2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa UEFA2006-07 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Varaždin Tirana
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Randers ÍA
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 BATE Borisov Nistru
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Jeunesse d'Esch Skonto
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Helsinki Drogheda
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Vardar Roeselare
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Sarajevo Rànger's
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Ameri Banants
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Petržalka WIT Georgia
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Zagłębie Dinamo Minsk
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Dinamo Tirana CSKA Sofia
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Ventspils
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Levadia Tallinn Haka
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Göteborg Derry City
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Karvan Spartak Trnava
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Lyn Flora
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Rapid București Sliema Wanderers
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Újpest Vaduz
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Videoton Kairat
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Hibernians Dinamo București
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Brøndby Valur
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Rijeka Omonia
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Glentoran Brann
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Rhyl Sūduva
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Portadown FBK Kaunas
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Skála Start
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Zimbru Qarabağ
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Koper Litex Lovech
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Åtvidabergs Etzella
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 NK Orašje Domžale
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Lokomotiv Sofia Makedonija
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 APOEL Murata
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Gefle Llanelli Town
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Mika Young Boys
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2006 Basel Tobol
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Tobol Basel
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 WIT Georgia Petržalka
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Kairat Videoton
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Banants Ameri
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Sliema Wanderers Rapid București
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Sūduva Rhyl
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Tirana Varaždin
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Murata APOEL
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Valur Brøndby
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Drogheda Helsinki
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Derry City Göteborg
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Llanelli Town Gefle
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Domžale NK Orašje
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 ÍA Randers
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Dinamo București Hibernians
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Roeselare Vardar
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Litex Lovech Koper
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Makedonija Lokomotiv Sofia
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Brann Glentoran
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Vaduz Újpest
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Young Boys Mika
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Spartak Trnava Karvan
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Start Skála
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Ventspils
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 FBK Kaunas Portadown
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Omonia Rijeka
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 CSKA Sofia Dinamo Tirana
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Rànger's Sarajevo
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Etzella Åtvidabergs
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Nistru BATE Borisov
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Haka Levadia Tallinn
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Flora Lyn
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Dinamo Minsk Zagłębie
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Skonto Jeunesse d'Esch
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/2006 Qarabağ Zimbru
Classificació Fase 2 (anada) 08/08/2006 OFK Beograd Auxerre
Classificació Fase 2 (anada) 08/08/2006 Omonia Litex Lovech
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2006 Zimbru Metalurh Zaporizhya
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2006 Hertha Berliner Ameri
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2006 Mattersburg Wisła Kraków
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2006 Videoton Grasshopper
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2006 Basel Vaduz
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2006 Sarajevo Rapid București
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2006 Partizan Maribor
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2006 Dinamo București Beitar Jerusalem
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2006 APOEL Trabzonspor
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2006 Sūduva Brugge
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2006 Flora Brøndby
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2006 Ventspils Newcastle
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2006 Twente Levadia Tallinn
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2006 Young Boys Olympique de Marseille
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2006 Molde Skonto
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2006 CSKA Sofia Hajduk Kula
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2006 Brann Åtvidabergs
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2006 Randers FBK Kaunas
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2006 Odense Llanelli Town
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2006 Start Drogheda
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2006 Hapoel Tel Aviv Domžale
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2006 Karvan Slavia Praha
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2006 Chernomorets Odessa Wisła Płock
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2006 Rubin Kazan BATE Borisov
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2006 Tirana Kayserispor
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2006 Petržalka Dinamo Minsk
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2006 Gretna Derry City
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2006 Bnei Yehuda Lokomotiv Sofia
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2006 Roeselare Ethnikos Achna
Classificació Fase 2 (anada) 10/08/2006 Ried Sion
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 Vaduz Basel
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 Litex Lovech Omonia
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 Trabzonspor APOEL
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 Åtvidabergs Brann
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 Lokomotiv Sofia Bnei Yehuda
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 Grasshopper Videoton
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 Ameri Hertha Berliner
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 Metalurh Zaporizhya Zimbru
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 Rapid București Sarajevo
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 BATE Borisov Rubin Kazan
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 Skonto Molde
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 FBK Kaunas Randers
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 Dinamo Minsk Petržalka
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 Kayserispor Tirana
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 Wisła Kraków Mattersburg
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 Auxerre OFK Beograd
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 Beitar Jerusalem Dinamo București
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 Sion Ried
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 Levadia Tallinn Twente
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 Brugge Sūduva
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 Derry City Gretna
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 Ethnikos Achna Roeselare
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 Hajduk Kula CSKA Sofia
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 Slavia Praha Karvan
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 Olympique de Marseille Young Boys
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 Brøndby Flora
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 Newcastle Ventspils
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 Drogheda Start
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 Llanelli Town Odense
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 Maribor Partizan
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 Wisła Płock Chernomorets Odessa
Classificació Fase 2 (tornada) 24/08/2006 Domžale Hapoel Tel Aviv
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Dinamo Zagreb Auxerre
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Standard Liège Celta de Vigo
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Sion Bayer Leverkusen
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Lokomotiv Sofia Feyenoord
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Derry City PSG
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Molde Rangers
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Braga ChievoVerona
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Wisła Kraków Iraklis
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Maccabi Haifa Litex Lovech
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Red Bull Salzburg Blackburn Rovers
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Livorno ASKÖ Pasching
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Panathinaikos Metalurh Zaporizhya
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Heart of Midlothian Sparta Praha
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Fenerbahçe Randers
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Atromitos Sevilla
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Ružomberok Brugge
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Olympique de Marseille Mladá Boleslav
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Eintracht Frankfurt Brøndby
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 AZ Alkmaar Kayserispor
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Levadia Tallinn Newcastle
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Basel Rabotnički
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Xanthi Dinamo București
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Vitória de Setúbal Heerenveen
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Rubin Kazan Parma
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Hertha Berliner Odense
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Legia Warszawa Austria Wien
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Slovan Liberec Crvena Zvezda
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Chernomorets Odessa Hapoel Tel Aviv
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Ethnikos Achna Lens
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Lokomotiv Moskva Zulte Waregem
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Slavia Praha Tottenham
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Start Ajax
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Petržalka Espanyol
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Beşiktaş CSKA Sofia
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Rapid București Nacional
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Trabzonspor Osasuna
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Partizan Groningen
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Åtvidabergs Grasshopper
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 West Ham Palermo
Classificació Fase 3 (anada) 14/09/2006 Schalke 04 Nancy
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 PSG Derry City
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Celta de Vigo Standard Liège
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Sevilla Atromitos
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Metalurh Zaporizhya Panathinaikos
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Litex Lovech Maccabi Haifa
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Espanyol Petržalka
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Crvena Zvezda Slovan Liberec
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Feyenoord Lokomotiv Sofia
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Auxerre Dinamo Zagreb
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Grasshopper Åtvidabergs
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Rabotnički Basel
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Zulte Waregem Lokomotiv Moskva
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Kayserispor AZ Alkmaar
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Dinamo București Xanthi
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Heerenveen Vitória de Setúbal
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 ASKÖ Pasching Livorno
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Hapoel Tel Aviv Chernomorets Odessa
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Parma Rubin Kazan
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 CSKA Sofia Beşiktaş
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Brøndby Eintracht Frankfurt
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Lens Ethnikos Achna
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Nancy Schalke 04
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Mladá Boleslav Olympique de Marseille
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Odense Hertha Berliner
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Nacional Rapid București
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Groningen Partizan
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Tottenham Slavia Praha
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Randers Fenerbahçe
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Ajax Start
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Iraklis Wisła Kraków
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Newcastle Levadia Tallinn
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Osasuna Trabzonspor
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Rangers Molde
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 ChievoVerona Braga
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Austria Wien Legia Warszawa
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Blackburn Rovers Red Bull Salzburg
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Sparta Praha Heart of Midlothian
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Palermo West Ham
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Bayer Leverkusen Sion
Classificació Fase 3 (tornada) 28/09/2006 Brugge Ružomberok
Fase de grups partit 1 19/10/2006 Livorno Rangers
Fase de grups partit 1 19/10/2006 Maccabi Haifa Auxerre
Fase de grups partit 1 19/10/2006 Austria Wien Zulte Waregem
Fase de grups partit 1 19/10/2006 Sparta Praha Espanyol
Fase de grups partit 1 19/10/2006 Newcastle Fenerbahçe
Fase de grups partit 1 19/10/2006 Eintracht Frankfurt Palermo
Fase de grups partit 1 19/10/2006 Rapid București PSG
Fase de grups partit 1 19/10/2006 Panathinaikos Hapoel Tel Aviv
Fase de grups partit 1 19/10/2006 Beşiktaş Tottenham
Fase de grups partit 1 19/10/2006 Brugge Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 1 19/10/2006 AZ Alkmaar Braga
Fase de grups partit 1 19/10/2006 Slovan Liberec Sevilla
Fase de grups partit 1 19/10/2006 Osasuna Heerenveen
Fase de grups partit 1 19/10/2006 Odense Parma
Fase de grups partit 1 19/10/2006 Wisła Kraków Blackburn Rovers
Fase de grups partit 1 19/10/2006 Basel Feyenoord
Fase de grups partit 2 02/11/2006 Grasshopper AZ Alkmaar
Fase de grups partit 2 02/11/2006 Tottenham Brugge
Fase de grups partit 2 02/11/2006 Dinamo București Beşiktaş
Fase de grups partit 2 02/11/2006 Rangers Maccabi Haifa
Fase de grups partit 2 02/11/2006 Partizan Livorno
Fase de grups partit 2 02/11/2006 Heerenveen Odense
Fase de grups partit 2 02/11/2006 Lens Osasuna
Fase de grups partit 2 02/11/2006 Braga Slovan Liberec
Fase de grups partit 2 02/11/2006 Zulte Waregem Sparta Praha
Fase de grups partit 2 02/11/2006 Nancy Wisła Kraków
Fase de grups partit 2 02/11/2006 Blackburn Rovers Basel
Fase de grups partit 2 02/11/2006 Ajax Austria Wien
Fase de grups partit 2 02/11/2006 Hapoel Tel Aviv Rapid București
Fase de grups partit 2 02/11/2006 Mladá Boleslav Panathinaikos
Fase de grups partit 2 02/11/2006 Celta de Vigo Eintracht Frankfurt
Fase de grups partit 2 02/11/2006 Palermo Newcastle
Fase de grups partit 3 23/11/2006 Sparta Praha Ajax
Fase de grups partit 3 23/11/2006 Espanyol Zulte Waregem
Fase de grups partit 3 23/11/2006 Basel Nancy
Fase de grups partit 3 23/11/2006 Odense Lens
Fase de grups partit 3 23/11/2006 Parma Heerenveen
Fase de grups partit 3 23/11/2006 Sevilla Braga
Fase de grups partit 3 23/11/2006 Slovan Liberec Grasshopper
Fase de grups partit 3 23/11/2006 Brugge Dinamo București
Fase de grups partit 3 23/11/2006 Bayer Leverkusen Tottenham
Fase de grups partit 3 23/11/2006 Maccabi Haifa Partizan
Fase de grups partit 3 23/11/2006 Auxerre Rangers
Fase de grups partit 3 23/11/2006 Feyenoord Blackburn Rovers
Fase de grups partit 3 23/11/2006 Rapid București Mladá Boleslav
Fase de grups partit 3 23/11/2006 PSG Hapoel Tel Aviv
Fase de grups partit 3 23/11/2006 Fenerbahçe Palermo
Fase de grups partit 3 23/11/2006 Newcastle Celta de Vigo
Fase de grups partit 4 29/11/2006 Grasshopper Sevilla
Fase de grups partit 4 29/11/2006 Lens Parma
Fase de grups partit 4 29/11/2006 Osasuna Odense
Fase de grups partit 4 29/11/2006 Partizan Auxerre
Fase de grups partit 4 29/11/2006 Livorno Maccabi Haifa
Fase de grups partit 4 29/11/2006 Dinamo București Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 4 29/11/2006 Beşiktaş Brugge
Fase de grups partit 4 29/11/2006 AZ Alkmaar Slovan Liberec
Fase de grups partit 4 30/11/2006 Mladá Boleslav PSG
Fase de grups partit 4 30/11/2006 Nancy Feyenoord
Fase de grups partit 4 30/11/2006 Panathinaikos Rapid București
Fase de grups partit 4 30/11/2006 Ajax Espanyol
Fase de grups partit 4 30/11/2006 Austria Wien Sparta Praha
Fase de grups partit 4 30/11/2006 Wisła Kraków Basel
Fase de grups partit 4 30/11/2006 Eintracht Frankfurt Newcastle
Fase de grups partit 4 30/11/2006 Celta de Vigo Fenerbahçe
Fase de grups partit 5 13/12/2006 Espanyol Austria Wien
Fase de grups partit 5 13/12/2006 Feyenoord Wisła Kraków
Fase de grups partit 5 13/12/2006 Blackburn Rovers Nancy
Fase de grups partit 5 13/12/2006 PSG Panathinaikos
Fase de grups partit 5 13/12/2006 Hapoel Tel Aviv Mladá Boleslav
Fase de grups partit 5 13/12/2006 Fenerbahçe Eintracht Frankfurt
Fase de grups partit 5 13/12/2006 Palermo Celta de Vigo
Fase de grups partit 5 13/12/2006 Zulte Waregem Ajax
Fase de grups partit 5 14/12/2006 Braga Grasshopper
Fase de grups partit 5 14/12/2006 Parma Osasuna
Fase de grups partit 5 14/12/2006 Sevilla AZ Alkmaar
Fase de grups partit 5 14/12/2006 Heerenveen Lens
Fase de grups partit 5 14/12/2006 Tottenham Dinamo București
Fase de grups partit 5 14/12/2006 Bayer Leverkusen Beşiktaş
Fase de grups partit 5 14/12/2006 Rangers Partizan
Fase de grups partit 5 14/12/2006 Auxerre Livorno
Setzens de final (anada) 14/02/2007 CSKA Moskva Maccabi Haifa
Setzens de final (anada) 14/02/2007 Hapoel Tel Aviv Rangers
Setzens de final (anada) 14/02/2007 Shakhtar Nancy
Setzens de final (anada) 14/02/2007 Girondins de Bordeaux Osasuna
Setzens de final (anada) 14/02/2007 Fenerbahçe AZ Alkmaar
Setzens de final (anada) 14/02/2007 Bayer Leverkusen Blackburn Rovers
Setzens de final (anada) 14/02/2007 Benfica Dinamo București
Setzens de final (anada) 14/02/2007 AEK PSG
Setzens de final (anada) 14/02/2007 Livorno Espanyol
Setzens de final (anada) 14/02/2007 Werder Bremen Ajax
Setzens de final (anada) 15/02/2007 Lens Panathinaikos
Setzens de final (anada) 15/02/2007 Braga Parma
Setzens de final (anada) 15/02/2007 Steaua București Sevilla
Setzens de final (anada) 15/02/2007 Spartak Moskva Celta de Vigo
Setzens de final (anada) 15/02/2007 Zulte Waregem Newcastle
Setzens de final (tornada) 22/02/2007 Celta de Vigo Spartak Moskva
Setzens de final (tornada) 22/02/2007 Maccabi Haifa CSKA Moskva
Setzens de final (tornada) 22/02/2007 Dinamo București Benfica
Setzens de final (tornada) 22/02/2007 Sevilla Steaua București
Setzens de final (tornada) 22/02/2007 PSG AEK
Setzens de final (tornada) 22/02/2007 Osasuna Girondins de Bordeaux
Setzens de final (tornada) 22/02/2007 Newcastle Zulte Waregem
Setzens de final (tornada) 22/02/2007 Parma Braga
Setzens de final (tornada) 22/02/2007 Panathinaikos Lens
Setzens de final (tornada) 22/02/2007 Espanyol Livorno
Setzens de final (tornada) 22/02/2007 Ajax Werder Bremen
Setzens de final (tornada) 22/02/2007 Rangers Hapoel Tel Aviv
Setzens de final (tornada) 22/02/2007 AZ Alkmaar Fenerbahçe
Setzens de final (tornada) 22/02/2007 Nancy Shakhtar
Setzens de final (tornada) 22/02/2007 Blackburn Rovers Bayer Leverkusen
Vuitens de final (anada) 08/03/2007 Lens Bayer Leverkusen
Vuitens de final (anada) 08/03/2007 Maccabi Haifa Espanyol
Vuitens de final (anada) 08/03/2007 Newcastle AZ Alkmaar
Vuitens de final (anada) 08/03/2007 Sevilla Shakhtar
Vuitens de final (anada) 08/03/2007 PSG Benfica
Vuitens de final (anada) 08/03/2007 Celta de Vigo Werder Bremen
Vuitens de final (anada) 08/03/2007 Rangers Osasuna
Vuitens de final (anada) 08/03/2007 Braga Tottenham
Vuitens de final (tornada) 14/03/2007 Bayer Leverkusen Lens
Vuitens de final (tornada) 14/03/2007 Osasuna Rangers
Vuitens de final (tornada) 14/03/2007 Werder Bremen Celta de Vigo
Vuitens de final (tornada) 14/03/2007 Tottenham Braga
Vuitens de final (tornada) 15/03/2007 Benfica PSG
Vuitens de final (tornada) 15/03/2007 Shakhtar Sevilla
Vuitens de final (tornada) 15/03/2007 AZ Alkmaar Newcastle
Vuitens de final (tornada) 15/03/2007 Espanyol Maccabi Haifa
Quarts de final (anada) 05/04/2007 Bayer Leverkusen Osasuna
Quarts de final (anada) 05/04/2007 AZ Alkmaar Werder Bremen
Quarts de final (anada) 05/04/2007 Espanyol Benfica
Quarts de final (anada) 05/04/2007 Sevilla Tottenham
Quarts de final (tornada) 12/04/2007 Benfica Espanyol
Quarts de final (tornada) 12/04/2007 Osasuna Bayer Leverkusen
Quarts de final (tornada) 12/04/2007 Tottenham Sevilla
Quarts de final (tornada) 12/04/2007 Werder Bremen AZ Alkmaar
Semifinal (anada) 26/04/2007 Espanyol Werder Bremen
Semifinal (anada) 26/04/2007 Osasuna Sevilla
Semifinal (tornada) 03/05/2007 Werder Bremen Espanyol
Semifinal (tornada) 03/05/2007 Sevilla Osasuna
Final 16/05/2007 Espanyol Sevilla

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Pandiani EspanyolEspanyol
110.79
Claudiu Niculescu Dinamo BucureștiDinamo București
101.00
Huntelaar AjaxAjax
71.00
Berbatov TottenhamTottenham
70.88
Arveladze AZ AlkmaarAZ Alkmaar
70.64
Pauleta PSGPSG
60.67
Coro EspanyolEspanyol
60.55
Martins NewcastleNewcastle
60.67
Ionel Dănciulescu Dinamo BucureștiDinamo București
50.42
Robbie Keane TottenhamTottenham
50.56
    Nom Equip Pos Minuts
Iraizoz EspanyolEspanyol
1380
Jarque EspanyolEspanyol
1290
Dani Alves SevillaSevilla
1278
Poulsen SevillaSevilla
1198
Palop SevillaSevilla
1140
Pandiani EspanyolEspanyol
1118
Escudé SevillaSevilla
1110
Ricardo OsasunaOsasuna
1110
Cruchaga OsasunaOsasuna
1090
Rolfes Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
1080
    Nom Equip Pos Grogues
Cosmin Moţi Dinamo BucureștiDinamo București
6
Luís Fabiano SevillaSevilla
5
Nemanja Rnić PartizanPartizan
5
Corrales OsasunaOsasuna
5
Placente Celta de VigoCelta de Vigo
4
Opdam AZ AlkmaarAZ Alkmaar
4
Moisés Hurtado EspanyolEspanyol
4
Luis García EspanyolEspanyol
4
Zabaleta EspanyolEspanyol
4
Barry Ferguson RangersRangers
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Marius Constantin Rapid BucureștiRapid București
2
Cosmin Moţi Dinamo BucureștiDinamo București
2
Gizo Dzheladze AmeriAmeri
1
Gökhan Zan BeşiktaşBeşiktaş
1
Andrei Mărgăritescu Dinamo BucureștiDinamo București
1
Nilsson HeerenveenHeerenveen
1
Grichting AuxerreAuxerre
1
Bruno Basto NacionalNacional
1
Nem BragaBraga
1
Sammarco ChievoVeronaChievoVerona
1
Gols:
878
Promig golejador:
2.49
Targetes Grogues:
1395
Targetes Grogues Per Partit:
3.95
Expulsions:
85
Expulsions Per Partit:
0.24
Victòries locals:
166
Victòries visitants:
93
Empats:
94
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Tottenham: 8 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Grasshopper: 4 Partits
Millor ratxa no perdent:
Espanyol: 15 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Brujas: 5 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Espanyol
Espanya
15 11 4 0
73%
26%
1%
34 11 34 1
Sevilla
Espanya
15 9 4 2
60%
26%
14%
29 13 31 0
Osasuna
Espanya
14 7 5 2
50%
35%
15%
17 9 38 1
Bayer Leverkusen
Alemanya
12 4 3 5
33%
25%
42%
14 14 20 1
Dinamo București
Rumania
12 7 2 3
58%
16%
26%
26 15 27 3
AZ Alkmaar
Països Baixos
12 5 5 2
41%
41%
18%
26 21 25 0
Newcastle
Inglaterra
12 9 2 1
75%
16%
9%
16 7 13 0
Tottenham
Inglaterra
10 8 1 1
80%
10%
10%
20 10 15 1
Lens
França
10 4 3 3
40%
30%
30%
13 11 19 1
PSG
França
10 5 3 2
50%
30%
20%
15 8 14 2
Basel
Suïssa
10 4 3 3
40%
30%
30%
16 14 13 1
Rapid București
Rumania
10 5 4 1
50%
40%
10%
14 5 19 2
Rangers
Escocia
10 5 3 2
50%
30%
20%
16 8 16 1
Hapoel Tel Aviv
Israel
10 5 2 3
50%
20%
30%
17 15 29 1
Maccabi Haifa
Israel
10 4 4 2
40%
40%
20%
10 10 18 0
Braga
Portugal
10 5 0 5
50%
50%
15 13 18 2
Celta de Vigo
Espanya
10 4 3 3
40%
30%
30%
11 9 21 0
Wisła Kraków
Polonia
8 3 1 4
37%
12%
51%
10 10 21 4
Panathinaikos
Grecia
8 3 3 2
37%
37%
26%
6 8 16 1
Auxerre
França
8 4 1 3
50%
12%
38%
17 11 13 1
Brugge
Bèlgica
8 3 3 2
37%
37%
26%
13 10 16 0
Livorno
Italia
8 3 2 3
37%
25%
38%
9 9 20 1
Odense
Dinamarca
8 4 2 2
50%
25%
25%
14 9 8 0
Parma
Italia
8 5 0 3
62%
38%
8 8 17 0
Blackburn Rovers
Inglaterra
8 4 3 1
50%
37%
13%
12 6 16 0
Zulte Waregem
Bèlgica
8 3 0 5
37%
63%
13 17 15 1
Ajax
Països Baixos
8 5 1 2
62%
12%
26%
18 8 21 2
Grasshopper
Suïssa
8 3 1 4
37%
12%
51%
14 16 12 0
Fenerbahçe
Turquia
8 3 3 2
37%
37%
26%
15 10 16 1
Partizan
Serbia
8 2 2 4
25%
25%
50%
9 12 24 0
Nancy
França
8 3 2 3
37%
25%
38%
11 8 15 1
Werder Bremen
Alemanya
8 4 1 3
50%
12%
38%
12 9 12 2
Heerenveen
Països Baixos
6 2 2 2
33%
33%
34%
5 4 13 1
Start
Noruega
6 3 0 3
50%
50%
7 10 9 0
Lokomotiv Sofia
Bulgaria
6 3 3 0
50%
50%
11 3 16 0
Palermo
Italia
6 3 1 2
50%
16%
34%
7 6 17 0
Benfica
Portugal
6 3 1 2
50%
16%
34%
9 7 10 0
Sparta Praha
República Txeca
6 2 2 2
33%
33%
34%
4 5 12 0
Austria Wien
Austria
6 1 1 4
16%
16%
68%
3 10 15 0
Eintracht Frankfurt
Alemanya
6 1 4 1
16%
66%
18%
10 7 14 1
Slovan Liberec
República Txeca
6 3 2 1
50%
33%
17%
10 8 5 0
Litex Lovech
Bulgaria
6 3 2 1
50%
33%
17%
10 5 13 1
Mladá Boleslav
República Txeca
6 1 3 2
16%
50%
34%
6 6 17 2
CSKA Sofia
Bulgaria
6 2 3 1
33%
50%
17%
8 6 8 1
Brøndby
Dinamarca
6 2 3 1
33%
50%
17%
9 7 10 3
Beşiktaş
Turquia
6 2 1 3
33%
16%
51%
8 9 16 2
Randers
Dinamarca
6 2 0 4
33%
67%
6 9 12 1
Levadia Tallinn
Estonia
6 2 1 3
33%
16%
51%
5 5 14 0
Petržalka
Eslovaquia
6 3 1 2
50%
16%
34%
11 10 18 1
Derry City
Irlanda
6 3 2 1
50%
33%
17%
9 5 6 0
Feyenoord
Països Baixos
6 1 4 1
16%
66%
18%
6 7 15 1
Åtvidabergs
Suecia
6 2 2 2
33%
33%
34%
11 12 2 0
Ameri
Georgia
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 5 7 1
Hertha Berliner
Alemanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 5 9 0
Roeselare
Bèlgica
4 3 0 1
75%
25%
9 8 11 0
Trabzonspor
Turquia
4 1 3 0
25%
75%
4 3 13 0
Sarajevo
Bosnia-Herzegovina
4 3 0 1
75%
25%
6 2 7 1
Molde
Noruega
4 1 2 1
25%
50%
25%
2 3 7 0
Drogheda
Irlanda
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 3 7 0
Olympique de Marseille
França
4 1 2 1
25%
50%
25%
6 7 9 2
Metalurh Zaporizhya
Ucrania
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 2 8 1
Skonto
Letonia
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 2 4 0
Slavia Praha
República Txeca
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 2 7 0
Chernomorets Odessa
Ucrania
4 0 2 2
50%
50%
2 5 7 1
Rubin Kazan
Rússia
4 2 0 2
50%
50%
5 2 11 0
Kayserispor
Turquia
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 5 7 0
BATE Borisov
Bielorrusia
4 2 0 2
50%
50%
3 5 10 0
Ethnikos Achna
Chipre
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 5 6 0
Sion
Suïssa
4 1 2 1
25%
50%
25%
2 3 5 2
Tirana
Albania
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 6 9 1
Shakhtar
Ucrania
4 1 2 1
25%
50%
25%
6 6 16 1
Karvan
Azerbaijan
4 2 1 1
50%
25%
25%
2 2 7 0
Young Boys
Suïssa
4 2 2 0
50%
50%
7 4 7 0
Sūduva
Lituania
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 8 12 1
Flora
Estonia
4 0 3 1
75%
25%
1 5 7 2
Vaduz
Liechtenstein
4 2 0 2
50%
50%
6 3 10 1
Videoton
Hungria
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 5 6 0
Ventspils
Letonia
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 2 3 0
Omonia
Chipre
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 5 13 2
Brann
Noruega
4 2 2 0
50%
50%
6 4 4 1
FBK Kaunas
Lituania
4 3 0 1
75%
25%
6 4 6 0
Dinamo Minsk
Bielorrusia
4 0 2 2
50%
50%
4 6 10 0
Zimbru
Moldavia
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 5 9 0
Llanelli Town
Gales
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 7 5 0
Domžale
Eslovenia
4 3 0 1
75%
25%
9 4 11 0
APOEL
Chipre
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 3 4 0
ASKÖ Pasching
Austria
2 0 0 2
100%
0 3 3 0
Ružomberok
Eslovaquia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Nacional
Portugal
2 0 0 2
100%
1 3 5 1
CSKA Moskva
Rússia
2 0 1 1
50%
50%
0 1 6 0
ChievoVerona
Italia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 7 4
Groningen
Països Baixos
2 1 0 1
50%
50%
3 4 4 0
Iraklis
Grecia
2 1 0 1
50%
50%
1 2 6 1
Lokomotiv Moskva
Rússia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 3 0
Red Bull Salzburg
Austria
2 0 1 1
50%
50%
2 4 7 0
Crvena Zvezda
Serbia
2 0 0 2
100%
1 4 4 0
Heart of Midlothian
Escocia
2 0 1 1
50%
50%
0 2 2 0
AEK
Grecia
2 0 0 2
100%
0 4 2 0
Atromitos
Grecia
2 0 0 2
100%
1 6 6 0
Legia Warszawa
Polonia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Rabotnički
Macedonia del Nord
2 0 0 2
100%
2 7 2 0
Girondins de Bordeaux
França
2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 0
West Ham
Inglaterra
2 0 0 2
100%
0 4 4 0
Xanthi
Grecia
2 0 0 2
100%
4 8 2 0
Vitória de Setúbal
Portugal
2 0 1 1
50%
50%
0 3 2 0
Schalke 04
Alemanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 0
Varaždin
Croacia
2 0 1 1
50%
50%
1 3 3 0
Dinamo Zagreb
Croacia
2 0 0 2
100%
2 5 5 0
Valur
Islandia
2 0 1 1
50%
50%
1 3 3 0
Hibernians
Malta
2 0 0 2
100%
1 9 5 0
Kairat
Kazajistán
2 1 0 1
50%
50%
2 2 3 0
Újpest
Hungria
2 1 0 1
50%
50%
1 4 5 1
Sliema Wanderers
Malta
2 0 0 2
100%
0 6 1 0
Lyn
Noruega
2 0 2 0
100%
1 1 3 0
Spartak Trnava
Eslovaquia
2 0 0 2
100%
0 2 4 0
Göteborg
Suecia
2 0 0 2
100%
0 2 3 0
Haka
Finlandia
2 1 0 1
50%
50%
1 2 3 0
Rijeka
Croacia
2 0 1 1
50%
50%
3 4 6 0
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
1 4 2 1
Zagłębie
Polonia
2 0 2 0
100%
1 1 4 0
WIT Georgia
Georgia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 5 0
Banants
Armenia
2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 2
Rànger's
Andorra
2 0 0 2
100%
0 5 3 0
Vardar
Macedonia del Nord
2 0 0 2
100%
2 7 2 1
Helsinki
Finlandia
2 0 1 1
50%
50%
2 4 3 1
Jeunesse d'Esch
Luxemburg
2 0 0 2
100%
0 5 2 1
Nistru
Moldavia
2 0 0 2
100%
0 3 5 0
ÍA
Islandia
2 1 0 1
50%
50%
2 2 3 1
Dinamo Tirana
Albania
2 0 0 2
100%
1 5 1 0
Glentoran
Irlanda del Nord
2 0 0 2
100%
0 2 2 0
Rhyl
Gales
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 1
Portadown
Irlanda del Nord
2 0 0 2
100%
1 4 5 0
Ried
Austria
2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 0
Bnei Yehuda
Israel
2 0 0 2
100%
0 6 7 1
Gretna
Escocia
2 0 1 1
50%
50%
3 7 1 0
Wisła Płock
Polonia
2 0 2 0
100%
1 1 1 0
Hajduk Kula
Serbia
2 0 2 0
100%
1 1 5 0
Twente
Països Baixos
2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Beitar Jerusalem
Israel
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Maribor
Eslovenia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 2 0
Steaua București
Rumania
2 0 0 2
100%
0 3 7 0
Mattersburg
Austria
2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 3
OFK Beograd
Serbia
2 1 0 1
50%
50%
2 5 8 1
Tobol
Kazajistán
2 0 1 1
50%
50%
1 3 6 0
Mika
Armenia
2 0 0 2
100%
1 4 4 1
Gefle
Suecia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 1
Murata
San Marino
2 0 0 2
100%
1 7 6 0
Makedonija
Macedonia del Nord
2 0 1 1
50%
50%
1 3 7 0
NK Orašje
Bosnia-Herzegovina
2 0 0 2
100%
0 7 4 0
Etzella
Luxemburg
2 0 0 2
100%
0 7 2 0
Koper
Eslovenia
2 0 0 2
100%
0 6 6 1
Qarabağ
Azerbaijan
2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 0
Skála
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
0 4 1 0
Standard Liège
Bèlgica
2 0 0 2
100%
0 4 6 0
Spartak Moskva
Rússia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0