2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 NordSud1949-50 NordSud1939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 NordSud1948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 NordSud1957-58 NordSud1947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 NordSud1956-57 NordSud1946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 NordSud1955-56 NordSud1945-46
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 NordSud1954-55 NordSud1944-45
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 NordSud1953-54 NordSud1943-44
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 NordSud1952-53 NordSud1942-43 123
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 NordSud1951-52 NordSud1941-42 123
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 NordSud1950-51 NordSud1940-41 NordSud

prev 2ª Divisió B Grup II2006-07 next

Classificació


Data inicial
Data final

      Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1
Eibar7138218951261194
2
Burgos CF6938209951241005
3
Palencia65381714738291228
4
Real Unión6538198114326933
5
Sestao River6538181194229963
6
Barakaldo6338161574526933
7
Real Sociedad B61381710115439986
8
Lemona60381515840281259
9
Zamora523812161044361119
10
Logroñés CF513812151136381119
11
Cultural Leonesa513814915374010411
12
Guijuelo50381481641331064
13
Marino de Luanco493813101531311075
14
Logroñés46381210163649998
15
Bilbao Athletic4538111215394910012
16
Valladolid B433812719314711115
17
Alfaro413811819415511512
18
Universidad de Oviedo3638106223468878
19
Oviedo32387112027471059
20
Amurrio193831025196010911

Resultats

Destacats

Nom Pos Minuts Club
Quinos
3420 Universidad Oviedo
Otermin
3330 Irún
Koikili
3324 Sestao River
Rubén Pérez
3298 Palencia
Vellisca
3252 Logroñés CF
González
3243 Lemona
Guillermo
3240 Marino de Luanco
Sola
3212 Alfaro
Lombraña
3196 Barakaldo
Dani Roiz
3184 Palencia
  Nom Pos Vermelles Club
Alberdi
5 Leonesa
Txopitea
3 Lemona
Quintana
3 Real Sociedad B
Pepín
3 Oviedo
Corral
2 Palencia
Serrano
2 Palencia
Berruet
2 Irún
Legarreta
2 Lemona
Candela
2 Zamora
Hedrera
2 Zamora
  Nom Pos Coef Club PJ G
Dani Roiz
0.63 Palencia3623
Otermin
0.64 Irún3724
Iván
0.65 Burgos CF3221
Guillermo
0.69 Marino de Luanco3625
González
0.7 Lemona3726
Pampín
0.73 Sestao River3425
Pagola
0.81 Guijuelo3327
Dani Giménez
0.86 Zamora2925
Aulestia
1.05 Leonesa3537
Alcalde
1.2 Athletic de Bilbao B2935
Gols:
780
Gols Per Partit:
2,05
Targetes Grogues:
2111
Targetes Grogues Per Partit:
5,56
Expulsions:
154
Expulsions Per Partit:
0,41
Estrangers:
28
Percentatge Estrangers:
5.51
Victòries locals:
179
Victòries visitants:
95
Empats:
106
Màxima victòria local:
5-0 Lemona-Amurrio
Màxima victòria visitant:
0-4 Amurrio-Zamora
Millor ratxa guanyadora:
Sestao River: 8 Partits (Jornades 24-31)
Pitjor ratxa perdedora:
Amurrio: 6 Partits (Jornades 21-26)
Millor ratxa no perdent:
Palencia: 17 Partits (Jornades 6-22)
Pitjor ratxa no guanyant:
Amurrio: 17 Partits (Jornades 17-33)

Progrés

Matriu

Notificar error