2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Promoció a 2ª1993-94 next

Grup A


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC
1Getafe9633093
2Figueres7615021
3Alavés5613246
4Recreativo de Huelva3611449

Grup B


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC
1Salamanca8632175
2Las Palmas76312106
3Levante5613267
4Baracaldo46123712

Grup C


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC
1Orense8632165
2Jaén7631266
3Sestao6630376
4Gramanet3611446

Grup D


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC
1Extremadura96330116
2Manlleu7623187
3Numancia4604246
4Langreo46123711

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Jornada 1 08/05/1994 Las Palmas Salamanca
Jornada 1 08/05/1994 Baracaldo Levante
Jornada 1 08/05/1994 Numancia Langreo
Jornada 1 08/05/1994 Getafe Recreativo de Huelva
Jornada 1 08/05/1994 Figueres Alavés
Jornada 1 08/05/1994 Manlleu Extremadura
Jornada 1 08/05/1994 Jaén Gramanet
Jornada 1 08/05/1994 Orense Sestao
Jornada 2 14/05/1994 Alavés Getafe
Jornada 2 15/05/1994 Recreativo de Huelva Figueres
Jornada 2 15/05/1994 Salamanca Baracaldo
Jornada 2 15/05/1994 Sestao Jaén
Jornada 2 15/05/1994 Extremadura Numancia
Jornada 2 15/05/1994 Langreo Manlleu
Jornada 2 15/05/1994 Gramanet Orense
Jornada 2 15/05/1994 Levante Las Palmas
Jornada 3 21/05/1994 Figueres Recreativo de Huelva
Jornada 3 21/05/1994 Jaén Sestao
Jornada 3 21/05/1994 Numancia Extremadura
Jornada 3 22/05/1994 Baracaldo Salamanca
Jornada 3 22/05/1994 Orense Gramanet
Jornada 3 22/05/1994 Manlleu Langreo
Jornada 3 22/05/1994 Las Palmas Levante
Jornada 3 22/05/1994 Getafe Alavés
Jornada 4 28/05/1994 Levante Baracaldo
Jornada 4 28/05/1994 Alavés Figueres
Jornada 4 29/05/1994 Extremadura Manlleu
Jornada 4 29/05/1994 Sestao Orense
Jornada 4 29/05/1994 Gramanet Jaén
Jornada 4 29/05/1994 Salamanca Las Palmas
Jornada 4 29/05/1994 Recreativo de Huelva Getafe
Jornada 4 29/05/1994 Langreo Numancia
Jornada 5 04/06/1994 Jaén Orense
Jornada 5 05/06/1994 Langreo Extremadura
Jornada 5 05/06/1994 Alavés Recreativo de Huelva
Jornada 5 05/06/1994 Levante Salamanca
Jornada 5 05/06/1994 Baracaldo Las Palmas
Jornada 5 05/06/1994 Gramanet Sestao
Jornada 5 05/06/1994 Numancia Manlleu
Jornada 5 05/06/1994 Figueres Getafe
Jornada 6 11/06/1994 Getafe Figueres
Jornada 6 11/06/1994 Sestao Gramanet
Jornada 6 11/06/1994 Orense Jaén
Jornada 6 11/06/1994 Recreativo de Huelva Alavés
Jornada 6 11/06/1994 Las Palmas Baracaldo
Jornada 6 12/06/1994 Manlleu Numancia
Jornada 6 12/06/1994 Extremadura Langreo
Jornada 6 12/06/1994 Salamanca Levante

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Melenas ExtremaduraExtremadura
50.83
Saavedra Las PalmasLas Palmas
30.50
Prieto LevanteLevante
30.75
Jandri SalamancaSalamanca
30.50
Orlando Las PalmasLas Palmas
30.50
Aitor Bouzo SestaoSestao
30.50
Quico SalamancaSalamanca
30.50
Guerrero GetafeGetafe
20.33
Siscu ManlleuManlleu
20.33
Zamarripa BaracaldoBaracaldo
20.50
    Nom Equip Pos Minuts
Emilio FigueresFigueres
540
Santisteban Recreativo de HuelvaRecreativo de Huelva
540
Karmona SestaoSestao
540
Antonio Fernando Recreativo de HuelvaRecreativo de Huelva
540
Miguel Recreativo de HuelvaRecreativo de Huelva
540
José Miguel Las PalmasLas Palmas
540
Eleder SestaoSestao
540
Gallastegi SestaoSestao
540
Tito SestaoSestao
540
Echevarría NumanciaNumancia
540
    Nom Equip Pos Grogues
Largo GetafeGetafe
4
Muñoz AlavésAlavés
4
Valentín FigueresFigueres
3
Bernad NumanciaNumancia
3
Álex Garcia AlavésAlavés
3
Mugüerza OrenseOrense
3
Luismi OrenseOrense
3
Padrón Las PalmasLas Palmas
3
Bedia BaracaldoBaracaldo
3
Quique FigueresFigueres
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Pedraza Recreativo de HuelvaRecreativo de Huelva
2
Herrero JaénJaén
1
Iñigo NumanciaNumancia
1
Angelín GetafeGetafe
1
Ruano GramanetGramanet
1
Sukunza SalamancaSalamanca
1
Dolz GramanetGramanet
1
Matxon AlavésAlavés
1
Sito SalamancaSalamanca
1
Padilla GetafeGetafe
1
Gols:
102
Promig golejador:
2.13
Targetes Grogues:
239
Targetes Grogues Per Partit:
4.98
Expulsions:
20
Expulsions Per Partit:
0.42
Victòries locals:
16
Victòries visitants:
14
Empats:
18
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Getafe: 2 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Recreativo de Huelva: 2 Partits
Millor ratxa no perdent:
Figueres: 6 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Numancia: 6 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Las Palmas
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
10 6 19 0
Salamanca
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
7 5 13 2
Baracaldo
Espanya
6 1 2 3
16%
33%
51%
7 12 19 2
Levante
Espanya
6 1 3 2
16%
50%
34%
6 7 15 0
Numancia
Espanya
6 0 4 2
66%
34%
4 6 18 2
Langreo
Espanya
6 1 2 3
16%
33%
51%
7 11 13 0
Getafe
Espanya
6 3 3 0
50%
50%
9 3 19 3
Recreativo de Huelva
Espanya
6 1 1 4
16%
16%
68%
4 9 12 2
Figueres
Espanya
6 1 5 0
16%
83%
1%
2 1 17 2
Alavés
Espanya
6 1 3 2
16%
50%
34%
4 6 17 1
Manlleu
Espanya
6 2 3 1
33%
50%
17%
8 7 14 0
Extremadura
Espanya
6 3 3 0
50%
50%
11 6 7 0
Jaén
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
6 6 13 2
Gramanet
Espanya
6 1 1 4
16%
16%
68%
4 6 12 3
Orense
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
6 5 20 1
Sestao
Espanya
6 3 0 3
50%
50%
7 6 11 0