2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev 2ª Divisió B Grup I2021-22

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Adarve401712413114483
2Pontevedra351710523416302
3Navalcarnero30179351413451
4SD Compostela29167812212330
5Bergantiños25176741718434
6CD Móstoles24177372017511
7Avilés24176651919371
8Cristo Atlético24177372122342
9Leganés B23166552216471
10Langreo22166462017411
11Arosa21176381819410
12Gimnástica Segoviana20175571718480
13Coruxo18174671014521
14Arenteiro17173861318482
15Salamanca UDS1716457510493
16Marino de Luanco171752101926431
17Llanera14173591426521
18Ceares111732121031262
Ascens
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Charles
15 Pontevedra
Montejo
11 Adarve
Álvaro
10 CD Móstoles
Zanelli
7 Arenteiro
Natalio
7 Avilés
Steven
7 Marino de Luanco
Luismi
6 Arosa
Ródenas
6 Avilés
Rivas
6 Leganés B
Sancris
6 Leganés B
Nom Pos Minuts Club
Canedo
1530 Bergantiños
Cotilla
1530 Arosa
Diego García
1530 Arenteiro
Trabanco
1530 Marino de Luanco
Soto
1530 Pontevedra
Tejero
1530 CD Móstoles
Gallardo
1528 Adarve
Antón
1521 Coruxo
Zanelli
1520 Arenteiro
Seoane
1513 Pontevedra
  Nom Pos Vermelles Club
Parga
2 Bergantiños
Bretones
1 Langreo
Carlos López
1 Bergantiños
Brunet
1 Bergantiños
Eimil
1 Arenteiro
Portela
1 Arenteiro
Cristian Moreno
1 Avilés
Steven
1 Marino de Luanco
Calleja
1 Adarve
Cidoncha
1 Adarve
Gols:
326
Promig golejador:
2,16
Targetes Grogues:
768
Targetes Grogues Per Partit:
5,09
Expulsions:
26
Expulsions Per Partit:
0,17
Estrangers:
59
Percentatge Estrangers:
13.53
Victòries locals:
69
Victòries visitants:
40
Empats:
42
Màxima victòria local:
5-1 Marino de Luanco-Ceares
Màxima victòria visitant:
1-4 Ceares-Arosa
Millor ratxa guanyadora:
Pontevedra: 6 Partits (Jornades 12-17)
Pitjor ratxa perdedora:
Ceares: 6 Partits (Jornades 8-13)
Millor ratxa no perdent:
Adarve: 12 Partits (Jornades 6-17)
Pitjor ratxa no guanyant:
Arenteiro: 8 Partits (Jornades 9-16)

Progrés

Matriu

AdaAreAroAviBerCD CeaCorCriGimLanLegLlaMarNavPonSD Sal
Adarve2-12-11-02-14-13-13-02-1
Arenteiro0-11-01-21-11-11-02-41-11-0
Arosa1-00-11-32-20-01-00-11-0
Avilés2-12-12-20-13-11-12-10-3
Bergantiños1-12-12-10-00-01-01-20-22-2
CD Móstoles0-01-23-02-02-13-32-00-12-2
Ceares2-01-41-00-20-20-10-01-0
Coruxo1-21-00-02-11-12-00-00-0
Cristo Atlético1-11-11-23-02-11-02-13-00-0
Gimnástica Segoviana2-00-10-12-12-04-13-10-2
Langreo1-12-13-01-01-01-12-11-2
Leganés B1-10-11-20-11-03-01-10-1
Llanera1-31-11-13-20-02-21-31-20-1
Marino de Luanco0-20-10-15-10-02-01-00-10-3
Navalcarnero0-00-01-01-00-22-02-12-0
Pontevedra2-21-03-12-14-11-23-00-01-1
SD Compostela1-13-21-13-13-02-01-01-1
Salamanca UDS0-10-00-01-00-01-00-21-2