2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev 2ª Divisió B Grup I2021-22

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1SD Compostela732107260
2Adarve732107391
3Langreo732106290
4Arosa732103080
5Salamanca UDS7321020100
6Leganés B6320142100
7Navalcarnero632014360
8Avilés531204341
9Ceares431112280
10Gimnástica Segoviana431115670
11Cristo Atlético431113550
12Pontevedra230214571
13Llanera2302113111
14Bergantiños230210372
15CD Móstoles1301236120
16Arenteiro130121470
17Coruxo030032580
18Marino de Luanco030032660
Ascens
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Descens

Destacats

Jugador Pos G Club
Noman
3 Adarve
Borrego
3 Gimnástica Segoviana
Primo
2 SD Compostela
Antas
2 SD Compostela
Charles
2 Pontevedra
Beneit
2 Navalcarnero
Rufo
2 Pontevedra
Sualdea
2 Cristo Atlético
Montejo
2 Adarve
Natalio
2 Avilés
Nom Pos Minuts Club
Adrián Torre
270 Langreo
Gonzalo
270 Langreo
Cristian
270 Langreo
Samba
270 Langreo
Agulló
270 Bergantiños
Blas
270 Bergantiños
Canedo
270 Bergantiños
Campillo
270 Arosa
Javi Fontán
270 Arosa
Mon
270 Arosa
Gols:
60
Promig golejador:
2,22
Targetes Grogues:
140
Targetes Grogues Per Partit:
5,19
Expulsions:
6
Expulsions Per Partit:
0,22
Estrangers:
65
Percentatge Estrangers:
17.57
Victòries locals:
13
Victòries visitants:
5
Empats:
9
Màxima victòria local:
4-1 Adarve-Gimnástica Segoviana
Màxima victòria visitant:
0-2 Ceares-Leganés B
Millor ratxa guanyadora:
Arosa: 2 Partits (Jornades 1-2)
Pitjor ratxa perdedora:
Marino de Luanco: 3 Partits (Jornades 1-3)
Millor ratxa no perdent:
Langreo: 3 Partits (Jornades 1-3)
Pitjor ratxa no guanyant:
Bergantiños: 3 Partits (Jornades 1-3)

Progrés

Matriu

AdaAreAroAviBerCD CeaCorCriGimLanLegLlaMarNavPonSD Sal
Adarve4-1
Arenteiro1-1
Arosa1-00-0
Avilés1-12-1
Bergantiños0-0
CD Móstoles2-2
Ceares2-00-2
Coruxo1-2
Cristo Atlético1-12-1
Gimnástica Segoviana3-1
Langreo3-02-1
Leganés B0-1
Llanera1-1
Marino de Luanco0-2
Navalcarnero1-02-0
Pontevedra1-21-1
SD Compostela3-13-0
Salamanca UDS0-01-0