2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 NordSud1949-50 NordSud1939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 NordSud1948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 NordSud1957-58 NordSud1947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 NordSud1956-57 NordSud1946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 NordSud1955-56 NordSud1945-46
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 NordSud1954-55 NordSud1944-45
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 NordSud1953-54 NordSud1943-44
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 NordSud1952-53 NordSud1942-43 123
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 NordSud1951-52 NordSud1941-42 123
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 NordSud1950-51 NordSud1940-41 NordSud

prev 2ª Divisió B Grup I2019-20

Classificació


Data inicial
Data final

      Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1
Atlético Baleares582618444418640
2
UD Ibiza532616553816722
3
Atlético de Madrid B522616465022675
4
Peña Deportiva412612593941723
5
Coruxo382610882926781
6
Rayo Majadahonda382610882727613
7
Real Madrid Castilla372691073831603
8
Internacional de Madrid36269983736707
9
Melilla36269982933776
10
Oviedo B342697102834795
11
Racing de Ferrol332696112931725
12
Marino de Luanco322695122531615
13
Pontevedra322695123138617
14
Langreo322688102532585
15
Sporting de Gijón B312694133228724
16
Las Palmas Atlético312694131933794
17
Las Rozas302661283028713
18
Celta de Vigo B292685133743604
19
Getafe B272683152233565
20
San Sebastián de los Reyes182653182250805
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Descens

Resultats

01/03/2020
Internacional de Madrid
UD Ibiza
-
-
Sporting de Gijón B
Atlético Baleares
-
-
Racing de Ferrol
Oviedo B
-
-
Coruxo
Atlético de Madrid B
-
-
Pontevedra
Real Madrid Castilla
-
-
San Sebastián de los Reyes
Getafe B
-
-
Rayo Majadahonda
Celta de Vigo B
-
-
Las Palmas Atlético
Melilla
-
-
Langreo
Las Rozas
-
-
Peña Deportiva
Marino de Luanco
-
-
08/03/2020
Atlético Baleares
UD Ibiza
-
-
Oviedo B
Sporting de Gijón B
-
-
Atlético de Madrid B
Racing de Ferrol
-
-
Real Madrid Castilla
Coruxo
-
-
Getafe B
Pontevedra
-
-
Celta de Vigo B
San Sebastián de los Reyes
-
-
Melilla
Rayo Majadahonda
-
-
Las Rozas
Las Palmas Atlético
-
-
Marino de Luanco
Langreo
-
-
Peña Deportiva
Internacional de Madrid
-
-
15/03/2020
Internacional de Madrid
Atlético Baleares
-
-
UD Ibiza
Oviedo B
-
-
Sporting de Gijón B
Atlético de Madrid B
-
-
Racing de Ferrol
Real Madrid Castilla
-
-
Coruxo
Getafe B
-
-
Pontevedra
Celta de Vigo B
-
-
San Sebastián de los Reyes
Melilla
-
-
Rayo Majadahonda
Las Rozas
-
-
Las Palmas Atlético
Marino de Luanco
-
-
Langreo
Peña Deportiva
-
-
22/03/2020
Oviedo B
Atlético Baleares
-
-
Atlético de Madrid B
UD Ibiza
-
-
Real Madrid Castilla
Sporting de Gijón B
-
-
Getafe B
Racing de Ferrol
-
-
Celta de Vigo B
Coruxo
-
-
Melilla
Pontevedra
-
-
Las Rozas
San Sebastián de los Reyes
-
-
Marino de Luanco
Rayo Majadahonda
-
-
Peña Deportiva
Las Palmas Atlético
-
-
Langreo
Internacional de Madrid
-
-
29/03/2020
Internacional de Madrid
Oviedo B
-
-
Atlético Baleares
Atlético de Madrid B
-
-
UD Ibiza
Real Madrid Castilla
-
-
Sporting de Gijón B
Getafe B
-
-
Racing de Ferrol
Celta de Vigo B
-
-
Coruxo
Melilla
-
-
Pontevedra
Las Rozas
-
-
San Sebastián de los Reyes
Marino de Luanco
-
-
Rayo Majadahonda
Peña Deportiva
-
-
Las Palmas Atlético
Langreo
-
-
05/04/2020
Atlético de Madrid B
Oviedo B
-
-
Real Madrid Castilla
Atlético Baleares
-
-
Getafe B
UD Ibiza
-
-
Celta de Vigo B
Sporting de Gijón B
-
-
Melilla
Racing de Ferrol
-
-
Las Rozas
Coruxo
-
-
Marino de Luanco
Pontevedra
-
-
Peña Deportiva
San Sebastián de los Reyes
-
-
Langreo
Rayo Majadahonda
-
-
Las Palmas Atlético
Internacional de Madrid
-
-
12/04/2020
Internacional de Madrid
Atlético de Madrid B
-
-
Oviedo B
Real Madrid Castilla
-
-
Atlético Baleares
Getafe B
-
-
UD Ibiza
Celta de Vigo B
-
-
Sporting de Gijón B
Melilla
-
-
Racing de Ferrol
Las Rozas
-
-
Coruxo
Marino de Luanco
-
-
Pontevedra
Peña Deportiva
-
-
San Sebastián de los Reyes
Langreo
-
-
Rayo Majadahonda
Las Palmas Atlético
-
-
19/04/2020
Real Madrid Castilla
Atlético de Madrid B
-
-
Getafe B
Oviedo B
-
-
Celta de Vigo B
Atlético Baleares
-
-
Melilla
UD Ibiza
-
-
Las Rozas
Sporting de Gijón B
-
-
Marino de Luanco
Racing de Ferrol
-
-
Peña Deportiva
Coruxo
-
-
Langreo
Pontevedra
-
-
Las Palmas Atlético
San Sebastián de los Reyes
-
-
Rayo Majadahonda
Internacional de Madrid
-
-
26/04/2020
Internacional de Madrid
Real Madrid Castilla
-
-
Atlético de Madrid B
Getafe B
-
-
Oviedo B
Celta de Vigo B
-
-
Atlético Baleares
Melilla
-
-
UD Ibiza
Las Rozas
-
-
Sporting de Gijón B
Marino de Luanco
-
-
Racing de Ferrol
Peña Deportiva
-
-
Coruxo
Langreo
-
-
Pontevedra
Las Palmas Atlético
-
-
San Sebastián de los Reyes
Rayo Majadahonda
-
-
03/05/2020
Getafe B
Real Madrid Castilla
-
-
Celta de Vigo B
Atlético de Madrid B
-
-
Melilla
Oviedo B
-
-
Las Rozas
Atlético Baleares
-
-
Marino de Luanco
UD Ibiza
-
-
Peña Deportiva
Sporting de Gijón B
-
-
Langreo
Racing de Ferrol
-
-
Las Palmas Atlético
Coruxo
-
-
Rayo Majadahonda
Pontevedra
-
-
San Sebastián de los Reyes
Internacional de Madrid
-
-
10/05/2020
Getafe B
Internacional de Madrid
-
-
Real Madrid Castilla
Celta de Vigo B
-
-
Atlético de Madrid B
Melilla
-
-
Oviedo B
Las Rozas
-
-
Atlético Baleares
Marino de Luanco
-
-
UD Ibiza
Peña Deportiva
-
-
Sporting de Gijón B
Langreo
-
-
Racing de Ferrol
Las Palmas Atlético
-
-
Coruxo
Rayo Majadahonda
-
-
Pontevedra
San Sebastián de los Reyes
-
-
17/05/2020
Celta de Vigo B
Getafe B
-
-
Melilla
Real Madrid Castilla
-
-
Las Rozas
Atlético de Madrid B
-
-
Marino de Luanco
Oviedo B
-
-
Peña Deportiva
Atlético Baleares
-
-
Langreo
UD Ibiza
-
-
Las Palmas Atlético
Sporting de Gijón B
-
-
Rayo Majadahonda
Racing de Ferrol
-
-
San Sebastián de los Reyes
Coruxo
-
-
Internacional de Madrid
Pontevedra
-
-

Destacats

Jugador Pos G Club
Gabarre
15 Atlético Baleares
Rodado
13 UD Ibiza
Rufo
13 Pontevedra
Joselu
12 Ferrol
David Álvarez
12 Langreo
Manu
12 Celta de Vigo B
Mesa
11 Rayo Majadahonda
Clemente
10 Atlético de Madrid B
Poveda
10 Atlético de Madrid B
Berto
10 Sporting B
Nom Pos Minuts Club
Antón
2340 Coruxo
Villalón
2340 Sporting B
Ceberio
2340 Melilla
Alberto
2314 Coruxo
Edu
2302 Pontevedra
Víctor Vázquez
2250 Pontevedra
Oleaga
2250 Melilla
Felipe
2237 Internacional Madrid
Juanma
2204 Las Rozas
Álvaro Bustos
2201 Pontevedra
  Nom Pos Grogues Club
Pablo Crespo
11 Coruxo
Quique Fornos
11 Ferrol
Gragera
11 Sporting B
Villapalos
11 Atlético Baleares
Rodellar
10 Ferrol
Núñez
10 UD Ibiza
Cruz
10 Santa Eulàlia
Del Val
10 Santa Eulàlia
Rober
10 Oviedo B
Ugarte
10 Oviedo B
  Nom Pos Vermelles Club
Sana
2 Pontevedra
Aizpiri
2 Sporting B
Moya
2 Atlético de Madrid B
Jaime
2 Las Rozas
Gabriel Furtado
2 Getafe B
Berrocal
1 Pontevedra
Campillo
1 Pontevedra
Álex
1 Pontevedra
Nacho López
1 Pontevedra
Pedro Vázquez
1 Pontevedra
Nom P TG TV
Ávalos Martos5212
Mallo Fernández5213
Sáez Vital4102
Ruiz Álvarez4152
Amar Ahmed4183
Ferrol Muñiz4191
Domínguez Cervantes4192
González Hernández4200
Iglesias Gutiérrez4202
López Parra4210
Vicente Moral4211
Cueto Amigo4231
Pérez Fernández4241
Holgueras Castellanos4250
Fernández Rodríguez4250
Gómez Lameiro4262
Gao Aladro4291
Sáiz Pérez4292
Román Román360
García Aceña380
Peña Varela380
Escriche Guzmán390
García Arriola391
Carbonell Hernández3101
Sánchez Villalobos3101
Etayo Herrera3110
Montes García3110
Eiriz Mata3111
Morales Moreno3131
Muresan3132
López Jiménez3141
Velasco Arbaiza3151
Muñoz Pérez3152
Lax Franco3160
Pérez Hernández3163
Caparrós Hernández3170
García Riesgo3171
Pastoriza Iglesias3171
García Verdura3171
Guzmán Mansilla3191
Brull Acerete3192
Pozueta Rodríguez3200
Recio Moreno3201
Sánchez Asla3205
Díaz Escudero3210
Abril Portillo3211
Carbajales Gómez3212
Muñoz García3241
Ruiz Aguilera3251
Chavet García240
Irurtzun Artola260
Fuente Martín261
Ruiz Aguilera280
Leo Ollo281
Gálvez Rascón290
Delfa Ramos290
Cid Camacho291
Hernández Maeso291
Romero Freixas291
Domato Pedreira2100
Alberola Rojas2101
Campos Salinas2102
García Gómez2110
Patiño Álvarez2110
Fernández Cintas2110
Fernández Buergo2110
Sánchez López2110
Bueno Prieto2110
Tárraga Lajara2111
Calderiña Pavón2120
Alemán Pérez2121
González Díaz2130
Sesma Espinosa2133
Sánchez Alba2141
Fernández Pérez2141
Palencia Caballero2142
Orellana Cid2150
Rodríguez Carpallo2150
Martínez Montalbán2164
Godia Solé2170
Muñoz Piedra2170
Aranda Anquela110
Martínez García120
González del Campo120
Yuste Querol120
Del Río Lozano130
Subirats Matamoros130
Bosch Doménech130
Lucena Perdomo130
Huerta de Aza140
Collado López150
Moreno Muñoz150
González Francés150
De Ena Wolf150
Conejero Sánchez150
Madrid Martínez150
Pardeiro Puente151
Pinto Herrera160
Sánchez Sánchez160
Carralero Calvo161
Sánchez Meneses170
Bestard Servera170
Cambronero Gonzalez170
Pérez Muley170
Ruipérez Marín170
Ramo Andrés171
Fernández Vidal172
Sauleda Torrent1100
Santos Pargaña1100
Catalá Ferrán1100
Gols:
631
Gols Per Partit:
1,66
Targetes Grogues:
1370
Targetes Grogues Per Partit:
3,61
Expulsions:
82
Expulsions Per Partit:
0,22
Estrangers:
93
Percentatge Estrangers:
16.03
Victòries locals:
131
Victòries visitants:
67
Empats:
62
Màxima victòria local:
6-0 Internacional de Madrid-Las Palmas Atlético
Màxima victòria visitant:
1-5 Pontevedra-Atlético de Madrid B
Millor ratxa guanyadora:
Atlético Baleares: 8 Partits (Jornades 4-11)
Pitjor ratxa perdedora:
San Sebastián de los Reyes: 8 Partits (Jornades 9-16)
Millor ratxa no perdent:
UD Ibiza: 10 Partits (Jornades 15-24)
Pitjor ratxa no guanyant:
Pontevedra: 9 Partits (Jornades 18-26)

Progrés

Matriu

AtlAtléCelCorGetIntLanLasLas MarMelOviPeñPonRacRayReaSanSpoUD
Atlético de Madrid B0-03-13-02-04-04-01-13-01-31-10-12-04-03-2
Atlético Baleares6-12-04-13-11-02-03-12-13-11-01-01-13-22-0
Celta de Vigo B5-00-11-02-40-24-23-13-11-20-20-10-11-0
Coruxo1-12-20-24-10-01-02-00-02-01-12-03-10-0
Getafe B0-21-02-12-00-20-10-01-22-00-13-00-20-1
Internacional de Madrid2-20-22-13-06-02-11-05-11-11-01-23-31-1
Langreo1-20-12-13-20-01-01-10-12-01-13-01-1
Las Palmas Atlético1-02-10-00-11-01-23-01-21-00-00-03-2
Las Rozas3-01-13-00-01-00-11-01-11-32-51-11-11-1
Marino de Luanco1-23-01-11-32-30-01-00-00-01-01-02-01-0
Melilla0-10-01-01-11-01-12-00-10-02-12-21-02-0
Oviedo B3-21-02-10-02-10-01-01-11-30-10-12-21-11-1
Peña Deportiva3-13-42-03-12-12-14-31-01-10-02-00-2
Pontevedra1-50-12-02-31-20-03-03-10-10-02-12-10-0
Racing de Ferrol1-10-30-13-11-13-01-23-34-10-30-20-01-0
Rayo Majadahonda1-02-11-12-00-22-12-21-12-21-01-00-1
Real Madrid Castilla3-02-20-03-12-23-11-22-03-12-11-23-12-01-2
San Sebastián de los Reyes0-10-10-31-20-42-31-24-12-01-11-00-3
Sporting de Gijón B1-10-11-02-02-10-16-03-10-11-04-25-00-2
UD Ibiza1-20-12-01-02-02-21-03-13-12-12-02-02-01-0
Jornada 27LocalVisitant
01/03/2020
Internacional de Madrid
UD Ibiza
01/03/2020
Sporting de Gijón B
Atlético Baleares
01/03/2020
Racing de Ferrol
Oviedo B
01/03/2020
Coruxo
Atlético de Madrid B
01/03/2020
Pontevedra
Real Madrid Castilla
01/03/2020
San Sebastián de los Reyes
Getafe B
01/03/2020
Rayo Majadahonda
Celta de Vigo B
01/03/2020
Las Palmas Atlético
Melilla
01/03/2020
Langreo
Las Rozas
01/03/2020
Peña Deportiva
Marino de Luanco
Jornada 28LocalVisitant
08/03/2020
Atlético Baleares
UD Ibiza
08/03/2020
Oviedo B
Sporting de Gijón B
08/03/2020
Atlético de Madrid B
Racing de Ferrol
08/03/2020
Real Madrid Castilla
Coruxo
08/03/2020
Getafe B
Pontevedra
08/03/2020
Celta de Vigo B
San Sebastián de los Reyes
08/03/2020
Melilla
Rayo Majadahonda
08/03/2020
Las Rozas
Las Palmas Atlético
08/03/2020
Marino de Luanco
Langreo
08/03/2020
Peña Deportiva
Internacional de Madrid
Jornada 29LocalVisitant
15/03/2020
Internacional de Madrid
Atlético Baleares
15/03/2020
UD Ibiza
Oviedo B
15/03/2020
Sporting de Gijón B
Atlético de Madrid B
15/03/2020
Racing de Ferrol
Real Madrid Castilla
15/03/2020
Coruxo
Getafe B
15/03/2020
Pontevedra
Celta de Vigo B
15/03/2020
San Sebastián de los Reyes
Melilla
15/03/2020
Rayo Majadahonda
Las Rozas
15/03/2020
Las Palmas Atlético
Marino de Luanco
15/03/2020
Langreo
Peña Deportiva
Jornada 30LocalVisitant
22/03/2020
Oviedo B
Atlético Baleares
22/03/2020
Atlético de Madrid B
UD Ibiza
22/03/2020
Real Madrid Castilla
Sporting de Gijón B
22/03/2020
Getafe B
Racing de Ferrol
22/03/2020
Celta de Vigo B
Coruxo
22/03/2020
Melilla
Pontevedra
22/03/2020
Las Rozas
San Sebastián de los Reyes
22/03/2020
Marino de Luanco
Rayo Majadahonda
22/03/2020
Peña Deportiva
Las Palmas Atlético
22/03/2020
Langreo
Internacional de Madrid
Jornada 31LocalVisitant
29/03/2020
Internacional de Madrid
Oviedo B
29/03/2020
Atlético Baleares
Atlético de Madrid B
29/03/2020
UD Ibiza
Real Madrid Castilla
29/03/2020
Sporting de Gijón B
Getafe B
29/03/2020
Racing de Ferrol
Celta de Vigo B
29/03/2020
Coruxo
Melilla
29/03/2020
Pontevedra
Las Rozas
29/03/2020
San Sebastián de los Reyes
Marino de Luanco
29/03/2020
Rayo Majadahonda
Peña Deportiva
29/03/2020
Las Palmas Atlético
Langreo
Jornada 32LocalVisitant
05/04/2020
Atlético de Madrid B
Oviedo B
05/04/2020
Real Madrid Castilla
Atlético Baleares
05/04/2020
Getafe B
UD Ibiza
05/04/2020
Celta de Vigo B
Sporting de Gijón B
05/04/2020
Melilla
Racing de Ferrol
05/04/2020
Las Rozas
Coruxo
05/04/2020
Marino de Luanco
Pontevedra
05/04/2020
Peña Deportiva
San Sebastián de los Reyes
05/04/2020
Langreo
Rayo Majadahonda
05/04/2020
Las Palmas Atlético
Internacional de Madrid
Jornada 33LocalVisitant
12/04/2020
Internacional de Madrid
Atlético de Madrid B
12/04/2020
Oviedo B
Real Madrid Castilla
12/04/2020
Atlético Baleares
Getafe B
12/04/2020
UD Ibiza
Celta de Vigo B
12/04/2020
Sporting de Gijón B
Melilla
12/04/2020
Racing de Ferrol
Las Rozas
12/04/2020
Coruxo
Marino de Luanco
12/04/2020
Pontevedra
Peña Deportiva
12/04/2020
San Sebastián de los Reyes
Langreo
12/04/2020
Rayo Majadahonda
Las Palmas Atlético
Jornada 34LocalVisitant
19/04/2020
Real Madrid Castilla
Atlético de Madrid B
19/04/2020
Getafe B
Oviedo B
19/04/2020
Celta de Vigo B
Atlético Baleares
19/04/2020
Melilla
UD Ibiza
19/04/2020
Las Rozas
Sporting de Gijón B
19/04/2020
Marino de Luanco
Racing de Ferrol
19/04/2020
Peña Deportiva
Coruxo
19/04/2020
Langreo
Pontevedra
19/04/2020
Las Palmas Atlético
San Sebastián de los Reyes
19/04/2020
Rayo Majadahonda
Internacional de Madrid
Jornada 35LocalVisitant
26/04/2020
Internacional de Madrid
Real Madrid Castilla
26/04/2020
Atlético de Madrid B
Getafe B
26/04/2020
Oviedo B
Celta de Vigo B
26/04/2020
Atlético Baleares
Melilla
26/04/2020
UD Ibiza
Las Rozas
26/04/2020
Sporting de Gijón B
Marino de Luanco
26/04/2020
Racing de Ferrol
Peña Deportiva
26/04/2020
Coruxo
Langreo
26/04/2020
Pontevedra
Las Palmas Atlético
26/04/2020
San Sebastián de los Reyes
Rayo Majadahonda
Jornada 36LocalVisitant
03/05/2020
Getafe B
Real Madrid Castilla
03/05/2020
Celta de Vigo B
Atlético de Madrid B
03/05/2020
Melilla
Oviedo B
03/05/2020
Las Rozas
Atlético Baleares
03/05/2020
Marino de Luanco
UD Ibiza
03/05/2020
Peña Deportiva
Sporting de Gijón B
03/05/2020
Langreo
Racing de Ferrol
03/05/2020
Las Palmas Atlético
Coruxo
03/05/2020
Rayo Majadahonda
Pontevedra
03/05/2020
San Sebastián de los Reyes
Internacional de Madrid
Jornada 37LocalVisitant
10/05/2020
Getafe B
Internacional de Madrid
10/05/2020
Real Madrid Castilla
Celta de Vigo B
10/05/2020
Atlético de Madrid B
Melilla
10/05/2020
Oviedo B
Las Rozas
10/05/2020
Atlético Baleares
Marino de Luanco
10/05/2020
UD Ibiza
Peña Deportiva
10/05/2020
Sporting de Gijón B
Langreo
10/05/2020
Racing de Ferrol
Las Palmas Atlético
10/05/2020
Coruxo
Rayo Majadahonda
10/05/2020
Pontevedra
San Sebastián de los Reyes
Jornada 38LocalVisitant
17/05/2020
Celta de Vigo B
Getafe B
17/05/2020
Melilla
Real Madrid Castilla
17/05/2020
Las Rozas
Atlético de Madrid B
17/05/2020
Marino de Luanco
Oviedo B
17/05/2020
Peña Deportiva
Atlético Baleares
17/05/2020
Langreo
UD Ibiza
17/05/2020
Las Palmas Atlético
Sporting de Gijón B
17/05/2020
Rayo Majadahonda
Racing de Ferrol
17/05/2020
San Sebastián de los Reyes
Coruxo
17/05/2020
Internacional de Madrid
Pontevedra
Notificar error