Segona Fase de Grups (Jornada 6)13/03/2001PSG2 - 0Galatasaray
Segona Fase de Grups (Jornada 6)13/03/2001Manchester United3 - 0Sturm Graz
Segona Fase de Grups (Jornada 6)14/03/2001Bayern München1 - 0Arsenal
Segona Fase de Grups (Jornada 6)14/03/2001Spartak Moscú1 - 1Olympique Lyonnais
Segona Fase de Grups (Jornada 6)14/03/2001Leeds3 - 3Lazio
Segona Fase de Grups (Jornada 6)14/03/2001Anderlecht2 - 0Real Madrid
Quarts de Final (Anada)03/04/2001Manchester United0 - 1Bayern München
Quarts de Final (Anada)03/04/2001Galatasaray3 - 2Real Madrid
Quarts de Final (Anada)04/04/2001Arsenal2 - 1Valencia
Quarts de Final (Anada)04/04/2001Leeds3 - 0Deportivo de La Coruña
Quarts de Final (Tornada)17/04/2001Valencia1 - 0Arsenal
Quarts de Final (Tornada)17/04/2001Deportivo de La Coruña2 - 0Leeds
Quarts de Final (Tornada)18/04/2001Bayern München2 - 1Manchester United
Quarts de Final (Tornada)18/04/2001Real Madrid3 - 0Galatasaray
Semifinal (Anada)01/05/2001Real Madrid0 - 1Bayern München
Semifinal (Anada)02/05/2001Leeds0 - 0Valencia
Semifinal (Tornada)08/05/2001Valencia3 - 0Leeds
Semifinal (Tornada)09/05/2001Bayern München2 - 1Real Madrid
Final23/05/2001Bayern München1 - 1Valencia
Destacats
 NomDem GolsClub
Shevchenko
9Milan
 Jardel 9Galatasaray
Smith
7Leeds
 Jan Koller 7Anderlecht
Raúl
7Real Madrid
 Andriy Vorobey 7Shakhtar
Iván Helguera
6Real Madrid
 Markus Schopp 6Sturm Graz
Rivaldo
6Barcelona
Simone
6Monaco
 NomDem GolsClub
Raúl
7Real Madrid
 Jardel 6Galatasaray
Élber
6Bayern München
Rivaldo
6Barcelona
Iván Helguera
6Real Madrid
Bowyer
6Leeds
Simone
6Monaco
Scholes
6Manchester United
Smith
5Leeds
Juan Sánchez
5Valencia
Incloure fase classificatòria
 NomDem MinutsClub
Pellegrino
1650Valencia
Cañizares
1650Valencia
Harte
1530Leeds
Angloma
1524Valencia
Kahn
1447Bayern München
Smith
1430Leeds
 Jardel 1417Galatasaray
Mendieta
1415Valencia
Viduka
1407Leeds
 Bart Goor 1396Anderlecht
 NomDem GroguesClub
Mendieta
6Valencia
Carboni
6Valencia
 Markus Schopp 5Sturm Graz
Iván Helguera
5Real Madrid
Keown
5Arsenal
Dacourt
5Leeds
Effenberg
5Bayern München
Salihamidžić
5Bayern München
 Dmitri Ananko 5Spartak Moscú
Baraja
5Valencia
 NomDem VermellesClub
Zidane
2Juventus
 Miroslav Laus 1Brotnjo
 Serhiy Popov 1Shakhtar
 Roman Mählich 1Sturm Graz
 Suat Kaya 1Galatasaray
 Zdeněk Grygera 1Sparta Praha
Foé
1Olympique Lyonnais
 Erik Hoftun 1Rosenborg
Davids
1Juventus
Djetou
1Monaco
Gols:
662
Gols Per Partit:
2,79
Targetes Grogues:
860
Targetes Grogues Per Partit:
3,63
Expulsions:
49
Expulsions Per Partit:
0,21
Victòries locals:
130
Victòries visitants:
50
Empats:
57
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Valencia: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Anderlecht: 4 Partits
Millor ratxa no perdent:
Milan: 8 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Panathinaikos: 6 Partits
Última actualització: 18/02/2019
Notificar error