2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

Conference League2021-22

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 06/07/2021 Mosta Spartak Trnava
Classificació Fase 1 (anada) 06/07/2021 Mons Calpe Santa Coloma
Classificació Fase 1 (anada) 06/07/2021 FK Podgorica Laçi
Classificació Fase 1 (anada) 08/07/2021 Paide Śląsk Wrocław
Classificació Fase 1 (anada) 08/07/2021 Levadia Tallinn St Joseph's
Classificació Fase 1 (anada) 08/07/2021 Dundalk Newtown
Classificació Fase 1 (anada) 08/07/2021 Žilina Dila
Classificació Fase 1 (anada) 08/07/2021 Milsami Orhei Sarajevo
Classificació Fase 1 (anada) 08/07/2021 Glentoran The New Saints
Classificació Fase 1 (anada) 08/07/2021 Europa FC Kauno Žalgiris
Classificació Fase 1 (anada) 08/07/2021 Fehérvár Ararat Yerevan
Classificació Fase 1 (anada) 08/07/2021 Bala Town Larne
Classificació Fase 1 (anada) 08/07/2021 Tre Penne Dinamo Batumi
Classificació Fase 1 (anada) 08/07/2021 Hafnarfjarðar Sligo Rovers
Classificació Fase 1 (anada) 08/07/2021 Partizani Sfintul Gheorghe
Classificació Fase 1 (anada) 08/07/2021 Shkupi Llapi
Classificació Fase 1 (anada) 08/07/2021 Domžale Swift Hesperange
Classificació Fase 1 (anada) 08/07/2021 Birkirkara La Fiorita
Classificació Fase 1 (anada) 08/07/2021 Drita Dečić
Classificació Fase 1 (anada) 08/07/2021 Sutjeska Gagra
Classificació Fase 1 (anada) 08/07/2021 Velež Coleraine
Classificació Fase 1 (anada) 08/07/2021 Maribor Urartu
Classificació Fase 1 (anada) 08/07/2021 RFS
Classificació Fase 1 (anada) 08/07/2021 Široki Brijeg Vllaznia
Classificació Fase 1 (anada) 08/07/2021 Stjarnan Bohemians
Classificació Fase 1 (anada) 08/07/2021 Sūduva Valmiera
Classificació Fase 1 (anada) 08/07/2021 Racing Union Breiðablik
Classificació Fase 1 (anada) 08/07/2021 Sant Julià Gżira United
Classificació Fase 1 (anada) 08/07/2021 Inter Turku Puskás Akadémia
Classificació Fase 1 (anada) 08/07/2021 Noah KuPS
Classificació Fase 1 (anada) 08/07/2021 Honka NSÍ
Classificació Fase 1 (anada) 08/07/2021 Sileks Petrocub
Classificació Fase 1 (anada) 08/07/2021 Liepāja Struga
Classificació Fase 1 (tornada) 13/07/2021 Newtown Dundalk
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 Bohemians Stjarnan
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 Laçi FK Podgorica
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 Llapi Shkupi
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 Swift Hesperange Domžale
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 Puskás Akadémia Inter Turku
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 Larne Bala Town
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 Spartak Trnava Mosta
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 Breiðablik Racing Union
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 La Fiorita Birkirkara
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 Dečić Drita
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 Śląsk Wrocław Paide
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 Vllaznia Široki Brijeg
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 RFS
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 The New Saints Glentoran
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 Gżira United Sant Julià
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 KuPS Noah
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 Sfintul Gheorghe Partizani
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 Dila Žilina
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 Sligo Rovers Hafnarfjarðar
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 Petrocub Sileks
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 NSÍ Honka
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 St Joseph's Levadia Tallinn
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 Santa Coloma Mons Calpe
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 Dinamo Batumi Tre Penne
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 Valmiera Sūduva
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 Urartu Maribor
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 Gagra Sutjeska
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 Kauno Žalgiris Europa FC
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 Ararat Yerevan Fehérvár
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 Coleraine Velež
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 Sarajevo Milsami Orhei
Classificació Fase 1 (tornada) 15/07/2021 Struga Liepāja
Classificació Fase 2 (anada) 20/07/2021 Kauno Žalgiris The New Saints
Classificació Fase 2 (anada) 20/07/2021 Domžale Honka
Classificació Fase 2 (anada) 20/07/2021 Folgore Hibernians
Classificació Fase 2 (anada) 20/07/2021 Prishtina Connah's Quay
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2021 Čukarički Sumqayıt
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Sutjeska Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Apollon Limassol Žilina
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Riga Shkëndija
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Teuta Inter Escaldes
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Shkupi Santa Clara
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Arda Hapoel Be'er Sheva
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 HB Budućnost
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Basel Partizani
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Velež AEK
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Gent Vålerenga
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Larne AGF
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Drita Feyenoord
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 FCSB Shakhter Karagandy
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Aberdeen Häcken
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Hibernian Santa Coloma
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Linfield Borac
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Hajduk Split Tobol
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Hafnarfjarðar Rosenborg
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Újpest Vaduz
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Pogoń Szczecin Osijek
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 AEL Vllaznia
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Partizan Dunajská Streda
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Petrocub Sivasspor
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Spartak Trnava Sepsi Sfântu Gheorghe
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Dinamo Batumi BATE Borisov
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Gżira United Rijeka
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Ararat Yerevan Śląsk Wrocław
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Astana Aris
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Panevėžys Vojvodina
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Molde Servette
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Olimpija Birkirkara
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Austria Wien Breiðablik
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Qarabağ Ashdod
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 RFS Puskás Akadémia
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Sochi Keşla
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 KuPS Vorskla
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Dudelange Bohemians
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Dinamo Tbilisi Maccabi Haifa
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Hammarby Maribor
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Elfsborg Milsami Orhei
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 København Torpedo Zhodino
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Shakhtyor Soligorsk Fola Esch
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Sūduva Raków
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Laçi Universitatea Craiova
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Lokomotiv Plovdiv Slovácko
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 CSKA Sofia Liepāja
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Viktoria Plzeň Dinamo Brest
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Valur Bodø/Glimt
Classificació Fase 2 (anada) 22/07/2021 Dundalk Levadia Tallinn
Classificació Fase 2 (tornada) 27/07/2021 Budućnost HB
Classificació Fase 2 (tornada) 27/07/2021 Hibernians Folgore
Classificació Fase 2 (tornada) 27/07/2021 Inter Escaldes Teuta
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Torpedo Zhodino København
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Rosenborg Hafnarfjarðar
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Raków Sūduva
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Slovácko Lokomotiv Plovdiv
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Ashdod Qarabağ
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Liepāja CSKA Sofia
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Vålerenga Gent
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 AGF Larne
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Levadia Tallinn Dundalk
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 BATE Borisov Dinamo Batumi
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Milsami Orhei Elfsborg
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Sivasspor Petrocub
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Žilina Apollon Limassol
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Vorskla KuPS
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Santa Coloma Hibernian
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Sepsi Sfântu Gheorghe Spartak Trnava
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Häcken Aberdeen
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Bodø/Glimt Valur
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Tobol Hajduk Split
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Sumqayıt Čukarički
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Keşla Sochi
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Maccabi Haifa Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Honka Domžale
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Shakhter Karagandy FCSB
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Birkirkara Olimpija
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Vaduz Újpest
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Dinamo Brest Viktoria Plzeň
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Hapoel Be'er Sheva Arda
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 The New Saints Kauno Žalgiris
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Shkëndija Riga
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Santa Clara Shkupi
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Vllaznia AEL
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Osijek Pogoń Szczecin
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Dunajská Streda Partizan
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Bohemians Dudelange
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Maribor Hammarby
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Aris Astana
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Breiðablik Austria Wien
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Servette Molde
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Universitatea Craiova Laçi
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Borac Linfield
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Connah's Quay Prishtina
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Puskás Akadémia RFS
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Rijeka Gżira United
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 AEK Velež
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Śląsk Wrocław Ararat Yerevan
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Partizani Basel
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Vojvodina Panevėžys
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Fola Esch Shakhtyor Soligorsk
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Maccabi Tel Aviv Sutjeska
Classificació Fase 2 (tornada) 29/07/2021 Feyenoord Drita
Classificació Fase 3 (anada) 03/08/2021 Bohemians PAOK
Classificació Fase 3 (anada) 03/08/2021 Linfield Fola Esch
Classificació Fase 3 (anada) 05/08/2021 Kolos Kovalivka Shakhter Karagandy
Classificació Fase 3 (anada) 05/08/2021 Śląsk Wrocław Hapoel Be'er Sheva
Classificació Fase 3 (anada) 05/08/2021 Breiðablik Aberdeen
Classificació Fase 3 (anada) 05/08/2021 Gent RFS
Classificació Fase 3 (anada) 05/08/2021 Vitesse Dundalk
Classificació Fase 3 (anada) 05/08/2021 Elfsborg Velež
Classificació Fase 3 (anada) 05/08/2021 KuPS Astana
Classificació Fase 3 (anada) 05/08/2021 Sochi Partizan
Classificació Fase 3 (anada) 05/08/2021 Tobol Žilina
Classificació Fase 3 (anada) 05/08/2021 Prishtina Bodø/Glimt
Classificació Fase 3 (anada) 05/08/2021 Spartak Trnava Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 3 (anada) 05/08/2021 Luzern Feyenoord
Classificació Fase 3 (anada) 05/08/2021 Rosenborg Domžale
Classificació Fase 3 (anada) 05/08/2021 The New Saints Viktoria Plzeň
Classificació Fase 3 (anada) 05/08/2021 Hibernian Rijeka
Classificació Fase 3 (anada) 05/08/2021 Čukarički Hammarby
Classificació Fase 3 (anada) 05/08/2021 Raków Rubin Kazan
Classificació Fase 3 (anada) 05/08/2021 Újpest Basel
Classificació Fase 3 (anada) 05/08/2021 Shamrock Rovers Teuta
Classificació Fase 3 (anada) 05/08/2021 Santa Clara Olimpija
Classificació Fase 3 (anada) 05/08/2021 Laçi Anderlecht
Classificació Fase 3 (anada) 05/08/2021 Lokomotiv Plovdiv København
Classificació Fase 3 (anada) 05/08/2021 AEL Qarabağ
Classificació Fase 3 (anada) 05/08/2021 Maccabi Haifa HB
Classificació Fase 3 (anada) 05/08/2021 Vojvodina LASK
Classificació Fase 3 (anada) 05/08/2021 Paços de Ferreira Larne
Classificació Fase 3 (anada) 05/08/2021 Trabzonspor Molde
Classificació Fase 3 (anada) 05/08/2021 Riga Hibernians
Classificació Fase 3 (anada) 05/08/2021 Dinamo Batumi Sivasspor
Classificació Fase 3 (anada) 05/08/2021 CSKA Sofia Osijek
Classificació Fase 3 (tornada) 10/08/2021 Shakhter Karagandy Kolos Kovalivka
Classificació Fase 3 (tornada) 10/08/2021 Domžale Rosenborg
Classificació Fase 3 (tornada) 12/08/2021 Rubin Kazan Raków
Classificació Fase 3 (tornada) 12/08/2021 Qarabağ AEL
Classificació Fase 3 (tornada) 12/08/2021 Larne Paços de Ferreira
Classificació Fase 3 (tornada) 12/08/2021 Dundalk Vitesse
Classificació Fase 3 (tornada) 12/08/2021 Aberdeen Breiðablik
Classificació Fase 3 (tornada) 12/08/2021 Astana KuPS
Classificació Fase 3 (tornada) 12/08/2021 Teuta Shamrock Rovers
Classificació Fase 3 (tornada) 12/08/2021 Hibernians Riga
Classificació Fase 3 (tornada) 12/08/2021 Sivasspor Dinamo Batumi
Classificació Fase 3 (tornada) 12/08/2021 Olimpija Santa Clara
Classificació Fase 3 (tornada) 12/08/2021 Velež Elfsborg
Classificació Fase 3 (tornada) 12/08/2021 Feyenoord Luzern
Classificació Fase 3 (tornada) 12/08/2021 Rijeka Hibernian
Classificació Fase 3 (tornada) 12/08/2021 København Lokomotiv Plovdiv
Classificació Fase 3 (tornada) 12/08/2021 Anderlecht Laçi
Classificació Fase 3 (tornada) 12/08/2021 Fola Esch Linfield
Classificació Fase 3 (tornada) 12/08/2021 Basel Újpest
Classificació Fase 3 (tornada) 12/08/2021 Maccabi Tel Aviv Spartak Trnava
Classificació Fase 3 (tornada) 12/08/2021 RFS Gent
Classificació Fase 3 (tornada) 12/08/2021 PAOK Bohemians
Classificació Fase 3 (tornada) 12/08/2021 Viktoria Plzeň The New Saints
Classificació Fase 3 (tornada) 12/08/2021 Hammarby Čukarički
Classificació Fase 3 (tornada) 12/08/2021 Žilina Tobol
Classificació Fase 3 (tornada) 12/08/2021 Bodø/Glimt Prishtina
Classificació Fase 3 (tornada) 12/08/2021 Molde Trabzonspor
Classificació Fase 3 (tornada) 12/08/2021 HB Maccabi Haifa
Classificació Fase 3 (tornada) 12/08/2021 Hapoel Be'er Sheva Śląsk Wrocław
Classificació Fase 3 (tornada) 12/08/2021 LASK Vojvodina
Classificació Fase 3 (tornada) 12/08/2021 Osijek CSKA Sofia
Classificació Fase 3 (tornada) 12/08/2021 Partizan Sochi
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2021 Santa Clara Partizan
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2021 Paços de Ferreira Tottenham
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2021 Rennes Rosenborg
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2021 Trabzonspor Roma
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2021 Basel Hammarby
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2021 Fola Esch Kairat
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2021 Jablonec Žilina
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2021 Sivasspor København
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2021 Feyenoord Elfsborg
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2021 PAOK Rijeka
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2021 Anderlecht Vitesse
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2021 Žalgiris Bodø/Glimt
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2021 Shakhter Karagandy Maccabi Tel Aviv
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2021 Raków Gent
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2021 KuPS Union Berlin
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2021 Qarabağ Aberdeen
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2021 Flora Shamrock Rovers
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2021 Hapoel Be'er Sheva Anorthosis
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2021 LASK St. Johnstone
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2021 Viktoria Plzeň CSKA Sofia
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2021 Riga Lincoln Red Imps
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2021 Neftçi Maccabi Haifa
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 Kairat Fola Esch
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 Shamrock Rovers Flora
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 CSKA Sofia Viktoria Plzeň
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 Partizan Santa Clara
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 Aberdeen Qarabağ
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 Tottenham Paços de Ferreira
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 St. Johnstone LASK
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 Rijeka PAOK
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 Gent Raków
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 Maccabi Tel Aviv Shakhter Karagandy
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 Maccabi Haifa Neftçi
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 Hammarby Basel
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 Union Berlin KuPS
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 Rosenborg Rennes
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 Elfsborg Feyenoord
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 København Sivasspor
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 Roma Trabzonspor
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 Anorthosis Hapoel Be'er Sheva
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 Bodø/Glimt Žalgiris
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 Lincoln Red Imps Riga
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 Žilina Jablonec
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 Vitesse Anderlecht
Fase de grups partit 1 14/09/2021 Maccabi Haifa Feyenoord
Fase de grups partit 1 14/09/2021 Maccabi Tel Aviv Alashkert
Fase de grups partit 1 16/09/2021 Slavia Praha Union Berlin
Fase de grups partit 1 16/09/2021 Flora Gent
Fase de grups partit 1 16/09/2021 Rennes Tottenham
Fase de grups partit 1 16/09/2021 Lincoln Red Imps PAOK
Fase de grups partit 1 16/09/2021 Slovan Bratislava København
Fase de grups partit 1 16/09/2021 Mura Vitesse
Fase de grups partit 1 16/09/2021 Qarabağ Basel
Fase de grups partit 1 16/09/2021 Anorthosis Partizan
Fase de grups partit 1 16/09/2021 Bodø/Glimt Zorya
Fase de grups partit 1 16/09/2021 Roma CSKA Sofia
Fase de grups partit 1 16/09/2021 Jablonec Cluj
Fase de grups partit 1 16/09/2021 Randers AZ Alkmaar
Fase de grups partit 1 16/09/2021 Helsinki LASK
Fase de grups partit 1 16/09/2021 Kairat Omonia
Fase de grups partit 2 30/09/2021 Partizan Flora
Fase de grups partit 2 30/09/2021 Alashkert Helsinki
Fase de grups partit 2 30/09/2021 LASK Maccabi Tel Aviv
Fase de grups partit 2 30/09/2021 Feyenoord Slavia Praha
Fase de grups partit 2 30/09/2021 Gent Anorthosis
Fase de grups partit 2 30/09/2021 CSKA Sofia Bodø/Glimt
Fase de grups partit 2 30/09/2021 Omonia Qarabağ
Fase de grups partit 2 30/09/2021 Zorya Roma
Fase de grups partit 2 30/09/2021 Cluj Randers
Fase de grups partit 2 30/09/2021 AZ Alkmaar Jablonec
Fase de grups partit 2 30/09/2021 Union Berlin Maccabi Haifa
Fase de grups partit 2 30/09/2021 PAOK Slovan Bratislava
Fase de grups partit 2 30/09/2021 København Lincoln Red Imps
Fase de grups partit 2 30/09/2021 Vitesse Rennes
Fase de grups partit 2 30/09/2021 Tottenham Mura
Fase de grups partit 2 30/09/2021 Basel Kairat
Fase de grups partit 3 21/10/2021 Slovan Bratislava Lincoln Red Imps
Fase de grups partit 3 21/10/2021 Basel Omonia
Fase de grups partit 3 21/10/2021 København PAOK
Fase de grups partit 3 21/10/2021 Cluj AZ Alkmaar
Fase de grups partit 3 21/10/2021 CSKA Sofia Zorya
Fase de grups partit 3 21/10/2021 Jablonec Randers
Fase de grups partit 3 21/10/2021 Helsinki Maccabi Tel Aviv
Fase de grups partit 3 21/10/2021 Anorthosis Flora
Fase de grups partit 3 21/10/2021 Bodø/Glimt Roma
Fase de grups partit 3 21/10/2021 Feyenoord Union Berlin
Fase de grups partit 3 21/10/2021 Maccabi Haifa Slavia Praha
Fase de grups partit 3 21/10/2021 Vitesse Tottenham
Fase de grups partit 3 21/10/2021 Mura Rennes
Fase de grups partit 3 21/10/2021 Qarabağ Kairat
Fase de grups partit 3 21/10/2021 Partizan Gent
Fase de grups partit 3 21/10/2021 Alashkert LASK
Fase de grups partit 4 04/11/2021 LASK Alashkert
Fase de grups partit 4 04/11/2021 Slavia Praha Maccabi Haifa
Fase de grups partit 4 04/11/2021 Gent Partizan
Fase de grups partit 4 04/11/2021 Union Berlin Feyenoord
Fase de grups partit 4 04/11/2021 Roma Bodø/Glimt
Fase de grups partit 4 04/11/2021 Zorya CSKA Sofia
Fase de grups partit 4 04/11/2021 Maccabi Tel Aviv Helsinki
Fase de grups partit 4 04/11/2021 Kairat Qarabağ
Fase de grups partit 4 04/11/2021 Flora Anorthosis
Fase de grups partit 4 04/11/2021 AZ Alkmaar Cluj
Fase de grups partit 4 04/11/2021 Lincoln Red Imps Slovan Bratislava
Fase de grups partit 4 04/11/2021 Omonia Basel
Fase de grups partit 4 04/11/2021 Randers Jablonec
Fase de grups partit 4 04/11/2021 PAOK København
Fase de grups partit 4 04/11/2021 Rennes Mura
Fase de grups partit 4 04/11/2021 Tottenham Vitesse
Fase de grups partit 5 25/11/2021 Bodø/Glimt CSKA Sofia
Fase de grups partit 5 25/11/2021 Roma Zorya
Fase de grups partit 5 25/11/2021 Anorthosis Gent
Fase de grups partit 5 25/11/2021 Maccabi Tel Aviv LASK
Fase de grups partit 5 25/11/2021 Qarabağ Omonia
Fase de grups partit 5 25/11/2021 Rennes Vitesse
Fase de grups partit 5 25/11/2021 Flora Partizan
Fase de grups partit 5 25/11/2021 Slovan Bratislava PAOK
Fase de grups partit 5 25/11/2021 Lincoln Red Imps København
Fase de grups partit 5 25/11/2021 Maccabi Haifa Union Berlin
Fase de grups partit 5 25/11/2021 Slavia Praha Feyenoord
Fase de grups partit 5 25/11/2021 Helsinki Alashkert
Fase de grups partit 5 25/11/2021 Kairat Basel
Fase de grups partit 5 25/11/2021 Mura Tottenham
Fase de grups partit 5 25/11/2021 Randers Cluj
Fase de grups partit 5 25/11/2021 Jablonec AZ Alkmaar

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Arthur Cabral BaselBasel
111.00
Sinisterra FeyenoordFeyenoord
70.64
Declan Mcmanus The New SaintsThe New Saints
61.00
Til FeyenoordFeyenoord
60.55
Erik Botheim Bodø/GlimtBodø/Glimt
60.55
Kane TottenhamTottenham
61.20
Pep Biel KøbenhavnKøbenhavn
50.45
Ola Solbakken Bodø/GlimtBodø/Glimt
50.56
Ulrik Saltnes Bodø/GlimtBodø/Glimt
50.63
Per Frick ElfsborgElfsborg
51.00
    Nom Equip Pos Minuts
Bradley Mazikou CSKA SofiaCSKA Sofia
1050
Gustavo Busatto CSKA SofiaCSKA Sofia
1050
Mattheij CSKA SofiaCSKA Sofia
1050
Ivan Turitsov CSKA SofiaCSKA Sofia
1032
Lindner BaselBasel
1020
Graham Carey CSKA SofiaCSKA Sofia
1017
Pelmard BaselBasel
1005
Luis Hernandez Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv
990
André Geraldes Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv
990
Tural Bayramov QarabağQarabağ
990
    Nom Equip Pos Grogues
Sun Menachem Maccabi HaifaMaccabi Haifa
5
Bazoer VitesseVitesse
5
Buitink VitesseVitesse
4
Juljan Shehu LaçiLaçi
4
Spyros Risvanis AnorthosisAnorthosis
4
Václav Pilař JablonecJablonec
4
Kökçü FeyenoordFeyenoord
4
Patrick Andrade QarabağQarabağ
4
Ivan Turitsov CSKA SofiaCSKA Sofia
4
Youga CSKA SofiaCSKA Sofia
4
    Nom Equip Pos Vermelles
Brent Lepistu Levadia TallinnLevadia Tallinn
1
Dejan Georgijevič VeležVelež
1
Jake Grech HiberniansHibernians
1
Bjorn Kristensen HiberniansHibernians
1
Vladimirs Kamešs RigaRiga
1
Danijel Lončar OsijekOsijek
1
Ismayil Zulfugarli NeftçiNeftçi
1
Bijlow FeyenoordFeyenoord
1
Frederik Holst ElfsborgElfsborg
1
Danilo Asprilla Hapoel BeHapoel Be'er Sheva
1
Gols:
999
Promig golejador:
2.76
Targetes Grogues:
1716
Targetes Grogues Per Partit:
4.74
Expulsions:
68
Expulsions Per Partit:
0.19
Victòries locals:
173
Victòries visitants:
105
Empats:
84
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Kobenhavn: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Lincoln: 5 Partits
Millor ratxa no perdent:
Qarabag: 11 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
CSKA Sofia: 5 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
CSKA Sofia
Bulgaria
11 2 4 5
18%
36%
46%
9 15 28 3
Qarabağ
Azerbaijan
11 7 4 0
63%
36%
1%
17 7 24 1
Maccabi Haifa
Israel
11 5 2 4
45%
18%
37%
22 13 32 0
Partizan
Serbia
11 5 3 3
45%
27%
28%
14 8 26 0
Feyenoord
Països Baixos
11 7 3 1
63%
27%
10%
24 10 20 2
Gent
Bèlgica
11 6 2 3
54%
18%
28%
15 7 17 0
København
Dinamarca
11 9 1 1
81%
9%
10%
34 10 22 1
Basel
Suïssa
11 8 2 1
72%
18%
10%
26 11 18 0
Bodø/Glimt
Noruega
11 7 3 1
63%
27%
10%
25 8 18 0
Maccabi Tel Aviv
Israel
11 7 3 1
63%
27%
10%
21 5 19 1
LASK
Austria
9 7 2 0
77%
22%
1%
19 3 22 0
PAOK
Grecia
9 4 3 2
44%
33%
23%
12 7 21 1
Vitesse
Països Baixos
9 4 3 2
44%
33%
23%
18 15 33 3
KuPS
Finlandia
8 3 3 2
37%
37%
26%
15 13 19 0
Žilina
Eslovaquia
8 4 1 3
50%
12%
38%
18 14 21 0
Union Berlin
Alemanya
7 3 1 3
42%
14%
44%
11 8 12 3
Flora
Estonia
7 3 2 2
42%
28%
30%
10 9 10 0
Tottenham
Inglaterra
7 3 1 3
42%
14%
44%
14 9 13 2
Roma
Italia
7 5 1 1
71%
14%
15%
20 10 10 0
Rennes
França
7 5 2 0
71%
28%
1%
15 8 14 1
Jablonec
República Txeca
7 3 3 1
42%
42%
16%
14 7 20 1
Anorthosis
Chipre
7 2 3 2
28%
42%
30%
8 9 23 0
Kairat
Kazajistán
7 2 1 4
28%
14%
58%
13 13 18 1
Lincoln Red Imps
Gibraltar
7 1 1 5
14%
14%
72%
6 17 13 0
Larne
Irlanda del Nord
6 4 1 1
66%
16%
18%
6 6 21 0
Sivasspor
Turquia
6 3 1 2
50%
16%
34%
6 9 20 0
Aberdeen
Escocia
6 3 0 3
50%
50%
11 10 15 0
Bohemians
República Txeca
6 4 1 1
66%
16%
18%
10 4 11 0
Shakhter Karagandy
Kazajistán
6 1 2 3
16%
33%
51%
3 6 14 1
Śląsk Wrocław
Polonia
6 4 1 1
66%
16%
18%
13 11 11 0
Breiðablik
Islandia
6 3 1 2
50%
16%
34%
11 9 12 0
Laçi
Albania
6 2 1 3
33%
16%
51%
5 6 14 0
Fola Esch
Luxemburg
6 4 0 2
66%
34%
9 10 12 0
Spartak Trnava
Eslovaquia
6 1 3 2
16%
50%
34%
5 5 15 1
Hapoel Be'er Sheva
Israel
6 3 1 2
50%
16%
34%
12 5 18 2
Raków
Polonia
6 2 3 1
33%
50%
17%
2 3 15 0
Santa Clara
Portugal
6 5 0 1
83%
17%
10 3 14 0
Riga
Letonia
6 3 1 2
50%
16%
34%
9 6 14 1
Viktoria Plzeň
República Txeca
6 4 0 2
66%
34%
11 10 12 0
RFS
Letonia
6 3 1 2
50%
16%
34%
13 8 19 0
Hammarby
Suecia
6 4 0 2
66%
34%
14 9 14 0
Elfsborg
Suecia
6 4 1 1
66%
16%
18%
17 8 13 1
Velež
Bosnia-Herzegovina
6 3 1 2
50%
16%
34%
8 9 18 1
Dinamo Batumi
Georgia
6 3 1 2
50%
16%
34%
13 5 13 1
Rijeka
Croacia
6 3 2 1
50%
33%
17%
9 5 15 1
Dundalk
Irlanda
6 3 2 1
50%
33%
17%
12 7 11 0
The New Saints
Gales
6 4 1 1
66%
16%
18%
18 7 10 0
Rosenborg
Noruega
6 4 0 2
66%
34%
15 8 8 0
Domžale
Eslovenia
6 2 2 2
33%
33%
34%
6 10 9 0
Omonia
Chipre
5 0 3 2
60%
40%
5 10 11 1
Alashkert
Armenia
5 0 0 5
100%
3 14 11 1
Slovan Bratislava
Eslovaquia
5 2 2 1
40%
40%
20%
8 5 11 0
Zorya
Ucrania
5 2 0 3
40%
60%
4 10 9 0
Helsinki
Finlandia
5 2 0 3
40%
60%
5 12 7 0
Cluj
Rumania
5 0 1 4
20%
80%
2 7 9 1
Randers
Dinamarca
5 1 4 0
20%
80%
9 8 6 1
Slavia Praha
República Txeca
5 2 1 2
40%
20%
40%
7 6 20 0
AZ Alkmaar
Països Baixos
5 3 2 0
60%
40%
7 3 11 0
Mura
Eslovenia
5 1 0 4
20%
80%
4 11 11 0
Sochi
Rússia
4 2 2 0
50%
50%
10 5 6 0
Linfield
Irlanda del Nord
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 4 12 0
Lokomotiv Plovdiv
Bulgaria
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 6 9 1
Teuta
Albania
4 1 0 3
25%
75%
3 5 10 0
AEL
Chipre
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 2 9 0
HB
Islas Feroe
4 3 0 1
75%
25%
9 7 7 1
Osijek
Croacia
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 5 7 1
Molde
Noruega
4 1 2 1
25%
50%
25%
7 6 11 0
Újpest
Hungria
4 2 0 2
50%
50%
6 8 10 0
Hibernian
Escocia
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 6 9 2
Vojvodina
Serbia
4 2 0 2
50%
50%
3 7 11 1
Astana
Kazajistán
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 7 9 1
Tobol
Kazajistán
4 1 0 3
25%
75%
4 9 11 0
Olimpija
Eslovenia
4 1 0 3
25%
75%
1 4 6 1
Trabzonspor
Turquia
4 0 2 2
50%
50%
5 9 9 0
Hafnarfjarðar
Islandia
4 2 0 2
50%
50%
4 7 8 0
Birkirkara
Malta
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 2 13 0
Drita
Kosovo
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 9 0
Sutjeska
Montenegro
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 4 5 0
Maribor
Eslovenia
4 2 0 2
50%
50%
3 4 8 0
Čukarički
Serbia
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 6 13 0
Paços de Ferreira
Portugal
4 2 0 2
50%
50%
5 4 12 0
Vllaznia
Albania
4 1 0 3
25%
75%
4 5 16 1
Anderlecht
Bèlgica
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 6 13 0
Sūduva
Lituania
4 1 3 0
25%
75%
2 1 9 0
Shamrock Rovers
Irlanda
4 2 0 2
50%
50%
5 5 6 0
Shkupi
Macedonia del Nord
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 6 16 0
Ararat Yerevan
Armenia
4 1 2 1
25%
50%
25%
8 8 12 0
Partizani
Albania
4 2 0 2
50%
50%
8 9 8 0
Gżira United
Malta
4 0 2 2
50%
50%
1 4 15 0
Puskás Akadémia
Hungria
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 6 6 0
Honka
Finlandia
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 3 5 0
Petrocub
Moldavia
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 3 10 0
Liepāja
Letonia
4 1 3 0
25%
75%
5 2 9 0
Milsami Orhei
Moldavia
4 1 1 2
25%
25%
50%
1 9 12 3
Levadia Tallinn
Estonia
4 1 2 1
25%
50%
25%
7 6 16 1
Santa Coloma
Andorra
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 6 9 2
Hibernians
Malta
4 3 0 1
75%
25%
9 7 13 2
Prishtina
Kosovo
4 2 0 2
50%
50%
8 8 9 0
Kauno Žalgiris
Lituania
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 10 8 0
Neftçi
Azerbaijan
2 0 1 1
50%
50%
3 7 7 1
Ashdod
Israel
2 0 1 1
50%
50%
0 1 3 0
St. Johnstone
Escocia
2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 2
Vorskla
Ucrania
2 0 1 1
50%
50%
4 5 5 1
Keşla
Azerbaijan
2 0 0 2
100%
2 7 5 0
Slovácko
República Txeca
2 1 0 1
50%
50%
1 1 2 0
Dinamo Tbilisi
Georgia
2 0 0 2
100%
2 7 7 0
Žalgiris
Lituania
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Rubin Kazan
Rússia
2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 1
Torpedo Zhodino
Bielorrusia
2 0 0 2
100%
1 9 2 0
Luzern
Suïssa
2 0 0 2
100%
0 6 2 0
Shakhtyor Soligorsk
Bielorrusia
2 0 0 2
100%
1 3 10 0
Austria Wien
Austria
2 0 1 1
50%
50%
2 3 7 0
Valur
Islandia
2 0 0 2
100%
0 6 7 0
Universitatea Craiova
Rumania
2 0 1 1
50%
50%
0 1 4 0
Dinamo Brest
Bielorrusia
2 0 0 2
100%
2 4 6 0
Dudelange
Luxemburg
2 0 0 2
100%
0 4 9 0
Kolos Kovalivka
Ucrania
2 0 2 0
100%
0 0 1 0
Vålerenga
Noruega
2 1 0 1
50%
50%
2 4 5 0
Panevėžys
Lituania
2 0 0 2
100%
0 2 3 0
Stjarnan
Islandia
2 0 1 1
50%
50%
1 4 2 0
Široki Brijeg
Bosnia-Herzegovina
2 1 0 1
50%
50%
3 4 6 0
Islas Feroe
2 1 0 1
50%
50%
5 6 9 0
Urartu
Armenia
2 0 0 2
100%
0 2 4 0
Coleraine
Irlanda del Nord
2 0 0 2
100%
2 4 5 1
Gagra
Georgia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 0
Dečić
Montenegro
2 0 0 2
100%
1 3 8 1
La Fiorita
San Marino
2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 0
Swift Hesperange
Luxemburg
2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Llapi
Kosovo
2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 1
Sfintul Gheorghe
Moldavia
2 0 0 2
100%
4 8 6 0
Valmiera
Letonia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 0
Sligo Rovers
Irlanda
2 0 0 2
100%
1 3 4 1
Bala Town
Gales
2 0 0 2
100%
0 2 1 0
Fehérvár
Hungria
2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 0
Europa FC
Gibraltar
2 0 1 1
50%
50%
0 2 5 0
Glentoran
Irlanda del Nord
2 0 1 1
50%
50%
1 3 5 0
Sarajevo
Bosnia-Herzegovina
2 0 1 1
50%
50%
0 1 2 0
Dila
Georgia
2 1 0 1
50%
50%
3 6 8 0
Newtown
Gales
2 0 0 2
100%
0 5 4 0
St Joseph's
Gibraltar
2 0 1 1
50%
50%
2 4 7 0
Paide
Estonia
2 0 0 2
100%
1 4 3 0
FK Podgorica
Montenegro
2 1 0 1
50%
50%
1 3 7 0
Mons Calpe
Gibraltar
2 0 1 1
50%
50%
1 5 8 1
Tre Penne
San Marino
2 0 0 2
100%
0 7 0 0
Servette
Suïssa
2 1 0 1
50%
50%
2 3 8 1
Racing Union
Luxemburg
2 0 0 2
100%
2 5 8 1
Inter Turku
Finlandia
2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 0
Aris
Grecia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 7 1
BATE Borisov
Bielorrusia
2 1 0 1
50%
50%
2 4 1 0
Sepsi Sfântu Gheorghe
Rumania
2 0 2 0
100%
1 1 5 2
Dunajská Streda
Eslovaquia
2 0 0 2
100%
0 3 7 0
Pogoń Szczecin
Polonia
2 0 1 1
50%
50%
0 1 4 0
Vaduz
Liechtenstein
2 0 0 2
100%
2 5 5 0
Hajduk Split
Croacia
2 1 0 1
50%
50%
3 4 3 0
Borac
Bosnia-Herzegovina
2 0 1 1
50%
50%
0 4 8 0
Häcken
Suecia
2 1 0 1
50%
50%
3 5 4 1
FCSB
Rumania
2 1 0 1
50%
50%
2 2 6 0
AGF
Dinamarca
2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 1
Sant Julià
Andorra
2 0 2 0
100%
1 1 14 1
AEK
Grecia
2 1 0 1
50%
50%
2 2 11 0
Arda
Bulgaria
2 0 0 2
100%
0 6 6 0
Inter Escaldes
Andorra
2 1 0 1
50%
50%
2 3 8 0
Shkëndija
Macedonia del Nord
2 0 0 2
100%
0 3 6 0
Apollon Limassol
Chipre
2 0 1 1
50%
50%
3 5 5 0
Sumqayıt
Azerbaijan
2 0 1 1
50%
50%
0 2 3 0
Connah's Quay
Gales
2 1 0 1
50%
50%
5 6 9 0
Folgore
San Marino
2 0 0 2
100%
3 7 3 0
Struga
Macedonia del Nord
2 0 1 1
50%
50%
2 5 4 0
Sileks
Macedonia del Nord
2 0 1 1
50%
50%
1 2 7 0
NSÍ
Islas Feroe
2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 0
Noah
Armenia
2 1 0 1
50%
50%
1 5 3 0
Budućnost
Montenegro
2 0 0 2
100%
0 6 6 0
Mosta
Malta
2 1 0 1
50%
50%
3 4 6 0