2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Lliga de Campions2000-01 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2000 Shirak BATE Borisov
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2000 Sloga Jugomagnat Shelbourne
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2000 The New Saints Levadia Tallinn
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2000 Dudelange Levski Sofia
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2000 Crvena Zvezda
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2000 Birkirkara KR
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2000 Haka Linfield
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2000 Tirana Zimbru
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2000 Kaunas Brotnjo
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2000 Skonto Shamkir
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2000 Crvena Zvezda
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2000 KR Birkirkara
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2000 Linfield Haka
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2000 Shelbourne Sloga Jugomagnat
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2000 Brotnjo Kaunas
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2000 Levski Sofia Dudelange
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2000 BATE Borisov Shirak
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2000 Levadia Tallinn The New Saints
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2000 Zimbru Tirana
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2000 Shamkir Skonto
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2000 Anderlecht Anorthosis
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2000 Shelbourne Rosenborg
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2000 Rangers Kaunas
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2000 Sturm Graz Hapoel Tel Aviv
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2000 Hajduk Split Dunaferr
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2000 Dinamo București Polonia Warszawa
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2000 Crvena Zvezda Torpedo Kutaisi
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2000 Beşiktaş Levski Sofia
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2000 Helsingborg BATE Borisov
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2000 Zimbru Maribor
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2000 Shakhtar Levadia Tallinn
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2000 Haka Inter Bratislava
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2000 Slavia Praha Shamkir
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2000 Brøndby KR
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2000 Polonia Warszawa Dinamo București
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2000 Rosenborg Shelbourne
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2000 Dunaferr Hajduk Split
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2000 Maribor Zimbru
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2000 KR Brøndby
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2000 Inter Bratislava Haka
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2000 BATE Borisov Helsingborg
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2000 Shamkir Slavia Praha
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2000 Kaunas Rangers
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2000 Torpedo Kutaisi Crvena Zvezda
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2000 Levadia Tallinn Shakhtar
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2000 Hapoel Tel Aviv Sturm Graz
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2000 Anorthosis Anderlecht
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2000 Levski Sofia Beşiktaş
Classificació Fase 3 (anada) 07/08/2000 Inter Bratislava Olympique Lyonnais
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2000 Sturm Graz Feyenoord
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2000 Beşiktaş Lokomotiv Moskva
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2000 Brøndby Hamburger
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2000 Zimbru Sparta Praha
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2000 Dunaferr Rosenborg
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2000 St Gallen Galatasaray
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2000 Helsingborg Inter
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2000 Leeds 1860 München
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2000 Dynamo Kyiv Crvena Zvezda
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2000 Polonia Warszawa Panathinaikos
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2000 Anderlecht Porto
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2000 Herfølge BK Rangers
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2000 Tirol Innsbruck Valencia
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2000 Shakhtar Slavia Praha
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2000 Milan Dinamo Zagreb
Classificació Fase 3 (tornada) 22/08/2000 Slavia Praha Shakhtar
Classificació Fase 3 (tornada) 22/08/2000 Galatasaray St Gallen
Classificació Fase 3 (tornada) 22/08/2000 Hamburger Brøndby
Classificació Fase 3 (tornada) 22/08/2000 Dinamo Zagreb Milan
Classificació Fase 3 (tornada) 23/08/2000 Lokomotiv Moskva Beşiktaş
Classificació Fase 3 (tornada) 23/08/2000 Rosenborg Dunaferr
Classificació Fase 3 (tornada) 23/08/2000 Sparta Praha Zimbru
Classificació Fase 3 (tornada) 23/08/2000 Olympique Lyonnais Inter Bratislava
Classificació Fase 3 (tornada) 23/08/2000 Panathinaikos Polonia Warszawa
Classificació Fase 3 (tornada) 23/08/2000 Feyenoord Sturm Graz
Classificació Fase 3 (tornada) 23/08/2000 Crvena Zvezda Dynamo Kyiv
Classificació Fase 3 (tornada) 23/08/2000 Rangers Herfølge BK
Classificació Fase 3 (tornada) 23/08/2000 1860 München Leeds
Classificació Fase 3 (tornada) 23/08/2000 Inter Helsingborg
Classificació Fase 3 (tornada) 23/08/2000 Valencia Tirol Innsbruck
Classificació Fase 3 (tornada) 23/08/2000 Porto Anderlecht
Primera fase de grups partit 1 12/09/2000 Sporting de Portugal Real Madrid
Primera fase de grups partit 1 12/09/2000 Spartak Moskva Bayer Leverkusen
Primera fase de grups partit 1 12/09/2000 Shakhtar Lazio
Primera fase de grups partit 1 12/09/2000 Sparta Praha Arsenal
Primera fase de grups partit 1 12/09/2000 Valencia Olympiacos
Primera fase de grups partit 1 12/09/2000 Rangers Sturm Graz
Primera fase de grups partit 1 12/09/2000 Galatasaray Monaco
Primera fase de grups partit 1 12/09/2000 Olympique Lyonnais Heerenveen
Primera fase de grups partit 1 13/09/2000 Helsingborg Bayern München
Primera fase de grups partit 1 13/09/2000 Panathinaikos Deportivo de La Coruña
Primera fase de grups partit 1 13/09/2000 Hamburger Juventus
Primera fase de grups partit 1 13/09/2000 Rosenborg PSG
Primera fase de grups partit 1 13/09/2000 Manchester United Anderlecht
Primera fase de grups partit 1 13/09/2000 PSV Dynamo Kyiv
Primera fase de grups partit 1 13/09/2000 Barcelona Leeds
Primera fase de grups partit 1 13/09/2000 Milan Beşiktaş
Primera fase de grups partit 2 19/09/2000 Juventus Panathinaikos
Primera fase de grups partit 2 19/09/2000 Bayern München Rosenborg
Primera fase de grups partit 2 19/09/2000 PSG Helsingborg
Primera fase de grups partit 2 19/09/2000 Anderlecht PSV
Primera fase de grups partit 2 19/09/2000 Dynamo Kyiv Manchester United
Primera fase de grups partit 2 19/09/2000 Leeds Milan
Primera fase de grups partit 2 19/09/2000 Beşiktaş Barcelona
Primera fase de grups partit 2 19/09/2000 Deportivo de La Coruña Hamburger
Primera fase de grups partit 2 20/09/2000 Lazio Sparta Praha
Primera fase de grups partit 2 20/09/2000 Olympiacos Olympique Lyonnais
Primera fase de grups partit 2 20/09/2000 Monaco Rangers
Primera fase de grups partit 2 20/09/2000 Heerenveen Valencia
Primera fase de grups partit 2 20/09/2000 Arsenal Shakhtar
Primera fase de grups partit 2 20/09/2000 Bayer Leverkusen Sporting de Portugal
Primera fase de grups partit 2 20/09/2000 Real Madrid Spartak Moskva
Primera fase de grups partit 2 20/09/2000 Sturm Graz Galatasaray
Primera fase de grups partit 3 26/09/2000 Barcelona Milan
Primera fase de grups partit 3 26/09/2000 Dynamo Kyiv Anderlecht
Primera fase de grups partit 3 26/09/2000 Rosenborg Helsingborg
Primera fase de grups partit 3 26/09/2000 PSG Bayern München
Primera fase de grups partit 3 26/09/2000 Hamburger Panathinaikos
Primera fase de grups partit 3 26/09/2000 Juventus Deportivo de La Coruña
Primera fase de grups partit 3 26/09/2000 PSV Manchester United
Primera fase de grups partit 3 26/09/2000 Leeds Beşiktaş
Primera fase de grups partit 3 27/09/2000 Olympiacos Heerenveen
Primera fase de grups partit 3 27/09/2000 Spartak Moskva Sporting de Portugal
Primera fase de grups partit 3 27/09/2000 Arsenal Lazio
Primera fase de grups partit 3 27/09/2000 Sparta Praha Shakhtar
Primera fase de grups partit 3 27/09/2000 Valencia Olympique Lyonnais
Primera fase de grups partit 3 27/09/2000 Monaco Sturm Graz
Primera fase de grups partit 3 27/09/2000 Bayer Leverkusen Real Madrid
Primera fase de grups partit 3 27/09/2000 Galatasaray Rangers
Primera fase de grups partit 4 17/10/2000 Rangers Galatasaray
Primera fase de grups partit 4 17/10/2000 Heerenveen Olympiacos
Primera fase de grups partit 4 17/10/2000 Olympique Lyonnais Valencia
Primera fase de grups partit 4 17/10/2000 Sturm Graz Monaco
Primera fase de grups partit 4 17/10/2000 Lazio Arsenal
Primera fase de grups partit 4 17/10/2000 Shakhtar Sparta Praha
Primera fase de grups partit 4 17/10/2000 Sporting de Portugal Spartak Moskva
Primera fase de grups partit 4 17/10/2000 Real Madrid Bayer Leverkusen
Primera fase de grups partit 4 18/10/2000 Deportivo de La Coruña Juventus
Primera fase de grups partit 4 18/10/2000 Panathinaikos Hamburger
Primera fase de grups partit 4 18/10/2000 Bayern München PSG
Primera fase de grups partit 4 18/10/2000 Helsingborg Rosenborg
Primera fase de grups partit 4 18/10/2000 Anderlecht Dynamo Kyiv
Primera fase de grups partit 4 18/10/2000 Manchester United PSV
Primera fase de grups partit 4 18/10/2000 Milan Barcelona
Primera fase de grups partit 4 18/10/2000 Beşiktaş Leeds
Primera fase de grups partit 5 24/10/2000 Beşiktaş Milan
Primera fase de grups partit 5 24/10/2000 Leeds Barcelona
Primera fase de grups partit 5 24/10/2000 Anderlecht Manchester United
Primera fase de grups partit 5 24/10/2000 Dynamo Kyiv PSV
Primera fase de grups partit 5 24/10/2000 PSG Rosenborg
Primera fase de grups partit 5 24/10/2000 Bayern München Helsingborg
Primera fase de grups partit 5 24/10/2000 Deportivo de La Coruña Panathinaikos
Primera fase de grups partit 5 24/10/2000 Juventus Hamburger
Primera fase de grups partit 5 25/10/2000 Bayer Leverkusen Spartak Moskva
Primera fase de grups partit 5 25/10/2000 Real Madrid Sporting de Portugal
Primera fase de grups partit 5 25/10/2000 Arsenal Sparta Praha
Primera fase de grups partit 5 25/10/2000 Lazio Shakhtar
Primera fase de grups partit 5 25/10/2000 Olympiacos Valencia
Primera fase de grups partit 5 25/10/2000 Heerenveen Olympique Lyonnais
Primera fase de grups partit 5 25/10/2000 Monaco Galatasaray
Primera fase de grups partit 5 25/10/2000 Sturm Graz Rangers
Primera fase de grups partit 6 07/11/2000 Sparta Praha Lazio
Primera fase de grups partit 6 07/11/2000 Valencia Heerenveen
Primera fase de grups partit 6 07/11/2000 Olympique Lyonnais Olympiacos
Primera fase de grups partit 6 07/11/2000 Rangers Monaco
Primera fase de grups partit 6 07/11/2000 Sporting de Portugal Bayer Leverkusen
Primera fase de grups partit 6 07/11/2000 Galatasaray Sturm Graz
Primera fase de grups partit 6 07/11/2000 Spartak Moskva Real Madrid
Primera fase de grups partit 6 07/11/2000 Shakhtar Arsenal
Primera fase de grups partit 6 08/11/2000 Milan Leeds
Primera fase de grups partit 6 08/11/2000 Manchester United Dynamo Kyiv
Primera fase de grups partit 6 08/11/2000 Hamburger Deportivo de La Coruña
Primera fase de grups partit 6 08/11/2000 Panathinaikos Juventus
Primera fase de grups partit 6 08/11/2000 Rosenborg Bayern München
Primera fase de grups partit 6 08/11/2000 Helsingborg PSG
Primera fase de grups partit 6 08/11/2000 PSV Anderlecht
Primera fase de grups partit 6 08/11/2000 Barcelona Beşiktaş
Segona fase de grups partit 1 21/11/2000 Valencia Sturm Graz
Segona fase de grups partit 1 21/11/2000 Manchester United Panathinaikos
Segona fase de grups partit 1 21/11/2000 Milan Galatasaray
Segona fase de grups partit 1 21/11/2000 PSG Deportivo de La Coruña
Segona fase de grups partit 1 22/11/2000 Bayern München Olympique Lyonnais
Segona fase de grups partit 1 22/11/2000 Anderlecht Lazio
Segona fase de grups partit 1 22/11/2000 Leeds Real Madrid
Segona fase de grups partit 1 22/11/2000 Spartak Moskva Arsenal
Segona fase de grups partit 2 05/12/2000 Arsenal Bayern München
Segona fase de grups partit 2 05/12/2000 Olympique Lyonnais Spartak Moskva
Segona fase de grups partit 2 05/12/2000 Lazio Leeds
Segona fase de grups partit 2 05/12/2000 Real Madrid Anderlecht
Segona fase de grups partit 2 06/12/2000 Panathinaikos Valencia
Segona fase de grups partit 2 06/12/2000 Sturm Graz Manchester United
Segona fase de grups partit 2 06/12/2000 Deportivo de La Coruña Milan
Segona fase de grups partit 2 06/12/2000 Galatasaray PSG
Segona fase de grups partit 3 13/02/2001 Olympique Lyonnais Arsenal
Segona fase de grups partit 3 13/02/2001 Bayern München Spartak Moskva
Segona fase de grups partit 3 13/02/2001 Leeds Anderlecht
Segona fase de grups partit 3 13/02/2001 Real Madrid Lazio
Segona fase de grups partit 3 14/02/2001 Milan PSG
Segona fase de grups partit 3 14/02/2001 Galatasaray Deportivo de La Coruña
Segona fase de grups partit 3 14/02/2001 Sturm Graz Panathinaikos
Segona fase de grups partit 3 14/02/2001 Valencia Manchester United
Segona fase de grups partit 4 20/02/2001 PSG Milan
Segona fase de grups partit 4 20/02/2001 Manchester United Valencia
Segona fase de grups partit 4 20/02/2001 Deportivo de La Coruña Galatasaray
Segona fase de grups partit 4 20/02/2001 Panathinaikos Sturm Graz
Segona fase de grups partit 4 21/02/2001 Anderlecht Leeds
Segona fase de grups partit 4 21/02/2001 Lazio Real Madrid
Segona fase de grups partit 4 21/02/2001 Spartak Moskva Bayern München
Segona fase de grups partit 4 21/02/2001 Arsenal Olympique Lyonnais
Segona fase de grups partit 5 06/03/2001 Lazio Anderlecht
Segona fase de grups partit 5 06/03/2001 Arsenal Spartak Moskva
Segona fase de grups partit 5 06/03/2001 Olympique Lyonnais Bayern München
Segona fase de grups partit 5 06/03/2001 Real Madrid Leeds
Segona fase de grups partit 5 07/03/2001 Deportivo de La Coruña PSG
Segona fase de grups partit 5 07/03/2001 Sturm Graz Valencia
Segona fase de grups partit 5 07/03/2001 Panathinaikos Manchester United
Segona fase de grups partit 5 07/03/2001 Galatasaray Milan
Segona fase de grups partit 6 13/03/2001 PSG Galatasaray
Segona fase de grups partit 6 13/03/2001 Milan Deportivo de La Coruña
Segona fase de grups partit 6 13/03/2001 Valencia Panathinaikos
Segona fase de grups partit 6 13/03/2001 Manchester United Sturm Graz
Segona fase de grups partit 6 14/03/2001 Bayern München Arsenal
Segona fase de grups partit 6 14/03/2001 Leeds Lazio
Segona fase de grups partit 6 14/03/2001 Anderlecht Real Madrid
Segona fase de grups partit 6 14/03/2001 Spartak Moskva Olympique Lyonnais
Quarts de final (anada) 03/04/2001 Galatasaray Real Madrid
Quarts de final (anada) 03/04/2001 Manchester United Bayern München
Quarts de final (anada) 04/04/2001 Leeds Deportivo de La Coruña
Quarts de final (anada) 04/04/2001 Arsenal Valencia
Quarts de final (tornada) 17/04/2001 Valencia Arsenal
Quarts de final (tornada) 17/04/2001 Deportivo de La Coruña Leeds
Quarts de final (tornada) 18/04/2001 Real Madrid Galatasaray
Quarts de final (tornada) 18/04/2001 Bayern München Manchester United
Semifinal (anada) 01/05/2001 Real Madrid Bayern München
Semifinal (anada) 02/05/2001 Leeds Valencia
Semifinal (tornada) 08/05/2001 Valencia Leeds
Semifinal (tornada) 09/05/2001 Bayern München Real Madrid
Final 23/05/2001 Bayern München Valencia

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Shevchenko MilanMilan
90.64
Jardel GalatasarayGalatasaray
90.56
Smith LeedsLeeds
70.44
Jan Koller AnderlechtAnderlecht
70.44
Raúl Real MadridReal Madrid
70.58
Andriy Vorobey ShakhtarShakhtar
70.70
Iván Helguera Real MadridReal Madrid
60.43
Markus Schopp Sturm GrazSturm Graz
60.46
Rivaldo BarcelonaBarcelona
61.00
Simone MonacoMonaco
61.00
    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Raúl Real MadridReal Madrid
70.58
Jardel GalatasarayGalatasaray
60.38
Élber Bayern MünchenBayern München
60.38
Rivaldo BarcelonaBarcelona
61.00
Iván Helguera Real MadridReal Madrid
60.43
Bowyer LeedsLeeds
60.40
Simone MonacoMonaco
61.00
Scholes Manchester UnitedManchester United
60.50
Smith LeedsLeeds
50.31
Juan Sánchez ValenciaValencia
50.33
    Nom Equip Pos Minuts
Pellegrino ValenciaValencia
1650
Cañizares ValenciaValencia
1650
Harte LeedsLeeds
1530
Angloma ValenciaValencia
1524
Kahn Bayern MünchenBayern München
1447
Smith LeedsLeeds
1430
Jardel GalatasarayGalatasaray
1417
Mendieta ValenciaValencia
1415
Viduka LeedsLeeds
1407
Bart Goor AnderlechtAnderlecht
1396
    Nom Equip Pos Grogues
Mendieta ValenciaValencia
6
Carboni ValenciaValencia
6
Markus Schopp Sturm GrazSturm Graz
5
Iván Helguera Real MadridReal Madrid
5
Keown ArsenalArsenal
5
Dacourt LeedsLeeds
5
Effenberg Bayern MünchenBayern München
5
Salihamidžić Bayern MünchenBayern München
5
Dmitri Ananko Spartak MoskvaSpartak Moskva
5
Baraja ValenciaValencia
5
    Nom Equip Pos Vermelles
Zidane JuventusJuventus
2
Miroslav Laus BrotnjoBrotnjo
1
Serhiy Popov ShakhtarShakhtar
1
Roman Mählich Sturm GrazSturm Graz
1
Suat Kaya GalatasarayGalatasaray
1
Zdeněk Grygera Sparta PrahaSparta Praha
1
Foé Olympique LyonnaisOlympique Lyonnais
1
Erik Hoftun RosenborgRosenborg
1
Davids JuventusJuventus
1
Djetou MonacoMonaco
1
Gols:
662
Promig golejador:
2.79
Targetes Grogues:
860
Targetes Grogues Per Partit:
3.63
Expulsions:
49
Expulsions Per Partit:
0.21
Victòries locals:
130
Victòries visitants:
50
Empats:
57
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Valencia: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Anderlecht: 4 Partits
Millor ratxa no perdent:
Milan: 8 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Panathinaikos: 6 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Valencia
Espanya
19 10 7 2
52%
36%
12%
27 10 42 0
Leeds
Inglaterra
18 8 5 5
44%
27%
29%
27 22 28 3
Bayern München
Alemanya
17 11 4 2
64%
23%
13%
24 12 32 1
Anderlecht
Bèlgica
16 8 2 6
50%
12%
38%
23 28 27 0
Sturm Graz
Austria
16 8 2 6
50%
12%
38%
21 28 35 4
Real Madrid
Espanya
16 9 2 5
56%
12%
32%
35 23 25 0
Galatasaray
Turquia
16 7 4 5
43%
25%
32%
23 27 39 4
Milan
Italia
14 6 6 2
42%
42%
16%
24 14 30 1
Manchester United
Inglaterra
14 6 4 4
42%
28%
30%
22 13 18 0
Panathinaikos
Grecia
14 3 5 6
21%
35%
44%
14 18 21 0
Deportivo de La Coruña
Espanya
14 6 5 3
42%
35%
23%
18 14 17 0
Olympique Lyonnais
França
14 7 2 5
50%
14%
36%
20 12 27 2
Arsenal
Inglaterra
14 7 3 4
50%
21%
29%
19 18 25 0
Lazio
Italia
12 5 3 4
41%
25%
34%
22 15 26 1
PSG
França
12 4 3 5
33%
25%
42%
22 19 23 1
Spartak Moskva
Rússia
12 5 1 6
41%
8%
51%
14 13 22 0
Rosenborg
Noruega
10 4 3 3
40%
30%
30%
21 20 11 1
Shakhtar
Ucrania
10 5 0 5
50%
50%
21 18 18 1
Beşiktaş
Turquia
10 4 2 4
40%
20%
40%
12 19 15 0
Helsingborg
Suecia
10 3 4 3
30%
40%
30%
10 14 13 0
Rangers
Escocia
10 5 3 2
50%
30%
20%
20 8 20 1
Sparta Praha
República Txeca
8 3 0 5
37%
63%
8 13 9 1
Hamburger
Alemanya
8 2 4 2
25%
50%
25%
11 9 11 0
Dynamo Kyiv
Ucrania
8 1 3 4
12%
37%
51%
8 9 7 0
Barcelona
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
13 9 8 0
Zimbru
Moldavia
6 3 0 3
50%
50%
8 7 15 3
Bayer Leverkusen
Alemanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
9 12 9 0
Crvena Zvezda
Serbia
6 3 2 1
50%
33%
17%
10 3 10 0
Olympiacos
Grecia
6 3 0 3
50%
50%
6 5 18 0
Monaco
França
6 2 1 3
33%
16%
51%
13 10 12 3
Heerenveen
Països Baixos
6 1 1 4
16%
16%
68%
3 9 9 1
Juventus
Italia
6 1 3 2
16%
50%
34%
9 12 19 5
Sporting de Portugal
Portugal
6 0 2 4
33%
67%
5 15 9 1
PSV
Països Baixos
6 3 0 3
50%
50%
9 9 12 1
Brøndby
Dinamarca
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 9 1
Slavia Praha
República Txeca
4 3 0 1
75%
25%
6 3 2 0
Inter Bratislava
Eslovaquia
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 2 0
Kaunas
Lituania
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 7 8 2
Polonia Warszawa
Polonia
4 2 1 1
50%
25%
25%
10 8 10 1
BATE Borisov
Bielorrusia
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 5 6 0
Shelbourne
Irlanda
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 5 12 0
Dunaferr
Hungria
4 1 2 1
25%
50%
25%
7 6 12 0
Haka
Finlandia
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 3 6 0
Levadia Tallinn
Estonia
4 1 1 2
25%
25%
50%
8 11 3 0
KR
Islandia
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 5 5 0
Levski Sofia
Bulgaria
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 2 7 0
Shamkir
Azerbaijan
4 1 0 3
25%
75%
6 8 9 0
Linfield
Irlanda del Nord
2 1 0 1
50%
50%
2 2 6 0
Dudelange
Luxemburg
2 0 0 2
100%
0 6 5 0
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
0 5 4 0
Tirana
Albania
2 0 0 2
100%
4 6 2 0
The New Saints
Gales
2 0 1 1
50%
50%
2 6 2 0
Sloga Jugomagnat
Macedonia del Nord
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Birkirkara
Malta
2 0 0 2
100%
2 6 8 1
Torpedo Kutaisi
Georgia
2 1 0 1
50%
50%
2 4 5 0
Brotnjo
Bosnia-Herzegovina
2 1 0 1
50%
50%
3 4 4 1
Maribor
Eslovenia
2 1 0 1
50%
50%
1 2 1 0
Skonto
Letonia
2 1 0 1
50%
50%
3 5 6 0
Tirol Innsbruck
Austria
2 0 1 1
50%
50%
1 4 10 1
Herfølge BK
Dinamarca
2 0 0 2
100%
0 6 3 0
Porto
Portugal
2 0 1 1
50%
50%
0 1 3 0
Anorthosis
Chipre
2 0 1 1
50%
50%
2 4 6 1
1860 München
Alemanya
2 0 0 2
100%
1 3 2 1
Hapoel Tel Aviv
Israel
2 0 0 2
100%
1 5 4 1
Inter
Italia
2 0 1 1
50%
50%
0 1 3 0
Hajduk Split
Croacia
2 0 1 1
50%
50%
2 4 6 1
St Gallen
Suïssa
2 0 1 1
50%
50%
3 4 2 1
Dinamo București
Rumania
2 0 0 2
100%
4 7 3 0
Lokomotiv Moskva
Rússia
2 0 0 2
100%
1 6 4 0
Feyenoord
Països Baixos
2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 1
Dinamo Zagreb
Croacia
2 0 0 2
100%
1 6 5 1
Shirak
Armenia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0